SPORT RIJWIELEN Joz. Slabbekoorn - B0EKL0N Voor Uw woning P. PAAUWE P. PAAUWE Burgerlijke Stand Vjiddlkfiduht^K J. Kole - Yerseke OverhemdenOverhemden gediplomeerde verpleegsters Van IJsseldijk-Snoep Steeds Steeds 10 pet korting De goedkope Jan kombinatie kostuums overhemden weekendshirts pullovers Leuke FLATS PUMPS „KEMD0" pump I. HAGE - Yerseke OXFORD herenkostuum (vanaf f 90.—) Boekhandel VAN DER PEUL de allernieuwste VLOERBEDEKKING' STREEPVELOURS OVERGORDIJNEN TERLENKA VITRAGE De allermooiste KARPETTEN vindt U bij ons in de kollektie Onze reklame duurt nog t/m zaterdag 2 april KOK T E GOLFJES Voetbal. Op eigen terrein moest het eerste elf tal zaterdagmiddag in de eerste ronde van de bekerwedstrijden een nederlaag incasseren tegen het tweede klasse spe lende Rillandia II. Met de rust was er een 22 gelijke stand, maar het fana tiek spelende Rillandia pakte in de tweede helft de zaken resoluut aan om er tenslotte nog twee doelpunten aan toe te voegen, tegen de thuisclub geen enkele. Vergadering Boerenleenbank. Tijdens de algemene vergadering van de Coöp. Boerenleenbank te Kapelle, welke werd gehouden in hotel „De Zwaan", heeft de voorzitter, dhr. F. van Hoorn, medegedeeld, dat het be stuur plannen heeft om of het bestaan de bankgebouw uit te breiden, of om een geheel nieuw bankgebouw te bou wen. Getracht zal worden de plannen zo spoedig mogelijk te realiseren. De voorzitter wees er op, dat de bank een goed jaar heeft gehad. Het ledental steeg volgens het jaarverslag van de kassier tot ruim 650. De bank kon het afgelopen jaar afsluiten met een winst van 18.453,Het tegoed aan spaar gelden steeg van 5.520.782,05 tot 5.895.502,20. Op de vraag hoeveel spaarders de bank telt, werd mede gedeeld dat dit er rond 1800 zijn. Het gemiddeld spaartegoed beloopt rond 3000,Bij de verkiezing tot lid van het bestuur werd dhr. Jac. de Jonge Mzn. herkozen, evenals dhr. W. D. Rouw, die tot lid van de raad van toe zicht werd herkozen. „Zang en Vriendschap" zong voor bejaarden. Het mannenkoor „Zang en Vriend schap" heeft voor de bewoners van het bejaardentehuis „Pomona" een zang avond verzorgd. De oudjes genoten hiervan heerlijk. Het koor gaf een flink repertoire liederen ten beste, terwijl men ook samenzang hield, waarbij de oudjes zich ook niet onbetuigd lieten. Het koor stond onder leiding van dhr. D. Burger. Doe-open-actie. De Doe-open-actie is te Kapelle en Biezelinge afgelopen zaterdag voort gezet met een muzikaal optreden. Het tamboer- en pijperkorps „Jonge Kracht" maakte een rondwandeling door beide dorpen. Onderwjjl verkochten diverse jongeren huis-aan-huis de actie-sleutel tjes. Voor een bedrag van 125,wist men deze middag te verkopen. Nog steeds gaat de actie door. Zo zal er op 5 april a.s. in hotel „De Zwaan" een modeshow worden gehouden. Enkele textielzaken ter plaatse zullen deze show verzorgen. Bloedplasma-avond Ned. Rode Kruis. Maandagavond werd door de afdeling „Kapelle-Biezelinge en Schore" van het Ned. Rode Kruis een bloedplasma-avond gehouden. Als afnameplaatsen had men te Kapelle 't verenigingsgebouw „Obad- ja" gekozen en te Biezelinge de Her vormde school. Op beide plaatsen meld den zich deze avond niet minder dan 242 donors. Een aantal waarover de plaatselijke afdeling zeer tevreden is. Zeeuwse fruitpachters vergaderden. De Zeeuwse fruitpachters hebben za terdagmiddag in hotel „De Zwaan" on der voorzitterschap van dhr. J. Sinke te Kapelle haar algemene vergadering gehouden. Een bijzonder woord van wel kom richtte dhr. Sinke tot de lande lijke voorzitter en secretaris, resp. dhm. Th. de Vos en J. v. d. Lichte. De ver gadering herdacht ook het onlangs overleden lid, dhr. Jac. Eversdijk, waar voor men een minuut stilte in acht nam. De secretaris-penningmeester, de heer M. Verbeem uit