U ROL Burgerlijke Stand 'PheA.ikPïQjuh ten (V goede zonnebril ven Ven Willegen 'ihiitcEN Verlovingsringen in alle breedtes BOEKBESPREKING YERSEKE lf'e medewerking. De uitslag was als KRUININGEN RILLAND-BATH HANSWEERT KRABBENDIJKE WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE Huidgenezing Voeten en oksels fris door Purol-poeder I'M Bezoek van Minister. Naar wij vernemen zal de Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, Zijne Excellentie Van Rooij, bij zijn be zoek aan Zeeland op donderdag 2 juni a.s. ook een bezoek brengen aan Yer- seke. I volgt: I 3e afdeling: „De Snarenbrekers", C- orkest, Breda, 241% pnt., 2e prijs. 2e afdeling: „Amati", 's-Gravenhage, 264 pnt., ie prijs; „La Matinata", Schiedam, 249% pnt., 2e prijs; „De Toorts", 's-Gravenhage, 244% pnt., 2e 1 prijs. I le afdeling: „De Patokanen", Gouda, WEMELDINGE I 313 pnt., Ie prijs met lof; „De Snaren- Voeb&l. Zaterdag speelde Wemeldinge I op Kapelle de beslissingswedstrijd voor de Bekercompetitie tegen V.C.K. In de eerste helft was de Walcherense ploeg wel de sterkste, alhoewel verschillende Wemeldingse aanvallen zeer gevaarlijk brekers", B-orkest, Breda, 272% pnt., le prijs; „De Voortrekkers", 's-Graven hage, 247% pnt., 2e prijs; „Splendora", Wageningen, 245% pnt., 2e prijs. Ere-afdeling: „Excelsior", Kruiningen 324% pnt., le prijs met lof. Superieure afdeling: „Ceacilia", Am sterdam, 317 pnt., le prijs met lof; „II waren. Uit een penalty werd de standMandolino", Amsterdam, 295 pnt., le op 10 voor V.C.K. gebracht. Na de I prijs; „Brasschaats mandoline-orkest", rust was het Wemeldinge, die zich in Brasschaat (België) 290% pnt., le prijs; het veld de meerdere toonde. Reeds in I „Excelsior", Schevèmngen, 242 pnt., 2e de vierde minuut maakte Pekaar de stand gelijk, 11. De spanning werd toen melkbaar en vele Wemeldingse aanvallen werden door de goede verde diging van V.C.K. een halt toegeroepen. prijs. „Excelsior" te Kruiningen kwam met dit hoge aantal punten wederom in het bezit van de wisselbeker, die het vorig jaar ook aan deze .vereniging te beurt Doelman Koene toonde op mooie wijze viel. Een extra prijs, een beker van het zijn kunnen en stond altijd prima opge-gemeentebestuur van Kruiningen ging steld. Uit een vrije schop bracht Houte- eveneens naar „Excelsior" voor het kamer de stand op 21 voor Wemel- hoogste aantal punten in de ere-afdeling dinge. Dit doelpunt werd echter door en superieure afdeling tezamen. De di- scheidsrechter Wijs afgekeurd. Waarom rigentenprijs, de Joh. B. Kok-wTssel- «is oris niet duidelijk, daar er pas geflo- I beker, kwam voor de tweede maal in ten werd toen 't een doelpunt was. Een j het bezit van dhr. B. Leijs alhier, die .vreemde beslissing bleef het. Zo kwam hiervoor een ware ovatie te beurt viel. er steeds meer spanning in de wedstrijd,De jury bestond uit dhrn. Frans van die met een gelijke stand eindigde. In Norden, Amsterdam, voorzitter, Frans de verlenging, die pas een minuut oud van Capelle, Hilversum, en Henk Stam, was, gaf Houtekamer een keihard schot Middelburg, leden. op de paal, die voor V.C.K. de redding 0ngekend deelnemers aan de bracht hetgeen al meerdere malen was j wandeltoehten. gebeurd. In de vijfde minuut van de verjenging kwam voor V.C.K. het win- Niet minder dan 1066 wandelaas vol- nende doelpunt uit een prachtige