HOOGOVENS IjaCTXXBEN Hier hoort u over - hier kunt u over vragen. Prettig en vast werk in een goedgeorganiseerde, solide gemeenschap - goede sociale voorzienin gen en eerlijke kansen om vooruit te komen - een zeker bestaan voor uzelf en uw gezin... dat zijn punten die tellen in uw leven! Want u wilt van dat leven het beste maken en uw werkkracht geven in ruil voor een goede, zekere toekomst! Als u er zo over denkt, dan mag u de komende voorlichtingsavond van de Hoogovens niet mis sen. Daar hoort u alles over de vele mogelijk heden die deze steeds groeiende industrie biedt aan vaklieden en niet-vaklieden, in uw eigen beroep, of - na bedrijfsopleiding - in een geheel nieuwe funktie. U kunt op die avond zoveel vra gen stellen als u wilt. U krijgt eerlijke, open hartige antwoorden. Geen lege beloften, geen vage woorden, maar nuchtere en tegelijk vaak boeiende, leerzame feiten. Besteed die éne avond aan het belangrijke onderwerp van uw leven: uw toekomst! Datum en plaats van de voorlichting staan hiernaast in deze advertentie. Knip dat stukje uit en bewaar het - om het niet te vergeten1 Op de voorlichtingsavond van Hoogovens wordt o.m. gesproken over: mogelijkheden voor vak lieden in vele beroepen mogelijkheden voor niet-vaklieden bedrijfsopleidingen lonen en premies sociale verzorging huisvesting. Bent u deze 9-vond beset? Stuur dan deze bon in Wie vooruit wil komt woensdag avond De voorlichting vindt plaats op: WOENSDAG 16 AUGUSTUS a.s. te MIDDELBURG, in het rest. „De Eendracht", Markt 65, Middelburg. GOES, in de schouwburgzaal, „De Prins van Oranje", Nieuwstraat 14, Goes. Aanvang van de voorlichting 's avonds om HALF ACHT. De max. leeftijd voor aanneming is gesteld op ca. 45 jaar. Opzenden in een open envelop geffranlsees-dL met 4 cents postzegel sisizi Kou. Ned. Hoogovens en Staalfabrieken N.V. Afd. Aanne ming Arbeiders, Umuiden. Ik heb geen gelegenheid uw voorlichtingsavond te bezoeken, maar wil toch graag volledige inlichtingen hebben over het werk bij Hoogovens. NAAM ADRES: WOONPLAATS: HUIDIG BEROEP: GEB. DATUM GEHUWD/ONGEHUWD HANDTEKENING Typen. 3 september 1961 begint wederom een nieuwe cursus ty pen. Aanmelden dagelijks. W. G. M. Rijkse-Verheyen, Staatsdipl. lerares typen, Van Hoorn van Burghstraat 4, Vliss. Regentijd Is centrifugetqd. Tob niet langer, maar kom eens kijken bq Zeeuws Wikkelbedrqf (Gebr, Meur), Spuistraat 29, Tel. 3803 en 4265. Vllss Heeft U iets op te ruimen in lom pen, metalen, kachels, accu's, pa pier enz. J. W. Houg, Noordstraat 56 b. Vliss. Phillshave, het scheerapparaat voor de moderne man, koopt 8 nataarlljk bq de specialisten Gebr. Meur, Zeeuws Wlkkelbe- drljf. Spuistraat 29, Tel. 3&QQ en 4265 Vliss Kijk, Keur en Kies waarde voor uw geld. Neem een Empo, een Eroba, een Ede Iman of 'n Rudge fiets. A. Jansens Zn., Coosje Buskenstraat 146, Vliss. Maak een afspraak voor uw haarknippen. Geen wachten meer G. Spui], Hogeweg 120 (hoelt Bloemenlaan) Parfumerie „Go- rans". Telei 2030 Krijgt U gasten 7 Wij verhuren wasmachines f 1,75, porselein, -jlas, bedden, stoelen, tafels, kin- ierled., boxen, kinderstoelen, eiswieg, gebracht en gehaald. Verhuurbedrijf O. Soolsma, Vine, /an Goghlaan 41, Tel. 4270, VI. Wij geven de hoogste prijs voor slachtkippen. H. L. de Pauw, Kleinhandel In geslacht pluimvee Havendorp 512, Vliss Als U iets te vervoeren hebt, b. v. een naaimachine, kachel, meu bilair enz. bel dan 3077. Bestel dienst Crucq, Sottegemstraat 86, Vliss. Ook kunt U bij ons terecht voor verhuizingen en transporten door geheel Nederland, voor billijke prijzen. Nu lederen een schrijfmachine, reeds vanaf f 198, met tas f 70,— extra. Ook in huurkoop voor f3,— per week. Lljnbach, Walstraat 117, Vliss., Tel. 3307, Verhuur- en reparatie-inrichting. Vacantievliegreizen naar alle landen van Europa, Canarische Eilanden, Noord-Afrika en het Nabije Obsten. Rijnreizen, auto busreizen NEROPA treinreizen. Inlichtingen en folders bij John P. Best Co. Boul. de Ruyter 38. Td 2257 en 3813 Vliss Voor al uw reparaties en over- trekwerk van meubelen en ma trassen (matrassen in 1 dag te rug) naar Hilbrink's Stoffeerde- rij, Nieuwe Vlissingseweg 161, Tel. 470, Souburg. Autoverhuur zonder chauffeur. Nieuwe 6-pers. Simca's, Opeis, V.W.-'s, Daf-'s en V.W. bus. Vraagt ons speciaal contracttarief Autoverhuurbedrijf de Muijnck, Paul Krugerstraat 188 Tel. 0 1184 4018, Vliss. Schildert 's winters binnen. Maak nu reeds een afspraak. Belangrty- ke korting A. J. van Bloppoel, Noordstraat 63, Vllss. Vraagt vrijblijvend prijsopgaaf voor schilder-, behang- en wtt- werk. A. J. van Bloppod, Noord- straat 63, Vliss. De nieuwste Philips stofzuigers In 4 uitvoeringen koopt U natuurlijk bij de specialisten Gebr. Meur, Zeeuws Wikkelbedrijf, Spuistraat 29, Vliss., Tel. 3803 en 4265. Overhemden reparaties, nieuw boord, manchetten enz. Aarnoad- se, p.a. H. P. v. d. Hoek, Stenen Beer 11. Vliss Telefoon 4560. Dames, opgelet I Depo voor het galvaniseren van uw wasketel, teilen, emmers en andere Ijzer werken IsJ. M. Lameijn, Clljver straat 58, Tel. 3343, Vliss. Beleefd aanbevelend, J. Meeuwse, Mid delburg Voor een korrekte en piëteitvolle begrafenisverzorging is het adresi Begrafenisonderneming „De Voorzorg", Hobeinstraat 79, Tel. *760, Vliss. H.H. Kippenhouders I Wij leveren Jonge hennen van prima kwaliteit van verschillende rassen. A. Gl- deonse, Schroeweg 8, Middelb. Voor uw verhuizingen groot of klein, mest U bij de fa. Jonge- pier en Luitwleler zijn. Nleuwstr. 30. Tel. 2794, Vllss. Zig-zag naaimachines „steekhou dend" laag in prijs, voor recht en zig-zag naaien, knoopsgaten maken, knopen aannaaien, stop pen, borduren en nog veel meer. compleet f 398, Vraag een demonstratie. Volledige garantie. G. J. Wilbrink, Walstraat 30, Tel. 3694, Vliss. Verhuur van goed verzorgde gelegenheidskleding. Speclaal- Herenkleding van Llere, Lange Delft 88, Middelburg.

Scheldebode | 1961 | | pagina 2