WOONHUIS Alles ven een ander m NIEUW ACME-wasmachine Polderman maar MEUBELEN en WONINGTEXTIEL Snoep Van der Vliet De ELBE0 kous is ioch beter FA. SERVAAS J. C. BLOKKER burgerlijke stand advertenties C. J. M. V. BIBLIOTHEEK Cursus E.H.B.0. Ons Dorpshuis" damesjaponnen in warme tinten In dameshoeden zijn wij ruim gesorteerd Crêpe dameshandschoenen assorti kleur Van Nimwegen-Heyboer MEISJESMOLIÈRES G. E. Meeuwse - Yerseke Zojuist ontvangen, de nieuwe Fa. Everse - Yerseke Te Koop GEVRAAG D Ruissen-Harthoorn Iv O H T E GOLF J ES Van 25 september—2 oktober 1959 VERSEKE. Geboren: Pieter Frederik, zv Jan Hendrik Cornells Lindenberg en Maria Schijf; Francina Adriana An na, dv. Marinus Salm en Jacomina Pe- Overleden; Pieter Vermaat, 69 j., weduwnaar van Maria Adriana Zoeter. Gehuwd: Marinus Philippus van Stee 26 j. te Bruinisse en Sara Maatje de Jager," 22 j.; Jan Jacobus Hoekman, 25 j en Jacoba Kosten, 20 j. Huw.aangifteLeen Pieter van de Velde, 31 j- en Elisabeth Janna Mol, 26 j. Van 25 september1 oktober 1959 WEMELDINGE. Geboren: Elisabeth Cornelia, dv. Leendert Cornells Abra- hamse en Cornelia Catharina Dixhoorn. Van 25 september1 okober 1959 KRUININGEN. Geboren: Jans Adriana, dv Cornelis Jacobus Vermaire en Kla- zina Neeltje Hoogesteger; Regina An toinette, dv. Jacob Jannis Notebaart en Elisabeth van der Plas. Overleden: Catharina Potter, 79 j., wed. van Jacobus Lavooij. Over de maand september 1959 RILLAND-BATH. Geboren: Elza Al- fonsina, dv. Joseph Petrus Pauwels en Anna Maria Neve; Paulus Adriaan, zv. Jacobus Marinus Zuijdwegt en Maatje van den Boomgaard; Christianus Jo hannes Maria, zv. Wilhelmus Leonardus Daanen en Helena Maria van Beunin- gen; Leendert Hendrik Johan, zv. Jo- han Levinus Leendert Nagelkerke en Janna Tannetje van Doorn; Antonie, zv. Willem Cornelis Dekker en Rachel Johanna de Graaf; Johan Albert, zv. Karei Willem van Beukering en Ma- rijam; Johannes Hendrikus, zv. Johan nes Baptist Mans en Martina Elizabeth Geilings; Eddy, zv. Cornelis Vonk en Trijntje Reina Hummel. Huw.aangif te: Simon Hoogesteger, 23 j. en Cornelia Cypriana Beersma, 18 j. te Halsteren. Gehuwd: Ludovicus Petrus Antonius Melsen, 25 j. te Ossendrecht en Jo hanna Eugenia Louisa Michielsens, 21 j.; Nicolaas Kole, 23 j. en Cornelia Zee vaart, 21 j.; Jacobus de Goffau, 24 j. te Zwijndrecht en Jannetje Weststrate, 21 j.; Gerhardus Bemardus Antonius Aversteeg, 33 j. te Aalten en Gerarda Johanna Verhallen, 30 j. Overleden: Adriaan Nagelkerke, 70 j., echtgenoot van Digna Zonnevijlle. PREDIKBEURTEN Yerseke Ned. Herv. Kerk 10.15 uur: Ds. P. F. Th. Aalders uit Middelburg. 2.30 uur: Ds. Reijenga. Bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Boojj. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Vasseur, Kampen. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Wemeldlnge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. R. Bakker, R'dam. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas, Gent (B.) Krab bend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk S.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kruinlngen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Visscher te Zwijndrecht. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdagavond 7 oktober, 7.15 uur: Ds. van de Ketterij. Hans weert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. N.m. H. Avondmaal. K a p e 11 e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Driel uit Ouddorp. