Geense Nylonkousen WEMELDIN6SE JEUGD DESIRff 'de. eHa,lt}' LANDBOUWERS kapelle-biezelinge burgerlijke stand advertenties hulp in de huishouding Joz. Slabbekoorn BOOGERT Bakkerij v. d. Maale QUAAK KORTE GOLFJES deel was, 4—4. Waarde I had rust en moet zaterdag a.s. naar Wolf aartsdijk. Waarde II krijgt dan weer een thuis wedstrijd, tegen S.V.D. Voetbal. Het gelukte Kapelle I niet revanche te nemen op Middelburg V. Zaterdag middag werd een bezoek aan de hoofd- stedelingen. Kapelle toonde zich in de ze wedstrijd die op een slecht terrein moest worden gespeeld zeker niet de mindere. Broederlijk werden de punten gedeeld (11). Het tweede moest op eigen veld de strijd aanbinden tegen Wolfaartsdijk II. De Wolfaartsdijkse ploeg verscheen slechts met acht spe lers binnen de lijnen. Kapelle won met 100. De A-junioren die eveneens te gen Wolfaartsdijk speelden wonnen met 3o. De B-junioren gingen op bezoek naar Kruiningen maar hun gelukte het niet de winst mee naar huis te nemen. Door een penalty in de laatste minuut moest met een 1—2 nederlaag de thuis reis aanvaard worden. Samenstelling stembureaus. De stembureaus voor de verkiezingen van de Prov. Staten zijn in de gemeen te Kapelle als volgt samengesteld. Ge meentehuis: voorzitter burgemeester H. G. van Suylekom; leden A. de Neef en F. van Hoorn. Sportgebouw: voorzitter B. de Jager; leden C. Tramper en J. de Jager. Hervormde school te Biezelinge: voorzitter J. Balkenende, leden A. de Schipper en L. de Koeyer. Schore: voor zitter C. Goud; leden J. Slabbekoom en J. M. Zuidweg. Familieavond N.C.L.B. De afdeling Kapelle van de N.C.L.B. hield vrijdagavond in „Obadja" haar jaarlijkse familieavond. Na een ope ningswoord door de voorzitter, dhr. J. Kloosterman en een voordracht van dhr. L. Flipse, trad het gezelschap „Roman tiek en Ritme" uit 's-Gravenpolder voor het voetlicht met een programma van zang, muziek en schets. Nadat de hoofd bestuurder dhr. M. D. den Hollander uit Goes een toespraak had gehouden en de bode, dhr. Chr. v. d. Schraaf iets verteld had van zijn belevenissen bij het contributie ophalen, trad „Romantiek en Ritme" voor de tweede keer op met een luchtig en vrolijk programma, dat veel succes had. „V.I.O.S." vergaderde. De landbouwvereniging „V.I.O.S." te Kapelle heeft het afgelopen "jaar een omzet aan kunstmeststoffen gehaald van 94.334,08. Verhandeld werden 419.115 kg kunstmeststoffen, 20.100 kg kalkmeststoffen en 282.416 kg compost. Deze cijfers waren te horen uit het overzicht van de secretaris dhr. C. Le- poeter. De verhandeling van de mest stoffen leverde een batig saldo op van 275,19. In zijn openingswoord wees de voorzitter, dhr. A. de Schipper er op dat er steeds meer geconcentreerde meststoffen worden gebruikt. De se cretaris, dhr. C. Lepoeter wees er in zijn jaarverslag op, dat de teelt van hardfruitprodukten dit jaar goede re sultaten heeft afgeworpen. Blijkens het overzicht van de penningmeester, dhr. W. D. Rouw, sloot het boekjaar met een nadelig saldo van 36,69. „Ons Genoegen" heeft weer vele plannen. De muziekvereniging „Ons Genoegen" hield vorige week in hotel „De Zwaan" haar algemene ledenvergadering, onder voorzitterschap van dhr. P. de Puit. In principe werd besloten een bazaar te houden, terwijl ook de leden van de drumband volledig geüniformeerd zullen worden. Als penningmeester bracht dhr. Joz. Remrjnse verslag uit, terwijl dhr. J. P. de Wijze dit deed als secretaris. Het aantal werkende leden ging met één man achteruit. Tot lid van de kas controlecommissie werd benoemd dhr. Joh. Eversdijk. Bij de bestuursverkie zing werden dhrn. Joh. Schipper, Joz. Remijnse en H. J. Burger herkozen. Filmavond. Door een bandenfabriek werd vrij dagavond in hotel „De Zwaan" een film avond gegeven. Dhr. J. Groenleer sprak een openingswoord, waarna er films