fiee^d nu ueïuutAmende g.e.icAenJieti GEBR.VAN DEN BERG Morgen begint de verkoop van meter Dobby gordijnstof pi MEUBELHUIS „RENAISSANCE" in diverse kleuren GEEL - BLAUW - ROOD - GRIJS EFFEN v.a. f 2.95 per meter BEDRUKT v.a. f 3.65 per meter Het kost U geen cent „DE LELIE" Bellamypark 46-48 - Vlissingen KAASHANDEL POPPE De GOEDE KAAS, die U bedoelt koopt U bij Ruime voorraad. Kom U eens kijken? Elektrische Kachels Badkamer-verwarming Bellamypark 6 - Tel. 2650 Hetelucht Radiatoren Verwarmingsdekens T IS TOCH EEN SUELUI KRANTJE - Extra voerdslig: 17 HET GQRDÜNEN EN VITRAGES van gratis vormvast E. v. d. MEER Verhuizingsbedrijf PIERENS O Verhuizingen Schckicstreat 70 Viisaittgen VERTROUWENS COMMISSIE Rationele Melkbezorging Vlissingen Tie koop: z.g.a.n. grijs Kostuum, naiaatC 52% en Sjoelbak, Verkuyl (])uakkelaarstraat 3, Vliss. l|e koop: zxj.a.n. Haard. Jacob raarislaan 15, Vliss. l!e koop wegens verandering 2 Vloerkleden 375 x 275 cm, gotische Uittrektafel, Brandaris Haard. Boul. de Ruyter 58 I, Tel. 4036, Vliss. Te koop: Berini M 31Na 7 uur. Kdudekerkseweg 34, Vliss. Te koop: i:p:s:z: 2-pits Gasstel. Verk. Quakkelaarstr. 47, Vliss. Te koop: zwarte driekwart leren Jekker. Vap Rossum, Berlagestr. 74, Vliss. Te koop: Kinderledikantje f 6, Beursstraat 7 ben., Vliss. 15-steens Blokanker Horloges, waterw. schokvrij v.a. f 35,-. Kienzll wekker, dubb.tonig, on- breekb. bol glas f 14,25, Gedipl. Horlogemaker W. van Eekelen, Clijverstraat 39, Vliss. Voor kinderen hebben wij goe de Kinderprojektors van f 25,50 in koffer. Filmstroken van sprook jes, landen en cowboys f 1, gekleurd f 2,20. Projektiehandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. Te koop: Kinderwagen, Motor helm, Laarzen enz. Koestraat 40, Te koop: Handnaaimachine f 20,- Kinderledikantje f 10,Etna Kookhaard i.p.st. f 25, Berlage- straat 41, Vliss. Officiéél agent Holland-Amerika- Lijn. Boeking van emigranten, toe risten en zakenlieden. Per 1-1- '60, 10 retoerreduktie in het winterseizoen. Inlichtingen, fol ders en boekingen bij Wm. H. Muller Co. N.V. Boul. de Ruy ter 14, Tel. 2171, Vliss. Voor hondenliefhebbers een leuk boekje in pocketformaat om Uw hond te leren kennen f 1,50. Boekhandel Van der Hoeven en Knuijt, Noordstraat 44. Wij verhuizen Filmtoestellen met en zonder geluid, met films voor kinderfeesten en verenigingen te gen matig tarief. Projektiehan del J. J. Back, St. Jacobsstraat 27 Vliss. Vakantiereizen per schip I M.S. „Oranje" 21-7-'60 naar de Mid dellandse Zee, van Amsterdam, 6-8-'60 naar Madeira en Middell. Zee van Vliss. Prijzen vanaf f 745, Inlichtingen en boeking Wm H. Muller Co. N.V. Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Te koop: z.g.a.n. Wringer met bok f 15, Voetbalschoenen m. 2 f 3, Jan Vermeerlaan 26, Te koop: i.g.s.z. Kookhaard f 20,- en Divan f 15,-. Dam 6, Vliss. Te koop: een 2-verdiepingshuis met tuin en poort, gelegen in centrum der stad, Spuistraat. Te bevragen: bureau De Schel- debode. Wintertijd is Vitaminetijd. Alle soorten vitaminen van vitamine C tot Dohyfral totaal (30 vitaminen en mineralen per tablet) zijn