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dgken. Heden overleed ge heel onverwachts, in het ziekenhuis „Öost- wal" te Goes, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, onze geliefde vrouw, moeder, be- huwdmoeder, opoe en dochter Laurina Elizebeth Daane geb. Bom op de leeftijd van ruim 54 jaar Yerseke: ST. DAANE Kruiningen: C. P. v. IWAARDEN- DAANE J. v. IWAARDEN P. C. BAL-DAANE C. H. BAL Kleinkinderen en verdere familie Yerseke, 25 sept. '59 Spruitstraat 15 De begrafenis heeft plaats gehad te Yerseke dinsdag 29 september Met diepe droefheid geven wij U kennis, dat onze geliefde broeder, zwager en oom, de heer Pieter Vermaat wednr. v. M. A. Zoeter, in leven gepensioneerd Opziener der Visserijen, na een langdurige ziekte nog onver wachts in de ouder dom van 69 jaar en 6 maanden is overleden Namens wederzijdse familie, J. VERMAAT Yerseke, 28 sept. '59 Emmastraat 18 De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 1 oktober Voor de vele bewijzen van deelneming tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn geliefde man Leendert van Zweeden betuig ik mijn hartelijke dank. Inzonderheid aan Dr. Nieuwenhuijse, Dr. Allewijn en Zr. Menso- nides Zjjn diepbedroefde vrouw, P. van Zweeden van de Velde Kruiningen, 3 okt. 1959 Stationsweg 7 WEMELDINGE Heden 30 cent Geopend van 5 tot 6 uur te Yerseke Voor de cursus welke door Dr. Ampt zal wor den gegeven kan men zich aanmeldentotuiter lijk 8 oktober bij C. C. F. COURTIN Beatrixstraat 1 7 van HANSWEERT, TEL. 215 - YERSEKE, TEL. 525 PINFUPF Zaterdag rN A i» K j£* 4, 6.45 en 9 uur ZOJUIST ONTVANGEN, mooie wollen Moderne modellen - Komt deze eens zien Telefoon 336 Wemeldinge We brengen een leuke collectie Emvé Fantasia met sterke rubber zolen in de maten 32 t/m 39 ROBINSONJONGENSSCHOENEN met 6 maanden garantiezooi Schoenhandel en pedicure Telefoon 565 Kerkplein 10 met de 2 snelheden Wij geven U gaarne alle inlichtingen en demonstratie Gemeente Wemeldinge KOLENTOESLAG Zij, die menen voor ko- lentoeslag in aanmerking te komen, kunnen zich hiervoor vervoegen op het gemeentehuis op dins dag 6 oktober 1959, van 10 tot 11 uur v.m. Te koop bij inschrijving WOONHUIS Burenpolderweg 6 Ledig te aanvaarden Te bezichtigen 8 oktober van 14 16 uur Briefjes inleveren voor of op zaterdag 17 okto ber a.s. Tevens te huur GARAGE JAC. PHILIPSE Noordzandstraat 35 De notaris J. J. VAN DIJKE te Kruiningen zal op woensdag 14 oktober 1959 des voormiddags 11 uur in het hotel „Koren beurs" aldaar, ten ver zoeke van de heer Adri aan Hamelink te Krui ningen, publiek veilen en verkopen EEN HUIS EN ERF aan de Beatrixstraat 9 te Kruiningen, groot 2 are 21 centiare In gebruik te aanvaar den, behoudens toestem ming van B. en W. van Kruiningen, bij betaling der kooppenningen Te bezichtigen maandag, woensdag en donderdag (resp. 5, 7 en 8 oktober 1959) 's avonds tussen 7 en 9 uur Daar er zo goed als geen gras is door de steeds aanhoudende droogte, worden abonné's ver zocht hun aardappelschillen en afvalgroenten af te willen geven aan veehouders die er om ko men, en niet in de vuil nisemmer te deponeren met veel ruimte o.a. garage 25 jaar Oud. Groot 408 ca Gemenelandsweg 88 Oosterland Den Oever, Wieringen Gemeente Wemeldinge Wegens ziekte wordt aan de openbare lagere school gevraagd een tij delijke schoolschoonmaakster Inlichtingen verkrijgbaar bij en sollicitaties voor 10 oktober a.s. te rich ten aan de burgemeester We ontvingen POPPEN plastic en gummi gekleed en ongekleed Wildebras baby's Plastic auto's nieuwe modellen Dincky Toys Meccano Trix Mobaco Ruime keuze, lage prijzen WEMELDINGE Hansweert - Kruiningen EEN KORT GOLFJE KOST SLECHTS 75 CEN1 De notaris J. J. VAN DIJKE te Kruiningen, zal op woensdag 14 oktober 1959 ten verzoeke van de erfgenamen van wij len Jan van Koeveringe publiek veilen a. des voormiddags llJ/j uur, in het hotel „Ko renbeurs" te Kruinin gen EEN HUIS EN ERF aan de Nieuwstraat 24 te Kruiningen, groot 1 are 32 centiare In gebruik te aanvaar den, behoudens toestem ming van B. en W. van Kruiningen, bij betaling der kooppenningen Het pand is te bezichti gen maandag 12 oktober 1959, 's middags tussen 2 en 5 uur b. des namiddags 1 uur aan bovengenoemde woning om contant geld De gehele inboedel, bestaande uit kast, dres soir, tafels, stoelen, lam pen, bed en beddegoed, keukengerei en al het geen verder ten verkoop zal worden aangeboden Te koop gevraagd een gas