nni TUIN- en BLOEMZADEN BOEKBESPREKING Yersekse Oranjevereniging ADRI BAUER P. J. Holleman TE KOOP: WED. J. SCHIPPER FIRMA H0LLESTELLE „Samenwerking" LL O R T E G OLFJE H Geslaagd. Geslaagd voor het praktijkdiploma boekhouden onze dorpsgenoot dhr. M. Weststrate Johz. alhier. Zeventig jaar „Rillandia". Ter gelegenheid van het 70-jarig be staan der muziekvereniging „Rillandia" werd woensdag in de grote zaal van ,,'t Wapen van Rilland" een feestavond gehouden voor leden en donateurs, wel ke goed bezocht was. De voorzitter, de heer J. Koppejan, sprak een welkomst woord en in 't bijzonder richtte spr. zich tot de afgevaardigden van de Zeeuwse Bond van Fanfare en Harmo niegezelschappen, t.w. dhrn. Burger, voorzitter, Den Toonder en L. Nagel- kerke, bestuursleden, benevens de ere leden van de vereniging, dhrn. A. Blok en Nagelkerke, en voorts diverse af gevaardigden van zusterverenigingen. Dhr. Koppejan gaf nog een overzicht van de jaren van oprichting tot heden. Zoals vele verenigingen heeft ook „Ril landia" zijn ups en downs gehad. De laatste jaren is het echter steeds cres cendo geweest. Het ledental werd gro ter, het gehalte der muziek werd beter. Voorts werd enige jaren geleden een drumband opgericht en een signaal afdeling. Alle muzikanten werd een uniform verstrekt. Spr. wekte de jonge lui op om lid te worden, want het korps telt thans al enige leden die niet zo jong meer zijn. Spr. deelde nog mee dat de emmertjesactie vorig jaar 230 gulden heeft opgebracht en wekte de aanwezigen op hier nog mee door te gaan. De dirigent, dhr. J. J. Rijnberg, werd ook niet vergeten, want deze is steeds paraat, reeds vanaf 1940 en bo vendien geheel belangeloos. Dhr. Bur ger feliciteerde „Rillandia" met dit ju bileum namens de Bond en deed een gift voor het kopen van muziek. Daar na kwam „Rillandia" op de proppen met een viertal muzieknummers en vervolgens de drumband onder leiding van dhr. C. van Hercules. In de pauze werd een verloting gehouden ten bate der kas. Daarna kwam Fako Ster's Ca baret uit Middelburg onder leiding van Frits Koster op het podium. Met di verse schetsen en muziekbegeleiding wisten deze het publiek zeer te amu seren. Na afloop dankte de voorz. het cabaretgezelschap voor hun zeer ge slaagde uitvoering, waarna besloten werd met een gezellig bal. Wegens plaatsgebrek zal hetzelfde programma op vrijdag 5 februari nogmaals worden afgewerkt. KRABBENDIJKE voorzitter van het C.J.M.V. Opgevoerd werden de toneelstukjes „In het hotel" en „Rakkers in geleende huid". Verder werd de avond gevuld met pantomime, voordrachten e.d. Bevestiging ambtsdragers. In de zondagmorgendienst in de Ned. Herv. kerk werden de herkozen ambts dragers bevestigd. Dhr. M. Schouten als ouderling-kerkvoogd, dhr. M. Geen- se als diaken en dhrn. H. M. de Looff en J. Boogaard als ouderlingen. Jaarvergadering Mannenvereniging. Onder voorzitterschap van dhr. M. Schouten hield de Herv. Mannenvereni ging haar jaarvergadering. De avond werd gevuld met bijbelinleiding, samen zang, hersengymnastiek, proza en voor drachten. De verslagen van secretaris en penningmeester getuigden van een gezond verenigingsleven. WAARDE Jaarvergadering „Emanuël". De jongensclub „Emanuël" hield haar jaarvergadering in de zaal Verburg. Onder