Ovezande, bracht het jaarverslag uit, dat getuigde van een goed jaar voor de pachters. Bij de bestuursverkiezing werden dhrn. C. Veerhoek, Wemeldinge; W. Harinck, Goes en J. Sinke en H. Landman, bei den te Kapelle herkozen. Tot voorzitter werd wederom gekozen dhr. C. Evers- dijk te Kapelle. Door ontstentenis kon dhr. Eversdijk deze middag niet ter ver gadering komen. Als hoofdbestuurslid werd gekozen dhr. M. Verbeem uit Ove zande. Van 25 maart1 april 1960 YERSEKE. Geboren: Maatje Pieternel- la, dv. Pieter de Leeuw en Pieternella van Velzen; Jozina, dv. Marinus van den Berge en Leuntje de Bat; Adriaan Cornelis, zv. Janus Scheele en Neeltje Francina van Damme. Huw.aangifte: August Johan van Oostveen, 26 j. te Rotterdam en Janna Helena Rouw, 22 j. Huw.afk.: Jacob Everse, 26 j. en Jo hanna Bosman, 22 j. te Wolphaartsdijk. Van 25—31 maart 1960 KRUININGEN. Geboren: Jacoba Hen- drika, dv. Cornelis Tange en Elizabeth van Noppen. Catharina Jacoba, dv. An- dries Jacobus Bruinshoofd en Maria van der Poel; Marinus, zv. Krijn Kanaar en Neeltje Tramper. Huw.aang.: Jozias Cornelis Karelse, 25 j. te Eindhoven en Johanna Adriana Komejan, 22 j. Overleden: Louis Honorine Costers, 25 j„ echtgenoot van Paula Maria Amedea Victoria van de Vijvere te Borgerhout. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Rerjenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Boojj. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Ds. D. de Jonge. 2.30 uur: Ds. T. H. Penninga. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v. m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. W emeldlnge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Kand. E. M. Top. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Zaterdag 2 april, 7 uur: Student Huis man. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. C. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 u.: Ds. Penninga, Rotterdam Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. J. W. Kersten van Scheveningen. V.m. openb. bel.; 2 uur H. D. Zaterdag 2 april, 7 uur: Dhr. Schip- aanboord, thelogogisch student, R'dam. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. V.m. openb. belijdenis; n.m. voorber. en viering H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. V.m. openbare belijdenis; n.m. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Kroeze. ADVERTENTIES Voor de grote belang stelling en het medeleven, dat wij bij de ingebruik neming van onze nieuwe bakkerij mochten onder vinden, zeggen wij allen hartelijk dank P. H. FILIUS Yerseke, Kerkplein 2 Voor de blijken van be langstelling en mede leven bij het onverwachts overlijden van onze ge liefde vrouw, moeder, be huwd- en grootmoeder Neeltje Maatje Sonke geb. Lutijn betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan Dr. Polderman en Dr. Ampt voor de ge neeskundige behandeling Uit aller naam, CORN. SONKE Yerseke, april 1960 met knijprem, 3 versn. naaf, lamp, jasbeschermer, pomp vanaf f 169,50 bij Schuttershof 12 Yerseke In citroen en gebroken wit slechts I 10.95 Vlotte en elegante modellen voor teenagers Ook in hebben wij de aller mooiste snitten Voor I 17,95 hebben wij een zeer mooie in nevelkleur Tevens balons cadeau bij schoenen en reparaties Noord-Brabantsche Schoenwinkel Prullebakken in diverse uit voeringen, carton, metaal, plastic en fiber. - Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg! Voor een modern naar Telefoon 372 Zelfklevend glashelder kaftplastic Zeer gemakkelijk te bevestigen Bescherming voor boeken, zee- of wegenkaarten, tekeningen en plat tegronden Vochtbestendig en sterk, per rol f 1.45 en f 1.95 TELEFOON 532 - YERSEKE Speciale paascollectie in sportshirts en geklede modellen U slaagt beslist beter bij In het BURGER ZIEKENHUIS te Amster dam kunnen