GELD h blok |T Predihbeurt&^gM KALFK0E MEISJE Dubbele Middenstandscursus elektrisch gebied Rinus Geluk Taxi's Autoverhuur INGEZONDEN f 1600,- a 3°/0 Jdc. Bauer L* P. J» van Oeveren NUTSSPAARBANK MIDDELBURG S'/a A. J. LE CLERCQ REPARATIES KUNSTGEBITTEN L. GRIMM lJ)' Schoolétuis met rits f 3.95 Boekhandel van der Peyl W. P. DE JONGE KORTE GOLFJES Meubelen voor de moderne woning en zonen Nijsse- 7 A. J- L- Lutein; 8. 9 en 10 W. C.' Hundersmarck. Schietconcours. Door de handboogsociëteit „Willem Tell" werd een schietconcours gehouden op de staande wip. Hieraan namen 49 schutters deel van 15 sociëteiten. De uitslagen zijn: Hoofdvogel, J. Westveer, Oudelande; le zijvogel, J. Smallegan- Se Ellewoutsdijk2e zijvogel, J. Remijn- se' Oudelande; le hoofdkal, A. West- veer, Oudelande; 2e hoofdkal, P. Ver- mue! Goes; le onderkal, I. van Wingen, Ellewoutsdijk2e onderkal, G. Remijn- se, Oudelande; le klep, H. Driedijk, Wol- faartsdijk; 2e klep, J. de Beste, Oude lande; 3e klep, G. Geense, Oudelande. De meeste kleine vogels werden gescho ten door W. de Wilde, Oudelande. Botsing. Bij het verkeerslicht op de rijksweg onder Schore had donderdagmorgen een botsing plaats. Dhr. B. uit Kortgene stond met zijn personenauto in file voor het stoplicht te wachten. Uit de rich ting Kruiningen kwam de vrachtauto aangereden, besuurd door A. K. uit Prjn- acker. Doordat deze zrjn voertuig niet tijdig tot stilstand kon brengen, botste hij tegen de auto van B. op. De per sonenauto liep daarbij materiële schade op. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. Korfbal. Het eerste twaalftal van Elto, dat zaterdagmiddag op eigen veld Tjoba II op „bezoek, .kreeg, heeft duidelijk laten zien dat het in deze competitie wat van plan is. Met 133 won Elto. Het twee de twaalftal, dat naar Luctor II op be zoek moest, wist het daarentegen niet tot winst te brengen (42). Dat was ook het geval met de aspiranten. Ook zij hadden Luctor als tegenstander. Met 70 ging Elto in Heinkenszand ten onder. Hengelconcours. Aan het hengelconcours dat H.V.K.K. zaterdagmiddag in ,t kanaal door Zuid- Beveland hield, namen 63 leden deel. In totaal werd er 1930 gram boven maatse vis gevangen, wat nu bepaald geen vangst is om over naar huis te schrijven. De uitslagen zijn; 1. J. P. Le- poeter, 480 pnt.; 2. G. Heerspink, 340 pnt.; 3. A. van Liere, 320 pnt.; 4. C. Burger Sr., 320 pnt.; 5. P. Bolle Jr., 320 pnt.; 6. L. C. Oele, 270 pnt.; 7. P. Eversdijk, 220 pnt.; 8. C. Lepoeter, 210 pnt.; 9. C. Burger Jr., 180 pnt.; 10. G. Cabboort, 150 pnt. De wedstrijd, die tevens gold voor het clubkampioenschap geeft nu de volgende stand te zien: 1. C. van Liere, 2155 pnt.; 2. J. P. Le poeter, 1840 pnt.; 3. J. Lepoeter, 1640 pnt.; 4. C. Burger, 1620 pnt.; 5. M. P. Versluis, 1350 pnt. De juniorenplaats wordt nu bezet door G. J. Burger met 825 pnt., gevolgd door B. Hoogesteger met 670 pnt. en G. J. Lepoeter met 630 pnt. De volgende wedstrijd zal gehouden worden op zaterdag 29 september in de Oosterschelde bij Yerseke. Raadsvergadering. De raad der gemeente Kapelle heeft in haar dinsdagmorgen gehouden ver gadering kritiek geleverd op de hou ding van de Planologische Dienst, om dat deze niet akkoord kan gaan met de reeds eerder door de raad besloten grondaankoop van dhr. Verdunnen aan de Schoorse Zandweg te Schore. Het plan van de raad was op deze grond enkele woningen te bouwen. Dinsdag morgen deelde burgemeester H. G. van Suylekom mede, dat G.S. niet met de aankoop akkoord kunnen gaan, omdat er geen planologisch plan is. Toch acht te de burgemeester het nog wel moge lijk, dat er door nader overleg tot over eenstemming te komen is. Wel werkt een en ander stagnerend en het is dan ook te betreuren, aldus de conclusie van de burgemeester. Raadslid F. van Hoorn was de gedachte toegedaan, dat