werden vertoond over de wereldkampi oenschappen trekkerploegen in Upsala (Zweden) en behendigheidswedstrijden in Friesland. Een vertegenwoordiger van de fabriek hield vervolgens een praatje over het bandengebruik. Tus sendoor werd er een hersengymnastiek- wedstrijd gehouden. Pols gebroken. De elfjarige J. P. Rooze uit Bieze linge viel zaterdagmorgen zo ongeluk kig van de trap, dat hij onder dokters behandeling gesteld moest worden. Bij nader inzien bleek dat hij zijn pols ge broken had. Opbrengst lectuurhuisje. Het lectuurhuisje van het Ned. Roo- de Kruis te Kapelle heeft het afgelopen jaar 1699 kg tijdschriften opgeleverd en 178 boeken. Over 1960 bedroegen deze cijfers 1877 kg en 23 exemplaren. Ka pelle bezet met deze inzameling de 84e plaats van de landelijke ranglijst. Over 1960 was dat nog de 79e plaats. (EVENTUEEL ANDERE PLAATSEN) „Wat is er weer weinig te doen van avond" is niet een klacht van de laat ste jaren. Ook vroeger werd die klacht onder de jeugd van toen, wel geslaakt. Een cafetaria was er zelfs toen nog niet, al werd dit dubbel vergoed door het aantal café's (6 in totaal) in het zelfde aantal kilometers. Of er te weinig initiatief bij de oude ren is en te weinig begrip voor de jeugd? Mogelijk wel, maar dat was in onze tijd niet anders dan nu. Eerder moeilijker. Als 15-jarige jongens richt ten we toen een voetbalclub op, waaruit de huidige vereniging is voortgekomen. Toen geen gemeentelijk sportveld of medewerking van gemeentelijke of ker kelijke autoriteiten. Een lid der C.J.V. mocht toen b.v. zelf3 geen lid van de voetbalclub zijn. Dus ook toen was het zelf het initia tief nemen en dikwijls met veel gebrek kiger middelen dan nu. Want een jon gen van 15 jaar die toen 2 kwartjes zakgeld ontving (per week) werd al een beetje voor een nakomeling van Baron Rotschild aangezien. Medewerking en steun van ouderen is natuurlijk prettig en dikwijls ook on ontbeerlijk, maar laat de jeugd niet vergeten dat zij zelf ook in aktie moet komen. Hoewel ik al weer 8 jaar uit de ge meente ben, geloof ik toch dat de jeugd wat meer ontspanning en meer zinvolle vrije tijdsbesteding zou kunnen hebben dan nu het geval is, alleen al door b.v. lid te worden van de diverse verenigin gen die er in Wemeldinge zijn op dit terrein. Mogelijk zijn er door gebrek aan belangstelling in die tijd zelfs wel verenigingen te niet gegaan. Wanneer horen we nog van b.v. de Wemeldingse damclub, de schaakclub, de mandoline vereniging, zangvereniging „Ons Genoe gen"? Is (zijn) er buiten de bestaande kerkkoren ook nog een gemengd zang koor, dames- of kinderkoor? Hoe is het met de herenafdeling van W.I.K. Be staat de toneelvereniging U.D.I, nog of is zij al lang ter ziele? Is er nog een wandelsportvereniging? Op veel plaat sen bestaat een biljartclub en ook in Wemeldinge zijn er toch zeker een be hoorlijk aantal mensen die met de queue weten om te gaan en dit misschien in clubverband willen beoefenen. Me dunkt hierbij mag ik dit lijstje voorlopig wel sluiten. Het lijkt mij meer dat de jeugd kon- takt moet zoeken met ouderen om deze niet meer bestaande of aan ledengebrek lijdende verenigingen weer nieuw leven in te blazen. Kan er weer geen poging worden on dernomen om een vereniging tot Ont wikkeling en Ontspanning op te rich ten. Kort na de bevrijding is een po ging ondernomen die aanvankelijk wel enig succes had, doordat mensen van verschillende richting daarin samen werkten. Dit kan toch nog! Omdat het jeugdvraagstuk niet alleen een Wemeldings verschijnsel is, maar in alle plaatsen waar ons blad komt dit probleem wel zal bestaan, is dit stukje geschreven. Om kritiek op de jeugd uit te oefe nen? Helemaal niet! Om de ouderen iets te verwijten? Ook dat niet! Wel om te wijzen op de mogelijkheden die er zijn of althans zouden kunnen zqn als ouderen en jongeren de handen ineen slaan om samen iets te bereiken. Wie over dit onderwerp iets zeggen of schrijven wil, kan op de kolommen van ons blad rekenen. Ouderen, kom eens uit uw luie stoel en schrijf uw mening. Jongeren, klim eens in uw vulpen of hamer eens op het toetsenbord. Aan Kees Feytel alvast mijn dank omdat hij „de kat de bel aangebonden heeft". J. A. W. y> verlovingsring Ruime keuze bij: 'illlltCCN KAPELLE (Z.