Schrijfmachines Telmachines Elektrische strealkachels JEUGDDIENST Fa. SERVAAS, YERSEKË Leerjongen en halfwas of volwassene KöHLER naaimachines Naar J. Kole - Yerseke Jubileum concert A. J. LE CLERCQ zijn onze truitjes vesten en rokken haard of haardkachel leuke kleuterjasjes vlotte meisjesmantels VanNimwegen-Heyboer Huizen Wemeldinge a. het woonhuis b. het woon- en winkelhuis sportieve 3/4 jas Kuiperij C. J. VAN ES Voor TE HUUR Van der Peijl, Yerseke Wij bieden U deze week 3 extra voordelen Heijboer's Zuivelhandel Apart, chic en elegant FA. SERVAAS YERSEKE K O R T E Ci OLFJ E g Van 9—16 oktober 1959 YERSEKE. Geboren: Diana Maria, dv. Dingenis Johannis Padmos en Maria Adriana Willemina Verwtjs; Cornells Marinus, zv. Bastiaan Zuijdwegt en Elena Anna van Ivvaarden; Cornelia Pieterenlla Adriana, dv. Pieter Baauw en Pietemella Poelman. Overleden: Dina Schaalje, 87 j., we duwe van Jacob Kosten. PREDIKBEURTEN ïerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 7 uur: Ds. J. W. Coenraad uit Goes. Jeugddienst. Bed. H.A. en dankzegging. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Boog. Kerkbouwzondag met collecte v. S.S.K. N.m. bev. ambtsdragers. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrijdag 23 okt. 7.30 uur: Ds. Ligten- berg van Rotterdam. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Zylstra, Franeker. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Bed. en dankz. H. Avondmaal Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Krulnlngen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Nam. bed H. Avondmaal. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Ilansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. 6.30 uur: Ds. A. v. d. Most, Rotterdam Bllland-Bath 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. v. Bruggen, Utrecht Krabbendjjke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. A. van der Most uit Rotterdam. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 u.Kand. Polman, Kampen Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. K a p e 11 e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. D. Schneider. 2.30 uur: Ds. Th. F. Warffemius, 's-H. Abtskerke. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dyken. Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, nog geheel onverwacht, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Dina Schaalje, wed. van Jacob Kosten, in de gezegende ouderdom van bijna 88 jaar Amsterdam: M. BUIJS-KOSTEN J. BUIJS Yerseke: Wed. P. DIJKWEL- KOSTEN Wed. J. KOSTEN- NIJSSEN J. KOSTEN C KOSTEN- v. d. PLASSE Klein-, achterklein kinderen en verdere familie Yerseke, 10 okt. 1959 Juliar.astraat 18 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 13 oktober Heden nam de Heere, tot onze diepe droef heid, na een ernstige ziekte uit ons midden weg, onze zeer gelief de, zorgzame en on vergetelijke man, va der, behuwd- en grootvader Jan Cornelis Staal in de leeftijd van ruim 66 jaar De Heere sterke ons in dit zeer zware ver lies Yerseke: A. A. STAAL- VAN DALSEN J. STAAL M. STA AL- VAN DEN BERGE Rotterdam: W. DOUW-STAAL A. J. DOUW Goes: C. STAAL J. C. STAAL- MICHIELSEN Kleinkinderen en verdere Familie Yerseke, 15 okt. 1959 Langeville 42 De begrafenis zal plaats vinden D.V. op maandag 19 oktober a.s. om 1 uur Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Schrijf- en tekenbehoeften, kantoorbenodigdheden heb ben wij in een uitgebreide sortering voorradig. Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele bewijzen van deelneming en hulp, zo wel hier als elders, bij het noodlottig ongeval en overlijden van ons lief zoontje en broertje Rinus Fam. HOUTMAN Kruiningen, okt. 1959 Voorhoute 20 Daar het niet mogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken, wil ik langs deze weg, ook namens mijn man en kinderen, U allen hartelijk dank zeg gen voor de sympathie en belangstelling tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis te Leiden J. J. Hamelink- Westerweel Kruiningen, okt. 1959 Na het overlijden van mijn geliefde man, de heer Joh. J. van der Werff betuig ik langs deze weg mijn hartelijke dank voor de vele blijken van me deleven ondervonden tij dens de ziekte en na het overlijden Inzonderheid mijn dank aan Dr. A. J. Eckhardt en Zr. Borns voor de liefdevolle verpleging H. R. v. d. Werff-Smit Wemeldinge, okt. 1959 Pr. Bernhardstraat no. 1 Voor de vele bewijzen van deelneming tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Klazina Siereveld betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan Dr. Polderman en Dr. Ampt voor de ge neeskundige behandeling en aan Zuster Noord- hoek voor de goede ver- pleging. Familie Siereveld Yerseke, oktober 1959 Hebt U een nodig, hetzij voor olie of kolen, koopt dan bij één der onderstaande adressen Dan bent U zeker van goede service. Koopt dus alleen bij de vakman FA. WED. ECKHARDT K. EVERSE P. HUIJSSE P. C. VAN OOSTEN C. PAAUWE 2,o juiót ontvangen effen en ruitdessins Wemeldinge Hervormde Gemeente Y erseke zondag 18 oktober 1959 av. 7 uur Voorganger: Ds. J.W. Coenraad, Goes Onderwerp: Vergif of vergeving" Notaris J. C. KRAM te Kapelle is voornemens t.v.v. zijn resp. opdracht gevers op donderdag 29 oktober 1959 des v.m. 11 uur in hotel Smits publiek te verkopen aan de Wilhelmina- straat 17, groot 1 are 75 ca (thans nog bewoond door de heer Bout) aan de Wilhelmina- straat 29, bigroot 2 are 44 ca (vroeger bewoond geweest door de Wed. Schouwenaar- Paauwe) Bezichtigen woensdag 21 oktober a.s. van 4 - 6 en 7-8 uur Beh. toest. B. en W. ont ruimd te aanvaarden bij de betaling. Y ersekse Oranjevereniging VERGADERING op dinsdag 20 oktober 1959, des avonds 8 uur in de bovenzaal van ho tel „Oesterbeurs" Leden van de Oranje vereniging en bestuurs leden van buurt- en andere verenigingen, worden hiermede uitge nodigd aanwezig te zijn Het Bestuur Zoekt U een swagger in de allernieuwste herfsttinten, of een leuke in Uni of ruitdessin, kom dan onze collectie eens bekijken, U slaagt toch beter bij Gevraagd voor direct Stokvisstraat 1 Yerseke te geven door de Gem. Zangvereniging „Crescendo" te Kruiningen, ter gelegen heid van haar 40-jarig bestaan. Op vrijdag 23 oktober 1959 in „Ons Dorpshuis" te Kruiningen Met medewerking van 4 solisten en de Orkestvereniging „Apollo" ZIE VERDER DE RAAMBILJETTEN neb' TL ook per dag een zeer praktische bijverwarming Leverbaar in diverse en moderne tinten V. Zie onze etalages Radio - Elektra - Televisie HANSWEERT - TELEFOON 0 1130-423 1) Anton Hunink's Rookworst 250 gram 99 ct 200 gram 85 ct 160 gram 75 ct Beleefd aanbevelend, Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Een schattig nieuw baby cadeautje! Plastic broekjes in luxe uitvoering. Met poppetjes bedrukt, met leuk kantje, met nylontule en drukknoopsluiting. De prijs Slechts 0,95, 1,30 en 2,60, in aardig geschenkdoosje verpakt. - Textielhandel Snoep-van Willigen. - Met gratis spaarzegels! Niet langer pijnlijke voeten! Wij vergroten schoenen tot twee maten. Schoenen door ons hersteld ontvangt U als nieuw terug. Spoed- reparaties binnen één uur gereed. - Fa. I. Hage, Yer seke. Maart je ziet spoken', 4,90 Het 3e deel van Maartje de Wit, de wildebras uit de bekende radioserie „De Jeugd vliegt uit". - Boek handel van der Peijl, Yer seke, Kruiningen. Buitengewoon koopje Prachtige werkcPverhemden in nieuwe grijze kleur, pri ma, prima kwaliteit, mooi model met borstzakken, Sanfor, dus krimpvrij, in drie maten. Zolang de voor raad strekt, voof slechts 6,95. - Textielhandel Snoep-van Willigen. - Met gratis spaarzegels. Lego bouwstenen, de plastic bouwdoos met de meeste mogelijkheden. Prjjzen van af 95 ct. Alleen by „De Poppendokter", telef. 