BAAYENS f75 MOROS SCHNITZER Jeugd\ DO f50 VOOR GOES LANGE KERKSTRAAT 12 Het ideale horloge Stow a Hermetic HET PUBLIEK DWINGT ONS YERSEKE De speciaalzaak voor Uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN BIJ INLEVERING VAN DUS ONTVANGT U Vijf en zeventig gulden (Zegge vijftig gulden) bij inlevering van HONDERD GULDEN, ONTVANGT U HONDERD VIJFTIG GULDEN VERKOOPTOONZALEN: AMSTERDAM - HAARLEM - GOES - VENL0 KRABBENDIJKE -puistjes HANSWEERT RLLLAND-BATH WAARDE KAPELLE-BIEZELIN GE GOES Gevonden voorwerpen. Gevonden een portemonnaie zonder inhoud. Terug te bekomen ter gemeente secretarie. Man werd onwel. Dinsdagmiddag werd de oud-adjudant der rijkspolitie, dhr. H., die op bezoek was in Yerseke, tijdens een wandeling ter hoogte van de Julianastraat plotse ling onwel en viel neer. Dokter Polder man, die door omwonenden was ont boden, achtte overbrenging per zieken auto naar het ziekenhuis te Middelburg noodzakelijk. Dhr. H., die vroeger een aantal jaren als rijksveldwachter te Yerseke heeft gestaan, woont thans in Sint-Laurens. Benoeming. Met ingang van 1 juni a.s. is onze dorpsgenoot, dhr. A. van Hoepen, be noemd tot gemeente-opzichter der ge meente Kloetinge. Wij wensen dhr. Van Hoepen veel succes toe in zijn nieuwe werkkring. Schipper verdween met schip in de diepte. Het 156 ton metende m.s. „Anna", geladen met ijzerdraad, was op weg van Alblasserdam naar België. Op de Oos- terschelde werd schipper Scheyer ge attendeerd door een andere schipper, dat zijn navigatielichten niet brandden; hij gaf het roer aan zijn vrouw over om het euvel te verhelpen. Op het voor schip aangekomen bemerkte de schipper dat de golven over het schip sloegen. Hij gaf zijn vrouw opdracht zich ge reed te houden, want dat het schip aan het zinken was. Een zandbank kon niet meer bereikt worden. Terwijl hij pro beerde de sloep te strijken werd hij door de ruit in de stuurhut geslingerd door het zinken van het schip, waarbij hij verwondingen aan zijn arm opliep en bekneld geraakte. Hij wist zich te bevrijden en kon als goede zwemmer weer naar boven komen, waar reeds zijn vrouw in het water dreef. Beiden kon den zich vastklampen aan het dak van de stuurhut, dat losgeslagen was en zo drijvende blijven. Door de grote aan moediging van zijn vrouw werd de man gered, die alle hoop reeds had laten varen en door bloedverlies aan krach ten had verloren. Na drie uren te heb ben rondgedreven werden zij door schip per M. van Langevelde opgepikt met het m.s. „Ida" uit Temeuzen. In We- meldinge aangekomen werd eerste hulp verleend door Dr. A. J. Eckhardt en vonden zij een onderdak en droge kle ren bij M. Zuydwegt op het sluisplateau. Het schip, dat in het vaarwater ligt, zal spoedig gelicht worden. Collecte. De alhier gehouden collecte voor de gezamenlijke militaire fondsen heeft op gebracht 101,04. Verkeersexamen. De volgende leerlingen van de Prin ses Beatrixschool alhier slaagden dezer dagen voor het verkeersexamen, dat gehouden werd door de straten van We- meldinge met vekeersborden en -lichten etc.: Tini Moerland (met lof), Martin iPik (met lof), Jenneke Verkamman, Freddy de Jongh, Gré van Gent, Corrie Vermaire, Marry Theunisse, Gijs Hu- bers, Freddy ter Heide, René Visser, Arend Kik en Rida Faasse. Afgewezen geen. Postduivenvluchten. De postduivenvereniging „De Delta vliegers" alhier nam deel aan de vol gende vluchten. Uit Kortrijk: 1,. 