lërhorst Jeugd Bronch sletten Cterhorst oo BAAYENS WEMELDINGE KRUININGEN Heren.- en jongens WINTERJAS SEN en COATS HANSWEERT RILLAND-BATH KAPELLE-BIEZELINGE WAARDE - puistjes BURGERLIJKE STAND Dames en meisjes MANTELS KRABBENDIJKE PREDIKBEURTEN 1 Doop' De speciaalzaak voor Uw BRIL Gevonden voorwerpen. Gevonden een dameshandschoen. In lichtingen tergemeentesecretarie. Vergadering Plattelandsvrouwen. De afd. Wemeldinge van de Bond van Plattelandsvrouwen hield dezer dagen een bijeenkomst, waar als spreekster aanwezig was mevr. Aimee van Tricht uit Rome. Deze hield een zeer boeiende en vaak ontroerende lezing over het so ciale werk in Italië, hetwelk toegelicht werd met dia's. De presidente, mej. J. Dekker, dankte spreekster dan ook zeer hartelijk voor deze bijzondere avond. Kerknieuws. Zondagmorgen zal in de Ned. Herv. kerk een gezinsdienst worden gehouden. Ds. B. Zoodsma zal hierin voorgaan. Het Ned. Herv. Kerkkoor o.l.v. dhr. A. v. d. Cingel zal in deze dienst mede werking verlenen. Het orgel wordt be speeld door dhr. C. Philipse. Voetbal. Zaterdag speelde Wemeldinge A I te gen Kapelle A I en won deze wedstrijd met 70. A.s. zaterdag speelt het tweede elftal thuis tegen Zaamslag I en Wemeldinge B komt uit tegen Kruiningen. Vergadering Plattelandsvrouwen. De afd. Kruiningen en omstreken van de Bond van Plattelandsvrouwen kwam bijeen voor haar najaarsvergadering. De presidente, mevr. Baarens-van Aalst heette allen hartelijk welkom, in het bijzonder dhrn. Van Dijk en Van Schaik van de Voorlichtingscommissie uit het Levens verzekeringsbedrijf. De secreta resse bracht het verslag uit van de pro vinciale voorjaarsvergadering te Krui ningen gehouden. Vervolgens kreeg dhr. Van Dijk het woord en hield een inlei dend praatje, gevolgd door de film „Af spraak met de toekomst". Het machtige werk „Delta Fase I" in kleuren van Bert Haanstra, „Het zilveren huwelijks feest van ons Vorstenpaar" en „Onze kroonprinses in de West" werden met aandacht gevolgd. De presidente dankte op het einde van de middag dhr. Van Dijk voor het gebodene. Instuif. Van de „Instuif'-commissie vernamen wij, dat zij voornemens is op zaterdag 20 oktober a.s. haar tweede instuif- avond te organiseren. Het is een ver heugend teken dat nu ook in Kruiningen dergelijke avonden voor de jeugd moge lijk worden gemaakt. Nog verheugender echter is het feit, dat de jeugd de eerste avond in deze serie instuiven zo enthou siast heeft ontvangen. Uit een bezoe kersaantal van ruim 130 personen mo ge zonneklaar blijken dat er bij de Krui- ningse jeugd behoefte bestond aan der gelijke avonden. Hoewel het de com missie niet mee zal vallen het een ieder naar de zin te maken, mogen wij toch, gezien de vele mogelijkheden tot ver maak en het enthousiasme waarmee wordt gewerkt, stellen dat deze avonden „blijvertjes" zullen zijn.Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in dit blad. NOVIB-comité. Er heeft zich ook in Kruiningen- Hansweert een comité ggvormd van de Novib. Voor wie nog niet goed weet, wat de Novib is, wordt ter verduidelij king gezegd, dat de Novib de afkorting is van „Nederlandse Organisatie Voor Internationale Bijstand". De bedoeling van de Novib is dus ons Nederlandse volk te bepalen bij de grote honger en armoe, die er in grote delen van de we reld is en het te wijzen op zijn ver antwoordelijkheid. Het cbmité Kruinin- gens-Hansweert is als volgt samenge steld: Burgemeester Schipper, voorzit ter; Ds. J. H. J. Hoffman, secretaris; mevr. Blok, penningmeesteresse; vervol- gehs mevr. Slabbekoorn, Ds. J. Koolstra, Dsj J. Bronsgeest en Pastoor Mabesoo- ne. In de week van 2127 oktober zal er in ons gehele land een iiizameling gehouden worden voor dit doel. Ook in Kruiningen en Hansweert zulles mensen aan uw deur kloppen om te vragen van uw rijkdom iets te willen geven voor dé arrhoe van anderen. Moge deze collecte in Kruiningen en Hansweert een bedrag opbrengen, waarvoor wij ons niet be hoeven te schamen. Collecte. De in de gemeente Kruiningen ge houden Zeeuwse Collecte heeft in totaal 579,83 opgebracht. Het dorp Kruinin gen bracht 379,50 bij elkaar, het dorp Hansweert-/ 133,04 en het buurtschap Oostdijk 67,20. Voetbal. Zaterdag j.l. speelden de B I-junioren van Kruiningen een wedstrijd tegen de B I-junioren uit Waarde en moesten de punten aan Waarde laten, dat met 21 won. Kruiningen I trekt zondag naar Brotrwershaven, Kruiningen II speelt uit tegen Kortgene I en Kruiningen III moet aantreden tegen Hansweertse Boys II. De B I-junioren komen zaterdag In het veld tegen de B I-junioren uit We meldinge. Toneeluitvoering „Kunstkring". De"J „Kunstkring" zal op zaterdag 27 oktober a.s. weer een toneeluitvoering verzorgen (zie advertentie). Telkenjare brengt deze vereniging een tweetal to- neelstukkén, waarvoor helaas nog te weinig belangstelling bestaat. De moge lijkheid is daarom niet uitgesloten, dat de Kunstkring deze uitvoeringen zal moeten staken, uitsluitend omdat de kosten verbonden aan dergelijke toneel uitvoeringen onvoldoende kunnen wor den bestreden. Het zou bijzonder jam mer zijn, dat Kruiningen en wijde om geving in het vervolg verstoken zou moeten blijven vap deze waarlijk groot se vorm van cultuur. Het brengen van toneelstukken op een hoog cultureel peil is voor amateurgezelschappen nu een maal niet wel mogelijk. Het is daarom een verdienste v&n de Kunstkring, dat steeds getracht is om culturele stukken door beroepstoneelspelers te laten uit voeren. Een opwekkend woord voor „Harten twee, harten drie" is nauwe lijks nog nodig. Dit stuk heeft overal in ons land een overweldigend, succes gekregen. De bekende letterkundige Paul Rodenko heeft een modern blijspel geschapen, dat met een snel en mee slepend tempo door de bekende toneel groep „Studio" voor het voetlicht wordt gebracht. De toneelspelers Jaap Hoog- stra, Bram van der Vlugt, Ingeborg uijt den Bogaard, Marlies van Alcmaer en Will Spoor oogsten veel succes met dit Nederlandse toneelstuk van luchtige, humoristische aard. Mandolinevereniging „Excelsior". Dat onze plaatselijke mandolinevereni- Excelsior" onder de eminente leiding van haar dirigent dhr. Bas Leys her haaldelijk blijk geeft van haar kunnen, hebben o.a. de diverse concoursen waar aan door hen werd deelgenomen, w.o. het dit jaar gehouden Wereldconcours te Kerkrade, wel bewezen. Een program ma dat in februari van dit jaar op de band werd opgenomen, zal a.s. vrijdag avond 19 oktober te beluisteren zijn op de radio over de zender Hilversum I, golflengte 402 m. De volgende werken zullen worden uitgevoerd: 1. Costumi Romani (fantasie) van