'V^O.rLikPxOUht&W BOEKEN Pas op OCTERNO BURGERLIJKE STAND Ruissen-Harthoorn Bij ons weet u wat u koopt, H 0 N 0 - Yerseke Waarschuwing HOLLEMAN filmavond Van der Peijl DROSTE LETTERS M. J. H0VESTADT Chr. U.L.O. - Yerseke J0Z. SLABBEK00RN Zelfs als u slaapt kan de machine voor u wassen VAN 0EVEREN - YERSEKE YERSEKE II STEEN II YERSEKE I STEEN I K O R T K O O I, FJB S 0 bouwput voor het rioolgemaal te Bie-1 zelinge dat een verhoging van de aan- j bestedingssom vergde, thans betreft het de uitvoering van een riolerings- en be-1 stratingswerk in het bouwplan Vijver- straat, waarbij het werk is stopgeval- len. Dit werk werd op 25 maart j.l. ge-1 gund aan de firma Imanse en De Ko ning, Goes, voor de som van 35.222,I die hiermede de laagste inschrijvers wa ren. Eerstgenoemde firmant is momen-1 teel financieel niet meer bij machte het werk klaar te krijgen en heeft de af gelopen week ontslag gevraagd voor verdere uitvoering. Dit werd maandag avond in de spoedeisende vergadering aan de orde gesteld, waarbij B. en W. machtiging vroegen tot het gunnen van een nieuwe aanbesteding, die inmiddels onderhands heeft plaatsgevonden. De raad ging hiermede akkoord en droeg het werk op aan de firma A. de Bour- graaf Zn. te Wilhelminadorp voor de som van 24.400,In zijn toelichting zei burgemeester H. G. van Suylekom, dat de eerste termijn reeds is opgeleverd en dat het werk na de tweede aan-1 besteding nog 300,lager ligt dan de inschrijving van de opvolger tijdens j de eerste aanbesteding. In het bestek j is echter geen bronbemaling voor- geschreven, en daar deze noodzakelijk moet worden geacht, moet hiermede ge rekend worden op een bedrag van 3000 gulden. Een tegenvaller noemde de bur gemeester het ook voor de exploitatie- opzet van de grondprijzen, waarbij is uitgegaan van de eerste aanbesteding. Op de vraag van dhr. F. van Hoorn (V.V.D.) of er destijds wel voldoende geïnformeerd was naar de financiële positie van deze firma, of dat er alleen maar was gekeken naar de meevaller van 4500,antwoordde de voorzitter dat er wel terdege was geïnformeerd en dat er ook in het verleden goed ge werkt is met deze firma. De voornaam ste oorzaak was volgens de burgemees ter, dat de aannemers onder elkaar on genoegen hebben gehad. Oorspronkelijk was B. en W. van mening, zo vervolg de de burgemeester, om met de verdere uitvoering te wachten tot begonnen zou kunnen worden met de uitvoering van de verbeterde riolering, maar de wo ningbouw gedoogt geen verder uitstel. Een meevaller noemde hij voorts het afkomen van negentien premietoeken ningen voor particuliere woningbouw. Raadslid F. van Hoorn, die als zijn me ning te kennen gaf, dat de raad in feite weer met de rug tegen de muur wordt geplaatst, vroeg tenslotte aan B. en W. in de toekomst bij aanbestedingen waar van een groot verschil sprake is, toch wel degelijk en goed naar de financiële positie te informeren. Vervolgens werd de begroting 1961 en die van het wo ningbedrijf aangeboden. Hoewel zij in feite een tekort aangeeft van 53.000,- is zij sluitend gemaakt kunnen worden uit de saldireserve van voorgaande ja ren. De begroting 1961 van de burger lijke instelling voor maatschappelijke zorg, die eveneens werd aangeboden en die in ontvangst en uitgaaf een totaal aangeeft