BAAYENS ^hJEfSSSSma^ Pufolbrenq\ De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND Bijeenkomst Plattelandsvrouwen. De afd. Wemeldinge van de Bond van Plattelandsvrouwen kwam dezer dagen in vergadering bijeen onder leiding van haar presidente mevr. Visser-Blom- maard. Een fabriek uit Deventer van blik-emballage verzorgde deze avond. Het programma was getiteld ,,Eten uit blik". Eerst waren er goede „blik tips", daarna een kleurenfilm over het maken van conservenbussen en de betekenis van het blikje in het leven van alle dag. Vervolgens dia's van schotels samen gesteld uit blikconserven van mevr. Lot- gering-Hillebrand. Met een „Blikconser ven Quiz" werd de avond besloten. Ouderavond. Dezer dagen hield de school voor chr. volksonderwijs alhier haar jaar-? lijkse ouderavond. Vooraf kon men het werk der leerlingen bezichtigen en spre ken met het onderwijzend personeel. De voorzitter, dhr. J. A. de Schipper, leid de deze avond. Door de leerlingen uit de 6e klas werd een spel van Hugo de Groot opgevoerd getiteld de Boekenkist. Het hoofd der school, dhr. C. Philipse, deed mededelingen over de school. Door leerlingen van de 5e en 6e klas werd zang uitgevoerd. Na de pauze hield dhr. P. de Potter, direkteur van het bejaar dentehuis, een causerie over het werk van het Ned. Rode Kruis, plaatselijk en internationaal. De plaatsvervangend voorzitter, dhr. A. Dominicus, besloot deze avond, die een goede belangstelling genoot. Voetbal. Wemeldinge I speelde tegen Sprang I. De eerste 20 minuten ging het spel vrij aardig op en neer. In de 25e minuut kwam uit een hoekschop de stand op 01; deze werd door Poulides ingekopt. In de 30e minuut herhaalde hij dit. In de 34e minuut kreeg Wemeldinge een penalty te nemen, die echter door Ka- relse niet werd benut. In de 40e mi- ntiut maakte De Bourgraaf voor We meldinge een doelpunt, 12, wat te vens de ruststand werd. Na de rust moest De Jonge geblesseerd het veld verlaten. Sprang werd steeds sterker, wat in de 6e en 8e minuut tot uitdruk king kwam. Ook werd gescoord in de 16e, 41e en 43e minuut, wat de stand &P 17 bracht. Sprang was over het geheel sterker, zodat zij de wedstrijd sportief hebben gewonnen. Het tweede elftal liet het er tegen de Beren even eens bij zitten en moest het onderspit delven met 30. De A I junioren speel den tegen Yerseke en wonnen met 20. De B junioren wonnen met 18 van Waarde. A.s. zaterdag speelt het twee de elftal thuis tegen Rilland II. Rijkspostspaarbank. Op het postkantoor alhier werd in de maand maart aan spaargelden ge stort tot een bedrag van 18.311,17 en terugbetaald tot een bedrag van 16.538,22. Er werden in diezelfde pe riode 2 nieuwe boekjes uitgereikt. N.C.V.B. De afd. Wemeldinge der N.C.V.B. hield dezer dagen haar maandelijkse vergade ring onder leiding van haar presidente mevr. Philipse-Aarnoudse. Spreker was Ds. M. den Boer uit Zaamslag, die sprak over het onderwerp „Blijdschap". Een geanimeerde bespreking volgde hierop. In april hoopt als spreker aan wezig te zijn dhr. IJ. Woudstra uit Rot terdam. Instuif. Zaterdag zal er voor de jeugd van Wemeldinge in het jeugdgebouw weer een toneelavond worden gegeven. De C.J.V. zal dan een stuk opvoeren voor de instuif getiteld „Route Kopenhagen Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werd in de maand maart aan spaargel den tot een bedrag van 107.269,68 ge stort en terugbetaald 122.388,38. Het saldo aan het eind der maand bedroeg 4.240.438,99. Er werden in dezelfde periode 13 nieuwe boekjes uitgèreikt. Boerenleenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Boe renleenbank „Kruiningen" werd in de maand maart ingelegd 269.509,79 terugbetaald 182.637,38 meer ingelegd 86.872,41 Het saldo per ultimo maart bedroeg 10.263.765,12. Er werden in dezelfde periode 10 nieuwe boekjes uitgereikt. Rijkspostspaarbank. Gedurende de maand