2, 5, 10, 11, 12, 15, 17, 20, 21, 26 W. van Stel; 3, 8, 13, 16, 18, 22, 25 M. Pieterse; 4, 14, 30 M. Jeremi- asse; 6, 9, 19, 23, 24, 27 Gebr. van Stel; 7, 28 Jac. Ridderhof; 29 G. Felius; 31 P. de Boe. Uit Moescroen:: 1, 6, 14 M. Jeremias- se; 2, 8, 9, 10, 17 M. Pieterse; 3, 4, 5, 15, 16 W. van Stpl; 11, 18 Jac. Ridder hof; 7 G. Felius; 12 Gebr. van Stel; 13 T. Felius. Uit St. Ghislain: 1, 10, 11, 12, 21 W. van Stel; 2, 16, 17, 25 G. Felius; 3, 13, 14, 20, 24, 27 Gebr. van Stel; 4, 15, 18, 22, 23 M. Pieterse; 5 M. Jeremiasse; 6, 7, 8, 9, 19, 26 P. de Boe. Gevonden voorwerpen. Gevonden een kindertasje. Inlichtin gen ter gemeentesecretarie van Wemel- dinge. ast hm VOORBEELD VOOR EEN DAME VOORBEELD VOOR EEN HEER Een dame koopt bijv. een mantel voor f 79 dan mag zij daarbij voor f 40,- EXTRA GRATIS UITZOEKEN I (Bijv. een regenmantel of een ander kwaliteitsartikel zonder betaling) Een heer koopt bijv. een kostuum voor f 99 dan mag hij daarbij voor f 50,— EXTRA GRATIS UITZOEKEN! (B.v. een sportcolbert, regenjas of ander artikel naar vrije keus zonder betaling) Gezamenlijke avond Plattelandsvrouwen Dezer dagen kwamen de afdelingen Wolfaartsdijk, Wemeldinge, Yerseke, Krabbendijke en Kruiningen van de Bond van Plattelandsvrouwen bijeen in „Ons Dorpshuis". De avond werd aan geboden door de Propaganda Stichting Consumptie-aardappelen te Den Haag. Dhr. Oversier, voorlichtingsdeskundige, hield een inleiding over het kopen en kiezen van aardappelen, waarna de chef kok, dhr. Van Dijk, een kookdemonstra tie gaf. Tevens liet hij zien in hoeveel variaties aardappelen op tafel kunnen worden gebracht. Na de pauze werden vragen, die van tevoren schriftelijk wa ren ingediend, beantwoord. Tot slot werd de film „De Gouden Schil" ver toond. Mevr. Baarens-van Aalst, presi dente van de afd- Kruiningen en Om streken, dankte dhm. Oversier en Van Dijk namens de talrijke aanwezigen voor de leerzame avond. Duivensport. Door de P.V. „De Vrijheidsduif" al hier werd met 160 duiven deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Noyon, af stand 220 km. De prijzen kwamen als volgt uit de klok: 1, 8, 9, 18 en 19 Steenpoorte-Buijze; 2 A. Neve; 3, 4, 16 en 38 J. Waverijn; 5, 17 en 20 A. Boone; 6, 15, 24 en 34 H. Poleij; 7 en 21 C. van Koeveringe; 10 en 36 M. Kole; 11 J. Stroosnijder; 12 en 25 K. Tjarks; 13, 39 en 40 J. Schrier; 14, 26 en 35 J. van Iwaarden; 22 en 27 M, Stroosnijder; 23 en 30 H. Dek; 28 G. de Bruine; 29 M. Blok; 31 en 37 J. Krombeen; 32 J. Oele; 33 Jac. Kosten. Koninklijke onderscheiding. Zaterdagmiddag werd aan dhr. W. van Burg alhier de zilveren eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau, uitgereikt. Dhr. Van Burg is ruim 40 jaar in dienst bij de landbou wer Joh. Glerum alhier. Ter gelegenheid van de viering van dit jubileum speldde burgemeester A. Schipper ten huize van dhr. Glerum de jubilaris de medaille op. Dhr. Van Burg werd door zijn werk gever toegesproken, waarna deze hem een geschenk onder couvert aanbood. Aan mevr. Van Burg werden bloemen aangeboden. De uitreiking geschiedde in aanwezigheid van familieleden en het overige personeel van het landbouwbe drijf van dhr. Glerum, waarin de ju bilaris thans als voorman-tractorchauf feur werkzaam is. Raadsvergadering. De bouw van 10 woningwetwoningen in de gemeente Kruiningen ondervindt ernstige moeilijkheden, aldus sprak de voorzitter, burgemeester A. Schipper, in de gemeenteraad die donderdagavond vergaderde. De moeilijkheden worden hoofdzakelijk gevormd door de z.g. cur- veprijs en de vergoeding voor het hei werk. Kon men vroeger wel eens iets aan het heiwerk „over houden", ditmaal kon men er niet mee toekomen, waar door de curveprijs met ongeveer 560, per woning werd overschreden. De moei