aan- I brachten de wandeltochten die door de val. De linksbuiten schoot prachtig en S.V. „Kruiningen" op Hemelvaarts- onhoudbaar voor doelman Van Oosten1 daS werden georganiseerd. Er waren in. Zo won V.C.K. deze wedstrijd, dieSeen uitvallers. Er was dan ook reeds vooral dank zij doelman Koene kon be- voor de middag ecn grote drukte in ket haald worden. Na afloop reikte de voor- I dorP' toen een ware invasie van wande- zitter der afdeling Zeeland dhr. I. W. llaars de gemeente binnenstroomde. Bakkér de trofee uit, na eerst een korte Naast een Sroot aantal groepen waren toespraak te hebben gehouden. I er ook 161 mdividuelen, die uit het ge- Zaterdag spelen Wemeldinge I en III hele land afkomstig waren. De inschrij- thuis en wel in de nederlaagwedstrijden i vingslijsten vermeldden o.a. als woon- resp. tegen Colijnsplaat I en II plaatsen Amsterdam, Rotterdam, Vel- sen, Spijkenisse, Eindhoven enz. Eén N.C.V.B. I djer individuelen, dhr. F. Tippelaar uit De afdeling Wemeldinge van de Ne- 's-Gravenzande, liep de afstand van 15 dériandse Christelijke Vrouwen Bond km op klompen. Ook de groepen kwa- vergaderde dezer'"dagen in het gebouw I men uit alle windstreken van ons land, aan de Midden Achterweg. In deze ver- want naast groepen uit Vlaardingen en gadering, die onder leiding stond van Schiedam waren er ook uit Breda, mevr. de Ruyter- v. d. Bos, was als Sprang-Capelle, Rijen, Roosendaal, Mid- spreekster aanwezig mej. Blok (diëtis-delburg, Oudenbosch, Vlissingen, Ter- te) uit Den Haag van het Voorlichtings- I neuzen, Axel, enz. De drumbands van bureau voor de voeding. Zij gaf een„Achilles" uit Middelburg en „Full mooie en duidelijke lezing over het on-1 Speed" uit Scherpenisse verleenden hun derwerp „Goede Voeding" en na demedewerking en deden de wandelaars pauze vertoonde zij de film „Goede I uitgeleide. De gehele stoet werd vooraf gegaan door de Kon. Harmonie E.M.M. uit Kruiningen, die ook met zijn drum band medewerking verleende. Onder de maaltijden, het hele jaar rond! Gevonden voorwerpen. Gevonden een briletui (bruin), een boodschappentas, een zilveren broche en een gereedschapstasje van een brom fiets. Inlichtingen ter secretarie. deelnemende groepen op de 10 km was de drumband van „Jong Hosanna" uit Goes. De tochten hadden geheel nieuwe parcoursen, en de deelnemers op de 25 km waren enavol. lof oVier. Zij volvoer den hun kilometers via= Yerseke langs de zeedijk in de richting Krabbendijke en via Waarde, weer langs de zeedijk vanuit Pont St. ditmaal langs de Westerschelde, naar Maxence, afstand 259 km, werd met 78 Kruiningen terug. Een door de W.S.V. duiven deelgenomen door de P.V. „De „Kruiningen" uitgeschreven prijsvraag, Vrijheidsdüif" alhier. Nadat de duivenwaarbij het aantal deelnemers aan de om 11.10 uur in vrijheid werden gesteld j tochten moest worden geraden, werd arriveerde de eerste om 16.44.20 uur en gewonnen door mevr. J. Dek-van Holst had een snelheid behaald van 774.23 m 1 alhier, die een aantal geraden had van per minuut. De uitslag was: 1 en 5 H. 913 en daarbij het dichtst bij het wer- Wedvlucht. Aan de wedvlucht van 1.501.420 ton en 775 ledige met een inhoud van 269.026 ton. Afvaart: 2.018 geladen schepen met een inhoud van 1.064.210 ton en 1.602 ledige met een inhoud van 782.863 ton. Tot de rijnvaart behoorden hiervan de volgende