uit stel voor de gemeente alleen maar na delige gevolgen kan hebben, door duur dere grondprijzen. Hij achtte het stand punt dan ook onbillijk, evenals raadslid J. de Jager (A.R.), die zei, de prijs niet het belangrijkste te vinden, maar wel het feit, dat de raad, in casu de ge meente, niets meer te vertellen heeft. „Het lijkt er nu op, dat de Planologi sche afdeling de dienst voor ons uit gaat maken", aldus dit raadslid. De ver ordeningen op de straatbelasting en reinigingsrechten, die per 1 januari '63 aflopen, werden opnieuw vastgesteld. Beide verordeningen hebben in de prak tijk goed voldaan. Enkele van onderge schikt zijnde wijzigingen werden er in aangebracht. De in de vergadering van 25 januari besloten wijziging in de po litieverordening ten aanzien van enkele parkeerproblemen, moest wederom ter tafel worden gebracht, omdat er door G.S. bezwaar gemaakt was doordat er een te ruime omschrijving in aangege ven was. Het voorstel van G.S. was dan ook om het ruimtelijk een minder algemene werking te laten hebben door het verbod tot parkering van vracht wagens en autobussen te beperken tot bepaalde straten en/of wijken, met daar van uit te zonderen parkeerterreinen en andere geschikte plaatsen en ook uit te zonderen de personenauto's. De raad achtte de oplossing in ruimtelijke zin moeilijk uitvoerbaar. Wel ging zij ak koord met uit te zonderen de parkeer terreinen en andere geschikte plaatsen. Verder zal in de verordening worden opgenomen, dat het verbod niet geldt ten aanzien van het laten staan van één voertuig dat uitsluitend bestemd is voor personenvervoer, aan niet meer dan 8 personen zitplaats biedt en geplaatst is onmiddellijk voor een perceel bewoond door of in gebruik bij eigenaar of ge bruiker. De raad besloot voorts tot ver huur van de woningwetwoning Molen water 21 aan dhr. A. v. d. Schraaf. Tot leden van de adviescommissie woon- ruimtewet werden dhrn. J. de Jager Jzn., A. de Neef en D. Poortvliet her benoemd, terwijl tot nieuwe leden wer den gekozen dhrn. F. van Hoorn (voor zitter) en Chr. Rijn,, Tot plv. leden wer den herkozen dhrn) <J. Eversdijk Nzn., D. Sandee, L. de Koeyer en I. J. Drever. Tot nieuw plv. lid werd gekozen dhr. J. M. Zuidweg. De nieuw benoemden nemen de plaatsen ,in van dhrn. A. J. van Liere en C. Goud, die zich niet meer voor herbenoeming beschikbaar hadden gesteld. Bij de rondvraag merkte raads lid J. de Jager (A.R.) op, dat er de laatste tijd ernstige klachten zijn over luchtverontreiniging en stofoverlast van een bedrijf. De voorzitter zegde toe dit te zullen onderzoeken. niet meer te wachten en zich spoedig aan te sluiten bij de Algemene Bond van Bejaarden. Het bestuur zal u in dezen inlichtin gen verstrekken en graag inschrijven als lid. Met dank voor het plaatsen, mijnheer de redacteur, verblijf ik, EEN TROUW LID van de Bejaardenbond Met genoegen heb ik in ons plaatse lijk blad gelezen: heropening van de bejaardensocieteit. Als trouw bezoeker was ik daar zeer mee ingenomen. Het is bovendien een mooie vrijetijdsbeste ding voor de bejaarden, althans in win terdag; men heeft tenslotte een doel waar men heen wil. Wij mogen niet uit het oog verliezen, bejaarden, dat het bestuur van de Al gemene Bond van Bejaarden afd. Yer seke zich hier heeft voorgespannen, en wat w(j ook zeer op prijs mogen stel len, hun volle medewerking in dezen hebben gekregen van het gemeentebe stuur. Al jaren trouw lid van genoemde or ganisatie zijnde, verheugt het mij, dat het ledental steeds toeneemt plaatselijk maar ook wel over geheel Nederland, maar toch wil ik hierbij nog even op merken, dat er nog vele bejaarden in Yerseke zijn, die zich nog niet hebben aangesloten als lid! Mijn mening daar over is, dat zij nog te weinig belang stellen in wat deze organisatie al ge daan heeft ten opzichte