lërhorst JAPONNEN PAKJES MANTELS Drogisterij FA. O. KOSTER KORTE GOLFJES YERSEKE Ernstig ongeluk. Bij werkzaamheden aan het stations gebouw te Krabbendrjke hadden een tweetal schilders, dhm. D. en R. uit Yfrseke, het ongeluk van een zes meter hoge stelling op straat te vallen. Met ernstige verwondingen zijn beiden over gebracht naar het ziekenhuis te Goes. School Damstraat wordt verbouwd. Deze week is men begonnen met het verbouwen van de oude Damse schoof tot garage. Het repetitielokaal van de muziekvereniging Mozart is reeds ont ruimd en deze vereniging is nu tijdelijk ondergebracht in het^oude gymnastiek lokaal van de school aan de Vierstraat. Ook de andere verenigingen zullen wel dra moeten verhuizen. Korfbal. De eerste wedstrijd, die de Volhar dingpupillen speelden tegen Blauw-Wit B, is in een 22 gelijk spel geëindigd. Het door de jongste garde van Volhar ding vertoonde spel was verrassend goed en men nam zelfs een 20 voorsprong. Het meer geroutineerde Blauw-Wit wist de voorsprong echter teniet te doen, zodat met 22 het einde kwam. Het spel, dat Volharding II daarna tegen V.Z.O.D. vertoonde, wat verhou dingsgewijs van minder gehalte. V.Z.O.D. is echter bijzonder zwak, vandaar dat Volharding toch een 20 voorsprong wist te nemen. De tweede aanval van Volharding was daarna machteloos en V.Z.O.D. maakte daardoor gelijk. De derde en eerste Volhardingaanval scoor den achtereenvolgens 42 en 62, waarna beide ploegen nog eenmaal de korf wisten te vinden, zodat de eind stand 73 in het voordeel van Volhar ding was. A.s. zaterdag komen er twee pupil- lenploegen in het veld, beide tegen Olympia uit Wilhelminadorp en daar ter plaatse. Een van deze ontmoetingen is vriendschappelijk en van de uitsla gen valt niets te voorspellen. Volharding I en II gaan op bezoek bij Blauw-Wit te Kloetinge. Volharding I komt met ze ker vier invallers in het veld, zodat ook Volharding H gehavend uit moet ko men. Het meest waarschijnlijke is dan ook, dat beide ploegen een nederlaag tegemoet gaan. Waarschuwing Het vandalisme van de jeugd neemt weer toe. Leegstaande huizen en gebou wen worden flink onderhanden geno- weg alsmede de Oranjeboomstraat zijn gegund aan de Fa. Booie en Besuijen uit Goes voor een bedrag binnen de raming van 105.000,Een voorstel tot aan vulling van de algemene politieverorde ning der gemeente met bepaling betref fende het punt van collecteren was een punt van langdurige discussie. Dhr. P. J. J. Dekker voelde niets voor een aan vulling als de raad niet volledig inge licht is. Hoe B. en W. de wijze van col lecteren betracht en vaststelt dient, al dus dhr. Dekker, de raad dan toch te weten. Dhr. Dekker bepleitte een col lecte waarbij zakjes worden rondge bracht en in een verzegelde bus worden opgehaald. Doch dit wordt, aldus de voorzitter, door de wet toegemeten aan B. en W., de raad kan dan enkel zijn wens naai- voren brengen. Ook dhm. Dagevos en Schipper waren het niet eens, daar men toch ook nog een zeker recht van organisatie verlangde. Dit al les zinspeelde wel op een collecte door het Rode Kruis georganiseerd, waarbij de burgemeester meedeelde dat ook van het hoofdbestuur deze wijze van collec teren zoals op Wemeldinge gebeurd is, niet volledige instemming heeft. Verder iedere organisatie kan toch in beroep gaan als hij denkt niet recht te zijn be handeld. Dhr. J. Veerhoek zag ook een bezwaar dat men met de zakjescollecte nooit een zo goede controle kon krijgen dan met een bus- of lijstcollecte, waar ook het advies achter stond. De aan vulling werd hierna vastgesteld. De raadsleden zullen te zijner tijd een be richt van het collecteplan krijgën, hóe en welke gehouden zullen worden. De rekening 1962 van het