Rinus Geluk L. BOM Burgerlijke Stand YxeAilcPieuhtAK. YERSEKE 3 A.Z.V.V. 2 YERSEKE 2 PATRIJZEN 2 Bonenplukkers P. H. FILIUS BOEKBESPREKING „DULCO" Gez. Harihoorn WONINGVERDELING Schoolschoonmaakster KORTE GOLFJES j. van Strien 134.775,Gebr. Mol hoek 134.705,(allen te Krabben- diike)Fa. Scheffelaar, Bergen op Zoom 134.465,J. v. d. Linde, Kloetinge 133.880,P. Soffers, Hoogerheide 133.700,W. Dronkers, Rilland- Bath 132.538,—; J. de Jonge, Kapelle 130.600,J. van Koeveringe, Scho- re 130.220,D. van der Poel, Oude- lande 129.329,—. Auto-ongeval. Zaterdagavond kwam uit de richting Bergen op Zoom een Belgische wagen aangereden over de Rijksweg, welke bij de havendijk rechtsaf wou slaan. Hiervoor remde de bestuurder. Een ach terop komende auto, bestuurd door de Amsterdamse vertegenwoordiger M., wonende te Middelbug, kon niet vlug genoeg meer stoppen. Om een botsing te voorkomen, gooide hij het stuur naar links en slipte. Na een verkeersbord afgeknapt te hebben, kwam hij in de steile berm van de afrit terecht en kan telde. Wonder boven wonder waren er geen persoonlijke ongelukken, maar de wagen in de wegberm werd ernstig be schadigd. WAARDE Benoeming directeur. Tot directeur van de muziekvereni ging „Vooruit" is benoemd dhr. D. Manneke te Kruiningen. KAPELLE-BIEZELINGE Raadsvergadering. Aan de twaalf woningwetwoningen, die de gemeente Kapelle heeft toegewe zen gekregen uit de industriepot voor de bouw van de Oostrom's conserven- fabriek, is in de dinsdagavond gehou den raadsvergadering weer een andere verdeling gegeven, dan waartoe in de laatste vergadering was besloten. Het besluit was toen in de drie dorpskernen Kapelle, Biezelinge en Schore vier wo ningen te bouwen. In de vergadering van dinsdag stelden B. en W. voor twee woningen te Schore, vier te Biezelinge en zes te Kapelle te plaatsen. Als ar gument voerde burgemeester H. G. van Suylekom aan, dat men voor Schore het aantal heeft moeten herzien, omdat na diepgaand onderzoek is gebelken dat er in deze dorpskern geen enkele gegadigde is te vinden die een nieuwe woningwetwoning wil betrekken. Ook de fabriekseigenaar heeft onder zijn personeel niemand kunnen vinden die genegen is op Schore te gaan wonen. Deze ontstellende feiten zijn voor ons college dan ook aanleiding geweest, al dus de voorz., om bij wijze van „geste" het te Schore toch nog te willen pro beren met twee woningen. Het is gelukt de woningen tegen goedkeuringsprijs onderhands aan te besteden bij de firma Jac. de Jonge te Biezelinge, waarbij is bedongen dat de woningen te Schore gebouwd zullen kunnen worden door het aannemingsbedrijf Van Koeveringe uit dat dorp. Met het voorstel op Schore slechts twee woningen te bou wen ging de raad akkoord. Over de verdere verdeling tussen de kernen (6 te Kapelle en 4 te Biezelinge) bleek raadslid L. de Koeyer niet te spreken. We hebben ze toch voor de fabriek ge kregen en wat voor bezwaar is er dan tegen er zes te Biezelinge te plaatsen, zo vroeg hij. Hij wenste hiervan dan ook een voorstel te maken, dat onder steuning kreeg van dhrn. J. Slabbe- koorn (S.G.P.) en F. van Hoorn (V.V. D.). Met zes tegen vier stemmen werd het voorstel van dhr. De Koeyer (C.H.) aangenomen. Tegen stemden dhrn. C. Tramper en A. de Neef (P.v.d.A.), J. de Jager (A.R.) en de beide wethouders B. de Jager en J. Balkenende. Momen teel zijn er 34 