BAAYENS DO ★"BABYDERMST1™ YERSEKE De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE r Vboï hel here |f|0Cy5L Baby-huidje WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE Vergadering Groene Kruis. Dinsdagavond hield de Groene Kruis vereniging Ziekenzorg de jaarvergade ring onder leiding van haar voorzitter, Dr. Polderman. Deze was verheugd dat er meer belangstelling was dan gewoon lijk en hoopte, dat er in de toekomst nog meer leden de vergaderingen zullen bezoeken. Het kan dan mogelijk zijn een lezing te houden of een onderwerp dat in de belangstelling staat nader uiteen te zetten. Het jaarverslag en het fi nanciële verslag van de secretaris-pen ningmeester werden onder dank goed gekeurd. De voorzitter bracht dhr. B. J. Korstanje dank voor de wijze waarop hij een jaar het secretariaat voor de ver eniging heeft waargenomen en stelde de nieuwe secretaris-penningmeester, dhr. M. de Koeijer Dzn. aan de vergadering voor. Zoals gewoonlijk werden- ook nu een tiental renteloze aandelen van het wijkgebouw uitgeloot. Tot lid van de kascommissie werd benoemd mevr. Ver- schuure. De aftredende bestuursleden, dhrn. M. den Herder en M. J. Nolet, werden herkozen. Aangezien de Groene Kruisvereniging en de Vereniging voor Wijkverpleging een tweede zuster in dienst hebben genomen in 1962, terwijl ook de andere uitgaven de laatste jaren sterk zijn gestegen, kan men met de huidige contributie niet meer uitkomen. De voorzitter deelde mede dat men in Yerseke wel een zeer lage contributie betaalt. In de omliggende gemeenten en vrijwel overal ih Nederland is deze aan merkelijk hoger. Ook in Yerseke zal men, wil men het huidige peil dêr ge zondheidszorg handhaven, tot contri butieverhoging moeten overgaan. Hier over zulle»., de le.den van beide ver enigingen binnenkort per circulaire in gelicht worden. Met dank aan de aan wezigen voor Jupi opkomst sloot de voorzitter deze goed geslaagde vergade ring. Voor de werknemers in Yerseke. Werd twee weken geleden ten behoe ve van de gedupeerde oesterkwekers een excursie gemaakt onder leiding van het gemeentebestuur om de mogelijkheid te onderzoeken voor omschakeling op een nieuwe cultuur, n.l. de champignon teelt, waarvoor, naar ons ter ore komt, veel belangstelling bestaat, op 3 mei a.s. zal in zaalNolet,ditmaal ten be hoeve van werknemers, die evenzeer gedupeerd worden, een voorlichting ge geven woeden over het werk in de schoenfabriek Nobel te Kaatsheuvel, aangevuld met een film, waardoor men een indruk kan krijgen van de wijze waarop in een schoenfabriek wordt ge werkt. Werknemers die nu reeds pen delen of zij die "door omstandigheden daartoe gedwongen zouden worden, kun nen straks als een schoenfabriek zich hier zou vestigen, in eigen omgeving te werk worden gesteld. Wij raden be langhebbenden aan deze voorlichtings avond bij te wonen. Men zie de adver tentie in een volgend nummer. Muziekfeest op 31 augustus. Naar we vernemen heeft het bestuur van de muziekverenigingMozart" al hier aan de leden plannen bekend ge maakt voor de viering van het 75-jarig bestaan der vereniging in 1963. Men hoopt op zaterdag 31 augustus een groots muziekfeest te organiseren, waarvoor een groot aantal korpsen zal worden uitgenodigd. Ook gaan de ge dachten uit naar een gevarieerd avond programma, waarbij men zal trachten een sho^y- of cabaretgezelschap in de openlucht te laten optreden. Voetbal. Wemeldinge I speelde zaterdag tegen Sleewijk I en wiêPdaar 2 puntjes in de wacht te slepen, zodat Sleewijk nu met 4 punten achter blijft. Voor de rust wa ren de Sleéwijkers wel in de meerder heid, geaen de hoekschoppen, n.l. 111, maar tot doelpunten konden