van 130.000,is sluitend gemaakt met een geraamde subsidiepost uit de gemeentekas van 11.700, Het krediet in rekening-courant werd voor 1961 vastgesteldigp 80.000,De raad besloot voorts tot aankoop van het kleuterschoolgebouw aan de Juli- anastraat voor de som van 7800, Met leveringskosten zal hiermede een investering gemoeid zijn van 8360, Ofschoon het schoolgebouw in de toe komst dienst zal moeten doen als berg ruimte voor materialen, besloot de raad in beginsel het gebouw zonder erf on derhands te verhuren aan de Zeeuwse Landbouw Maatschappij te Goes voor de duur van drie jaar, die ingevolgc- het nieuwe leerplan voor de lagere tuinbouwschool ter plaatse, het gebouw wil benutten voor het geven van onder wijs in handvaardigheid. Bij de Z.L.M. bestaan namelijk plannen tot uitbrei ding van de lagere tuinbouwschool. De ze zijn inmiddels al bij de bevoegde in- a stanties ingediend en wachten op rijks- goedkeuring. Ook het verzoek van de Z.L.M. om enkele noodzakelijke voor zieningen te treffen, waarvan de kosten zijn begroot op 1323,en die in drie jaar aan de gemeente zullen worden terugbetaald, hechtte de raad haar goedkeuring. De voorz. deelde nog me de, dat met deze aankoop in de toe komst mogelijkheid bestaat om naast de school een woning te bouwen. Bij de rondvraag vroeg dhr. A. de Schipper (Vrije Lijst) naar de vorderingen van het rioolgemaal, waarop de voorz. mee deelde, vdat vanaf vorige week alles automatisch functioneert. De oplevc- ringsproef, waarbij speciaal de druk zal worden opgemeten, zal binnenkort plaatsvinden. SCHORE Jaarfeest „Advendo". De chr. meisjesvereniging „Advendo" heeft haar jaarfeest gevierd in het Ver enigingsgebouw. De zaal was tot de laatste plaats bezet, toen de presiden te, mevrouw Mooij-van Zeben, haar wel komstwoord sprak. Onder leiding van Ds. A. J. Mooij werd samen gezongen. Hierna voerden de leden de klucht op „Jetje zonder zenuwen", gevolgd door de schets „De nieuwerwetse rok", het welk een daverend applaus ten deel viel. In de pauze was er een verloting. De opbrengst hiervan, 75,is op voorstel van de meisjes zelf bestemd voor de „Novib". Voorwaar een aardige geste. Het blijspel „De taart van Char lotte" weijS vervolgens voor het voet licht gebracht en als slotnummer „Haar kleinkind". De regie van deze avond was in handen van dhr. I. J. Drever. Aan 't eind van de avond bracht de presidente dank aan allen die mee gewerkt hadden deze avond zo goed te doen slagen en met het zingen van Ge zang 280 werd deze mooie aovnd be- sloten. Van 39 november 1960 KRUININGEN. Geboren: Salomon Wil ly Johannes, zv. Willy Alfred Colpaert en Maatje Adriana de Visser. Overleden: Hendrika van de Velde, 81 j., wed. van Pieter Pieterse; Joseph Petrus Theenaart, 59 j., echtgenoot van Coleta Maria Durinck; Jacobus Otte, 58 j., echtgenoot van Cornelia Christina van der Schraaf. Over de maand oktober 1960 KRABBENDIJKE. Geboren: Cornells, zv. M. Weststrate en M. Overbeeke; Jozias Cornelis, zv. J. H. Kole en N. K. Tramper; José, dv. J. Sinke en L. P. Dees. Ondertrouwd: L. G. van de Griek, 21 j. en J. Clement, 23 j.; J. Hirdes, 25 j. en K. F. van Velzen, 23 j. Gehuwd: A. van Damme, 24 j. en T. Luteijn, 19 j.; L. G. van de Griek, 21 j. en J. Clement, 23 j. Kruinlngen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. 