oo BAAYENS I De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT en niet verbrand PIGMADERM RILLAND-BATH KRABBENDIJKE KAPELLE-BIEZELINGE PREDIKBEURTEN BURGERLIJKE STAND KORTE GOLFJES 6^1 25-jarig ambtsjubileum. Vrijdag vierde dhr. D. Snoep, besteller le klas bij de P.T.T., zijn 25-jarig ju bileum. Door de djrecteur, dhr. J. van L^r uit Goes, werd hem het zilveren insigne uitgereikt en de gebruikelijke enveloppe, alsmede de uitmonstering voor het uniform. Hierbjj waren aan wezig de bureauchef uit Goes dhr. A. Danse alsmede de hoofdbesteller dhr. A. Verboom, de kantoorhouder van Wemel- dinge dhr. A. de Hulster en mevr;. De Hulster. Vele bloemstukken versierden de kamer, waar men 's avonds met vrienden en collega's gezellig bijeen was. Postduivenvlucht. De leden van de P.V. „De Postduif" namen deel aan de wedvlucht vanuit St. Ghislain, afstand 120 km. De uitslag hiervan is: 1, 4, 7 en 9 M. Oudeman; 2 en 3 J. Vleugel; 5 C. Lamper; 6, 8, 11 en 12 P. Oudeman; 10 J. Feytel; 13 A. op 't Hof. 55-jarig huwelijksfeest. Dinsdag was het 55 jaar geleden dat dhr. en mevr. C. Minnaard en C. Min- naard-Paardekoper in het huwelijks bootje stapten .De echtelieden, die resp. 82 en 83 jaar oud zijn, zullen deze dag niet licht vergeten. Het heeft hun aan belangstelling op deze dag niet ontbro ken. Raadsvergadering. Vrijdagavond vergaderde de raad der gemeente. De burgemeester deelde me de dat de bomen aan de oostzijde van de Julianastraat gerooid zullen worden en aan de westzijde zullen dan de lan taarns verplaatst worden. Voor de dem ping van de sloot aan de Nrd. Achter weg was een begroting gemaakt, welke een eindcijfer te zien gaf van 12.300,-, 300,hoger dan in 1962, toen ook reeds een begroting van de kosten was opgemaakt. Op enkele opmerkingen van dhr. M. Zuidwegt zal de begroting nog nader worden bekeken, met het oog op het vrijkomen van een partij grond. Be treffende de bezoldiging der wethouders kwamen geen bezwaren, zodat het voor stel van Ged. Staten werd aanvaard en zai de bezoldiging vanaf 1 januari '63 voor Wemeldinge zijn 2 x 1500,De speelweide werd opengesteld onder de volgende voorwaarden. Voor de jeugd jonger dan 16 jaar, verboden toegang voor fietsen en bromfietsen, hiervoor zal wel een bergplaats worden gemaakt bij de ingang. Op zondag zal de speel weide gesloten zijn. Voorts werd een krediet verleend van 5000,voor de aanschaf van enkele speelwerktuigen. De raad sprak de wens uit dat uit de bewoners een initiatief zal ontstaan voor onderhoud en vernieuwing van ge noemde werktuigen en zo voor de spe lende jeugd een ruggesteun zal zijn. Tot ambtenaar der burgerlijke stand werd benoemd dhr. J. Landman, commies ter secretarie. Een voorstel tot beschik baarstelling van een krediet voor de verlenging van de Molenstraat, tot een bedrag van 4500,en machtiging om indien nodig tot aanbesteding over te gaan, werd aanvaard. De bouwterrein- prijs werd vastgesteld op een bedrag van 11,aan de spoorlaan (oud be drag 8,overig terrein werd vast gesteld van 9,9,50 op 13, alles per vierkante meter. De postduiven. Met 120 duiven werd door de P.V. „De Vrijheidsduif" alhier deelgenomen aan een wedvlucht vanuit St. Denis, af stand 305 km. De prijzen werden als volgt verdiend: 1 en 24 J. C. Stroosnij- der; 2, 6 en 7 J. Voois; 3, 5 en 14 Steenpoorte-Buijze; 4 en 8 A. Kole; 9 en 20 J. Krombeen; 10, 11 en 12 Schrier- Neve; 