maart werd bij de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd een bedrag van 20.938,02, terwijl te rugbetaald werd 10:439,02. Collecte. De verleden week gehouden collecte ten bate van de Stichting „Het Natio naal Rheumafonds" heeft opgepacht: te Hansweert 99,te Oostdijk 15,54 en te Kruiningen 381,12, totaal 495,66. Voorwaar een mooi resultaat, waarvoor alle medewerkenden alsmede alle gevers en geefsters hartelijk dank. Voetbal. Kruiningen I speelde tegen Patrgzen I en won deze wedstrgd met 41. Het tweede elftal verloor van Vlissingen V met 02. Kruiningen III werd door Luctor III verslagen met 70, terwijl de B I junioren verloren tegen Krab- bendijke B I met 12. Zaterdag spelen de A I junioren een wedstrijd tegen Yerseke A I te Yerseke. Kruiningen I krijgt a.s. zondag Brou wershaven I op bezoek, het 2e elftal speelt thuis tegen Patrijzen II en Krui ningen III speelt thuis tegen Kwaden- damme H. Korfbal. Hoewel de competitie nog niet ten einde is, ziet het er voor het eerste twaalftal van de korfbalvereniging „Zee- landia" maar donker uit. Ook zaterdag verloren ze weer. De uitwedstrijd tegen Luctor I uit Terneuzen verloren ze met 8—1. Uitvoer. Nog steeds gaat de uitvoer van land- bouwprodukten met kustvaarders die te Hansweert laden, onverminderd voort. Verleden week was het zelfs een grote drukte. Zo kon men op een gegeven mo ment zeven coasters aan de loswallen zien liggen. De coaster „Emmy-S" (499 brt) ging naar Spanje (Valencia) en de „Dicky" (499 brt) ging eveneens met aardappelen naar Spanje (Gyon). De volgende coasters gingen naar Boston (E.j: „Drutira" (190 brt); „Diana-V" (297 brt) met aardappelen en uien; „Nimrod" (398 brt) en de „Nanny" (388 brt). De coaster „Wolanda" (232 brt) ging naar Gravesend; de „Geest- dam" (355 brt) naar Rochester, evenals de „Tagri" (274 brt) met aardappelen en uien. De „Westland Producer" (366 brt) ging eerst nog naar Maassluis voor bijlading. De „Teunika" (199 brt) ging naar Ipswich. De Engelse coaster „La dy Sibilla" (349 brt) ging naar Wey mouth. De „Nieuwe Waterweg" (382 brt) werd beladen voor Plymouth. Ook vond er weer uitvoer naar Zweden plaats. De „Maria" (494 brt) ging, naar Halmstad; de „Markborg" (499 brt) ging naar Malmö, evenals de Duitse coaster „Julius Hausschlidt" (424 brt). De „Frisa" (349 brt) ging tenslotte naar de Zweedse stad Gothenburg. De „Nanny" kwam met een partij zetsteen van Oporto (Portugal) welke hier ge lost werd. Voetbal. Beide elftallen gingen zondag op reis naar Domburg. Allereerst kwam het tweede van Hansweertse Boys binnen de lijnen^ om tegen het tweede van Dom burg te'spelen. Dat het geen gemakke lijke wedstrijd zou worden, was al gauw te zien. Toch wisten de oranjehemden eerst te scoren door rechtsbinnen Jan Witte. Voor de rust werd de stand ge lijk gemaakt. Na de rust had de ver dediging het zwaar te verduren en daar ze niet zo „trapvast" bleek te zijn, wis ten de gastheren er 21 van te ma ken, wat ook de einduitslag werd. Het eerste wist een mooie overwin ning te behalen op het eerste van Dom burg, dat ook een mooie plaats op de ranglijst inneemt. De eerste helft wisten de Boys met goed verdedigen doelpun ten te voorkomen. Na de rust waren de onzen heel wat agressiever en de gastheren werden bij momenten volko men overspeeld. De prachtige doelpun ten kwamen van de voet van midvoor Kalle. Nadat keeper Aartsen enige ge vaarlijke schoten op prachtige wijze re tourneerde, wist rechtsbuiten v. d. Spil en linksbuiten De Poorter er 40 van te maken. Zondag a.s. staat er weer een zware uitwedstrijd voor het eerste op het pro gramma. Dan moet er n.l. gespeeld wor den tegen de „Patrijzen" uit 's-Heeren- hoek, altijd een moeilijke tegenstander voor de Boys. Verlichting trainingsveld. Na vele maanden van voorbereiding en arbeid, mogen de voetbalverenigin gen „Kruiningen" en „Hansweertse Boys" zich de trotse eigenaar noemen van een verlichting. Niet van het voet balveld, maar van het trainingsveld, wat toch ook niet zo klein is. Vier lichtmasten zijn er op het trainingsveld geplaatst, met de bedoeling dit voor de helft te kunnen verlichten. Daar zijn ze volkomen in geslaagd, want bijna het gehele trainingsveld is bij het kunstlicht te bespelen. Voor beide verenigingen is dit een mooie aanwinst, die ze door hard werken en met medewerking van de gemeente Kruiningen en nog veel andere personen, kon verwezenlijken. De training kan nu veel beter aangepakt worden en vooral voor „Hansweertse Boys", die met beide elftallen een goe de plaats op de ranglijst inneemt, is dat van bijzonder veel belang. Voetbal. Rillandia I trok zaterdag naar Wijk en slaagde er in de halve winst te be machtigen. Vóór de rust had de Wijk achterhoede het geluk een punt binnen te halen. De Rillanders probeerden met alle macht, de achterstand in te halen. Eerst drie minuten voor het einde lukte het om het begeerde punt in bezit te krijgen. De wedstrijd eindigde'alzo met gelijke stand, 11. Vergadering N.C.V.B. De afdeling Rilland-Bath van de N.C. V.B. vergaderde dezer dagen onder lei ding van de presidente mevr. Nagelker- ke-van Randen. Ds. Mooy uit Schore sprak op deze avond over Israel en lichtte zijn rede toe met dia's. De vol gende vergadering zal op 24 april a.s. worden gehouden. Geref. Gemeente. A.s. zondag, Palmzondag, zullen in het kerkgebouw der Geref. Gemeente al hier 30 nieuwe lidmaten des morgens openbare belijdenis des geloofs afleggen. In deze dienst gaat voor de plaatselijke predikant Ds. W. Suyker Raadsvergadering. De raad der gemeente kwam in open bare zitting bijeen. Afwezig was dhr. Weststrate. Bij de aanvang vroeg dhr. Markusse naar de salarisregeling ten aanzien van de Hervormde school voor de onderwijzeres van nuttige handwer ken, waar een bedrag van 1800,vóór was uitgetrokken. De burgemeester antwoordt dat dit een wettelijke rege ling is, waar men niet onderuit kan. Bij de ingekomen stukken* wordt mede gedeeld dat aan dhr. W. W. Kakebeke een bedrag van 78.111,moet wor den betaald voor onteigening grond in bouwplan west. Zonder opmerkingen worden de presentiegelden voor de raadsleden verhoogd van 10,tot 15,commissievergaderingen worden nu met 5,hoger beloond, terwijl het zitting hebben op een stembureau thans gehonoreerd wordt met 2,50 per uur; voorheen gebeurde dat voor het lage bedrag van 1,per uur. Bij de be noeming van een gemeentewerkman werd met 6 stemmen dhr. M. Wonder- gem aangesteld. Een schoonmaker-con- cierge die daarop aangesteld moest wor den leverde blijkbaar meer stof tot spre ken op. Op verzoek van dhr. Busch schorste de voorzitter de vergadering en ging men voor' een kwartier over in besloten zitting. Hierna werd bij stem ming dhr. A. Koeman in deze funktie benoemd. Verder werd aan de commis sie bejaardenzorg toestemming gegeven voor een geldlening groot 320.000, looptijd 50 jaar. Een woning van Ver- hage (Dorpsstraat 42) werd door de gemeente aangekocht voor een bedrag van 9000,Deze woning moet ver dwijnen om toegang te geven aan bouw plan centrum naar de Dorpsstraat. Dhr. J. Hage had gebruik gemaakt van de mogelijkheid om schriftelijke vragen te stellen. Naar aanleiding van een recent ongeluk op de rijksweg vroeg deze om betere beveiliging van de kruispünten met deze rijksweg. Dat is volgens de burgemeester niet zo eenvoudig, daar men gebonden is aan rijkswaterstaat. O.a. een snelheidsbeperking op deze weg kan niet worden ingesteld. Een stop bord plaatsen zal ook weinig nut ge ven, daar er reeds een bord van een voorrangskruising is geplaatst. De eni ge mogelijkheid zou zijn om een knip perlicht te plaatsen op de kruispunten. Dit zal nader worden bezien. Dhr. Van Velzen feliciteerde de burgemeester voor het einde van