oo BAAYENS Last van zenuwen? OPTIEK WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE Mijnhardt's Zenuwtabletten BURGERLIJKE STAND K APELLE-BIEZELIN GE iwyriitiy fi678| ^LSTR.1Q6.G0EST"l!j De speciaalzaak voor Uw BRIL 1867—1962 Tegen 1 november a.s. heeft de sein- geefster van de Stormwaarschuwings- dienst (een dienst die ressorteert onder de Directie van het Loodswezen) te Wemeldinge haar ontslag als zodanig gevraagd en verkregen. Mej. J. M. de Jonge, op het dorp beter bekend als „tante Jans", heeft dit werk sedert 1921 gedaan. In die tijd heeft zij door het hijsen van bijna 4000 seinen de schip pers in het drukbevaren kanaal door Zuid-Beveland gewaarschuwd voor har de wind of storm. In het tijdperk vóór 1940 werden er alleen dagseinen ge geven, maar na 1945 werd ook de nacht dienst ingeschakeld en moest tante Jans, weer of geen weer, er ook 's nachts op uit om de rode lamp of een combinatie van rode en witte lampen te doen bran den. Aan dit werk is indertijd door een paar geïllustreerde bladen nogal aan dacht besteed, daar het voor zo ver het bekend is, maar zelden voorkomt dat een vrouw zulk een taak vervult. In 1955 bestond deze post 40 jaar en we gens getrouwe plichtsvervulling werd haar de eremedaille van de Oranje Nas- sau-orde geschonken. Ook haar moeder is draagster geweest van deze medaille. Nu mej. De Jonge haar taak gaat neer leggen is een einde gekomen aan de binding tuseen de familie De Jonge en de kustverlichting, resp. stormwaarschu- wingsdienst, een band die begonnen is in 1867, twee jaar na de indienststelling van het kanaal door Zuid-Beveland. De havenverlichting bestond toen uit één lantaarn op de westelijke dijk, in 1907 is de tweede er bij gekomen, tot 1924 waren het petroleumlampen, daarna is men overgegaan op flessengas en sedert enkele jaren is alles elektrisch gewor den en was er geen toezicht of verzor ging van een lichtwachter meer nodig. Tante Jans, die in haar 73ste jaar leeft, neemt slechts node afscheid van haar taak en zal nog moeten wennen om als ambteloos burger verder te leven. We spreken gaarne de wens uit dat zij nog lange tijd van haar welverdiende rust zal mogen genieten. Opbrengst collecte. De gehouden collecte voor het P.I.T. heeft alhier opgebracht 287,84. Har telijk dank aan collectanten, gevers en geefsters. Gevonden voorwerpen. Gevonden een regenjas, een porte feuille, een bos touw, een rijksdaalder en een scheidsrechterfluit. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. O.K.K.-nieuws. Zaterdag j.l. is een lang gekoesterde wens van de drumband in vervulling gegaan. Het was eindelijk zover, dat zij zich, gehuld in nieuwe capes, aan de inwoners van ons dorp kon vertonen. O.K.K. haalde haar daarvoor af bij het gymnastieklokaal aan de Dorpsstraat, waar de voorzitter der vereniging, dhr. J. Burger, de capes met enkele woor den aan de leden der drumband over droeg. Hierna maakte de drumband met de fanfare een mars door een gedeelte van het dorp, terwijl enkele bestuurs leden het overschot van de balpennen aan de man bracht. Deze verkoop le verde 95,25 op. Uit een in dit num mer opgenomen advertentie blijkt ech ter, dat met de aanschaf van deze capes nog niet alle wensen van O.K.K. in ver vulling zijn gegaan. Het feit, dat de be zetting van het korps de laatste jaren veel te wensen overlaat, baart de ver eniging veel zorgen. Het zou voor de vereniging een grote steun zijn als en kele jongere krachten aan de muziek vereniging zouden kunnen worden toe gevoegd. Enige tijd geleden stond er in dit blad een noodkreet van een aantal jongeren, die erover klaagden, dat er voor hun vrije tijdsbesteding in Wemel dinge zo weinig werd gedaan. Voor deze jongelui is er nu een pracht kans om te tonen, dat zij inderdaad een goede en prettige vrije tijdsbesteding appreciëren. Er moet. echter bijgezegd worden, dat het van hun kant enige moeite en in spanning vereist, doch we kunnen niet