2.30 uur: Ds. Nijsse, Goes. Geref, Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Zaterdag 12 november 6.30 uur: Student Schipaanboord. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. van Kapelleveen, Rotterdam. Krabbend jj-k e Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Kand. A. Koetsier te Amsterdam. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Nijsse uit Goes*. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Ji> Geref. Kerk ovs 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Vikaris J. Bezemer. 7 uur: Ds. A. Th. Rothfusz uit Vlissin- gen. Jeugddienst. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Haverkamp, Anna Paulownapolder. 0X19 3 1' XI9 Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur. Student Harinck, Goes Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dqken. Strekkende tot algemene kennisgeving Heden ging na een kort, zeer smartelijk, doch geduldig gedra gen lijden, in het zie kenhuis „Oostwal" te Goes, van ons heen, onze zeer geliefde en zorgzame man, vader en behuwdvader de heer Cornelis Kole Echtgcn. van A. C. Steketee op de leeftijd van ruim 54 jaar De zekerheid dat hij thans „Veilig is in Jezus armen" is onze grote troost Uit aller naam: A. C. KOLE- STEKETEE Yerseke, 3 nov. 1960 Noordzandstraat 11 De begrafenis heeft plaats gehad op maandag 7 nov. te Yerseke Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven bij het zo onver wachts overlijden van on ze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader P. A. van Oosten betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan doktoren C. M. Pol derman en A. W. Ampt voor de geneeskundige behandeling gedurende zijn ziekte Uit aller naam J. K. VAN OOSTEN- STEKETEE Yerseke, nov. 1960 voor kinderen van 6 lol 9 j. Okkie-, Gijs- en Mariekeserie Jongens- en meisjesboeken Kleur-, prenten- en plakboeken St.-Nicolaas kleurboek 50 cl WEMELDINGE want de Radio, T.V., bandrecorder of ieder ander apparaat dat u wenst, krijgt u eerst 8 dagen op proef. Daarna beslist u pas Agent MAXWELL N.V. Vraagt vrijblijvend demonstratie bij Viers'traai 20 Beatrixsiraai 15 Geen geld of goederen af te geven aan Cornelia Korstanje, Nieuwendijk 26 Wemeldinge, daar door mij niets wordt be taald J. KARELSE W. Kanaalweg 41 Wemeldinge A.s. zaterdag 250 g room- botermoppen 95 ct. 5 tom- poucen 75 ct. Volop gebak voorradig De zaak met de meeste reklame „Nut van 't Algemeen", Yerseke Vrijdag 11 november 8 uur in concertzaal Nolet verzorgd door Kon. Rotterdamsche Lloyd 1. Bouwfllm m.s. „Willem Ruys" 2. „Over Zee naar de Zon". Entree t Nutsleden en leden van oester- en mosselver. met hun personeel f 1,— niet- leden f 1,50 5» 1 BOEKHANDEL Yerseke - Kruiningen Bastei vroegtijdig uw Vierstraat 8 Yerseke CONTACT-AVOND Ouders - Personeel dinsdag 15 nov. '60 7 - 9 uur Leerlingen klas 2 en 3 Uw RIJWIELVERLICHTING moet in orde zijn Laat daarom uw oud licht door een nieuw vervangen Dat bespaart u kosten Schuttershof 1 2 Telefoon 639 - Yerseke Een nachtstroomtarief zorgt dat u voor enkele centen uw water kunt verwarmen en wassen, gedurende de nachturen Bij het opstaan is uw was klaar i Vraagt ons inlichtingen Zondagmiddag 12.30 uur 9 2.30 uur Voor al uw werkkleding is het beste