Voor GEL naar J0 FIBBE Te koop: i.g.s.z. Scooter Heinkel slechts 38000 km gelopen. Koop- je. Bloemenlaan 48, Vliss. Te koop: Aquarium, geheel kom- pleet. Vos, Glacisstraat 31, Vliss Te koop: 4 Clubs en Salontafel in goede staat. -Paul Krugerrstraat 333, Vliss. Te koop: prima Van Delfts Kin derwagen Menno van Coehoorn- gracht 50, Vliss. Te koop: Huiskamer ameuble ment, Dressoir, Boekenkast, Rook tafel, Naaibox, Wandelwagentje en Box. Vine, van Goghlaan 16, Te koop: komplete Butagas in stallatie en 7 mtr Traploper. Bree waterstraat 32, Vliss. Ouders van emigranten I Kom eens met ons praten over een reis naar Uw kinderen. Wij ver strekken vrijblijvend alle Inlich tingen. Wm H. Muller Co. N.V., Boul. de Ruyter 14, Telef. 2171, Vliss. Wegens emigratie te koop: z.g. a n. draagbaar Radiootje, Gitaar en Dames sportfiets. Te bevr. na 6 uur. Tooroplaan 18, Vliss. Vakantiereizen per trein, vlieg tuig of schip. Een omvangrijk en gevariëerd programma vakantie reizen verzekeren U een goede keus en een prettige vakantie. Stuurt U ons even een briefje en U krijgt de gewenste folders gratis thuis gestuurd. Reisbureau N.V. John P Best Co., Boul. de Ruyter 38, Tel. 2257, Vliss. Agenten C.T.I. Vliegreizen. Emigranten I Maak het Uzelf niet moeilijker, als het gemakkelijk kan. Laat dan Uw passage ver zorgen door Wm H. Muller Co. N.V., Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Desgewenst be- zoek bij U aan huis. Te koop: Huiskamer ameuble ment i.pr.st. Singer Hand naai machine, Weckflessen, Afwas teiltjes, Damesrijwiel. Voorstraat 16, West Souburg. Wie ruilt mijn i.z.g.s.z. Jongens fiets, leeft. 10 Jaar, voor Heren- sportfiets Autoverhuur zonder chauffeur. Verlorenlandstraat 7, Te koop: Nobel oliehaard kompl. Slechts 1 winter gebrand. Van 400,— thans voor f 200, Gratis thuisbezorgd en plaatsing. Bonedijkestraat 251, Vliss. Vakantie 1960. Verleng Uw va kantie, ga per vliegtuig I Vraag onze prospektus van Airtour Hol land. Alle reizen incl. met hotel- acc. Wm H. Muller Co. N.V. Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Te koop: Winkelkast met glazen schuifdeuren en glazen Toon bankvitrine Adres: Koudekerkse- weg 126, Tel. 3205, Vliss. Gevraagd: Werkster, 1 x per w. Singel 97, Vliss. Te koop: plm. 15 hooiruiters, plm 20 aardappelzakken en Aquari- um. Vliss straat 39, Koudekerke. Te koop: half Eng. Kinderwagen (Van Werven). Bosjeslaan 10, VI Gevraagd: Werkster, 2 morgens per week. Mevr. Meijnderts, Paul Krugerstraat 56, Vliss. Deze week: een liter Frambozen bessen, zeer fijn, voor f 3,30 of 1 liter Schilletje voor f 2,80. Alléén bij Hildernisse, St. Jacobs straat 24, Vliss. Gevraagd: nette Werkster voor 1 morgen per week. Mevr, Van Wijnen, Bonedijkestraat 103, VI. Te koop: i.g.s.z. moderne Koel- stra Kinderwagen. Hudsonstraat 6 Oost Souburg. Werkster gevraagd, 1 morgen p. week. Tevens Rolschaatsen te koop. Pres. Rooseveltlaan 54, VI. Te koop: Dressoir klein model en 2 Fauteuils. Hogeweg 60, Vliss. Te koop: rooktafel, radiotafel, pendule, uitschulftafel, 4 stoelen, 2 clubjes, dressoir, olievat 200 I. Alles koopje. Adres bureau De Scheldebode. Nu T.V. kopen is honderden gul dens sparen. Wij leveren de nieuwste toestellen in diverse merken. Holl., Duitse en Belg. tegen de laagst mogelijke prijzen Alle toestellen volledige fabrieks garantie. Prima antennes (zout- bestendig) ook tegen de laagst mogelijke prijzen. Let op: weer voorradig div. merken terugge haald door de bank, reeds vanaf f 350, Door onze prima ser vice bezitten wij honderden te vreden T.V.