de raad met zijn her benoeming als burgemeester. De burge meester heeft steeds het welzijn van de gemeente voor ogen gehad. Zo is er in de afgelopen periode van 6 jaar veel tot stand gekomen. Dhr. Van Velzen noemde o.a. de straatverlichting, de rio lering, woningbouw en bejaardentehuis, terwijl er voorts een nieuwe Uloschool en een lagere school met de bijbel is verrezen. De burgemeester dankt voor de hartelijke woorden, maar wijst op zijn installatierede, waar hij de mede werking van alle instanties heeft ver zocht. Deze medewerking heb ik ook wel gekregen, want alleen zou ik het niet kunnen doen. De burgemeester doet dan ook een beroep op de raad om goede samenwerking in de nieuwe periode. Voetbal. Na een lange rustperiode rolde za terdag weer de bal ovér het veld, dat zeer goed bespeelbaar was en weinig of niéts van de vorst heeft geleden. Waar de I kreeg dé koploper Rilland III op bezoek en wat de Rillanders niet had den verwacht gebeurde: ze leden hun eerste nederlaag. Het werd een 32 overwinning voor Waarde, zodat de spanning stijgt. Waarde staat 2 punten achter, met 1 wedstrijd minder gespeeld dan Rillandia. De junioren hadden geen geluk tegen de Wemeldingse junioren en verloren met 81. Waarde II had vrij. Zaterdag krijgt Waarde I Krabben- drjke III op bezoek. Benoeming gemeentesecretaris. Tot secretaris van de gemeente Ka- pelle is benoemd dhr. I. J. Haverhoek uit Zierikzee. Dhr. Haverhoek zal per 1 juli de plaats .innemen van dhr. S. J. van Dijke, aan wie tijdens de deze week géhouden raadsvergadering eervol ont slag werd verleend wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De nieuw benoemde secretaris verwierf ze ven van de elf stemmen. Dhr. Haverhoek, die 34 jaar is, trad na de H.B.S. te hebben doorlopen op 1 november 1947 in dienst bij de gemeen te Zierikzee als wnd. chef van de af deling financiën, onderwijs en perso neelszaken in de rang van hoofdcom mies. Gedurende de t tijd dat hij dalar werkzaam was, behaalde hij het vak diploma Gemeente Administratie G.A. I en het diploma gemeente-financiën G.F. Een ruime belangstelling heeft dhr. Ha- yerhoek in Zierikzee getoond voor het verenigingsweidc. Hij-is thans als jeugd leider verbonden aan de jongensclub als onderafdeling van het C.J.V. Ook nam hij vele jaren aktief deel aan het voet balspel. Als lid van de zaterdagvereni ging Mevo werd hem enkele malen een plaats als midvoor toegewezen in het Zeeuws vertegenwoordigend zaterdag elftal. Voor secretaris S. J. van Dijke zal het 15 juni a.s. 43 jaar worden dat hij in dienst trad van de gemèente Kapelle, waarvan 40 jaar als secretaris. Op 15 juni 1960 werd dhr. Van Dijke wegens zijn 40-jarig ambtsjubileum benoemd tot ridder in de Orde van Oranje .Nas sau. Voetbal. De rustpauze heeft Kapelle I schijn baar goed gedaan, want zaterdag kon het een stevige overwinnig boeken op S.V.D. I. De Driewegense ploeg kon het op eigen veld beslist niet bolwerken, want het verloor met 51. Kapelle blijft hierdoor nog altijd in de running voor de eerse plaats. Samen met V.C.K. uit Koudekerke blijven ze de Meeuwen uit Zoutelande op de hielen. Maar de laat ste loodjes wegen het zwaarst. Met be langstelling worden dan ook de volgen de wedstrijden teg'emoet gezien. Zater dag komt het eerste elftal aan bod te gen Kats. We mogen aannemen dat Ka pelle op eigen veld ook wel korte met ten zal maken met deze ploeg. Het 2e elftal speelde thuis tegen A.K.F.I uit Goes gelijk (22). De A-junioren ver loren in eigen huis met niet minder dan 70 van Hansweertse Boys, terwijl ook de B-junioren met 31 Ijet onderspit moesten delven tegen Cortgene B I. Korfbal. Het is Elto I zaterdagmiddag niet ge lukt om Togo uit Goes te kloppen. Met ware korfbalcijfers ging het er in deze wedstrijd naar toe. De Goese Togonezen wonnen met 96. Het tweede twaalf tal, dat op bezoek moest naar V.Z.O.D., liet verstek gaan. Het was overigens een zwarte dag voor Elto, want de A- aspiranten die op bezoek gingen naar Blauw-Wit in Kloetinge, wisten ook daar niet tot winst te komen (52). Collecte. De te Kapelle gehouden collecte voor het t.b.c.