mfmm ELKE Moeder KffiDampo DE AVONTUREN VAN BIM EN BAM, DE VROLIJKE BEERTJES YERSEKE Voor hef fere Baby-huidje WEMELDINGE KRUININGEN Als hel lezen niet zo goed meer wil Koopt U bij or.s de juiste BRIL RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND Van verdrinking' gered. Twee zoontjes van dhr. H. Zuydweg waren in de Schelde met een speelgoed bootje aan het spelen. Op een gegeven ogenblik zagen dhr. A. Daane en Ph. Daane de jongens in het water ver dwijnen. Dhr. Ph. Daane kon ze nog net op tijd redden. De postduiven. Door de postduiven vereniging „De Noordster" werden vorige week meer dere wedstrijden georganiseerd. Vanuit Parkestone in Engeland werden 90 dui ven gelost om 10.30 u„ afstand 199 km. De eerste duif kwam binnen om 14.27.13 uur met een snelheid van 840,93 m per minuut. De prijzen werden behaald als volgt. 1 J. J. van Oeveren; 2, 20 C. A. Elenbaas; 3, 19 Jac. v. d. Plasse; 4 H. J. vair Es; 5 J. J. Zuijdweg; 6, 13 C. de Koeijer; 7 J. A. v. d. Plase; 8 P. M. Lamper; 9 J. J. Philipse; 10, 12 C. Ver mast; 11, 17 M. Minnaard; 14 Joh. Min naard; 15 Jac. van Stee; 16 E. Ver mast; 18 Joh. van Es; 21, 22 J. Zoete- weij; 23 H. E. Murre. Van Tilburg werden 87 duiven gelost om 12.30 uur, afstand 73 km. Hier vie len de prijzen bij 1, 7 M. v. d. Dorpel; 2, 13, 20.GL F. Hout, 3, 9 M. C. Lamper; 4, 19 D. H. Murre; 5, 11, 18, 22 J. J. van Oeveren; 6, 8 Joh .Minnaard; 10 J. W. Murre; 12 W. M. van Haver; 14 M. Minnaard; 15, 16 H. E. Murre; 17, 21 L. Kosten. Van Pt. st. Maxence, afstand 263 km werden 145 jonge duiven gelost om 9.30 uur. De eerste duif kwam hier aan om 12.52.15 uur met een snelheid van 1409,03 m per minuut. Hier waren de prijzen; 1, 15 C. F. Hout; 2. 3 J. Zuijd weg; 4, 20, 35 H. P. van Noorden; 5, 7 C. Vermast; 6, 19, 23 E. Vermast; 8, 25, 36 M. Minnaard; 9, 26 E. Th. Zoete- weij; 10, Ï1 J. W. Murre; 12. 37 Jac. van Stee; 13, 14, 21, 34 C. A. Elenbaas; 16, 24, 31, 32 Ph. C. van Os; 17 H. E. Murre; 18, 29 M. v. d. Dorpel; 22 W. M. van Haver; 28, 30 Chr. E verse; 33 J. A. v. d. Plasse. Verder waren vanaf deze plaats nog 22 oude duiven in concours, waarvan de uitslag was: 1 P. M. Lamper; 2 M. C. Lamper; 3, 5 Th. Zoeteweij; M. Min naard; 6 J. A. v. d. Plasse. "Q1 GVnCDM POEDER-ZALF l)ADTUtKI1 OLIE - ZEEP Wandelsport. Bij dl! zaterdag gehouden wandeltocht werd te Wemeldinge in hotel Smits rust gehouden. De Rode Kruis mensen van de colonne Zuid-Beveland hadden hier hun pleisterplaats ingericht, maar dank zij het koele weer waren er weinig blaren te behandelen. De beker, die be schikbaar was gesteld door hotel Smits werd gewonnen door J. Leendertse uit Kapelle. Zwevende bak. Bij de reparatiewerkzaamheden aan de westsluis gebruikt men een zolder- bak. Deze was zaterdagnacht op on verklaarbare wijze los geraakt en aan het drijven geraakt in de sluis. Toen het water afging, kwam de bak tuusfln de muren vast te zitten, en bij laag water zag men de bak hangen en vormde een verbinding van oost naar west. Pas bij hoog water kon men de bak weer in zijn element krijgen. Scheepvaart. Het 1000 ton metende tankschip „Tandoma" dat bij een aanvaring lek was gestoten, kwam vrijdag de haven binnen. De „Tadrona die geladen was met superbenzine en onder Zwitserse vlag voer, moest op last van Rijkswa terstaat de haven weer verlaten, daar hij met de uitstromende benzine gevaar opleverde voor de scheepvaart. De „Ta- dorna ging op de Oosterschelde voor anker, waar