verwachten, dat de jeugd van tegen woordig daarvoor zal terugschrikken, Voor jongelui, die van aanpakken weten, is er nu de gelegenheid om onder be kwame leiding een instrument te leren bespelen, waarna zij opgenomen kunnen worden in de fanfare om gezamenlijk muziek te beoefenen en bij gemeente lijke hoogtijdagen meer luister bij te zetten. Jongelui, toon wat je waard bent! Verkoping. Woensdag werd in het Ned. Herv, Jeugdgebouw alhier het woon- en win kelpand Dorpsstraat 34 verkocht. De verkoping vond plaats door notaris J. C. Kram uit Kapelle volgens art. 1223 B.W. Hoogste inschrijver was dhr. J. M. van Weele voor de som van f 6835,-. Koper werd de inschrijver voor hetzelfde bedrag. Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge I te gen Rilland en moest hierin zijn meer dere erkennen. Met grote cijfers werd deze wedstrijd verloren, n.l. 60. Het tweede speelde thuis en won met 43. Tentoonstelling. De afd. Wemeldinge van de Bond van Plattelandsvrouwen is momenteel een en al aktiviteit in verband met de tentoon stelling van strobloemen, welke zal wor den gehouden. lOnder leiding van de presidente mej. J. D. Dekker besteden de Plattelandsvrouwen vele middagen en avonden aan het opmaken van schaal tjes, manden en boeketten van strobloe men die deze zomer in vele tuinjes zijn gekweekt en geplukt langs dijken en wegen. Duizenden veelkleurige bloemen zijn op deze manier bij elkaar gebracht en gedroogd. Het ene werkstuk wat uit de handen der dames komt is al mooier dan het andere. De expositie zal drie dagen geopend zijn. Wij twijfelen niet of vele inwoners van Wemeldinge en ver daar buiten zullen deze tentoonstel ling niet willen missen, en een pracht stukje handwerk kunnen bewonderen. Boerenleenbank. Vier miljoen aan spaargeld gestort. Dit gebeurde afgelopen week op de Coöp. Boerenleenbank alhier, wélk feit niet onopgemerkt is voorbijgegaan. De gelukkige inlegger was dhr. J. Oude man. Hiervoor werden dhr. en mevr. Oudeman uitgenodigd in de bestuurs kamer der bank, alwaar aan de inleg ger uit handen van de voorzitter dhr. M. C. Lindenbergh een radio-ontvang toestel Werd aangeboden. De in 1907 opgerichte bank bereikte in 1945 het eerste miljoen, elf jaar moest toen ge wacht worden voordat het tweede mil joen vol werd gestort. Dat de bewoners van Wemeldinge en Kattendijke spaar zamer werden blijkt uit het feit, dat voor de 3 miljoen maar 4 jaar nodig waren, terwijl zelfs voor de 4 miljoen maar een tijd van 2 jaar nodig was. Dit spreekt voor zichzelf. Soos weer open. Deze week werd de sociëteit voor be jaarden weer geopend. Dit gebeurde door burgemeester C. N. F. van Sas, die de wens uitsprak dat weer vele bejaarden dit seizoen hun vermaak in deze soos zouden vinden, die nu wordt gehouden in het gebouw achter de Gereformeerde kerk aan de Nrd. Achterweg. Voetbal. Zaterdag j.l. trokken de B I junioren naar de B I junioren van Wemeldinge en moesten de punten daar laten. De eindstand was 42 in het voordeel van Wemeldinge. Kruiningen I bracht het in Brouwershaven tot een 53 over winning. Brouwershaven opende de score, waarop Bruynzeel al spoedig het antwoord gaf, 11, wat tevens de rust stand was. Na de thee was het Krui ningen wat de leiding nam door een doelpunt van Nieuwenhuize. Dat Brou wershaven hier niet op had gerekend bleek uit de nu volgende felle aanval len, welke resulteerden in een doelpunt, 22. Kruiningen, nu meer in het of fensief komend, voerde de score door doelpunten van Willemse en Korstanje op tot 42. Een tegenpunt van Brou wershaven bracht 43 op het zakboek je van de scheidsrechter. Oppeneer maakte hierna aan alle onzekerheid een einde met een juweel van een doelpunt. Kruiningen II deed het in Kortgene te gen het eerste elftal van die naam niet minder en won met gelijke cijfers als het eerste, 53. Het derde elftal moest het loodje leggen tegen Hansweertse Boys II en verloor met 72. Zaterdag spelen beide juniorenelftal