C. Galanti, arr. Machiscchi; 2. Anne Bella (intermezzo) van Th. Luysterburg; 3. Brunette (wals) van L. Fantauzzi; 4. La Florera (tango) van W. Dacaop. Wij twijfelen er niet aan of in Kruiningen en omliggende ge meenten zal ieder die deze vereniging kent, zeker dit concert willen beluiste- P. Pieters uit Hansweert, die 490 pun ten wist te hengelen; de vierde en laat ste prijs werd gewonnen door dhr. J. Goetheer alhier met 410 punten. Na af loop mocht mevr. Seyen uit IJzendijke de wisselbeker 1962 in ontvangst ne men. Uit de voorgaande wedstrijden had zij n.l. een puntentotaal van 1585 be haald, waarmee zij de hoogste bleek te zijn. Begin van brand. Woensdagmorgen ontstond een begin van brand op het m.s. „Clemence", lig gende op de werf, tijdens het lassen, in de machinekamer. De brandweer van Kruiningen, die spoedig ter plaatse was, behoefde geen dienst meer te dpen. Jaarvergadering „Sportlnst". Maandagavond hield de Hansweertse gymnastiekvereniging „Sportlust" haar jaarvergadering iji het gebouw nan het dorpèhuis „Kay Munk". De vergadering stond onder voorzitterschap van dhr. Boon. De secretaresse, mevr. Verhage- Potter, las daarna de notulen van de vorige vergadering voor. Tevens memo reerde zij de belangrijkste gebeurtenis sen van het afgelopen jaar. Hierbij bleek dat „Sportlust" op een gezond vereni gingsjaar kan terugzien. Dank zij een goed geslaagde uitvoering gaven zich weer verscheidene personen op als do nateur. Zodoende was het mogelijk een eigen vlag te gaan voeren. De jongeren hadden dit jaar voor het eerst deel genomen aan een wandel wedstrijd in Goes en hadden zowaar de eerste prijs veroverd. Ook de penningmeesteresse, mevr. Kole, liet een optimistisch geluid horen. De aftredende bestuursleden, dhr. Boon en mevr. Verhage, werden herko zen. Tevens werden reeds plannen be sproken voor het komende verenigings jaar. O.a. zal men nu aan de vaardig- heidsproeven van het K.N.G.V. gaan deelnemen, daar de gymnastiekzaal nu met de benodigde turntoestellen is uit gerust. Bij de rondvraag werd er nog maals op gewezen, dat de vloer van de zaal erg glad is en dat er reeds enkele valpartijen zijn ontstaan, gelukkig nog goeding te laag was. De burgemeester antwoordde dat de diverse scholen voor af niet hebben gereageerd. Hierop ging dhr. Busch nader in, maar de burge meester meende dat diverse opmerkin gen niet aan de orde waren. Ook dhr. Hage (S.G.P.) meende dat de vergoe ding geen gelijke tred hield met de prijs stijging. De vergoeding werd aldus vast gesteld: lager onderwijs met kosten van instandhouding 57,18. Voor ulo-onder wijs 68,20. Verder werd besloten om voor 1200,een perceeltje grond aan te kopen van dhr. W. Kakebeke. Dit perceel ligt op het kruispunt Noordwe^- Dorpsstraat. Aan enkele raadsleden ontlokte deze aankoop nog enige op merkingen aan het adres van dhr. West- strate, die enkele krotwoningen bij het kruispunt heeft staan, die het dorp ont sieren. Hierover is een onteigeningspro' cedure aanhangig. Naar aanleiding van de begroting spraken dhrn. Marcusse, Van Harn en Busch hun voldoening uit over de vlotte aanbieding en de tame lijk grote post onvoorzien 33.729, U SLAAGT BIJ Ongeval. Woensdagavond te 20.30 uur had bij de sorteerloods van W. aan de Stations weg een ongeval plaats. De tractor waarmede J. F. reed