voorradig bij Drogisterij „De Vij zel" Betje Wolffplein 1, Vliss. P.S. Denk ook om onze echte Noorse levertraan, zonder on aangename smaak, goedkoop en beter. Voor iedere beurs hebben wij 'n kleinbeeldprojektor en smalfilm- projektor. Zett-Tafin II kleinbeeld projektor, 150 Watt f 89,50. Bell 8 mm smalfilmprojektor, 500 Watt f 198,— met aanzetstuk v. kleinbeeld f 75, Foto- en Pro jektiehandel J. J. Back, St. Ja cobsstraat 27, Vliss. Te koop: nieuwe leren Herenjas gevoerd met uitknoopbare schapenvacht. C. Buskenstraat 35 sousterrain, Vliss. Voor de school: millimeterbloks, passerdozen, passers, driehoeker» gradenbogen enz. enz. Boekhan del Van der Hoeven en Knuijt, Noordstraat 44. Winkeliers, kent U reeds de nieuwe inktstiften voor het ma ken van reklame- en prijskaartjes veel handiger dan penseel en kleurpotlood. Verschillende kleu ren plus aanvulbusjes. Boekhan del Van der Hoeven en Knuijt, Noordstraat 44, Tel. 2077, Vliss. Voor uitstekende luxe wagens zonder chauffeur naar Gebr. Van Fraassen en Zonen, Schelde Straat 98, Tel. 2175, Vliss. Laat uw kleding stomen, verven, onzichtbaar stoppen bQ Perfecta, depot Fel], Kasteelstraat 51, VI. Ombouw op alle spanningen van Elektromotoren, dynamo'», tran»- 'ormatoren, stofzuigers etc. On der volledige garantie. 15 Jaar •rvarl-ng. Zeeuws Wlkkelbedr|f Spulstraat 29 en Groenewood 80 Tel 3803 en 4265, Vlls». Bezoekt Uw kinderen of familie leden met St. Nicolaas of Kerst mis. Speciale afvaarten met de Holland-Amerika Lijn. Op de te rugreis niet minder dan 10 pCt korting. Vraag tijdig Uw inlich tingen bij N.V. John P. Best Co. Boul. de Ruyter 38, Tel. 2257 Vliss. Wilt U een blijvende herinnering van Uw vakantiereizen Koopt dan bij ons een View Master Stereokijker f 12, Reels van alle landen in kleur, ook sprook jes voor kinderen f 2,10. Foto- en Projektiehandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. Deze week weer reklame Cog nac voor f 6,15 per grote fles. Alléén bij Hildernisse, St. Ja- cobsstraat 24, Vliss. Aanmaakhout te koop f2,— per grote zak, thuisbezorgd. Briefjes: Vrouwestraat 3, pakhuis of Telef. 3926, Vliss. Te koop wegens verhuizing: Fasto Geyser z.g.a.n., Rooktafel, Jongensfiets, 6 Stoelen. Te bevr. Scheldestraat 65 bov., Vliss. Te koop: 2 old finish Armstoelen Poortugaalstr. 376, Souburg. ledereen kan nu projekteren met onze nieuwste volautomatische kleinbeeld- en smalfilm projek- toren. Voigtlander, volautom. kleinbeeldprojektor met afstands bediening f 385, Eumig 8 mm projektor met geluidskop, stil stand en achteruitloop voor 385, Foto-Projektiehandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. ZANG IN DE R.H.B.S. Het was j.l. vrijdag weer een prettige gewaarwording, dat het duo Lea de Boer en Leo Rommerts, resp. sopraan en bas-bariton hun liederen zo wist te brengen, dat de jeugd van de R.H.B.S. te Vlis- singen met intense aandacht naar hen heeft geluisterd. De manier waarop Leo Rommerts over het lied heeft verteld, heeft de jeugd ge boeid. De sopraan Lea de Boer begeleidde zichzelf op de harp en gaf ook enkele demonstraties op dit mooie snareninstrument. Leo