13 J. Oele Jzn.; 15, 23, 27 en 29 M. Blok; 16 en 19 M. Poley; 17 en 26 J. van Iwaarden; 18 Joh. Meijer; 21 H. Dek; 22 J. Waverijn; 25 W. van Velzen; 28 H. Poley; 30 J. J. Oele. Geslaagde buurtreis. De reisclub van de buurtvereniging „De Nijverheid" ging woensdag op jaar lijkse reis. Na gepauzeerd te hebben in Vianen en Ens (N.O.P.) werd de reis voortgezet naar Giethoorn, het uitein delijke doel van de reis. In dit Venetië van het noorden werd gepunterd en te voet de omgeving bekeken. Daarna ging het naar Staphorst, waar klederdracht en woninginrichting de aandacht had den. In de „Wilhelminatoren" te Apel doorn werd de warme maaltijd gebruikt, waarna via Wageningen en Rhenen de thuisreis werd aanvaard. Tegen het ein de van de tocht werd dhr. Kakebeeke, die als reisleider fungeerde, hartelijk dank gezegd voor de vele werkzaam heden die hij zich getroost had om deze mooie toch weer vlot te doen verlopen. Ook dhr. Salverda werd dank gebracht voor zijn boeiende explicaties, die hij tij dens de reis gaf. V eTkeer songevallen Toen zaterdagavond de autobestuur der D. D. uit Amsterdam te laat be merkte dat vóór hem dhr. W. S. uit Goes met een onverlichte scooter reed, kwam hij bij het uitwijken in botsing met de hem tegemoet komende auto be stuurd door M. S. uit 's-Gravenhage. De scooterrijder moest zwaar gewond naar het ziekenhuis Oostwal te Goes worden vervoerd. De beide onfortuinlijke auto rijders konden ongedeerd met hun zwaar beschadigde auto's op eigen kracht hun reis vervolgen. De scooter werd even eens zwaar beschadigd. Maandagavond is mevr. M. B.-H. al- hie# met haar auto nabq het kruispunt RijkswegVlietwegPolderweg, door dat ze te veel rechts reed, stuurcorrec- tie gevend, de macht over haar stuur verloren en met een rol in de naast de weg lopende sloot terecht gekomen. Evenals de mede-inzittende dhr. L. de S. alhier, liep ze zware kneuzingen op. De auto is zeer zwaar beschadigd. Collecte Ned. Rode Kruis. De huis-aan-huis collecte welke ver leden week is gehouden in Kruiningen incl. de Hansweertse straatweg geheel en Oostdijk, ten bate van het Ned. Ro de Kruis, heeft het mooie bedrag van 1.268,97 opgebracht. Alle gevers, geef sters en medewerkers heel hartelijk dank. Reis ouden van dagen. De ouden van dagen van Kruiningen zullen dit jaar hun uitstapje maken op donderdag 20 juni a.s. en wel naar de dierentuin in Antwerpen. Werd tot nu toe deze rijtoer steeds gemaakt met uit sluitend personenauto's, ditmaal zal voor het eerst ook met bussen worden gereden. De „stoet" zal daardoor kor ter worden en het telkenj are drukker wordende verkeer minder hinder veroor zaken. De vele autobezittes die voor gaande jaren steeds aan de rijtoer deel namen, is gevraagd om hun medewer king aan de reis te verlenen ten aan zien van het financiële gedeelte. Om een plaats in de samenleving. Reeds meer dan 35 jaar voert de Ne derlandse Vereniging A.V.O. (arbeid voor onvolwaardigen) het pleit voor de belangen van onze minder valide land genoten. Hun recht op arbeid wordt thans niet meer betwist. Hun plaats in de samenleving is echter veelal nog niet gelijkwaardig aan die van hun valide medeburgers. Toch hebben zij ook daar recht op, omdat zij mens zijn als ieder ander, in de hoogste betekenis van dat woord. Om die gelijkwaardige plaats te bereiken hebben zij hulp nodig, vaak veel hulp. De A.V.O. wil hen die, in sa