premie-aanvragen voor particuliere bouw ingediend. De eerste premies kunnen pas eind oktober te gemoet gezien worden, waarover de voorz. zich teleurstellend uitliet, om dat de beste bouwtijd dan weer ver streken is en de aannemers mogelijk zonder werk zullen komen te zitten. Een restant van acht in aanbouw zijn de woningwetwoningen die zeer binnen kort opgeleverd zullen worden, werden verhuurd aan personeel van de Oost rom's conservenfabriek. Van dhr. Joh. Schipper zal in Dijkwel een strook grond ter grootte van 4450 ca worden aangekocht voor de som van 24.180,- ter verdere voorziening in bouwgrond. Het ligt in de bedoeling deze grond te bestemmen voor de bouwcategorie „be drijven met woningen". Dhr. F. van Hoorn (V.V.D.) informeerde naar de naast het aan te kopen perceel liggen de stukje grond. De taxatie hiervan was nog niet gereed, zodat dit in een volgende raad zal komen. Aan dit stuk zijn er weinig openbare werken uit te voeren, omdat ze direct grenzen aan een straat. Tenslotte deelde de voorz. nog mede, dat het rioolgemaal te Bie zelinge naar plan eind september in werking gesteld zal kunnen worden. De pompen zijn gesteld, men is aan het metselen geslagen terwijl men niet zonder moeilijkheden de damwand aan het weghalen is. Met het leggen van de persleidingis de aannemer ge heel klaar. Dhr. De Koeyer wees er nog op, dat het ingebruik stellen ten spoedigste gewenst is, vooral voor de daar wonende mensen vanwege de stank van het afgevoerde fabrieksvuil. Voetbal. Zaterdagmiddag werd door het eer ste elftal een vriendschappelijke wed strijd gespeeld tegen Yerseke III. De eerste helft toonde Yerseke een licht overwicht, dat werd uitgedrukt met een 31 voorsprong. Na de thee kwam de thuisclub er beter in en dwong op het laatst de oestermannen geheel in de verdediging. Hoewel Kapelle de achter stand nog tot 32 wist in te lopen, wist men toch geen gelijk spel meer te forceren. Enkele minuten voor het eind van de wedstrijd kreeg Bom voor zijn club een penalty te nemen, maar doel man Beenakker wist dit schot te ke ren. Kerkconcert. Maandagavond gaf de Stichting Or gelcentrum in de hervormde kerk het vierde poneert' Van dit seizoen, dat werd verzorgd door de bekende orga nist Feike Asma. Ook dit keer mocht deze organist een talrijk gehoor ont vangen, want niet minder dan 250 per sonen hadden zich verzameld in het ruime kerkgebouw. De concertgever opende met een koraalfantasie van hemzelf, waarna hij werken speelde van G. F. Handel, N. W. Gade, Ch. M. Widor, J. Lemmens, L. Boëllmann en Jan Zwart. Het concert werd besloten met samenzang van ,,'k Wil U, o God, mijn dank betalen". Het volgende en laatste concert zal gehouden worden op maandag 26 september. Als organist zal dan optreden Jan Bonefaas. Wielerwedstrijd. Zaterdagmiddag werd na een onder breking van twee jaar te Kapelle door de wielersportclub „Kapelle-Biezelinge" weer een wielerronde verreden, ditmaal voor aspiranten en nieuwelingen. Bij de aspiranten zegevierde C. Mertens, Le pelstraat en bij de nieuwelingen ging F. Verbart uit Goes als eerste over de streep. De belangstelling voor deze ronde was niet bijster groot. Het ligt in de bedoeling om volgend jaar een wedstrijd voor amateurs te laten ver rijden. Verder zal de club op maandag 5 september in hotel „De Zwaan" een vergadering beleggen, teneinde een de finitief