oo BAAYENSI DE ROOMPOT P U ROL Bronchiletten PRETTIGE FEESTDAGEN Snuif en wrijf Huidgenezing WEMELDINGE Champagne 1 15,25 p. (les Deutserseki van f 10,50 voor 1 7,50 p. Hes Perlwijn 3,75 p. Hes KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE Predikbeurten De speciaalzaak voor Uw BRIL In het goud. Woensdag was het feest in de Oran jeboomstraat no. 5. Het echtpaar Leve- ring-Cornelisse herdacht toen dat zij 50 jaar in de echt verbonden waren, hetgeen niet onopgemerkt is voorbij gegaan. De buurtbewoners hadden de vlag uitgestoken, terwijl 's avonds de muziekvereniging O.K.K. een felicitatie- serenade bracht. Vanaf deze plaats on ze hartelijke gelukwensen aan het gou den paar. Gevonden voorwerpen. Gevonden een kinderwant en een haarspeld. Inlichtingen ter gemeente secretarie. Raadsvergadering. In de vrijdagavond gehouden raads vergadering hield burgemeester C. N. F. van Sas een korte rede in verband met het overlijden van Prinses Wilhelmina, welke door de raadsleden werd aange hoord. De voorz. deelde mede op de vraag van het raadslid dhr. M. Zuyd- wegt, dat de straatverlichting in de Ju- lianastraat een verbetering zal onder gaan. Op de vraag van dhr. J. A. de Schipper kon niet ineens een gunstig besluit genomen worden, dat het dem pen van de sloot aan de Nrd. Achter weg niet zo'n eenvoudige zaak is en dit de gemeente enkel voor het dempen van de sloot met riolering altijd nog 12.500 gulden zal kosten. Neemt men daarbij het doortrekken van het reeds bestaan de trottoir, dan zullen de kosten onge veer 21.000,bedragen, die dan ge heel voor rekening der gemeente komen. Als lid van het Burgerlijk Armbestuur werd herkozen dhr. J. Burger Fz. met ingang van 1 januari 1963. Tot afge vaardigde en plaatsvervangend afge vaardigde voor de vergadering van aan deelhouders van de N.V. Waterleiding Mij. Zuid-Beveland werden benoemd de heren C. N. F. van Sas en J. Veerhoek. Voor alle woningwetwoningen alsmede het pand Wilhelminastraat 7, postkan toor en kantoorhouderswoning werd het besluit tot verhuring verlengd tot 31 dec. 1967. Een bedrag voor vaststelling van de exploitatie der scholen werd vastgesteld voor o.l. school 39,34 per leerling, voor de chr. school 70,Met het voorstel tot aankoop van een per ceeltje grond van dhrn. G. en C. Veer hoek aan de Hogeweg werd akkoord gegaan, alsmede de ruiling met dhr. F. Oudeman aan de Zd. en de Nrd. Achter weg en van dhr. Th. J. Visser aan de Nrd. Achterweg. Eveneens werd met het voorstel tot aankoop van een perceel grond van dhr. J. Dominicus aan de Hogeweg akkoord gegaan, bestemd voor de oprichting van een zuiveringsinstal latie. Voor de commissie betreffende na zien begroting van inkomsten en uit gaven van het Burg. Armbestuur over 1963 namen zitting dhrn. P. J. J. Dek ker, C. de Kraker en C. M. Dagevos. Over het voorstel om tot aanschaffing over te gaan van een schrijfmachine en een bandrecorder voor de secretarie tot een waarde van 1125,- werd gestemd waarbij het voorstel werd aanvaard met 5 stemmen voor en 2 tegen. Tegen wa ren dhrn. C. M. Dagevos en M. Zuyd- wegt. Het belangrijkste punt der agen da was de behandeling der begroting 1963. In deze begroting werd reeds een bedrag van 5000,uitgetrokken voor een nieuw gemeentehuis. In hun toelich ting bij de begroting stelden B. en W. dat