Van den Hemel G. J. WILBRINK E. v. d. MEER Wij verloven met Walstraat 15 Leerjongen of Halfwas gevraagd bi] Gebr. Van den Berg. Bella mypark 6, Vliss. Liefst van de Ambachtsschool. Pinksteren I Bij een nieuwe ja pon hoort een goede BeHa, ook extra grote maten. Komt U eens naar S. Hollebrandse, Nleuwen- dljk 37, Vliss. Wie met Pinksteren een lekkere zoet-sappige Sinaasappel wil eten, koopt een Jaffa. Wij heb ben ze voorradig, 5, 6, 7, 9, 9 voor 1 gld. C. van Sluijs, Tram straat 28, Koudekerke. Ouders van emigranten I Vraag bij ons gratis en vrijblijvend de K.L.M.-folder ,,Hoe ver is het van hier naar het land waar mijn kin deren wonen Passage- en Reis bureau Wm H. Muller Co. N.V., Boul. de Ruyter 14, Telef. 2171, Vliss. Gaat U op reis 7 Neem dan reis- tabletten van Drogisterij ,,De Vij zel" Betje Wolffplein 1, Vliss. mee. U bent dan verzekerd van een gezellige reis zonder last van zee- of wagenziekte. Wij hebben de beste merken voorradig. Te koop: Dressoir. Bonedijkestr. 224, Vliss. Op woensdag 8 en 15 juni hou den wij servicedagen voor de Philishave. .Dan kunt U uw scheerapparaat gratis laten kon- troleren. Gebr. Van den Berg, Bellamypark 6, Vliss. Wegens emigratie met spoed te koopkompl. ameublement, w.o. bankstel met 2 stoelen en 3-lcante tafel, dressoir, Philips radio, bedden met kapokmatr., gasfor nuis (4-pits), Etna kachel enz. Ook afzonderlijk te koop. Zeer goed onderhouden .Gazelle" tandem met Berini hulpm. f 15ö? Batavus Heren- en Union Dames flets. In z'n geheel verkocht aanm. goedkoper. Na 18 uur. Schuitvaartgracht 315, Vliss. Te koop: Kamervolière 75 x 63 x 85 cm en een paar z.g.a.n. br. Avang Dames molières, elk f 10. Paul Krugerstraat 48, Vliss. Wï] verkopen nog prima Con sumptie-aardappelen, grof van stuk en zonder blauw, zeer ge schikt voor patates frites 11 cent per kilogram. Wor den ook thuisbezorgd. Zandweg 15, Ritthem, Tel. 0 1183-412 Net Meisje gevraagd als hulp in de huishouding, plm. 18 jaar. Naaimachinehandel G. J. Wil brink, Walstraat 30, Tel. 3694, Vliss. Gevraagd voor zo spoedig mo gelijk: flinke Werkster voor drie halve dagen per week. Mevr. Box, Willem Klooslaan 28, Vliss. Te koop: z.g.a.n. half Engelse Kinderwagen met bijbehorend matrasje en sierdekentje, Voorzit je en Windscherm. Van Speyk- straat 16, Vliss. Te koop: 2-pers Ledikant, 3-de- lig bed en Auping spiraal f 25,- en Radio f 20,-. Kasteelstraat 35 Vliss. Neemt U eens proef. Een prima kwaliteit Bolknak sigaar, merk „Formidabel" 20 ct per stuk, alleen bij Jo Mafgo, Hobeinstraat 24, Vliss. Te koop: uitneembare Kinderwa gen. Na 7 uur. Simon de Vlle- gerlaan 2, Vliss. Te koop: Koelstra Kinderwagen. Ceresstraat 16, W.