BAAYENS c cm DO Pracht handen van der Peijl WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT Onrustige Zenuwen? Tube9Sct Hamea-Gelei RILLAND-BATH KRABBENDIJKE KAPELLE-BIEZELIN GE VICTOR Directeur Huijsse werd gr gehuldigd. Maandagavond trok de muziekvereniging „Mo zart" voorafgegaan door haar drumband, vanaf het repetitielokaal :«aar de „Oesterbeurs". Aan het hoofd van het korps liep directeur Huijsse, aan wie men had ver teld dat men een sere nade moest gaan bren gen aan de burgemees ter in verband met een of ander jubileum. Bur gemeester Willemsen stond inderdaad op het bordes van het hotel en verzocht de leden van het korps binnen te ko men. Tot zijn grote ver rassing zag directeur Huijsse daar zijn fami lieleden aanwezig, als mede de echtgenotes en verloofdes van de leden van „Mozart". Burge meester Willemsen deel de mede dat de serenade die voor hem bestemd leek, dhr. Huijsse zelf betrof. Dhr. Huijsse was n.l. juist 40 jaar onafgebroken lid van de mu ziekvereniging „Mozart", vele jaren be stuurslid en vanaf 1945 dirigent van het korps. Aangezien het niet zo gemakke lijk gaat om een directeur van een mu ziekkorps zonder diéns medeweten een serenade te brengen, had men deze list gebruikt om dhr. Huijsse te verrassen. De burgemeester wees op de vele ver diensten die de jubilaris heeft gehad en nog heeft voor het culturele leven in Yerseke. Ook de overheid stelt dit zeer op prijs. Het deed hem groot genoegen dhr. Huijsse te kunnen mededelen, dat H.M. de Koningin aanleiding had ge vonden aan dhr. Huijsse de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe te kennen. Hij feli citeerde dhr. Huijsse van harte met dit jubileum en de aan hem verleende on derscheiding. Vervolgens sprak de voor zitter van „Mozart", dhr. J. Glerum, de jubilaris toe. Hij bracht hem dank voor het zeer vele dat hij al die jaren voor de vereniging heeft gedaan en hoopte dat het hem gegeven mocht zijn nog ve le jaren zijn krachten aan „Mozart" te geven. Aan mevr. Huijsse, die ook in de hulde werd betrokken, werd door een tweetal dames van de leden, na mens de vrouwen een fraaie bloemen mand aangeboden. Verder werd nog het woord gevoerd door de secretaris van „Mozart", dhr. B. J. Korstanje en de penningmeester, dhr. J. S. Duinkerke, terwijl ook het lid, dhr. P. Duinkerke woorden van dank sprak voor de vriend schap die men steeds van dhr. Huijsse ondervindt. Hierna dankte dhr. Huijsse in de eerste plaats voor de aan hem verleende onderscheiding en de tot hem gerichte woorden door de burgemeester. Verder bracht hij dank aan bestuur en leden voor de hem gebrachte hulde en hoopte dat hij nog vele jaren op dezelfde wijze verder zou mogen gaan in het be lang van zijn muziekvereniging „Mo zart". Gaarne willen wij onze gelukwen sen toevoegen aan de zeer vele die dhr. Huijsse ongetwijfeld zal hebben ontvan gen en hem nog vele jaren toewensen met zijn krachtige vereniging. De speciaalzaak voor Uw BRIL Coöp. Raiffeisenbank. Bij haar afdeling spaarbank werd in de afgelopen maand 175.004,34 in gelegd en terugbetaald 172.313,49. Er werden gedurende deze maand 24 nieu we boekjes uitgegeven. Gevonden voorwerpen. Gevonden een dekzeiltje van een kin derwagen. Terug te bekomen ter ge meentesecretarie. Brand in cafetaria. Maandagmiddag werd de bevolking opgeschrikt door brandalarm. Het bleek dat het cafetaria van dhr. Benningshof aan de Kerkhoekstraat in brand stond. De brandweer, die weer zeer snel ter plaatse was, kon voorkomen dat de brand zich uitbreidde en beperkt bleef tot de winkel zelf. Ook de brandweer van Kruiningen, die was gealarmeerd om met een nevelspuit te komen,* w;as binnen een kwartier teri $laa;t£ë. Het woongedeelte liep vrijwel geen schade op, doch de winkel brandde geheel uit en de inventaris ging geheel verloren. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting of een ontploffing in het bakapparaat. Concert. Zaterdagavond gaf de muziekvereni ging O.K.K. een concert op de muziek tent aan de Pr. BeatrixstraatOranje boomstraat. Het concert bestond uit een 7-tal muzieknummers, waarvoor van de zijde der bevolking weinig belangstelling bestond, wat ook wel te wijten zal zijn aan de weersomstandigheden. Hernieuwde instuif start. Zaterdagavond a.s. zal om 7.30 uur in het Ned. Herv. Jeugdgebouw de instuif weer van start gaan. De instuif is toe gankelijk voor jongens en meisjes van af 16 jaar. De opzet van de instuif- commissie is het brengen van afwisse lende en aantrekkelijke ontspannings avonden, zodat er voor elk wat wils is. De avonden zullen goeddeels verzorgd worden door de jeugd zelf. Voor de jon geren onder de 16 jaar zal er over en kele weken een instuif gestart worden; die zal dan in het C.J.M.V.-gebouw plaatsvinden. Opbrengst collecte. De in de Ned. Herv. Gemeente ge houden collecte voor de rampgebieden in Perzië heeft opgebracht 1100,06 en voor de Medische Zending 266,88. Zang- en Evangelisatiedienst. Zondagavond werd in het Vrij Evan gelische kerkgebouw een zang- en evan gelisatiedienst gehouden, waarin voor ging de plaatselijke predikant Ds. J. G. Niewöhner. Medewerking werd verleend door Rob Sussenbach met zang. Henry Dunant. Vrijdagavond meerde het Rode Kruis- schip de Henry Dunant aan de loskade alhier. Dit was een reden voor een jaar lijks terugkomende groet aan patiënten, verpleegsters en verplegers en boot- personeel. O.K.K. gaf acte de presence met een muzikale groet, terwijl de Vrou wenverenigingen van Wemeldinge de patiënten attenties aanboden in de vorm van snoep en fruit. Het gebruikelijke rondedansje met zijn bepaald prettige sfeer was ook nu weer op de kade te beleven, waar het verplegend- en boot- personeel volledig aan deelnam. Zater dagmorgen vond de ontscheping plaats van de patiënten, die een week vakantie aan boord hadden genoten. N.C.V.B. De afd. Wemeldinge der N.C.V.B. hield haar maandelijkse vergadering on der leiding van haar presidente, mevr. Philipse-Aarnoudse. Na behandeling der huishoudelijke zaken sprak dhr. O. ten Haaf, onderwijzer aan de chr. school voor schipperskinderen, over het onder wijs en het leven dezer kinderen in in ternaatverband. Hij verduidelijkte dit alles door het vertonen van vele prac/ tige kleurendia's. Rijkspostkantoor. Op het Rijkspostkantoor alhier werd in de maand september aan spaargelden gestort tot een bedrag van 16.242,40 en terugbetaald tot een bedrag van 43.364,39. Er werden in dezelfde pe riode 6 nieuwe boekjes uitgereikt. Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werd in de maand september aan spaar gelden gestort tot een bedrag van 95.751,59 en terugbetaald tot een be drag van 47.872,18. Er werden 6 nieu we boekjes uitgereikt. Voetbal. Wemeldinge I trok zaterdag naar Sprang en kreeg daar een grote neder laag tegen deze sterke ploeg te incas seren, n.l. eindstand 81. Het tweede elftal verloor eveneens en wel van Hein- kenszand met 41. De B-junioren kwamen met een grote overwinning uit de strijd, n.l. 70 tegen Krabbendijke. Zaterdag speelt het tweede elftal thuis tegen Kloetinge. Bevorderd: Proficiat! Dhr. M. J. van Iwaarden, voorheen werkzaam ter secretarie der gemeente alhier en thans commies ter secretarie der gemeente Poortugaal, is met ingang van 1 oktober j.l. bevorderd tot com mies A ter secretarie dier gemeente. Vergadering Plattelandsvrouwen. De Bond van Plattelandsvrouwen afd. Wemeldinge hield dezer dagen haar na jaarsvergadering in het gebouw van de Vrij Evang. zondagsschool. De presiden te, mej. J. D. Dekker, sprak aan het begin der vergadering een welkomst woord, waarna mevr. Smits-van Hove verslag uitbracht van de