het huidige gemeentehuis vele ge breken heeft. Op de begroting is voorts een bedrag geplaatst van 3000,als reservering voor de stichting van een dorpshuis. Een aktie onder de burgerij bracht dit jaar heel wat geld in het laatje; het startkapitaal is nu reeds 10.000,De raad toonde zich tijdens de zitting over het algemeen tevreden met de begroting voor het dienstjaar 1963. De uitkering uit het gemeente fonds is voor 1963 geraamd op 194.898,- gulden, hetgeen ca. 26.000,meer is dan in 1962. In inkomsten en uitgaven sluit de gewone dienst van de begroting op een bedrag van 748.276,53 met een post onvoorzien van 19.878,72. Inmid dels is al een bestemming gegeven aan een bedrag van 14.100,—, zodat de werkelijke post onvoorzien nog 5778,72 aangeeft. Zowel van de zijde van de raadscommissie die de begroting heeft onderzocht, als van de zijde van indi viduele raadsleden werden enkele op merkingen gemaakt naar aanleiding van verschillende posten. Met name werd de geraamde bijdrage van 2600,ter dekking van het exploitatietekort van het Groene Kruis badhuis te hoog ge acht. Bij het college van B. en W. werd aangedrongen te zamen met het bestuur van de plaatselijke afdeling van het Groene Kruis naar een oplossing te stre ven; zelfs werd de mogelijkheid geop perd het badhuis te sluiten en eventu eel een andere bestemming aan het ge bouw te geven. Voor het eerst komt op de begroting een subsidie voor ten be hoeve van het Burgerlijk Armbestuur. In hun toelichting wijzen B. en W. er op dat de jaarrekeningen van het Bur gerlijk Armbestuur al enkele jaren een tekort vertonen, dat tot nu toe werd gedekt uit de saldi reserve. Na een rui me bespreking te hebben gewijd aan de begroting, werd deze zonder hoofdelijke stemming vastgesteld. Kerstfeestviering. Dezer dagen werd in het Jeugdge- bouw de kerstfeestviering gehouden met de schipperskinderen. Dit vroege kerst feest ging uit van de Ned. Herv. zon dagsschool „De Goede Herder" met de kinderen van de Vrij Evang. zondags school, omdat de schipperskinderen BIJ UW OESTERS SPECIAAL IN KAAS EN WIJN straks met hun ouders mee varen in verband met de kerstvakantie. Een groot aantal kinderen en belangstellen den vierden dit feest mede. De algemene leiding berustte bij dhr. A. Dominicus, voorzitter der zondagsschool. Door ver schillende kinderen werden gedeelten uit het kerstevangelie voorgedragen. Mej. T. Dominicus vertelde de kerstgeschie denis. Het vrije kerstverhaal werd ver teld door mej. C. Dominicus, die beiden bleken de goede vertelkunst machtig te zijn. Dhr. A. Dominicus sprak afscheids woorden tot diegenen die voorgoed de zondagsschool gaan verlaten en deelde hun de bijbels uit, alsmede de verras singen voor alle kinderen. Dhr. Jac. v. d. Berge, hoofd der schippersschool, sprak dankwoorden namens alle varen de ouders tot het zondagsschoolperso neel en deelde op humoristische wijze z.g. eretekenen uit aan de leiders en leidsters in de vorm van speldjes als dank voor het vele werk door hun aan de schipperskinderen gedaan. Ds. B. Zoodsma, Ned. Herv. predikant, ging aan het eind van deze bijeenkomst voor in dankgebed. Brand. Zaterdagavond half zes werd door mevr. Stouten-de Bat te Oostdijk brand ontdekt in het grote nieuwe koelhuis van de fa. Gebr. Nieuwenhuize, welke door haar hiervan