-Souburg. Aan alle inwoners van Vlissingen en speciaal voor hen die zich hier nog maar kort hebben ge vestigd, is nog steeds uw adres voor Sigaren, Tabak en Sigaret ten Sigarenmagazijn Jo Malgo, Hobeinstraat 24, Vliss. Extra Pinksterreklame. Een fles fijne Samos voor f 2,90. Pro beert onze prima Keizerbitter f 7,60 per liter. Alléén bij Hil- dernisse, St. Jacobsstraat 24, VI. Vrije arm Metalen koffer Tevens werktafel Ingebouwde motor en verlichting Roterende grijper Geen spoelhuis Trillingvrij Vraagt demonstratie. Walstraat 30, Tel. 3694, Vliss. Vakantiereizen per trein, vlieg tuig of schip. Een omvangrijk en gevariëerd programma vakantie reizen verzekeren U een goede keus en een prettige vakantie. Stuurt U ons even een briefje eh U krijgt de gewenste folders gratis thuis gestuurd. Reisbureau N!V. John P. Best 8. Co., Boul. de Ruyter 38, Tel. 2257, Vliss. Agenten C.T.I. Vliegreizen, KoopjeRestanten driekwart broeken voor meisjes, maat 4 tot 14 nu slechts f 3,95. Fillus, Schel- destraat 20-22, Vliss. Koopje Mohair vesten voor da mes, met kleine afwijkingen, di verse kleuren. Van f 39,75 nu T9.95. Van f 44,75 nu f 29,75. Fillus, Scheldestraat 20-22, Vliss. KoopjeJongens blazers, blauw met koord, nu alle maten, maat 3 tot 8 f 12,95. Fillus, Schelde- straat 20-22, Vliss. Hoge kwaliteit Duitse, Belgische en Holl. T.V. toestellen met fan tastische kortingen. Volledige fa brieksgarantie en een prima ser vice. Ook op gemakk. betalings voorwaarden. Nog enkele inge ruilde 43 cm super toestellen te gen zeer lage prijzen. J. Bayens, T.V.-handeJaar, Hendr. Avercamp laan 10, Vliss. Laat ons eens een mooie serie kinderfoto's aan huis maken. Be leefd aanbevelend, Rep. Foto H. P. van Wijk, Groenewoud 58, Tel. 3375, Vlissingen. Te koop: Avros brommer (koop je) en i.pr.s.z. Knoop Duo-zadel kompl. met voetsteunen voor snelbrommer. Hannewijk, Zeil- markt 12, Vliss. Te koop: pracht Radio, speelt prima f 55, Koopje. Klein Ra diootje, defekt f 4, Berlage- straat 41, Vliss. KoopjeGrof gebreide dames- vesten met grote kraag, maat 38-42 f 19,75. Fillus, ScheWestr. 20-22, Vliss. KoopjeRestanten meisjes ves ten, slechts enkele stuks f 6,95. Fillus. Scheldestraat 20-22, Vliss. Te koop: Dressoir en 3-delig matras met blnnenvering, Voet balschoenen maat 33, ronde Tafel Rookstoel, 2 Haardfauteuiltjes, Kinderwagen en Kinderstoel. Iris- laan 148, Vliss. Te koop: elektr. Ketel en te ruil Meisjesfiets 6-10 jaar voor grote re. Irislaan 197, Vliss. Te koop: i.g.s.z. D.K.W. 98 cc met Buddy-seat f 125, Na 6 uur. Ferd. Bollaan 11, Vliss. Aardig Jong Katertje, die het liefst Felix eet. zoekt een lief te huis. Acacialaan 16, Vliss. Te koop: N.S.U. brommer en witte Bruidsjapon, maat 38. Cuyperstraat 29, Vliss. Ruilt uw oud scheerapparaat in voor een nieuwe Philishave. Reeds vanaf f 1,— per week. Gebr. Van den Berg, Bellamy- park 6, Vliss. Te koop: 2 Underwood schrijf machines. Leeghwaterstraat 11, Vliss. Te koop: Damesfiets, Wringer en 2 rieten Stoelen. Boul. Evertsen 28 ben., Vliss. Wie wil verzameling postzegels van Nederland en Overzeese Rijksdelen overnemen tegen 60 pCt cataloguswaarde Adres bureau De Scheldebode. Koopje. Twee nieuwe gekleurde Overhemden no. 16, elk 2 boor den, prijs f 16, Adres: bureau De Scheldebode. Te koop: Pick-Up z.g.a.n. met 80 platen f 70, Van Dale, Vine. van Goghlaan 85, Vliss. Te