schepen. Opvaart: 994 geladen schepen met een inhoud van 706.778 ton en 104 ledige met een inhoud van 97.326 ton. Af vaart: 719 geladen schepen met een in houd van 537.736 ton en 50 ledige met een inhoud van 28.318 ton. In nationa liteiten waren de schepen verdeeld in 4.288 Nederlandse, 2.064 Belgische, 226 Duitse, 343 Franse, 237 Zwitserse, 20 Luxemburgse, 5 Engelse, 5 Oostenrijk se en 2 Deense. Voetbal. De Hansw. Boys I speelden afgelopen zondag de beslissingswedstrijd tegen Noordhoek op het veld van Cluzona. De Boys liepen direkt nogal hard van stapel, want na even trappen scoorde Kees Kalle (10). Daarna keerden de kansen en Noordhoek maakte gelijk (11). Daarna maakten de Boys we derom een goal, die door de scheids rechter afgekeurd werd, wegens buiten spel? Na de rust was Noordhoek re gelmatig in de aanval, soms afgewis seld door een uitval van de Boys. Noord hoek benutte twee kansen, waardoor de eindstand 31 in hun voordeel werd. Do Boys zijn zodoende gedegradeerd naar de le klasse van de afdeling Zee land van de K.N.v.b. Bescherm uw ogen met een, Kapelle Z.-B. Tel. 01102-223 Dek; 2 J. Oele Jzn.; 3 J. J. Oele; 4, 7 en 11 M. Poleij; 6 M. Eckhardt; 8 en 16 J. L. D. Schrier; 9 en 13 K. Tjarks; 10, 12 en 15 A. I. Neve; 14 G. de Brui ne; 17 en 18 P. A. Kakebeeke; 19 Steen- poorte-Buijze; 20 J. van Iwaarden. IJppdsvergadering. Maandag 30 mei a.s. komt de ge meenteraad bijeen. Behandeld zal wor den: vaststelling van een huurcompen- satieverordening, idem van een spaar- verordening, een voorstel tot deelneming in het maatschapelijk kapitaal van de Bank voor Ned. Gemeenten, overneming van het rijk van de in 1956 gebouwde houten noodschool voor ambonese leer lingen, voorstel om aan mej. N. N. van Bruggen eervol ontslag te verlenen als onderwijzeres aan de o.l. school te Hans- weert wegens haar benoeming te Nij megen, voorstel tot aankoop van een sttook grond van mevr. A. J. Linden- bergh voor straatverbreding. Vergadering Plattelandsvrouwen. De Bond van Plattelandsvrouwen afd. Kruiningen en Omstreken vergaderde in „Ons Dorpshuis". De presidente, me vrouw Sonke-Klos, heette de vele op gekomen leden hartelijk welkom, in het bijzonder dhr. H. J. Meijer. Na enkele korte mededelingen kreeg dhr. Meijer het woord, die een inleiding gaf over zijn reis naar Egypte en Mexico, toe gelicht met prachtige kleurendia's. Uit sprekers causerie bleek wel dat hij in de&e landen geen onbekende is. Op dui delijke wijze vertelde hjj over zeden en gewopnten in deze streken. Het was vqoijjde presidente een aangename taak dhr. Meijer namens bestuur en leden dank te brengen, vergezeld gaande van een mooi bloemstuk voor de interessante Aan het eind avond die hij bezorgd van de avond konden weier twee nieu we leden ingeschreven w )rden. Enorm succes voor „Exc ïlsior". Het nationaal concours van het Ned. Verbond van Mandoline-orkesten, dat dit jaar voor het eerst in Zeeland en wel te Kruiningen in het Dorpshuis ge houden werd, was voor deze gemeente een evenement van de eerste grootte. Aan dit concours namen 13 vooraan staande verenigingen deel. De verbonds voorzitter, dhr. B. Visser te 's-Graven hage, sprak om 11 uur een openings woord. Om 2 uur was er een officiële ontvangst ten gemeentehuize. Burge meester A. Schipper riep de aanwezigen hier een hartelijk welkom toe, waarop