onmiddellijk op de hoogte werd gesteld. De fa. Nieuwen huize maakte daarop groot alarm door de brandweerkorpsen van Kruiningen, Krabbendijke, Rilland en Yerseke op te roepen. Door het zeer spoedige optre den van de brandweer Kruiningen met de nevelspuit en de diverse als in aan- jaagverband werkende korpsen kon de schade aan het gebouw worden beperkt tot het plafond en de dakbedekking, terwijl een in het gebouw staande trans portband geheel verloren ging. De 350 ton plantuitjes welke in het gebouw la gen van de eigenaar dhr. C. A. Mossel man te Goes, welke een waarde ver tegenwoordigen van 800.000,lie pen enige schade op door net bluswater en aangezien deze opnieuw zullen moe ten worden gesorteerd, werd de schade hiervan geschat op ongeveer 5.000, De brandweerkorpsen konden na 2 uur weer inrukken. Als oorzaak van de brand kan worden aangenomen dat één van de in het koelhuis brandende hete- luchtkachels de aanleiding is geweest. Wandelsport. Zaterdagmiddag 2 uur vertrokken van de Markt 118 wandelaars welke de re gen troteerden om mede door hun deel name aan deze wandeltochten de nati onale aktie „Open het dorp" te steu nen. De o.l. school verscheen met twee groepen aan de start onder leiding van hun onderwijzers dhrn. Brugge en Van Breenen. De landbouwhuishoudschool onder leiding van haar onderwijzer dhr. Kouwer. Ook een groep van de W.S.V. Hontenisse verscheen aan de start. Dat de Kruiningse wandelsportvereniging verstek liet gaan is wel te betreuren, gezien het mooie doel waarvoor deze wandeltochten waren georganiseerd. Naar wij van dhr. Van de Parel ver nemen is er in Zeeland zaterdag door 797 personen deelgenomen, terwijl in Middelburg de tochten, waarvoor zich 197 personen hadden laten inschrijven, voorlopig zijn uitgesteld. Als bruto op brengst werd genoemd een bedrag van 1000,—. N.C.V.B. Dinsdag 18 december hield de afdeling Kruiningen van de Ned. Chr. Vrouwen bond haar kerstavond onder leiding van haar presidente mevr. Koolstra-Steketee. Na de kerstliturgie met meditatie volg de een kerstverhaal, zang en declamatie van een ljarer leden over het stuk „Ma- ranata". Een minder prettig punt op de agenda was het afscheid van 2 bestuurs leden, n.l. mevr. Kosten-van de Velde en mevr. De Voogd-Willemse. In de plaats van mevr. Kosten-van de Velde kwam de reeds in een vorige vergade ring gekozen mevr. 't Jong-Nouwen, ter wijl de plaats van mevr. De Voogd-Wil lemse nu wordt ingenomen door mevr. Overbeeke-van Wat turn. Verder was er zang van een koortje alsmede solo-zang. Na een samenzang sloot de vice-presi- dente mevr. Quaak-Buteyn deze mooie avond. Bevordering. De wachtmeester der Rijkspolitie dhr. C. I. de Mey is met terugwerkende kracht per 1 januari 1962 bevorderd tot wachtmeester der Rijkspolitie le klas. Gymnastiek. De navolgende leden der gymnastiek vereniging „K.W.V." hebben dinsdag met goed gevolg de vaardigheidsproeven afgelegd. Meisjes 1416 jaar: Tanny van Bo ven, 36 p.; Magda Wondergem, 35% p.; Yvonne Kuyper, 36 p.; Janny van Paas- schen, 30% p.; Ineke van Hoepen, 39 p.; Beppie Maas, 33% p.; Hanny Op peneer, 37 p.; Tiny Bauer, 32% p. Meisjes 1213 jaar: Annelies van Iwaarden, 39 p.; Cobi Kievit, 34 p.; Joke Hasman, 31 p.; Hanny Eckhardt, 34 p.; Martamie Nieuwehuyzen, 31 p.; Hilda Schipper, 30% p.; Nelleke Holster, 35 