koop: z.g.a.n. blauwe Koelstra Wagen, afneembare bak en z.g. a.n. teddy Reiszak. Plet Barten, Jan v. d. Capellelaan 35, Vliss. Gevraagd: een Werkster voor donderdag of vrijdag. Mevr. Tange Kanaalstraat 15, Vliss. Te koop: Haardkachel (nootjes IV) f 25,— en Rookfauteuil f 15,- Singel 80 bov., Vliss. Te huur: Bovenwoning, Groene woud 54, netjes in orde. Te be vragen Coosje Buskenstraat 1, Vliss. Te koop: half Eng. Kinderwagen met bedje en tasje, prijs f 45,— Breitnerlaan 26, Vliss. Te koop: i.g.s.z. Snelbrommer, voor- en achtervering, 3 versn. P. Louwersestraat 23, Oost Sou burg. Te koop: i.g.s.z. Wandelwagen. Bonedijkestraat 178, Vliss. Na 6 uur. Weer ontvangen: de nieuwste Filmsterren ook in kleuren en schepenfoto's. Boekhandel Van der Hoeven Knuijt, Noordstr. Tel. 4270. Verhuur van 1-pers. bedjes, stoelen, plaktafels, ser viesgoed, reiswiegen, wandelwa gens, boxen, kinderledikantjes, kinderstoelen. Gebracht en ge haald. A. van Gemst, Paul Kru- gerstraat 3441, Vliss. Tel. 4270. Wasmachine-verhuur vanaf I 2,50 per week. Inlichtingen: Gebr. Van den Berg, Bellamypark 6, Tel. 2650. Vliss. Extra voordelig en goed zijn onze PERMANENT POPULAIR f 8,- GOLD WAVE I 12.- PERMANEN7 SUPERIEUR f 17,50 Laat U behandelen in de Kapsalons Bellamypark 34, Tel. 0 1184-3885 Vlissingen Plastic zakken van 5, s 12 ea 20 ct. Boekhandel Van der Hoe ven en Knuijt, Noordstr. 44. Te koop: Kaptein Mobylette i.g.s. f 50, Noordstraat 47, Vliss. Te koop: Bok met wringer. Adr. bureau De Scheldebode. Woningruil. Wie ruilt kleine wo ning met mijn grote bovenwoning (a. d. zonzijde) 2 kamers, 4 slaapkamers en mooi uitzicht over het Bellamypark en Boulevard. Spulstraat 22, Vliss. Wist U, dat wij de beste Bloem- aarde voor uw kamerplanten, ook voor bloembakken verkopen Staat steeds onder kontrole. De Nooyer's Zaadhandel, Paspoort straat 13, Tel. 451, Souburg. Op woensdag 8 en 15 juni hou den wij servicedagen voor de Philishave. Dan kunt U uw scheerapparaat gratis laten kon- troleren. Gebr. Van den Berg, Bellamypark 6, Vliss. Een grote pot Sperclebonen kost bij ons maar 76 ct. C. van Sluijs Tramstraat 28, Koudekerke. Te koop: paar zwarte suède Jon gensschoenen en witte gymnast, schoenen maat 42, samen f 10,— en 2 eiken Ligstoelen met kus sens. Schuitvaartgracht 53, Vliss. Na 3 uur. Bij inlevering van deze adver tentie kunt U bij ons een grote pot Appelmoes kopen voor 52 ct. C. van Sluijs, Tramstraat 28, Koudekerke. van Kleine Markt Vlissingen En kijken meteen naar een modem model CASSETTE. Te koop: Wasmachinemotortje en Motor Francis Barnett, 200 cc. J. Hljman, Glaclsstraat 95, Vliss. Te koop: blauw Trainingspak, Ift. 11 jaar met witte tas en1 paar Basketbalschoenen maat 35. Bur. De Scheldebode. Te koop: ruim Woonhuis te Oost Souburg. Dlrekt te aanvaarden. Te bevr. Nieuwstraat 25, Oost- Souburg Te koop: z.g.a.n. witte Koelstra Kinderwagen. Hoog Engels model Bonedijkestraat 207, Vliss. Te koop: z.g.a.n. komplette be nodigdheden voor donkere ka mer voor 6 x 9 en kleinere af drukken, met handleiding f 50,— G. H. Krastman, Stuart Makkers- straat 34, Oost-Souburg. Te koop: Kinderwagen. Koestraat 48, Vliss. Te koop: Kinderwagen tevens wandelwagen met voetenzak. Koopje. Vlolenlaan 3. Vliss. Te koop: Damesfiets f 15, Bloemenlaan 74, Vliss. Vraagt gratis kleurenfolder en In lichtingen overIjskasten, T.V.'