Voor V00RJAARSVESTEN Taxi's Autoverhuur Burgerlijke Stand TAXI'S „DULCO" Gez. Hadhoorn ADRI BAUER vrachtjes per kar Slechthorend POLDERMAN VAN IJSSELDIJK - SNOEP Yersekse Oranjevereniging Jac. Bauer Hansw. Boys I Renesse I KORTE GOLFJES advertenties Van der Peijl Collecte. De alhier door het Roode Kruis ge houden collecte ten bate van Tuindorp- Oostzaan heeft opgebracht 1333,50, wat neerkomt op ongeveer 1,35 per persoon. KAPELLE-BIEZELINGE Voetbal. Zaterdagmiddag speelde het eerste elftal haar laatste competitiewedstrijd tegen Serooskerke. In een kleurloze wedstrijd, die op het eind nog enigszins aantrekkelijk werd, scoorde Kapelle driemaal tegen Serooskerke slechts één maal. Het tweede, dat op bezoek ging naar Wemeldinge II, verloor met 3 0. De B-junioren wonnen van Hansweertse Boys B II met 31. Het eerste elftal heeft uit de afgelopen competitie met 18 gespeelde wedstrijden 19 punten be haald. Voetballer brak enkel. De rechtsbuiten van het tweede elf tal, dhr. P. Glas, heeft zaterdagmiddag tijdens de te Wemeldinge gespeelde wedstrijd Wemeldinge IIKapelle zijn enkel gebroken. Hij kwam zo ongeluk kig te vallen, dat hij zich na afloop van de wedstrijd onder doktersbehande ling moest stellen. Deze constateerde een enkelbreuk. Voor het Kapelse elf tal betekende dit nog meer pech, want het speelde deze ontmoeting toch al met negen man. „H.V.K.K." gaf uitvoering. Voor een geheel gevulde zaal gaf de hengelaarsvereniging „De Kapelse Ka naalvissers" vrijdagavond in hotel „De Zwaan" haar jaarlijkse uitvoering. De voorzitter, dhr. Chr. J. van Zweeden, sprak een openingswoord en wees hier bij op de grote groei van de vereniging. Het ledental steeg het afgelopen jaar van 49 tot 60. Voor het voetlicht trad hierna de toneelvereniging „Onze vrije uurtjes" uit 's-Heer Arendskerke met het toneelspel in drie bedrijven „Het hing in de lucht". Het was een dolko misch spel, dat helaas in het derde be drijf te weinig effect kreeg, doordat de spelers niet rolvast belken te zijn. Niet temin werd het verdienstelijk gebracht, waarvoor zij op het eind uit handen van dhr. Van Zweeden een bloemetje en een rokertje, resp. voor de dames en heren, mochten ontvangen. In de pauze was er een verloting. Na het toneel bleef men nog enkele uurtjes gezellig bijeen voor een bal, dat geleid werd door „The Orphearis" uit Goes. Vergadering „Algemeen Belang". De landbouwvereniging „Algemeen Belang" te Biezelinge hield in de her vormde school haar algemene vergade ring onder voorzitterschap van dhr. P. Seheele-Blok. Uit het verslag van de administrateur, dhr. Joh. Landman, bleek dat het afgelopen jaar goed was voor de afdeling. Het ledental steeg tot 86 en ook de financiële positie is gunstig te noemen. Bij de bestuursver kiezing werden dhm. J. L. de Jager- de Vlieger en J. Glerum herkozen. In de vakature van dhr. P. Zandee werd tot lid van de financiële commissie be noemd, dhr. M. Wisse. Tot afgevaar digde naar de algemene vergadering van de Z.L.M. werd gekozen dhr. K. Dees. Vervolgens was er gelegenheid om vragen voor te leggen aan een fo rum over de onderwerpen „Heeft het harde fruit nog toekomst voor het klei ne bedrijf" en „Chemische onkruidbe- strijding". Er werden vele vragen ge steld, waarop een goede bespreking volgde. Auto's slipten tengevolge van gladheid. Onder aan het viaduct te Kloetinge werden in de nacht van dinsdag op woensdag enkele automobilisten de du pe van de plotselinge gladheid van de weg. Dhr. G. uit Goes was het eerste slachtoffer. Met zijn Volkswagen k^am hij te slippen, ging er mee over de kop en kwam in de sloot terecht. Hij liep schaafwonden op. Ongeveer tien minu ten later was het dhr. B. uit Middel burg die de macht over zijn Volkswa gen verloor. Hij ramde enkele paaltjes, kwam