Vil USSELDIJI-SSOEP no. 645 V^adllcPvuhtm Philips kerstboom verlichting Mosselpercelen Zandkreek GEBRS. QUAAK mmmwmmt A. J. Hovestadt J. BAUER Van Oeveren - Yerseke TOVIDO TOVIDO Uitvoering stuk vlees, runder- of varkensrollade Slagerij Krijger Hulp in de huishouding Slijterij »De Schelde» - Wemeldinge UW SLIJTERIJ Tijdelijk 3 liter flessen Bier Stella a 75 ct., één gratis J. C. Verschure - Telefoon 236 i 10 korting 1 Kostuums, Sportcombinaties, Regenjassen Monty- en auto-coats ÏO korting Voor oud en nieuw Ruissen-Harthoorn L. GRIMM Verse Croquetten Nassi ballen Bami hapjes Telefoon 413 Telefonisch aangesloten onder het nieuwste T.V. apparaat f 1145.— KORTE GOLFJES persleiding naar de Westerschelde van middag haar beslag heeft gekregen, met goed resultaat. Er kan nu tot al gehele afwerking en oplevering wor den overgegaan. Bij de rondvraag vroeg raadslid J. de Jager (A.R.) naar de voorbereidende plannen van de riole ring. Hieraan wordt hard gewerkt, al dus de voorzitter. Dhr. L. de Koeyer (C.H.) zou in een volgende raadsverga dering graag horen hoeveel grond er nu aan particulieren is verkocht en wat er nog open blijft, zulks in verband met de mededeling van de grote vraag naar particuliere woningbouw. Op de vraag tenslotte van dhr. J. M. Zuidweg (C.H.) wanneer de woningwetwoningen aan de Verlengde Dreef opgeleverd zullen worden, deelde de voorz. mede, dat nog deze week de eerste twee voor bewoning klaar zullen komen. De ove rige zullen nog dit jaar opgeleverd worden. BURGERLIJKE STAND Over de maand november 1960 KRABBENDIJKE. Geboren: Adriaan Franciscus Leendert, zv. W. J. van Strien en P. A. van Dam; Elizabeth, dv. D. Mallekote en H. Nieuwenhuize; Jolanda, dv. J. van der Klaauw en H. H. G. Post; Adriana, dv. J. L. Kruijsse en M. A. de Rooij; Comelis Jacobus, zv. A. W. Joossen en J. L. Snoep. Ondertrouwd: E. A. Theenaart, 27 j. en W. B. van Dongen, 22 j. KAPELLE. Geboren: Jacobus Pieter, zv. J. P. Vercauteren en A. J. A. van Oost; Geertruida Suzanna, dv. F. Kloos terman en J. J. Rijn; Franciscus Adri aan, zv. A. Wondergem en P. M. A. Cobben; Marinus Adriaan, zv. D. J. de Dreu en S. C. Vermaire; Jacob Jan, zv. H. J. Meijer en N. M. Remijnse; Ja cob Marinus, zv. Joh. Dekker en A. van Stee; Catharina Suzanna Helena, dv. M. Glas en W. C. Lagendijk; Maria Francina, dv. J. M. Rijn en E. A. Leijs; Everhardus Michel, zv. T. E. A. A. Driessen en S. Verhoef; Katharina Di- na, dv. M. P. Leijs en M. H. A. Dom misse; Cornelis Pieter, zv. M. J. Paau- we en J. A. Dekker. Gehuwd: Maarten Johannes Gijzel, 39 i j. en Wilhelmina Paulina Dekker, 40 j. te 's-Heer Arendskerke; Matijs Geuze, 22 j. te Oost- en West-Souburg en Ja- coba Wilhelmina Braam, 20 j.; Maar ten Anthonise, 25 j. te 's-Gravenpol- der en Adriana Johanna Mol, 22 j. Overleden: Catharina Bom, wed. van Joh. Zuidweg, 79 j. Van 1521 december 1960 KRUININGEN. Geboren: Anita Theo- 1 dora Maria, dv. Alouis Pieters en Ma- ria van Goethem; Wilhelmina Cathari na, dv. Pieter Jan Jansen en Pieter- nella Tannetje van der Kuijl; Jacobus i Johannes, zv. Cornelis Bal en Jannetje Cornelia Schipper. Overleden: Willem Beenakker, 78 