p.; Addy Cok, 31% p.; Beppie Krom- been, 31% p.; Anneke van Liere, 30% p. Twee werden afgewezen. Meisjes 1011 jaar: Cornelia Daane, 33 p.; Johanna Nieuwenhuyzen, 30 p.; Addy Eckhardt, 34 p.; Els Jansen, 31% p.; Anelies Suy, 35% p.; Anneke Maas, 30% p.; Margaretha de Jong, 33 p.; Riet Boone, 35 p.; Margriet Waverijn, 31% p.; Elly den Breejen, 32 p.; Elisabeth Dek, 31 p.; Liesbeth Christochowitz, 37 p.; Josephine Hasman, 30 p.; Henny Al- lewijn, 32 p.; Ria Jansen, 31 p.; Beren- dien Nieuwenhuyzen, 37% p.; Riet Won dergem, 31% p.; Ans Eckhardt, 34 p.; Ankie Maartense, 34% p. Afgewezen werden in deze leeftijdsgroep 3. Teenager festival. Zaterdag 29 december zal in „Ons Dorpshuis" een door het Concertfonds uit Kruiningen georganiseerd teenager festival worden gehouden. Een keur van 25 bandjes welke de moderne muziek vertolken zullen daar aanwezig zijn om elkaar te bekampen. Niet alleen uit Zeeland, ook uit Noord-Brabant en zelfs uit België is deelname toegezegd, terwijl ook diverse teenagersolisten zullen op treden. De 3 juryleden welke hiervoor zijn aangewezen is de mooie maar moei lijke taak toegewezen de vele beschik bare bekers en medailles aan de win naars toe te kennen, welke dank zij de spontane medewerking van het gehele bedrijfsleven te Kruiningen hiervoor werden beschikbaar gesteld. Na de prijs uitreiking zal dit festival worden beslo ten met een gezellig bal, waarbij de mu zikale leiding wordt verzorgd door het in Noord-Brabant en België zeer popu laire bandje „De Mooks" uit Rucphen. Houdt dus deze middag en avond vrij, het belooft wat te worden! Coöp. Boerenleenbank. Bij de spaarbank van de Coöp. Boe renleenbank werd in de maand novem ber ingelegd 190.961,41 terugbetaald 351.849,48 meer terugbetaald 160.888,07 Het saldo aan het eind van de maand bedroeg 9.678.170,47. Er werden 16 nieuwe boekjes uitgegeven. Dienstuitvoering P.T.T. tijdens de kerst- en nieuwjaarsperiode 1962-'63. Zaterdag 22 december: Als op andere zaterdagen. Maandag 24 december: Openstelling als op zaterdag, echter met behandeling van alle geld- en andere zaken (open stelling van 9.0010.30 uur). Bestelling: Alleen een ochtendbestelling, waarin alle stukken zullen worden opgenomen. Verzending en ontvangst: Als op za terdag. Afhalen dagbladen: Als normaal op zaterdag. Eerste en tweede kerstdag is het kantoor voor alle diensten gesloten. Maandag 31 december: Dienstuitvoe ring als op maandag 24 december. Dinsdag 1 januari 1963: Gesloten voor alle diensten. Uitbetaling van A.O.W. op 24, 25 en 26 december 1962. Al diegenen die op genoemde data hun uitkering ontvan gen, kunnen dit nu doen op vrijdag 21 december 1962. Floralia. Woensdagavond- kwamen op uitnodi ging aan de leden der Floraliavereni- ging alhier een 40-tal personen in Ons Dorpshuis bijeen. Het doel was om met eigen meegebrachte materialen een ta felversiering voor de a.s. kerstdagen te vervaardigen. De vereniging had ge zorgd voor bloeiende tulpjes en hyacin then, welke tegen een lage prijs kon den worden gekocht. Al dra kwamen de schiksters en schikkers in aktie om on der het wakend oog van mevr. Van Lan- gevelde hun bakje, potje, etc. op te sie ren. Mevr. Van Langevelde liet zien hoe het mooiste resultaat kon worden ver kregen en verwonderlijk was het hoe zij enkele minder mooie stukjes