BRILLEN BRILLEN BRILLEN TILROE P. TILROE nieuwe Philishave. Gebr. Van den Berg „SUCCES" De beste fabrikaten en de grootste sortering in elke prijsklasse vindt U bij Brillenspecialist Laat U niet misleiden, let op het juiste adres I Het is uw voordeel. NET MEISJE BRILLENMODE-ADVISEUR VLISSINGEN - WALSTRAAT Ook hebben wij de grootste sortering in ZONNEBRILLEN (met gratis etui) Veld- en Prismakijkers. „SUCCES" T» koop: Kinderwagen met bedje en tas, billijke prijs, geheel uit- neetnbaar. Na 6 tiur. Van Hoorn van Burghstraat 17, Vliss. Te koop: blank eiken Toonbankjo met marmeren blad t.e.a.b. Te bevr. Bakkerij v. d. Ameele, Scheldestraat 24, Vliss. Te koop: nieuwe elektr, kook plaat, gashaard, 2-pers. tuimel- ledikant met matras, degelijke ta fel, 2 stalen keukenstoelen, 4 fau- teuilstoelen riet bekleding, 2 kin- derledikantjes met matrasjes, ma honiehouten scherm, 4-delig dub bel bekleed, 's Avonds van 5-8 uur. Burg. van Woelderenlaan 8, Vliss. Te koop- Mosquito bromfiets f 35, Grote Markt 25, Vliss. Na 6 uur. Ruilt uw oud scheer- apparaat in voor een Reeds vanaf f 1,— p. week Befiamypark 6, Vliss, Te koop: Damesfiets met achter duo en een Solex achterwiel. Jan Vermeerlaan 12, Vliss. Heeft U iets op te ruimen in lompen en metalen, oud ijzer, zakken, accu's, papier, kachels, J. Hijman, Glaclsstraat 95, Vliss. Te huur: grote Benedenwoning met sousterrain en aparte ingang. Maandhuur f 63,45. Te bevragen Hendrikstraat 10, Vliss. Te koop: witte Koelstra Kinder wagen i.g.s.z. Koudekerkseweg 144, Vliss. Te koop: Snelbrommer, voor en achter teleskoop, 2-pits Gaskom foor. Na 6 uur. J. Hijman, Gla clsstraat 95, Vliss. SUCCES GEHAKTBALLEN niet uit blik, maar uit de hygi ënische keuken van Frituur- en IJsbedrijf Noordstraat 65, Tel. 4035, Vliss. Te koop: Theewagen. Callandstr. 28, Vliss. Een echte half autom. reflex ca mera, formaat 4x4 cm met sluitertijden van 1 tot 1/300 sec. met tas voor f 165, waar U kleurendia's mee kunt maken, waar U en al uw kennissen enthousiast over zijn. Fotohandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Tel. 2336, Vliss. Extra reklame. 1 fles Samos van de beste, voor f 2,95, fijne Re klame Cognac f 6,15. Alléén bij Hildernlsse, St. Jacobsstraat 24, Vliss. Alleen zaterdagDames plastic Regenmantels 3,50. Amerikaans Importhuis, Noordstraat 30, Vliss Telefoon 3353. 8 mm filmers I Wilt U een prach tige 8 mm projektor cadeau krij gen Dat gaat natuurlijk niet, maar wel kunnen we U een kwaliteits projektor leveren tegen 'n prijs waar U voorheen slechts enkele films voor kon kopen. Wat zegt U er vanf 119,— en dat voor een projektor met 500 Watt lamp 7 Fotohandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Telef. 2336, Vliss. Milit. Schoenen 5,50, 6,50, milit. Overhemden 2,50, milit. Broeken vanaf 4,25. Amerikaans Import- huis, Noordstraat 30, Tel. 3353, Middenstandskursus te Vlissln- gen. Zie advertentie op de voorpagina van de krant van gis- teren. Filmers, attentie I Twee geweldige ge attraktlepnuten, een sublieme 8 mm projektor met laagspan- ningslamp voor f 169, een eveneens verrassend goede 8 mm projektor met 500 Watt lamp tegen een prijs nog niet eerder beleefd, van f 119, Fotohandel J. J. Back, St. Jacobs straat 27, Tel. 2336, Vliss. Aan alle inwoners van Vlissingen en speciaal voor hen die zich hier nog maar kort hebben ge vestigd, is nog steeds uw adres voor Sigaren, Tabak en Sigaret ten Sigarenmagazijn Jo Maigo, Hobelnstraat 24, Vliss. Te koop: Jongensfietsje leeft. 