lijkheden zijn nu zo ongeveer opgevan gen, doordat een ander woningtype ge bouwd zal worden. De raad verklaarde zich met deze gang van zaken akkoord, waardoor binnenkort op Hansweert een aanvang zal worden gemaakt met de bouw van deze woningen, t.w. 3 wo ningen in de Scheldestraat en een blok van 5 en van 2 woningen in de Juliana straat in Hansweert-oost. De huren van deze woningen zullen ongeveer 14 k 15 gulden per week bedragen. De raad be sloot het beheer en het onderhoud van de Lange Geer te Hansweert van het Rijk over te nemen. Dit is nodig in ver band met de algehele vernieuwing van de straten en de riolering te Hans weert. De gemeente ontvangt van het Rijk wegens overname een bedrag van 6800,voor het onderhoud. Nagegaan zal worden of de weg enigszins ver breed kan worden. Hiervoor zal overleg gepleegd worden met de eigenaren van de aangrenzende tuintjes. In de toe komst hoopt men deze straat door te trekken tot aan de Boomdijk bij de kleuterscholen. Het concept van een aan de waterleidingsmaatschappij „Zuid- Beveland" te verlenen nieuwe concessie voor het leveren van water werd zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. De gemeenterekening over 1960 werd aan geboden. De gewone dienst sluit in in komsten met 2.134.928,80 en in uit gaven met 2.131.092,35, alzo met een batig saldo van .836,45. De kapitaal- dienst is afgesloten met de volgende cijfers: inkomsten 5.569.072,08, uit gaven 6.109.816,48, alzo met een na delig slot van 540.744,40. Dhm. C. van Iwaarden (C.H.) en J. Hoogstrate (A.R.) werden belast met het nazien van deze rekening. Het verenigingsge bouw „Kaj Munk" krijgt zijn coulissen. Na de verbouwing werd het ontbreken daarvan als een groot gemis gevoeld. De raad besloot nu er 830,voor uit te trekken. Een groot bedrag stond de raad toe voor de verbetering van de openbare lagere school te Kruiiiingen. Deze verbetering omvat het herstel der zoutschade, aanleg centrale verwarming, verbetering van de toiletten, binnen- verfwerk, linoleum vloerbedekking. Met dit alles is een bedrag gemoeid van ruim 91.000,Hopenlijk zal voor deze werken de rijksgoedkeuring dit jaar worden verleend. Aan de Achter straat werden enkele percelen grond verkocht voor de oprichting van be drijfsgebouwen voor het grossiersbedrijf van dhr. H. C. Baarens en de drukkerij van dhr. Van der Peyl. Nu de kermis te Hansweert achter de rug is, is een groot deel van het Hansweertse publiek erg teleur gesteld over de omzetting van de kermisdagen. Dhr. Z. J. Jansen (K.V.P.) zag gaarne, dat rekening hou dende met de kerkdiensten, gezocht werd naar een tussenoplossing. De voor zitter antwoordde, dat het wel moeiljjk is na zo'n korte tijd reeds op een ge nomen besluit terug te komen. Dhr. C. van Iwaarden (C.H.) zou graag een parkeerplaats voor auto's bij het Dorps huis aangelegd zien. De struiken zijn nu toch gerooid en er is aldaar drin gend behoefte aan parkeergelegenheid. Verder zag hij gaarne het trottoir aan de Parallelstraat van de Rijksweg door getrokken. De voorzitter zeide, dat reeds enige tijd geleden de drie eige naren van de aangrenzende percelen hierover zijn gepolst. Hij wil dit nog wel eens herhalen. Een nieuwe salaris verordening voor het gemeentepersoneel werd na enige discussie vastgesteld. Gecombineerde bijeenkomst. In samenwerking met de Hervormde Vrouwenvereniging „Wees een Zegen" hield de Bond van Plattelandsvrouwen afd. Kruiningen en Omstreken dinsdag avond j.l. een bijeenkomst in „Ons Dorpshuis". Mevr. Blok-Wondergem, presidente van de Herv. Vrouwenvereni ging opende de vergadering met een hartelijk welkomstwoord en sprak haar genoegen uit dat deze avond gezamen lijk gegeven kon worden. Op deze ma nier leert men eikaars werk kennen en waarderen. Door het Unilever concern waren de volgende films beschikbaar gesteld: 1. Opkomst van een industrie en hoe de bereiding van de margarine zich ontwikkelt. 