menwerking met anderen, in velerlei vorm verlenen. Bemiddeling tot arbeid en verstrekking van hulpmiddelen vra gen veel geld. Jaarlijks leiden honder den aanvragen tot goed resultaat. Toch blijft er nog veel te wensen over. Té veel. Ondanks onze huidige welvaart valt nog veel leed te verzachten of te lenigen. Revalidatie-medisch en sociaal is een modem woord, maar geen tover woord. Patiënten (en helpers) moeten er hard voor werken om het grote doel van wéér of alsnog zelfstandig door het leven te gaan, te bereiken. Helpt hen zichzelf te helpen door de A.V.O.-col- lecte voor sociale revalidatie in de week van 17 tot 23 juni te doen slagen. Coöp. Boerenleenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Boe renleenbank werd in de maand mei ingelegd 377.070, uitbetaald 261.812,40 meer ingelegd 115.257,60 Het saldo aan het eind van de maand bedroeg 10.545.911,50. Er werden in dezelfde periode 24 nieuwe boekjes uit gegeven. De maand mei bracht het saldo van de spaarbank boven de 10.5000.000, Dit ;feit is niet ongemerkt voorbijgegaan. Het is niet gebruikelijk het passeren van een dergelijk bedrag feestelgk te vie ren. Oorspronkelijk lag het in de be doeling de inlegger(ster) die de tien miljoen vol zou maken, iets aan te bie den. Toevallig was het juist samen met de rentebijschrijving per 31 dec. 1962. Om deze reden werd het bedrag ge steld op 10^ miljoen. Op 6 juni j.l. werd het passeren van deze mijlpaal ge vierd in een gecombineerde vergadering van het bestuur, raad van toezicht en personeel, in tegenwoordigheid van dhr. J. J. Notebaart uit Hansweert, de ge lukkige inlegger die het bedrag had vol gemaakt. Van de spaarders die juist voor en na dhr. Notebaart inlegden was mej. H. M. Vemimmen, eveneens uit Hansweert aanwezig. Dhr. A. J. Brug ge te Kruiningen was wegens vakantie verhinderd. De voorzitter, dhr. C. van Iwaarden, feliciteerde de „winnaars" en gaf in z'n toespraak een overzicht van de groei der spaarbank van 1905 tot heden. Eind 1940, dus 35 jaar na de oprichting, bedroeg het saldo 465.000,-. Eind '50 2.532.00,—, '55 5.313.000,—, '60 8.067.000,en per 31 mei 1963 bedroeg het saldo ruim 10.545.000, De groei van de laatste 8 jaren was even groot als in de eerste 50 jaar van het bestaan der Bank. Natuurlijk, zo zei de voorzitter, spreekt de geldontwaar ding een woordje mee, maar aan de hand van de gegeven cijfers mogen we constateren dat de Bank zich in een steeds - groeiende belangstelling mag verheugen. Na zgn toespraak overhan digde de voorzitter dhr. Notebaart een bedrag van 200,en mej. Vernim- men 25,als troostprijs. Na het of ficiële gedeelte bleef men nog een uur tje gezellig bijeen. Avondfeestprogramma. Het officiële avondfeestprogramma, georganiseerd door het feestcomité Kruiningen en de L.J.G. op 14 en 15 juni a.s. ter gelegenheid van de Land en Tuinbouwtentoonstelling 1963, uit gaande van de Z.L.M. ziet er als volgt uit Vrijdag 14 juni 7.30 uur: Mandolinevereniging „Excel sior". 7.50 uur: Volksdansgroep. 8.05 uur: Zangver. „Jubilate Deo". 8.25 uur: Volksdansgroep. 