zaterdag de benzine werd werd overgeslagen in het motortank schip „Camee". De overslag vond plaats onder douane-toezicht, daar de lading verzegeld( was. Nadat enige tanks waren leeggeporrfpt was de tanker zover ge licht, dat de door de aanvaring ver oorzaakte schade boven de waterlijn kwam. Nadat de nodige voorzieningen waren getroffen verleende de Rijkswa terstaat vergunning om het kanaal te bevaren. De schade aan het vaartuig is op ruim 80.000,geschat. Raadsvergadering. Vrijdagavond vergaderde de raad der gemeente Wemeldinge onder voorzitter schap van de burgemeester C. N. F. van Sas. De voorzitter deelde mede, dat dhr. Joh. de Mul in de werken der gemeente is aangesteld. De begroting voor de Gemeenschappelijke Keurings dienst van slachtdieren en van vlees in de keuyingskring Kruiningen werd goed gekeurd met een nadelig slot van 105,39. 2 Woningwetwoningen werden verhuurd aan de heren M. Bal en L. M. C. Manneke respectievelijk voor 8,95 en 10 gulden per week. Tot commissie leden ingevolge de Woningruimtewet 1947 werden benoemd dhr. P. J. J. Dek ker, C. Burger, J. Hamelink en A. P. Schouwenaar. De burgemeester C. N. F. van Sas werd met algemene stemmen benoemd als lid van het algemeen be stuur van de Centrale werkplaats „De Bevelanden" te Goes. Het huis met erf aan de Z. Achterweg van mej. F. van Koeveringe werd aangekocht voor de prijs van 1500,Tot gemeentear beider in tijdelijke dienst werd met al gemene stemmen benoemd dhr. Jan Ha- verhoek. Dhr. J. A. de Schipper (A.R.) vroeg aan B. en W. of de vergunningen om muziek te geven in café's door B. en W. worden versterkt. Dit wordt ge daan door de burgemeester. Op de vraag van dhr. Schipper of dit op 7 augustus was gebeurd antwoordde de burgemees ter hiervan niet op de hoogte te zijn, dit zal nog nader onderzocht worden. Burgemeester richtte zich hierna tot de dhr. P. J. J. DekkerV.V.D.), daar hij als raadslid een jubileum vierde n.l. 25 jaar raadslid. De burgemeester schetste in een zeer hartelijke toespraak de eigenschappen van dhr. Dekker en prees de raad van Wemeldinge en de burgerij gelukkig met een persoon die zo'n rijke kennis heeft aan inzichten voor het belang van de hele gemeen schap. Ook wees de voorzitter op de funkties die dhr. Dekker buiten de ge meente bekleedt. Namens B. en W„ raadsleden en ambtenaren ter secretarie overhandigde de burgemeester een ca deau aan de jubilaris, dat bestond uit een zilveren briefopener. Onderwijl hoor de men in de raadszaal, die versierd was voor deze huldiging, de eerste tonen van het muziekgezelschap O.K.K., die de jubilaris een feestserenade kwam brengen. Felicitaties, mede namens de burgerij, werden uitgesproken door de voorzitter dhr. J. Burger. Nadat dhr. Dekker dank gebracht had voor deze serenade, sprak hij zijn dank uit aan burgemeester, wethouders, raadsleden en de gehele Wemeldingse bevolking voor het vertrouwen dat hij deze 25 jaar heeft mogen ondervinden. Rijkspostkantoor. Op de rijkspostspaarbank te Wemel dinge werd in de maand augustus aan spaargelden gestort een bedrag van 28.381,91. Terugbetaald werd tot een bedrag van 14.620,97. Er werden 4 nieuwe boekjes uitgereikt. Voetbal. Zaterdag rolde de voetbal voor de eerste maal in de competitiewedstrijden. De A junioren startten op eigen veld en schoten dat het een lust was, 13 maal troffen zij het doel. Een overwinning, die voor zich zelf spreekt. Ook het tweede elftal speelde thuis en wel te