van de bejaar den, ook voor hen die nog geen lid zijn. Met deze enkele woorden hoop ik voor hen, die daar nota van willen nemen, Van 6—13 september 1962 YERSEKE. Geboren: Cornelis, zv. Cor nells van den Bosch en Neeltje Zuijd- weg. Van 512 september 1962 WEMELDINGE. Huwelijksaangifte: Willem Gerrit de Ruiter, 21 j. te Rot terdam en Wilhelmina Korstanje, 21 j. Van 612 september 1962 KRUININGEN. Geboren: Peter, zv. Wil lem Johannes Catsman en Arta de Kruijff; Cornelia Johanna, dv. Cornelis de Bruine en Maria Geertruida van Stee; Willem Jan, zv. Maarten Olivier Boot en Hendrika Martina Padmos. Gehuwd: Adriaan Hage, 19 j. te Goes en Kitty Josephina Melania van Hove, 19 j. «52 ni ,öt—Iss-tgfuoS Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. Blok. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Kand. Woltjer, A'dam. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student F. Harinck, Goes. Zaterdag 15 sept. 7 uur: Student Mouw, Rijssen. Vrjj Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Student Prins, Utrecht. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. W. Suyker. 2 uur: Leesdienst. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Oegema. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrjje Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Nlewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. P. Visser, Apeldoorn Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Maandag 17 sept. 7.30 uur: Ds. Chr. van Dam uit Rotterdam. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Re^enga. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrjje Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Donderdag 20 sept. 7.30 uur: Ds. Steen blok. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 7.30 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student Mouw. Rijssen Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. E. P. J. Jebbink Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. 2.30 uur: Ds. D. R. Jonker, Oudelande. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Verkoping Yerseke Notaris C. KRAM te Kapelle, is voornemens op woensdag 19 sept. a.s. des namiddags 1 uur aan de van Randwijck- straat 34, t.v.v. de heer J. Gunst, in het openbaar verkopen diverse meubilaire goederen Te bezichtigen half uur voor de verkoop TE KOOP i een prima aan de rekening M. GLERUM Kruiningen - Tel. (01130) 455 Agentschap Kruiningen Zandweg 31 Openstelling Maandag, woensdag, vrijdag 6 8 uur. 's avonds .kOOSJöv ui;j> qo .ïaHkoJ J Ronte 3 °/0 - radoïiio l ,9tris Beleggingsrekeningen Hypoihtktn baichlkbaar J'iz, V JTI99 i£ d c te-, ,1 1 1 Tl. qi voor da huishouding gevraagd Nlauwstraat 1 Hansmaart Telefoon (01130) 423 Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Btofsuigara, Wasmachines, aas. Koopt by do man, dia ook ala 't stuk la maken kaal kredieten uitsliutend groot zonder borg verkrijgbaar voor elk doel en voor iedereen Gemakkelijke voorwaarden wisselende wachttijd Vraagt inlichtingen „SAMENWERKING" Verstolkstr. 31, Leeuwarden zonder chauffeur Volkswagen en Chevrolet Garagebedrijf Tel. 413 - Kruiningen Sneller, beter en goedkoperl Lange Vllle 9 Yerseke 19*10. jï Voor een fijne ijstaart naar „De Spar", tel. 689, Yer seke. Wilt u werkelijk eens iets anders? Loop dan eens bij ons binnen, wij brengen da mesmode van internationale allure. Van IJsseldijk-Snoep Voor suikerpatiënten heb ben wij suikervrije artike len. Drop, sterke pep., rol len zuur, jam, chocopasta, hagelslag, kokoskoekjes, amandelgebakjes, appel moes, doosjes bonbons, fruit en limonade, repen chocola. „De Spar", Yerseke. Deze week een groot zeem met naad voor 3,2 d. Peli boenwas voor 1,07. Nieuwe collectie theebeur zen. Zie etalage bij H. Gijs- sel. Pedaalemmer v. 5, Leuke vesten voor het jon- ge meisje in