badhuis werd goedgekeurd met een tekort van 2548,21. Op 4 mei zal dan het bad huis voor het publiek gesloten worden. In overleg met het bestuur van het Groene Kruis zal dan een bestemming voor het gebouw gezocht worden. Aan de afd. Wemeldinge van het Groene Kruis werd een verhoging van de sub sidie toegekend van 400,het totaal van de subsidie is nu 2400,De koude-uitkering aan gemeentepersoneel werd vastgesteld op 50,totaal; dit voor hen die in de buitenlucht hun werk verricht hebben. Dhr. P. J. J. Dekker juichte het voorstel en besluit toe be treffende een overeenkomst aan te gaan met de stichting waarborg instituut voor de tuinbouw in Zeeland om aan krachten die de nodige vakkennis be zitten, maar zelf niet financieel draag krachtig zijn een eigen bedrijf op te bouwen, onder aannemelijke voorwaar- Dodenherdenking. Zaterdag had op de algemene be graafplaats alhier de herdenking plaats van hen die door direkte oorlogshande lingen tijdens de laatste wereldoorlog het leven lieten. De graven van 2 En gelse en 1 Nederlandse militair alsook een 9-tal graven van Kruiningse bur gers werden door burgemeester Schip per als symbool van de duizenden die in de oorlog zijn gevallen, met een boe ket bloemen geëerd. Dit gebeurde direkt na de 2 minuten stilte welke door de 25 belangstellenden was in acht ge nomen. De belangstelling voor deze han deling blijkt, althans uiterlijk, steeds minder te worden, hetgeen zeer moet worden betreurd, aangezien velen van hen voor onze vrijheid zijn gevallen. Rentoc. Maandagavond werd in hotel „Koren beurs" een algemene ledenvergadering van „Rentoc" gehouden, teneinde te ko men tot een, althans voorlopig, besluit of met kermis 1963 weer een koers zou worden georganiseerd. Gezien de nog niet definitief zijnde onderhandelingen hierover werd het voorstel van het be stuur om dit jaar weer een koers voor professionals te houden aangenomen, en zal een voorlopig programma worden opgesteld in afwachting van nadere door N.W.U. en U.C.I. te nemen beslissingen. Zodra bericht van deze instanties zal zijn ontvangen, komt de vereniging weer bijeen om een definitief programma op te stellen. Gezien het feit dat de ver eniging dit jaar haar 30-jarig bëstaan viert is het te hopen, dat de plannen zullen slagen om een goede, zoals Ren toc gewoon is, organisatie op te 'bou wen. ALLEENVERKOOP Kremerstraat 1 1 BERGEN OP ZOOM De postduiven. Door de P.V. „De Vrijheidsduif" al- RILLAND^BATH Wedvlucht. Uitslag van de wedvlucht van „De Luchtpost" alhier vanaf Den Bosch: 1 en 3 A. v. d. Klooster; 2, 4, 7 en 21 C. Coremans; 5 J. B. Polderman; 6, 11, 12, 17 en 22 M. Sentse; 8 C. de Meester; 9 en 10 S. J. Prevo; 13 Jac. van Stel; 14 en 20 H. Roeland; 15 A. van Iwaar- den; 16 en 19 E. v. d. Griek; 17 en 24 P. Hillebrand; 23 C. de Bruine. Eervol ontslag. Aan dhr. J, E. Vogelaar is bij Kon. Besluit eervol ontslag verleend als dijk graaf van het waterschap „Völckerpol- der". Voetbal. Rillandia I speelde zaterdag op eigen veld tegen Krabbendijke I. Na 35 mi nuten wist Van Iwaarden alleen de Krabbendijkse doelman te verrassen. Enkele minuten voor de rust slaagde De Boer er in, na een doelworsteling, nummer twee in de touwen te werken (20). Na de rust werden er geen doelpunten meer gemaakt. Zo eindigde de match in het voordeel van Rillandia met 20. Haar promotiekans is zo doende onverzwakt behouden. Rillandia II trok naar Kloetinge en won daar met 10. Rillandia III speelde op eigen veld tegen Borssele en behaalde een ge lijk spel, 33. Een jubileum. Vorige week herdacht de technisch ambtenaar le klas van het waterschap „De brede watering van Zuid-Beveland" dhr. J. Koppejan alhier het feit dat hij 25 jaar geleden, in,dienst