gen De Beren II. Ook hier bleef de winst aan de Wemeldingse zijde, eind stand 72. Het eerste elftal trok naar Veere I en wist daar beide punten bin nen te halen, eindstand 12. Zaterdag a.s. speelt het eerste elftal thuis tegen Kapelle I. Het tweede trekt naar Krui ingen III. Coöp. Boerenleenbank. Bij de Coöp. Boerenleenbank te We meldinge werd in de maand augustus aan spaargelden ingelegd tot een be drag van 105.815,69. In dezelfde pe riode werd terugbetaald 74.433,23. Het saldo aan het eind van de maand be droeg 2.878.582,02. In de maand aug. werden 10 nieuwe boekjes uitgereikt. Collecte. De jaarlijkse collecte van het Konin gin Wilhelminafonds voor de kanker bestrijding heeft te Wemeldinge opge- rbacht het mooie bedrag van 606,65. Ongeval. In de nacht van zaterdag op zondag is omstreeks 3 uur een personenauto met vier inzittenden op de rijksweg na bij Kruiningen over de kop geslagen. De bestuurder, dhr. A. J. uit Schore werd daarbij uit de wagen geslingerd en moest met een zware hersenschudding naar ziekenhuis Oostwal in Goes worden vervoerd. De drie passagiers, dhr. C. M. P., M. Z. en P. J. Z. allen uit Schore konden met lichte verwondingen en na behandeld te zijn door dokter P. Alle- wijn naar huis gaan. De auto, die uit de richting Bergen op Z oom kwam, ramde een aantal langs de kant van de weg staande bermplankjes en sloeg daarna over de kop. De auto werd daar bij vrijwel vernield. Omtrent de oorzaak en de toedracht van het ongeval is tot nu toe niets bekend. Dte Rijkspolitie te Kruiningen stelt een rlader onderzoek in. Collecte. De collecte voor de kankerbestrijding heeft in de gemeente Kruiningen op gebracht 619,33. Concert. Op woensdag 14 september hoopt de orgelcommissie weer een concert te or ganiseren in de kerk. Het orgel zal be speeld worden door Piet van den Kerk- hoff. Deze bekende organist van de Nieuwe Zuiderkerk te Rotterdam munt uit door zijn goede Bach-vertolkingen. Velen zullen hem reeds kennen van zijn medewerking aan de uitvoeringen van de Mattheüs Passion te Hulst. Hij brengt werken ten gehore van Swee- linck, Couperin, Buxtehude, Bach, Ca- sanovas en Lidon. Verder hebben wij ons van de medewerking kunnen ver zekeren van de jonge en veelbelovende hoboïst Philipp Fey te Vlissingen, leer ling van Haakon Stotijn aan het Am sterdamse Conservatorium. Hij speelt werken van Teleman, Handel en de Fesch. Muziekliefhebbers worden aan geraden dit concert vooral niet te ver zuimen, daar de naam van den Kerk- hoff en het door Fey reeds eerder alhier gepresteerde borg staan voor een avond van hoog muzikaal gehalte. Korfbal. Vorige week speelde Zeelaridia tegen W.K.V. uit Wemeldinge. Ê*t W.K.V. niet onderschat moest worden, bewees wel de uitslag n.l. 42 in het voordeel van Zeelandia. Het tweede twaalftal ging voor niets naar Togo omdat daar het terrein werd afgekeurd. Zaterdag moet Zeelapdia I naar Volharding uit Yerseke. Op de series verloor nl'éft van Volharding, dus zal er opgepast moeten worden wil men niet opnieuw verliezen. Voetbal. Zaterdagmiddag speelde Kruiningen III zijn eerste competitiewedstrijd in dit seizoen en wel tegen Rillandia III. Kruiningen III wist deze wedstrijd met 50 te winnen, waarbij midvoor Maas zeer produktief was en maar liefst vier maal scoorde. Een wel zeer goed begin dus. A.s. zaterdag ontvangt Kruiningen III Wemeldinge II, terwijl Kruiningen I en II hun eerste uitwedstrijd tegen Patrij zen spelen. iite§9U' Ke pelle (Z.