j., echtgenoot van Jacomina Hoogerheijde. Van 1522 december 1960 YERSEKE. Geboren: Johannes, zv. Cornelis Zoeteweij en Cornelia Baaij. Overleden: Meinsje Klokke, 81 j., wed.' van Jan Gerard Roozee. Huw.afk.: Johannis Sandee, 33 j. te Kapelle en Adriana Minnaard, 22 j. Van 821 december 1960 WEMELDINGE. Huw.aangifte: Mat- theus Vuijk, 28 j. en Cornelia Catha rina Schot, 22 j. Gehuwd: Jan Adriaan Haaij, 26 j. en Maatje Geertruida Lindenberg, 24 j. Overleden: Willem Adriaan Zuijddijk, 77 j., echtgenoot van Catharina van den Berge. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. C. A. Metting van Rijn. 2.30 uur: Ds. C. den Engelse, Rilland. Maandag 26 december 5 uur: Kerstfeestviering zondagsschool. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga, Yerseke. Rilland- Bath Ned. Herv. Kerk Zaterdag 24 december 8 uur: Interkerkelijke Adventsdienst. Zondag 25 december 10 uur: Ds. C. den Engelse. 2.30 uur: Vicaris Bezemer, Kapelle. Maandag 26 december 5 uur: Kerstfeestviering. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. van Faassen, Slie- drecht. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. V.m. Kerkkoor. Maandag 26 december 5 uur: Kerstfeest der zondagsschool. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Dhr. Harinck, theo logisch student te Rotterdam. Maandag 26 december 7.30 uur: Zangdienst, met medewerking van verschillende koren. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2 uur: Ds. J. H. J. Hoffman, Kruiningen Maandag 26 december 5 uur: Kerstfeestviering. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk Zaterdag 24 december 10 uur n.m.: Kerstnachtdienst, Ds. E. P. J. Jebbink. Medewerking mannen koor „Zang en Vriendschap" en mu ziekgezelschap „Ons Genoegen' ■W Zondag 25 december 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Medew. Kinderkoor en gemengd koor. 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest, Hansweert. Maandag 26 december 2 uur: Kerstfeestviering zondagsschool „Obadja". 6 uur: Kerstfeestviering zon dagsschool kerk. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. W. Slik. 5 u.: Ds. K. W. Slik. (O.K.K. met koor) Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. 6 uur: Kerstfeest met zondagsschool. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Heden overleed, nog plotseling, in het zie kenhuis „St. Joanna" te Goes, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Klazina Geluk-De Jonge in de ouderdom van 73 jaar Arnemuiden: F. M. GELUK J. GELUK-KOSTEN Wemeldinge: M. J. GELUK M. GELUK-SMITS en kleinkinderen Wemeldinge, 17 december 1960 Heden is plotseling van ons heengegaan onze lieve man en va der WILLEM JAN KOSTER op de leeftijd van ruim 48 jaar J. KOSTER-REBEL RIEN ANNEKE Kortgene, 20 dec. '60 Kaaistraat 18 De begrafenis zal plaats hebben D.V. op vrijdag 23 december a.s. des nam. 2 uur te Kortgene Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele bewijzen van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde man en vader Jacob Prins In 't bijzonder danken wij Dr. Eckhardt en zr. Borns Mevr. N. PRINS-DEKKER F. M. PRINS Wemeldinge, dec. 1960 16 lampjes vanaf