prov. voor jaarsvergadering in Kruiningen en de algemene voorjaarsvergadering gehou den in Utrecht. Voor de Zeeuwse col lecte gaven zich 5 dames op als collec- trice. Na de pauze werden door Dr. Eckhardt dia's vertoond van het Kerst feest van de bejaarden en het Konin- ginnefeest. Daar er vele bekende ge zichten op het doek verscheen, wap de belangstelling en aandacht groot. De presidente bracht dan ook Dr. Eckhardt dank voor deze bijzonder interessante vertoning. doch een goed opgezette aanval werd door Oppeneer afgerond met een zuiver gericht schot, waardoor de rust inging met een 11 gelijke stand. Na de thee vlotte het bp Kruiningen beter. Poley gaf na een uitstekende voorzet van Op peneer Kruiningen de leiding, 21. Na dat een toegewezen penalty aan de ver keerde kant van de paal beland was, deed Bruynzeei het later beter en schoot onhoudbaar in, waardoor de stand op 31 werd gebracht, waarmee tevens het einde kwam. Kruiningen II leed te gen Volharding '32 een 31 nederlaag. Het was een echte 31 dag, want ook het derde elftal won met deze cijfers van Robur II. De junioren A I speel den zaterdag tegen de junioren A I van Hansweertse Boys en verloren met 20. De junioren B I, die in het veld kwa men tegen de junioren B I van Rillan- dia, verloren deze wedstrijd met korfbal- cijfers, 71 Zaterdag spelen de junioren A I thuis tegen de junioren A I uit Kapelle. Het eerste elftal speelt zondag een thuis wedstrijd tegen Zierikzee II, Kruiningen II speelt thuis tegen Yerseke II en Krui ningen III eveneens thuis tegen Luctor III. Geslaagd. Dhr. A. P. Burgel alhier slaagde te Middelburg voor het hoger technisch di ploma Waterbouwkunde „Zeeland". Voetbal. Wederom is het een gunstige dag ge weest voor Hansweertse Boys. Beide seniorenelftallen wonnen, terwijl de A- junioren hun partij in winst omzetten tegen de A-junioren van Kruiningen. De uitslag was 20. De B-junioren ver loren met 31 van de jeugd uit Waar de. Het tweede elftal heeft in Lewedorp met 31 gewonnen. Met deze overwin ning hebben ze een stevige eerste plaats ingenomen, met op de tweede plaats Le- wedorpse Boys II. De ruststand was 20 door doelpunten van Sjaak de Key- zer en Karei Westdijk. Na de rust wist laatstgenoemde er nog 30 van te ma ken. Het eerste elftal heeft de eerste plaats behouden en wel door een 52 overwinning op Brouwershaven I. Dat het deze uitslag zou worden zou men in het begin niet gezegd hebben, daar de Boys na 5 minuten spelen al tegen een 20 achterstand aankeken. De Boys gingen toen op volle toeren werken en met de rust was de achterstand omgezet in een 32 voorsprong. Na de rust werd deze opgevoerd tot 52. A.s. zondag gaat het eerste naar Goes om tegen Robur I te spelen. Dat deze wedstrijd weer gewonnen moet en zal worden, zit er wel in. Het tweede gaat eveneens tegen Robur spelen. Korfbal. De beide twaalftallen van de korfbal vereniging „Zeelandia" blijken nog niet „gesmeerd" te lopen. Het eerste bleef op de laatste plaats, doordat de thuis wedstrijd tegen Tjoba II uit 's-Heer Hendrikskinderen met 95 werd verlo ren. Het tweede moest eveneens beide kostbare puntjes afstaan en wel aan Blauw-Wit II. De uitslag was hier 70. Nieuws van „Zuiderstemmen". Nog steeds stelt de gemengde zang vereniging „Zuiderstemmen" pogingen in het werk meer leden te krijgen. Het is te hopen voor deze vereniging, dat er vele inwoners van Hansweert des woensdags naar het dorpshuis „Kaj Munk" zullen gaan om de repetities van „Zuiderstemmen" bij te wonen. „Zang Veredelt"! Schip omhoog. Dinsdag is het Nederlandse m.s. „Ma ria" op de dam tussen de grote- en de middensluis omhoog gelopen. Het schip zou rondvaren om in de middensluis te worden geschut, maar liep daarbij om hoog. Het schip was geladen met 208 ton kunstmest op weg van Sas van Gent naar 's-Hertogenbosch. Het ber gingsvaartuig „Inktvis" en de sleepboot „En Avant 9" probeerden het schip vlot te trekken, maar deze poging moest op gegeven worden, 's Middags bij hoog water kwam het schip, dat geen schade had opgelopen, vlot. sportbeoefening op zondag om principi ële redenen gewenst moet worden ge acht. 