Kanker, een probleem? tteJzAdimö te*, KORTE G O Ij FJES S. COK P. BOOGERT geeft, wenst met een agaat gezondheid en voorspoed, met de topaas luister en wijsheid, met de diamant rijkdom en wilskracht. De rechtschapenheid wordt vertolkt door de granaat, de liefde door de robijn. Een saffier symboliseert trouw en verlangen, de smaragd ver wachting en vruchtbaarheid. Ook de jaargetijden treffen wij in symbolische vormen aan: de Lente als een mooie, jonge vrouw, met lang blond haar, de Zomer als een oogstende moe der, de Herfst als een met wijnranken omringde drinker en de Winter als een statige grijsaard met een sneeuw wit gewaad en een baard van ijspegels. Een heel boos kijkend met bolle wan gen blazend mannetje is niemand an ders dan de wind. Wat zegt u met bloemen? We geven zo vaak een bosje bloemen aan een geliefde, de buurvrouw, de moeder, een jarige. Niet alleen met de kleur, doch ook met uw keuze van de soort bloemen kunt u uw bedoelingen kenbaar maken. Wanneer vader jarig is en u wilt hem eens verrassen met een bosje bloemen bij zijn ontbijt of een versierde stoel, gebruikt u dan asters. Dit betekent: gelukkige ouderdom. Hebt u ruzie met uw zuster, schenk haar dan een bos anjers, dit betekent niets meer dan de grilligheid. Immers de go din van de jacht Diana, ontmoette eens in een boze bui een herder. Zij rukte hem de ogen uit. Deze ontkiemden en werden anjelieren. Hebt u een neef of een nicht die een zwemwedstrijd meemaakt en deze wed strijd wint, schenk hem of haar dan een bos hyacinthen. De betekenis hiervan: macht, sport en spel. Kent u een meisje op school of op een club dat de een voud zelve is en dat u toch graag wat wilt geven, stuur haar dan een bosje lelletjes van dalen: eenvoud. Hebt u een bizonder aardig buurmeisje? Dan wat madeliefjes: aanvallige jeugd. Hebt u eens ruzie gehad met de buur man omdat zijn kat alweer in uw tuin tje zat, laat u dan door de bloemisterij een palm bij hem bezorgen: overwin ning, zege. Is de cheffin van de type kamer een hoogmoedig mens, die nooit eens een aardig woord of een lach voor je over heeft, zet dan vroeg in de mor gen een vaas met papavers op haar tafel: hoogmoed. Hebt u een meisje of een moeder waar u ontzettend veel van houdt, schenkt u haar dan een bos ro zen: liefde. Rode rozen ontraadselen uw vurige liefde. Meisje, is het „uit" met hem, stuur hem dan anemonen (ver langen) en hij komt terug! Bent u door deze bloemenlijst, die u toch niet kunt onthouden, bedroefd, stuur uzelf dan een bos viooltjes: droef heid. Een betere oplossing is: knip dit artikeltje uit en hang het boven uw bed. ANNEKE NEEFJES (Nadruk verboden) ïfl .■göola isd xiris -73 -goortmO Onlangs verscheen van de hand van Dr. van Duinen, een aldus getitelde brochure, samengesteld onder auspiciën van de Voorlichtingscommissie van de Landelijke Organisatie voor de Kanker bestrijding. Deze uitgave werd financieel moge lijk gemaakt door de Stichting Koningin Wilhelmina Fonds. De inhoud van deze brochure is be langwekkend, omdat hierin o.m. een duidelijke stelling wordt genomen tegen de redeloze angst van de mens voor alleen al het woord kanker. Het is helaas niet zo, dat, zoals som mige sensationele krantenkoppen ons graag zouden willen doen geloven, het geheim van de kanker al ontdekt zou zijn. Men hoort er na zo'n eerste be richtgeving nooit meer iets van of vindt enige t(jd later weer een nieuwe sensatiekop van het kankerfront. Helaas wekken dit soort publicaties een hoop op genezing, die de patiënten straks toch weer zullen moeten laten varen. De bittere ontgoocheling en het leed dat deze onverantwoorde publica ties teweeg brengen is met geen pen te beschrijven. Kanker altijd ongeneselijk Een geheel andere zijde van dit pro bleem is, dat men uit deze elkaar op volgende sensatieberichten, die op niets uitlopen, de indruk moet krijgen, dat men met het kankervraagstuk nog niet veel verder is gekomen. Dit zou het grote publiek overigens ten onrechte „kopschuw" kunnen