len A I en B I thuis tegen resp. Ril- landia A I en Hansweertse Boys B I. Kruiningen I komt zondag in de derby tegen Hansweerse Boys I, wat zeer ze ker, gezien de rivaliteit tussen deze clubs, een spannende wedstrijd belooft te worden. Kruiningen II speelt thuis tegen 's-Heer Arendskerke I, terwijl Kruiningen III eveneens thuis speelt, tegen Zeeland Sport V. Wielrennen. Dat Jo de Roo weer op de voorpagi na's der sportbladen prijkte, dankt hij aan z'n prachtige overwinning in de ronde van Lombardije. Uitzonderlijk is dan ook de vorm waarin onze dorpsge noot momenteel steekt. Na de succes volle overwinningen in twee vooraf gaande zware klassieke wedstrijden, Bordeaux-Parijs en Parijs-Tours, waren de kansen op de Superprestigeprijs wel zeer groot, doch vele wielergrootheden aasden mede op deze vette buit. Jo liet echter weer z'n denkbeeldig achterlicht zien aan gerenommeerde renners als een Daems, een Baldini, een Hoevenaars en vele andere cracks, hiermee bewijzende momenteel tot de allerbeste wielrenners te behoren. De overwinning was in zicht en aangezien Jo niet alleen z'n benen weet te gebruiken, doch veeleer taktiek z'n sterkste wapen is, bleek nu weer on dubbelzinnig. Als eerste, gevolgd door een Italiaan, ging hij ook deze keer weer over de streep, zodat hij niet al leen een flinke prijs in ontvangst mocht nemen, doch vooral bewijzende een semi- wereldkampioen te zijn. Vele uren ach tereen met een snelheid van soms bo ven de 45 km per uur te fietsen, is een zware opgave, doch dan nog de juiste tijd te kiezen om van alle anderen weg te springen lijkt veel en veel zwaarder te zijn. Velen overhaasten zich, daarmee zichzelf overschattend, wat meestal tot ontgoocheling leidt. Niet echter Jo de Roo, hij bekijkt een cours reeds vanaf het begin, hetgeen, zoals is gebleken, de grootste successen oplevert. Profici at Jo, en laten we hopen dat veel con tracten mogen worden afgesloten. Botsing. In de vroege morgenuren 3 uur) van zaterdag reed de 25-jarige R. P. N. V. uit Dinteloord als bestuurder van een auto uit de richting Goes, vermoe delijk onder invloed van sterke drank, tegen het op de splitsing der dubbele rijbaan staande verkeersbord en licht mast. De auto alsmede de lichtmast en het verkeersbord werden totaal vernield. De bestuurder kwam er wonder boven wonder met slechts lichte verwondin gen af. De politie heeft deze zaak in onderzoek. Overwegbeveiliging. Toen woensdag de halve spoorbomen aan de overweg der N.S. aan de Zand dijk gesloten waren om de trein uit de richting Vlissingen te laten passeren, bevond zich aan de ene zijde een vracht auto terwijl aan de andere zijde een tractor met 2 hoge aanhangwagens be stuurd door S. uit Kruiningen wachtte totdat de bomen omhoog gingen en de rode knipperlichten zouden zijn gedoofd. Op dit moment trok de vrachtauto als eerste op, waarop ook S. nu alles veilig was zich in beweging zette. Wegens het naderen van een rangeerstel gingen de bomen echter weer omlaag, waardoor S. de dalende spoorboom niet meer kon ontwijken, met het gevolg dat deze ge heel verbogen werd en een ernstig ge vaar vormde voor de naderende loc. En kele transportarbeiders van de Fa. v. d. Berg welke een en ander zagen ge beuren, snelden toé en konden nog juist op tijd de over de overweg hangende spoorboom verwijderen, zodat verdere ongelukken werden -voorkomen. Pols gebroken. Verleden week had mevr. K.