leiding van dhr. M. Schouten werd het volgende programma afge werkt. Na opening sprak dhr. C. Snoep, Lezing over bloembollenteelt. Vrijdagavond was er in zaal Koeman een zeer grote belangstelling om iets te horen over de bloembollenteelt. Deze is in Waarde de laatste jaren geweldig uitgebreid wat betreft de gladiolen. De directeur van de H.B.G. te Lisse, dhr. Oosterveer, gaf een toelichting, meer gericht op eventuele mogelijkheden voor de toekomst voor het kweken van tul pen en andere bolgewassen. Daar dit niet zo eenvoudig is, achtte spreker het zeer gewenst dat jongé kwekers nu reeds cursussen hiervoor volgen, wil men te zijner tijd hier een teeltvergun ning voor krijgen. De hoofdvertegen woordiger dhr. J. Oostdam hield een rede over de gladiolenteelt in het al gemeen en wat hier nog aan te ver beteren is, o.a. ziektebestrijding en be werking. Wat de prijs betreft moest hij meedelen dat die zeer laag is, voor sommige rassen veel te laag voor een lonende opbrengst. Vele vragen werden op beide sprekers afgevuurd, die zij tot volle tevredenheid konden beantwoor den. Uitvoering „Vooruit". Het ligt in de bedoeling van de plaat selijke muziekvereniging de jaarlijkse uitvoering te geven op donderdag 11 en zaterdag 13 februari in de zaal Koe man. Door de eigen toneelclub wordt opgevoerd de klucht „Een huis vol ver rassingen". KAPELLE-BIEZELINGE Gevonden voorwerpen. Op het groepsbureau van de rijks politie te Kapelle zijn inlichtingen te bekomen betreffende de aldaar als ge vonden voorwerpen aangegeven goede ren. Dit zijn: Een kelderwinde, een wollen kinderjumper, een sjaal, een steeksleutel en een glacé handschoen. Rijkspostspaarbank. Op het kantoor van de rijkspost spaarbank te Kapelle werd over janu ari ingelegd 19.049,80 en terugbetaald 15.485,13. Het aantal inleggingen be droeg 209, het aantal terugbetalingen 45. Er werden 7 nieuwe rekeningen ge opend. Nutsspaarbank. Bij het bijkantoor van de Vlissingse Nutsspaarbank te Kapelle werd gedu rende de maand januari 22.812,56 in gelegd en terugbetaald 37.462,52. Het netto spaartegoed daalde met 14.949,96 tot 156.515,72. Er werden drie nieu we rekeningen geopend. Geslaagd. Voor het te Amsterdam gehouden examen textielbevret, slaagde voor de vakken damesstoffen, manufacturen en bedrijfskleding, dhr. P. N. Remijnse te Kapelle. Zangdienst in „Pomona". Zondagavond heeft het Vrije Evange lisch zangkoor „Halleluja" te Goes on der leiding van de dirigent, dhr. Gom- mert de Kok een zanguitvoering ge geven in het bejaardentehuis „Pomona" Goed jaar voor v.v. „Kapelle". De voetbalvereniging „Kapelle" heeft een in alle opzichten goed jaar gehad. De financiële positie kon dank zij de I toto omhoog gebracht worden, terwijl het ledental een vrij forse stijging te zien gaf. Momenteel staan er 94 leden te boek tegenover 81 vorig jaar. Het aantal ondersteunende leden boekte de grootste stijging. Dit steeg van 18 tot 58 ofwel een toename van 40. De voor- I zitter, dhr. F. Geluk deelde mede, dat er met het eerste elftal is ingeschreven voor de bekerwedstrijden van de af deling. Ook zal getracht- worden een wedstrijd te beleggen waarvan de baten ten goede zullen komen aan de stich ting „Sport steunt Zonneveld". De ver gadering besloot koninklijke