maken. Voeg daar bij het feit, dat het woord kanker op zichzelf al met de nodige omzichtig heid en angst wordt uitgesproken, dan raken wij nog verder af van het doel dat wij zouden willen bereiken: het wegnemen van de redeloze angst voor deze ziekte. Een ziekte die tot nu toe in Nederland volgens de leek bij voor baat doch volkomen ten onrechte als ongeneselijk wordt bestempeld. Toch worden er vorderingen gemaakt. Er worden echter wel degelijk vorde ringen gemaakt om de ziekte te be strijden, getuige het feit dat alleen al in Amerika ruim een miljoen mensen genezen zijn van kanker. Is de weten schap in Amerika dan al verder voort geschreden dan in Nederland? Neen, Nederland staat daarbij geenszins ten achter, maar de instelling van het Ame rikaanse publiek t.o.v. kanker is een geheel andere dan hier te lande. Men durft er daar vrijuit over spreken! Toch zouden deze Amerikaanse cijfers eigen lijk al in staat moeten zijn, de nuch tere beschouwer het redeloze van de angst voor kanker te doen inzien. Maar tot dit punt is het Nederlandse publiek helaas nog niet gekomen. Angst een slechte raadgever. En dan te bedenken, dat het nog niet zo lang geleden is, dat men uit angst voor het woord tuberculose dit maar af kortte tot t.b.c. Thans spreekt ieder openlijk over tuberculose, omdat het sterftepercentage is gereduceerd tot een berekkelijk klein percentage. Dat weet iedereen! Op dit ogenblik moet men helaas nog constateren, dat de angst voor kanker op zichzelf al een ziekte is, die erger dreigt te worden dan de ziekte zelf. Is dat redelijk? „Ja", zegt het grote publiek, „want de ziekte neemt toch maar in omvang toe". Is dat waar? Geen overhaaste conclusies. Inderdaad komt kanker als doods oorzaak op de tweede plaats in de sta tistiek. Dus toch Geen overhaaste conclusies alstu blieft. Want bedenk dan wel, dat, door verfijning van de diagnose, kanker steeds meer als doodsoorzaak kan wor den vastgesteld. Bovendien is hier nog een geheel an dere factor in het spel. De bevolking van Nederland is de afgelopen eeuw n.l. geweldig toegeno men en de gemiddelde leeftijd van de Nederlanders wordt gelukkig steeds ho ger. Een vergelijking tussen 1850 en 1950 leert, dat in 1850 het gemiddelde aantal te verwachten levensjaren voor de pasgeboren jongen 36,2 jaar was, voor een pasgeboren meisjes 38,5 jaar. dan, dat u gelukkig mis was in uw lekendiagnose. Niettemin is het verstandig vroeg te komen. Wees er van overtuigd, dat er overal in Nederland en niet in de laatste plaats in dertien speciale centra on afgebroken wordt gevochten tegen de ze ziekte. Ook u kunt daarbij helpen, door allereerst die angst te laten varen. Lees die brochure. Laat u hierbij op weg helpen door lezing van de in de aanhef van dit ar tikel genoemde brochure, die tegen be taling van 30 cent verkrijgbaar is bij het Bureau Voorlichting van de Lande lijke Organisatie voor de Kankerbestrij ding, De Lairessestraat 33, Amsterdam- Z, tel. (020) 735574 en bij de Vereni ging tot Steun aan het K.W.F., Ko ninginneweg 28, Amsterdam-Z, telefoon (020) 726000. Deze te verwachten leeftijden in 1950 zijn resp. 70,6 en 72,9 jaar. Deze stij ging van de gemiddelde leeftijd is ener zijds te danken aan de vooruitgang der sociale omstandigheden (hogere levens standaard, betere woningen), anderzijds aan de vooruitgang op hygiënisch ge bied (goede riolering, vuilverwijdering, waterleiding) etc. Voorts ontwikkelde de preventieve geneeskunde het voorkomen van ziekten dus zich tot een ongekend hoge trap. Ook de voort schrijding der curatieve geneeskunde (penicilline, bloedtransfusie, long- en hartchirurgie) heeft tot die verhoging van de gemiddelde leeftijd een belang rijke bijdrage geleverd. Hoe gelukkig dit steeds hoger wor den van de gemiddelde leeftijd ook mo ge ztfn, 't aantal kankergevallen wordt daardoor ongunstig beïnvloed. Immers, het is een ziekte, die voornamelijk be gint op middelbare leeftijd en het meest voorkomt op oudere leeftijd. En juist