2. Portret van een man Beeld van het leven van Willam Le ver. 3. Kwekerij onder water Oester- cultuur in Engeland. 4. De vlierwieren Het vervoer van de oliepalmpitten door het oerwoud van Nigeria. 5. De huid Over het nut van goede hy giëne voor het lichaam. 6. Maak er het beste van Over lichaamsverzorging, kapsel, houding, enz. 7. De zon in een kastje iHoe een reclamefoto tot stand komt. In de pauze werd een kop thee met cake aangeboden. Aan het eind van de avond dankte mevr. Baa rens-van Aalst, presidente van de Bond van Plattelandsvrouwen dhrn. Maar- tense en Dek voor het bedienen van de projector, die gratis beschikbaar was gesteld door de Kerkeraad der Ned. Herv. Kerk en bood hen een rokertje aan. Ze wenste al de aanwezigen een goede thuisreis. Na de rust kwam er wat meer schot in. Na een half uur wist Nieuwdorp te scoren en dit bleek later het enige doel punt te zijn. zodat Nieuwdorp een 10 Overwinning behaalde. De wedstrijd gold voor de bekercompeti'tie. PUROL-POEDER Korfbal. Het eerste twaalftal van de korfbal vereniging „Zeelandia" wist zaterdag gelijk te spelen (33) in de uitwedstrijd tegen het hoger geklasseerde „Zuidwes ters". De aspiranten wisten in 's-Heer Hendrikskinderen met 10 van de „Tjoba"-jeugd te winnen. Tegen „Vios" liep de jeugd een grote nederlaag op. Het verloor hier met 70. Voetbalwedstrijd. Ten bate van de aktie „Doe wat te rug" voor het Leger des Heils, werd zondagavond op het sportterrein een voetbalwedstrijd gespeeld. De strijd ging tussen de douane-beambten en de douane-agenten. Reeds direct na het beginsignaal bleek dat de expediteurs heel wat meer in hun mars hadden en hun spel was op alle fronten beter. De rust ging met een 52 voorsprong in. Deze stand werd in de tweede helft op gevoerd tot 73, wat ook de eindstand zou worden. Wegens het gure weer was het aantal bezoekers gering. Vandalisme. Op ergerlijke wijze hebben dezer da gen onbekenden „huis gehouden" in de muziektuin van de Kon. harmonie „Scheldegalm". Hun aktivitetien beston den uit het afrukken van bloemen, het omkeren van bloembakken, het be smeuren van ruiten van het repetitie lokaal met teer. Ook de tegels van de dansvloer werden goed in de teer ge zet. Het is te hopen dat de politie zeer spoedig de (jeugdige) daders op weet te sporen, zodat ze de boel weer eens keurig in orde kunnen maken, voor zo ver dit nog mogelijk is. Wedvlucht. Uitslag van de door de postduiven' club „De Luchtpost" vanuit St. Ghislain georganiseerde wedvlucht: 1, 5 en 8 C. Coremans; 2 en 4 J. B. Polderman; 3, 6, 10, 11 en 13 M. Sentse; 7, 9 en 15 A. van Overmaire; 12 A. van Iwaarden; 14 C. de Bruine; 16 Jac. van Stel. Voetbal. Zaterdag speelde Rillandia I tegen Nieuwdorp I op het veld van Nieuw dorp. In de eerste helft bleven van weerszijden enkele kansen onbenut, zo dat de rust met blanke stand inging. Krabbendijke in Rotterdam. Door burgemeester Cnossen werd za terdagmiddag in een nieuwe wijk van Rotterdam een straat geopend, die de naam van ons dorp draagt. Burgemees ter Cnossen nodigde bij deze plechtig heid de omwonenden en belangstellen den uit om juist in deze tijd, nu de boomgaarden in volle bloei staan, eens een kijkje in Krabbendijke te nemen. De winkels in deze nieuwe