-B.) T.l. 0 1102-223 Benoem ng. Dhr. v. d. Staay te Etten-Leur is benoemd als trainer van de voetbalver eniging „Rillandia", met het doel het spelpeil te verhogen. VVedvlui hten. De pcstduivei houdersvereniging „Per Luchtpost" nam deel aan de wedstrijd uit Roermond, afstand 128,5 km op 3 september j.l. Uitslag: 1, 4 en 6 Jac. van Stel; 2 en 5 S. J. Prevo; 3 A. van Iwaarden. Muzikale rondgang. Ter ere van de verjaardag van Prin ses Wilhelmina, op 31 augustus j.l. werd door de muziekvereniging ^Rillandia" een muzikale rondgang gemaakt. Voetbal. Zaterdag speelde de voetbalclub Ril landia I tegen Smerdiek. Smerdiek won met 53. Rillandia II kwam in het veld tegen Driewegen II en won met 50. Rillandia III speelde tegen Krui ningen III en verloor met 05. Opening dorpshuis. Woensdagmiddag werd het nieuwe dorphuis „Luctor et Emergo" geopend onder enorme belangstelling. Nackit eerst burgemeester J. C. W. Jobse t«n rede had gehouden, vond de opening plaatst door de ambassadeur van Australië, Sir Edeoin Mac. Carthy, waarna de com missaris der koningin in Zeeland jhr. De Casembroot als eerste de rij van sprekers opende, welke hun gelukwen sen overbrachten. Verschillende prach tige cadeau's mocht de burgemeester in ontvangst nemen. De ambassadeur werd aan de rijksweg opgewacht door een achttal ruiters in Zeeuws kostuum. De muziekvereniging „Rillandia" stond op gesteld aan de ingang van de gemeente Vanaf vele woningen wapperde de drie kleur. 's Avonds werd met medewer king van verschillende verenigingen een gezellig openingprogramma uitgevoerd. Na afloop was er nog een bal, waarvan velen gebruik maakten. In qjis. volgend nummer hopen wij u een volledig ver slag te geven. Voetbal. Zaterdagmiddag werd door Krabben- dijke II de eerste wedstrijd gespeeld in de nieuwe competitie. Zij zetten met deze wedstrijd goed in, want zij won nen van 's-Heer-Hendrikskinderen met 4—1. [<)(,-! Muzikale rondgang „Vooruit". Ter gelegenheid van de 80e verjaar dag van Prinses Wilhelmina maakte de muziekvereniging „Vooruit" woensdag avond een rondgang door het dit maal in hun nieuwe uniform, wat een fraai beeld gaf en grote belangstelling trok. - lc zijn er momenten waarop uw lichaam behoefte heeft aan een extra dosis energie. De opwekkende en ver kwikkende eigenschappen van King pepermunt vol doen aan die behoefte: u voelt u weer fit en fris. Beker-hengelwedstrijd. Zaterdagmiddag hield de hengelsport vereniging „De Kapelse Kanaalvissers" in het kanaal door Zuid-Beveland haar zesde bekerwedstrijd van dit seizoen. Er werd door 26 leden aan deelgenomen met een totale vangst van 1670 gram vis. De uitslagen van deze wedstrijd zijn: Senioren: 1. Jan Schipper, 290 g; 2. P. J. Lepoeter, 160 g; 3. P. Schijf, 140 g;; 4. J. P. Lepoeter, 100 g; 5 J. Remeijnse 80 g; 6. J. Schipper, 70 g; 7. A. Remeijnse, 60 g; 8 J. Lepoeter sr., 50 g; 9. C. Coomans, 50 g; Junioren: 1. Jan van Zweden, 200 g; 2. Jo Schipper, 180 g; 3. F. Hooge- steger, 180 g; 4. Jan Wabeke, 50 g; De algemene rangschikking is thans: 1. Jan Schipper, 810 g; 2. P. J. Lepoe ter, 455 g; en 3. L. C. Oele, 370 g. Voetbal. De eerste competitie-zaterdag is door v.v. „Kapelle" niet ongunstig verlopen. Op eigen terrein speelden allereerst de B-junioren tegen S.V.D. BI. Met 61 wisten de Kapelse jongeren te winnen. Hierna kwamen de eerste elftallen van genoemde verenigingen binnen de lijnen In een kleurloze wedstrijd moest S.V.D. het