'Na uitvoerige discussie besluit de raad met één stem tegen, dat in prin cipe met sportbeoefening op zondagen kan worden ingestemd. Een verzoek van de Stichting Zeeuws Studiefonds om verhoging van heb toegekende subsidie tot 10 cent per ihwoner wordt slechts ten dele ingewilligd. Besloten Wordt tot een verhoging tot 7% cent per inwoner. De rijksregeling tot het toekennen van een looncompensatie i.v.m. de huurver hoging per 1 september 1962 wordt van overeenkomstige toepassing verklaard op het gemeentepersoneel. Aan de School met de Bijbel wordt medewer king verleend overeenkomstig artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 terzake van de aanschaf van leermiddelen. Tenslotte worden nog de bedragen vastgesteld van de vergoeding over 1961 van de kosten van het vakonderwijs nuttige handwerken aan de Geref. Gemeente school en van de kosten der bijzondere lagere scholen, zomede het bedrag der kosten van de openbare lagere school over 1960 en 1961. Tijdens de rondvraag wordt o.m. nog gepleit voor het plaat sen van de bekende blauwe lampen voor de woningen van de rijkspolitiemensen, opdat vreemden des avonds en 's nachts niet zolang behoeven te zoeken. De voorzitter zegt hieromtrent contact met de Rijkspolitie te zullen opnemen. Mijnhardt's Zenuwtabletten Het li de HamemeMs die 't 'm doet Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank alhier werdi in de maand september ingelegd 357.565,36 uitbetaald 408.758,58 meer uitbetaald 51.193,22 Het saldo bedroeg aan het eind van deze maand 9.738.709,56. Er werden 11 nieuwe boekjes uitgegeven. Voetbal. Kruiningen I trak zondag thuis tegen Dreischor I tussen de lijnen. Reeds bij de aanvang bleek dat de verdediging van Kruiningen in een goede vorm stak, hetgeen niet kon worden gezegd van de middenlinie en voorhoede, die een zekere matheid vertoonde. Op gelukkige wijze kwam Dreischor aan een voorsprong, Raadsvergadering. Op maandag 1 oktober kwam de raad der gemeente Rilland-Bath in vergade ring bijeen. Het belangrijkste punt op de overigens niet uitgebreide agenda was het voorstel van B. en W. tot het vast stellen van de gemeentebegroting en van de begroting van het gemeentelijk woningbedrijf voor het dienstjaar 1963. De raad toonde zich zeer verheugd over het ruqne bidrag aan „onvoorziene uit gaven", t.w. rond 25.000,Mevrouw Kamps-Visser vond in dit grote over schot aan gewone middelen aanleiding om te pleiten voor de zo noodzakelijke verbetering van de weg naar Bath. Unaniem is de raad van oordeel, dat voorzieningen aan deze weg niet langer kunnen worden uitgesteld en dat niet kan worden gewacht totdat iets meer bekend is omtrent het toekomstige tra cé van de weg in verband met het z.g. „Kreekrakplan". Besloten wordt dan ook om in het yooyjaar 1963 tot ver betering van deze weg over te gaan. Dhr. Rijk pleit voorts nog voor een be tere verlichting van het dorp, dat nu wel ongunstig afsteekt bij de zo goed verlichte Hoofdweg. De voorzitter ant woordt, dat dit de aandacht van het college reeds heeft. De gemeentebegro ting wordt vervolgens vastgesteld met aan inkomsen en uitgaven van de ge wone dienst een bedrag van 1.113.333,- en een post aan onvoorziene uitgaven van 24.752,24. Een verzoek van de ka tholieke jeugd van Rilland-Bath om op zondagmiddag eens gebruik te mogen maken van het gemeentelijk sportter rein stelt de raad voor de vraag of Vergadering biljartclub. Tijdens een gehouden vergadering van de biljartclub R.B.C. bleek, dat de ver eniging een klein nadelig saldo heeft. De vereniging telt thans 28 leden. Er werd besloten om de A- en B-ploegen op één avond te laten spelen; dit is mo gelijk door het kleine aantal leden. De vereniging zal op Kerstdag een feest avond organiseren, waarvoor diverse prijzen zullen beschikbaar gesteld wor den. Afscheid kleuterleidsetr. De leidster van de r.