-de J. het ongeluk haar pols te breken. Bij werk zaamheden in een boomgaard viel zij van een laddertje, met genoemd gevolg. Na behandeling in een ziekenhuis te Goes, kon ze weer naar huis terug ke ren. Tros in schroef. Donderdagavond kreeg de Nederland se sleepboot „Gerda" juist voor de ha ven een tros in de schroef, waarmee het de kraan „V.O. 3" sleepte. De oor zaak moet gezocht worden in de grote golfslag, die een passerende zeeboot veroorzaakte en welke met hoge snel heid Hansweert passeerde. De Belgische sleepboot „E.H. '38" voer uit en wist de kraan en sleepboot binnen te bren gen. Stuk glas in been. Dat verleden week donderdag meer schepen last hebben ondervonden van de hard voorbijvarende zeeboot, bleek wel toen het Belgische motorschip „Amazo ne", ledig komende van Terneuzen, juist voor de haven hard begon te slingeren. De zich juist aan dek bevindende schip persvrouw verloor het evenwicht, maar kon zich nog staande houden aan een half geopend raam, waarvan de ruit echter brak en in haar been drong. Bij aankomst te Hansweert verleende Dr. de Bey haar eerste hulp. Korfbal. Alleen het tweede twaalftal van de korfbalvereniging „Zeelandia" kwam zaterdag tussen de lijnen. Het speelde de thuiswedstrijd tegen V.Z.O.D. II. Het liet zich niet lang aanzien wie de sterkste was. De gastheren wonnen deze wedstrijd verdiend met 8—3. Voetbal. Zaterdag kwam de jeugd van de v.v. „Hansweertse Boys" volop aan zijn trekken. De pupillen traden aan tegen de pupillen van Yerseke. De bezoekers wonnen deze wedstrijd met 32. De ju nioren B traden aan tegen Rillandia B en verloren deze wedstrijd eveneens. Eindstand 41. De A-junioren deden het beter en wonnen met 10 van Yer seke A. Het tweede trad zondag in het veld tegen Kruiningen III. Het tweede, dat nog steeds ongeslagen aan de lei ding staat, had niet veel moeite met zijn tegenstanders. De eindstand in deze wedstrijd luidde 71. Het eerste moest aantreden tegen Patrijzen I uit 's-Hee- renhoek. Dat het een zware dobber zou worden, was wel de algemene verwach ting, maar dat er nog zo gevochten moest worden om beide puntjes te be machtigen, had men niet verwacht. Een zeer onzeker voetballende Boys-verdedi ging was er oorzaak van dat de be zoekers reeds vlug met 20 voor ston den, welke stand met rust tot 21 ver kleind was, door een doelpunt van Jan Witte. Henny Eycke scoorde na rust achter elkaar twee doelpunten. Ook Jan de Poorter scoorde nog eenmaal, zodat de Boys wederom een (benauwde) over winning hadden behaald. Het tweede is a.s. zondag vrij. Het eerste moet weer een interessante wed strijd spelen en wel tegen Kruiningen I. Laatstgenoemde vereniging speelt de laatste tijd lang niet onverdienstelijk, maar toch moeten de Boys zeer zeker in staat worden geacht de overwinnin genreeks onverminderd voort te zetten. Kerknieuws. Bedankt voor het beroep naar de Ger. Gem. door kand. C. Wisse te Hendrik Ido Ambacht. Collecte voor kankerbestrijding. De jaarlijkse inzameling ten bate van het Kon. Wilhelminafonds voor de kan kerbestrijding heeft in deze gemeente 333,04 opgebracht. j*ï Voetbal. Rillandia I speelde zaterdag op eigen terrein tegen Wemeldinge I. Midvoor Traas bracht de stand voor Rillandia na 32 minuten spelen op 10, waarbij het tot de rust bleef. Na de rust bezorgde linksbinnen De Koster de Rillanders het tweede doelpunt, 20. Traas maakte in de 29e minuut, na een goede combina tie, het derde doelpunt. Na 33 minuten bracht Prevo met een onhoudbaar schot de stand op 40. De Koster kopte 4 minuten later no. 5 in de touwen. In de laatste minuut bracht de spil Meesters het aantal doelpunten op zes, zodat de wedstrijd eindigde in een 60 zege voor Rilland. Rillandia II speelde te Krab- bendijke tegen Krabbendijke II en ver loor niet 41. Rillandia III speelde te gen Nieuwdorp II en won met 20. Collecte Perzië. Door de Ned. Herv. Kerk werd een collecte gehouden voor de getroffen per sonen bij de ramp in Perzië, welke op bracht 948,73. Voetbal. Het eerste elftal trok naar Aalburg maar moest de winstpunten daar laten, al was de nederlaag klein, 21. Toch behielden zij de 2e plaats op de compe- titielijst. Het tweede elftal had beter resultaat. Het ontving Rillandia II en won met 41, waardoor zij hun leiders positie in hun klasse verstevigden. Er zijn 6 wedstrijden gespeeld en zij hebben 12 punten, dus nog ongeslagen. Het 3e elftal gaf een voorwedstrijd tegen Waar de. Na een pittige partij voetbal kon den zij een gelijk