Rommerts zong met begeleiding op zijn gitaar enkele Engelse en Franse volksliederen. Het was wel een grote eer voor de direk- teur, de heer G. Lammers, en zijn staf, dat het duo zijn kompliment maakte voor de grote aandacht, waarmede een en ander is aange hoord. AKTIE DIERENBESCHERMING. Het bestuur van de afdeling Zeeland-Zuid van de Vereniging tot be scherming der dieren, gaat een Zilvervloot-aktie beginnen en heeft hiervoor in weten te schakelen de jeugd van de L.T.S. Met de volle medewerking van direkteur en leraren van genoemde school, heeft de heer Pot vorige week in één der leslokalen het doel van deze aktie uiteengezet. Voorop gaat de bescherming van het dier in het algemeen. Ook zal er een nieuw asyl te Vlissingen moeten komen, dat uit deze baten zal worden bekostigd. In Nederland is nog geen dierenwet, met Spanje vormt ons land het tweetal, dat hiermee ach teraan komt. Spreker vroeg de jeugd van de L.T.S. medewerking voor het goede doel. Er zullen diverse zilveren voorwerpen worden ver kocht, waarmede deze jongeren reeds suksesvol zijn begonnen en waaraan voor hen een mooie attraktie is verbonden n..l het winnen van mooie prijzen o.a. een autobustocht door Nederland. Dit plan is op de L.T.S. met gejuich begroet. Verhuur wasmachines f 1,50 per dag, Serviesgoed, bestek, Boxen, Kinderledikantjes, Kinderstoelen enz. enz. Gebracht en gehaald. A. van Gemst, Paul Krugerstraat 344 I, Vliss. 10 rijlessen 60 minuten voor f 55,— in nieuwe Opel Record, door erkend en gediplomeerd BEA instrukteur. Gratis gehaald en gebracht. Bonds-Autorljschool „Adri Hemeeteman", Ravesteyn- plein 19, Tel. 3558, Vliss. Te koop aangeboden: moderne totaal gereviseerde Stofzuiger» onder volle garantie. Zeeuw* WikkelbedrQf, Spulstraat 29 en Groenewoud 80, Vliss. Telefoon 3803 en 4265. Echt suède Damesmanteltjes, f 117,-, 126,50, 136,50, ook In kleuren. VAN DEN DRIEST, Gra venstraat 18, Middelburg. Zie etalage Zusterstraat. Voor uw verhuizingen groot of klein, moet U bij de fa. Jonge- pier en Luitwieler z(Jn. Nieuwstr. 30, Tel. 2794, Vliss. Nieuwe Autoboxen te huur tus sen Singel en Paul Krugerstraat. Paul Krugerstr. 188, Tel. 4018. Autoverhuur zonder chauffeur f 10,— per dag en 7 ct per km. Paul Krugerstraat 183, Tel. 4018. Emigranten en toeristen naar U.S.A., Canada Australië, Nieuw Zeeland, Zuid- Afrika enz., Uw reis wordt op de beste wijze verzorgd door N.V. John. P. Best Co. Vraagt vrij blijvend alle gewenste inlichtin gen, schriftelijk of mondeling. De officiële agenten van Holland- Amerika Lijn en Oranje Lijn. Boul. de Ruyter 38, Tel. 2257, Nog steeds staan wij aan de spits met het repareren van al Uw modeschoentjes. Prima vakwerk verzekerd. Beleefd aanbevelend, J. M. Lameijn, Clijverstraat 58, Tel. 3343, Vliss. Witte en gekleurde kastranden, rollen kastpapier in moderne dessins, ook afwasbaar, bij Boek handel Van der Hoeven en Knuijt, Noordstraat 44. Chr. Hoornick vraagt te koop: alle soorten hout, hard- en zacht board, ijzerwerk, zowel nieuw als gebruikt. Magazijn Paarden straat 6, Tel. 3540, Huls-adresi Westpoortstraat 10, Tel. 