GELD BIJVOEGSEL BEHORENDE BIJ DE SCHELDE BODE No. 18 - DONDERDAG 24 MAART 1960 TERUGVERDIENEN Belijdenis cadeau Van der Hoeven Knuijt Kijk, Keur, Kies een Empo-, Edelman-, Eroba- of een Rudge- rijwiel bij A. Jansens Zn., Coosje Buskenstraat 146-148, Tel. 2137, Vliss. Pas ontvangen mooie fantasie Herenanklets, stretch nylon, div. tinten f 1,95. Bata, Walstraat 64, Te koop: Tandem met flinke ban den. Emmastraat 9, Oost-Souburg Na 6 uur. Te koop: z.g.a.n. Philips Radio, drukknop-systeem, vier banden o.a. Visserijband f 200, Gra- vestraat 33, Vliss. Vóór dat U een reisplan opmaakt voor de vakantie kunt U met de „View Master" uw reis bekijken in kleuren. Wij hebben reels van alle landen en steden. Kijker f 12, reels f 2,10. Foto Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. De bekende Skisokjes, puur wol in jaegerkleur vanaf f 1,35. Bata, Walstraat 64, Vliss. i»i i ui Furkenburg's zaden zijn weer zo als altijd uit voorraad te verkrij gen bij De Nooijer's Zaadhandel, Paspoortstraat 13, Souburg. Fe huurPlaktafels, Wasmachi nes, serviesgoed, boxen, kinder- ledikantjes enz. Gebracht en ge haald. A. van Gemst, Paul Kru- gerstraat 344 I, Vliss. H.H. Zeevarenden en Natuur vrienden I Wij hebben voor U de beste prismakijkers, zeer licht sterk met groot gezichtsveld, in alle prijzen. Gratis advies. Op- tiekhandel Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. Te koop: ijzeren (hospitaalband) Kinderledikant met matras f 60,-. Bosjeslaan 7, Vliss. Te koop gevraagd voor direkt of later: Huis aan de Koudekerkse- weg of buitenkant van Vlissingen Brieven onder no. 2684, bureau De Scheldebode. Lentetijd is Fototijd. Maak nu kleurenfoto's op papier en kleu rendia's van de voorjaarsbloe sems en jong leven. Camera's en kleurenfilms in alle prijzen. Gra tis advies. Foto Back, St. Jacobs- straat 27, Vliss. Drie sterren Nylons met naad, in alle kleuren f 1,98. Ook wandel kousen f 1,98. Bata, Walstraat 64 Te koop: i.g.s.z. uitneembare kin derwagen met bedje en tas. Nwe Vlissingseweg 15, Souburg. Te koop: 1 Werkfiets keus uit 2 f 12,50 en f 22,50 w:o: laag model. Na 6 uur. Bonedijkestraat 336, Vliss. Te koop: 2 Armstoelen, 4 Stoe len, 1 Uittrektafel. Te bevr. Wil lem v. d. Veldelaan 68, Vliss. Na 6 uur 's avonds. Amateurfotografen kunnen na sluitingstijd bij ons hun films en flitslampen kopen uit de automaat Dag en nacht tot Uw dienst. Foto Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. Te koop: i.g.s.z. 2-pits Gasstel en Fietsscherm. Verk. Quakkelaar- straat 47, Vliss. Emigranten I Wilt U per boot of per vliegtuig reizen Hoe dan ook, boek Uw passage bij Wm H. Muller Co. N.V. Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Gra- tis alle inlichtingen. Te koop: Werphengels plus mo len en Wringerbok i.z.g.s. Hendr. Avercamplaan 26, Vliss. Italiaanse Nylons, naadloos, in alle modetinten, speciale prijs f 1,99. Bata, Walstraat 64, Vliss. Te koop: witte Kinderwagen met wandelwagen. Koopje. Na 6 uur. Meidoornlaan 2, Vliss. Te koop: rood imitatieleren Da mesjasje, maat 46. Steenhuisstr. 21, Vliss. Te koop: groot old finish Dressoir f 40,— en Wandkleed f 15, Wilhelminastraat 75, Vliss. Te koop: uitneembare blauwgrijze Kinderwagen in prima staat. Wil- lem v. d. Veldelaan 29, Vliss. Vakantie 19601 Wij verzorgen Uw vakantie naar elke bestem ming, met alle vervoermiddelen. Vraag onze prachtige folders en geniet bij voorbaat. Wm H. Mul ler Co. N.V. Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Gaat U schoonmaken Haal dan al Uw artikelen hiervoor bij Dro gisterij „De Vijzel" Betje Wolff- plein 1, Vliss. Wij kunnen U' aan vele dingen helpen. Denk ook om de schoonmaak van kachel en schoorsteen. Makkelijk en eenvoudig met Anti-roet 55 ct p. pakje. Goede anti-mot artikelen in alle soorten voorradig. Garageruimte te huur in binnen stad. Te bevr. Fa. van den He- mel, Kleine Markt 9, Vliss. Te koop: z.g.a.n. zwarte Koelstra Kinderwagen, uitneembaar. Joz. Israëlslaan 28, Vliss. Werksokken, speciale aanbieding grijs en zwart, 2 paar voor f 2,75 Bata, Walstraat 64, Vliss. Te koop gevraagd: Kinderfietsje (meisjes) 7-10 jaar. P. Louwerse- straat 39, Oost-Souburg. Weer ontvangen onze bekende Be-Ha's, ook extra grote maten. Prima kwaliteit en pasvorm. Uit gebreide sortering baby-artikelen S. Hollebrandse, Nieuwendijk 37 Vliss. Ouders van emigranten I Als U het plan hebt Uw kinderen te bezoeken, kom dan eens met ons praten. Wij helpen U ook met Uw papieren. Wm. H. Muller Co. N.V. Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Te koop: enkele Japonnen, re genmantel z.g.a.n. Samen f 25,— Oranjestraat 4, Vliss. Te koop: pracht Divan f 35, Adres bur. De Scheldebode. Gevraagd: een flink net Meisje voor de huishouding en de win- kel, Heyman, Gravestraat 62, VI. Filmen is nu niet duur meer. ledereen kan nu een film maken van de kinderen en van de reis. Agfa 8 mm smalfilmcamera ver laagd in prijs van f 275,— voor f 145, Kodak 8 mm smalfilm camera van f 154,— voor 117,50. Gratis advies. Foto Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. Ie koop: Kinderstoel, Wandel wagentje, n.o.v.b. Fietszitje met scherm. Clijverstraat 50, Vliss. Te koop gevraagd: Zomerhuisje langs de duinen van Vliss. tot Westkapelle. Uiterste prijs en lig ging. Brieven onder no. 2685, bureau De Scheldebode. Lybelle Nylons in alle soorten met en zonder naad, in alle mo dekleuren vanaf f 2,95. Bata, Walstraat 64, Vliss. Een goede Barometer is onmis baar in elk gezin. Wij hebben de nieuwste modellen in alle prijzen met 20 jaar garantie. Zie etalage Optiekhandel Back, St. Jacobsstr. 27, Vliss. Wie ruilt mijn benedenwoning, gelegen aan de Singel voor een gezinswoning in zelfde omgeving. Zwartlè, Singel 72, Vliss. Perfecta stoomt, verft en stopt onzichtbaar voor U. Depot Feij, Kasteelstraat 51, Vliss. Gevraagd: per 1 mei, Jongen voor tuinderij. Sanderse, Vlis- singsestraat 21, Koudekerke. Te koop: Bruidsjapon, Pick-Up Motorhelm. Singel 328, Vliss. Te koop: z.g.a.n. Pick-Up met platen, koopje I Dam 1, Vliss. Na 18,00 uur. Een C.Z. motor te koop, 125 cc bouwj. 1949. L. Oste, Z. Wate- ringstraat 84, Ritthem. Gevraagd: een Werkster voor 2 3 ochtenden per week. Mevr. Hermsen, Pres. Rooseveltlaan 156 Tel. 4297, Vliss. Te koop: i.p.s.z. zwarte Koelstra Kinderwagen met bedje. En goed onderhouden Femina vulkacheltje. Havendorp 436, Vliss. Woningruil. Rotterdam-Vlissingen. Nieuwe 4-kamer woning, keuken, badcel en groot balkon voor zelfde of grotere. Vrij uitzicht. Adres: Jan Kobellstraat 64 c, Rotterdam-West. Te koop: half Eng. Kinderwagen wit. Bakkersdorplaan 8, bij kleu terschool, Vliss. Dit is de oplossing, leder die zich onze super snelle eenvoudig te bedienen „ORION" breimachines aanschaft, kan thuis gemakkelijk een zeer behoorlijk inkomen verdienen. Wij