dhr. Visser namens het verbond be dankte. Ook de voorzitter van de rege lingscommissie, dhr. S. Roosendaal, bracht het gemeentebestuur dank voor had kelijke aantal van 1066 kwam. De ver wachtingen in Kruiningen werden dus geweldig overtroffen. De jury, bestaan de uit dhrn. Peters uit Bergen op Zoom, Gommers uit Kruiningen en Matzinger uit Vlissingen, had een moeilijke taak om de prijzen uit te zoeken. De uitsla gen waren als volgt: 25 km: 1. „Er op uit", Sprang-Ca pelle, 756 pnt.; 2. „Excelsior", Rijen, 753 pnt.; 3. „Steeds Voorwaarts", Bre da 738 pnt.; „Liberty", Vlaardingen, 724 pnt.; „Schiedam" te Schiedam, 675 pnt. 15 km: 1. „Er op uit", Sprang-Ca- pelle 806 pnt.; 2. „De Globetrotters", Roosendaal, 784 pnt.; 3. „Sust", Ouden bosch, 783 pnt.; 4. „Emma", Axel, 782 pnt.; 5. Padvindsters „Gasaha", Goes 779 pnt. beker P.Z.C.); 6. „Jong Ho sanna" drumband, Goes 777 pnt.; 7. St. Gertrudis, gidsen Terneuzen, 775 pnt.; 8. Gidsen Ovezande 760 pnt.; 9. Oost burg 759 pnt.; 10. Gymn.ver. „Excel sior", Arnemuiden 754 pnt.; 11. Maart se Viooltjes, Kloosterzande 753 pnt.; 12. St. Willebrordus-groep, Vlissingen, 753 pnt.; 13. Liberty I, Vlaardingen, 752 pnt.; 14. Jeugd Luchtvaart Brigade, Gil- ze-Rijen, 750 pnt.; 15. De Optimisten, Roosendaal, 742 pnt.; 16. Liberty II, Vlaardingen, 736 pnt.; 17. Gymn.ver. Achillis I, Middelburg, 729 pnt.; 18. De Vrolijke Tippelaars, Vlissingen, 699 pnt.; 19. Don Bosco, Roosendaal, 690 pnt.; 20. Gymn.ver. Achilles II, Middelburg, 689 pnt.; 21. St. Alonsius, Graauw, 689 i pnt.22. Markiezaat grp^p N,P.V„ Ber- gen op Zoom, 681 pnt. 10 km: 1. O.l.s. I, Hansweerjtj, 746 pnt. (beker Zeeuws Dggblad>{ 2,. „Li berty", Vlaardingen, 745 pnt.; 3. Buurt- ver. „Vrij en Blij", Breda, 717 pnt.; 4. W.S.V. Kruiningen, 717 pnt.; 5.'Steeds Voorwaarts, Breda 708 pnt.; 6. O.l.s. Kruiningen, 707 pnt.; 7. Gymn.ver. Achilles, Middelburg, 695 pnt.; 8. Chr. school, Krabbendijke, 687 pnt.; 9. Chr. school, Kruiningen, 677 pnt. 10. Em manuel, Krabbendijke, 673 pnt.; 11. Chr. wandelclub, Axel, 671 pnt.; 12. Gymn. ver. „Excelsior", Arnemuiden, 671 pnt.; 13. O.l.s. II, Hansweert, 651 pnt.; 14. „Elf vrolijke tippelaars", Yerseke, 642 pnt.; 15. Wilhelmina, Krabbendijke, 639 pnt.; 16. Gidsen Ovezande, 617 pnt. 5 km: Harmonie, Kruiningen; Chr. school, Kruiningen; Chr. school, Krab bendijke, allen 699 punten. Collecte. Een huis aan huis collecte, die in deze gemeente gehouden is ten bate van de stichting „Hulp aan landgenoten in Indonesië", heeft opgebracht 555,50. Vergadering Plattelandsvrouwen. In de vrijdag gehouden vergadering van de afdeling Rilland-Bath van de Nederlandse bond van Plattelandsvrou wen, heeft Dr. ter Haar uit Biezelinge een causerie gehouden over „De gevol gen van de moderne hygiëne". Na zijn rede presenteerde de presidente mevr. Kakebeeke-Inckel spreker een geschenk De rede werd door de vele aanwezigen aandachtig beluisterd. Uitvoering voor bejaarden. Donderdag avond werd voor de be jaarden in het Jeugdgebouw, door de gemengde Chr. Zangvereniging onder leiding van mevr. Philipse, een uitvoe ring gegeven, waarvan de oudjes zeer genoten. Auto in de sloot. Zondagavond raakte een luxe auto, bestuurd door dhr. A. Th. K. alhier in de Éérste weg door tot nog toe onbe kende oorzaak in de naast de weg ge legen sloot. De inzittenden, zijn vrouw en 5 