goedkeu ring aan te vragen op de statuten. Ge tracht zal ook worden om een toernooi te organiseren met als gasten een twee tal buitenlandse clubs. Lezing voor A.R. kiesvereniging. De A.R. kiesvereniging afdeling Ka- pelle-Biezelinge en Schore hield in de consistorie der Geref. kerk een bijeen komst onder leiding van dhr. J. Bal kenende Sr. Als spreker trad op dhr. P. de Kam uit Goes. Deze hield een le zing over het onderwerp „Het wisse lende wereldbeeld". Speciaal bepaalde hij zich hierbij tot de politieke veran deringen die zich gedurende de laatste jaren hebben voltrokken. Op het ge sprokene volgde een goede bespreking. Ook werden er enkele films vertoond, namelijk over Letland en Hongarije. Van Internationaal Wol Secretariaat ontvingen wij een boekje „Ik leer brei en". Deze serie 1 tot 3 is speciaal sa mengesteld voor gebruik bij het brei- onderwijs op de scholen. Deze boekjes zijn verkrijgbaar 0,50 bij het Int. Wol Secretariaat, Rokin 9, Amsterdam. BURGERLIJKE STAND Van 29 januari5 februari 1960 YERSEKE. Geboren: Pieter Jacob, zv. Johannes Steketee en Maria Koster. Overleden: Johanna Wesdorp, 73 j.; Johanna Kraak, 94 j„ wed. van Marinus de Bat. Huw.afk.: Pieter Cornells Louwerse, 23 j. en Adriana Geensen, 22 j. te Goes. Van 29 januari4 februari 1960 KRUININGEN. Geboren: Leonardus Maria, zv. Gerard Jacobus Bruin en Louisa Christina Francisca Maria Imandt. Overleden: Maria Kole, 88 j., echt genote van Johannes Lindenbergh; Louis Angelus Jacobus de Pauw, 77 j„ echtgenoot van Magdalena Frederika Franciska Kalle; Hendrika Tannetje de Raad, 76 j., echtgenote van Cornelis Leendert Openeer; Julia Verkimpen, 22 j., echtgenote van Jean Marie Tas te Oudenaarde. Over de maand januari 1960 RILLAND-BATH. Geboren: Rudolf Ma rinus, zv. Tjeerd de Jong en Grietje Dirksen; Pieter, zv. Cornelis Butijn en Jannetje van der Wekken; Cornelis Wil helmus Maria, zv. Sebastianus Helena Musters en Petronella Cornelia Stan der; Yvonne, dv. Roelof Waardenburg en Johanna Maria Theresia Verhoeve; Cornelis Johannes, zv. Wouter Heer schap en Cornelia van Doorn; Theresia Jones, dv. Petrus Jacobus van Onselen en Caroline Kraft. Huw.aangifte: Albert de Geus, 24 j. te 's-Gravemoer én Maatje de Bruijn, 23 j. Gehuwd: Albert de Geus, 24 j. te 's-Gravemoer en Maatje de Bruijn, 23 j. PREDIKBEURTEN Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Wensel. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Gs. G. E. Huizing. N.m. bed. H. Doop Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Y e r s e k e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Boorj. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 2 uur: Ds. P. Honkoop. N.m. bed. H. Doop. 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v. m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. C. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hans weer t Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Voorbereiding H. Avondmaal. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 u.: Ds. Penninga, Rotterdam Krabbendjjke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. N.m. bed. H. Doop Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der KlaaUw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. G. Beneder. 