is door een ver keerde manoeuvre omgevallen, waardoor de bestuurder met z'n voet onder de tractor terecht kwam. Na in het zieken huis, waarheen hij werd vervoerd, te zijn onderzocht en verbonden, kon hij, zij het met een gekneusde voet, weer naar huis terug keren. Jaarvergadering. In café „De Harmonie" hield de post- duivenhoudersvereniging „De Blauwe Doffer" verleden week haar jaarverga dering. Mede in verband met het feit, dat op deze avond de prijzen van het afgelopen vliegseizoen werden uitge reikt, was de belangstelling groot. Be sloten werd op 15 december a.s. in café „De Harmonie" een onderlinge ten toonstelling te houden. De uitslag van de verschillende kampioenschappen was als volgt. Vitesse duif: 1. M. Christo- chowitz; 2. en 3. A. de Leeuw. Vitesse hok: 1. F. Dommanchet; 2. M. Chris- tochowitz; 3. A. de Leeuw. Midfond duif: 1. M. Christochowitz; 2. en 3. A-. de Leeuw. Midfond hok:. 1. A. de Leeuw; 2. M. Christochowitz; 3. F. Domman chet. Fond duif: 1. K v. d. Kreeke; 2. C. Zuidweg; 3. Jac. de Klerk. Fond hok: 1. F. v. d. Kreeke; 2. C. Zuidweg; 3. Jac. de Klerck. Kampioen jonge duiven: 1. E. Mollet; 2. Gebrs. Mange; 3. A. de Leeuw. Aangewezen 4 oude duiven: 1. A. de Leeuw; 2. M. Christochowitz; 3. F. Dommanchet. Aangewezen 4 jonge duiven: 1. C. Zuidweg; 2. M. Christocho witz. Generaal duif: 1. M. Cljristocho- witz; 2. en 3. A. de Leeuw. Generaal hok: 1. M. Christochowitz.; 2. A. de Leeuw. Kampioen hok: 1. C. Zuidweg; 2. Gebrs. Smallegange. Benevens de ge bruikelijke bekers en medailles werd aan deze winnaars een herinneringsprijsje uitgereikt. Internationaal hengelconcours. Zaterdag 27 oktober a.s. organiseert de Hansweertse hengelsportvereniging „De Pilk" een internationaal hengel concours. Voor dit concours blijkt reeds veel belangstelling te bestaan. Het wordt gehouden in de Westerschelde. De eerste prijs bestaat uit een zeehengeluitrusting. Aanvaring. Dinsdagmorgen had er in de haven-j monding een aanvaring plaats tussen twee Belgische binnenschepen, het mo tortankschip „Turquoise" en de „ftené". Eerstgenoemd schip kwam ledig van Antwerpen en kwam bij het binnenva ren van de haven in aanvaring met de uitgaande geladen „René".Beide sche pen zijn voor nader onderzoek de vlucht- haven ingevaren. Het tankschip liep ern-l stige roerschade op, terwijl de „René" schade aan de voorsteven opliep. A Hengelconcours. De Hansweertse hengelsportverertiging „De Pilk" hield afgelopen zaterdag middag de vierde en laatste clubwed strijd van dit seizoen. De wedstrijd werd gehouden in het kanaal tussen Hans weert en de loswal van Schore. De vangst viel over het 'algemeen mee: de 27 deelnemers vingen 32 bovenmaatse en 6 ondermaatse visjes met een totaal gewicht van 2540 gram. De eerste prijs, een werpmolen, werd gewonnen door dhr. J. Griep uit Hansweert rriet 580 punten; tweede werd dhr. De Smet uit Bergen op Zoom, die met 500 punten een werphengel kreeg; de derde prijs, een leefnet, werd gewonnen door dhr. niet met ernstige gevolgen. Men zal pro beren hier verbetering te krijgen Tot slot sprak de voorzitter zijn spijt uit over het kleine aantal herenleden van de vereniging. Voetbal. Zaterdag speelde het tweede elftal van Rilland tegen Kloetinge II. De Rillan- ders wonnen met 63. Rillandia III speelde tegen 's-Heer