êKiMtmrai Burgerlijke Stand Voor dekens Voor moderne VERLICHTING naar EVERSE - YERSEKE Arbeidskrachten heerlijke huzarenslaatjes oliebollendag J. Kole, Yerseke mooie deken van Paauwe bij P. PAAUWE P. BOOGERT wollen dekens predikbeurten advertenties d. op 't Hof-Leijs moderne kop en schotels Ruissen-Harthoorn aankomend tekenaar Meaf - Yerseke .V. MIERAS-ADRIAANSE, MIERAS GRINTWEG 13 - YERSEKE meubels en woningtextiel P. PAAUWE Smaakvolle winterjassen Sportieve 3/4 en 7/8 jassen FA, SERVAAS KORNETTEN van prima koordkatoen FA. J. Z0ETEWEIJ Meaf - Yerseke Elke zaterdag verkrijgbaar dralon dekens QUAAK KOR T E GOLFJES Huizen Wemeldinge a. het woonhuis b. het woon- en winkelhuis HULP IN DE HUISHOUDING haard of haardkachel gische deelnemers dhr. J. de Vliegere een dankwoord. Deze spreker noemde het geheel een „magnifiek concours", waar de Belgen ook zeker een volgen de keer weer gaarne aan deel zullen nemen. Ook de voorzitter van „H.V. K.K.", dhr. Chr. van Zweeden sprak nog een kort woord' en bood burge meester Van Suylekom een maaltje paling aan. De eerste prijs van het concours werd gewonnen door de jeug dige J. van Dillen uit Kapelle. Deze hengelaar, die nog slechts kort lid is van de vereniging, vist praktisch nooit. Voor hem was het dan ook een dag van onverdeeld succes, toen hij des avonds uit handen van burgemeester Van Suylekom een radio en een beker in ontvangst mocht nemen. De verdere uitslagen zijn: 2. P. de Rijter, Middel burg; 3. J. Verschuure, Yerseke; 4. F. van Twist, St.-Maartensdijk, met beker voor het grootste aantal gevangen vis; 5. P. Jansen, Hoek; 6. Chr. Schoon- akker, Goes; 7. A. Martijn, Schore; 8. L. C. Ribbens, Kapelle; 9. H. Kole, Schore; 10. M. v. d. Meer, Bergen op Zoom. De beker voor de eerste win nende. dame ging naar mevr. Martijn te Hansweert en de beker voor de meeste aantallen gevangen vissen bij de dames werd gewonnen door mevr. Twist uit St.-Maartensdijk. De beker voor de vereniging die met het groot ste aantal leden deelnam werd gewon nen door Goes, terwijl de prijzen voor de verst deelnemende binnen- en buiten landse verenigingen in de wacht wer den gesleept door resp. „Z.H.D.V." uit Delft en Heijst aan Zee (België). Van 220 oktober 1959 WEMELDINGE. Geboren: Gert Adri- aan, zv. Adriaan Gerard Vlasblom en Johanna Toxopeus. Overleden: Johannis Jacobus van der Werff, 79 j., echtgenoot van Henderika Roelfina Smit; Jacobus Dekker, 36 j., echtgenoot van Adriana Mieras. Van 16—23 oktober 1959 YERSEKE. Geboren: Dingenis Mari- nus, ^v. Marinus Moerland en Maria SUSS&ïina Röber; Pieternella, dv. Jan Harinck en Johanna Maatje Weststrate. Overleden: Jan Cornelis Staal, 66 j., echtg. van Antonetta Anna van Dalsen. Van 16—22 oktober 1959 KRUININGEN. Gejporen: Maria Jo- séphine, dv. Joost Nieuwenhuijze en Maria Lobbezöo. Huw.aangifte: Cornelis Hendricus Kalle, 23 j. en Lucia Louisa Huisman, 22 j. ;bi Overleden: André Jozef Rademakers, 38 j., echtgenoot van Theresia Anna Christina de Waal te Bergen op Zoom. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. j Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. I. L. Uijterschout Kruiningen Ned. Herv. Kerk n 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. 2.30 uur: Ds. W. C. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 9.30 uur: Ds. Bronsgeest, Hansweert. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en <6, uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen, Krab- bendijke. 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Rilland-Bath 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Bed. en dankz. H. Avondmaal Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. 'd< Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 u.Ds. Luteyn, Ichtegem (B.) Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Geels, Bilthoven. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van déf" Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. van Burgeier, kruiningen. 