-fonds „Draagt Elkanders Las ten" heeft 320,opgebracht. Concert „Jong Euterpe". Het jeugdmuziekkorps „Jong Euter pe" uit Heinkenszand gaf zaterdagmid dag in hotel „De Zwaan" een concert, dat van de toehoorders een goede waar dering kreeg. Dit concert dat op uit- nodiging werd gegeven, diende om te "laten zien en horen wat er te bereiken valt wanneer het initiatief genomen wordt om ook de jeugd te laten musi ceren. Ook in Kapelle zijn er plannen om tot oprichting van een jeugdkorps te komen. Ongetwijfeld zal men hierin slagen, omdat er onder de jeugd animo genoeg is. „Jong Euterpe", dat twee jaar geleden op initiatief van onder wijzer H. Eversdijk het levenslicht zag, tel£ thans 21 werkende leden. Momen teel zijn er nog acht leerlingen. Dhr. Eversdijk, die het voorzitterschap van de groep bekleedt, deelde mede, dat er op tweede Pinksterdag voor het eerst in de huidige samenstelling aan het bondsmuziekconcours deelgenomen zal worden. Voorzitter P. de Puit, die een welkomstwoord sprak, hoopte dat men ook in Kapelle tot oprichting zal kun nen komen. Burgemeester H. G. van Suijlekom zei in zijn toespraak, dat het maken van muziek een goede vrijetijds besteding is en hij sprak de hoop uit, dat 'het initiatief ook in Kapelle zal slagen. Namens het onderwijzend per soneel sprak dhr. C. L. Duininck. Deze zegde toe zijn medewerking aan de plan nen te zullen geven. Niet minder dan negen nummers bracht het jeugdig ge zelschap ten gehore. Filmavond. Door de besturenbond van het N.V.V. werd in hotel „De Zwaan" een film avond gegeven, waarvoor matige belang stelling was. Na een welkomstwoord van secretaris J. J. van Stel sprak dis trictsbestuurder C. Hoek uit Goes een kort propagandistisch woord. Vertoond werd als hoofdfilm de kleurenfilm „Een reis naar de zon". Er was een aantrek kelijk voorprogramma. Des middags was er een kindervoorstelling, waarvoor grote belangstelling was. Raadsvergadering. De plannen van de gemeente Kapelle om ter voorziening in bouwterrein een rondweg aan te leggen tussen Goese- straat en Ooststraat zijn op grond van het nog steeds niet tot een akkoord kun nen komen met de grondeigenaren naar de achtergrond geschoven. Teneinde echter toch over bouwterrein te kunnen beschikken zal er van de commanditaire vennootschap „Bruëlis" een terrein van ruim vier heötare worden aangekocht, waarop het mogelijk zal zijn de Juliana- straat en Wilhelminastraat door te trekken naar de Vroonlandsestraat. Met de eigenaren is reeds overeenstemming bereikt. Met het voorstel om de grond aan te kopen voor de som van 181.260,- ging de raad in de deze week gehouden raadsvergadering akkoord. Er zullen 120 woningen op gebouwd kunnen wor den. Het ligt in de bedoeling het eerst de Wilhelminastraat door te trekken. De raad besloot voorts om 27.000, beschikbaar te stellen als bijdrage in restauratiekosten van het kerkgebouw van de Ned. Herv. gemeente. De plan nen van de Kerkvoogdij zijn, om het uit 1400 daterende monumentale kerkge bouw te laten restaureren. De totale kosten hiervan worden geraamd op 270.000,Het ministerie van kunsten en wetenschappen zal hiervan de helft voor haar rekening nemen. De bijdrage van het rijk kan gesteld worden op 15.000,Nadat de gemeente nog 10 voor haar rekening zal nemen, blijft er voor de" Kefkvdogdij een zelf te fi nancieren bedrag over van 93.000, dat nog vermeerderd wordt met 45.000 gulden als geraamde kosten van ver andering van het interieur. Het werk, dat inmiddels is aanbesteed, zal enkele jaren vergen. Algemeen was de raad van oordeel aan de restauratie mee te moeten werken, omdat