met hetzelfde materiaal omtoverde tot een prachtig geheel. Vele huiskamers zullen met de kerstdagen opgevrolijkt zijn met deze zelf vervaardigde tafelversiering. Het bestuur en de leden van deze ver eniging hebben hierdoor blijk gegeven te trachten de Flora niet alleen in de tuin, maar ook ter opluistering in de huis kamer op hoger peil te brengen. Instuif. De instuif in Kruiningen „loopt". Er is een pracht zaal voor beschikbaar, er is veel animo, er zijn veelregelmatige bezoekers en bezoeksters maar er ont breekt één ding en dat is voldoende geld om het werk draaiende te houden. Om aan de zo nodige contanten te komen zal de instuifjeugd van Kruiningen de eerste week van januari een lege fles- senaktie houden. Uw verkoudheid van neus, keel of borst weer met Coaster omhooggevaren. Door een verkeerde manoeuvre van de rijksloods is vrijdagavond omstreeks 17.30 uur de Duitse coaster „Ellen-M" op de oosthavendam omhooggvaren. Het schip was met een lading hout onder weg van Finland naar Luik. Het 291 brt metende schip kwam de sluis uit varen en voer met volle kracht de dam op, dertig meter van de havenmonding. Hulp van het bergingsvaartuig „Inkt vis" en van de sleepboot „Leba 3" was spoedig aanwezig, maar zij slaagden er niet jn het schip vlot te krijgen. Later kwam ook nog de sleepboot „Holland" van de rederij Muller uit Terneuzen. De andere morgen slaagde de „Ellen-M" er in op eigen kracht vlot te komen. Er ontstond enige schade aan de glooiing. Korfbal. De Z.K.B. gelastte zaterdag alle veld- korfbalwedstrijden af. Toch kwam er nog een twaalftal tot spelen, n.l. het tweede in een microwedstrijd tegen „B. C.K." uit Breskens. „Zeelandia" kwam met lege handen uit Goes terug, want het verloor deze wedstrijd met 30. Uitvoering. Vrijdagavond gaf de accordeonmu ziekvereniging „Polyhymnia" een mu ziek- en toneeluitvoering in de zaal „Zeelandia". De voorzitter, dhr. C. Gil- jam, sprak het welkomstwoord, waarna onder leiding van de dirigente mevr. W. J. Beenakker-Koning, zeven muziek stukken werden gespeeld. Op te merken viel, dat het peil gestegen is. Enkele van de best uitgevoerde stukken waren wel „De Vogelkoopman" van C. Zeiler en „Liebestraum" van Franz Liszt. Het toneelstuk, dat voor het voetlicht werd gebracht, was „Schaduw en Zon", een stuk in vier bedrijven van A. Siderius- Boonstra, dat op aantrekkelijke wijze werd gespeeld. Tot slot konden de aan wezigen nog een dansje maken met mu ziek van de „Moonlight Stars". Ponton gezonken. Tijdens de storm van zondag is op de Schelde bij Bath een onbemande pon ton van het bergingsbedrijf Van der Tak uit Rotterdam gezonken. De pon ton was betrokken bij de berging van de „Aydin", die 5 jaar geleden daar ge zonken is. De ponton was geladen met vaten olie, die de Schelde opdreven. De ponton zonk buiten het vaarwater, zo dat geen gevaar voor de scheepvaart bestaat. Schip omhoog. Op de zandbank Hoge Springer voer zondagmorgen om half zes het Brazili aanse motorschip „Loide Honduras" omhoog. Vier sleepboten wisten het schip vlot te trekken. Het schip, geladen met stukgoederen, heeft zijn reis naar Antwerpen voortgezet. Gevoelig verlies voor voetbalvereniging. De voetbalclub „Rillandia" zal het in de toekomst zonder zijn uitstekende spil Meesters moeten doen. Dhr. Meesters slaagde n.l. voor