zij niet ko men. Narde rust zette Wemeldinge alles op alles,r maar toch duurde het 32 mi nuten eer Wemeldinge de leiding kon nemen dooru Weststrate, die ook 2 mi nuten lateer de score op-"-0—2 bracht. Èën score dip toen te zien gaf dat Wemel dinge een overwinning zou boeken. We meldinge II speelde tegen Kloetinge en won met 32. Puntjes, die ook zij best kunnen gebruiken. Nu maar we hopen dat de spelers weten hoe zij punten moeten halen en dat beide ploegen noe iets op de ranglijst zullen stijgen. Sympathiek gebaar. Zaterdag tijdens de wedstrijd in Slee wijk kwam er een oproep uit een zie kenhuis -in Rotterdam voor T. de Jonge, dit in verband met de ernstige toestand van zijn vader. De voorzitter van Slee wijk, die dit bericht aan de scheids rechter overhandigde, nam het-besluit De Jonge direkt met eigen auto naar Rotterdam te brengen, waardoor deze op tijd het ziekenhuis bereikte. Een mooi en sympathiek gebaar van dhr. A. van Rossum. Oranjevereniging vergaderde. Dezer dagen hield de Oranjevereni ging Wemeldinge haér algemene leden vergadering in de zaal van dhr. H. Kan- ters, onder voorzitterschap van dhr. A. P. Schouwenaar. Spreker herinnerde aan het overlijden van wijlen dhr. Jac. Nijssen, die vele jaren bestuurslid van de vereniging was geweest. Hij deelde mede dat in tegenstelling tot vele an dere gemeenten, de Oranjevereniging nog steeds gróeiende is. Er werden weer 20 nieuwe leden ingeschreven, zodat het aantal nu 352 bedraagt. Volgens het verslag van de penningmeester waren de ontvangsten over het boekjaar 1962 in totaal 1912,64 en de uitgaven 1855,36. Bij de bestuursverkiezing wer den dhrn. P. C. Feytel, N. de Mul en C. P. Phemambucq herkozen, terwijl tot nieuwe bestuursleden werden gekozen dhrn. A. Mijnsbergen en A. J. Dagevos. Er werd besloten de schoolkinderen op 30 april a.s. te trakteren, terwijl aan O.K.K. een verzoek zal worden gericht om des avonds een muzikale wandeling door ljet dorp te maken. Jaarvergadering Prinses Beatrixschool. Dezer dagen hield de Vereniging voor Chr. Onderwijs aan Schipperskinderen haar jaarvergadering onder voorzitter schap van dhr. Joh. Florusse in het in ternaat voor schipperskinderen. De se cretaris, dhr. C. Meyaard en de pen ningmeester, dhr. J. Hamelink gaven een verslag over het afgelopen boek jaar. Het hoofd der school, dhr. Jac. v. d. Berge, sprak over het onderwerp „Leerplicht en Huisvesting". Er werd medegedeeld dat er thans perspectief komt in de plannen voor het nieuwe in ternaat, vooral werd gewezen op de ak- tiviteit van burgemeester C. N. F. van Sas. Daarna werden een serie kleuren dia's vertoond over een reis naar Italië. Tot slot sprak dhr. C. W. Bras, waarna de voorzitter de vergadering sloot. Feestcomité. Zaterdagavond vond in „Ons Dorps huis" de beoordeling plaats van de door het feestcomité Kruiningen uitgeschre ven prijsvraag inzake het inzenden van liederen bestemd om te kunnen dien als „volkszang" op de Koninginnedag a.s. Een 8-tal liederen welke warén ingezon den werden door middel van dia's op het scherm gebracht en door het pu bliek met begeleiding van de accordeon band „Jong Zeeland" uit Borssele, ge zongen. De beoordeling geschiedde door middel van stemkaarten. Uitgebracht werden 196 stemme» waarvan het lied „Nu is het feest voor..." op de wijze van „Och was ik maar..,", ingezonden door dhr. Ch. Koolstra, 67 sternen ver wierf, waarmede de eerste prijs van 25 gulden door hem werd verkregen. Jam mer was het dat de originele hiervan gemaakte dia's niet tijdig aanwezig kon den zijn, zodat nog inderhaast geschre ven dia's moesten worden vertoond, het geen een vlot afwerken van het pro gramma