Shetland en lambswool kwaliteit, reeds vanaf 17,90. Voorradig in de nieuwe gemeleerde grijze kleur. Van IJsseldijk-Snoep Nog één waak kunnen we da leerlingen Inschrijven. We beginnen in de tweede helft van september Aangifte liefst 's avonds tussen 7 en 8 uur OUDE BOOGAERT 1 - YERSEKE ECHTE KWALITEITS MIXERS TEGEN ONGEKEND LAGE P R IJ Z E N Natuurlijk met de onovertroffen PHILIPS GARANTIE 1 Néém zo n mixer. Goedkóper kan het niet KOM ONMIDDELLIJK Philips handmixer met 3 snelheden f 39, Met 1 snelheid f 29, I Yerseke Telefoon (01131) 348 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,by vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk feet woensdagmiddag 12 uur Korte Golfje# onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Lange lederen jassen. Echt rundleder. 5 jaar garantie. Reclameprijs 125,-. Sport- huis Antoine, Roosendaal, tel. (01650) 4318, 3516, 5842 Pracht charmeuse jupons, geel of wit, met brede fijne kant, 2,07. Bon Giomo on derjurken van fijne Bem- berg zijde en sterke kant 7,95. - Nout Sinke, Yerseke Het is weer de tijd voor flanel. We hebben veel kleu ren. Zie de etalage. Tevens reeds veel mooie kwaliteit in voorraad. En u weet het: gratis breipatronen. - J. de Neef, tel. 416, Wemeldinge. Geldkistjes vanaf 11,40, met afgeronde hoeken en cylinderslot. Ook prima voor verenigingen. - Boekhandel van der Peijl. Boerinnen: Wij etaleren de ze week alle soorten boe- rinnekleding, stoffen doe ken en beuken in nieuwe dessins aan voordelige prij zen! - A. C. Baay, B. Sin- kelaan 15, Yerseke. Te koop: Winterbloemkool- planten (middenvroege) Z. G.V. selectie. - J. Schouten, Doelstraat 74, Krabbendjj- ke, Tel. (01134) 468. Zojuist weer ontvangen: Nieuwe kinderjasjes, zuiver wollen mohair met grijze teddy in de capuchon en capitor voering. In nacht blauw. Modern lang model, vanaf 27,90. Komt u met de kinderen eens passen Gratis spaarzegels! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. 's Werelds beste scheer- apparaat Sunbeam. - Kap per Meyer, tel. 601, Yerseke Te koop: Haardkachel „Bronco", z.g.a.n. J. Schee- Ie, Julianastraat 29, Hans weert. Zojuist ontvangen prachtige kinderkleding aan prijzen die meevallen. Ook op kin- derkledinggebied brengen wij alleen het allerbeste. - Van IJsseldijk-Snoep. Klein-offsetwerk in onberis pelijke uitvoering levert: Klein-offsetdrukkery J. A Weststrate, Roua&nse Kaal 21, Middelburg, tel. (01180) 2453. Enden shampoo maakt een eind aan uw hoofdroos. Kapper Meyer, Tel. 601, Yerseke. Heeft u ze al geprobeerd, onze diepvries loempia's en vleescroquetten „De Spar" Yerseke. Eert nieuwe najaarsjapon Verzorg dan eerst uw foun dation en koop een goed merk. Merken zoals Lastina en Peter-Pan waarborgen een prima pasvorm. - Van IJsseldijk-Snoep. Te koop: Poeljes tegen de leg en slachtkippen te koop gevraagd. - Jan Hamelink, Zuid. Achterweg 15, Tel. 215, Wemeldinge. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Dlepvrlea- cellof&an. Plaetlczakken gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaal 21. Het is nu de t(jd voor de aanschaf van een petro leumkachel. - C. Reijerse, v/h van Elsacker, Tel. 372, Wemeldinge. Er z(jn veel soorten zelf- plakkend transparant kleef- band. Er Is echter maar één Sellotape! - Boekhandel van der Peyl. Voor baby losse gebloemd flan. jasjes ontvangen en pyama's v. kleuters. Flan. trappelzakken vanaf 2,45. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. In flanellen lakens in Wit, ecru, gekleurd en gestreept kunt u b(j ons terecht aan voordelige prijzen. - C. Wil- lemsen, Wemeldinge. Komt u eens praten over de aankoop van een nieuwe haard. - C. Reijerse v/h van Elsacker, Tel. 372, Wemel dinge. Bleyle Shetland vesten en truien in diepe najaarskleu ren, die hun weerga niet vinden. Natuurlijk verkrijg baar bij Van IJsseldijk- Snoep. Warme peignoirs en dus ters voor jongens en meis jes. Vooral als de kinderen ziek zijn héél praktisch en lekker warm. Gratis spaar zegels - Textielhandel Snoep-van Willigen. De D .O.T.