trad van het waterschap. Met ingang van 1 mei 1938 werd dhr. Koppejan benoemd bij de pol der Walcheren, waar hij in de loop der int»AW Ar\lrlr\%v* f/v* *3 -i /3a doelverdediger kon dan ook niet alles redden. Eindstand 20 voor Rillandia. Het tweede elftal weet waarschijnlijk te goed dat zij reeds kampioen is. Zater dag was het spelpeil tegen Hoek II min der goed. De uitslag was 20. Dit is de eerste nederlaag in dit seizoen. Ongeval. Toen enkele schilders, dhm. J. Rid derhof en M. Dijk wel, doende waren op een vrij hoge stelling het stationsgebouw op te schilderen, bleek deze stelling hiertegen niet bestand. Deze kapte om ver, met het gevolg dat beide mannen op de straat vielen en met ernstige ver wondingen naar het ziekenhuis moesten worden vervoerd. De rijkspolitie stelde een onderzoek in. Emmabloemcollecte. De gehouden Emmabloemcollecte heeft alhier 152,11 opgebracht. WAARDE Feest bij installatie burgemeester. Woensdag 1 mei was voor Waarde een bijzondere dag en zeer zeker voor het gezin J. D. de Kam, die de ambts keten als burgemeester werd omgehan gen. Van 's morgens reeds was de re gen spelbreker en moesten bestuursle den van de Oranjevereniging spoedig wijzigingen in het programma voor de jeugd aanbrengen, die ook nog de ver jaardag van onze vorstin zou vieren. Te half negen maakte „Vooruit" toch nog een korte rondgang met de kinderen en werden spelen gehouden in de garage van Jac. Schrier. Daar de regen gesta dig aanhield, verzamelden vele vereni gingen 's middags eveneens in de gara ge van Schrier, in afwachting van de nieuwe burgemeester en zijn gevolg. Het dagelijks bestuur ontving de burgemees ter aan de grens der gemeente te Ga- wege, waar hij werd toegesproken en werden aan mevr. De Kam door het 11-jarig dochtertje van dhr. Nagelkerke bloemen aangeboden. Met vrolijke mars muziek werd de burgemeester vervol gens verwelkomd in de garage Schrier, waar de voorzitter, dhr. J. C. Klap, een toespraak hield en de leerlingen van de verschillende scholen liederen zongen en bloemen aanboden. Er werden afge vaardigden van diverse verenigingen voorgesteld en bloemen en cadeaus aan geboden en werden ruim 500 gekleurde ballonnetjes opgelaten. Met muziek voorop ging het na dit officiëel gebeu ren naar het Hervormd Centrum WflUr „MODE MEESTER" Heren kostuums o.a. in TERLENKA en KAMGAREN VOORRADIG IN DE SPECIAALZAAK BIJ VAN IJSSELDIJK-SNOEP Geef Uw advertenties vroegtijdig opl U bewijst ons daarmede een zeer grote dienst Ook UW HAAR heeft voeding nodig HAAR-TABAC bevat Je juiste voeding en vitaminen om Uw haar gezond en glan zend te maken of te houden, voorkomt en geneest roos en vet haar U kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra •Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 45 ct. Rook vlees 58 ct. Fijne lever 65 ct. Snijworst 38 ct. Ontb.- spek 42 ct. Leverkaas 42 ct. 100 g. Deze week comed- beef 38 ct. p. 100 g. W kaas 500 g 1,38. Oude witte kaas 36 ct. Rookkaas 38 ct. Pan-Pan 30 ct. p. 100 g. Lunchkaasjes 1,40. Edammers 2,55. Knak worst 89 ct. Wener worst 1,10 p. pot. Heeft u ze al geprobeerd, 10 gepaneerde diepvries vis stick voor 1,38? In 2 mi nuten gebakken. „De Spar", Yerseke. Nog steeds hebben wig een grote sortering moderne be hangsels. Kom gerust even binnen lopen. - Schildersbe drijf Fa. M. de Koeyer Zn., Yerseke. De D.O.T.