deze hoogste leeftijdsgroepen nu zijn, zoals hierboven bleek, de laatste jaren aanmerkelijk toegenomen. Zoals gezegd, kan door verfijning van de diagnostiek kanker beter dan vroe ger als doodsoorzaak worden vastge steld. M.a.w. vroeger overleden ook mensen aan kanker, zonder dat dit me disch als oorzaak kon worden aange toond. Dit betekent geenszins dat door de perfectionering van het onderzoek en ten gevolge van het daardoor veel vuldige ontdekken van kanker, de ziek te aan de winnende hand zou zijn. In tegendeel, want er kan ook veel meer dan vroeger met succes worden inge grepen. Reeds thans kan worden gesteld, dat de kankersterfte voor vrouwen aan het afnemen is, terwijl deze sterfte bij man nen blijft schommelen om een gemid delde van 88 per 100.000 inwoners per jaar. En dat terwijl de gemiddelde leef tijd van de bevolking nog steeds stijgt. Toch blijft het een feit, dat kanker in ons denken en in onze gesprekken zo'n grote plaats inneemt en zo'n ongunstige betekenis heeft gekregen. Maar waarom accepteren wij in het algemeen dan wel en veel gemakkelij ker de dood ten gevolge van hartver lamming? En wat zegt u het woord Van 28 december 1961-4 januari 1962 griep Och ja, een ziekte als je het YERSEKE. Overleden: Maatje Scheele, 73 j-> echtgenote van Jan Cornelis Lin- denberg; Tannetje Anna de Raad, 86 j., wed. van Dingenis Sinke. HERDENKINGSZEGELS 1962 Ter gelegenheid van het 25-jarig hu welijksjubileum van H.M. de Koningin en Z.K.H. Prins Bernhard zal een her denkingspostzegel (zonder bijslag) uit gegeven worden in de frankeerwaarden 12 en 30 cent. De beide zegels dragen dezelfde voor stelling, n.l. de beeltenissen van H.M. de Koningin en Z.K.H. Prins Bernhard, met daarnaast de jaartallen 1937 en 1962. De kleur van de zegel van 12 cent is rood, van de zegel van 30 cent groen. Het ontwerp is vervaardigd door de kunstenaar Sierk Schroder te Wasse naar; de tekst en waardecijfers zijn verzorgd oor de kunstenaar P. J. J. van Trigt te 's-Gravenhage. Deze zegels zullen van 5 januari tot en met 12 mei 1962 verkrijgbaar zijn; zij blijven voor frankering geldig tot en met 31 december 1963. BURGERLIJKE STAND paar onaangename dagen bezorgt. Maar niemand denkt aan de duizenden do den per jaar die dat onschuldige griepje tengevolge van complicaties op zijn naam heeft staan. Ook in Nederland genezen patiënten. Kanker blijft echter het merkbeeld dragen van een slepend, pijnlijk en langdurig ziekteproces waar onherroe pelijk de dood op moet volgen. Is dat merkbeeld echter juist? Het antwoord kan een krachtig ,neen' zijn. Maar velen zullen dit moeilijk kunnen geloven. Waarom? Wel, zolang de vrees voor de ziekte blijft bestaan, zullen vele doktoren zich er wel voor wachten hun patient te vertellen dat hij kanker heeft, ook al is die van be trekkelijk onschuldige aard. Het is waar, dat ook in Nederland gelukkig duizenden genezen kankerpatiënten rondlopen, maar zij weten dit veelal niet, omdat zij niet eens wisten dat zij aan die „verschrikkelijke ziekte" heb ben geleden. Ga vroeg naar de dokter. Bedenk, dat de genezingskansen veel en veel groter zijn voor hen, die zich vroegtijdig voor een nader onderzoek melden. Helaas weerhoudt de angst, die toch met recht redeloos mag worden genoemd, velen van een zo vroeg mo gelijk onderzoek. Daarom dreigt die angst een groter gevaar te worden dan de ziekte zelf. Maar het uzelf en uw arts niet moei lijker door u veel en veel te laat te laten onderzoeken, indien u meent, dat het kanker zou kunnen zijn. Veelal blijkt Huw.aangifteJakobus Leendert Ver- schuure, 22 j. te Krabbendijke en Jo hanna Dina Wilhelmina van Noorden, 22 j.; Geert Polak, 23 j. te Willemstad en Wilhelmina van Stee, 22 j. Huw.afk.: Cornelis Zoeteweij, 30 j. en Maria Steketee, 23 j. te 's-Graven- polder. Van 28 december 19613 januari 1962 KRUININGEN. Geboren: Leuntje Bar- bera Catharina, dv. Marinus Butijn en Maria Jansen; Jozina Coleta, dv. Edu- ardus Anna Theenaart en Wilhelmina Benjamina