-k. kleuterschool ,,'t Sliklopertje", mej. K. J. Rompa, heeft vorige week afscheid genomen. De Eerw. Pater Gardiaan, mevr. Felix en dhr. R. Rijk dankten namens de ouders mej. Rompa voor de prettige lei ding, die zij aan de kleuters heeft ge geven. Mevr. Felix bood haar namens de ouders een geschenk aan. Mej. J. Sijstermans zal voortaan als leidster fungeren. Voetbal. Rillandia I speelde zaterdag tegen Wijk I. Voor de rust legde Wijk een kleine veldmeerderheid aan de dag. Na een half uur spelen werd een lichte aar zeling in de Rillandia-voorhoede, door linksbuiten Van Leeuwen handig afge straft (01), doch de bezoekers hebben niet lang van deze voorsprong genoten Reeds na 2 minuten schoot P. Moerland de gelijkmaker in de touwen (11) Noch voor de rust maakte de rechts buiten Van Rijswijk er 12 van. Ten slotte bracht Prevo de eindstand op 22. Rillandia II trok naar Zaamslag I. In de tweede helft van wedstrijd werd de Rillandse doelman J. de Smit ge blesseerd en hij moest het veld verlaten. Hij werd vervangen door de midvoor C. Traas. De kracht uit de Rillandse voor linie was hiermee verdwenen. Het einde kwam tenslotte met een 32 overwin ning voor Zaamslag. Voetbal. Zaterdag was het een drukke dag voor voetballend Krabbendijke. Alle vijf de elftallen kwamen in het veld. Het eerste elftal moest de verre reis naar de v.v. Good Luck aanvaarden. Alhoe wel dit een ploeg is die niet met zich laat spotten, mocht Krabbendijke de volle winst mee terug brengen. Uitslag 13. Het tweede elftal kreeg bezoek van Kloetinge II. Ook hier de winst voor Krabbendijke, 43. Het derde elf tal kreeg bezoek van Rillandia III. Deze brachten het er minder goed af, 13. De A-junioren speelden, in een uitwed strijd, eveneens tegen Rilland. Deze ver loren met 30. De B-junioren, die te gen Wemeldinge speelden, verloren met nog sprekender cijfers. Eindstand 70. Het programma voor zaterdag a.s. is als volgt: Eerste elftal thuis tegen Roda Boys; tweede elftal gaat naar Temeu- zen, derde elftal naar Nieuwdorp en de A-junioren meten hun krachten met Yerseke. Autobotsing. Door afslaan naar: links door dhr. Van H. uit Waarde met zijn personenwagen ontstond er maandag een botsing op de Oostweg. De achterop komende wagen van S. uit Leerdam werd te laat op gemerkt, aodat een ^aanrijding ontstond. Beiden kregen matèriële schade. Hervormde Mannenvereniging. Deze hield haar eerste vergadering in het nieuwe seizoen in de consistorie der Hervormde kerk. De voorzitter, dhr. M. Schouten, gaf eerst het woord aan dhr. J. van Baarn voor een bijbelinleiding. Na de pauze sprak' Ds. J. H. J. Hoff mann uit Kruiningen over „Hoe wordt de kerkdienst een feestelijk gebeurenjf. Voetbal. Kapelle I, dat zaterdag een uitwed strijd kreeg te spelen tegen A.Z.V.V. II heeft in Axel een benauwde 23 zege kunnen behalen. Hdt tweede elftal, dat Waarde I op bezoek had, moest met 04 het onderspit delven. Metlde rust had Waarde al een 03 voorsprong ge nomen. Door middel van een penalty werd het tenslotte 04. Ook de beide juniorenelftallen kwamen niet tot winst. De A-groep verloor met 20 van en in Yerseke en de B-groep moest op eigen veld de eer met 3—0 aan Kloetinge la ten. Korfbal. Het eerste twaalftal heeft zaterdag middag de competitiereeks voortgezet met de uitwedstrijd tegen Animo II. Elto moest niet met lege handen terug keren, want het klopte de Souburgse ploeg met niet minder dan 36. Het tweede twaalftal van Elto, dat