kinderen konden door het portier de auto verlaten. Persoonlijke ongeluk ken kwamen niét voor. Met materiële schade liep het ongeluk af. Vergadering Vrouwenbond. Voor de N.C.V.B. sprak mevr. van Damme uit Breda. Op zeer prettige wijze vertelde ze over haar werk als huisleidster van het militaire tehuis al daar. Verder hopen op 21 juni D.V. een aantal leden de bondsdagen in Amster dam te bezoeken. V erkeersexamen. De leerlingen van de hoogste klassen van de openbare school en de Bijzon dere school hebben vrijdag verkeers- examen afgelegd en zijn allen geslaagd. Van de 13 leerlingen van de openbare school zelfs 7 met lof. Koene en het prima spel van de Koude- kerkse achterhoede. Met de rust had V.C.K. een 10 voorsprong genomen uit een penalty, genomen door de links half Wisse. Drie minuten na rust was het Schouwenaar die zijn club de ge lijkmaker bezorgde. In deze perodie had Wemeldinge eigenlijk het heft in han den, doordat zij een duidelijke veldmeer- derheid aan de dag wisten te leggen. Zelfs in de verlenging leek het er op, dat Wemeldinge met de eer zou gaan strijken, want in de tweede minuut knalde Houtekamer de bal keihard tegen de paal. Het leer kaatste echter in het veld terug. Na afloop der wed strijd reikte de voorzitter van de af deling Zeeland, dhr. I. W. Bakker in de kleedkamer de beker uit. Hij deed dit met een toepasselijke toespraak. Driedorpen-gymnastiekwedstrijd. Zaterdagav'óficl Werd in het gymnas- tiekgebouw de driedorpen-gymnastiek wedstrijd gehouden. Eigenlijk ging de wedstrijd tussen twee verenigingen, t.w. „U.D.I." uit Wolfaartsdijk en „Olym- pia" uit Kapelle. De vereniging „Atlas" uit Heinkenszand kon wegens interne moeilijkheden niet deelnemen. Wissel- bekerwinnaag U.D.I. van vorig jaar moest in deze ontmoeting de trofee af staan aan Olympia. Met 800,4 punt of wel 2,9 punt verschil ging Olympia met de eer strijken. Deze overwinning heeft Olympia voor het grootste deel te danken aan de damesploeg, want deze behaalde 410,08 punten, tegenover 342 punten voor U.D.I. Bij de heren was het omgekeerd. Hier ging U.D.I. met 455,5 punten aan kop tegenover slechts 389,6 punten van Olympia. Bij de dames was het mevr. N. Potter-Schipper van Olym pia, die met 89,2 punten de beste indivi duele prestatie boekte en bij de heren eindigde O. van Bleijswijk met 96,3 punten als eerste. Beiden mochten een medal je in ontvangst nemen. Over het geheel werd er prima gewerkt. Een prachtige prestatie boekte voorts de nog zeer jeugdige Sari Sonke. In het onderdeel ringzwaaien stak zij met 19 punten verre boven alle anderen uit. Bij de andere o nderdelen moest zij overigens een veertje laten. In totaal namen er twaalf dames en twaalf heren aan de wedstrijd deel. De algehele lei ding was in handen van de voorzitter van Olympia dhr. J. J. Ganseman. Deze sprak aan het begin een welkomstwoord en reikte na afloop de prijzen uit. De jury bestond uit mej. N. Willemsen uit Yerseke en de heren K. Kooij, Goes, J. de Keijzer, Serooskerke en J. Wille- boer, Goes. Landenwedstrijd da-mestumen in september te Kapelle. Op zaterdag 24 september zal te Ka pelle de landen wedstrijd dames-turnen gehouden worden tussen de keurploegen van Nederland en België. De organisa tie hiervan is in handen gesteld van de gymnastiekvereniging „Olympia" te Ka pelle in verband met het