8.35 uur: Optreden van de „Tromme- laeren van Roesendaele" wel ke een grote show op de Markt verzorgen, gekleed in galakostuum. Zaterdag 15 juni 6.00 uur: Openluchtprogramma op de Markt verzorgd door de in ternationale cabaretgroep van John van Brussel, welke een rijk gevarieerd programma zullen verzorgen wat drie uur in beslag neemt. Dansen: Vrijdag in „Ons Dorpshuis", aanvang 7 uur met muzikale medewer king van het Benelux dansorkest ver sterkt met Hammondorgel. Zaterdag avond vanaf 6 uur in „Ons Dorpshuis" dansen met muzikale medewerking van 2 dansorkesten en de beroemde zange res Janny Kay. Voetbal. Deze zondag kan ongetwijfeld als een „zwarte dag" genoemd worden voor voetbalminnend Hansweert en wel in het bijzonder voor „Hansweertse Boys". Reeds kampioen zijnde, was de grote wens weer terug te keren in de 4e klas K.N.V.B. Samen met „Sluiskil" moest hierom „gestreden" worden. Verleden week verloren de Boys in Sluiskil. Om een beslissingswedstrijd te forceren moesten de Boys zondag hier winnen. Dit is niet gelukt, daar de strijd in een gelijk spel eindigde, zodat men de vol gende competitie wederom in de afde ling zal moeten uitkomen. Het talrijke publiek kon van een spannende wed strijd genieten. Jammer was het dat het elftal voor deze belangrijke wedstrijd op diverse plaatsen gewijzigd was. Vooral de eerste helft was dit aan de spelers goed te merken. Een morele terugslag hebben -de spelers ongetwijfeld gehad door het missen van een strafschop. Tot grote vreugde wist invaller Jan Witte 10 minuten voor het einde te scoren. De wedstrijd had echter een tragisch einde. In de laatste minuut strafte de goed leidende scheidsrechter een ver meend handsgeval af door een straf schop toe te kennen aan Sluiskil. On der intense spanning werd deze geno men en onhoudbaar gezet, hetgeen alle illusie van promoveren deed verdwijnen. De Boys hebben tegen deze penalty protest aangetekend. Tube 2.95-Flacon 7.59en 2.95 Kerknieuws. Bedankt voor 't beroep naar Rilland- Bath bij de Geref. Kerk Kand. G. Ma neschijn te Amsterdam. Beroepen bij de Geref. Kerk Kand. P. v. d. Berg te 's-Gravenhage. Geslaagd. Dhr. P. Koster te Vlissingen, voor heen te Rilland-Bath, is geslaagd te Rotterdam voor het mondeling examen politiediploma B. Onderwijsbenoeming. Aan de school met de Bijbel aan de Hoofdweg is met ingang van 7 oktober 1963 als vijfde leerkracht benoemd dhr. J. Wijkhuis te Grijpskerke. Voetbal. Zaterdag speelde Rillandia I op eigen veld tegen Roda Boys, hetgeen voor Rillandia, dat reeds zeker was van pro motie, louter een formaliteit was. Roda Boys behaalde een ruime 15 zege. Al na 5 minuten kopte Vernooy de bal voor de eerste maal in het Rillandse doel en 5 minuten later zorgde v. d. Laar voor het weede doelpunt. Na 17 minuten kop te De Boer een goede voorzet van Prevo langs de prima Boys doelman, 12, en met deze stand kwam de rust. Direkt na de hervatting slaagde Verweij er in de Boys-voorsprong op fraaie wijze tot 1r—3 op te voeren en na een kwartier werd het door v. d. Laar 14. Wel pro beerde Rillandia de achterstand nog iets te verminderen, maar de uitsteken de Boys-doelman bleef een onoverko melijk struikelblok voor Rillandia. Zelfs slaagde Vernooy na 37 minuten er in de eindstand op 15 te brengen. Zwemmer in moeilijkheden. Tijdens het zwemmen in de Wester- schelde bij Bath kwam de 14-jarige A. Hopmans uit Bergen op Zoom, door on bekendheid met de stroom in moeilijk heden. De bemanning van de motorsloe pen van v. d. Tak, de Union en de Re marque, die te Bath lagen, hebben de jongen tijdig aan boord genomen. Begin van brand: Zondagmiddag ontstond door overver- verhitting een begin van brand in het schuurtje van de