van Dongen. Gehuwd: Jacobus Johannes Koeman, 24 j. te Breda en Maatje Catharina Komejan, 22 j. Overleden: Leuntje Cornelissen, 64 j., echtgenote van Wouter Visscher; Pieternella Brieve, 61 j„ ongehuwd. Over de maand december 1961 RILLAND-BATH. Geboren: Jan Corne lis, zv. Laurus Gommert van de Griek en Jacomina Clement; Jacobus, zv. Ja cob Meerburg en Laurina de Ridder." Huw.aangifte: Johannes Cornelis Wal raven, 20 j. en Dorothea Akkerman, 20 j. Gehuwd: Johannes Hoekman, 22 j. te 's-Gravenpolder en Adriana Weststra- te, 22 j.; Jan Alexander Timmers, 28 j. te Steenbergen en Pieternella Colpaart, 25 j.; Laurus Johan Blok, 34 j. en Jo hanna Lambregtse, 28 j. Overleden: Marinus van Liere, 88 j., wednr. van Maatje de Jager; Pieter nella van Koeveringe, 81 j., echtgenote van Machiel Nieuwdorp. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. V.m. bev. kerkeraadsleden; n.m. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. 9.30 en" 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Praas, Breskens. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 37 H.H. Missen op zondag 8 en 10 uur. H. Lof om 2.30 uur. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool en bijbelklas 1.15 u. n.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. kapiteins Ph. van Dalen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 5 uur: Ds. C. de Ruyter. (5 uur afscheid) Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 10 jan. 7 uur: Ds. P. Hon koop van Yerseke. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Rilland-Bath Ned. Heiv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Kwast, Vlissingen Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. Kapteijn, Am sterdam. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrij Evang. Gem. Bath 10.15 en 2.30 uur: Ds. Karelse, Goes. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. B. Fidder. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. G. A. Zijderveld uit Capelle a.d. IJssel. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. W. Kats. 2.30 uur: Ds. E. Jansen. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. Sieders. Bevestiging ambtsdragers. 2.30 uur: Ds. D. J. Baars, 's-Heer Arendskerke. Voorbereiding H.A. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Zaterdag 6 januari 7 uur: Ds. Zijder veld, Capelle a.d. IJssel. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Heden overleed zacht en kalm, nog vrij on verwachts, onze gelief de moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Tannetje Anna de Raad wed. van D. Sinke in de gezegende ouder dom van ruim 86 jaar Yerseke: A. SINKE D. SINKE-HAMEL1NK Goes: T. F. HIRDES-SINKE W. L. HIRDES KEESJE Yerseke, 31 dec. 1961 Noordzandstraat 1 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 3 januari te Kruiningen De Heer en Mevrouw AMPT-VAN NIEU- WENHUYZEN danken hartelijk voor de ontvan gen gelukwensen en bie den wederkerig de beste wensen voor 1962 "aan Onder dankzegging voor de ontvangen nieuwjaars wensen bieden de heer en mevrouw VAN SAS- BOETJE wederkerig hun beste wensen aan voor 1962 Wemeldinge, jan. 1962 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze zeer geliefde man en vader, de heer Pieter Abraham de Munck op de leeftijd van 55 jaar Veilig iu Jezus armen'' Dat is onze grote troost D. C. DE MUNCK- VAN YSSELDIJK J, G. D. DE.JSCHIPPER- DE MUNCK J. M. DE SCHIPPER C. A. P. DE MUNCK en Nel Goes, 1 januari 1962 Nachtegaallaan 43 De teraardebestelling heeft plaats gehad donderdag 4 januari Herplaatsing wegens misstelling Bij de intrede van het nieu we jaar wensen wij familie, vrienden en bekenden een gezegend 1962 toe C. MEYAARD G. M. MEYAARD- VERMAIRE Groenten-, fruit- en bloemenhandel Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenst A. VjEERHOEK B. VEERHOEK- DEKKER Ned. Herv. Jeugdgebouw Dorpsstraat 66 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,by vooruitbetaling Inzenden: uiterlyk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Bijzonder