voetbaltrainer. Onge twijfeld een gevoelig verlies voor de Rillandse ploeg, die nog wel van de diensten van Meesters gebruik zal ma ken, doch dan als oefenmeester. Ook van de zijde van Dosko uit Bergen op Zoom toont men belangstelling voor Meesters als trainer. Ledenvergadering gymnastiekvereniging Donderdagavond 13 december j.l. vond in het dorpshuis de algemene vergade ring van de gymnastiekvereniging W.I. K. plaats. Bij de opening feliciteerde de voorzitter o.a. de penningmeesteresse, mej. W. v. d. Boomgaard, met haar voorgenomen huwelijk. Hierna volgde het kasverslag van de penningmeester esse. Bij de voorlezing van het jaar verslag bleek dit jaar een jaar van veel teleurstellingen en dikwijls uitstellen te zijn geweest. Dit voorjaar had de ver eniging üoor werkzaamheden aan de zaal geruime tijd stil gelegen, waardoor de vaardigheidsproeven tot na de grote vakantie moesten worden uitgesteld. Toch was er thans weer een grotere deelname aan kringevenementen. In de opengevallen vakature van penning meesteresse werd voorzien door de ver kiezing van mej. M. Almekinders, ter wijl als commissarisse-vertegenwoordig- ster van de nieuwe damesgroep mevr. M. Meesen werd gekozen. Na een korte gedachtenwisseling bij de rondvraag, volgde na de pauze nog een diaverto ning van de Olympische Winterspelen 1960. Hoestdrank in tabletvorm.95ct Voetbal Het eerste elftal had een uitwedstrijd tegen „Smerdiek". De weersomstandig heden werkten lang niet mee, het veld was zwaar en de goals niet minder. Toch werd er aantrekkelijk gespeeld. Voor de rust moest Krabbendijke tegen de wind in spelen en een fel spelend Smerdiek elftal nam een voorsprong: ruststand 10. Na de rust keerden de kansen. P. Tramper maakte de gelijk maker en 16 minuten later scoorde Kor- stanje. Jammer was het dat tegen het einde een speler uitgleed en een tegen speler in zijn val meenam. De scheids rechter kende daarvoor een penalty toe, die door Smerdiek werd benut om de gelijkmaker te scoren. Eindstand 22. A.s. zaterdag is er geen voetbal voor onze afdeling. Kerstvergaderingen. De afd. van de Chr. Vrouwenbond hield haar kerstavond in de zaal Noord- weg onder leiding van mej. Van Hek ken. De liturgie was een uitgave van de N.C.V.B. De meditatie werd verzorgd door mej. Haverhoek. Gedeclameerd werd door de dames Vogelaar en Nieu wenhuize. Mevr. Mallekote vertelde een kerstverhaal. De Herv. Mannenvereniging hield haar kerstavond in de zaal der Herv. kerk. Onder leiding van de voorzitter, dhr. M. Schouten, werd een liturgie af gewerkt waar verschillende personen aan meewerkten. Na de pauze werd er gedeclameerd en een verhaal verteld door dhr. H. M. de Looff. V Van 1320 december 1962 YERSEKE. Gehuwd: Hubrecht Oost- dijk, 31 j. en Abramina Lindenberg, 20 j.; Thomas Jan Lagendijk, 28 j. te Waarde en Cornelia Antonia Jannetje Waverijn, 30 j.; Adriaan Marinus Quaak, 23 j. te Kruiningen en Jannetje Wilhel mina Sinke, 23 j.; Jan Hoogesteger, 28 j. te Borssele en Maatje Salm, 31 j. Van 13—19 december 1962 KRUININGEN. Geboren: Johannes Dirk Pieter, zv. Cornelis Frederik Zonneveld en Gerretje Willemijntje Janna van Ant werpen; Cornelia Johanna, dv. Job van Burg en Hendrika Huibertha van Ver- seveld. Overleden: Jan Nieuwenhuijse, 64 j. Huidzuiverheid - Huidgezondheid En.puistje; verdrogen