op be zoek ging naar Volharding in Yerseke, wist eveneens tot winst te komen (3-7). Bij de aspiranten kon de B-groep niet op tegen Blauw-Wit uit Kloetinge. Rijkspostspaarbank. Bij het kantoor van de Rijkspost-' spaarbank werd gedurende september meer gespaard dan ontspaard. Er wer den 131 inleggingen gedaan tot een to taal van 27.611,65. Er moesten 16 te rugbetalingen gedaan worden tot een bedrag van 5.966,49. Bloemententoonstelling. De bloemententoonstelling „Floralia" die vrijdag en zaterdag in de veiling gebouwen voor de 24e maal is gehou den, heeft- in de schoolwedstrijd weer een overwinning opgeleverd voor de o.l. school uit Kapelle. Het was Rien Joos- se die met zijn met zorg opgekweekte Agerathum zijn school naar de over winning voerde. Deze school is nu in vier jaar tijds als eerste geëindigd. Ze kreeg de wisselbeker dan ook definitief in handen. Bij de groep dahlia-kwekers was het M. J. Dekker uit Biezelinge die met de mooiste inzending voor de dag kwam. Hij nam de beker met één punt verschil over van M. J. Groenleer. In de Chrysanten-wedstrijd werd C. P. Hermes eerste. De juryleden, dhrn. P. Hermes, K. Goudswaard en J. A. v. d. Guchte uit Goes hadden geen gemakke lijke taak om de prijswinnaars aan te wijzen. Naast de „flora" was er ook aan de „fauna" gedacht. Diverse zang vogels waren er door leden van de plaatselijke vereniging ter opluistering beschikbaar gesteld. Vrijdagavond had de opening plaats door wethouder B. de Jager. Deze sprak er zijn waardering over uit, dat elk jaar weer getracht wordt de tentoonstelling een kwalitatief betere inhoud te geven. Ook de wijze waarop men tracht de jeugd de liefde tot de natuur bij te brengen stemt het gemeentebestuur tot tevredenheid, aldus de wethouder. Over belangstelling heeft „Floralia" niet te klagen gehad. Het meeste bezoek kreeg de tentoonstelling zaterdag. Ook de attracties die er aan verbonden waren hadden de nodige be langstelling, zodat het geheel weer is geslaagd. Brandweeroefening. Maandagavond werden door de brand weerkorpsen uit Kapelle, Wemeldinge, Yerseke en Kruiningen te Kapelle ge zamenlijke oefeningen gehouden. Het doel van deze oefeningen was te be proeven met welk resultaat het water over lange afstand aangevoerd kan worden door middel van het aanjaag- systeem. Uitgegaan was daarbij van een grote fabrieksbrand. In scène was daar- bij gezet een forse brand op de terrei nen van het koninklijk kweekbedrijf en zaadhandel D. J. van der Have N.V. Hiervoor moesten de korpsen het blus water halen uit de bermslootaan de Stationssingel. Dit is een afstand van enkele honderden meters. Na afloop werd in hotel „De Zwaan" een bespre king over het verloop gehouden, waarbij de diverse tekortkomingen aan een na dere uitleg werden onderworpen. Van zelfsprekend trok de oefening bij het publiek de bijzonder bealngstelling. Raadsvergadering. Het voornaamste punt dat de ge meenteraad van Kapelle in zijn maan dagavond gehouden vergadering kreeg te behandelen, was het voorstel van de feilloos meewerkende tel- en rekenmachine Werkt feilloos met u mee en bespaart u grote hoeveelheden tel en rekenwerk.Verwerkt zijn gegevens onvermoeibaar en met een pijnlijk nauwgezette precisie. Door het bedienen van een klein aantal funktietoetsen vermindert men de kans op vergissing..tot een minimum. Een weinig gek6mpliceerd"innerlijk"beschermd door een even doelmatig ais mooi gevormd, onbreekbaar "uiterlijk" garanderen U vele jaren een feilloze werking. Victor Champion telmachine voor elk doel «t leder bedrijf Handmach!ne..vanaf f 3 45,-Elektrisch f 590,- VICTOR HANDBOEK Voor serieuze gegadigden stellen we het Victor Handboek ter beschikliing, waarin 98 tel- en rekenmachines uitvoerig worden beschreven. DEALER Telefoon 532 - Yerseke

Scheldebode | 1962 | | pagina 2