5- 8 jaar, modern wit Kolenfornuis, merk P. Toirkens, Keukentafel met 4 stoelen. Nieuwe Vlissing- seweg 141 c, Souburg, Tel. 465. Geen gesleep meer aan een zwa re kleinbeeld projektor, maar vertoon nu uw dia's met een kleine opvouwbare projektor, prijs komp. met draagtas f 79,50, óók voor 4x4 dia's. Fotohandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Tel. 2336, Vliss. MCttl Te koop: broedse Kippen. Mont- foort, Burchtstraat 16, Souburg. Te koop: Divan met kleed. Klrij- ger, Kasteelstraat 49, Vliss. Juffrouw biedt zich aan voor het helpen verzorgen van bruiloften, feestavonden enz. Adres bureau De Scheldebode. Uw zoon geslaagd 7 Te koop: Zeilboot, 3,25 m lang, in staat v. nieuw. Koopje. Bootsman, Jacht haven, Vliss. Voor uw „twaalfuurtje", voor uw picnic, voor uw hapjes of brood aan het strand. In plastic zakken blijft alles mals en vers. Onze plastic zakken worden steeds meer gevraagd, 5, 11, 12 ct en de grote om alles In te doen 20 ct. Boekhandel Van der Hoeven 8. Knuijt, Noordstraat 44, Vliss. Te koop: half Eng. licht blauwe Kinderwagen Van Werven, kom pleet en Damesfiets. Bosjeslaan 10 Vliss. Te koop: lange leren Jas, nieuw, maat 48 f 80, 3-dellg bed, 2- pers. Ledikant Auplng Spiraal 20, Radio f 20, Kasteelstr. 35, Vliss. Te koop: nieuw Vloerkleed (Kas- sam), 3 x 2,16 m f 230,—. Adres bureau De Scheldebode. Fe koop: modern houten Ledi kant met ressort en nachtkastje en z.g.a.n. half Eng. lichtgrijze Kinderwagen. Simon de Vlieger laan 26, Vliss. Te koop: Kinderledikantje, witte emaille Badkuip, Dressoir, 4 Stoe len, eiken 2-pers. Ledikant, Lin nenkastje, Wringer m.o.z. bok, Handwagen, Werkfiets. Jac. van Loon, Vrouwestraat 32, Vliss. Dag-strandhuisjes te huur. D. Vos, Zwaanweg 1, Koudekerke. Tel. 0 1184-3963. Te koop: blauwe Kinderwagen, laag model. Noordstraat 27 bov. Vliss. Te huur: Autoboxen aan Singel nabij Van Dishoeckstraat f 17,50 per maand. J. Heijse, Singel 102 Tel. 3955, Vliss. Te koop: donkerblauwe Kinder wagen, geheel kompleet en wandelwagentje alles z.g.a.n. Samen f 125, Spulstraat 59 ben., Vliss. 's Morgens of na 6 uur. Te koop: 4 Clubjes, half Engelse Kinderwagen, Wandelwagen en Wagenstoel. Vlissingsestraat 46, Koudekerke. Te koop: z.g.a.n. half Eng. Kin derwagen, Van Werven. Krom- wegesingel 2, Oost-Souburg. Wat i9 dat toch met Badedas 7 Ja, wat is dat toch Vraagt U eens een brochure of (zolang de voorraad strekt) bon voor proef- tube, aan bij Drogisterij-Parfume rie „De Vijzel", Betje Wolffplein 1, Vliss. Dan kunt U zelf konsta teren wat Badedas (het veelzijdi ge vitamine schuimbad) is. Hoe verfrissend als schuimbad, als voetbad, hoe fijn voor haarwas- si ng, hoe zacht voor baby's en kinderen. Wij hebben het voorra dig voor U. Nieuwe flets Dit zijn de voor delen veel keus, ook In kinder fietsen en voordelige