door Purolpoeder VERANDEREN IN TUINDERS AKKERBOUWERS Min of meer geruisloos voltrekken zich de laatste jaren grote veranderin gen in de structuur van vele kleinere akkerbouwbedrijven. Veel ondernemers op deze kleinere bedrijven (kleiner dan 15 ha) schakelen over op de teelt van grove tuinbouwgewassen, aardbeien, fruit, bonen, enz. enz., omdat de teelt van akkerbouwgewassen te weinig sou laas biedt. Deze omschakeling loopt min of meer parallel met de snel opkomende diep vriesindustrie. Deze geeft in het alge meen de voorkeur aan grotere opper vlakte bij het afsluiten van contracten omdat dit een meer economische werk wijze inhoudt. Wel zal men hierbij ter dege op de gevolgen en gevaren moe ten letten bij het invoeren van nieuwe gewassen op de bedrijven. Het erwten- cystenaaltje kan tuinbonen aantasten en het bietencystenaaltje ook kool (in clusief spruitkool) en spinazie. Regel matig aaltjesonderzoek is zeer belang rijk om schade te voorkomen. VONDST VAN HET JAAR In streken waar „eenmalige" glazen flessen en potjes in zwang zijn geko men, bestaat het probleem dat vele huisvrouwen de lege verpakkingen weer willen inleveren en boos worden als ze geen statiegeld krijgen. Een Amerikaans bedrijf heeft hiervoor een originele op lossing gevonden. In de flessen en potjes wordt namelijk een muntje vah 5 dol larcent ingesmolten. Dit geld kan na tuurlijk alleen maar in het huishoud- spaarpotje verdwijnen als de glazen verpakking wordt stukgesneden. Dit gebeurt en dus zijn meteen alle proble men van de baan; de huisvrouw krijgt haar „statiegeld" en de leverancier ziet zijn éénmalige flessen nooit meer terug, aldus het Officieel Orgaan. Yerseke Ned. Herv. Kerk Maandag 24 december N.m. 9.30 uur: Kerstwijdingsdienst. 25 december, le kerstdag 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. P. Homburg, Heer- jansdam. 25 december, le kerstdag 10 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. 25 december, le kerstdag 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. 'P. Bolink. 25 december, le kerstdag 10 en 5 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. 25 december, le kerstdag 10, 1.45 en 5.45: Leesdienst. ft.K. Kerk, Langeville 37 8 uur: Vroegmis. 10 uur: Gezongen Hoogmis. 2.30 uur: H. Lof met Adventswake. 25 december, le kerstdag 12 uur: Plechtige Nachtmis. 8 uur: Dageraadsmis. 10 uur: Gezongen Dagmis. 2.30 u.: Plechtig H. Lof m. Kerstviering Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. van der Leek, Kapelle. 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. 25 december, le kerstdag 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. N.m. bed. H. Doop. Maandag 24 december 8 uur 's av.Kerstwijdingsdienst. Ds. G. Blok. 25 december, le kerstdag 10 uur: Ds. G. Blok. 6 uur: Kerstfeestviering. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. M. le Cointre, Amsterdam. 25 december, le kerstdag 10 en 2.30 uur: Ds. J. J. Tissink, Nrd.- Scharwoude. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. 25 december, le kerstdag 9.30 en 2 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Evang. v. Faass,n Slie- drecht. 25 december, le kerstdag 10 en 2.30 uur: Ds. Kos, Driebergen. Biezelinge Ned. Herv.* Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken.

Scheldebode | 1962 | | pagina 2