voordelige aanbie ding in restanten BH's. Verschillende soorten prima BH's waarvan de series niet meer compleet zijn nu voor halve prijs! Zorg dat. u er bij bent om van deze spotprijzen te profiteren! - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Vrjje tijd Bijverdienste? Wilt u uw vrije tijd nuttig besteden Komt u graag met mensen, in contact Schrijf eens aan ons insti tuut. Wjj zoeken medewer- kers/sters, die met vragen lijsten in hun/haar woon plaats interviews willen houden. Als regel geschiedt dit in de avonduren. Mini mum leeftijd 24 jaar. Brie ven aan: Nederlands Insti tuut voor de Publieke Opi nie, Barentszplein 7, Am sterdam. Met vermelding van letter: OOO. Vanaf heden zijn wjj iedere dag van 12 tot 1 uur ge sloten. - Holleman. WENST U een speciale plaats voor uw advertentie? Geef deze dan vroegtijdig aan ons op! Bijzonder voordelige aanbie ding voor de boerinnen! Mooie fijne zwarte wollen kousen, normale waarde 5,25, le keus. Nu alle ma ten slechts 2,95. Echter slechts zolang de voorraad strekt! Ook hierop gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. U kunt oude pols- en zak horloges by ons inruilen. Wij leveren uurwerken on der volle garantie. W. Wes- dorp, Gr. v. Zoelenstraat 12, Yerseke. Een mooie collectie post zegels voor verzamelaars. Mapjes in een grote sor tering en diverse prijzen. - Boekhandel van der Peyl. Bijzonder voordelige aanbie ding in baddoeken. Mooie baddoeken in frisse strepen slechts 1,65. Pracht bad doeken van 3,954,75 nu 2,60. Bandages 3 stuks voor 0,89. Washandjes 4 stuks voor 0,89 enz. enz. 'Alles zolang de voorraad strekt! Ook hierop gratis spaarzegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Te koop i.g.s.v. divan of in ruil tegen 2-pers. Eng. led. - J. C. Blok, Slotstraat 5, Kruiningen. Schooletuis, schooltassen, driehoeken, linealen, gra denbogen, schriften, kortom alles voor de school bjj: Boekhandel van der Peyl, Bijzonder voordelige aanbie ding! Restanten in lange broeken, vele soorten en maten, nu voor zeer lage prijzen! Uitsluitend prima kwaliteiten en modellen. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Heden vrijdag en zaterdag partij nylonkousen (waar onder netnylonsslechts 1,50 per paar. - J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Bijzonder voordelige aanbie ding! Flanellen lakens 1- pers., optisch wit, B-keus, van 9,50 nu slechts 5,70, 150/240. De allerbese kwa liteit! In blauw en geel, 150/250 van 10,50 nu 8,75. Nieuwe zending 2- pers. flanell. lakens, pracht kwaliteit, in zalm, groen en blauw, nu 7,60, le keus. Ook hierop gratis spaarze gels Textielhandel Snoep- van Willigen. Lederen kleding. Suède da- mes- en herenjasjes, ook en lang. Gelmok kwaliteit. Voordeliger bij St. Antoine, Roosendaal, Tel. (01650) 4318 en 3516. Bijzonder voordelige aan bieding! Gekleurde kinder- directoirtjes met elastiek in de pijp, in rood en geel. Prima kwaliteit en kleur echt. Deze week slechts 85, 90, 95 ct. Maat 1, 2, 3. Spot goedkoop! Ook hierop gra tis spaarzegels! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Wie heeft mijn linker hand schoen gevonden Glacé met gebreide zijkanten. Wim Meeuse, Kerkplein 10 Yerseke. Te koop een kloostertafel, twee pluche stoelen en een elektrische trein Triang. - Te bevragen Slotstraat 33, Kruiningen. 35 jaar mochten wij onze klanten van Kruiningen en omgeving bedienen Wij zeggen U hartelijk dank voor het vertrouwen, ons in al die jaren geschonken Met ingang van 2 januari j.l. heeft de heer P. BOOGERT onze zaak nu overgenomen en bij deze willen wij hem hartelijk bij U aanbevelen r njrtrl-atv oiobns tin) iiBJoflagaipTb&Qdbsm Hoofdstraat 46, Kruiningen Met ingang van 2 januari j.l. heb ben wij de zaak van de heer S. COK overgenomen Wij hopen van harte dat U ons uw volle vertrouwen wilt schenken en wij zullen ons uiterste best doen U vlot en naar genoegen te be dienen Hoofdstraat 46, Kruiningen D'I

Scheldebode | 1962 | | pagina 3