2573. Voor uw avondjes hebben wij papieren onderzetjes 55 ct per pakje. Witte en gekleurde ser vetten vanaf 35 ct per 25. Papie ren drinkbekers, fruitbakjes, sla- tjesschaaltjes, borrelprikkers enz. Boekhandel Van der Hoeven er» Knuijt, Noordstraat 44. Voor mach. knoopsgaten naar Singer Mij., Aagje Dekenstraat 7 's Morgens brengen, 's avonds klaar. Chr. Hoornick biedt aan Hard board in alle maten tegen scher pe prijzen. Verder alle soorten hout, deuren, kozijnen, ramen, enz. Magazijn Paardenstraat 6, Tel. 3540, huisadresWestpoort- Straat 10, Tel 2573, Vliss. Kijk, Keur en Kies voor een haard of kachel een Becker», eee Tiger of een Vulcana. A. Jan- sens Zoon, Coosje Baskenatr. 146-148, Tel. 2137, Vtto. Gaat U verhuizen 7 Dan naar 'n voordelig adres en met overdek te auto. Glacisstraat 123, Vliss. Voor (Feest) Vergaderingen, Bruiloften etc. naar het Arlëns- gebouw, Beursstraat 3. Grote en kleine zalen. Billijke tarieven. Tel. 3669, Vliss. NÉÉR Émigranten i Wij verzorgen Uw reis, zowel per boot als per vlieg tuig naar alle werelddelen Alle inlichtingen, folders en boekingen Desgewenst bezoek aan huis. Wm H. Muller Co. N.V. Boul. de Ruyter 14, Tel. 2171, Vliss. Te koop aangeboden: z g.e.n. old finish Dressoir met Desso lo per, old finish Schuiftafel met Desso kleed, 4 Stoelen en Rook bar. Chr. Eikman, Leeghwaterstr. 37 I, Tel. 4015, Vliss. Te koop: beige Tweedjas, maat 52 f 35, zw. Pantalon f 17,50 maat 48, z.g.a.n. Na 7 uur. Die- leman, Vrouwestraat 24 bov., VI. Voor het bekijken van Uw kleu rendia's hebben wij een enorme sortering Viewers met en zonder verlichting vanaf f 3,50 t.m. f 50,- zowel voor 5 x 5 en 6 x 6 form. Foto- en Projektiehandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. PROFITEERT HIERVAN! Stoomgoederen worden afgeleverd. Dus geen slappe kleding meer. VERVEN alle kleuren. Let op de naam Naast Postkantoor Middelburg Telefoon 3286 Een kijker is een rijk bezit, waar mee U de kleine wereld groot kunt waarnemen. Prismakijkers, zeer lichtsterk vanaf f 90, To neelkijkers vanaf f 12,50. Sterre- kijkers en maankijkers 50x vergr. f 135, Optiekhandel J.. J. Back St. Jacobsstraat 27, Vliss. Te koop: 3-gaats Kacheltje. Koopmansvoetpad 39, Souburg. Gevraagd Net Meisje. Stations- Restauratie, Middelburg. Het Amerikaans Importhuis brengt U deze week: Damesslips met kant 0,75. Dameshemdjes 1,49, Onderjurken 3,95, Dames- pyama's 6,75, Nachtjapons 4,50, Dameshemden met mouwtjes grote maten 2,98, Herensingiets 1.49, Heren sportbroeken 1,39, flanellen Hemden 3,50, Over hemden 2,50, miJitaire Broeken 5.50, schoenen 6,50, zwarte en groene Singlets en broekjes 2,25 per stuk. Amerikaans Importhuis, hoek Lange Zelke, Tel. 3353, VI. Voor natuurvorsers en postzegel liefhebbers hebben wij mikros- kopen met verlichting f 25, verlichte Loepen f 9,75, Postze gelloepen f 3,95, Leesloepen met steel f 3,95, Botanische lampen 2,75, Autokompassen f 10,50, Marskompassen f 7,50. Optiek- handel J. J. Back, St. Jacobsstr. 