zeer bemoeilijkte. Deze avond werd verder gevuld met muziek door „Jong Zeeland", het optreden van en kele leden der buurtvereniging „De Nij verheid" (C., C. A.) toneelgroep van „De Nijverheid" verleende verdere medewerking, hetgeen door het aan wezige publiek met een warm applaus werd beloond..De dames medewerksters aan deze avond ontvingen namens het feestcomité een boeketje bloemen. Collecte. Gaf de Emmabloemcollecte in 1962 een opbrengst te zien van 256,-, thans is door de welwillende medewerking van enkele bejaarden een bedrag van 335,- voor dit doel gecollecteerd, waarvoor in het bijzonder de medewerkers (sters) hartelijk dank wordt gezegd. Ook alle gevers en geefsters onze welgemeende dank. De postduiven. Dat het voorjaar is aangebroken is ook te merken aan de duivenliefhebbers, die hun „renpaarden van het luchtruim" weer van stal haalden om deel te ne men aan de eerste wedvlucht van het seizoen. Door de P.V. „De Vrijheids duif" werd met 224 duivèn deelgeno men aan een wedvlucht vanuit Neuf- villes, afstand 103 km. De duiven wer den om 8 uur gelost en de eerste duif kwam in_ de klok om 9.13.33 uur. De laatste prijswinnende duif werd geklokt om 9.32.46 uur. De uitslag was: 1 en 11 G. de Bruine; 2 en 29 A. Kole; 3 M. J. Kole; 4, 17, 25 en 45 P. A. Kakebeeke; 5, 7 en 30 Steenpoorte-Buijze; 6, 16, 27 en 52 J.-Voois; 8 en 41 Schrier-Neve; 9, 18 en 24 J. Waverijn; 10 H. van Koe- veringe; 12, 14, 28, 40, 42, 50 en 55 H. Poleij13, 15 en 26 H. Dek; 19 en 37 J. Oele Jzn.; 20 en 46 J. Kosten; 21 en 43 Joh. Meger; 22 en 34 J. Krombeen; 23 en 49 W. van Velzen; 31 en 47 J. C. Stroosnijder; 32, 39 en 54 M. Blok; 33 A. Boone; 35 en 51 J. van Iwaarden; 36, 44, 53 en 56 M. Stroosnijder; 38 J. J. Oele; 48 M. Poleij. Viering Koninginnedag. Kruiningen maakt zich op om op 30 april a.s. weer de jaardag te vieren van haar Vorstin. Een aantrekkelijk pro gramma- is door het feestcomité samen gesteld, waarin de kinderen wel bijzon der worden betrokken. De festiviteiten zullen, zoals gebruikelijk, worden ge opend met de reveille vanaf de toren trans, gevolgd door klokgelui, hierna zal de Kon. Harmonie E.M.M. een rondgang door het dorp maken. Te 10 uur wordt voor het gemeentehuis de aubade en volkszang gehouden, waarin opgenomen het door dhr. Ch. Koolstra voor deze dag speciaal gemaakte lied. De teksten der te zingen liederen zullen, op -grote borden geschilderd, het zingen verge makkelijken. Hierna trekken de kinde ren naar „Ons Dorpshuis" waar een her haling wordt gegeven van het gehouden songfestival, 's Middags 2 uur treedt dan voor de kinderen (en ook ouderen!) het „Haags Cabaret" op, met ee» uit gebreid 2 uur durend prografnma, waarin o.a. een sprekende en zingende pop, het poppentheater, een wedstrijdje en een extra lachnummertje van de anuisante muzikale clowns. Na afloop hiehvan zal door de jeugdafd. der gym nastiekvereniging K.W.V. een demon stratie worden gegeven. Voor de hierna te houden behendigheidsrit op broipfiet- sen zullen nog nadere medédelingeii vol gen. Verder is er een"1'aantrekkelijk avondprogramma met o.a. optreden der gymnastiekvereniging K.W.V., zang, muziek- en mandolineconcertên. Te half 10 wordt dan in „Ons Dorpshuis" de gezelligheid voortgezet met muzikale begeleiding door de „Crescendo Boys". Korfbal. Het liedje wordt jammer genoeg wat eentonig: wederom moeten we een ne derlaag melden van het eerste twaalf tal van de korfbalvereniging „Zeelan- dia". Het werd een 83 nederlaag te gen „Zuidwesters". Voetbal. Beide seniorenelftallen van de v.v. „Hansweertse Boys" wisten een zeer welkome overwinning te behalen. Het tweede, welke de thuiswedstrijd ver loor, wist nu een duidelijke revanche te nemen op het tweede elftal van „Noor mannen" uit Westkapelle. Het werd n.l. een 60 overwinning. Daarmee staan ze op de eerste plaats van de ranglijst. Het eerste nam eveneens revanche. Zij wonnen met 43 van Noormannen I, zodat deze vereniging niet veel illusies meer voor de titel zal hebben. De rust stand was 31 voor de bezoekers. Zon dag spelen beide elftallen tégen het sterke „Domburg". K.V.P.