prijzen. Rijwiel Centrale, Koudekerkse- weg 45-47, Vliss. Woningrull. Rotterdam-VIlss. Vrije 1e etage, 5 kamers, keuken, waranda en zolder. Huurprijs f 61,— per maand. Gevraagd vrij huisje met tuin, ook te koop gevraagd. J. van Oosten, Gr. Hilledijk 188 B, Rotterdam Zuid. Te koop: witte Bruidsjapon,kort, maat 42. Noordstraat 34, Vliss. HERENZAAKWALSTRAAT 11 - VLISS. DAMESZAAKWALSTRAAT 15 - VLISS. Nieuwe fiets Dit zijn de voor delen veel keus, ook in kinder fietsen en voordelige prijzen. Rijwiel Centrale, Koudekerkse weg 45-47, Vliss. Fritestent te huur. Direkt te aan vaarden. Brieven onder no. 2729 bur. De Scheldebode. Begin september wordt in Vlis singen een mondelinge kursus Engels voortgezet. Kleine groe pen. Gevorderden (met 1 jaar kursus) en beginners. Brieven on der no. 2728, bur. De Scheldeb. Te koop: Bruids-avondjapon, lang maat 38-40, als nieuw. Hogeweg 9, Vliss. Doet uw voordeel .koopt bij Bay- ens uw Televisie. U spaart f 200 bij aankoop van een prima kwa liteit Duits toestel met volledige garantie. Zoutbestendige anten nes tegen de laagst mogelijke prijzen. Wij hebben voor U nog enkele Inruiltoestellen, ook uni verseel, tegen zeer lage prijzen. Betalingen op nieuwe toestellen kan op gemakkelijke manier ge regeld worden. Wij garanderen U een prima service. Hendrik Avercamplaan 10, Vliss. Te koop: z.g.a.n. naaimachine motor, Bok met wringer, Petro leumkachel en rugzak. Na 6 uur. Adres: Riebesstraat 8, Vliss. 18 jaar, zag zich gaarne geplaatst als hulp in de huishouding, intern tegen 1 aug. M. SCHEELE, Weststraat 23, Biervliet, Telefoon 0 1152-342. <e» e» Nu al koopjes. Heren sportover- hemden in div. ruiten 4,95. Werkoverhemden kleurecht 5,50. Amerikaans Importhuis, Noord- straat 30, Tel. 3353, Vliss. 81 Opgelet Jansen brengt zaterdag op de markt een grote partij Weekend shirts voor 6,95. Ver der nog vele andere dessins en kwaliteiten in variërende prijzen. Strandbroekjes vanaf 1,98. Enor me prijsverlaging van schuimplas- tic kinder petty coats. Tuinbroek- jes in verschillende dessins v.a. 6,95. Blauwe en khaki spijker broeken aan de scherpste prijzen Wollen Jongens blouses 3,98 en 4,50 In verschillende kleuren. 2-pers. lakens 180 x 230 f 4,95. Cocktailschortjes 1,49, katoenen kinder petty coats v.a. 1,50. Werksokken 1,25, crêpe mousse kindersokjes v.a. 0.98. Komt en ziet wat Jansen U biedt. Te koop: Meisjesfiets (sportmo- del) en Jongensfiets leeft. plm. 10 jaar. Vrijdag na 12,30 uur. Noordstraat 52 ben., Vliss. Grote Seizoen opruiming bij De Bels. schuimplastic dames petty coats alle kleuren van 4,95 nu 2,98. Schuimplastic kinder petty coats van 50 tot 70 nu 1,50 en 80 en 90 nu 1,98. Damesslips v. 0.98 nu 0,75, meisjesslips van 0,75 nu 0,50. Charmeuze onder jurken nu 2,98. Cocktail schortjes nu 1,50, damesdusters nu 3,25. Werk overhemden van 5,— en 5,50, geruite overhemden nu 5.95 Heren blousons van 12,50 nu 5,95, heren slips wit, van 0,98, 1,35 en 1,50. heren singlets van 1,25 en 1,50, kinder sokjes nu 0,75 en 0,98, heren sokken nu 0,79, werksokken nu 1,35. Katoe nen onderjurken nu 3,50, witte heren overhemden van 8,95 nu 5,95. Als U guldens en rijksdaal ders