merk KLM voor betere pasvorm en kwali teit. - Alleenverkoop voor Yerseke: P. Paauwe. Ondanks prijsverhoging handhaven wij nog oude prijzen. Zorg dat U er bij komt! Prima kwaliteit fla nellen lakens 150 x 230 5,95 en 180 x 230 6,95. Firma J. de Jonge Zoon, Tel. 372, Kruiningen. Neem nu het kouder wordt zo'n heerlijk warme wollen of mohair shawl. In vele kleuren en prijzen voorra dig. - Gez. Harthoom. Grote sortering herensjaals in mohair, Shetland, bouclé en kamgaren, alle even mooi, in prijzen van 2,50 tot 9,75. Warme wollen he rentruien met col en rits in blauw en grijs v.a. 18,40. Nout Sinke, Yerseke. 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Te'koop een kippenhok met ren, 7J4 meter lang. Te be vragen: Oranjeboomstr. 24, Wemeldinge. Leuke cocktailschortjes, aardige modellen en kleur combinaties, 2,50, 2,70 enz. Praktische dusters, mooie motieven, 3,20. Damessjaals in zijde, satijn en wol v.a. 2,10. Wevenit jumpers m. kraagje en m. in div. kleuren, 5,95. - Nout Sinke, Yerseke. Wij ontvingen schattige wevenit en handweef jurk jes, pakjes, ballonbroekjes en overgooiertjes. Héél apart en niet duur. Beeldi ge nylon babygarnituren, jasje en broek. Heerlijk warm en gemakkelijk was- baar. Enorme sortering ba by-artikelen. - Textielhan del Snoep-van Willigen. Hoover stofzuiger te koop wegens overcompleet. Boek handel Van der Peijl, Yer seke, Tel. 01131-532. UW MAATCORSET Zitting te YERSEKE dinsdag 15 nov. tussen 2-5 u. Cafetaria N. P. OELE Moderne vlotte dusters v.a. 14,35. Favorita cocktail- schorten 2,95, gewoon model 3,75. - J. Kole, tel. 372, Yerseke. Wij kwamen in het bezit van een grote partij fla nellen damesnachtponnen in kleuren geel, rose, zalm en bleu. Flinke ruime maten, voor de bijzonder lage prijs van 5,50. - J. de Jo.nge Zoon, tel. 372, Kruiningen Centrifuge's reeds' vanaf 165,3 kg inhoud. Fa. Hovestadt De Jonge, Kruiningen-Y erseke. Op 9 en 10 december bazaar te Yerseke ten bate Her vormd Verenigingsgebouw. Zojuist ontvangen nylon velour kindersweaters, het gehele jaar door een ideale dracht. In bleu, korenblauw, geel en wit. Alle maten, héél voordelig in prijs! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Juist ontvangen een grote partij gestreept flanel in verschillende coupons a 1,— per meter. Boerinnen, mooie coupons van 5.50 meter v. 5,50. U hebt dus 2 onder rokken voor 5,50. Komt U eens kijken? J. de Jonge Zoon, tel. 372, Kruiningen Dusters in heerlijk warm satijn feutre kwaliteit. Zeer leuke moderne kleuren. Ook in Draion ondergoed hebben wij ruime keuze. - Van IJs- seldijk-Snoep. Voor Sint-Nicolaas hebben wij een ruime sortering schemerlampen ontvangen. Fa. Hovestadt De Jonge, Kruiningen-Y erseke. Jasperse altijd voordeliger! Grote pot abrikozen op sap 89 cent. 1 blik cornedbeef 1,85. Speculaas 1 pak 79 ct. Grote cake 85 ct. Taai-taai 250 g 39 ct. Grote fles sla olie 98 ct. Jampot pickel 49 ct. Groot blik nasi 1,39. Zoute pinda's zak 200 g 45 ct. Verse pinda's 250 g 54 ct. Gestoomd gehakt 200 g 54 ct. p. blik. Varkensvlees p. blik 200 g 65 ct. Voor uw wasmachine en centrifuge het adres met de meeste sortering: Ho vestadt De Jonge, Krui ningen-Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 38 ct. Rook vlees 55 ct. Ontbijtspek 37 ct. Both.worst 25 ct. Snij- worst en metworst 38 ct. Cornedbeef 35 ct. Paling worst 42 ct. p. 100 g. VV kaas 64 ct. p. 250 g. Oude witte 34 ct. Oude k. kaas 36 ct. Potten Weener worst 98 ct (8 stuks). 