straat wer den alle door de burgemeeser bezocht. Oprichting studievereniging. Door de Staatkundig Gereformeerde Partij is een studieclub opgericht. Deze vereniging stelt zich ten doel politieke en andere aktuele problemen te behan delen. Zo zullen ook bijbelse-, algemene- en kerkgeschiedenis behandeld worden. Het bestuur is als volgt samengesteld: Voorzitter J. Hage; vice-voorzitter H. Slotboom; secretaris W. Koster; pen ningmeester Q. Pieper en alg. adjunkt J. de Jager. De bedoeling is om een maal per maand te vergaderen in het vergaderlokaal der Geref. Gemeente. De eerstvolgende vergadering is vastgesteld op woensdag 6 juni. Voetbal. Zaterdag had Waarde I de strijd aan te binden tegen Kapelle voor de heker competitie. Dat Waarde hier tegen een club kwam te staan die twee klassen hoger is geklaseerd, bleek heel duidelijk. Kapelle liet veel beter spel zien en wist Waarde geheel te overspelen. Hoe Waar de zich ook weerde, het kreeg geen schijn van kans. Tien maal ging de bal het net in, terwijl Waarde twee maal wist te scoren. Het was te verwachten dat Kapelle hier de winst zou behalen, anders zou het niet op die plaats staan in zijn klasse, maar minder doelpunten was voor Waarde zeker mogelijk ge weest. Zaterdag bezoekt Waarde I Yerseke III. Waarde II speelt een ne- derlaagwedstrijd tegen Rilland II. We zien voor- beide elftallen geen winst zitten. L.J.G.-Bloesemrit. De Landbouw Jongeren Gemeenschap hield zaterdagmiddag haar jaarlijkse bloesem- en oriëntatierit. De belang stelling hiervoor was groot. Niet min der dan 82 equipes namen er aan deel. De rit voerde over een afstand van 60 km, waarin opgenomen waren 3 tijd- controle's en 6 routecontrole's, waar onder een fopcontrole. Winnaar werden: Categorie auto's: 1. C. de Jager, Wol faartsdijk, 0 straf pun ten; 2. J. Lokerse, Schore, 1 strafpnt.; 3. L. J. de Jager, Dreischor, 2 strafpnt.; 4. P. J. Bruijn- zeel, Rilland, 3 strafpnt.; 5. D. J. Dees, Hoek, 3 strafpnt.; 6. Ch. Cappon, Goes, 4 strafpnt.; 7. J. A. Verweijs, St.-Phi- lipsland, 4 strafpnt.; 8. W. van Llere, 's-Heer Abtskerke, 5 strafpnt.; 9. H. Ardon, Kloetinge, 5 strafpnt.; 10. A. Nijssen, Kapelle, 6 strafpnt. Categorie motoren: 1. M. van Dam me, Goes, 38 strafpnt. Categorie gasten: 1. Dagblad „De Stem" (J. A. M. van Stee), 30 strafpnt.; 2. Zeeuws Landbouwblad (J. F. Blanks- ma), 41 strafpnt.; 3. Prov. Zeeuwse Courant (G. Schout), 42 strafpnt.; 4. L.C.C. (Drs. Dijkgraaf), 68 strafpnt. De prijsuitreiking had plaats in hotel „De Zwaan" te Kapelle. Na afloop daar van bleef men nog enkele uurtjes bij een voor het maken van een dansje op muziek van het „Delta-kwartet" uit Groede. Voetbal. In de eerste bekerwedstrijd schoot Kapelle tegen Waarde flink met scherp. Waarde, dat het eigen terrein-voordeel had, moest al spoedig in Kapelle haar meerdere erkennen. Vooral in de tweede helft kwam Waarde er helemaal niet meer aan te pas. Over alle linies zag men meer dan een klasse verschil. Met de rust had Kapelle een 25 voor sprong genomen, die na de thee nog uitgroeide tot 210. Voor zaterdag a.s. staat Kapelle de thuiswedstrijd te wach ten tegen Rillandia II. ■a Wedvlucht. Door de postduivenhoudersvereniging „Oost, West, Thuis Best" werd deel genomen aan een wedvlucht vanuit St. Ghislain. De uitslag hiervan is: 1 C. Langenberg; 2 M. Anthonisse; 3, 9, 19, 25 en 28 M. Bruinooge; 4, 15, 17 en 27 J. L. de Jager; 5 en 14 Jac. Schrier; 6 P. Glas; 7, 13, 15 en 26 J. C. Nijsse; 8, 12 en 21 A. A. van Driel; 10, 20 en 24 J. H. C. Poley; 11, 22 en23 A. J. L. Luteijn; 18 en 29 P. I. Butler. Vijftig