f 6,25 Met ingang van 1 januari 1961 zijn te huur de mosselpercelen in de Zandkreek. Zij die tot 1961 huurder zijn geweest van een der percelen, hebben voorrang op dit perceel. Inschrijvingen in te zen den vóór 1 januari 1961 aan het kantoor van de Koninklijke Maatschap „De Wilhelminapolder" te Wilhelminadorp, post Goes op 26 december (2e Kerstdag) te geven door de muziekvereniging „Tovido" o.l.v. mevr. W. J. Been akker. opgevoerd zal worden het toneelspel „STORMEILAND" Kaartverkoop van 1.302.00 uur aan de zaal mmmsmmi cUoor de a.ó. \eet>tdagen Een prima IN DE DIEPVRIES: KALKOEN BRAADKUIKENS KIPPEPOULET WILDE KONIJNEN frsi Ruime sortering fijne vleeswaren Yerseke Telefoon 462 gevraagd J. L. van Nieuwenhuijzen Donkerewagje, Kruiningen biedt U aan voor de komende feestdagen Diverse soorten Cognac Diverse Oude Klare, Citroen, Brandewijn Inmaak Brandewijn, Likeuren van Bols Bessen, kersen en abrikozen van Coebergh Vermouth, Port, Sherry, Rhum Punch Rode en witte Bordeaux wijnen Rijnwijn, Landwijnen, Vruchtenwijnen Zoetewijnen, Samos, Mistella Spaanse wijn aan diverse prijzen Advocaat, Boerejongens en -meisjes in luxe kruiken Bier, Limonade, Chocomel, Coca Cola 7 Up, Tonic, grote en kleine flessen Beleefd aanbevelend, ggg KJ* Reeds nu op alle modeartikelen gg Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaal 21, Tel. 2453, Middelburg. Aanbieding sokken-wol. Pracht kwaliteit wol voor slechts 1,75 per knot. Zo lang de voorraad strekt. - Van IJsseldijk-Snoep. voor heren, jongens en meisjes Gezelschapspelen Borrel- en wijnglazen Koekjes- en fruitschalen Gebakstellen Presenteerbladen Kop en schotels Sola artikelen WEMELDINGE REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en goedkoper! Lange Ville 9 Yerseke uoor de aó. leeótdagen Cafétaria KRUININGEN DROGISTERIJ n voorra ad van 59 cm voor de prijs van Nog enkele kalkoenen te koop. - A. J. Butijn, Lange- ville 59, Yerseke. Voor de feestdagen naar Jasperse. Belegen vruchten wijn 98 ct. Advokaat (heer lijk) 2,98. Een fles zoete Spaanse wijn 2,95; hierbij 1 pot liter kersen of abrikozen op sap voor 25 ct. Een bus ananas 49 ct. Groot blik ananas 89 ct. Mandarijnen 95 ct. Groot blik fruitcocktail 1,30. 1 zak noten 85 ct. Zoute pin da's zak 200 g 45 ct. Tul bandcake 85 ct. blik Vic. kerstparade (koekjes) 2,40. Een prachtig kerstgeschenk van blijvende waarde is een „Gero" cassette. - Coks Geschenkenhuis, Kruiningen Na de feestmaaltijd een heerlijke ijstaart met slag room en vruchten, vanaf 1,50 tot 3,„De Spar" Lepelstraat, tel. 689. W.S.V. „Kruiningen". Ame rikaanse verloting. Grijs no's 46, 73, 59. Wit no's 11, 59, 64. Mooie handvveeftafelkleden, flinke mt„ in div. kleuren 7,95. Prima tafellakens in div. kleuren en kwaliteiten v.a. 3,95. - Nout Sinke, Yerseke. Dit moet U eerst komen bekijken bij RINUS GELUK WEMELDINGE Met de Kerst weer een re clame van onze echte schou derham. 