Hendrikskinderen. Ook dit elftal zegevierde, met 63. Oud-dorpsgenoot overleden. Te Utrecht overleed onze oud-dorps genoot Joost Augusteijn in de ouderdom van 87 jaar. De overledene was gepen sioneerd ambtenaar bij de Ned. Spoor wegen. Vele jaren was hij voorzitter van de christelijke bestuurdersbond van het spoorwegpersoneel, waaraan hij zijn beste krachten heeft gewijd. Ook als ouderling der Geref. Kerk genoot hij een grote bekendheid. Kerknieuws. Beroepen bij de Geref. Kerk alhier Kand. F. B. Fennema te Marrum. Hoestdrank in tabletvorm.95ct Wel bleven er nog wensen over, o.a. een speelplaats voor de jeugd. Bij de be handeling van de begroting was het voornamelijk dhr. J. Hage, die veel op- of. aanmerkingen had, Zo vroeg deze o.a. naar de blusgelegenheid bij brand"tri bouwplan centrum. Antwoord:- Dit kan vqn de platenfabriek komen. Ook zag dhr. Hage graag reddingsmiddelen in de zomermaanden aan de zeedijk. Te ho ge havengelden voor de gemeente kon den door een oud lopend contract niet veranderd worden, kreeg hij verder te horen. Oqjc de vergoeding voor werk- kleren voor gemeentepersoneel was niet in orde, en het onderhoud van de be graafplaats liet te wensen over. Nadat dhr. Weststrate enkele vragen gesteld had, werd de gemeentebegroting 1963 zonder stemming vastgesteld. Verder werden behandeld de begroting woning bedrijf, begroting instelling maatschap pelijke zorg en begroting dienst ge meentewerken Oost Zuid-Beveland 1963. Hierna sluiting. Voetbaluitslagen. Het tweede elftal uit Krabbendijke kreeg zaterdag het „zware" elftal uit Heinkenszand op bezoek. In het begin stond Krabbendijke stevig onder druk, maar spoedig herstelden zij zich. Met de rust was de voorsprong reeds 40. Het eindresultaat was dat Krabbendijke won met 60. Het derde elftal, dat naar Borssele ging, zette ook goed op. Er kwam een moment dat ze met 20 voor stonden. Maar de kansen keerden en ze moesten met een 73 nederlaag naar huis keren. Beide jeugdelftallen moes ten naar Hansweert om daar hun meer dere te vinden. Het programma voor zaterdag a.s.: Ie elftal naar Aalburg, 2e elftal thuis tegen Rillandia II en 3e elftal speelt tegen Waarde. Voetbal. Het tweede elftal dat in deze compe titie een slechte start had, begint wat beter op dreef te komen. Zaterdagmid dag versloeg het Bevelanders II op eigen terrein met niet minder dan 91. De B-junioren deden het wat minder, maar toch ook goed. Iri een voorwedstrijd ver sloegen ze Wolfaartsdijk met 42. In hetzelfde voetspoor konden de A-junio- ren niet volgen. In en tegen Wemeldinge verloren ze met niet minder dan 07. Jonge Kerk opende vergaderseizoen. De Jonge Kerk is haar vergadersei zoen begonnen met een samenkomst in het gebouw „Obadja". Deze bijeenkomst, die onder voorzitterschap Stond van Ds! E. P. J. Jebbijik, gaf een bespreking over het té voeren programma in de komende maanden. Uitvoerig werd hier over van gedachten gewisseld. Hiervoor zullen diverse sprekers gevraagd wor den. Aan de orde was ook de verkie zing van de groepscommissie. In de va- katüre van dhr. J. Burger werd dhr. J. Hoogstrate Jr. gekozen, terwijl mevr. Glas-Lagendijk werd herkozen. Beslo ten werd ook-om uit het verjaardags fonds rekken aan te schaffen voor het ophangen van collectezakken iro de kerk. Het eerste gedeelte