geplaatst worden uitwonende in vaste dienst of als maandverpleegster Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de adjunct-directrice of persoonlijke aanmelding tussen 11.30 - 12.30 uur, behalve op zaterdag q '<V0 In strook, effen gewerkt op alle breedtes tot 2.20 m. toe Paardenmarkt 11 - YERSEKE - Telefoon 623 op alle meubelen. Gratis reis naar de fabriek, zonder enige verplichting VLOERKLEDEN EN VLOERBEDEKKING tegen prijzen die u nergens anders vindt Kijk goed uit Laat geen ander meneer zijn en groot doen van uw eigen geld Want dat is dom YERSEKE ,V TELEFOON 415 Voor kostuums In moderne tinten en in alle mode kleuren kortom alles voor vader en zoon Paardenmarkt 11 YERSEKE - Telefoon 623 Zoekt U een mooie spiegel voor slaapkamer, douchecel of keuken? Dan slaagt U vast bij K. Everse, Dam straat 5, Tel. 01131—493, Yerseke. Voor textiel naar Jasperse! Lonneker werkkleding, werkhemden, manchester broeken, pracht ruit en ef fen overhemden, zware la kens en slopen, effen en geborduurd. Nylonkousen. Pracht heren- en kindersok ken. Grote sortering wol, ook tweedwol. Mooie schort jes, ook van stuk. Pracht interlock Tima en Sesa. Mooie bad- en theedoeken. Nieuw! Wanneer U een weekend uit moet, neem dan zo'n nieuwe Denti tan denborstel mee. Borstel en tandpasta in één. - Dames kapsalon „Beauté". Vraagt thans „Tima" da- mes- en meisjes onderkle- ding; in verschillende mo dellen ontvangenis, yoor he ren steeds het merk „Ti ma" in sportmodel onder- kleding, maten 4, 5, 6, 7. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Extra aanbieding in zeer leuk meisjesondergoed, geel met kantje en gekl. slipje. Moeders, maak uw kind blij met zo'n stelletje. Slipje v.a. 77 ct.; hemdje 98 ct. Nout Sinke, Yerseke. 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; by vooruitbetaling Inzenden: uiterlyk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Dames! De nieuwste kleur lipstick voor lente en zomer is Mutation voor Gala. Ook met bijpassende kleur na gellak. - Dameskapsalon „Beauté". Tob toch niet langer met een slecht zittend korset, maar schaf U zo'n heerlijk passend Ronda korset aan. Ieder die het draagt is er enthousiast over! De ronde baleinen kunnen niet steken of knellen! - Textielhandel Snoep-van Willigen. 3 sterren nylons van Tri cotbest. Pracht nylons voor slechts 1,98! In vele soor ten voorradig, ook in nieu we moderne tinten. - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. In Coks Geschenkenhuis zijn weer leuke kop en schotels voor 0,98. Zie on ze zij-etalage. Elbeo kousen in de aller nieuwste modekleuren en... U loopt er voordeliger mee. Van IJsseldijk-Snoep. Ook in koekjes en snoepjes le kwaliteit bij Jasperse. Echte choc. Betke 52 ct. Ja maica rumbonen 38 ct. Bon bons 49 ct. Eng. drop 28 ct. Sinasstaafjes 38 ct. Al le soorten toffees Verk., v. Melle en Gilda. Echte bo terkoekjes 69 ct. Oesters en Theerondjes 49 ct. Pinda- en bitterkoejes 55 ct. Eier en kokoskoekjes 59 ct. Br. kermis 49 ct. Bruin specu laas 39 ct. Biscuits 32 ct. p. 250 g. Stropdassen in Italiaanse Terlenka. U kunt ze ge makkelijk zelf wassen en onze collectie is werkelijk geweldig. - Van IJsseldijk- Snoep. Schryf- en tekenbehoeften, kantoorbenodigdheden heb ben wij in een uitgebreide sortering voorradig. Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. Wij ontvingen weer gróte zendingen baby-goederen! Ook voor uw baby hebben wij steeds het nieuwste en altijd iets aparts! Denkt U aan onze speciale condities bij aanschaf van een com plete of aanvullende baby- uitzet Textielhandel Snoep-van Willigen. Leuke Robson dames- en kinderblouses in een popu laire prijsklasse. Loop eens bij ons binnen, U slaagt be slist beter bij: Van IJssel dijk-Snoep. Geldkistjes in diverse af metingen, winkelkassa's. Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Te koop: Kinderwagen, zo goed als nieuw. - Langeville 48, Yerseke. Maandag 4 april begint de verkoop van de Staatslote rij. Vervoegt U bij J. Rot tier, Kaaistraat 15, Yerseke Gekleurde en zwarte K.T. W. directoires) tot m. 7 aan voordelige prijzen. Jaeger sportkousen en skisokken, de nieuwste jongens- en meisjes crêpe mous skisok ken ontvangen. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yer seke. Te koop pl.m. 150 tegels en tegelband. - J. Houtekamer, Margrietstraat 12, Yerseke. Te koop: Banjo met hoes. Van Klinkenbergstraat 18, Yerseke. Mooie fauteuilkleedjes van 1,40 tot 3,40. Leuke kanten kleedjes in alle maten en prijzen v.a. 39 ct. Prachtige ronde kleden met franje 5,—. Gebloemde wasechte kleedjes 1,25. - Nout Sinke, Yerseke. Een prachtige sortering ex clusieve bijouterieën vindt U in Coks Geschenkenhuis, Hoofdstraat 46, Kruiningen Voorjaiars- en zomerrokken in een fantastisch grote collectie bij ons voorradig. Heel leuke modellen, die ook als overgooier gedragen kunnen worden. Wij hebben ze voor grote en kleine meisjes! Kies nu de keuze heel groot is! - Textielhan del Snoep-van Willigen. In sierbloempotten vindt U bij ons steeds de nieuwste modellen. - K. Everse, Yer seke.; Kaft nu met Boeklon. Ver fraaiing en versteviging van uw pocket- en studieboe ken. - Van der Peijl, Yer seke. Goedkope en oersterke jon gensschoenen in bruin en en zwart. No. 27 9,75; no. 28—31 11,25; no. 32—35 12,50; no. 36—40 ƒ- 13,75. Tevens balons cadeau by schoenen en reparatie. I. Hage, Yerseke. Tricot zomerpyama's, ge makkelijke en ideale dracht. Babydolls in leuke nop- dessins, verpakt in handig plastic reisetui. Reeds van af 8,75. - Van IJsseldyk- Snoep. Boerinnen! Neem nu voor de a.s. feestdagen nog een nieuwe avonddoek vanaf 67,50. Pluche halsnetjes 12,95. Gekleurd en zwart. Karkassen en ceintuurband. Fijne zijden doeken en beu ken. Zwart dof, enz. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yer seke. Steeds meer prijsverlagin gen bij Jasperse! Rozenbot- teljam 92 ct. Tomatenpuree 2 blik 29 ct. Alle soorten drop 33 jij;. Zoete wyn Wol- berry nu van 2,65 voor 1,50. Zoute pi'nda's 200 g 45 ct. Appelmoes 1 1-blik 65 ct. of 3 jampotten 89 ct. Soep- ballen 55 ct. Ananas van 119 voor 85 ct. Goud koffie v. Nelle nu 1,63. Hagelkor rels 39 ct. Echte choc.hagel 65 ct. p. 250 g. Soepgroen te 2 bus 45 ct. 8 zware but.repen 1,Macaroni 250 g 20 ct. Gekookte worst 250 g 65 ct. Perziken per blik 1,10. Z. zeep 500 g 38 ct. 2 pakjes pudding 25 ct. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Voor baby's hebben wij een ruime sortering praktische en voordelige cadeaus van af 75 cent. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Zojuist ontvingen wij een grote zending Ramo kinder kleding. Snoezige model letjes, héél apart en niet duur! Komt U eens kijken en passen, nu de keuze héél groot is? - Alleenverkoop: Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zag U reeds onze leuke kinderblazers in structuur- stof met aparte rugcein tuur? En de prijs hiervan is zeer voordelig. - Van IJs seldijk-Snoep. Nog steeds de baas in vlees en kaas! Magere ham 38 ct. Snijworst en metworst 39 ct. Ontbijtspek 37 ct. Rookvlees 55 ct. Paling worst 42 ct. Saks. worst 36 ct. Both.worst 25 ct. p. 100 g. Heerlijke vv kaas 64 ct. Half belegen kaas 67 ct. Pan-Pan 69 ct. Pikante w. kaas 85 ct. Oude k. kaas 85 ct. p. 250 g. Edammers 1 kg nu 2,19. Lunch- kaasjes kg 1,28. Knakworst p. pot 8 stuks 98 ct.; p. blik 6 stuks 85 ct. Bij Jasperse. Een mooie collectie post zegels voor verzamelaars. Mapjes in een grote sor tering en diverse prijzen. - Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. EEN KORT GOLFJE KOST SLECHTS 75 CENl

Scheldebode | 1960 | | pagina 5