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. °*9- 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienstohsg- Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. .I9i Op zondag 25 oktober hopen onze geliefde ouders S. op 't Hol en hun 25 jarige echtver eniging te herdenken Dat ze nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Gelegenheid tot feliciteren op maandag 26 oktober van 6.30 tot 7.30 in het V.E. Zondagsschoolgebouw Wemeldinge, okt. '59 Voor het medeleven, getoond bij het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder, behuwdmoeder en opoe Laurina Elizebeth Daane (geb. Bom) zeggen wij hartelijk dank Uit aller naam ST. DAANE Yerseke, oktober 1959 Spruitstraat 15 We ontvingen vanaf 79 tot 375 ceni Kop en schotels 121/2, 25, 40 en 50-jarige echtvereniging Kinder kop en schotels Gebakstellen 13 delig I 5,25 Nieuwe decors bloempotten WEMELDINGE Voor assistentie van onze technische tekenaar gevraagd elke leeftijd Van Randwijkstraai 49 Zaterdag 31 oktober ten bate van de Vrij Evang. Zondagsschool Bestellingen worden opgenomen bij S. OP 'T HOF De oliebollen zijn vanaf 's morgens 9 uur ver krijgbaar aan hes Zon dagsschoolgebouw. Gevraagd in het bezit van rijbewijs voor vrachtwagen, genegen voorlopig ook andere voorkomende werk- i zaamheden te verrichten Woning desgewenst beschikbaar Aanmelding kantoor kreeftenpark of ZAALBERG EN VAN WIJK naar Telefoon 372 1 persoons 150 x 200 f 36,25 2 persoons 175 x 220 f 46,50 Zaalberg Voor uw zult U zeker bij ons slagen YERSEKE - WEMELDINGE voor de koudere dagen en voor groot en klein vindt U bij H.H. Schippers Uit voorraad leverbaar getaand of geteerd Het vanouds bekende adres voor al uw scheepsbehoeften Telefoon 390 Nu het kouder wordt, moet er een wij hebben ze voor elke beurs in de allernieuwste kleuren WEMELDINGE EN YERSEKE GEVRAAGD ongeschoold Van Randwijkstraai 49 Gevraagd, goede Beatrizstraat 10 YERSEKE a 50 ct p. stuk Bakkerij Klaasse Telefoon 589 Sprookjes in beeld. De mooiste sprookjes in beeld romanvorm. 60 ets. Boek handel F. van der Peyl, Kruiningen. Alhoewel de wolprijzen zijn gestegen, zijn onze nog weer lager in prijs Zie de wondermooie dessins en verfijnde kleuren combinaties in onze dekenetalage en overtuig U binnen van de uitzonderlijke kwaliteiten die een veel hogere prijs doen veronderstellen licht, zacht, warm en teddydonzig KRUININGEN - RILLAND-BATH 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Te koop: 2-pits gasstel (Etna) en' "wastafel met wasstel. - Kaaistraat 3, Yerseke. Lego bouwstenen met echte ramen, deurey, etalages, automatische garagedeur, dakstenen, opschriften, bal ken, vlaggen, letters, en». Met Lego bouw je huizen, schepen, vliegtuigen, trei nen, bruggen, winkels, ga rages, kerken, flats enz. - Lego alleen bij de Poppen dokter, Tel. 45ff,1 Yerseke. Illustrated Classics, beroem de boeken in woord en beeld. „Goede" stripverha len. 80 ets. j- Boekhandel F. van derfipeyl, Kruiningen Hij is er, de nieuwste doos met plastic bouwstenen, die al zjjn voorlopers overtreft. Monti heet hij. Kijk eens in onze etalage wat voor mo gelijkheden er zijn. Daar ziet U een prachthuis uit Monti bouwstenen. Ook pe dagogisch is deze doos het meest Verantwoord. En wat zo belangrijk isde prijzen liggen ver beneden andere merken. Vraag Monti bouw dozen, deze zijn beter, mooier en veel voordeliger. Fa. O. Koster. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Zuid. Ach terweg 15, Tel. 215, We meldinge. Voor uw televisie en radio het adres: Hovestadt De Jonge. Te koop: Austin 12, in pri ma staat. - A. Snoep, Pr. Julianastraat 50, Wemel dinge. Onderjurken hebben wij steeds in de allernieuwste kleuren en modellen vanaf 7,95 in lichtblauwe nylon met brede kantstrook. Fa. Servaas, Yerseke. Reveil plastic bouwdozen voor vliegtuigbouw, auto's en schepen. Bouwdozen v. modelvliegtuigbouw met dieselmotoren. - Fa. J. Zoe- teweij, Tel. 390, Yerseke. Wij kunnen onmogelijk alle soorten flanel en pyama's etaleren. Enorme keuze en héél goedkoop! Gestreept flanel vanaf 0,98 per m. Effen flanel, 80 cm breed, vanaf 1,25 per m en alles van de allerbeste kwali teit! Talloze nieuwe tinten, ook in poppetjes- en bloem- dessins. Gratis spaarzegels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen, Noordzandstraat 9, Yerseke, Tel. 01131-525. Vasana, de beste kous, de kous die af is. - Firma Hollestelle, Tel. 594, Yer seke. Voor baby heerlijk warme Hygia trappelzakken in 3 kl. 2,97. Keper flanellen nachtjaponnen m. 1. mouw 6,10. Extra grote maten 6,50. Dikke wollen jaeger hemden 6,40, m. voorsl. - Nout Sinke, Yerseke. Wollen damestruien (pa tentsteek), in 6 kleuren, zeer geschikt voor brom fiets of scooter. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yer seke. Koopjes halen bij Van der Maale. Voorwoensdag pond speculaas (wit) voor 55 ct. Verder de gehele weekSnijworst van 58 voor 55 cent. Ontbijtspek van 45 voor 40 ct. 100 gram cho- colaadjes van 65 voor 49 ct. Busjes varkensvlees van 132 voor 115 cent. Onze eierkoeken eens geprobeerd, altijd begeerd. 64 cent per reuzenpak. Maak uw woning tochtvrij jnet Presto Strip, zelfkle vend. - J. Bentschap Knook, Wilhelminastraat 52, We meldinge. Neem eens proef met onze fijne koekjes uit eigen bak kerij. - Bakkerij Klaasse, Yerseke. Notaris J. C. KRAM te Kapelle is voornemens t.v.v. zijn resp. opdracht gevers op donderdag 29 oktober 1959 des v.m. 11 uur in hotel Smits publiek te verkopen aan de Wilhelmina straat 17, s-, groot 1 are 75 ca (thans nog bewoond door de heer Bout) aan de Wilhelmina straat 29, groot 2 are 44 ca (vroeger bewoond geweest door de Wed. Schouwenaar- Paauwe) Beh. toest. B. en W. ont ruimd te aany_aprden bij de betaling. Leuke Favorita schortjes in de allermodernste des sins en modellen. (jus- ters in water- en vuilafsto- tend Vlisco katoen. Vlotte modellen. - Fa. Servaas, Yerseke. Wij hebben zo juist weer ontvangen: Snoeihandschoe- nen 4,75. Laarzen 13,75. Bromfietswanten van 2,50 t/m 21,25. Verder ruim gesorteerd in lederen re genkleding. - G. Sehouwe- naar, Op 't eind van 't dorp. Te koop: 1 twee-persoons houten ledikant met spring veren matras en 1 een pers. opklapbed met bed. - A. Snoep, Pr. Julianastraat 50, Wemeldinge. Doorzichtig plastic voor kippenhokken, volières, broeibakken en?, alleen bij J. Bentschap Knook, Wil helminastraat 52, Wemel dinge. Bijzonder mooi zijn onze nieuwe wintershawls, Sim plex en Stretch handschoe nen in vele moderne tin ten, 2,60 en 4,15. Gez. Harthoorn, Yerseke. Te koop een z.g.a.n snel- wasmachine. Wordtn onder garantie verkocht. 'lïEver- se, Yerseke. Met Suède kunt U zelf uw suèdejasje gemakkelijk rei nigen. Suède reinigt niet alleen, maar houdt ook uw suèdejasje soepel en mooi. Ook voor uw suède schoen tjes is er een reinigings middel: Suède Speciaal. Drog. Fa. O. Koster. Bescherm U tegen het natte jaargetijde met een regen pak of lederen jas. Uit voorraad leverbaar. - G. Schouwenaar, Op 't eind van 't dorp, Wemeldinge. Gevraagd !n klein gezin bij Antwerpen Brieven letter E.L. aan bureau Yerseksche courant, Yerseke Hebt U een nodig, hetzij voor olie of kolen, koopt dan bij één der onderstaande adressen Dan bent U zeker -van goede service. Koo^f dus alleen bij de vakman FA. WED. ECKHARDT K. EVERSE P. HU1JSSE P. C. VAN OOSTEN C. PAAUWE Prachtige nieuwe kleuter jasjes, fijne wattinevoering en Teddyi capuchon, zéér voordelig in prijs, vanaf 17,951! Ook weer nieuwe zendingen in jongensjasjes, kleutercoats en parkacoats voor meisjes in geheelJnieu- we ruitdessins. Ook in kin- der jassen hebben wij "steeds het nieuwste en altijd iets aparts! Gratis spaarzégels! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen, Noordzandstraat 9, Yerseke, Tel. 01131-525. Heerlijke dikke rookworst van Anton Hunink, 85 en 99 ct. - Heijboer, Kruinin gen.r Boerinnen: Voor pluche avonddoeken, óók in grote maat, zwart pluche netten en halsnetjes, óók in zwart, is het nu de tijd. Te koop: Weinig gedragen pluche avonddoek. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Vlotte dames- en meisjes pantalons in streepdessins en effen tinten. Een Sturka produkt, dus bijzonder goed van pasvorm en kwaliteit. Fa. Servaas, Yerseke. Doe het zelf! Moderne wandmeubelen kunt U zelf maken met onze A.B.C.- bouwpakketten. Prima af werking en pasvorm. Gra tis folders. - Fa. J. Zoete- weij, Tel. 390, Yerseke. Zorg nu in de eerste plaats voor warme onderkleding! Jansen en Tilanus, een be grip sinds jaren en jaren voor beter ondergoed aan1 lage prijzen. Vele speciale winterkwaliteiten voor jong I en oud, ook voor reuma- patiënten. Dit ondergoed behoeft niet apart gewas- j sen te worden. „Prikt" niet i en is oersterk- Textiel- handel Snoep-van Willigen, Noordzandstr. 9, Yerseke, Tel. 01131-525. Hebt U de nieuwe kleuren- folder al ontvangen? Hier in ziet U enkele voorbeel den van de vele mogelijk heden die ook U kunt be reiken als U breit met die prachtige Van Wijk Spoel tjeswol. Kleur- en motecht en héél sterkOok voor jaeger- en sokkenwol. Gra tis spaarzegels en gratis breipatronen- Textielhan del Snóep-v. Willigen, Yer seke, Noordzandstraat 9, Tel. 01131-525. Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Camp, het beste korset ook voor zwaardere figuren. Firma Hollestelle, Tel. 594, Yerseke. Wollen herensjaals in mo derne tinten en nieuwe dessins, pracht kwaliteit en royale lange modellen, in prijzen van 4,55 tot 10,—. Nout Sinke, Yerseke. Wollen herentmien m. rits. Jongenstruien met rand. Herenhandschoenen, sjaals, flanell. pyama's, woll. sok ken lang model, óók werk- sokken, ankiets en crêpe mous sokken. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Regenniet erg. Wij hebben een ruime sortering centrifuges. - Hovestadt De Jonge. Grote sortering wollen kindertruitjes, sjaals, wan ten en handschoenen, jae ger skisokken en sportkou sen in verschill. kleurèn. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Jongensjasjes van Sturka met nieuwe gewatteerde voering en vaste capuchon. Zeer apart model in prach tige mohairstof. - Fa. Ser vaas, Yerseke. Voor moderne verlichting steeds het adres: Hovestadt De Jonge. Wij ontvingen nu ook de nieuwe Gamy ruiten voor kinderjurkjes en blouses in moderne tinten voor slechts 3,80 per meter. - Fa. Ser vaas, Yerseke. Board: Hard-, zacht- en tegelboard, lijsten, latten, rondhout v.a. 1 t/m 35: mm. Hornitex, Celamine en No- velon platen voor tafels, vensterbanken, enz. - Fa. J. Zoeteweij, Tel. 390, Yer seke. U behoeft er niet tegenop te zien om met het koude najaarsweer weer nylons' te gaan dragen. Tricotbest'ny lons zijn héél mooi, héél stérk én héél goedkoop Pracht nylons vanaf 1,98! In 12 verschillende kwali teiten en vële nieuwe tinten alleen verkrijgbaar bij Tex tielhandel Snoep-van Willi gen, Yerseke, Noordzand straat 9, Tel. 01131-525. - Gratis spaarzegels! Elektrische klokhen. Steeds de juiste tijd. Vele model len voorradig. - Hovestadt De Jonge. Doe het zelf! Maak zelf gemakkelijk een moderne schoorsteen met j onze Hu- botile schoolsteen platen. Voorplaat 24,75 p. stuk, zijplaten 7,— per stuk. - Fa. J. Zoeteweij, Tel. 390, Yerseke. In sjaals en handschoenen hebben wij een uitgeleide sortering in diverse kwali teiten en prijzen. Leuke ga- vroches reeds vanaf 1,95. Fa. Servaas, Yerseke. De hartewens van iedere jongen! Lange groene spij kerbroeken, prima cordu roy, leuk model, lekker warm en heel sterk! Gro te sortering lange broeken voor jongens en melg'jes, maar ook voor kleuters en baby's in" de box. Gratis spaarzegels! - Textielhan del Snoep-v. Willigen, Yer seke, Noordzandstraat 9, Tel. 01131-525. Naait U zelf uw kleding, bekijk d^,n onze stoffen- etalage eens, er is zeker iets voor U bij. Neem dan tegelijk een goed patroon van Still of Simplicity, dan is succes verzekerd. - Fa. Servaas, Yerseke.

Scheldebode | 1959 | | pagina 3