27, Vliss. Te koop aangeboden z.g.an. Dressoir wegens plaatsgebrek, koopje. P. Klijs, Wilhelminastraat 39, Vliss. Na 6 uur. Te koop: dames- en heren-sport- rljwiel i.pr.st. Beatrixlaan 17, VI. Te koop: grote kamer volière m. tropische vogels en nieuwe 2- pers. gehaakte Bedsprei. Adres bureau De Scheldebode. ledereen kan nu fotograferen en filmen met onze nieuwste vol automatische foto- en smalfilm toestellen. Agfa Optima volauto matische kfeinbeeldkamera f 305,-, Eumig Servomatic elektr. 8 mm smalfilmkamera f 345, Foto- en Projektiehandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Vliss. J. M. Groen, Begrafenisonder nemer, Hogeweg 161, Tel. 2772, Vliss. Te koop: Kinderstoel. Grenswe- geling 5, Koudekerke (Lamme- renburg). Tel, 3077, Besteldienst Crucq. Tel. 3077, Depot Benegas. Tel. 3077, Sottegemstraat 86. Friese Klokken. Alles voor Friese Klokken. Beslag voor kasten en kabinetten. Uw adres: Firma J. Maljers, Korte Noordstraat 38, Middelburg. Weet iemand waar Jannekes rie ten poppenwagen met pop ge bleven Is 7 3 nov. uit portiek meegenomen. Gaarne inlichtin gen: Singel 100 bov., Vliss. Te koop. z.g.a.n. Heren winterjas Brieven onder no. 2622, bureau De Scheldebode. Te koop: prima wit Gaskomfoor met onderzetplaat (Junker en Ruh) met of zonder tafeltje. B. Speek, H, Segherslaan 7, Vliss. Te koop: een paar Rolschaatsen. Vlissingsestraat 75, Koudekerke. Kent U reeds onze PERMANENT POPULAIR v. f 8.- GOLD-WAVE van f 12,- PERMANENT SUPERIEUR f 17,50 Bellamypark 34, Vliss. Naast Gr ooi. Spuistraat 9, Tel. 2612 Vlissingen In binnen- en buitenland. TERAARDEBESTELLING J. ADRIAANSE. Op de Noorderbegraafplaats werd vorige week het stoffelijk overschot van de heer J. Adriaanse ter aarde besteld. Namens de ouders, leer lingen en de Bond van Ouden van Dagen sprak de heer J. A. Tal- mon aan de geopende groeve. Vele jaren heeft de heer Adriaanse onze muziekmiddagen verzorgd en het was herr» nooit te veel hieraan de volle medewerking te verlenen. Hiervoor brengen wij hem onze gewaardeerde dank, ook deze dank gaat uit naar de nabestaanden. Moge het voor her» een troost zijn, dat hun man en vader met zijn lessen in het klavar-notenschrift aan vele leerlingen genoegdoening heeft gegeven en zij hun leraar steeds zullen gedenken. EEN SERENADE. Het ambtsjubileum van de heer J. C. Dert is niet onopgemerkt voor bijgegaan in het kamp der Ambonezen. Bekend is, dat de heer Dert zich zeer interesseert en werkt voor de rechten van de Ambonezen. Dit wordt door dit volk zeer gewaardeerd en heeft het fluitorkest van de Ambonezen de jubilaris 'n serenade gebracht. De ijle en ook don kere klanken uit de witte fluiten gaven een eigenaardige, maar Impo nerende klank. Deze serenade is door de familie Dert zeer op prijs gesteld. Verbruikers van melk en melkprodukten, die over het niet verlenen van een goede bediening door de melk handelaren klachten hebben, wordt medegedeeld, dat deze klachten SCHRIFTELIJK bij één der onderstaande adressen kunnen worden ingezonden. Mevr. W. E. Kapsenberg-Van IJsselsteln, Presidente, Burg. van Woelderenlaan 34. Mevr. J. Schroder-Van der Velden, Sekretaresse, Badhulsstr. 53 Mevr. P. Moll-Vos, De Lannoystraat 19.

Scheldebode | 1959 | | pagina 6