geven gratis onderricht en wol en garanderen Uw afname tot het gehele bedrag van de aanschaf fingswaarde van de machine, van de hierop door U vervaardigde artikelen. Ook leverbaar op gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Vraagt alle gewenste inlichtingen bij: M. P .ROOS' Machinehandel, Prinsengracht 1117, Amsterdam-C Aanvragen worden in volgorde van binnenkomst behandeld. Miss Bril 1960. Ook voor U heb ben wij de bekroonde brilmontu ren, die gedragen werden bij de „Miss Bril" verkiezing. Dag- en avondbrillen in billijke prijzen. Zie etalage. Erkend leverancier van alle Ziekenfondsen. Optiek Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. Te koop: i.g.s.z. Box met vloer en 2 Clubfauteuils. Jan vanGoy- enlaan 4, Vliss. Kredieten uitsluitend groot 1600,— 3 zonder borg verkrijgbaar voor elk doel en voor ledereen. Gemakkelijke voorwaarden, wisselende wacht tijd. Vraagt inlichtingen. „SAMENWERKING" Verstolkstraat 31, Leeuwarden Drie sterren Nylons, zonder naad lichte en donkere tinten f 2,95. Bata, Walstraat 64, Vliss. Nieuwe Zig Zag naaimachines, tegen zeer verlaagde prijs. In- ichtingen en te zien Steenhuis- straat 31, Vliss. Geen beter dan een BIJBEL of PSALMEN- EN GEZANGENBOEKJE. In vele modellen voor radig. Vraagt prospektus. BOEKHANDEL Noordstraat 44, Tel. 2077, VII*. '-v- Voor (Feest) Vergaderingen, Bruiloften etc. naar het Ariëns- gebouw, Beursstraat 3. Grote en kleine zalen. Billijke tarieven. TeL3669, Vliss. Voor mach. knoopsgaten naar Singer Mij., Aagje Dekenstraat 7. Voor het matten van alle soorten stoelen is Uw adresNoordstr. 19 2 x bellen, Vliss. J. M. Groen, Begrafenisonder nemer, Hogeweg 161, Tel. 2772, Vliss. H.H. Kippenhouders I Wij leve ren 8-weekse Wimaus hennen 3,75. Wimaus overtreft alles d.i. bewezen. A. Gideonse, Schroe- weg 8, Middelburg. Nieuwe Autoboxen te huur tus sen Singel en Paul Krugerstraat. Paul Krugerstr. 188, Tel. 4018. Chr. Hoornick biedt aan Hard board in alle maten tegen scher pe prijzen. Verder alle soorten hout, deuren, kozijnen, ramen, enz. Magazijn Paardenstraat 6, fel 3540, huisadres: Westpoort- straat 10, Tel. 2573. Vliss Aquariumliefhebbers, Liquifrlj is onmisbaar voor Uw jong broed. Aquavarens uit voorraad lever- oaar. De Nooijer's Speciaalzaak, Paspoortstraat 13, Souburg. Naaister vraagt werk, ook ver stelwerk. Tevens te koop aange boden: z.g.a.n. modern Mantel pakje, maat 40. Willem v. d. Veldelaan 30, Vliss. Querido ,,De Jordaan" 4 delen 8, 7 stuks Theater Jaarboek 7, Phot. Annual 1960 f 3, Col. Annual 1959 f 4, Haccou St. Jacobsstraat 7, Vliss. Te koop: half Eng. Kinderwagen (Van Delft) lichtgrijs z.g.a.n. elektrisch Kacheltje (nieuw) ^aar^modeh Breitnerlaan 22, VI. Wie ruilt mijn benedenwoning op mooie stand, 4 kamers, keuken en tuin voor Eengezinswoning Brieven onder no. 2683, bureau De Scheldebode. Wegens omstandigheden te koop nieuw Vloerkleed, Kinderwagen met rem, als nieuw. Bloemenlaan 185, Vliss. Te koop: i.g.s.z. Divan met kleed. Kasteelstraat 86, Vliss. Bloemenmagazijn Adriaanse, Scheldestraat, heeft in voorraad alle soorten Bloemen-, Groenten- en Tuinbouwzaden. Nieuwe oogst Gratis prijscourant. Reparatie, Onderhoud en Ver huur van Schrijfmachines. Van Berkel, Nieuwendijk 9, Vliss. Gaat U verhuizen 7 Dan naar 'n voordelig adres en met overdek te auto. Glacisstraat 123, Vliss. Tel. 3700.

Scheldebode | 1960 | | pagina 7