-B.) TELEFOON (01102) 223 Van 814 februari 1962 YERSEKE. Geboren: Jan Francois, zv. Jan Nieuwenhuize en Teuntje Laurina Matthijsse; Wilhelmina Machelina, dv. Bastiaan Zuijdwegt en Elena Anna van Iwaarden; Komelia Jacomina, dv. Adri- aan Jan Huissen en Maatje Anthonia Harthoorn. Van 713 februari 1962 WEMELDINGE. Geboren: Eliza Mat- theus, zv. Adriaan Gijssel en Barthe- liena Hoogesteger. Huwelijksaangifte: Dirk Hendrik Ru- béj, 23 j. te Vlissingen en Elizabeth Johanna Florusse, 23 j. Van 814 februari 1962 KRUININGEN. Huwelijken: Eduardus Comelis van Immerseel ,27 j. en Fran- cina Meijer, 24 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Rerjenga. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. A. van Egmond, Oosterbeek. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 8 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. kapiteins Ph. van Dalen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. V.m. bev. lidmaten; n.m. H.A. Geref. Kerk 10 uur: Leesdienst. 5 uur: Ds. Jansen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop, Yerseke. 2 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Wika Westerval, Hedenesse. Jeugddienst. 2.30 uur: Dhr. Allewijn, Goes. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Feenstra uit Scheveningen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10.15 en 2.30 uur: Kand. Hooydonk, Utrecht. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Bevestiging ambtsdragers. 6 uur:. Ds. J. van Winterswijk, Zeven bergen. Jeugddienst. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. v. d. Klauw. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. Oegema, Lewedorp. 2.30 uur: Ds. W. Kats, Goes. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Sieders. N.m. bed. H. Doop. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Ondertrouwd D. H. Rubé en E. J. Florusse Wemeldinge, 12 febr. 1962 Kerkstraat 8, Vlissingen West. Kanaalweg 47, Wemeldinge Huwelijksvoltrekking D.V. 27 febr. a.s. te Wemeldinge te 1.30 uur Kerkelijke inzegening te 2 uur in de Ger. Kerk door de Weleerwaarde Heer C. de Ruyter Receptie 27 febr. van 16.00 tot 17.00 uur, West. Kanaal- weg 47, Wemeldinge Toekomstig adres: P. O. Box 129, Bellville Cape Zuid-Afrika Voor de blijken van deelneming, ons betoond na het overlijden van on ze lieve moeder, be huwd- en grootmoeder Maria Hendrina Polderman-Groenewege betuigen wij u onze wel gemeende dank Fam. POLDERMAN Yerseke, februari 1962 Marijkelaan 74 Voor de bewijzen van deelneming bij het over lijden van onze geliefde broeder, zwager en oom Joos Everse betuigen wij onze harte lijke dank Uit aller naam JAC. EVERSE Yerseke, februari 1962 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de I.V.A.-winkeliers, voor het mooie bedrag dat wij mochten ontvangen uit de baten van de I.V.A.