het monumen tale gebouw met zijn fraaie toren be waard dient te blijven voor het nage slacht. Raadslid A. de Schipper (vrije lijst) was wel enigszins bevreesd, dat het de gémeente meer gaat kosten om dat het werk voor procenten op de to tale kosten is aanbesteed. Burgemees ter H. G. van Sujflekom zei dat een dergelijk werk niet janders aan te be steden is en dat dit met werken van monumentenzorg altijd zo gebeurt. Wat de aankoop van de grond van „Bruëlis" betreft, deelde de burgemeester mede, aanzienlijk goedkoper uit te komen dan wanneer de rondweg in plan Noord tot realisatie was gekomen. Met het bouw rijp maken zal dit zeker 4,de vier kante meter lager uitkomen. Op de vraag of de „rondweg" nu helemaal van de baan is, deelde de burgemeester me de^ dat dit zeker niet het geval zal zijn. Dhr. A. N. Lamper (P.v.d.A.) had uit het oogpunt van een mooie afronding liever de rondweg het eerst tot stand zien komen. Raadslid J. M. Zuidweg vond het evenals de andere raadsleden een aantrekkelijk plan om eerst als nu verbinding te maken met de Vroon- landseweg. Aan de hand van een struc tuurschets werd het geheel door burge meester Van Suijlekom nader toegelicht. De grond zal na het roven van de oogst dit najaar ter beschikking komen. Door de burgemeester werd nog mede gedeeld, dat er onderhandelingen met dezelfde commanditaire vennootschap zijn gevoerd over een totale aankoop van tien hectare, waarover echter geen akkoord verkregen kon worden. Met het verkrijgen van dit stuk komen er ove rigens meer uitbreidingsmogelijkheden, met name naar de richting van de Maalstede. in de huid gezondheid en zuiverheid Van 28 maart4 april 1963 YERSEKE. Geboren: Andries, zv. Pau- wel Datema en Guurtje Bierenbroodspot; Maria Pieternella, dv. Cornelis Antonius Hagenaars en Adriana Johanna Hoek man. Gehuwd: Jan Willem Lepoeter, 23 j. te Kapelle en Dina van den Dorpel, 23 j. Van 28 maart3 april 1963 KRUININGEN. Geboren: Peter, zv. Ma- rinus Benjamin Blok en Catharina Adri ana Kwaak. Huwelijksaangiften: Pieter Jan Wil lem Bok, 20, j. te Siiedrecht en Martha Magdalena Heije, 18 j. Over de maand maart 1963 RILLAND-BATH. Geboren: Hendrika Antoinette Wilhelmina, dv. Wilhelmus Leonardus Daanen en Helena Maria van Beuningen; Ronald, zv. Eduard Jaco bus van Zweeden en Magdalena de Wil de; Albert, zv. Johannes Marinus Blind en Hilda Boonstra; Marleen, dv. Charles Hubertus Waltz en Wilhelmina van der Mooren. HuwelijksaangiftePaulus Dingenis Christiaan Bouwman, 20 j. te Kruinin gen en Maatje Johanna de Leeuw, 18 j.; Auguste Johannes Matthijs, 25 j. en Ca tharina Cornelia van de Berge, 21 j. te Groede; Johannes Maria Hendrik van de Laak, 24 j. en Elisabeth Rosalie Bek, 21 j- Gehuwd: Jacob Cornelis Blok, 23 j. te 's-Gravenhage en Blazina Maatje de Koster, 20 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. V.m. belijdenis des geloofs. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. V.m. bev. lidmaten; n.m. bed. H. Doop. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zöodsma. V.m. bev. lidmaten; n.m. H. Avondmaal Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. V.m. bev. nieuwe lidmaten; n.m. bediening H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. van Santen te Schipluiden. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Stud. v. Oost, Utrecht^. Krabbend ij ke Nea. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. V.m. bev. lidmaten. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. V.m. openbare belijdenis. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. V.m. bev. lidmaten. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. J. C. v. d. Stelt uit Amsterdam. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. V.m. bev. lidmaten. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. N.m. bed. Heilig Avondmaal

Scheldebode | 1963 | | pagina 2