onderspit delven. Nadat de rust was ingegaan met 10 zegevierde de thuisclub met 20. Het was de wed strijd van de Kapelse keeper, die in deze ontmoeting maar liefst twee penal ty's wist te stoppen. Het tweede elftal dat op bezoek moest naar Waarde wist het tot een gelijkspel te brengen, 22. Oogst van de straat. Bij de postcommandant van de rijks politie te Kapelle zijn inlichtingen te bekomen over de aldaar als gevonden voorwerpen aangegeven goederen. Dit zijn: bril dubb. rijwieltas, vulpotlood, zwart windjack, regenjas, kluwen touw, speelgoedauto met garage, schroeven draaier, snoeischaar, twee vrachtauto- wielen met banden. Wedvlucht. Door de postduivenhoudersvereniging „O.W.T.B." te Kapelle werd met 72 dui ven deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Neufvilles. De uitslagen van deze vlucht zijn: 1, 8 en 9 F. van Buël; 2 en 3 J. op 'tHof; 4 M. Otte; 5, 6, 7 en 11 P. Glas; 10 J. Schrier en 12 J. L. de Jager. Botsing op rijksweg. Zaterdagavond omstreeks kwart over zeven zijn op de rijksweg onder Bieze- linge bij de 's-Gravenpolderse Oudendijk twee personenauto's met elkaar in bot sing gekomen. Vanuit de richting Krui ningen naderde op een gegeven moment mevr. N.-v. d. V. uit Kruiningen, die na voorgesorteerd te hebben links de rijksweg wilde verlaten. Achter deze auto kwam dhr. C. v. d. V. uit Hoek gereden, die op zijn beurt weer werd ingehaald door H. J. C. uit Breda. De ze laatste wilde passeren, maar zag plotseling de afslaande manoeuvre van mevr. v. d. V. Zijn poging om weer terug in file te komen mislukte, waarbij hij tegen de auto van v. d. V. uit Hoek botste. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Beide auto's werden beschadigd. Bloemententoonstelling. Vrijdag en zaterdag werd door de vereniging „Floralia" in een veiling- loods de 22e bloemententoonstelling ge houden. Het was dit jaar een expositie die kwalitief zeer goed genoemd mag worden. De jury, bestaande uit de he ren K. Goudswaard, P. Hermes en J. A. v. d. Guchte uit Goes hadden geen gemakkelijke taak. De schoolbeker werd dit jaar gewonnen door de Hervormde school te Biezelinge, terwijl dhr. B. Spuy de wisselbeker voor de dahlia-in zending af moest staan aan dhr. M. H. Glas. Vrijdagavond werd de tentoon stelling door burgemeester H. G. van Suylekom geopend. Vooraf had dhr. P. Oele een welkomstwoord gesproken. Over bezoekers heeft men deze dagen niet te klagen gehad. Ruim duizend personen passeerden de controle. Zater dag werd de tentoonstelling in samen werking van de jubilerende firma S. P. Groenleer (40 jaar) attractief gemaakt. Zo werd des middags een jubileum-puz- zelrit gehouden voor auto's, motoren, bromfietsen en fi,etsten. Ondanks het ongunstige weer namen aan deze wed strijd nog 54 personen deel. Bij de ca tegorie auto's en motoren ging de eer ste prijs naar M. Tilroe uit Kapelle, 15 strafpunten. Van de groep bromfiet sen- fietsen werd dhr. M. P. Mol uit Driewegen winnaar met 40 strafpunten. De opbrengst van het inschrijfgeld werd door de jubilerende firma ter beschik king gesteld van Sport Steunt Zonne veld". Het bedroeg 57,20. Omstreeks vijf uur werd er ook een ballonwed strijd gehouden voor de schoolkinderen. Enkele honderden ballonnen werden het luchtruim ingestuurd, wat een, imposant gezicht was. Des avonds had de prijs uitreiking plaats op de tentoonstelling. Voor een vrolijke noot zorgde hierbij het mandolineorkest „Excelsior" uit Kruiningen onder