zestig jarig bestaan van deze vereniging. Wereldveteranendag te Kapelle. De volgende maand zal in 23 landen door twintig- miljoen oud militairen een herdenking* Wbrden gehouden aan allen, die in of door de laatste wereldoorlog zijn gevallen. -Voor ons land zal dat zijn op zaterdag 25 juni op de Franse Mili taire begraafplaats te Kapelle. Deze herdenking gaat uit van de Wereld veteranen Federatie en zal in ons land worden voorbereid door de Nederlandse bond van Oud Strijders en Dragers van het Mobilisatiekruis, de Nederlandse bond van Militaire Oorlogsslachtoffers en de vereniging van onderofficieren van het K.N.I.L., de „Madjoe". Aan deze herdenking wordt mede werking verleend door de Mariniers kapel. Naast diverse militaire en bur gerlijke autoriteiten zal de plechtigheid onder meer worden bijgewoond door de commissaris der Koningin in Limburg, mr. Houben. Des middags om drie uur zal het gezelschap vanaf het gemeente huis vertrekken naar de begraafplaats, waar voor het monument een krans- legging zal plaats vinden. Voorts zal er een credo worden voorgelezen en over handigd en 234 kinderen zullen op 234 graven van de Franse gevallenen bloe men neer leggen. Nadat dan een minuut stilte zal zijn betracht en de Last Post zal zijn gebracht, zal een Haagse oor logsweduwe aan een Zeeuwse oorlogs weduwe de Lamp der Broederschap overhandigen. Deze lamp blijft dan ge durende een jaar branden in de nieuwe griffie te Middelburg. Onderhandelingen worden gevoerd om de plechtigheden via de televisie te laten uitzenden. waar het dromerige eenzame meisje woonde. Maar als de zoon volwassen is, voelt hij niets voor het werk dat zijn vader heeft opgebouwd. En langzaam groeien de conflicten. „Het Onweer" speelt in een kleine Zeeuwse stad, waar de auteur de bulte naar ontmoette die in dit boek zo'n be langrijke rol vervult: een verbeten en eenzaam mens, die door de catastrofe in zijn leven juist tot klaarheid komt. De auteur Kees Pronk, in het gewone leven directeur van een oesterkwekerij in Yerseke, heeft reeds naam gemaakt met enkele mooie romans, als o.a. „De geldschieter". Dit boek is bij de boekhandel ver krijgbaar. Van 2026 mei 1960 KRUININGEN. Geboren: Jacobus, zv, Alphons Bogaert en Tannetje Maria Nagelkerke; Adriaan Willem, zv. Wil lem Adriaan de la Houssaije en Pieter- nella Catharina Duijnhouwer. Van 2026 mei 1960 YERSEKE. Overleden: Adriana Wisse, 78 j., wed. van Cornelis Kosten. Gehuwd: Johannes Dirk Poleij, 28 j. te Kruiningen en Cornelia Helena Bom, 27 j. Huw.aangifte: Jan de Schipper, 25 j. te Kapelle en Adriana Cornelia van de Plasse, 23 j. Van 1225 mei 1960 WEMELDINGE. Geboren: Dirk, zv. Arie Blom en Huberdina Bentschap Knook; Wilhelmina Elizabeth, dv. Jan Janse en Cornelia Jannetje van den Berge; Janna, dv. Dingenus Minnaard en Cornelia Maria Verlare. Overleden: Cornelis Wabeke, 88 j., wednr. van Lena Zuijddijk. Huidzuiverheid - Huidgezondheid Scheepvaart. Gedurende dé'maand april 1960 pas seerden door het kanaal door Zuid-BeVe- land' de volgende schepen. Opvaart: 2.795: geladen schepen met een inhoud Wedvlucht. Door de postduivenhoudersvereniging „O.W.T.B." te Kapelle werd met 91 duiven deelgenomen aan een wedvlucht vanuit St. Denis altstand 307 km. De snelheid van de eerst aankomende duif bedroeg 942,07 meter per minuut. De uitslagen zijn 1 