-driekant, de vtn- gervaste ballpoint. U voelt het aan uw vingers! Boek handel van der Peyl, Krui- ningen. Voor textiel naar Jasperse. Pracht baddoeken, theedoe ken, lakens, slopen, schort jes. Mooi ondergoed voor dames, heren, jongens en meisjes. Voor Moeder: Een Tornado wandrek, strijktafel, was box, medicijnkastje, of een bokaal in glas, dan naar J. J. van Boven, Kruiningen. Voor uw gazon: Lichte ga zonmaaiers v.a. 36,50. Bladharken in bamboe, plas tic en staal. - C. van Krui ningen, Yerseke, Tel. 217. Vierkleuren-ballpoints, spe ciaal iets voor scholieren, 4,95. - Boekhandel van van der Peyl. Voor Moeder! Elke moeder is blij met een paar van die prachtige, zeer sterke Mir- lon-Mirlana nylons. Vanaf 1,95 alleen verkrijgbaar bij Textielhandel Snoep-van Willigen. Gratis spaarze- gels! Jasperse altijd voordeliger! 1 fles goudgele slaolie 98 ct. 1 kg Siamrijst nu 83 ct. 1 pot aardbeien jam van 98 nu 79 ct. 200 g grote prui men 59 ct. 1 grote pot abri kozen op sap nu 79 ct. 1 l.-blik ananas 1,29. 1 1.- blik appelmoes nu 69 ct. 1 pak macaroni en 2 bus to matenpuree 57 ct. 1 lunch- blok kaas 40+ 500 g nu 1,39. Choc.hagel 65 ct. 250 g. Stemm sokken in een ge heel nieuw weefsel, ajour. Voorradig in de nieuwste tinten donkerrood, bruin en flessengroen en vele nuan ces grijs. Denk aan de gra tis sokken op de kousen- kaart. Van IJsseldijk-Snoep. Te koop: Renault 4. Goed lopend. Te bevr. Wilhelmi- nastraat 30, Wemeldinge. Voor Moeder een Mixer van 29,en 39,Fa. Ho- vestadt De Jonge. Jasperse altijd voordeliger! Echte choc. 49 ct. Rumbo nen 38 ct. Mokkaboontjes 49 ct. Witte ijs cups 45 ct. Witte flikken 35 ct. Bon bons 52 ct. Nogatblokjes 45 ct. p. 100 g. 8 zware hazel- nootrepen 98 ct. Heerlijk wit speculaas 58 ct. Koekjes Zeeuwse rondjes 55 ct. Pin dakoekjes 58 ct. Echte bo terkoekjes 73 ct. Groot pak speculaas 85 en 79 ct. Moederdag: Neem een paar Italiaanse muiltjes of san dalen voor haar. - Schoen- handel en pedicure G. E. Meeuse, Kerkplein 10, Yer seke. Alle landbouwbonnen kun nen worden ingeleverd op zaterdag 11 mei. A. de Bel, Beatrixstr. 11, Kruiningen. Voor Moeder hebben -wij zeer mooie geschenken. Kr. Everse, Damstraat 5. Prima 9-weeks© jonge hen nen. Hy Line en andere ras sen. - J. Verlare, Breeweg 42, Yerseke, Tel. 203. Drink nu Haecht bier! Voor 0,30 per fles. Bij afname van 24 flessen 1 glas opener gratis. - Fa. N. P. Oele, Kerkplein 6, Yerseke. Elbeo kousen dragen is voordeliger lopen. Probeer ze eens, u zult ook tot een onzer vaste klanten gaan behoren. - Van IJsseldrjk- Snoep. Voor Moeder! Een doosje zakdoeken (3 stuks) kan moeder altijd gebruiken. Wij hebben ze vanaf 1, Gratis spaarzegels! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Geef Moeder een haardro ger, compleet 54,Nu met reduktiebon 42,Fa. Hovestadt De Jonge. Nu een haardroogkap. Met reduktiebon geen 69, maar 54,- Fa. Hove stadt De Jonge. Te koop gevraagd: Een chroom kinderstoel. Adres: Bureau Yerseksche Courant te Yerseke. Voor Moederdag: Een mooie sortering luxe dozen choco lade en bonbons. - Bakkerij Klaasse. Haardkachels en huishoude lijke artikelen. - P. C. van Oosten, Wijngaardstraat, Tel. 347, Yerseke. Wordt u geplaagd door reumatische pijnen, ischias, of vat u gemakkelijk kou? Draag dan Rheumatex, anti- reumatische onderkleding. Rheumatex, Vroesenlaan 32 —33, Rotterdam, tel. 47688. Ook inlichtingen bij N. P. Oele, Kerkplein en J. Hol- lebrandse, Kapper, Wijn gaardstraat, Yerseke. Nuttig cadeau voor moeder o.a.: Shawls, handschoenen, nylonkousen, kussens, kap mantel, bad-, thee- en keu kendoeken. Ook leuke doos jes zakdoeken. - Gez. Hart- hoom. Te koop: Mooi jongensjasje, leeftijd 8 jaar. - Spruit- straat 27, Yerseke. Voor Moeder: Nieuwe hou ten bloempotten en bakken. Koperen sierpotten. Moder ne stenen en glazen vazen. Boogerts Geschenkenhuis, Tel. 482. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Prachtige voorjaarskleuren in de Pinquinwol. In kwa liteit Crylor en Dralon. Wol die niet krimpt en vervilt en na elke keer wassen mooier wordt. - Van IJssel- dijk-Snoep. Voor Moeder hebben wij aardige cadeautjes, zoals schemerlampjes, theelichten, koffiemolens, enz. - Fa. Ho vestadt De Jonge. Administrateur met jaren lange ervaring heeft nog en kele avonden beschikbaar om boekhoudingen te ver zorgen. Uitsluitend te Yer seke. Brieven onder nr. 19-1 Bureau Yerseksche Courant te Yerseke. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkerij J. A. Weststrate, Rouaanse Kaai 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Voor Moederdag brengen wij zeer praktische sgeschen- ken. Maak ze eens blij met een leuk vest of truitje, ge combineerd met een aparte rok zal zij er altijd keurig uitzien. - Van IJsseldijk- Snoep. Voor Moeder! Een prachtig cadeau is altijd een mooi tafellaken of ontbijtlaken. Wij hebben hierin een grote sortering, ook met bijpas sende vingerdoekjes of ser vetten. Gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Schryf- en tekenbehoeften, kantoorbenodigdheden heb ben wfl in een uitgebreide sortering voorradig. Boek handel van der Peyl. Voor Moeder! Een mooi schort is altijd een prak tisch en nuttig geschenk. Wij hebben niet alleen een pracht sortering effen en gebloemde dusters, doch ook beeldige cocktail- en bretel- schorten. Komt u eens kij ken? Wij kunnen onmoge lijk alles etaleren! Gratis spaarzegelsTextielhandel Snoep-van Willigen. Schooletuis, schooltassen, driehoeken, linealen, gra denbogen, schriften, kortom alles voor de school btj: Boekhandel van der Peyl. Door inruil te koop brom fietsen. 1 Rap Crown Im perial, 2 Rap Imperial, 1 Rap super, 2 Solex oto de luxe, 1 Berini, 1 Velo vap, 2 Solexen standaard luxe, alles in staat van nieuw. Solex Servicestation J. van Putten, tel. 545, Noordzand- straat 1215, Yerseke. Spuit met Shell bestrijdings- middelen voor een puike oogst. - C. van Kruiningen, Stokvisstraat 8, Yerseke. Alle schadeverzekeringen. H. A. Ossewaarde, Marijke- laan 28, Tel. (01131) 638, Yerseke. Voor Moederdag grote sor tering in Droste bonbons en chocolade vanaf 1,75. „De Spar", Yerseke. Voor Moederdag mooie thee mutsen, kruimelvegers, leu ke wandlampjes, vogels op boomschors, enz. Boogerts Geschenkenhuis. Geef moeder een leuk stuk zeep van Vinolia of lotion. „De Spar"l, Lepelstraat, Yerseke. Geef moeder eens een mooie nachtjapon of pyama. Wij hebben zeer leuke in nylon reeds vanaf 14,95. Ook in onderjurken en jupons bren gen wij een heel grote sor tering. - Van IJsseldijk- Snoep. Voor Moederdag hebben wij de nieuwste kop en scho tels, bloempotten, tassen, kralen, en die leuke kope ren potjes. - J. J. van Bo ven, Kruiningen. Geldkistjes vanaf 11,40, met afgeronde hoeken en cylindérslot. Ook prima voor verenigingen. - Boekhandel van der Pejji. Voor de kinderen hebben wij altijd iets aparts. Leuke ponnetjes yoor baby, snoe zige jurkjes voor de kleu ters en leuke meisjesrokjes in vele kleuren. Loop eens bij ons binnen, U slaagt be slist beter bij Van IJssel dijk-Snoep. Geef Moeder een rolveger, daar heeft ze elke dag ple zier van. Vanaf 13,75, bij J. J. van Boven, Kruiningen Staat u voor moeilijkheden in verband met het opknap pen van uw woning? Wij geven u gaarne gratis ad vies. - Schildersbedrijf Fa. M. de Koeijer Zn. Voor al uw werkjes buiten of binnen is Historlak de aangewezen verf. U vindt ze bij ons in aantrekkelijke kleuren. - Schildersbedrijf Fa. M. de Koeyer Zn. Te koop een 1 PK elektro motor, in staat van nieuw. Bakkerij Klaasse, Yerseke. Moederdag! Geef een blij vend geschenk. Wij hebben in iedere prijs wat voorra dig. Kom vrijblijvend eens binnen kijken bij P. Huijs- se, Yerseke. Geef moeder een mooie tas. Onze collectie is weer aan gevuld met de nieuwste modellen. - Boogerts Ge schenkenhuis, Telef. 482, Hoofdstr. 