spel uit het vuur sle pen, 22. A.s. zaterdag speelt Krabbendijke I thuis tegen Sprang, het tweede gaat op bezoek naar de Beren te Baarland, het derde gaat naar 's-Heer Hendrikskinde ren. De beide jeugdelftallen spelen een thuiswedstrijd. Collecten. Voor de Zeeuwse Collecte werd alhier 85,ingezameld en voor het P.I.T. 36,75. Voetbal. Waarde II speelde zaterdag tegen S. V.D. De winst werd aan S.V.D. gelaten met 3—1. Raadsvergadering. In de dindsdagavond gehouden raads vergadering waren een aantal subsidie verzoeken, die voor kennisgeving wer den aangenomen. Voor de chr. stichting voor beroepskeuze werd een bedrag ge zet van 60,voorheen 20,-per jaar. Een verzoek tot het plaatsen van een reclamebord door een reclamebureau uit Amsterdam werd met 5 tegen 2 stemmen afgewezen. Een verzoek van dhr. M. Zandijk om huurverlaging voor een gehuurde boomgaard van de ge meente werd na enige besprekingen af gewezen, aangezien dhr. Zandijk in het begin van de zomer, met het gestelde bedrag akkoord was gegaan. De gewij zigde begroting 1962 werd aangeboden en goedgekeurd. Een raadsbesluit van 23 juli j.l. werd ingetrokken betreffende de bouw van 2 woningwetwoningen en 2 bejaardenwoningen, onderhands te gunnen aan de aannemer P. C. Soffers te Hoogerheide, en opnieuw vastgesteld op de gewijzigde aannemingssom, groot resp. 27,520,en 20.665,Aan genomen werd het voorstel van B. en W. om by de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten een vaste geldlening aan te gaan, groot 50.000,tegen koers 99%, rente 4 y2 looptijd 30 jaar. Goedkeu ring werd verleend om in 6 woningwet woningen een z.g. overloop aan te bren gen, zulks op verzoek van de bewoners. Aangeboden werd de begroting 1963 van de dienst gemeentewerken, die de goedkeuring van de raad niet kon ver krijgen over het punt autovergoeding van hoofdopzichter De Jonge, die was verlaagd van 2400,op 1800,En kele raadsleden vroegen hiervan de re den. Na een uiteenzetting van de voor zitter kon de raad zich hier niet bij neerleggen en wenste stemming over dit punt, waaruit bleek dat de 5 raads leden de 2400,wilden handhaven. De begroting van de keuringsdienst in de keuringskring Kruiningen voor 1963 werd goedgekeurd. Op voorstel van B. en W. werd het krediet in de rekening courant voor 1963 vastgesteld op 30.000 gulden. In de rondvraag werd gepleit voor meerdere lantaarns, speciaal op kruispunten van wegen buiten de kom der gemeente. Getracht zal worden dit in de begroting 1963 op te nemen. helpen U er overheen winst voor de gemeente en het winke lend publiek te zien. Namens de mid denstandsvereniging sprak voorzitter H. J. Blok een woord. Als vriend sprak ten slotte dhr. C. J. Huissoon, die namens de eigenaar een dankwoord sprak. Ve len hadden blijk van belangstelling ge geven door een bloemstuk in te zenden. Melkhandelaren gaven filmavond. De gezamenlijke melkhandelaren heb ben donderdagavond in hotel De Zwaan voor hun klanten een filmavond gege ven, hetwelk in samenwerking gebeur de met een margarinefabrikant. De be langstelling hiervoor was groot. Naast het filmpropgramma werd een wedstrijd in hersengymnastiek gehouden, waar voor een paar mooie prijzen beschik baar gesteld waren. Als hoofdfilm werd vertoond „Pünktchen und Anton". In de pauze was er een traktatie. Des middags werd een kindervoorstelling gegeven, waarvoor eveneens grote belangstelling bestond. Van 1825 oktober 1962 YERSEKE. Geboren: Dingenis, zv. Jan de Rooij en Pieternella Cornelia Sinke. Overleden: Jacobus Wisse, 74 j., we duwnaar van Jasperina Bom; Jozina de Dreu, 76 j. Huw.aangifte: Cornelis Roelse, 22 j. te Vlissingen en Adriana Maatje Phi- lipse, 18 j.; Abraham Baajj, 22 j. en Jo hanna Moerdijk, 21 j. te 's-Heer Arends kerke. tmsbniüjnrsbi I Huw.afk.: Jan Bastiaan de Winter, 27 j. en Barbera Janna de Kraker, 23 j. te 's-Gravenpolder; Pieter Slabbe- koorn, 26 j. en Elizabeth Adriana Eg- gebeen, 23 j. te Wolphaartsdijk. Van 