J. L. de Jager; 2, 9, 15 en 18 J. C. Nijsse; 3 P. I. Butler; 4, 11, 14 en 21 Jac. Schrier; 5 en 16 A. A. van Driel; 6 en 22 J. H. C. Poley; 7, 10 en 19 J. de Schippér; 8 M. Bruin- ooge; 12 P. Glas; 13 en 17 B. Ridderhof en 20 F. van Buël. Voetbal. Zaterdagmiddag werd op het Kapelse sportterrein de finale-bekerwedstrijd van het zaterdagvoetbal van de afde ling Zeeland gespeeld tussen Wemel dinge I en V.C.K. I (Koudekerke). Pas in de verlenging wist V. C.K. het win nende doelpunt (21) te scoren. Keurig samenspel tussen Harpe en Meule- meester bracht de bal bij linksbuiten Beuner, die de bal met een hard schot buiten het bereik van doelman Van Oosten in de uiterste rechterhoek plaat ste. Het tweede klasse spelend V.C.K. nam hiermede voor een jaar de beker over van Hoek. De wedstrijd, die groten deels in een druilerige regjen werd ge speeld, had voor de rtlst een licht over wicht van V.C.K. De tweede helft ech ter draaiden de rollen, maar Wemel dinge wist niet tot doelpunten te ko men. Dit was was vooral té wijten aan het uitstekende spel van doelman Kapelle (Z.-B.) Tel. 0 1 1 02 - 223 Onthoud! steeds dit ene ding Van Willegen voor Uw verlovingsring m ILu HET ONWEER, door Kees Pronk. Uitgave J. N. Voor hoeve, Den Haag. Geb. 5,75. Soms kan het schijnen of de mensen in een kleine stad alleen maar als scha duwen bestaan. Hun dagen glijden stil en traag voorbij, zonder schokkende veranderingen. Het is vader Frans Verstraten, die met zijn energie en doortastendheid nieuw leven bracht in het pakhuis aan de slaperige gracht. Nieuwe bloei droeg hij binnen in het statige koopmanshuis, Yerseke - Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. C. Meyer van Be verwijk. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. 6 uur: Stud. Huisman, Rotterdam. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. T. H. Penninga. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v. m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Lt. Kolonel F. Holland. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. W. Slik. 2.30 uur Ds. D. Schneider, Biezelinge Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10 en 2 uur: Student Huisman. 6 uur: Ds. P. Honkoop. Vrije Evang. Gemeente 10 en 6 uur Ds. J. J. Niewöhner Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Kloosterman, Vlissingen. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik, Wemeldinge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. Oegema, Lewedorp Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. 2.30 uur: Ds. D. Schneider, Biezelinge. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur Dhr. Allewrjn, Goes. 2.30 uur Ds. Coenraad, Goes. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. F. Fossen, Dordrecht Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur Ds. Lutijn, België KmbbeBdgke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leemyen. 2.30 uur: Ds. E. P. j'. JebbinR/" Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ne tl. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur Ds. Reijenga, Yerseke Geref. Kerk 11 uur Ds. Jansens, 5 uur Ds. Lammens Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. D. Schneider. 2.30 uur Ds. van Leeuwen. Geref. Gem. 9.31^, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Da. J. van Dpkan.

Scheldebode | 1960 | | pagina 2