46, Kruiningen. Heeft u al eens kennis ge maakt met Flat o Tex muurverf? U kunt ze met borstel en zeep schoonma ken. - Schildersbedrijf Fa. M. de Koeyer Zn. Aantrekkelijke bijverdienste aangeboden door opbouw, met steun van een inspek- teur, van een eigen verze keringsportefeuille. Koop som vereist voor de aanwe zige posten. Brieven onder nummer 50-2, Bureau „De Scheldebode", Kruiningen. Voor Moeder! Verwen moe der eens met zo'n beeldige nylon duster. Veel prakti scher dan een lange peig noir. Prachtige bloemdes- sins in fijne pastelkleuren. Een bijzonder welkom ge schenk! Gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Van suikervrije artikelen hebben wij in voorraad rol len pastilles, doosjes bon bons en chocolaadjes, amandelgebakjes, Welling ton koekjes, hagelslag en jam, chocopasta, drop, pe permunt, enz. „De Spar", tel. 689, Yerseke. A.s. zondag 12 mei worden de samenkomsten in het Le ger des Heils geleid door twee kadetten van de Wil liam Booth Kweekschool te Amstelveen. Met medewer king van de guitaarclub. Allen hartelijk welkom. Voor Moeder! Talloze nut tige cadeaus waar Moeder heel blij mee zal zijn vindt u bij ons te kust en te keur! Een fijne onderjurk of ju- pon, een mooie baddoek met washandje, een stel prach tige lakens en slopen enz. enz. Gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Praktische en blijvende moederdagcadeaus vindt u in onze Gero collectie. Kaas schaven, gebakscheppen, taartvorkjes, theelepels, vleesvorkjes, enz. enz. Boo gerts Geschenkenhuis. Italiaanse herenmuilen met en zonder voetbed. Prijzen 14,90 en 19,90. Basket ball laarzen, gymschoenen, plastic schoenen van Hevea. Alles met vastgestelde ver koopprijzen. - Schoenhandel Pedicure G. E. Meeuse, Kerkplein 10, Yerseke. beuren door enkele bomen te rooien. De voorzitter deelde mede dat de bomen allfufeerst besnoeid zullen worden, en dajflzal de zaak opnieuw door B. en W. wórden bekeken. Voor een premie voor doucheruimte's waren 25 aanvragen in gekomen. Deze zullen, aldus de burge meester, wel niét alle ingewilligd kun nen worden. De rioleringswerkzaamhe den in de Wilhelminastraat, W. Kanaal- iiicuw-uumea irauuen geaiena tijdens de laatste fase dat dit gebiedsdeel nog onder Nederlands bestuur stond, uit gereikt aan 2 van onze gemeentenaren: dhrn. I. Ligthatt-Schenk en G. J. J. Goetheer, resp. te Kruiningen en Hans- weert, welke hiertoe met hun naaste familie aanwezig waren. Na de uitrei king bleef het gezelschap nog enige tijd gezellig bijeen en werden oude herinne ringen opgehaald. concurrent „Kwadendamme" verloor. Het eerste wist een kostbare zege te behalen op Renesse I. Het werd een 1-0 overwinning. De Boys moeten nu nog twee punten behalen uit twee wedstrij den om zich kampioen te mogen noe men. Deze zondag is het eerste vrij. Het tweede zal a.s. zondag moeten bewijzen dat ze de titel waardig zijn. Dan staat n.l. de uitwedstrijd tegen Kwadendamme II op het programma. jammer dat niet meer leden der vereni ging deze vergadering hebben bijge woond. KRABBENDIJKE V oetbaluitslagen. Zaterdag speelde het eerste elftal een wedstrijd tegen hun buurman Rillandia. Hierin moesten zij hun meerdere er kennen. Niet alleen op de ranglijst, maar ook in de gespeelde wedstrijd. De P. W. Jobse namens bijzondere school, C. van Leeuwen namens o.l. school, Ds. G. E. Huizing, Herv. predikant, C. Mol namens de- landbouwver. H.E., M. Wa terman namens Het Groene Kruis, mevr. Mol-de Feyter namens de N.C.V.B., wet houder J. Roosendaal van Maasdam, ad judant M. 't Jong namens de politie, mevr. C. J. van Willigen-Everse en dhr. Westeren nameiis de familie en dhr. C. Goud als ouderling der Geref. Gem. Des

Scheldebode | 1963 | | pagina 6