150 g voor 59 ct. met 10 - „De Spar", Yerseke. In de All-Safe documenten- kist zijn uw waardepapie ren beschermd tegen brand en waterschade. - Boekhan del van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Vakantiefonds Bouwbedrijf. Voor loonderving a.s. feest dagen kunnen 12 dagzegels worden verzilverd op za terdag 24 dec. van 34 uur. - A. P. Sandee, Bern- hardstraat 20, Yerseke. Speciale aanbieding. Bij aankoop van 1,sinaas appels 1 kg le soort witlof voor 80 cent. Groentehandel Geertje en Ko van Stel, Y erseke-W emeldinge. Met de feestdagen een nieuw overhemd? Dan toch zeker zo'n hagelwit El-Mior of Cojo overhemd. In grote verscheidenheid hebben we ze voorradig. - J. P. Pleu- ne, Kerkplein, Yerseke. Voor de feestdagen een fjj- ne diepvries kalkoen op ta fel van „De Spar" Yerseke. Nog enkele dagen hebt u tijd om uw kerstverlichting te kopen! In wit en ge kleurd vanaf 7,2525,-. Hovestadt De Jonge. Het gemak dient de mens! Page celstofluiers, per rol 1,35. Page slipje 1,35. Nefa 61, 74, 84, 94 cent. Periodiekbroekjes 2,65. J. de Neef, Daniëlstraat, Tel. 416, Wemeldinge. Slachtkippen te koop ge vraagd. - Jan Hamelink, Zuid. Achterweg 15, Tel. 215, Wemeldinge. Speciale aanbieding! Prach tige Reumanella lakens! Grote 2-pers. maat 175 x 240 cm. Onovertroffen in kwaliteit. In nieuwe effen tinten bleu en geel. Nor male prijs 11,nu in B-keus voor slechts 8,95. Haast u om van dit buiten kansje te profiteren, na bestellen is voor deze prijs niet mogelijk! - Textielhan del Snoep-van Willigen. Tóch nog gratis spaarzegels Met de Kerstmis een smet teloos wit overhemd? Na tuurlijk bij Van IJsseldijk- Snoep gekocht. - De zaak met de grootste overhem densortering. Keelame! 200 gram vanille toffees voor 49 ct. 100 g bonbons en 100 g choc, eikeblaadjes samen 99 ct Kerstbanketstaven p. st. 60 ct. - M. J. Hovestadt, Yer seke. Voor de feestdagen braad kip en kippenpoulet, garna len en zalm in blik. - Job Boers, Vishandel, Yerseke. Voor de feestdagen naar Jasperse. Echte choe.krans- jes 48 ct. Kerstchoc. 50 ct. Kerstagar 24 ct. Kerstbon bons De Heer 52 ct. Mus ketkransjes 35 ct. Rumbo nen 38 ct. Nogatblokjes 38 ct. p. 100 gram. Fondant 200 g 39 ct. Grote sortering kerstkoekjes. Ook alle soor ten zoute, en kaaskoekjes. Vele soorten toffees, Van Melle, Verkade en Gilda. Verse pinda's 54 ct. p. 250 g. Echte Groninger koek 89 ct. Lederen kleding, Gelmok kwaliteit. Enorme sorte- St. Antoine, Roosendaal, ring. Goedkope prijzen. tel. 4318 en 3516. Bij een nieuw overhemd hoort toch zeker een nieu we das. We hebben een grote sortering, ook in drukdassen. - J. P. Pleune. Om een heerlijk slaatje klaar te maken hebben wij een ruime sortering paling in gelei en garnalen in ge lei. „De Spar", Yerseke. In stofzuigers zijn wij ruim gesorteerd, o.a. H.E., Phi lips, Ruton, Hoover, A.E.J, enz. - Fa. Hovestadt De Jonge. Speciale aanbieding! Ecru Reumanella lakens 2-pers. 175/240 cm, B-keus, van 10,25 voor 8,50. U kent de prima kwaliteit! Ge kleurde Jaspé 1-pers. 150/ 240 cm van 9,75 voor 7,95. 2-pers. 175/240 cm van 11,voor 8,95. Doet nu uw voordeel! Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Tóch nog gratis spaar zegels. Voor de feestdagen naar Jasperse. Magere ham 38 ct. Snijworst 38 ct. Ontb.