kaashandelaar J. van Doorn. Gelukkig was men het vuur spoedig meester daar men het vlug ont dekte. De gealarmeerde brandweer be hoefde dan ook niet meer uit te rukken. Auto-ongevallen. Zondagavond ontstond er een ketting botsing op de rijksweg, doordat er ge stopt moest worden voor de sluitende spoorwegovergang. Drie personenauto's, 2 Belgen en 1 Hollander reden op el kaar. De gevolgen: geen persoonlijke ongelukken, maar wel materiële schade en een opstopping van het zeer drukke verkeer. Anderhalf uur later reden er bij het Shell-station weer twee auto's op elkaar, ook hier materiële schade. Raadsvergadering. Vrijdagavond 7 uur komt de raad in openbare zitting bijeen. De voornaamste punten van agenda zijn: Benoeming nieuw raadslid, de heer A. Riedijk; Aan schaf van een nieuwe brandweerauto; Een bedrag van ƒ62.000 is hiermee ge moeid; Voorstel om 2425 te voteren voor een verlichte waterfontein in de dorpskom, 12 nieuwe lichtmasten te plaatsen in bouwplan-west, deelname in Waarborgfonds voor tuinbouw in Zee land; Vaststelling der diverse vergoe dingen voor de scholen; Het bouwrijp maken van een gedeeltelijk kruispunt, Noordweg-Dorpsstraat (kosten 21000) Val met brommer. Toen zaterdagmiddag A. K. per brom mer van Yerseke huiswaarts keerde, kwam hij zo ongelukkig te vallen, dat hij ernstige verwondingen opliep. Na eerste hulp door een dokter werd hij naar het ziekenhuis vervoerd voor ver dere behandeling. Later kon hg huis waarts keren. Voetbal. Voor de tweede achtereenvolgende maal boekte Kapelle I in de bekerwed strijden een fikse overwinning. Ditmaal ging het elftal op bezoek naar Hein- kenszand I. De wedstrijd eindigde in een 7-2 overwinning voor de Kapelle- naren. Met deze uitslag heeft het nu een doelgemiddelde voor Kapelle opgele verd van 16 - 3. Zaterdag moet Kapelle de laatste wedstrijd in de eerste beker ronde spelen tegen Colijnsplaatse Boys. Als ook deze wedstrijd gewonnen kan worden, heeft het elftal zich geplaatst in de halve finale. Clubkampioen dammen. De heer Iz. op 'tHof is clubkampioen geworden van de damclub „Kapelle". Het afgelopen winterseizoen zijn er door de leden van de damclub onderlinge wedstrijden gespeeld, waarin Iz. op 't Hof samen met L. Adriaanse het hoog ste aantal punten wist te behalen. Er waren beslissingswedstrijden nodig om de kampioen aan te kunnen wijzen. Iz. op 't Hof won twee van deze beslissings wedstrijden, zodat hij de komende com petitie aan het eerste speelbord mag gaan zitten. Uitreiking potplanten. De vereniging „Floralia" te Kapelle is van plan het aanstaande najaar weer een bloemententoonstelling te houden. Dinsdag zijn aan de leerlingen van de lagere scholen ter traditie weer de pot planten uitgereikt. De kinderen zullen de planten zelf op moeten kweken. Niet alleen zal het weer om individuele winnaars gaan, ook zal er weer de inzet zijn van de schoolwiselbeker. Bij de kinderen zal het wellicht weer niet aan spanning ontbreken. Inzameling kerkrestauratie. Nu met de restauratie van de her vormde kerk te Kapelle een begin is gemaakt, zullen-, jfioor de restauratie commissie diverse akties gevoerd wor den om de benodigde gelden daarvoor bijeen te brengen. Als doel wordt ge steld eind 1964 40.000 bijeen te bren gen. Als eerste aktie zal onder de leden en doopleden een inzameling gehouden worden. Deze aktie begint volgende week. In totaal zullen een tachtig