-vergadering. In de zaal „Thalia" werd door de plaatselijke afdeling der K.V.P. een ver gadering gehouden. Tot groot genoegen van het bestuur was de opkomst bij zonder groot. Een belangrijk punt van bespreking was o.a. een ledenwerfaktie. Reeds een 30 nieuwe leden hadden zich als lid opgegeven, zodht het ledental nu reeds over de 100 IJedraagt. Verder stond de avond nagénotg geheel in het teken van de komende Kamerverkiezin gen. „Recreatie". Het zal voor vele bewoners van Hans- weert een waar genoegen zijn om te vernemen, dat het z.g. „Eerste .sluisje" deze zomer weer vrij zal zijn óiö %r fee kunnen genieten van zon en water. Zo als bekend, werd verleden jaar de ge hele dijk, welke was verpacht aan een landbouwer te Kapelle-Biezelinge, af gerasterd, tot veler teleurstelling. De gemeente heeft nu echter éen regeling weten te treffen met de pachter, zodat deze genegen bleek, om de afrastering een 300 meter terug te plaatsen. Vele Hansweertse inwoners zullen de ge meente voor dit initiatief dankbaar zijn. In- en uitvoer. Is er vrijwel geregeld uitvoer van aardappelen te melden naar diverse Europeese landen, ook was er verleden week enige invoer van aardappelen. De coaster Nanny" (388 brt), welke met aardappelen van Hansweert naar Enge land was vertrokken, kwam nu met (misschien andere) aardappelen van Huil. Verder werden de volgende coas ters nog verladen: De „Schokland" (298 brt) naar Vigo (Spanje); de „Myra" (488 brt) naar Leixoes (Portugal)de „Trude-K" (293 brt) naar Colchester, de „Dicky" (499 brt) naar Gyon (Span je). Matroos verdronken. Donderdagmorgen is de 19-jarige ma troos J. Beekman uit' Dordrecht ver mist. Hij was opvarende van de Franse duwboot „Breton". Waarschijnlijk is ge noemde matroos ter hoogte van Bath overboord gevallen tengevolg'e van een aanvaring van de „Breton" met het zee schip „Byblos". Polderman; 8. A. v. d. Klooster; 9. C. de Meester; 10. H. Roeland; 11. P. Hil- lebrand; 12. E. v. d. Griek; 13. A. van Iwaarden; 14. J. Almekinders. Aanbesteding. Het herstel, de vernieuwing en het onderhoud van de aarde-, kram-, rijs- en steenglooiings- en andere werken aan de waterkering van de Calamiteuze Zim- mermanpolder tot en rifèt 31 december a.s. is vrijdagmiddag j.l. aanbesteed in ,,'tW]apen van Rilland". Ingeschreven werd door Fa. Warrens Zn., Ossenisse, voor 22.900,—; W. Vlot, Sliedrecht, 23.000,Fa. L. Dekker, Vlissingen, 23.075,A. Jeremiasse, Wemeldinge, 23.200,L. v. d. Klippe, Vlissingen, 23.300,Behoudens goedkeuring van Ged. Staten werd het werk aan de laag ste inschrijver gegund. Voetbal. De voetbalclub Rillandia I speelde za terdag op eigen veld tegen S.S.C. De bezoekers waren kennelijk met het vas te voornemen in het veld gekomen min stens één puntje uit Rilland mee te ne men. Dank zij het uitstekende werk van hun doelman Spierings en met mede werking van vrouwe Fortuna, zijn de Brabanders hierin ook geslaagd. Hoe wel Rillandia constant druk uitoefende op Spierings heiligdom, slaagde deze er in schoten van De Boer en een kopbal van Van Iwaarden op wonderbaarlijke wijze uit zijn doel te houden. Ook na de rust bleef het een opeenhoping van spelers voor de S.S.C.