- spek 37 ct. Both.worst 25 ct. Palingworst 42 ct. Rook. vlees 55 ct. Lever 59 ct. Le verkaas 42 c.t p. 100 g. Zwanenbergs rookworst 250 g 89 ct. Knakworst p. pot (8 stuks) 98 ct. Borrel worst 85 et. Confettiworst 90 ct. p. pot. VV kaas 64 ct. p. 250 g. Oude witte kaas 34 ct. Oude k. kaas 36 ct. p. 100 g. Ook alle soorten Edammers en lunch- kaasjes. Nu een centrifuge van Ho vestadt De Jonge. Vele merken voorradig, reeds vanaf 165, Elbeo kousen zijn werkelijk goedkoper in het dragen. Wij hebben nu ook naadloze stretchs voor 4,15. Met naad 3,75. Ook in naad loze kousen brengen wij al- tu- leen de moderne tinten, reeds v.a. 2,75. - Van IJs seldijk-Snoep. Prullebakken in diverse uit voeringen, carton, metaal, plastic en fiber. - Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak- (cing. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. Z453, Rouaanse Kaai 21. Voor de feestdagen prach tige feestelijke nylons, 3 sterren van Tricotbest, zo mooi, zo sterk, zo goed koop! Onovertroffen in kwaliteit, daarom zo ge wild! AlleenverkoopTex tielhandel Snoep-van Willi gen. Gratis spaarzegels! Geeft u de voorkeur aan een wollen vest met knoop- sluiting Ook die hebben we in verschillende moder ne tinten. - J. P. Pleune. Wilt u perfect gekleed gaan Zorg dan dat uw beha of gaine prima in or de is. Ook hierin brengen wij een pracht collecte. Van IJsseldijk-Snoep. Bowl maken? Kom eens even kijken naar onze vruchten in blik en fles. M. J. Hovestadt, Yerseke. Heerlijk... zo'n fijne diep vrieskip met de kerstdag op tafel. Prijzen vanaf 3,tot 5,50 per stuk. „De Spar", Lepelstraat 11, Yerseke. Sterke lange heren inter lock broeken 2,95. Extra zware kwaliteit KTW 4,75. Warme gemolt. broeken 6, 75. - Nout Sinke, Yerseke Speciale aanbieding! Mooie handweeftafelkleden in ve le kleuren. Prima van kwa liteit en kleurecht. Grote maat. Deze week zolang de voorraad strekt voor 6,95. Spotgoedkoop! Kersttafel lakens slechts 1,55 en 1,65. Textielhandel Snoep van Willigen. - Met gratis spaarzegels Fijn gekoeld zijn onze vlees waren en voordelig in prijs. Rosbief 70 ct. p. 100 g. Rollade 70 ct. p. 100 g. Varkensfricandeau 70 ct. p. 100 g. Cervelaat 48 ct. per 100 g. Boterhamworst 200 g voor 49 ct. met 10 „De Spar", Yerseke. Wij ontvingen weer een nieuwe zending Stemm sok ken. Ideaal in het dragen en beslist krimpvrij. Krim pen ze, krijgt u nieuwe. Voorradig in de allernieuw ste tinten. - Van IJsseldijk- Snoep. Lees- en studieboeken, ro mans, jeugdlectuur, atlassen enz. levert UBoekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. ïfil» Schattigie kinderkleding voor de a.s. feestdagen. Komt u eens kijken? Onze collectie is bijzonder ge slaagd en wij ontvangen steeds het niéuwste en al tijd iets aparts! Nieuwe zending meisjes Terlenka rokjes, effen, beige en groen. Maten 40 t/m 105. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Gratis spaarzegels. Mi-loch sokken U kent ze toch? En u weet toch ook hoe mooi en sterk ze zijn? In wol en crêpe mous se, kort en lang verkrijg baar bij J. P. Pleune. J Wilt u voor de a.s feest dagen nog iets nieuws op het gebied van truitjes, vesten, rokken of pakjes, loop dan eens bij ons bin nen, want u slaagt heslist beter bij: Van IJsseldijk- Snoep. m

Scheldebode | 1960 | | pagina 5