van de avond werd gewijd aan een bijbelbespreking onder leiding van dhr. J. Ruissen. H.V.K.K. sloot hengelseizoen af. De hengelsportvereniging „De Kapel- se Kanaalvissers" heeft zaterdagmiddag met een wedstrijd in de Oosterschelde het hengelseizoen afgesloten. Aan deze laatste wedstrijd, die tevens nog gold voor het clubkampioenschap, namen 56 leden deel. De vangst was niet bijzon der groot. In totaal werden er door de deelnemers 7225 punten behaald. Als eerste eindigde W. van de Vrede, die met de grootst gevangen bot van dit seizoen 815 punten verkreeg. De verde re uitslag is: 2. J. v. d. Velde, 605 pnt.; 3. JBentschap-Knook, 595 pnt.4. G. LèpoetéF'Jr.' (Jjuniorlid/r520 pnt.; 5. P. J. Lepoeter, 410 pnt.; 6. C. Visscher, 410 pnt.; 7. J. Lepoeter Sr., 405 pnt.; 8. Abr. Hoogesteger, 360 pnt.; 9. G. Versluis, 315 pnt.; 10. A. Eversdijk Jzn., 310 pnt. Voetbal. Waarde I kreeg zaterdag A.K.F. uit Goes op bezoek, dat zijn eerste wedstrijd speelde in de competitie. Deze club, die behoorlijk spel te zien gaf, kon toch Waarde niet de baas. Voor de rust bleef de stand 00. In de tweede helft kwam Waarde nog wat feller opzetten en wis ten achtereenvolgens Sonke, Van Zwe den en v. d. Hart te scoren, zodat de eindstand kwam met een 30 overwin ning voor Waarde. De B-junioren kwa men uit tegen Kruiningen en boekten ook winst, met 2—1. Waarde II trok de Schelde over naar Terneuzen, maar moest de winst daar laten, 04. PUROL-POEDER U slaagt bij: Spaar ANIMO zegels! Bergen op Zoom Eerste steenlegging. Burgemeester L. Cnossen metselde donderdag met vaardige hand de eerste steen aan het bejaardentehuis. Alvorens deze plechtigheid geschiedde, las de burgemeester een oorkonde voor betref fende de stichting die dit tehuis bouwt. Deze oorkonde werd door diverse per sonen ondertekend, in een oorkonde ge plaatst, en voorzien van de thans gel dende munten ingemetseld in de muur. Onder de aanwezigen merkten we o.a. op de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting in Zeeland, Ir. L. Huis man. De burgemeester deelde mede dat de streefdatum voor ingebruikname 1 augustus 1963 is. Hoopvol is men ge stemd over de belangstelling die de ouden van dagen hebben voor ditge bouw. Meer dan de helft van den be schikbare plaatsruimte is reeds bespro ken. Er kunnen 45 bejaarden in ge plaatst worden. Dit gebouw, dat met inrichting er bij 750.000,gaat kosten, wordt gebouwd door Kortewegs bouwonderneming onder leiding van Ir. Gouwetor uit Rotterdam. Raadsvergadering. 1 De raad der gemeen^ kwam in open bare zitting bijeen voor behandeling der begroting. Vooraf werd een ingekomen stuk behandeld, inhoudende subsidiever lening aan het Ze|u\és Studiefonds tot 200,per jaar. Dhr. Weststrate (vrije lijst) meende dat 140,genoeg was. Hierna werd besloten 2500,beschik baar te stellen voor het bouwen van een nieuwe keuken aan het verenigings gebouw te Oostdijk. Dhr. Marcusse (P. v.d.A.) stelde voqraf enige vragen hier over.. Aan de minister van O., K. en W. zal Verzocht worden om de openbare school buiten beschouwing te laten voor vaststelling vergoeding voor andere scholen. Hierop reageerde dhr. Busch (S.GjP.) zodanig, dat het op een stem ming uitliep. De uitslag was 6 voor en 2 tegen. Dnr. Busch meende dat de ver Korfbal. t Het tweede twaalftal van Elto