-veste, maar met kunst en vliegwerk bleef het verwachte en verdiende Rillandia-doelpunt uit. Bij na sleepte S.S.C. nog een zege uit het vuur, maar hun midvoor bracht deze vrijwel enige kans om zeep door de bal over het doel te schieten. De uitslag kwam zodoende met gelijke stand, 00. Schoolvoetbalwedstrijden. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. Koningin Juliana op 30 april a.s., zullen door de Oranjevereniging „Juliana" schoolvoetbalwedstrijden ge organiseerd worden. Des voormiddags bekerwedstrijden en des namiddags fi nale, terwijl ook nog een film voor de jeugd zal draaien. Des avonds oranje bal met het grootste orgel in Neder land. Lectuurkastje Rode Kruis. Door het Ned. Rode Kruis is er een lectuurkastje aangebracht aan het kan toor van de Vereniging voor Landbouw- werk aan de Veste. Gelezen tijdschriften en boeken kunnen daar worden inge stopt, zodat dit een gemakkelijke ma nier is om gelezen lectuur weder ter be schikking te stellen,nin het bijzonder voor zieken. Raadsvergadering. b? In de donderdagavond te houden ge meenteraadsvergadering komt een voor stel ter tafel van B. en W. een nieuwe vakantieregeling voor de winkeliers vast te stellen, waarin thans ook de slagers en de winkel in kantoorbehoeften en in drogisterijen zullen worden betrokken. Tevens is er een voorstel inzake het yerlenen van medewerking voor de stichting van een nieuwe school voor de Vereniging voor Lager Onderwijs op Geref. grondslag. Van het bestuur van de School met de Bijbel is een verzoek ontvangen tot uitbreiding van de be- De postduiven. De P.V. „De Luchtpost" organiseerde 2 vluchten. Ten eerste de traditionele paas vlucht oftewel eiervlucht vanuit Roosendaal. De uitlag was: 1. C. Co- remans; 2. C. de Bruine; 3. A. v. d. Klooster; 4. M. Sentse; 5. Jac.'van Stel; 6. H. Roeland; 7. J. Almekinders; 8. E. v. d. Griek; 9. J. Polderman; 10. S. J. Prevo; 11. J. G. van Hemért. i De tweede vlucht ging vanuit Breda. Uitslag: 1. C. de Bruine; 2. J. G. van Hemert; 3. Jac. van Stel; 4. S. J. Pre vo; 5. C. Coremans; 6. M. Sentse; 7. J. staande school met twee lokalen, in ver band met uitbreiding van het leerlingen aantal. Schipper vermist. In de nacht van maandag op dinsdag is op de Westerscjield» tussen Hans- weert en Bath vanaf het Nederlandse vaartuig „Lastdrager 23" de 42-jarige ongehuwde Nederlandse opvarende Arend Botter uit LéTtkerkerk vermist. Men neemt aan dat deze overboord ge vallen en verdronken is. Het schip werd gesleept door de Lekstroom IV van Dordrecht naar Antwerpen. Dhr. Bot ter was de enige opvarende. Auto-ongeval. Toen de spoorwegovergang zaterdag middag voor een passerende trein ge sloten werd, stond daarvoor een luxe auto geparkeerd van dhr. C. de P. uit Kruiningen. Een achterop komende bus met voetballers uit Axel kon niet meer tijdig stoppen en reed de luxe wagen tot een wrak. De drie inzittenden, al len afkomstig uit Kruiningen, liepen lichte verwondingen op. De autobus schoot door tot over de spoorwegover gang, zodat de rails weer vrijkwam voor de naderende trein. Anders waren de gevolgen zeker catastrofaal geweest. Vergadering Mannenvereniging. De Herv. Mannenvereniging verga derde maandagavond onder leiding van dhr. M. Schouten. De bijbelinleiding werd verzorgd door dhr. A. de Pagter. Na de pauze hield Ds. G. E. Huizing uit Waarde een inleiding over „Onze chris telijke levenswandel". Beide inleidingen hadden een geanimeerde bespreking. Raadsvergadering. Maandagavond 29 april om half acht hoopt de raad der gemeente bijeen te komen. Voornaamste punten der agenda zijn: Opheffing van de gemeenschappe lijke regeling tussen de brandweren van Krabben dijke, Kruiningen, Yerseke, Waarde en