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 u.: Ds. Heerschap, Borssele V.m. bed. H. Av.; n,m. bed. H. Doop. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboor te van ons dochtertje en zusje Wilhelmina Catharina (Helma) H. M. DEK C. DEK-DIJL ADRI en KEES Waarde, 31 jan. 1960 Dorpsstraat 7 7 februari a.s. hopen onze lieve ouders A. v. d. Plasse en E. v. d. Plasse Paauwe hun 25-jarig huwe lijksfeest te herdenken Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Yerseke, februari 1960 Damstraat 110 Heden overleed zacht en kalm, onze lieve zuster, behuwdzuster en tante Johanna Wesdorp in de leeftijd van 73 jaar Uit aller naam: Fam. Wesdorp Yerseke, 30 jan. 1960 Emmastraat 2 A.S. ZATERDAG NA 1 1 uur v.m. Mocca, vanille en chocolade tompoucen 5 stuks van f 1 nu voor 65 ct 250 Zandkokoskoekjes van 85 voor 59 ct Verder verse oliebollen, malse bolussen en overheerlijk eigen- bak koekjes en stukgoed Ook In kruidenierswaren ruim gesorteerd Iedere dinsdag verse oliebollen behalve a.s. dindsdag Banketbakkerij Kruidenierswarenbedriji Hoofdstraat 16, tolofoon 470 KRU IN ING E N Met leedwezen geven wij U kennis van het overlijden van ons ere lid en onze oud-secre taris-penningmeester, de heer JOB SINKE De Coöp. Boerenleenbank „Kruiningen" De Coöp. Aan-en Verkoop vereniging te Kruiningen Kruiningen, 5 febr. '60 De Kerkeraad en de Kerkvoogdij der Herv. Gemeente te Kruinin gen geven met leed wezen kennis van het overlijden van de oud president - kerk voogd de heer Job Sinke Het werk dat hij in het belang van de kerk gedaan heeft, zal bij ons in dankbare her innering blijven. De Kerkeraad en de Kerkvoogdij der Hervormde Gemeente te Kruiningen Februari 1960 COöP. RAFFEISENBANK YERSEKE' Telefoon 01131-457 Damstraat 28 'T NAZITTING voor controle en rentebij schrijving van spaarbankboekjes en ook voorschotboekjes op maandag 8 februari a.s. van 25 uur Leden der vereniging, vertegenwoordigers van buurt- en andere verenigingen, worden verzocht aanwezig te zijn op de vergadering welke zal worden gehouden op DONDERDAG 11 februari a.s., des avonds 8 uur in hotel ,,Oesterbeurs" Burgemeester en wethou ders van Yerseke roepen gegadigden op voor het UITMODDEREN DER HAVEN Inlichtingen hierover worden verstrekt door de directeur van ge meentewerken (spreek uren woensdag- en za terdagmorgen van 10-12 uur) Inschrijvingen inleveren vóór 20 februari 1960 Alle soorten Uit voorraad leverbaar Wilhelminastraat 14 Wemeldinge Deze week hebben wij nog aan te bieden honderden Coupons etfen vitrages wit en ecru vinaf 25 ct per coupon Zie etalage I Yerseke GELD Kredieten uitsluitend groot f 1600,- a 3 0/o zonder borg verkrijgbaar voor elk doel en voor iedereen. Gemakkelijke voorwaarden, wisselende wachttijd. Vraagt inlichtingen Verstolkstr. 31, Leeuwarden Sterke Burcht sokkenwol m. nylon in 12 kl. 2,30. Ne- veda sockywol ook in 6 drs. 2,85. Sterke zwarte sajet Neveda 1,85. Prima Neveda wol in grijs en blauw voor werktruien 2,40. Fijne zwar te wol 2,30 en 2,85. - Nout Sinke, Yerseke. 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Vul uw garderobe aan met een charmante terlenka rok van superieure kwaliteit. Nog in beperkte maten voorradig voor de sensatio nele prijs van 19,95. Van IJsseldijk-Snoep. Kwasten, Lionse penselen. Kwastensets van Vettewin- kel 3,95. Prima kwasten. Wilhelminastraat 16, We meldinge, Tel. 01192-370. Vervetal lakverf, prachtige kleuren, prima kwaliteit. Zilververf enz. - C. de Kra ker, Wilhelminastr. 