-driekant, de vin- gervaste ballpoint. U voelt het aan uw vingers! Boek handel van der Peyl, Krui ningen. Te koop i.g.st.z. haardka chel. - Molenpolderweg 30, Yerseke. Wilt u een nieuwe kachel? We nemen u gaarne mee naar toonzalen zonder eni ge verplichting. Reparatie en verkoop van alle soor ten kachels. - P. Huijsse, Yerseke. Bij ons wordt llw lucht kasteel werkelijkheid, want wij brengen de meubelen naar Uw smaak. U weet bij ons is de inrichting van Uw woning in goede han den, 't wordt dan een ideaal interieur 1 Illlllll WONINGINRICHTERS SINDS 1890 KAPELLE - BIEZELINGE Nieuwe stijl in heren-week enders. Prachtige tinten en in de bekende super Ter- lenka kwaliteit. - Van IJs seldijk-Snoep. Begin nu met het innemen van levertraan en vitarfii- nqp, het geeft u mest weer stand tegen verkoudheid en griep. - Drog. Harthoorn. Sterke Rosita dameshemd jes m. ronde hals 1,65. Bij passende directoirs 1,35. Ro sita slips 1,10, 'met kant en fantasie gebreid 1,17. Nout Sinke, Yerseke. Bij aankoop van een nieuw polshorloge wordt voor uw oude uurwerk de hoogste inruilwaarde betaald. - M. Wesdorp, Gr. van Zoelen- straat 12, Yerseke. Elbeo kousen kopen is voor deliger lopen. Nieuwe kleu ren havana, tabak en ca ramel. - Van IJsseldijk- Snoep. Hollands Glorie. Het be roemde boek van Jan de Hartog over de zeesleep vaart Allistair MacLean Hr. Mr. Ulyssus, over de oor log ter zee, nu voor 3,90. Boekhandel van der Peijl. Ook in jaegerwol voor on dergoed en sokkenwoi in al le kleufen hebben wij een grote sóttering. Zeer sterk en krimpvrijIn fantasiewol voor alle mogelijke doelein den zult u nergens zo'n uit gebreide collectie aantref fen. Brei met Van W(jk spoeltjeswol. Beter is er niet! Gratis patronen en gratis spaarzegels! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. .Sportoverhemden voor de schoolgaande ipngens reeds vahaf 13,90 In een mooie no-iron kwaliteit, in de nieuwe tinten rood en blauw. Ook in antraciet en donkerblauw voorradig.Voor iets aparts op herenmocfé- gebied moet u toch hij Van IJsseldijk-Snoep. zijn. Plakboeken v.a.' 1,50. Pa- tronenboeken met en zon der spiraal. - Boekhandel van der Peijl. Waar staat mijn groene damesfiets? Tegen bel. te rug te bezorgen: Boone, Bernhardstraat 17, Yerseke Laat nu reeds uw winter- kleding stomen, dan behoeft u niet te wachten. Desge wenst afgehaald en thuis bezorgd. - Nout Sinke, De pót „De Zon"., Voor een mooie schoorsteen naar H. Waverijn. Billijke prijzen. Speciaal koopje! Mooie don kere baddoeken, zeer ste vige kwaliteit, le keus. Bij zonder geschikt voor aan boord. Zolang de voorraad strekt van 3,95 nu 2,25. Ongelooflijk goedkoop! Tex tielhandel Snoep-v. Willigen Tima naadloze nylons, nu slechts 1,48. Speciaal ger maakt voor de teenager, m. onzichtbaar versterkte hiel. Van IJsseldijk-Snoep. Zojuist weer ontvangen de nieuwste modellen dames tassen vdor najaar en win ter. Grote sortering in ver dere lederwaren. - P. Huijs se, Yerseke. Het is gezelligdbreien met een van onze mooie wol- soprten. Nieuwe kwaliteiten en nieuwfl kleuren, Durable, Scheepje^, en Pariey's. Gra tis breipatronen. Tevens b(j aankoop van Parley wol gratis prijsvraa'gformuHeren met 30.000 gulden aan prij zen. - Gez. Harthoorn. Maakt u zelf graag py ama's, nachtjaponnen, trap pelzakken enz. Kom dan eeris kijken naar onze bij zonder mooie collectie fla nel. Voor elke leeftijd iets aparts. Gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Cinderella lakens en slopen nu ook voorradig in een goedkopere kwaliteit ont vangen! - A. C. Baay, B. Sinkelaapi 15, Yerseke.

Scheldebode | 1962 | | pagina 3