in de grasberm terecht en kan- i telde. Dhr. B. evenals zijn echtgenote liepen lichte verwondingen op. Beide auto's werden zwaar beschadigd en moesten met een kraanwagen worden weggehaald. Ook andere autobestuur ders gingen aan het slippen, maar kon den toch nog op de rijbaan blijven. De politie heeft tot half twee in de nacht post gevat om de weggebruikers te waarschuwen voor de gladheid. Rond half twee begon Rijkswaterstaat met het strooien van zand. Vergadering Oud-Strijders. De afdeliing Kapelle-Biezelinge van de Ned. Bond van Oud-Strijders en dragers van het mobilisatiekruis hield in hotel „De Zwaan" haar algemene vergadering onder voorzitterschap van dhr. B. Spuy. Door de secretaris, dhr. J. C. Staal, werd verslag uitgebracht van de gehouden feestavond en ook van de pakkettenactie die men gehouden heeft voor „Hongarije". Tot leden van de kascontrolecommisise werden geko zen dhrn. J. C. Bruggeman en M. L. Tholenaar. Bij de bestuursverkiezing werd dhr. M. H. Glas herkozen. Van 512 februari 1960 YERSEKE. Geboren: Jannetje Elisabeth Johanna, dv. Johannes Gunter en Jo hanna Duinkerke. Overleden: Jacomina van Velzen, 38 j„ wed. van Janus Milhous. Gehuwd: Johannis Willem van der Linde, 23 j. en Carolina Catharina Oele, 21 j. te Vlissingen. Huw.aangifte: Aloijsius Judocus Ma ria Stobbelaar, 24 j. en Klazina Dan ker, 21 j. Van 511 februari 1960 KRUININGEN. Geboren: Jacobus Ste ven, zv. Pieter Schrijver en Magdalena Susanna van de Parel; Hans, zv. Abra ham Marinus Westveer en Adriana Jobse. Huw.aang.: Jacob Pieter Bauer, 36 j. en Adriana Petronella Stuij, 32 j. Overleden: Elodie Cornelia de Bur ger, 74 j„ echtgenote van Camilus van Gassen; Job Sinke, 83 j„ wednr. van Hendrina Catharina Felius. Over de maand januari 1960 KRABBENDIJKE. Geboren: Christiaan Marinus, zv. F. Traas en M. Dees; Jan Kees, zv. G. Tramper en A. Meloen; Johanna Jannetje, dv. B. Kuzee en L. M. Kaat; Jannetje, av. B. Boone en M. Paauwe; Adriana Johanna, dv. P. Meeuwsen en M. Weststrate. Ondertrouwd: F. D. Westveer, 23 j. en M. J. Schouwenaar, 22 j.; H. de Ja ger, 24 j. en M. Moerdijk, 19 j. Gehuwd: M. P. de Lange, 22 j. en M. J. Nieuwenhuijse, 21 j.; F. D. West veer, 23 j. en M. J. Schouwenaar, 22 j. 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Van 410 februari 1960 WEMELDINGE. Geboren: Willem, zv. Hermanus Albertus Paauwe en Marina Bal; Jan Cornelis, zv. Oornelis Laven en Fransina Janetje Oudeman. Vh&oiLkdeufite.^ Y e r s e k e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reflenga. V.m. bev. ouderling. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Booij. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v. m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. 1 Chr. Geref. Kerk 110 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. C. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 16 februari 7.30 uur: Ds. P. Honkoop. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. riprpf TCPTIT 10 en 2.30 uur: Ds! Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. van der Molen uit Nieuwvliet. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 6 uur: Ds. Schellevis, Waalwijk. Jeugd dienst. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Dhr. Heijboer, Zaamslag. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. H. Avondmaal. Heden overleed zacht en kalm, tot onze gro te droefheid, in het ziekenhuis Oostwal te Goes, onze geliefde man, vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Stoffel Willem Jumelet echtgen. v. Cornelia Kik, in de ouderdom van 82 jaar en 6 maanden Yerseke: C. JUMELET-KIK Zierikzee: A. W. SCHOT- JUMELET B. W. SCHOT Yerseke: W. GROENHOF- JUMELET D. GROENHOF B. E. SANDEE- JUMELET W. SANDEE Klein- en achterklein kinderen Yerseke, 9 febr. 1960 Schuttershof 7 De begrafiens heeft plaats gehad vrijdag 12 februari te Yerseke Strekkende tot algemene kennisgeving Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig smartelijk, doch ge duldig gedragen lij den, in de hope des Eeuwigen Levens, on ze geliefde moeder, dochtèr, schoondoch ter, zuster, behuwd zuster en tante Jacomina van Velzen, wed. van J. Milhous, op de leeftijd van bij na 39 jaar JOHANNIS MILHOUS Fam. VAN VELZEN Fam. MILHOUS' Yerseke, 9 febr. 1960 Margrietstraat 11 De begrafiens heeft plaats gehad vrijdag 12 februari Voor de overgrote be langstelling bij ons 40- jarig huwelijksfeest, op 5 februari j.l. ondervon den, zeggen wij U allen, ook namens de kinderen, onze hartelijke dank P. J. Westveer J. Westveer-de Wee Yerseke, februari 1960 Sandeestraat 4 Voor de betoonde be langstelling bij het over lijden van onze geliefde man en vader, de heer J. ZUYDWEGT betuigen wij onze harte lijke dank C. ZUYDWEGT-MOL THEO Wemeldinge, februari '60 Station Kruiningen-Y erseke Telefoon 01130-441 Ondergetekende houdt zich beleefd aanbevolen voor M. VAN DER PAS YERSEKE Vraagt korsetten en B H. 's Pracht sortering B.H.'s met vorm vaste cup, ook in geel dan een van de nieuwste „Siemens" hoorapparaten waarmee u weer alles kunt horen, 't Maakt uw leven weer rijker! Vanaf f 270,— bij A. C. van der Rest Lange Kerkstraat, Goes Telefoon 01100-2468 Vraagt gratis prospectus! Aflevering desgewenst aan huis Bescherm u tegen de kou met Badkamerkachel Elektrische deken (kussens) Verwarmingslamp Infraphil of hoogtezon KRUININGEN, telefoon 348 HANSWEERT, ielofoon 477 in Shetland of Italiaans is Uw adres Telefoon 539 Yerseke Wij tonen ook gaarne onze collektie bij U aan huis. Het bestuur van de Yersekse Oranjevereniging nodigt hierbij de leden uit tot bijwoning van de LEDENVERGADERING welke zal worden gehouden op maandag 15 fe bruari 1960, des avonds 8 uur in hotel „Oester- beurs." Door het bestuur zal worden voorgesteld de vereniging te ontbinden. HET BESTUUR zonder chauffeur Volkswagen en Chevrolet Garagebedrijf Tel. 413 - Kruiningen A.s. zondag 2.30 uur 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; by vooruitbetaling Inzenden: uiterlyk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Doe het zelf! U kunt veel zelf maken met onze bouw dozen en bouwpakketten, maar gebruik goede gereed schappen zoals Surform, Nixon, Nooitgedagt, Meta- bo, Wolf, enz. - J. Zoete- wey, Tel. 390, Yerseke. Tricotbest 3 sterren nylons. Er is maar één roep: Ze zijn zo mooi, ze zijn zo sterk, ze zijn zo goedkoop! Pracht nylons vanaf 1,98. Probeert U ze ook eens? - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Gratis spaarzegels. Dames, wij hebben de nieuwste sneldroog theedoe ken ontvangen, grote maat en aparte kleuren, v. 1,49 en nog zeer vele andere andere soorten in voordelige prijzen. - Nout Sinke, Yer seke. Elbeo kousen, eens gepro beerd is altijd begeerd. Fa. van IJsseldijk-Snoep. Broeiramen uit voorraad le verbaar bij J. J. Lagendijk, Tel. 385, Wemeldinge. Triton zelfbinders. De das die in heel West-Europa verkocht wordt, Ook bij ons in een uitgebreide sortering voorradig. - J. P. Pleune, Kerkplejn 3, Yerseke. Moderne petten in cordu roy, kamgaren en Schotse tweed. - J. P. Pleune, Kerk plein 3, Yerseke. Wie heeft gevonden een broche van twee kroon- rouwspelden gedachtenis Gaarne terugbezorgen bij D. Zuydwegt, Breeweg 60, Yerseke. Groentezaden voorradig. Aanbevelend H. Slabbe- koorn, Wijngaardstr., Yer seke. Wjj hebben nog enkele zeer goedq gebruikte haarden. Vraag de prijs. - K. Ever- se, Yerseke. Als U zelf naait is een Simplicity patroon onmis baar. Bijzonder goed van coupe en steeds de mode 1 stap voor. Wij hebben nu reeds de voorjaarsmodellen in huis. - Fa. van IJsseldijk- Snoep, Yerseke. Grote partij K.T.W. witte onderjurken, verschillende maten, van 4,50 nu 2,98. J. de Jonge Zoon, Tel. 372, Kruiningen. De koude dagen zijn nog lang niet voorbij en ook uw kinderen kunnen geen dag hun warme trui of pullover missen. Koop er daarom nog een bij nu ze zo enorm in prijs verlaagd zijn! Zie etalage- Textielhandel Snoep-van Willigen. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Grote sortering hardboard, zachtboard, tegelboard, tri plex, multiplex, meubel plaat, spaanderplaat, latten, lijsten, rondhout, enz. Fa. J. Zoetewey, Tel. 390, Yer seke. Denkt U bij aankoop van een complete of aanvullen de baby-uitzet aan onze speciale condities? U hebt bij ons de grootste keuze, de beste kwaliteiten en U koopt steeds veel voordeli ger dan U had gedacht. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen, Yerseke. Doe het zelf! Maak zelf een moderne schoorsteen met Hubotile schoorsteenplaten. Kleuren rood en geel. - Fa. J. Zoetewey, Tel. 390, Yer seke. Schrijf- en tekenbehoeften, kantoorbenodigdheden heb ben wij in een uitgebreide sortering voorradig. Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. Voor alle gasartikelen, gas fornuizen, gasgeijsers en gascomforen naar K. Ever- se, Damstraat 5, Yerseke. Erkend gas- en waterfitter. Een mooie collectie post zegels voor verzamelaars. Mapjes in een grote sor tering en diverse prijzen. - Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Zomerstoffen voor rokken reeds vanaf 5,70 per rok. Zeer leuke moderne dessins. Fa. van IJsseldijk-Snoep. Bozen, heesters en vaste planten voor uw tuin uit voorraad te leveren. Aan bevelend: H. Slabbekoorn, Wijngaardstraat, Yerseke. Weekendshirts, de aller nieuwste en mooiste in gro te verscheidenheid voorra dig. - J. P. Pleune, Kerk plein 3, Yerseke. Prullebakken in diverse uit voeringen, carton, metaal, plastic en fiber. - Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. D.C. Fix plastic foli, te ge bruiken als kastpapier en vele andere doeleinden. In 20 verschillende kleuren. Fa. J. Zoetewey, Tel. 390, Yerseke. Zojuist ontvangen grote zending nieuwste pettycoats met schuimrubbervulling. Nieuwste kleuren rose, wit, bleu en geel, 10,95. - J. de Jonge Zoon, Kruiningen, Tel. 372. Bretelschortjes, cocktail schortjes en dusterschorten in mooie dessins en prima kwaliteit. Tevens voorradig pracht naadloze kous (ook in donkere kleuren) 2,95. Donkere nylonkousen met naad slechts 1,98. - J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge Te koop 1 dressoir en thee meubel. Koopje. - Pr. Ba- trixweg 32, Wemeldinge. De pasvorm van uw linge rie is zeer belangrijk voor uw bovenkleding. Als U eens Cotilla ondergoed (met Franse charme) hebt ge dragen, wilt U nooit meer iets anders. Ook in Draion hebben wij in geel en wit leuke stelletjes. - Fa. van IJsseldijk-Snoep, Yerseke. Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Voor 5,95 koopt U nu een pracht jumper m. mouw. Keuze uit vele dessins. Laat deze unieke kans niet aan U voorbijgaan, dames. Nout Sinke, Yerseke. Geldkistjes in diverse af metingen, winkelkassa's. Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Deze week verkopen wij alle restanten kindertruien aan fantastisch lage prij zen! Ook voor uw jongens en meisjes is er zeker iqtS'J, bij! Zie etalage! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen, kleur zwart-wit-geel. Bonzijweg 19, Wemeldinge. Steeds een grote sortering kop en schotels, harde kwa liteit, vanaf 95 cent per stuk. - C. Paauwe, Yerseke Te koop: Jonge herders hond. - Sandeestraat 1, Yerseke. Reeds nu ontvingen wij prachtige truitjes en ves ten voor de kleuters. In zeer aparte modellen. Koop nu de keuze nog groot is. Onze sortering is geweldig groot! - Fa. van IJsseldijk- Snoep, Yerseke. Te koop gevraagd z.g.a.n. hoogtezon Hanau. - Br. aan Bureau Yerseksche Courant te Yerseke. Damesschorten in de nieuw ste patronen, in gew. en de nieuwe „duster" modellen,1 echt iets aparts. Zie de eta lage! Ook „Favoriet" rouw- bont p. meter voorradig. - A. C. Baay, Yerseke. Te koop: In prima staat zijnde kookhaard. - Meule- meesterstraat 6, Yerseke. Voor aanleg, uitbreiding en vernieuwing van uw water leiding naar K. Everse, Damstraat 5, Yerseke, Tel. 01131493. Erkend gas- en waterfitter. Zaterdag 13 februari is de laatste dag waarop U één der waardebonnen uit uw spaarboekje kunt iflleveren. U krijgt dan bij aankoop van een damesonderjurk een gulden reductie. - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen, Yerseke. Jasperse blijft 't goedkoop ste adres voor textiel. Lon- neker werkkleding. Pracht japonschorten. Nylonkou sen. Herensokken. Interlock lakens en slopen. Flanellen pyama's, ook per meter. Te koop: Flobert buks kal. 6 mm met 200 hagelpatro- nen. - Langeville 48, Yer seke. Te koop wegens plaats gebrek een divan, een keu kenkachel Etna, breed mo del, y2 jaar nieuw en vier armstoelen, 2 nieuwe en 2 gebruikte. - De Goedkope Jan, Wijngaardstraat 20, Yerseke. Bij Jasperse steeds de laag ste prijs. Betke choc. 52 et. Rumbonen 38 ct. Eng. drop 28 ct. Bonbons nog steeds van 65 voor 49 ct. Truffels 45 ct. Pindarotsjes 48 ct. Nogatblokjes 38 ct. p. 100 g. Ook alle soorten toffees Verkade, Van Melle, Gilda, zeer goedkoop en lekker. Choc, tablet 25 ct. p. stuk. Alle soorten boterkoekjes 69 ct. Bitter- en pinda koekjes 55 ct. Goudschijfjes 58 ct. Oesters 45 ct. Specu laas 39 ct. p. 250 g. Zoekt U iets leuks voor de baby, bij ons hebt U keus uit vele verschillende din gen. Reeds vanaf 1,60 hebt U een aardig cadeau. Ook op dit gebied hebben wij steeds het allernieuwste. - Fa. van IJsseldijk-Snoep. Haarden voor kolen en olie- stook en alle huishoudelijke artikelen steeds verkrijg baar in de beste kwaliteit. C. Paauwe, Yerseke. Extra aanbiedingLeuke damestruitjes, kleuren lila, lindegroen en geel 6,95. Damesvesten vanaf 8,50. J. de Jonge Zoon, Tel. 372, Kruiningen. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Voor de boerinnen weer de nieuwste avonddoeken vanaf 67,50. Zwart plu che netten vanaf 84, Pluche halsnetjes in ge kleurd en zwart ontvangen. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Bij Jasperse toch steeds weer voordeliger! Soepbal- len 30 stuks 55 ct. Ana nas van 119 voor 85 ct. Ge stoomd gehakt, blik 500 g 99 ct. Appelmoes (goud- reinetten) 68 ct. p. 1-blik. 2 pakjes pudding A.J.P. van 36 voor 25 et. Soep groente 2 blik 45 ct. Zoete Wolberry wijn v. 2,65 voor 1,50. Koffie (Libelle) 1,62; 2e pak voor halve prijs. Zachte zeep p.p. 38 ct. 8 butterscoth repen (zware) 1,Grote ontbijtkoek van 52 voor 40 ct. Haring in tomaat van 87 voor 65 ct. 3 pak margarine 99 ct. Te koop een paar gouden boerinnenstukken. De Goed kope Jan, Wijngaardstraat 20, Yerseke. Als U voor het voorjaar nog een sportvest of leuke trui wilt breien, doe het dan eens met de tweed wol of mohair van Pinquin. Zeer leuke modellen in de gratis patronen. - Fa. van IJssel- dijk-Snoep, Yerseke. In vlees en kaas is Jasper se ieder de baas! Magere ham 39 ct. Snijworst 39 ct. Ardenner worst 39 ct. Ont bijtspek zonder zwoerd 38 ct. Metworst 39 ct. Both, worst 25 ct. Cornedbeef 52 ct. Rookvlees 55 ct. p. 100 g. VV kaas 30 ct. Pan-Pan 30 ct. Oude witte en ko- mijne 36 ct. Rookkaas 38 ct. p. 100 g. Lunchkaasjes kg 1,40. Edammers 1 kg 2,40. Bus knak worst 6 stuks 85 ct. Potten knakworst 8 stuks 98 ct. Varkensvlees, bus 200 g, 65 ct. Wij belasten ons met het plaatsen van Uw in andere bladen, zonder prijsverhoging Yerseke Kruiningen

Scheldebode | 1960 | | pagina 3