455, Yerseke. Sterke Burcht sokkenwol m. nylon en krimpvrjj, 2,30; In vele kl. voorradig. Pracht babywol in 4 kl„ 2,35. Prima Hollandia jae gerwol, 1,25. - Nout Sinke, Yerseke. Je beste adres is Jasperse voor klompen, klompsok ken, lies-, knie-, kaplaar zen, pantoffels en gym schoenen. A. den Doolaard Omnibus, waarin opgenomen „De druivenplukkers", „Oriënt- express" en „De bruiloft der zeven zigeuners", in totaal 535 bladz., slechts 3,95. - Boekhandel van der Peyl, Tel. 532, Yerse ke; Tel. 381, Kruiningen. Leuke jongens- en meisjes- pyama's, vanaf 4,05; kleine stijging per maat. Maakt U ze liever zelf? Wij hebben een pracht sortering keper flanel in geheel nieuwe tin ten, slechts 1,25 per m, 80 cm breed! Gestreept fla nel voor jongenspyama's, nu voor 0,98 per m. Ook zeer geschikt voor onder rokken voor boerinnen. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. - Gratis spaarzegels'. Geef zelf uw haar de kleur die U wenst met Poly Co- lor crème shampoo. Grote tube 1,95. - Drog. Hart- hoorn, Yerseke. 2) 200 gram BLOEDWORST 38 ct 3) Lunchworst Gebraden gehakt Casselerrib Snijworst samen 200 gr. voor 94 ct KRUININGEN 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; bjj vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Echte choc. 52 ct. Rum bonen 38 ct. Agar 22 ct. Edel menagerie 36 ct. IJs- cups 45 ct. Bonbons 49 ct. Nogatblokjes 38 ct. Fon dant 23 ct. p. 100 g. Vele soorten Gilda toffees 49 ct. p. 200 g. Echte boterkoek jes 69 ct. Kokoskoekjes, Frou-Frou 59 ct. Bruin speculaas 39 ct. p. 250 g. Pakken AHO speculaas van 1,voor 85 ct. p. 500 g Bij Jasperse. Tricotbest nylons, beter zijn er niet! Ingrid 1,98; Ly dia 1,98; Populair 2,95; id. zwart 2,95; Naadloze ny lons 2,95; Grande 2,95 (kristal); Netnylons 3,50; Bonita 3,95; Bellisima 3,95; Graciosa 3,95; Mouse crêpe 5,95, ook in zwart. Grote keuze, lage prijzen. - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Met gratis spaarzegels Uw adres voor kruideniers waren, tabak, sigaren, si garetten en diverse rokers benodigdheden is H. J. van Liere-Baveco, Kruiningen Mohairwol, de grote mode voorradig in 4 verschillen de tinten. Prachtige kwali- teti. - Gez. Harthoorn, Yer seke. Te koop gevraagd: Wan delwagentje. - Schotte 8, Yerseke. Voor baby hebben wy steeds alle modellen wollen en glansgaren goederen voor radig, alsook plastic schoot- kussens, dubbele baby-tas sen, plastic luiers en luier- broekjes in de maten 3, 4, 5, 6. - A. C. Baay, Yerseke Ter overname gevraagd een poppenkinderwagen. Adres te bevr. Bureau Yerseksche Courant, Yerseke. Wij ontvingen weer een grote zending jongens- en meisjestruien, V-hals pull overs en blouson modellen. Nieuwe tinten en héél goed koop, daar kunt U zelf niet meer voor breien! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Met gratis spaarzegels. Zeer groot is onze sortering drogisterji- en parfumerie artikelen. Vraag eens naar onze art. tegen hoesten. - H. J. van Liere-Baveco, Kruiningen. Onze schitterende collectie kinderkleding is toonaange vend. Steeds het nieuwste en altijd iets aparts! Denkt U er aan, dat wij steeds weer nieuwe zendingen aankrijgen in mooie jasjes, sterke lange broeken, snoe zige jurkjes en pakjes, ny lon sweaters enz. enz., te veel om op te noemen. Komt U vrijblijvend eens kijken- Textielhandel Snoep-van Willigen. - Gra tis spaarzegels. Te koop: Een glas in lood deur z.g.a.n. en 2 glas in lood ramen, te gebruiken voor suitedeuren. Adres te bevragen bij C. Willemsen, Wilhelminastraat 54, We meldinge. Magere ham 49 ct. Rook vlees 55 ct. Palingworst 42 ct. Snijworst 39 ct. Met worst 42 ct. Ontbijtspek 38 ct. p. 100 g. Knakworst 8 stuks per pot, 1,05. V.V. kaas 30 ct. Oude witte en komijne 36 ct. Pan-pan 30 ct. Rookkaas 38 ct. p. 100 g. Cornedbeef p. bus 1,55. Lunchworst 200 g blik 79 ct. Licht gezouten spek 1,45 p. kg. Bij Jasperse. Flanellen Trefferlakens, ge ruit, 5,80. Treffer jaspé la kens 5,95, in ecru 4,75. Alle 1-persoons. Warme heren flanellen v.a. 4,25. - Nout Sinke, Yerseke. Naaisters, steeds alle soor ten vlieseline, vliesin en het nieuwste tussenbeleg „Vilexit". Leren fantasie- en mantelknopen. Blazer- knopen in nikkel en k,qper. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. By Jasperse koopt toch voordeliger! Lonneker werk voordeliger! Lonneker werk kleding. Grote sortering wol. Warme onderkleding Tima en SeSa. Zware fla nellen lakens, wit en ge kleurd, ook p. meter. Mooie jaeger sportkousen en sok ken. Mooie ruit- en effen overhemden. Vlisco schort jes. Melton broeken en ge breide broeken. Vlotte gezellige meisjes mantels in aparte ruitdes sins, geheel op satijn ge voerd, met teddy capuchon, maat 9 vanaf 37,25. - Fa. Servaas, Yerseke. Boerinnen: Steeds voorra dig de pluche avonddoeken vanaf 67,50. Voor bijzon dere gelegenheden fijne doe ken en beuken, zowel in zijde als stof. Oók daagse mutsen. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke., u Het wordt kouder, dus U gaat ook warmer onder goed dragen. Probeer ééns een keer het prachtige ha gelwitte superdons van Ti- ma. IJzersterk en de pry's valt heel erg mee. - Fa. Servaas, Yerseke. en voor uw drukwerk naar Van der Peyl! Hagelkorrels 39 ct. Vlok ken 49 ct. Echte choc.hagel 65 ct. Taai-taai 39 ct. Ma caroni 25 ct. p. 250 g. 2 pak lucifers 39 ct. 3 jam pot appelmoes 89 ct. Grote potten sperciebonen 85 ct. Nasi goreng per literblik 1,39. Pudding niet koken 2 pak 49 ct. 5 dubbele stukken zeep 79 ct. Vermi celli 250 g 19 ct. Grote potten abrikozen op sap 85 ct. Bij Jasperse. Wij denken ook aan de gro te maten en hebben japon nen tot maat 50 toe. Ook in truitjes en rokken zijn wij in deze maten goed ge sorteerd. - Fa. Servaas, Yerseke. Geldkistjes in diverse af metingen, winkelkassa's. Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Lego bouwstenen. Kunt U moeilijk weg of woont U niet in Yerseke? Wy ko men U aan huis bezoeken met de grote sortering Le go. - De Poppendokter, tel. 455, Yerseke. Hoera! De Daniëlstraat is weer begaanbaar!! We zul len U graag ontvangen in onze zaak. Tot ziens dus maar. J. de Neef, Tel. 416, Daniëlstraat, Wemeldinge. Maak gebruik van onze prima knippatronen. Ook in knopen en ceintuurs hebben we steeds iets bij zonders. - Fa. Servaas, Yerseke. Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Dameskousen in de aller nieuwste ajour. De grote mode. Met de nieuwe slank- makende naad, zonder hiel. U weet: wij brengen steeds het modernste. - Fa. Ser vaas, Yerseke. Koopjes halen bij Van der Maale! Woensdag y2 pond. Schapetongen voor 59 cent. Ontbijtspek 40 ct. per 100 gram. Lunchworst van 42 voor 37 ct. 100 gr. choco- j laadj es in melk en puur van 65 voor 49 ct. Hoestmelan- ge 20 g van 56 voor 57 eï. Drop 200 g voor 49 cent. Onze eierkoeken eens ge probeerd, altijd begeerd; 64 cent per reuzenpak. Prullebakken in diverse uit voeringen, carton, metaal, plastic en fiber. - Boek handel F. van der Peyl, tel. 381, Kruiningen. Sportieve jongenspullovers, rechtstreeks door ons ge ïmporteerd, in de modern ste modellen en kleuren. Zeer voordelige prijzen. Fa. Servaas, Yerseke. Een mooie collectie post zegels voor verzamelaars. Mapjes in een grote sor tering en diverse prijzen. - Boekhandel F. van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Poeljes te koop en slacht- j Kleuterjasjes, geheel met kippen te koop gevraagd. wattine voering en leuke Jan Hamelink, Zuid. Ach- afknoopbare capuchon. Van- terweg 15, Tel. 215, We- af maat 6 reeds voor 19,75. meldinge. i Fa. Servaas, Yerseke.

Scheldebode | 1959 | | pagina 3