- Fornuizen, Wasmachines etc. Deze artikelen zijn ook te huur sn worden dan uw eigendom. Bij aankoop van een waskombinatie f 100,— voor uw oude wasmachi ne, centrifuge of wasbok met wringer terug. Brieven aan G. H, Krastman, Stuart Makkerstraat 34 Oost-Souburg. Te koop wegens emigratie Alla- din petroleumkachel, oliestook kachel, Stofzuiger, wasmachine. Herenfiets, Kinderwagen, Lingua- foon Engelse lessen, Theewagerr, 1- en 2-pits Gasstel, alle lampen gordijnen, tapijten, lopers en Wasketel. Meindert Hobbemalaan 32. Tel. 3454, Vliss. Te koop: i.g.s.z. witte Koelstra Kinderwagen, afneembare bak. Hobeinstraat 18, Vliss. Te koop: 2-pers. modern houten Ledikant en ressort en nacht kastje. Voorfietszitje en z.g.a.n. half Ena. Kinderwagen. Slnaon de yiiegerlaan 26, Vliss. Te koop: nieuw Kinderledikantje, Vloerkleed z.g.a.n. 2 x 3 mtr en Kaptein Mobylette f 25, Adres bur. De Scheldebode. Emigranten I Of U nu reist per K.L.M.Holl. Am. Lijn, Kon. Rott, Lloyd, St.Mij. „Nederland", Holl, Afr. Lijn of Holl. Austr. Lijn, uw agent is Wm H. Muller Co. N.V., Boul. de Ruyter 14, Telef, 2171, Vliss. Op woensdag 8 en 15 juni hou den wij servicedagen voor de Philishave. Dan kunt U uw scheerapparaat gratis laten kon- Iroleren. Gebr. Van den Berg, Bellamypark 6, Vliss. Plastic zakken van 5, 11, 12 en 20 ct. Bij Vander Hoeven Knuijt, Noordstraat 44. Vakantiereizen 19601 Verleng uw vakantie, ga per K.L.M. Fol ders hierover liggen voor U klaar bij Passage- en Reisbureau Wm H. Muller Co. N.V., Boul. do Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Te koop: Kano, i.z.g.s. Visvliet- straat 12, Oost Sou b u rg Te koop: Berini M 21. Breitner- laan 24, Vliss. Na 6 uur. Voor bestrijdingsmiddelen op ka merplanten of in uw tuin (ook veenmollen) moet U bij De Nooyer's Zaadhandel zijn. Pas- poortstraat 13, Souburg. Tel. 451. Plakboeken voor Uw hobby, Dik- taatcahiers, Notitieboekjes enz. Boekhandel Van der Hoeven en Knuijt, Noordstraat 44, Vliss. 10 rijlessen 60 minuten voor f 55,— in Peugeot of Opel R*< kord door erk. en gedipl. B.E.A, Instrukteurs. Gratis gehaald en gebracht. Bondsautorijschool „Adri Hameeteman", Ravesteyn- plein 19, Tel. 3558, Vliss. Een heerlijke onbezorgde vakan tie in Valkenburg of een boot tocht van een week langs de Rijn Deelt U ons Uw vakantie plannen mede en U krijgt inlich tingen betreffende vervoer en verblijf geheel vrijblijvend. Va kantiereizen tegen billijke prijzen naar praktisch alle delen van Europa. Reisbureau N.V. John P< Best Co., Boul. de Ruytter 38 Tel. 2257, Vliss. J. M. Groen, Begrafenisonder nemer, Hogeweg 161, Tel. 2772, Vliss. Voor uitstekende luxe wagen* zonder chauffeur naar Gebr. Van Fraassen en Zonen, Schelde- straat 98, Tel. 2175, Vliss. Ombouw op alle spanningen van elektromotoren, dynamo's- trans, formatoren, stofzuigers etc. On der volledige garantie. 