bestuur te vormen. De verdere verkorte uitslag van de wedstrijd luidt: Aspiranten: 1. C. Mertens, Lepelstraat; 2. G. Minneboo, Heenvliet; 3. W. van Alphen, Made; 4. M. Brand, 's-Heeren- hoek; 5. L. Lanooy, Roosendaal. Nieu welingen: 1. F. Verbart, Goes; 2. F. Boonman, 's-Heerenhoek3. K. Plieger, Lexmond; 4. A. Aarts, Halsteren; 5. R. Hoogerleid, Kapelle. Boogschutters bezochten Franse graven Ruim tweehonderd boogschutters uit België, Frankrijk en Nederland, die za terdag hebben deelgenomen aan de in ternationale wedstrijden in handboog- schieten te Ovezande, hebben zaterdag morgen een bezoek gebracht aan het Franse militaire kerkhof, waar in de meidagen van 1940 in ons land gesneu velde Franse militairen een laatste rustplaats hebben gevonden. Onder het gezelschap bevond zich ook burgemees ter Th. J. Andriessen uit Ovezande. Burgemeester H. G. van Suylekom ver telde zowel in het Frans als in het Hollands de geschiedenis en wees daar bij op de keurige verzorging van de graven. Nadat een vijftal bloemstukken namens diverse schuttersgilden waren gelegd en een minuut stilte was be tracht, vertrok het gezelschap naar Ovezande voor een krachtmeting in de edele handboogsport. FOTOBOEK OVER HET LEVEN VAN H.K.H. PRINSES WILHELMINA In verband met de 80ste verjaardag van H.K.H. Prinses Wilhelmina is een interessant fotoboek verschenen, n.l. „80 jaar Oranje", samengesteld door de bekende Oranjeverzamelaar D. Wijn beek. De auteur geeft aan de hand van vele unieke foto's en prenten een over zicht over haar veelbewogen leven, waarbij hij vooral de aandacht vestigt op de belangstelling, die deze Vorstin had voor noden en vreugden van het Nederlandse volk. De tekst naast de afbeeldingen wordt gedrukt in het Ne derlands, Engels, Frans en Duits. De foto's en prenten zijn hoofdzake lijk afkomstig uit de persoonlijke ver zameling van de bekende auteur. Het boek wordt uitgegeven bij De Graaf schap te Aalten. De prijs is 5,90 ge bonden. Verkrijgbaar bij Boekhandel van der Peijl, Yerseke-Kruiningen. Van 25 augustus1 september 1960 YERSEKE. Geboren: Margriet Antoi nette Maria, dv. Prospèr Julien Barbé en Cecilia Emma van den Bossche. Overleden: Adriana Nieuwenhuize, 71 j., echtgenote van Leendert Tramper. Van 2531 augustus 1960 KRUININGEN. Geboren: Antonie Jo- zias, zv. Willem de Braai en Antonia Jozina de Jager; Alida Hendrika Pie- ternella, dv. Johannes Pekaar en Wil- lemina Jannetje Bakker. Ondertrouwd: Herman Jacobus Bos- selaar, 24 j. en Clazina Jacoba Sara van Boven, 18 j. Wemeldlnge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 uur: Oud. Dronkers. 2.30 uur: Ds. Karelse. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. èl. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: De heer Van Melle, theol. kand. te Goes. 2.30 uur: Ds. Reijenga. Bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. E. Booy. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 j 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. N.m. bed. H.A. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v. m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Reijenga, Yerseke. 2.30 uur: Ds. Metting van Rijn, Breda. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. V.m. bev. diaken; n.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. J. Niewöhner van Wemeldinge. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. van Liere, Wolfaartsdijk 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Heel veel dank voor al de hartelijkheid op zater dag j.l. ondervonden Fam. Ligthart Schenk Kruiningen, sept. 1960 Voor de vele blijken van belangstelling ondervon den ter gelegenheid van mijn 80e verjaardag be tuig ik U mijn hartelijke dank A. DEK Kruiningen, sept. 1960 Voorhoute 8 Heden werd nog on verwachts van onze zij de weggenomen, onze innig geliefde vrouw en moeder, zuster, be huwdzuster en tante Adriana Tramper (gcb. Nieuwenhuize) in de ouderdom van ruim 71 jaar JOH. TRAMPER L. TRAMPER S. C. TRAMPER VAN STUYVENBERG Yerseke, 27 aug. 1960 Kerkh'oekstraat 34. Condoleantie-adres: Grint weg 6a. De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 30 augustus Zaterdagmiddag 4.00 u. Zondagmiddag 2.30 u. Alles op Kracht, Licht, Verwarming, Radio, Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bg de man, die ook als 't stuk is maken kan! Vraagt korsetten en B.-H.'s Goede pasvorm Prima kwaliteit en voordelig in prijs YERSEKE BUI êj&töO BHK lans fSSFS WB iSSR! 8S$X H8K gevraagd tegen a.s. maandag Grindweg 18 - Yerseke Adverteert in dit blad 11 BROOD- EN BANKETBAKKERIJ CHOCOLATERIE KERKPLEIN 2 - YERSEKE Wij nodigen U beleefd uit onze nieuwe winkel welke vrijdag 2 september wordt geopend, na 3 uur te komen bezichtigen Voor de bezoekers hebben wij een leuke openings attractie SCHOOL MET DEN BIJBEL - KRUININGEN Per 1 oktober a.s. wordt gevraagd een ttlB Inlichtingen bij de penningmeester dhr. G. Willem- se, Slotstraat 12, Kruiningen, 's avonds na 6 uur 15 regels 1,volgende regels 20 cent, 11 voor 10,bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Lederen kleding, Gelmok kwaliteit. Enorme sorte ring. Goedkope prijzen. St. Antoine, Roosendaal, tel. 4318 en 3516 Wij hebben altijd wel goe de gebruikte Inruil naai machines, onder garantie. Pfaff Naaimachinehandel, Papegaaistraat 4, Goes. Simplicity knippatronen. U kent ze toch wel? Uit de „Margriet". Vanaf heden in voorraad bij Jo de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. Te koop: Snelbrommer Be- rini M 31 met 3 versnellin gen. Als nieuw. N. de Kok, Dorpsstraat 62, Krabben- dijke. Allen die blijk gaven van hun belangstelling en me deleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, be huwd- en grootmoeder Maria Willeboer Wed. van Hubrechi van der Hart betuigen wij onze harte lijke dank. FAM. VAN DER HART Kruiningen, aug. 1960 Pracht sortering „Violino" en „Monaco" nylons vanaf 1,98 tot 3,95 in de nieuw ste kleuren Jamaica en Do mingo. - J. de Jonge Zoon, Hoofdstraat 34, Tel. 372, Kruiningen. Vlaggen in alle maten. Vlaggedoek in vele kleuren voor het versieren van schepen en straten. Ook zeer geschikt voor span doeken. Prima kwaliteiten en héél voordelig in prijs! Textielhandel Snoep-v. Wil- I ligen. Koopje van de week! Prach tige wollen kinderledikant- dekens, grote maat, 100 x 155 cm, nieuwe kleur, ge heel met satijn omboord. Ongelooflijk laag in prijs, slechts 6,95. Zolang de voorraad strekt. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Wij kunnen gerust zeggen: Nergens vindt U zo'n gro te sortering in truitjes en vesten als bij Van IJssel- dijk-Snoep. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Zuid. Ach terweg 15, Tel. 215, Wemel dinge. Als U zelf een trui of sportvest wilt breien, doe het dan eens met de nieu we Pinquin Tweed wol. Uw succes is bij voorbaat ver zekerd. Alleenverkoop: Van IJsseldijk-Snoep. Voor sier-, mantel-, jas- en kostuumknopen en gespen Vlieseline (ook in zwart). Vilexit, de nieuwste plak- bare tussenvoering. Cein tuurband in 7 verschillende breedtes. BI. blousson elas tiek, zeer praktisch. Alle soorten ritssluiting enz. Uw adres is: A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Mooie sortering kleuter truitjes v.a. 1,95. Baby truitjes v.a. 1,10. Interlock babyhemdjes v.a. 65 ct. Grote sterke luiers 95, 1 .05; 1,20 en 1,50. - Nout Sinke, Yerseke. Nylon velour baby over- gooiers en speelbroekjes. Zó gewassen, zó droog. Krimpt niet en vervilt niet. Ideaal voor moeder en ba by! Schattige babykleding in een groot sortiment ver krijgbaar bij Textielhandel Snoep-van Willigen. En waar koopt U zó voordelig een baby-uitzet? Vraagt onze speciale condities! Kaftpapier, Sellotape, dic- taats, schriften. - Van der Peijl, Yerseke. Boerinnenkleding in een ruime keuze etaleren wij aan voordelige prijzen. A. C. Baay, Yerseke. Sterke theedoeken, dicht geweven, zeer goed vocht opnemend, in frisse moder ne kl. 0,92, 1,19 en 1,49. Wij hebben ook vele mooie verpakte baddoeken m. was handje 2,25, 2,55, enz. Nout Sinke, Yerseke. Wintermode. Nu reeds in de nieuwe modebladen Bur- da, Beyers Mode en Neue Schnitt. 1,75 tot 2,—. Boekhandel van der Peijl, Yerseke. Voor de heren hebben wij reeds prachtige Franse wol len sjaals binnen in het echarpe model. Werkelijk iets aparts. - Van IJssel- dijk-Snoep. Daar het gewenst is een goed overzicht te heb ben van de behoefte aan woningen, roepen Bur gemeester en Wethouders van WEMELDINGE alle belanghebbenden, die in aanmerking willen komen voor de toewijzing van een woning op, zich schriftelijk aan te melden voor 17 september 1960. Alle eerder ingediende aanvragen zullen als vervallen worden beschouwd 'Vlaggetjesdag' in uw foto toestel! Dat wil zeggen: na tal van jaren nóg vlag getjesdag! Vlaggetjesdag in kleur! Dat is (nog méér als) „dubbel" vlaggetjes dag! Koopt nü reeds uw films. Er is nu tijd en voor raad. - Foto Steketee. Uw adres voor diepvries kip, -vis en -groente. Ook een delicatesse zijn onze ijs taarten. - „De Spar", Tel. 689, Lepelstr. 11, Yerseke. Nog enkele koopjes in ge bruikte brommers, o.a. Ba- tavus Bilonet, Magneet, Sparta, Union, Union Rou lette, enkele Solexen. En nog een Solex van 9 maan den oud. - G. Schouwenaar, Op 't eind van 't dorp, We meldinge, Tel. 394. Maak zelf uw winterrok met de bekende A.G.B.- stoffen. Reeds vanaf 8,95 per rok. Ook voor japonnen hebben wij vele stoffen bin nen. Wilt U werkelijk iets bijzonders hebben op het gebied van stoffen, kies dan uit onze zeer exclusieve stalencollectie. - Van IJs- seldijk-Snoep. Te koop: Jaarsma haard, t.e.a.n.b. - Te bevragen: Kaaistraat 3, Yerseke. en voor uw drukwerk naar Van der Peyl! Geweldig groot is onze sor tering BH's. En let U voor al eens op de zeer voordeli ge prijzen! Draagt U ook al zo'n ideaal Ronda kor set? De speciale baleinen kunnen niet steken of knel len. - Alleenverkoop: Tex tielhandel Snoep-van Wil ligen. Jubileumaanbieding 'Eltric'. Zojuist ontvangen prachti ge mousse sokken (heren) van 2,50 voor 1,95. - J. de Jonge Zoon, Tel. 372, Kruiningen. U wilt natuurlijk kiekjes maken op 'Vlaggetjesdag' Haalt U dan echter uw films enz. liever nü reeds! U bent dan zéker ze te ieder merk, 1 lolly gratis. Jasperse is voordeliger! 