16, We meldinge. Voor uw handels- en fa miliedrukwerk kunt U te recht in ons modern inge richt bedrijf. - Fa. F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Kruiningen. Lees- en studieboeken, ro mans, jeugdlectuur, atlassen enz. levert U: Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Leuke kindercapes en jas jes, van prima plastic. Héél goedkoop- Textielhandel Snoep-van Willigen. Gratis spaarzegels! Prachtige cocktailschortjes 1,98. Royaal serveer schortje met broderiegarne ring 2,90. Snoezige schort duster model 4,20. Deze ongelooflijk lage prijzen gel den slechts zolang de voor raad strekt! Nieuwe leuke kinderdusters, alle maten, 2,75. Op alles gratis spaarzegels- Textielhan del Snoep-van Willigen. TV tf i Station Kruiningen-Y erseke Telefoon 01130-441 Prima ongebleekt brei- katoen 60 ct. Extra mooie j kwaliteit 87 ct. Devrita1 glanskatben 1,05. Pracht1 babywol in 4 kl. 2,35. Bol-1 len fijne wol in 7 kl. 98 ct. Nout Sinke, Yerseke. Er arriveerde een pracht collectie hypermoderne si- saltassen. Ook het laatste nieuwe In fruitmanden en presenteerbladen kwam zo juist binnen. Coks Geschen kenhuis, Kruiningen. Steeds meer dames prefe reren Tricotbest nylons om dat ze zo sterk, omdat ze zo mooi, omdat ze zo goed koop zijn! Waar vindt U zulke prachtige nylons voor 1,98? Ook in alle nieuwe mode tinten. Alleenverkoop: Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. - Gratis spaarzegels! Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Simplicity patronen in de nieuwe voorjaarscollectie nu bij ons vooradig. - Van IJsseldijk-Snoep, Yerseke. Raamlijsten met of zonder glas of plastic van 0,90 of 1,20 m breed. C. van Krui ningen, Yerseke, Tel. 217. Breien gaat sneller dan U denkt. Probeer het eens met onze tweedwol van Pinquin a 1,90 per bol; reeds uit 9 bollen hebt U een chic damesvest m. royale kraag. Van IJsseldijk-Snoep. Jasperse breekt alle records en blijft steeds voordeliger! 2 pakjes A.J.P. pudding 25 ct. 1 bus Frankforter worst (6 stuks) 85 ct. 1 fles Wol- berry wijn van 2,65 vpOf 1,50. Ananas, groot blik v. 119 voor 85 ct. Haring in tomatensaus 400 g van 87 voor 65 ct. Appelmoes per blik 65 ct. Soepgroente 2 blik 45 ct. Spliterwten 39 ct. p. 500 g. Spercibonen 1-blik 95 ct. Erwtensoep 1 1-blik 79 ct. 8 butterscoth- repen 1,3 jampot ap pelmoes 89 ct. Busjes aard beien 59 ct. msö Bison kit. Prima lijm, lijmt alles. C. de Kraker, Wil helminastr. 16, Wemeldinge Reeds nu ontvingen wij prachtige voorjaarsoverhem den in weekendmodel in zeer bijzondere kleuren. Echt iets aparts voor een heer met smaak. - Van IJsseldijk-Snoep. Onze kaas is Amerikaans verpakt, blijft 4 weken vers. Alle soorten vanaf 30 ct. per 100 g. „De Spar", Lepelstraat 11, Tel. 689. Uw documenten zijn veilig door een isolatie van as- best-cement in de All-Safe documentenkist. - Boek handel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Goedkoop behang in voor raad. Prachtige randen enz. C. de Kraker, Wilhelmina straat 16, Wemeldinge. Bijbels in oude en nieuwe vertaling, kerkboeken