15 jaar ervaring. Zeeuws Wlkkelbedrljf, Spuistraat 29, Tel. 3803 en 4265 Vliss. Ie nuur nieuwe Ö-pers. Slmca, Opel 1960 en Volkswagen 1960, Vraagt ons speciaal kontrakt ta rief. Paul Krugerstraat 188, Tel, 4018. Vliss. Emigranten en toeristen naar Ca nada, Ver. Staten, Australië, Z. Afrika enz. Uw reis wordt op de beste wijze door ons Passage bureau verzorgd. Alle gewenste Inlichtingen verstrekken wij U geheel vrijblijvend. Passagebureau N.V. John P. Best Co., BouL de Ruyter 38, Tel. 2257, Vliss. Officiële agenten Holland-Amerl- ka Lijn, Holland Afrika Lijn enz. NOGMAALSBEIAARD-LUISTERWEDSTRIJD. Door de organisatoren van de beiaard-wedstrijd op de Bevrijdingsdag, werd ons attent gemaakt op een onjuistheid In ons verslag. We hadden n.l. melding gemaakt, dat het de organisatoren, wat be treft de deelname, is tegengevallen. Echter is het zo, dat zij hierover tevreden waren. In onze uitdrukking hebben we bedoeld, dat gezien de 148 deelnemers, er maar 25 goede oplossingen uit de bus kwamen. Beiaardier Broerse heeft de deelnemers willen toetsen op hun ken nis van het vaderlandse lied. De melodieën vormden geen moeilijk heid, maar bij velen bleef juist de titel achterwege. En daar ging het juist om. We hadden toch mogen verwachten, dat de hedendaagse jeugd, die vol zit met vreemde melodieën, toch hun eigen teksten zouden kennen. En dat was onze tegenvaller. CLUBHUIS ZEELAND-SPORT. Zeeland-Sport heeft, de traditie van E.M.M. en De Zeeuwen en A.V. '35 getrouw, een beroep gedaan op de clubgeest van de leden. Het resultaat is een prachtige vorm van samenwerking welke resul teert in de bouw van een eigen clubhuis. Zo zien we, dat het in de sport niet altijd nodig is te willen leunen op de overheidskas. Ook voor het partikulier initiatief ligt een mooie taak op sportgebied. De sportieve resultaten gaan bij deze vereniging eveneens in stijgende lijn, waaraan ook deze prima geest niet vreemd zal zijn. Ongetwijfeld zullen alle zwoegers straks tevreden van de resultaten genieten. ZAKENNIEUWS, U vraagt, wij draaien en U luistert in de nieuw ingerichte 5-zits Fano-Bar bij de Radio- en Televisiespecialist H. J. v. d. Meer en Zn. c.v., Kleine Markt. Gezeten op een hoge kruk en met behulp van twee telefoonhoorns kan men de gewenste muziek beluisteren en meteen een keuze maken. Het is dus geen bezwaar als er vijf luiste raars naast elkaar zitten, elk voor zich hoort zijn uitgezochte muziek. Er is ook een Steripr en Mano-methode te beluisteren, waarbij men de klanken aan bas- en diskant zelf kan regelen. De enorme keuze gramofoonplaten biedt voor elck wat wills. Nouveauté Jeugdige denim mantel, in drie moderne kleuren. Maten 3ó t/m 44. Reclameprijs 75 Moderne zomer japonnen Wij ontvangen door lopend nieuwe modellen en dessins. Alle maten 39.75 29.75 19.75

Scheldebode | 1960 | | pagina 3