ging zaterdag op bezoek naar Blauw-Wit II. De reis werd door de Kapellenaren niet voor niets gemadkt, waijt de ontmoeting werd met 15 gewonnen. De A-aspi ranten konden het tegen Togo echter niet bolwerken f24) Examen. Aan de Vrije Universiteit 'te Amster dam slaagde voor de akte M.O. Neder lands mej. M. Geense te Kapelle. Polio-winkelweken. De, middenstandsvereniging „Handels belangen" te Kapelle-Biezelinge zal dit jaar weer najaarswinkelweken houden. Deze zullen evenals vorig jaar georga niseerd worden in samenwerking met het Prinses Beatrix Poliofonds. De win kelweken, die vorige V/eek al zijn be gonnen, zullen duren tjbt en met 6 dé- c^mber. Een keur van'prijzen met een totale winkelwa'arde van drieduizend gulden zijn hiervoor beschikbaar ge steld. Lezing voor Plattelandsvrouwen. Onder presidium van mevr. L. Mieras- de Vos kwam de afd. Kapelle-Biezelinge van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen in hotel „De Zwaan" bijeen. Als spreker was aanwezig dhr. H. ij. Schoen maker uit Zoutelande, die een boeiende vertelling hield over een enkele jaren geleden gemaakte vakantiereis naar Marokko, verduidelijkt met het verto nen van dia's. De volgende bijeenkomst zal de afdeling beleggen op 7 november. Verkoop huis. In hotel „De Zwaan" werd donder dag door notaris J. C. Kram ten ver zoeke van de erven mevr. M. Timmer de Jonge te Kapelle publiek verkocht het woonhuis met schuurtje en erf aan het Kerkplein 63, groot 3 a 56 ca. De hoogste inschrijver was dhr. A. Holle- stelle uit Yerseke met 5555,Koper werd dhr. A. Beuzenberg uit Kapelle voor de som van 7025, Van 1118 oktober 1962 YERSEKE. Overleden: Liza van Es, 83 j„ wednr. van Cornelia Kosten. Huw.aangifte: Willem Abraham Pols, 26 j. en Maria Maatje Hoogstrate, 25 j. Jan Johannes Everse, 24 j. en Anna Alagonde Elgersman, 23 j. te Harlingen. Huw.afk.: Joseph Cornelis Zoeteweij, 25 j. en Wilhelmina Maria Moelker, 21 j. te Wemeldinge; Pieter Mattheus Lam- per, 21 j. en Neeltje Wilhelmina Min- naard, l9 j. te Kapelle. Van 1017 oktober 1962 WEMELDINGE. Huwelijksaangife: Jo seph Cornelis Zoeteweij, 25 j. te Yer seke en Wilhelmina Maria Moelker, 21 j. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. V.m. Gezinsdienst (medew. Kerkkoor) N.m. H. Avondmaal. fiprpf JCprlf 10 en 2.30 uür: DsAPontier. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem, 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hans weer, t Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Rllland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. 10 en 2.30 uur: Kaïld. A. C. J.-van dér Horst, Alkmaar. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Vasseur, Kampen.^ Krabbend ij.k e Nea. Herv. Kerk Lee vcmd V.m. bed. H. Avdhdmaal. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. Haverkamp uit Anna-Jacobapolder. Geref. Geim 9.30 en 6 uur: Ds.~W. SÜyker. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 'en 6 uur: Leesdienst. Kapelle 5 Ned. Herv. Kerk ip en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van deipLeek. B i e zei in ge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds.,A. Sieders. i, Geref j Gem. :j 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 uur: Leesdienst. 2.30 u.: Ds. A. W. Drechsler, Vlissingen.

Scheldebode | 1962 | | pagina 2