wilt besparen, koopt dan In de opruiming bij De Bels, Noord- straat 32, Vliss. ledereen zegt dét is geen geld zo'n pond lekker belegen Pan Pan komijne kaas voor 99 ct met 10 zegels. Kaashuis Hollandia, Breestraat 14, t.o. het Politlebu- reau Is tóch voordeliger I Te koop: Wandelwagentje en Box met vloer. Kuypersstraat 15, Vliss. Na 6 uur. Last van muizen Kom dan een poes halen. U heeft veel vriend schap van een poes en zij houdt huis en erf vrij van ongedierte. En wie heeft voor rustig foxhond je (teefje) 5 jaar, een plaatsje L. van Meeteren, Marinestraat 16 Tel. 3634, Vliss. SUCCES LOEMPIA'S wat zijn ze lekker uit de hygi ënische keuken van Frituur- en IJsbedrijf Noordstraat 65, Tel. 4035, Vliss. Restanten Opruiming. Extra koopjes op alle artikelen. Buiten de opruiming 10 korting. S. Hollebrandse, Nieuwendijk 37, Vliss. Gevraagd: nette Werkster voor enige morgens of middagen per week. Mevr. Tuinman, Koudekerk seweg 76, Vliss. Jongens I De nieuwe Junior serie is verschenen I Twaalf spannende avontuurlijke, romantische woud lopers-, Indianen-, piraten-, de tective-, ontdekkings- en stratos- feerverhalen. Komplete Jongens boeken voor 95 ct. Uitgave in sa menwerking met „De Nederland se Padvinders". Komt eens uit zoeken bij Boekhandel van der Hoeven 8. Knuijt, Noordstraat 44. SLOEP LAN. Door de N.V. Kon. Mij. De Schelde is een keurig verzorgd over zicht verspreid inzake het Sloeplan. Blijkens de tekeningen Is In hot Sloeplan een terrein geprojekteerd in de noordwesthoek, terwijl aan de oostzijde drie terreinen beschikbaar komen voor andere industrie- f P'30"00 van De Schelde zijn zover uitgewerkt, dat een aan trekkelijk geheel te verwezenlijken is. Denkend in ruimer verband zou deze haven kunnen groeien tot een aantrekkelijke handelshaven, industrieën, aanloopplaatsen voor passagiersschepen enz. kunnen ves tigen of ontwikkelen. Denkbaar is verder, dat door geschikte Inrichtingen grote tankers, welke wegens hun afmetingen niet naar Antwerpen kunnen doorvaren aldaar hun olie kunnen pompen in een pijpleiding naar de opslag- of raffinageplaatsen. Voor De Schelde zou een dergelijke ontwikkeling van voordeel zijn, omdat zij door het havenverkeer een vaste klan tenkring voor reparatie kan verkrijgen, zodat zij in dezelfde gunstig® positie komt te verkeren als werven in andere havensteden. Daarom is het voor De Schelde van het allergrootste belang op korte termijn te weten, of het terrein zoals geprojekteerd, inderdaad ter beschikking gesteld kan worden. Laten we hopen, dat dit spoedig het geval zal zijn, temeer daar uit dagbladpublikaties Is gebleken, dat ook de hoogovens een tweede vestiging zoeken, welke wellicht in het Sloe kan worden gevonden. UITREIKING DIPLOMA'S GEM. MIDDELBARE HANDELS AVONDSCHOOL. Voor direkteur, leraren, gekommitteerden en geslaagde leerlingen van de Gem. Middelbare Handelsavondschool was het vrijdagavond weer een prettig moment. Hoewel de direkteur de heer Ad. Mets momenteel met ziekteverlof is, kon hij toch weer deze avond, waaraan er zoveel zijn vooraf gegaan, presideren. De resultaten van de school zijn goed geweest, er is weer een gunstig percentage