voor alle gezindten levert U: Boekhandel van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. De uitverkoop is weer voor bij, maar 'wij blijven U ook verder steeds de allerbeste kwalitetien leveren aan de laagste prijzen! En denkt j'U vooral ook aan de gratis j spaarzegels - Textielhan del Snoep-v. Willigen. Wij ontvingen weer de aparte witte tricot kragen die U in uw V-hals trui zo wel als in uw pakje kunt dragen. Zeer chic. - Van IJsseldijk-Snoep, Yerseke. Alle soorten muurverf! Sempra, Lusomur, Promur en Latex veryen. - C. de Kraker, Wilhelminastr. 16, Wemeldinge. Broeiramen, z.g. 1-ruiters. C. de Kraker, Wilhelmina straat 16, Wemeldinge. Een weelde van de nieuw ste onderjurken vindt U deze week in onze etalage. En als prettige verrassing krijgt U op elke onderjurk een gulden reductie als U één der waardebonnen ach ter uit uw spaarboekje in levert! Textielhandel Snoep-van Willigen. Geldig t/m 13 februari. Tussen U, de mode en uw figuur is „Lastina" uw lief ste geheim op het gebied van beha's en gaines. - Van IJsseldijk-Snoep. Prachtige staalcollecties be- j hang. Keuze uit meer dan 1500 soorten. - C. de Kra ker, Wilhelminastraat 16, Wemeldinge, Tel. 01192-370 Broeiramen uit voorraad le verbaar bij J. J. Lagendijk, Tel. 385, Wemeldinge. Ronda korsetten, subliem van model en afwerking en zo buitengewoon prettig in het dragen door de speciale baleinage. Hinderlijk steken of knellen is hierdoor uit gesloten - Alleenverkoop Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Gratis spaarzegels! Doe die stopmand weg en neem eens een keer sokken van Stemm. Gegarandeerd krimpvrij, als ze krimpen krijgt U nieuwe. Voorradig in de allernieuwste tinten. Van IJsseldijk-Snoep. Panklaar zijn onze diepvries kippen. Prijzen vanaf 3,50. Verder alle soorten groen ten en fruit en vis. - „De SpaF', Lepelstraat, Telef. 689, Yerseke. Nieuw!! Voor 9,50 kunt ook U in het bezit komen van een mixer. De zojuist uitgekomen Tornado meng beker past op iedere To j mado koffiemolen. - Coks 1 Geschenkenhuis, Kruiningen Voor uw tuin weer voor radig zaden, Terravit cont- post en A.S.F. korrels. -0- C. van Kruiningen, Stok visstraat 2, Yerseke. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Bij Jasperse recordprijzen in alle snoepjes en koekjes! Echte choc. 52 ct. Rumbo nen 38 ct. Nogatblokjes 38 ct. Agar 22 ct. Choc, sinas- staafjes 38 ct. Bonbons 49 ct. p. 100 g. Choc., advok., van., gesorteerde toffees 200 g voor 49 ct. 3 rol drups 25 ct. Paul Keyzer boterkoekjes 69 ct. Bitter pindakoekjes 55 ct. Thee kransjes 49 ct. p. 250 g. Choc, tabletten 25 ct. Alle soorten drop 33 ct. p. 100 g. Valencia pinda's 54 ct. p. 250 g. Verloren een snoer donker bruine gitten op Kruiningen of Yerseke. Tegen .^eloping terug te bezorgen b\ji C. Nijssen, Langeville 23, Yer seke. Te koop zo goed als nieu we Hanau hoogtezon, com pleet. Brieven onder no. 9, Bur. Yerseksche Courant te Yerseke. Jasperse het voordeligst in textiel. Lonneker werkkle ding. Juist ontvangen de nieuwste overhemden in ef fen en geruit. Nylonkousen, herensokken, pyama's, enz. extra lage prijzen. Lego nieuws! Zojuist de nieuwe aanvullingen van Lego ontvangen, o.a. pro fielstenen. - De Poppendok ter, Yerseke.

Scheldebode | 1960 | | pagina 3