mede werkers hiervoor op stap gaan. Hierop volgend zal er nog een werkaktie ge voerd worden, terwijl er voorts een le peltjes, lucifers- en speldjesverkoop op touw gezet zal worden. Ook zal voor de restauratie een fruitverkoopaktie ge voerd worden. Clubkampioenschap schieten. Dat Bram van Dijke uit 's-Heer Arendskerke niet alleen een vermaard en kundig ploeger is, maar daarnaast ook de kunst van het schieten verstaat, bewees hij zaterdag in Kapelle. Voor de tweede maal in vier jaar tijds eiste hij het clubkampioénschap voor zich op in het kleiduiven schieten van de afde ling Middelburg van de koninklijke Nederlandse Jagersvereniging. Met 115 van de maximaal 120 te behalen punten onttroonde hij de wisselbekerwinnaar van vorig jaar, de Yersekse tandarts R. W. Hendriksen. Deze moest dit keer met een vierde plaats genoegen nemen. Ook in de vrije wedstrijd was het Bram van Dijke die de boventoon voerde. Samen met A. C. J. M. van Heijst uit Roosendaal behaalden zij 420 punten. In,een bekamping was het tenslotte van Heijst die (met de eer ging strijken. Ook om de derde en vierde plaats moest er opnieuw geschoten worden tussen tandarts Hendriksen uit Yerseke en Th. Jacobs uit Hoogerheide op een pun tentotaal van 410. Hier was het R. W. Hendriksen die de derde werd. Na afloop reikte de heer E. N. C. van Riessen uit Goes de prijzen uit. De uitslagen zijn: Clubkampioenschap 1 A. van Dijke, 's-Heer Arendskerke, 115 pnt. (wissel beker) 2 J. Verwijs, St. Philipsland, 100 pnt.; 3 H. Kranenburg, Veere, 100 pnt.; 4 R. W. Hendriksen, Yerseke, 95 pnt.; 5 J. Dekkers, Zevenbergen, 95 pnt. 7 J. W. de Jager, Yerseke, 95 pnt.; 8 B. van Dijke, Nisse, 90 pnt.; 9 H. C. Heijboer, 's-Gravenpolder, 90 pnt. en 10 M. de Regt, Kats, 90 pnt. Vrije wedstrijd: 1 A. C. J. M. van Heijst, Roosendaal, 420 pnt.; 2 A. van Dijke, 's-Heer Arendskerke, 420 pnt.; 3 R. W. Hendriksen, Yerseke, 410 pnt.; 4 Th. Jacobs, Hoogerheide, 410 pnt.; 5 J. M. de Regt, Kats, 380 pnt.; 6 B. v. Dijke, Nisse, 370 pnt.; 7 H. C. Heijboer, 's-Gravenpolder, 355 pnt.; 8 M. J. Ver- mue, Wolphaartsdijk, 355 pnt.; en 10 J. W. de Jager, Yerseeke, 350 pnt. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. P. Homburg van Heerjansdam. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Stud. Karens van de Theol. Hogeschool te Rotterdam. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils 10 uur: Heiligingsdienst. Zondagsschool en bqbelklas 1.15 u. n.m. 18 uur: Verlossingssamenkomst. Geleid door Majoor P. E. Hokke. Luitenante J. F. Terlouw. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Vicaris de Jong, Bunnik Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. R. Pluim, Meppel. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas, Brussel. Krabbendjjke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30. 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. J. van Woerden. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. R. Zuurmond, Wyckel (F.) 