geslaagden. Steeds meer jongelui zien het nut In van een aanhoudende studie en deze vormen het beste deel van ons volk. N3 deze openingswoorden verzocht de direkteur aan wethouder Poppe de diploma's uit te reiken. Deze begon met te zeggen, dat hij dit een aangename taak vindt, hij heeft groot respekt voor de stut derende jeugd, het getuigt van goede wil. Aan de volgende leerlingen werd hel diplom^ uitgereikt; Geslaagd voor het einddiploma 5-jarige kursus i J. H. Cijsouw, Th. W van de GrplJ. M A. P. van Hal (2e prijs). H. H. Hart.ng, J. van Luljk M. Roose, M. J. de Roolj, W. Schaeffer, v j VÜIn0/' S- .J1, M Tourn°y. P- A. van de Velde, P. J. de Voogd, C. M. de Wolff (1e prijs). Geslaagd voor het einddiploma 3-jarlge kursus A. A. Adriaanse M. den Boer (1e prijs), M. C. Dlerlkx (2e prijs). G J. Hament J. E. de Jong, A. Y. B. Kusse, J. G Meljers. D. G. 2TE. j H- de Plaa- J van <*e Putte. J. H. Roelse. A. J. Rosier, M. de Roolj R. M. W Schot, M. H. Stouthart. J. Swlnt (2e prijs), J. Tange, J. PTange, E. Wagenaar, J. J. Woltering Namens de gekommiteerden sprak de heer J. A. Prins. Wij hebben een moeilijke, maar aangename taak, dit wordt vergoed door de grote ijver waarmee deze jeugd heeft gewerkt. Spreker heeft ook waardering voor het werk der leraren. Een geslaegde van de 5e klasse en een van de 3e Hasse dankten voor het genoten onderwijs en boden geschenken aan, waarbij de concierge de heer Corveleijn niet werd vergeten. Het slotwoord van direkteur Mets was hierop gebaseerd, dat wij een vrije wereld kunnen behouden, door intensief een funktle te gaan vervullen waarvoor men geroepen wordt. De school heeft U allen goede stof meegegeven, houdt daarom deze school hoog, dan zijn wij ten volle tevreden en beloond. Opgave van de overige geslaagden volgt later. GESLAAGD. Voor de Federatie voor de Stenografie „GROOTE" en MachlneschrlJ- ven slaagden te Rotterdam voor het diploma Typist A. met aanteke ning „blmd-tienvingersysteem" de dames Margriet Kapelle, Leny CHy- slager en Ineke van Rosevelt. De twee laatsten eveneens voor Vlissingen op,eidin9 9«noten ze van W. G. M. Rijkse-Verheyen, KOLLEKTE BLINDEN. Met dankbaarheid aan gevers en kollektanten doet het plaatselijk co mité kollekte Blinden van alle gezindten, mededeling, dat de j.l. za terdag gehouden kollekte (afgerond) heeft opgebracht f 1500, Vlissingen heeft weer getoond met blijdschap te geven voor hen die het in het leven moeilijk hebben, in welke vorm dan ook. De aarde is een paradijs, maar een heel bijzondere. Om de andere stap staat een verboden boom. Voorzichtig. De Macedonische bendeleider Mlhailoff had zijn rivaal, de bendelei der Protogeroff laten vermoorden. Toen hem verontwaardigd werd gevraagd, waarom hij dat had gedaan, antwoordde hij „Het motief is erg duidelijk. Ik zou niet willen, dat men op zekere dag aan Pro- togerofl had gevraagd, waarom hij mij had laten vermoorden I" DOKTERSDIENST Dokter A. M. Kostense, Paul Krugerstraat 240, Tel. 3933. APOTHEKERSDIENST Apotheek Van de Kleinemulder, Singel 9, Tel. 2730. DIENST VERLOSKUNDIGEN Mej. N. van Ginkel, Badhuisstraat 108, Tel. 2775.

Scheldebode | 1960 | | pagina 7