leiding van dhr. B. Leijs. Bestuur wielersportclub uitgebreid. Het bestuur van de wielersportclub „Kapelle-Biezelinge" is tijdens een op maandagavond in hotel „De Zwaan" ge houden algemene vergadering met drie leden uitgebreid. Men achtte dit nood zakelijk teneinde het werkterrein te kunnen verbreden. Als nieuweling krij gen zitting in het bestuur de heren J. Eversdijk Jz„ A. Dommisse en G. Kos ten. Ook de funkties in het zittende bestuur werden opnieuw verdeeld. J. J. Ganseman als secretaris en dhr. J. Wel- leman als penningmeester. De heren C. van Liere en Joz. Remijnse hebben zit ting als secretaris. Besloten werd om een volgend jaar op 3 juni een ronde te laten verrijden voor nieuwelingen en adspiranten. Dhr. J. Welleman bracht een financieel verslag uit over de ronde van 27 augustus. Deze heeft nog een klein batig saldo opgeleverd. Van 18 september 1960 YERSEKE. Geboren: Jacob, zv. Hubregt Esdra Murre en Cornelia Adriana de Wilde. Huw.aang.: Abraham Verdoorn, 26 j. te Roozenburg en Jacoba Louwerse, 25 j. Jacob Lokerse, 28 j. te Wolphaarts- dijk en Dirkje Cornelia de Koeijer, 25 j. Huw.afk.: Jan Hendrik Aleid Bosch, 70 jr. te Alphen a/d Rijn en Marigje Baardman, 57 jr. te Alphen a/d Rijn, laatst te Yerseke. Huibert Hendrik Everse, 24 j. te Vlaardingen, laatst te Yerseke en Ma ria de Haan 24 j. te Vlaardingen. Van 18 september 1960 KRUININGEN. Ondertrouw: Jan Wil lem Kanaar, 26 j. te Alblasserdam er Nelly Betsy Witte, 23 j. Paulus Hendrik Louisse, 23 j. en Elsa Juliana Fassaert, 20 j. Overleden: Anna Maria Catharina Peters, 80 j„ weduwe van Peter Leonar- dus Rats. Over de maand augustus 1960 RILLAND-BATH. Geboren: Wilhel mus Franciscus Jacobus, zv. Willem Johan Marie Duijsters en Rosalia Mar- garetha Tanis. Jan, zv. Matthijs Cor nells de Koster en Lena Adriana Mieras. Cornelis Jan, zv. Nicolaas Anthonie Deist en Grada Johanna Heetbrink. Lu- cien Ernst Alfred, zv. Martinus Jacob Timmermans en Irma Elisabeth Ba- bette van Iwaarden. Cornelia Maria An na, dv. Joseph Louis Fleischeuter en Joanna Maria Brands. Jan Martinus, zv. Jannis Martinus Casteleijn en Aaltje Geelhoedt. Antheunis Adrianus Johan nes Petrus, zv. Adrianus van den Ak ker en Jakomina Maria Kerkhove. Huw.aang. Leendert Staal, 53 j. te Krabbendijke en Cornelia Lobbezoo 59 j. Gehuwd: Johannes Kloet, 53 j. en Anna van Oost, 55 j. Dirk van Iwaar den 28 j. te Middelburg en Jacomina Levina Francina Prevo 23 j. Cornelis Pie ter Engelaar 32 j. en Adriana Hage naars, 19 j. Overleden: Cornelis de Goffau, 78 j. echtgenoot van Wilhelmina Kodde. FEUILLETON In het nummer van volgende week hopen wij een aanvang te maken met het nieuwe vervolgverhaal „De grote liefde", door Henk van Heeswijk. We gaan hier niets over de inhoud verklap pen, maar we kunnen onze lezeressen en lezers wel toezeggen dat de beleve nissen van Jo en Gerard hen van begin tot eind in spanning zullen houden. Bim en Bam gaan vliegen. Bim en Bam staan hier te smeken bij het ooievaarpaar, „Toe, laat ons eens allen vliegen?" „Nou, als 't moet, vooruit dan maar!" Bim en Bam gaan 't eerst de lucht in, alle dieren komen aan. Jantje Haas, zie je hier vliegen saam met Jimmy Pelikaan. Maar daar klinkt een droevig wenen. Plots'ling Bim en Bam in 't oor; Lena Nijlpaard/'Jumbo Slurf mans komen in het stuk niet voor! beiden hebben erg het land. „Tja", zegt Bim, „als je zo groot bent, dat heeft ook zijn schaduwkant!"

Scheldebode | 1960 | | pagina 2