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Leesdienst. Van 513 juni 1963 YERSEKE. Geboren: Jan Adriaan, zv. Jan Albert Vette en Dina Hartog; Mo nica Helena, dv. Brugt Groenhof en Hilje Tap; Adriaan Johannes, zv. Jan Kuzee en Maatje Anthonetta Weststra- te; Marinus, zv. Huibert Hendrik Ever- se en Maria de Haan. Huw.aangifte: Huibrecht van Noor den, 18 j. en Adriana van den Berge, 18 j. Huw.afk.: Julier Jacobus Hollebrand- se, 24 j. en Cornelia Nieuwenhuyzen, 20 j. te Krabbendijke. Gehuwd: Leendert Adriaan Lous, 31 j. te Oudelande en Jannetje de Rooij, 24 j. Van 4—12 juni 1963 WEMELDINGE. Gehuwd: Jacobus de Zeeuw, 22 j. en Jacoba Hamelink, 18 j.; Leendert Jacob Philipse, 27 j. en Neel- tje Adriana de Best, 22 j. Huwelijksaangifte: Anthony Hoekvait Dijke, 33 j. en Johanna Hoogerheide, 30 j. Van 612 juni 1963 KRUININGEN. Geboren: Maja en Wil- ma, d.v. Marinus Abraham Adriaan Jan Speelman en Henrica Pieternella Noord- hoek; Adriana Jans, dv. Cornelis Jaco bus Vermaire en Klazina Neeltje Hoo- gesteger. Overledefi: Dames Duindam» 58 j., echtgen. van Maatje Walraven; Jan de Puit, 87 j., wednr. van Adriana Potter. Gehuwd: Philippus Johannes Jonk heer, 23 j. te Dordrecht en Johanna Ferdinandusse, 23 j. Voor hout, planken, balken, ramen, deuren, golfplaten en ander materiaal P. Duin- kerke, Margrietstraat 28, Yerseke, Tel. 650. Te koop: Schuurtjes, gara ges, uit voorraad en op maat. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 650. Geef vader een portemon- naie, portefeuille, sleutel etui of een paar mooie man chetknopen uit Boogerts Ge schenkenhuis, Kruiningen. Zeer speciale aanbieding dames- en kinderbadpak ken. - Van Nimwegen-Hey- Iboer, Wemeldinge. Te koop: Benzinemotor 2% PK. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 650. Speciaal voor Vaderdag aparte cadeaus. - Van Nim- wegen-Heyboer, Wemeldin ge. Jasperse altijd voordeliger! Echte choc. 49 ct. Agar 23 ct. Witte flikken 35 ct. Bonbons 45 ct. Rumbonen 38 ct. Nogatblokjes 45 ct. Pindarotsjes 42 ct. Sinas- staafjes 38 ct. Mokkaboon tjes 49 ct. Vele soorten tof fees en zuurtjes. Echte bo terkoekjes 73 ct. Pinda koekjes 58 ct. Wit specu laas 58 ct. p. 250 g. Gron. koek 89 ct. 1 pak speculaas 79 ct. Ruim gesorteerd in chique dameshoeden. - Van Nimwe- gen-Heyboer, Wemeldinge. Dat vindt baby fijn, die in- legluiers van Delana, 2 stuks 4,95. Witte Delana baby hemdjes '86 ct. Speciale aanbieding: Flanellen luiers van 1,75 voor 1,39; mol ton onderleggers van 2,25 voor 1,75. Ook voor uw baby-uitzet naar J. Kole, Yerseke, tel. 372. Te koop in goede staat zijnde kinderwagen, merk Jonkers. Te bevr.: J. Schee- Ie, Julianastraat 29, Hans- weert-O. Te koop: Een orgel. P. v. d. Maas, Bathpolder C 15, Rilland-Bath. Grote sortering jongens- en meisjesskisokken, prima kwaliteit en voordelig in prijs. In alle maten. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yer seke.- Histor lak, het fraaiste voor uw binnenwerk. Wij leveren het u in vele fraaie kleuren. Fa. M. de Koeijer Zn., Yerseke. Maandag a.s. 8 uur in ho tel „Korenbeurs" vergade ring van „Rentoe". De secr., A. Poleij. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 49 ct. Snij- worst 38 ct. Comedbeef 45 ct. Leverkaas 42 ct. Rook vlees 58 ct. Ontbijtspek 39 ct. Cass. rib 62 ct. 200 g. Both.worst 45 ct. Graskaas 500 g voor 1,38. Oude ko- mijne en witte kaas 36 ct. Pan-Pan 30 ct. p. 100 g. Edammers 2,55. Lunch- kaasjes 1,50. Grasboter p. pakje 250 g 1, Uitschuifbare raamhorren in 3 verschillende maten verkrijgbaar bij P. Huijsse, Yerseke. Voor Vaderdag hebben we leuke geschenken. P. Huijs se, Yerseke. Voor Vaderdag hebben wij mooie lektuurbakken, rook- standaards, boekenrekken, correspondentieknijpers. Boogerts Geschenkenhuis, Kruiningen.

Scheldebode | 1963 | | pagina 2