Rilland. Verhoging van geld leningen voor het bejaardentehuis tot een bedrag van 785.190,—Invoering van werkclassificatie en prestatiebelo ning voor de gemeentewerklieden. Vast stelling uitbreidingsplan Oostdijk. In trekking van de brandweerbelasting- verordening en afsluiting van de woon wijken Centrum, Kerkhoek en Bouw plan-west voor wagens langer dan 7 meter. ZEEP Nieuw benoemde burgemeester bezocht Waarde. Waarde's nieuw benoemde burgemees ter, dhr. J. D. de Kam uit Maasdam, bracht samen met zijn echtgenote don derdag een bezoek aan de gemeente. Te 10 uur arriveerde het echtpaar op het gemeentehuis, waar zij verwelkomd werden door loco-burgemeester Lokker en de wethouders J. F. Goud en A. S. Wisste. Verschillende gemeentezaken werden behandeld en besproken en er werd een rondrit door de gemeente ge maakt. Woensdag 1 mei zal de installatie van de nieuwe burgemeester plaats hebben. Een programma is reeds opgesteld om hem een waardige ontvangst te berei den, op initiatief van de Oranjevereni ging. De schoolkinderen zullen getrak teerd worden en zullen te half negen, voorafgegaan door „Vooruit" naar het sportveld gaan voor het houden van kinderspelen. Te half twee zal het bur gemeestersgezin met gevolg op de grens van de gemeente te Gawege door het gemeentebestuur worden ontvangen. De vertegenwoordigers van de verschillen de verenigingen zullen hem opwachten aan het begin van de Hoofdstraat, van waar men met muziek voorop door het dorp zal trekken naar het Hervormd Centrum, waar de officiële installatie zal plaats hebben. De inwoners kunnen in de avonduren met de nieuwe eerste burger kennis maken. Gelijktijdig ver zorgt de muziekvereniging „Vooruit" bij gunstig weer een concert op de tent, waarna een lampionoptocht volgt met de jeugd, die tot 9 uur duurt. De fees- telijkheden worden met een ontspan ningsprogramma, verzorgd door enkele verenigingen besloten. Om de onkosten hiervan te dekken is een lijstcollecte ge houden. Voetbal. Waarde II speelde zaterdag tegen Spui 11 en hield de winst in handen met 21. Waarde I bond de strijd aan te gen Nieuwdorp II en versloeg die club met 50. De B-junioren verloren van de Krabbendijke-junioren. Voetbal. Op eigen veld ging Kapelle II zater dagmiddag een krachtmeting aan met Borssele I. Deze niet hoogstaande wed strijd werd door Borssele enkele minu ten voor het einde in winst (21) om gezet. Pe .A-junioren wonnen eveneens op eigen terrein van Yerseke A I, maar de B-junioren moesten in Goes tegen de club van die naam met niet minder dén een 110 nederlaag genoegen ne men. Korfbal. In een doelpuntrijke wedstrijd lukte het Elto I zaterdgmiddag op eigen ter rein Swift II uit Middelburg met 87 te verslaan. De A-aspiranten namen de strijd op tegen Tjoba A uit 's-Heer" Hendrikskinderen. Ze deelden de punten broederlijk 22. De B-aspiranten, die bij Tjoba B op bezoek gingen, deden het heel wat minder. Zij moesten namelijk met een 70 nederlaag de thuisreis aanvaarden. Afscheid van voorzitter. De C.J.V. „Obadja" heeft vorige week afscheid genomen van haar voorzitter, dhr. Joh. Leendertse. Dhr. Leendertse vertrekt als enige Zeeuw voor negen maanden met het vrijwilligersteam van het Ned.* Rode Kruis naar de Kongo. Het bestuur van „Obadja" heeft derhal ve een andere samenstelling gekregen. Als voorzitter zal nu optreden dhr. A. C. Vermaire, bijgestaan in'het dagelijks bestuur door mej. H. van Weele (pen- nihgmeesteresse) en mej. G. Mol (se cretaresse). Vice-voorzitter is geworden dhr. M. de Jager Jzn. en algemeen ad junct dhr. G. P. Vermaire. Het bestuur wordt gecompleteerd met commissaris- P. Eversdijk Mzn.

Scheldebode | 1963 | | pagina 4