3 pak marg. 99 ct. 2 kaart knijpers 34 ct. 2 blik to matenpuree 29 ct. 2 bus soepgroente 45 ct. 1 p. z. zeep 38 ct. Choc.hagel 65 ct. Hagelkorrels 39 ct. Vlokken 49 ct. Vermicelli 19 ct. p. 250 g. 2 pak lu cifers 39 ct. Macaroni 20 ct. p. pak. Limonadesiroop vanaf 85 ca. Kantkoek 65 ct. p. zak 750 g. Bij aan koop van 2 pakjes marg., Jasperse altijd voordeliger! Magere Ham 38 ct. Rook vlees 55 ct. Both.worst 25 ct. Ontbijtspek 37 ct. Snij- worst 38 ct. Metworst 38 ct. Pork, heerlijk, 35 ct. p. 100 g. W kaas 119 ct. p. 500 g. Oude kom. kaas 36 ct. Oude witte kaas 34 ct. p. 100 g. Ook alle sóórten Edammers en lunchkaasjes. Knakworst p. pot 98 ct. (8 stuks). Slaolie p. fles 98 ct. Hebt U iets te stomen? Wij zijn agent van „Novalux". 's Woensdags bezorgd, 's za terdags klaar. - J. de Jonge Zn., Tel. 372, Kruiningen hebben. Dit ook met het Onderjurken hebben wij in oog op de drukte die dag. alle kieUren en modellen. Met prachtige nylon kant vanaf 6,95 tot 33,75. Nergens zag U zo'n grote sortering! - Van IJsseldijk- Snoep. Op 8 sept. namiddags ge sloten. Ook in „kleuren foto's" is er die dag wel wat te maken! 'tls niet meer zo duur, en... 'tis mooi! Maar... haal nü reeds uw films; dat voorkomt te leurstelling. Vr. dank. Foto Steketee, Yerseke. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Koala tricotpyama's voor klein en groot zo juist ont vangen! 3 x sterker! Ge garandeerd kleurecht en vormhoudend. ideaal in het dragen. Probeert U ze eens AlleenverkoopTextielhan del Snoep-van Willigen. Fla nellen pyama- jassen dames en heren héél goed koop! Ter overname aangeboden de leerboekjes vo,or het eerste leerjaar lagere tuin bouwschool. Te bevr. Dam straat 102, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! Echte choc. (Betke) 52 ct. Rumbonen 38 ct. Nogat- blokjes 38 ct. Sinasstaafjes 38 ct. Bonbons van 65 voor 52 ct. p. 100 g. Gesorteer de toffees 200 g 49 ct. Ech te boterkoekjes 69 ct. Ei, kokos en frou 59 ct. Deze week speculaas, kg p. pak van 100 voor 80 c. Bis- kwle 32 ct. Taai-taai 39 ct. Ook alle soorten verpakte koekjes. In crêpe mous jongens- en meisjes skisokken in wit en gekleurd hebben wij een grote sortering. Oók voor heren in lang model. A. C. Baay, Yerseke. Koop alleen een merkkous, koop daarom Elbeo. Er zijn geen betere. Voorradig in de allernieuwste tinten. Van IJsseldijk-Snoep. Deze week bg „De Spar" weer goedkope vleeswaren. 150 g boterhamworst voor 37 ct. 100 g boerenmetworst 37 ct. Fijne schouderham voor j 49 ct. Verse snijworst 36 ct. p. 100 g. Alles met 10 „De Spar", Lepelstraat. Boerinnen! Schortebont is schaars.Wij ontvingen nieu we soorten schortebont vanaf 6,50 de schort. J. de Jonge Zn., Tel. 372, Kruiningen. Jasperse altijd voordeliger! Lonneker werkkleding. Pr. effen en geruite heren- en jongensoverhemden. Pracht flanellen lakens ontvangen, vraag prijs. Grote sortering wol en sokkenwol. De nieuwste kleuren keperfla nel, zware kwaliteit, 1,25 p. meter. Mooie nylons en heren- en kindersokken. Het najaar is in aantocht, schaf daarom tijdig een dik ke warme schooldas van Sturka voor uw zoon of dochter aan. Nu hebt U keus uit vele modellen en kleuren. - Van IJsseldijk- Snoep.

Scheldebode | 1960 | | pagina 3