3 pak mar garine 99 ct. Ook andere soorten margarine, steeds vers. Prima kwaliteit wit flanell. lakens slechts 6,60; ge- ruifcflan. lakens 7,95, 175 cm br. Reumanella lakens in wit en gekleurd. Prima wit flanel 1,76 p. m. en 1,56. Dames-, meisjes-, jongens- en heren flan. py- ama's in alle maten. Dames flan. nachthemden tot m. 50 slechts 5,98; extra wijd 7,80. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Jasperse ook in textiel voor deliger! Zware flanellen la kens, wit en gekleurd, ook per meter. Lonneker werk kleding. Overalls. Manches terbroeken en werk-over- hemöen. Pracht nylons. He rensokken en kindersokken. Beste merken ondergoed. Baddoeken en theedoeken. Mooie jongens ribcord- en manchester broeken. Koop nu uw zakagenda 1961, nunog ruime keus. Kantoorboekhandel W. Ha melink, Wemeldinge. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Zuid. Ach terweg 15, Tel. 215, We meldinge. Vermist te Kruiningen grij ze poes, roepnaam Blacky, wit befje, dwars gestreepte voorpoten. Tegen beloning terug te bezorgen. Mevr. G. Lammers, v. Dusseldorp- straat 104, Goes. Geldkistjes in diverse af metingen, winkelkassa's. Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Nu het kouder wordt, ga dan goed gekleed met een warme winterjas. Verkrijg- i Voor de jongens hebben wij voorradig warme winter jassen, coats en parka's in alle prijzen, met en zonder teddyvoering. - P. Paauwe. Het wordt kouder! Zorg niet alleen voor warme wol len dekens en behagelijke flanellen lakens, maar ook voor extra warm winter- ondergoed voor klein en groot. Koude voeten? Geen nood! Noorse sokken zijn een uitkomst. Nu ook in multi-colors. En denkt U ook aan onze beroemde Bix sokken Gegarandeerd krimpvrij- Textielhandel Snoep-van Willigen. Jasperse altijd voordeliger! Echte choc.beestjes 48 '4t. Betke choc. 52 ct. Ruhïbo- nen 38 ct. Agar 22 ct. Edel menagerie 35 ct. Nogat- blokjes 38 et. Sinasstadf jes 38 ct. p. 100 g. Echte bo terkoekjes 69 ct. Koktój frou en eikoekjes 59 ct. Biê- kwie 32 ct. Kransjes 52 ct. p. 250 g. Lange vingers 35 ct. p. 100 g. In onze etalage ziet U slechts een klein gedeelte van onze grote collectie e£- fen en gebloemd flanel. Mo derne strepen voor heren- en jongenspyama's. Snoezig poppetjesflanel voor kleu- terpyama's en trappelzak ken. Alles met bijpassende effen tinten voor garnering. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Reeds nu hebben wij leuke surprises voor de Sint-Ni- colaas ontvangen. Koop nu de keuze nog groot is en wacht niet tot de laatste dag, dit voorkomt véél te leurstelling. - "Van IJssel- dijk-Snoep. Ook in sjaals en handschoe nen hebben wij een ehorme sortering in de nieuwste kleuren, dus neem even een kijkje in de speciaalzaak voor vader en zoon: P. Paauwe, Yerseke. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Naai zelf een strakke rok of japon met onze zeer bi zonder mooie stoffen van A.B.G. en andere goede merken. Reeds nu ontvin gen wij alle patronen vffn Simplicity voor de korrrfeh- de feestdagen. - Van iis- seldijk-Snoep. Op het gebied van de wo ninginrichting zijn wij ruim gesorteerd in vitrage .Ben overgordijnen, kokoslopgrs, gang- en traplopers, vloer bedekking in alle prijzen en kleuren. Wij verzorgen voor U de vitrage's tot in de puntjes. - P. Paauwe. baar in prijzen vanaf 79,50 W« ontvingen deze week iirnA» 4/\ lnnlrn nrvtoln bij P. Paauwe, Yerseke. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Voor uw handels- en fa miliedrukwerk kunt U te recht in ons modern inge richt bedrijf. - Fa. F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Kruiningen. Onze collectie kinderjasjes en manteltjes is nog steeds heel mooi, omdat wij tel kens nog nieuwe ontvangen. Deze week verkopen wij enkele kleuterjasjes, meis jesmantels en monty-coats voor grotere jongens en meisjes aan prijzen ver be neden de waarde. Wij heb ben hierin niet meer alle maten. Textielhandel Snoep- van Willigen. weer de leuke cotelé jon genspantalons in Terlenka kwaliteit in de nieuwe kleur bronsgroen. - Van IJssel- dijk-Snoep. Schrijf- en tekenbehoeften, kantoorbenodigdheden heb ben wij in een uitgebreide sortering voorradig. Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. U bent heerlijk warm ge kleed met een rok van Aa- Bé-ruitstof. Wij hebben een bijzonder grote keuze in coupons voor 11,95 per rok. j. de Jonge Zoon, Tel. 372, Kruiningen. Jasperse steeds je goed koopste adres voor lies-, knie- en kaplaarzen, klom pen en klompsokken. Ook mooie plastiek kinderlaars jes. Ook In vesten, truien en pullovers hebben wij een grote sortering voor heren Lederen kleding, Gelmok en jongens in alle prijzen. kwaliteit. Enorme sorte-P. Paauwe, Yerseke. ring. Goedkope prijzen. St. Antoine, Roosendaal, tel. 4318 en 3516 Het wordt nu echt guur najaarsweer, daarom is het tijd voor lekker dikke Stemm sokken, welke niet krimpen. Probeer ook eens Een warme schooljas die werkelijk tegen een stooje kan, neem dan een moderne een keer de Noorse sokken antraciet Sturka jas, voor met nylon versterkt, en jongens en meisjes te dra- ook dit geldt voor uw kou gen. Voorradig in alle ma- senkaart. - Van IJsseldijk- ten bij Van IJsseldijk-Snoep Snoep. Heerlijk dikke warme sport- wol in vele kleuren voor radig. Brei eens een Ifeuke losse sporttrui of vest?'Uw succes is verzekerd, als U maar de goede wol neemt van Pinquin of Neveda. Met gratis breipatronen. - Van IJsseldijk-Snoep. Een mooie collectie post zegels voor verzamelaars. Mapjes in een grote sor tering en diverse prijzen. - Boekhandel F. van der- Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Elbeo kousen zfjn toch het voordeligst in het d:gag$n. Ook U komt er om terug. Voorradig in de allernieuw ste donkere tinten. Reeds vanaf 2,90. - Van IJssel dijk-Snoep. Dekens en flanellen lakens tegen scherpe prijzen vindt U bij Paauwe op de Paar denmarkt. Wollen heren fant.sokken in lang en kort model. Crêpe mousse sokken vanaf 1,85. Grijze, bruine en zw. werk- sokken. Heren woll. qn in terlock onderkleding. He renzakdoeken in grijs, rood, wit en gekleurd een grote sortering. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Zoekt U een gaine of Beha die uw figuur corrigeert, probeer dan eens de Ruiten 2 en een Lastina of Peter Pan beha. U bent er veel slanker in en uw japonnen kleden veel beter. - Van IJsseldijk-Snoep.

Scheldebode | 1960 | | pagina 3