1724 oktober 1962 WEMELDINGE. Geboren: Jan Jacobus, zv. Jacobüs Ridderhof en Dina Tannetje Dagevos. Huw.aangifte: Johan André Stomp, 22 j. te Yerseke en Jacomina Hendrika Bolle, 22 j. Van 1824 oktober 1962 KRUININGEN. Geboren: Frans Jan, zv. Jan Pieter Vogel en Francina Adri ana Meijer. Overleden: Cornelis Schipper, 86 j., weduwnr. van Janna van Zweden. Voetbal. Het is het eerste elftal van Kapelle in deze competitie nog niet slecht ver gaan. Zaterdagmiddag speelde het op eigen terrein tegen Yerseke III. Nadat met de rust een 30 voorsprong was behaald, kreeg het spel in de tweede helft veel aantrekkelijks. Uit een felle aanval scoorde Van Stee voor Yerseke een tegenpunt, terwijl Kodde voor Ka pelle nog driemaal doelman Kopmels het nakijken gaf. Het tweede elftal, dat te gast was bij 's-Heer Hendrikskinde ren I, moest met een 31 nederlaag huiswaarts keren. Ook de A-junioren wisten niet tot winst te komen. Op het Kapelse terrein kwam Rillandia A I met 42 als overwinnaar uit de bus. Korfbal. Op eigen veld kwam Elto I zaterdag middag binnen de lijnen tegen Luctor I. Het werd een ware korfbaluitslag, want met 67 bleef Luctor net de baas over Elto. Tot winst wisten ook de 4- aspiranten niet te komen. Ze verloren met 02 eveneens op eigen terrein van De Poel. Ontwikkeling verkoopactiviteiten. Voor de leden van de afdelingen Ber gen op Zoom, Middelburg en Goes van de Ned. vereniging van chr. handels reizigers en handelsagenten, hield Drs. S. Duvekot uit Goes vrijdagavond in restaurant „De Caisson" te Kapelle een lezing over „Ontwikkeling verkoop-acti viteiten en supermarket". Voor deze le zing bestond een goede belangstelling. De leiding van de eerste vergadering van dit seizoen was in handen van de voorzitter van de afd. Middelburg, dhr. A. de Klerk uit Vlissingen. Deze wekte in zijn openingswoord de leden op om toch vooral de cursus in vakbekwaam heid té volgen. Een muziekkwartet bracht enkele muzieknummers ten ge hore. Inzameling „Kinderzorg". De inzameling voor de stichting „Kin derzorg" te Middelburg is te Kapelle ook dit jaar weer een succes geworden. Niet minder dan 210 kisten met fruit en groente en 80 kisten met aardappelen wisten de diakenen van de Ned. Herv. Gemeente bijeen te halen, benevens di verse goederen en een bedrag in con tanten. M. Anthonise heropende slagerswinkel In tegenwoordigheid van talrijke ge nodigden verrichtte burgemeester H. G. van Suylekom de afgelopen week de heropening van het vergrote en modern ingerichte vleesbedrijf van dhr. M. An thonise. Hij zei de .nieuwe winkel, die bijna driemaal vergroot is, als een aan Predikbeurt Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma, Wemeldinge. Geref. Kerk 9.20 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Zoodsma. Bevestiging ambtsdragers. 2.30 uur: Ds. A. Sieders, Biezelinge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. L. Hoogkamer. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Servaas, Gent. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Ribberink van Overschie. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk t 9.30 en 2.30 uur: Ds. van Woerden, Mid delburg. Rilland-B ath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. Blok. 6.30 uur: Ds. G. Blok en Ds. D. de Jon ge, Yerseke. Hervormingsdienst met medewerking Chr. gem. koor. Geref. Kerk 10 en 2.30 Uur: Ds. J. Visscher, Zwijn- drecht. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 u.: Ds. Penninga, Rotterdam Krabbend ij ke Nea. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 6 uur: Ds. B. Zoodsma, Wemeldinge. Jeugddienst. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Jonkhof, Rotterdam Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30. 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga, Yerseke Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur; Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken.

Scheldebode | 1962 | | pagina 2