jaar getrouwd. Feest was het donderdag in de Dijk- welsestraat, waar het echtpaar K. J. Reijerse-de Jager het feit herdacht dat ze vijftig jaar geleden In het huwelijks bootje waren gestapt. Vele vrienden en bekenden kwamen het echtpaar hun ge lukwensen aanbieden. De buurtvereni ging had de vlaggen uitgestoken en het muziekgezelschap Ons Genoegen kwam des avonds een serenade brengen. Amsterdamse Politiekapel geeft concert De Amsterdamse Politiekapel onder leiding van dhr. Joh. K. Pinkse zal za terdagmiddag a.s. in de muziektent aan de Van der Biltlaan te Kapelle een con cert geven. Het concert begint om half drie en zal anderhalf uur duren. Voorts zal dit bekende korps des morgens medewerking geven aan de jaarlijkse plechtigheid op het Franse militaire kerkhof, waar de gesneuvelden uit de meidagen van 1940 herdacht zullen wor den. Lagere Tuinbouwschool. Vijftien vierdejaars leerlingen van de Ir. A. W. v. d. Plasscheschool, de la gere tuinbouwschool der Z.L.M. te Ka pelle, hebben donderdagmiddag uit han den van de voorzitter der commissie van toezicht, dhr. J. Q. C. Lenshoek uit Kloetinge, het einddiploma in ontvangst mogen nemen. Dit gebeurde tijdens een in het schoolgebouw gehouden eindles, die naast de ouders werd bijgewoond door diverse afgevaardigden uit land en tuinbouwkringen. Ook dit jaar werd de eindles gehouden met drie korte in leidingen van de leerlingen. Hierbij sprak J. Traas uit Nieuwdorp over „De toekomst van de groenteteelt in Zee land"; G. J. v'an Riet uit Goes behan delde de „Fruitteelt en zijn ontwikke ling", terwijl J. v. d. Kreeke uit 's-Heer Hendrikskinderen een referaat hield over de „Mechanisatie in een fruitbe- drijf". Zij die het diploma ontvingen zijn: N. Eversdijk, A. J. van Liere, C. A. Nieuw dorp, allen te Kapelle; J. P. Glerum, J. J. Rottier, beiden te Biezelinge; M. J. van Iwaarden te Kruiningen; J. v. d. Kreeke te 's-Heer Hendrikskinderen; C. Kriekaard en J. M. de Vey, beiden te Krabbendijke; P. M. de Lange te Kort- gene; C. J. van Riet te Goes; M. P. Schouwenaar te Wemeldinge; A. J. Traas te Schore; J. Traas te Nieuw dorp; R. J. Visser, Amstelveen. Van de derde naar de vierde klasse werden bevorderd: G. W. Damman, J. Traas, C. Wisse, allen te Schore; C. Davidse en F. van Dijke te Coljjnsplaat; A. Jakobs en C. Nousse te Kloetinge; J. A. Janse te Wilhelminadorp; L. van Liere te Wissenkerke; I. Moerland te Stavenisse; M. Neels en W. Nieuwen- huijze te Krabbendijke; L. Poortvliet, C. J. Sinke, J. M. Verhulst, D. de Waard, C. Wisse, allen te Biezelinge; J. Rijk te Ovezande; M .de Schipper en P. Traas te Wemeldinge; H. Slabbekoorn te Yer seke; J. Vroonland te Hoedekenskerke; L. Vroonland te Oudelande. Niet bevor derd 1 leerling. De overgangsexamens van klasse 1 en 2 vinden plaats half juli. voor land- en tuinbouw 100% Waterdicht en condensvrij geheel edel-staal kast Ruime keuze bij: K.p*ll* Z.-B. Tel. 01102.223 Slaet op den trommele! Met een variant daarop zouden we kunnen zeggen dat er vrijdag Inderdaad „op de trommel is geslagen" in de Gan- zepoortstraat, want het was een feeste lijke dag voor de Fa. S. M,eeuwsen (Mag. Poleij) bij de heropening) van de uitgebreide en gemoderniseerde corset- terie- en lingerie-afdeling. Op de uit nodigingskaart stond vermeld dat deze afdeling voldoet aan de modernste eisen. Wij onderstrepen dat ten volle en we voegen er aan toe, geheel in Franse stijl, licht en luchtig. Alle goederen zijn op zelf keuze ingericht, hoewel 't prin cipe van advies en dienstverlening ge- ia

Scheldebode | 1962 | | pagina 4