- tentoonstelling welke in december is gehouden Bejaardensocieteit en E.H.B.O. De gemeente Wemel dinge maak ik bekend dat mijn bedrijf ingaande 19 februari overgaat naar de heer W. J. WEDE- KIND. Ik dank U allen ook de schippers, hartelijk voor de gunst die ik ruim 42 jaar uit Uw midden heb mogen ondervinden Verder beveel ik mijn opvolger W. J. Wedekind hartelijk bij U aan. Met een dankbaar hart teken ik G. J. DE LOOFF Brood- en Banketbakkerij Wemeldinge In aansluiting op de dank betuiging van de heer G. J. DE LOOFF maak ik bekend, dat ik met ingang van 19 februari 1962 zijn bedrijf heb overgenomen. Hopend, het vertrouwen dat U hem zoveel jaren schonk, door prima kwaliteit en goede bediening ook te mogen winnen W. J. WEDEKIND Brood- en Banketbakkerij Wemeldinge Wilhelminastraat 39 Gevraagd voor hette- huis voor de ouden van dagen „Vredelust,, te Yerseke een intern, die in staat is de leiding te vervang en. Sollicitaties in te leveren voor 1 maart a.s. bij het secretariaat Kerkplein 1 te Yerseke PAM BENZINE SUPER-BENZINE OLIE Schuttershof 12-13 Yerseke - Tel. 639 in Kruiningen, Vlake, Yerseke, Oostdijk en Waarde Wij zaaien eggen strooien kunstmest wieden maaien, etc, etc 1 Hoofdstraat 18 - Kruiningen Na 20.00 uur: (01105) 295 Voor direct gevraagd Handige meisjes voor in do bakkerij Wemeldinge Telefoon (01192) 274 stebkwsieilyk BRILLENSPECIALIST KERKPLEIN 5 KAPELLE Fondsleverancier Telefoon 489 Aan huis te ontbieden SETTER-SET, de alom bekende kwa liteitskous. Nu een prachtige naadloze teenagerskous, met iets smallere been- maat. Prijs slechts f 1.95 DUET, prima kousen met of zonder naad f 1,75 3STERREN, naadloos thans voor f 1,75 U ontvangt gratis een kousenkaart, waarin wij elke aankoop voor kousen, sokken of kinderkousen aantekenen. Na twaalf per totaal, ontvangt U 1 paar gratis. Kousenreparaties worden door ons goed verzorgd. Haal Uw kousen, sokken enz., bij Quaak, enorme sortering en extra voordelen Denk aan de gratis spaarzegels KRUININGEN - RILLAND-BATH Deense servetten 75 cent per pak. Iets aparts. Van der Peijl, Yerseke. Let op onze speciale aan biedingen! Deze week pri ma gebloemde jasschorten met rits, ook in grote ma ten, slechts 7,40. Een spotkoopje voor dames die graag een degelijke werk- schort dragen. Beperkte voorraad. Ook hierbij gra tis spaarzegels! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Het adres voor een werke lijk goede en goedkope ny lon kous. Drie sterren ny lons vanaf 1,98. Duet ny- lans alle soorten 1,75. J. de Neef, Daniëlstr. 12a, Wemeldinge. Verloren. Een Belg heeft op zondag 11 febr. aan de Breedse Dijk te Yerseke een kostbaar fotostatief laten liggen. Wil de vinder zo goed zijn zich in verbinding te stellen met de politie of met Dr. Ampt te Yerseke. 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,by vooruitbetaling Inzenden: uiteriyk U.t woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra De allernieuwste naadloze Peter Pan beha, thans ook bfj ons verkrijgbaar. Ook ontvingen wij vele nieuwe modellen van Lastina. Voor beha's en goede gaine's slaagt u toch altijd beter bij Van IJsseldijk-Snoep. Lederen kleding. Suède da- mes- en herenjasjes, ook en lang. Gelmok kwaliteit. Voordeliger by St. Antoine, Roosendaal, Tel. (01650) 4318 en 3516. Ook deze week ontvingen wij weer nieuwe zendingen Baby- en kleuterkleding, waaronder prachtige Ter- lenka meisjesrokjes, mooie Terlenka jongensbroekjeh met bijpassend vestje. Beel dige babyjasjes, jurkjes, pakjes, hesjes, enz. enz. Ex clusieve modelletjes, in de fijnste kwaliteiten, uitmun tende pasvorm. Komt u eens kijken - Textielhan del Snoep-van Willigen. Heeft u schoenen nodig, dan naar Hage.Voor slechts enkele guldens prima kwa liteit schoenen en de aller modernste! Dames molières reeds voor 6,95. Tiener- bandschoenen 6,95. Voor dat u schoenen koopt, loop eens bij ons binnen. Bq Hage meer schoenen voor minder geld. - I. Hage, Yer seke. Allum. frituurpan met dek sel en oren, die niet warm worden. 24 cm. Solide uit voering. Van 16,75 voor 12,75. Zeer voordelig! Fa. O. Koster, Yerseke. Reeds nu ontvingen wq prachtige voorjaarstruitjes van grote buitenlandse hui zen. U weet, voor tricot slaagt u toch het allerbes te in de zaak met de groot ste sortering. - Van IJssel- dijk-Snoep. Moderne geruite herenover hemden, geruwd of glad, v.a. 7,20. Lange interlock h. onderbroeken en hemden m. Vi mouw, alle maten 2,67. - Nout Sinke. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Elbeo kousen dragen is voordeliger lopen. Probeer eens één keer goede, en wij garanderen u, u komt er op terug. Van IJsseldijk-Snoep Mevrouw Kik, Veerweg 6, Kruiningen, vraagt een werkster voor een halve dag per week. Goed nieuws van Tricot best 3 sterren nylons! Zo juist ontvangen: Nieuwe wandelnylons, naadloos, ste vig en heel sterk, slechts 1,75 per paar. Probeer ze eens! Gegarandeerde kwa liteit, evenals alle andere 3 sterren nylons van 1,98, 2,50 en 2,98. Gratis spaarzegels! Alleenverkoop: Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. In wollen babykleertjes een ruime keuze, alsook in glansgaren. Alles aan voor delige prijzen. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Zeer aparte schortjes bren gen wij in cocktail- en dus- termodel, in heel mooie tinten. - Van IJsseldijk- Snoep. Bybels in oude en nieuwe vertaling, kerkboeken voor alle gezindten levert U: Boekhandel van der Peyl. Geheel nieuwe sortering kastpapier en kastrandjes, zeer moderne dessins, vindt u bij H. Gijssel, Tel. 376, Wemeldinge. Heden vrijdag en zaterdag keukendoeken 1,25. J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge Te koop: Broeiramen met glas, contant voor 10, Bruine Japan lak voor 3,- per kilo. - J. M. Elenbaas, Noordzandstr. 37, Yerseke. U kunt oude pols- en zak horloges bij ons inruilen. Wij leveren uurwerken on der volle garantie. M. Wes- dorp, Gr. v. Zoelenstraat 12, Yerseke. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Steeds Scheepjeswol in de nieuwste jaspé kleuren in grove en fijne soorten. Brei- patronen gratis. Oók sok- kenwol in fijne en grove soorten; in de nieuwste kleu ren voorradig. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Het is nu een goede tyd om nog wat handwerken klaar te maken voor de grote voorjaarsschoonmaak begint. U wilt toch wel een leuk kussen of mooi loper- tje hebben Wij hebben ve le modellen en een groot assortiment wol en bor- duurzijde. - Van IJsseldijk- Snoep. Warme witte jaeger sok jes v.a. 1,22, dames mt. 2,-, heren mt. 2,25. Moderne winter crêpe mousse h.- anklets 2,35. Sterke grqze werksokken 1,75 en 2,40. - Nout Sinke, Yerseke. Nog een speciale aanbie ding! Prima keperflanellen damespyama's, alle maten. Effen broek, gebloemd jas je! Spotgoedkoop! Slechts 7,35. Ook hierbij gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Boerinnen: Een voordelige aanbieding van prima woll. stof doeken en beuken in 4 verschtll. patronen voor slechts 9,80. Pluche net ten vanaf 84,Pluche avonddoeken vanaf 67,50. Zwarte en gekl. pluche halsnetjes vanaf 11,50. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Houdt uw huid gaaf en ge zond met Margret Astor Lotion Melkcrème voor dro ge of vette huid. - Gez. Harthoorn, Yerseke. Edet closetpapier in wit, rose, groen en geel, 40 ct. per rol. Edet keukenrollen 75 cent per rol. - Van der Peijl, Yerseke. Bic ballpoint vanaf 45 cent Van der Peijl. Twist kniekousen in heel mooie kwaliteit wol, alleen donkergroen en grijs voor radig. 3,95. - Van IJssel- dqk-Snoep. Steeds voorradig: Wit en gekl. flanellen Reumanella lakens; flan. dames nacht hemden; pyama's voor he renten dames; jongens- en meisjespyama's; heren- en dames woll. jaeger onder- kleding. Fijn woll. dames kousen in zwart en gekl.; ook in crêpe mousse kwal. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Let vooral op onze speci ale aanbiedingen, deze zijn altijd extra voordelig! Deze week prachtige cocktail schortjes, van zeer mooie effen popeline, met grote gebloemde zak gegarneerd. Voor deze fijne kwaliteit, bijzonder goedkoop! Slechts 2,70. Tóch nog gratis spaarzegels! - Textielhan del Snoep-van Willigen.

Scheldebode | 1962 | | pagina 3