-kijkers. J. Bayens, T.V.-handelaar, Hendr. Avercamp laan 10, Vliss. Last van ongedierte Drogisterij ,De Vijzel", Betje Wolffplein 1, Vliss. heeft de middelen hiervoor Spuitbussen Nourycid, Omyl, Roxasect e.a. tegen motten, ta pijtkevers, vliegen en muggen etc. Tegen mieren: Violet en Ro- dax. Vliegenvlinders, Strookjes en de echte ouderwetse vliegenvan gers Aeroxon. Let op het adres: Betje Wolffplein 1, Vliss. Wegens plaatsgebrek te koop: goede klein model Radio, Buta- gaskomfoor, nieuw 3-pits Gas komfoor, nieuwe kampeer Primus wollen dekens, spreien, keuken- gerief, vloerkleedjes, overgordij nen, Wereld Atlas, nieuwe elektr. nikkelen Ketel, Wandborden, Erres Stofzuiger enz. Leeghwater- straat 56, Vliss. Werkster gevraagd voor één morgen of middag in de week. Aanmelden: mevr. Krahmer, Sin- gel 136, Vliss. Heft dan de slappe handen op en strekt de knikkende knieën ere maakt een recht spoor met uw voeten, opdat hetgeen kreupel is. niet uit het lid gerake, doch veel eer geneze. Hebr. 12 12-13- Te koop: Schrijfbureau (eikenh.),, Ressort, Radiokast en rond Tafel tje. Anjelierenlaan 46, Vliss. Na> 6 uur. Te koop: Wasmachine motortje. J. Hijman, Glacisstraat 95, Vliss Te koop: 4 stoelen en vierkante tafel, blankeiken. Paul Krugerstr. 210, Vliss. Te koop gevraagd een i.g.s.z. Wentelbed 1-pers. Brieven onder no. 2710, bur. De Scheldebode. Emigranten en toeristen naar Ca nada, Ver. Staten, Australië, Z. Afrika enz. Uw reis wordt op de beste wijze door ons Passage bureau verzorgd. Alle gewenste inlichtingen verstrekken wij U geheel vrijblijvend. Passagebureau N.V. John P. Best Co., Boul. de Ruyter 38, Tel. 2257, Vliss. Officiële agenten Holland-Ameri- ka Lijn, Holland Afrika Lijn enz. Te koop: Kinderledikantje en Wandelwagen (Mutsaerts). Jan van Goyenlaan 83, Vliss. Katoenen Sweaters zonder mouw 3,95, katoenen Vesten met mw. 5, No Iron blouses zonder mouw 3,95. Steketee, Schelde- straat 28. Parley Jaegerwol, gegarandeerd krimpvrij van 2,75 voor 2,— per 100 gram. Zolang de voorraad strekt. Steketee, Scheldestraat 28 Nylon Baby Doll's een lust voor het oog. Prettig in het dragen, laag in prijs 9,95. Nylon Nacht hemden 9,95. Steketee, Schelde- straat 28. Nog enkele Vesten, wol met Dallon, grijs en beige 9,75. Dra- Ion Vesten, lichte kleuren, V- hals 14,50. Steketee, Scheldestr. 28, Vliss. Te koop: laag model uitn. Koel- stra Kinderwagen en prachtige blank beukenhouten Wieg. Jong kindlaan 12, Vliss. Te koop: lichtgrijze Kinderwagen i.pr.st. Singel 255, Vliss. Meisjesfiets, leeftijd 6 jaar. Enke le gebruikte Dames- en Heren fietsen. Rijwiel Centrale, Kou- dekerkseweg 45-47, Vliss. Te koop: aardappelriek, mestriek en houweel. Van Hoorn van Burgtstraat 12, Vliss. Te koop: Berinimotor (eitje) op fiets. Meidoornlaan 12, Vliss. Te koop: Kinderstoel. Hogeweg 71, Vliss. Na 6 uur. Biedt zich aan: Babysit. Toorop- laan 2, Vliss. Opgelet I Wij hebben wederom een grote partij Petty Coats ont vangen aan de belachelijk lage prijs van 4,50. Kinder petty coats v.a. 2,75. Tuinbroekjes v.a. 4,50, Strandbroekjes 1,98, bedrukte Jongenblouses met sportfiguren nu slechts 3,50. Komt en ziet wat Jansen U zaterdag op de markt te Vlissingen U biedt. Te koop: z.g.a.n. moderne Reis- wieg. Pres. Rooseveltlaan 198, Vliss. Te koop: Kinderwagen, in prims staat. Hoog model. Beatrixlaan 22, Vliss. Te koop: Laken Marinebaadje. Oude Markt 27 2 x bellen, Vliss. Te koop: een Box en Wandel wagentje z.g.a.n. Havendorp 746 Praamstraat.

Scheldebode | 1960 | | pagina 2