fornuis in goede staat. Julianastraat 1, Yerseke. Voor 1,85 een knot sterke zwarte Nevedasajet. Dikke warme Neveda jaeger wol 2,35. Anti-reuma wol van Neveda, wereldberoemd, 1,65; zacht, warm en ver- vilt niet. - Nout Sinke, Yer seke. Wemeldinge. Maandag 5 oktober is de zaal weer open voor de ouden van dagen. - Het bestuur. Lonneker werkkleding en overhemden. Prachtige py- ama's en pyamaflanel. Fla nellen lakens en lakenfla- nel in wit en gekleurd. Se- Sa onderkleding. Bever herenhemden 5,85. Jaeger kousen en sokken. Grote sortering wol. Pracht ja pon- en voorschortjes Vlis- co. Sterke werksokken. Pracht wit flanel, p. meter 1,40. - Jasperse is stukken goedkoper! 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; bij vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Te koop: Jonge hennen, tegen de leg, 6,p. stuk. Van Randwijckstraat 17, Yerseke. Sterk, warm en mooi is de Neveda Sockywol voor sok ken en sportkousjes, 2,85. Extra sterke 6-draads Ne veda Sockywol voor werk sokken, 2,85. Neveda Spar ta wol, grijs en donker blauw, bijzonder geschikt voor werk truien, 2,40; is warm en sterk. - Nout Sin ke, Yerseke. Behang in voorraad, mooie dessins, lage prijzen. - C. de Kraker, Wilhelminastr. 16, Wemeldinge. „Padvinder" sokkenwol, slechts 1,98. „Scheepjes" sokkenwol in verschillende kleuren, ook in jaeger en zwart. - A. C. Baay, Yer seke. Goed nieuws voor de ge hele week. pond gesor teerde koekjes 59 cent per pond. 150 g koffieblok- jes voor 49 ct. 2 ons tof fees 49 ct. Luxe zakjes snoep voor 25 ct. Chocolade kattetongen van 65 voor 55 ct. per 100 gram. Bij aan koop van 1 pak koffie een pakje theebeschuit van 25 voor 20 ct. - Bakkerij v. d. Maale, Wemeldinge. Te koop: 1 normale glas in lood deur z.g.a.n. en 2 glas in loodramen, te gebruiken voor suitedeuren. Adres te bevr. bij C. Willemsen, Wil helminastr. 54, Wemeldinge Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Zuid. Ach terweg 15, Tel. 215, We meldinge. Bloembollen voor kamer en tuin en ook een mooie col lectie glazen bakjes en schaaltjes. - C. van Krui ningen, Stokvisstraat 2, Yerseke. De prachtige Van W(jk de kens zijn nog niet in prijs verhoogd. Wacht niet lan ger maar koop nu, het is in uw eigen belang. Nog nooit was onze collectie zó groot en zó mooi. Wij heb ben ook nog enkele donker grijze wollen Van Wjjk de kens, zeer geschikt voor schippers of chauffeurs. Slechts 19,95. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Laat door ons uw zwaar schudbed 3-delig maken; desgewenst in 1 dag klaar. Firma Hollestelle, Yerseke, tel. 594. Wilt U een somber japon netje iets opfleuren, doe er dan eens een fleurige cor sage op. Wij brengen de allernieuwste. Fa. Servaas. Nog steeds ontvangen wij nieuwe zendingen kinder kleding. Prachtige jasjes en de allernieuwste suedine jacks, leuke mutsen in nieu we modellen, kortom alles wat mooi en nieuw en héél apart is voor uw kinderen vindt U bij ons en nergens zó voordelig! - Textielhan del Snoep-van Willigen. Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Behandel uw aardappelen met Shell kiemremmings- middel. - C. van Kruinin gen, Stokvisstraat 2, Yer seke. Als het kouder wordt gaat U toch ook weer nylons dragen? Maar dan uitslui tend Tricotbest, het merk van vertrouwen, dan voor komt U teleurstellingen. Tricotbest nylons zijn héél mooi, héél sterk en héél goedkoop! Vanaf 1,98. - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Als het kouder wordt gaat U weer wollen kleding dra gen. Maar dan vooral is een goed passend korset een eerste vereiste. Draag een Ronda korset, dat heerlijk steunt en door de speciale baleinage nooit knelt. In vele modellen verkrijgbaar. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Grondverf en muurverf, carboleum en lakverf. C. de Kraker, Wilhelmina- straat 16, Wemeldinge Nog één week kunt U een waardevolle cheque uit uw spaarboekje inleveren. Dan krijgt U bij aankoop van een herenpyama ƒ1,te rug! Dat is weer een mee vallertje. - Textielhandel Snoep-van Willigen. Voordelige aanbieding Pad vinder sokkenwol, slechts 1,98. Breit uw sokken m. Scheepjeswol, zeer voor delig, kleurecht, in ver schillende soorten en kleu ren. - A. C. Baay, Yerseke. Je beste adres voor klom pen, klompsokken, lies-, knie- en kaplaarzen, kleu terlaarzen, pantoffels, kin derpantoffels is bij Jasperse Aanbieding Elias baddoe ken met de allernieuwste paarse tinten voor slechts 3,95. - Fa. Servaas. Een nieuwe collectie toilet artikelen, speciaal voor jon ge dames, arriveerde in Coks Geschenkenhuis, Krui ningen. Wij kunnen U leveren alle soorten zaaigranen en za den en peulvruchten. Aan bevelend, J. de Blaey, Mo lenaar, Yerseke. Zoekt U een leuk cadeautje voor de baby? Wij hebben nu de aliernieuwste slaap zakken met sokjes, van heerlijk zacht tricot. Of mooie luierschortjes in bleu, rose of geel. Voor weinig geld hebt U nu iets aparts. Fa. Servaas. Een ruime sortering van crèpe-mous skisokken voor jongens en meisjes. Heren crèpe-mous sokken in ge wone en zware kwaliteit. Bijp. kaartjes stopgaren. - A. C. Baay, Yerseke. Echte choc. 52 ct. Edel me nagerie 36 ct. Sinasstaafjes 38 ct. Nogatblokjes 38 ct. Agar 22 ct. Bonbons van 65 ct. voor 49 ct. IJscoline's 45 ct. p. 100 g. Verder alle soorten toffees, Gilda, Ver kade en Van Melle aan la ge1 prijzen. Alle soorten echte boterkoekjes PK 69 ct. 250 g wit -f 250 g br. speculaas voor 95 ct. 500 g br. speculaas 78 ct. Taai Taai 39 ct. p. 250 g. - Bij Jasperse toch voordeliger!! Paarse ceintuurs, hèt mo de-artikel van de dag, reeds v.a. 1,50. Wij hebben ook een pracht sortering kno pen en moderne grote kra gen. - Fa. Servaas. In de All-Safe documenten- kist zijn uw waardepapie ren beschermd tegen brand en waterschade. - Boekhan del van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Prachtige sortering kwas ten. Diverse penselen enz. enz. - C. de Kraker, Wil- helminastraat 16, Wemel dinge. Ook onze sortering hand schoenen en shwals zijn volgens de allerlaatste mo dekleuren samengesteld. Fa. Servaas. Rubber naamstempels, num mer- en prijsstempels, emaille- en plastic naam- en deurplaten levert U Boekhandel van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Vervetal lakverf, het neusje van de zalm. Duurzaam voor binnen- en buitenwerk. C. de Kraker, Wilhelmina- straat 16, Wemeldinge. Voor de kinderen hebben wij de nieuwste jasjes ont vangen in ruitdessins of uni tinten, met grappig rugceintuurtje, geheel met wattine voering. Voor kin derjasjes is uw adres toch bij Fa. Servaas. Het is een genot om met een werkelijk goede vulpen houder te schrijven. Kom bij ons uw keus maken uit Mont-Blanc, Pelikan, Wa terman vulpenhouders. Boekhandel F. v. d. Peyl, Kruiningen, Tel. 381. Meisjes sportvesten en truien in mohair of zuiver wol koopt U zeer voordelig bij ons. - Fa. Servaas. Magere ham 49 ct. Snij- worst 39 ct. Rookvlees 55 ct. Metworst 42 ct. Corned- beef 38 en 52 ct. Fijne j both.wors 25 ct. V.V. kaas 69 ct. p. 250 g. Oude k. kaas 36 ct. Oude w. kaas 34 ct. Pan-Pan 29 ct. Rook kaas 38 ct. p. 100 g. Knak worst grote pot (8 stuks) 1,05. Varkensvlees, zeer voordelig, 200 g van 85 v. 60 ct. Licht gezouten spek 1,45 p. kg. - Bij Jasperse toch voordeliger. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Schoonmaak! Sempra muur verf 1,08 per groot pak. C. de Kraker, Wilhelmina- sraat 16, Tel. 01192—370, Wemeldinge. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Zoekt een aparte rok- stof of iets bijzonders voor een japon? Wij hebben nu ook de wollen mouseline met zuiver zijde in de nieuwste tinten. - Fa. Ser- Boerinnen: Nu is het de tijd voor een nieuwe avonddoek, pluche halsnetje, woll. stof fen doeken en beuken aan voordelige prijzen. Nieuw schortebont, daagse mutsen en nieuw best rouwpunt voorradig. - A. C. Baay, Yerseke. Een sieraad in uw huiska mer is een mooie ets van kerk en toren. Prijs 14,50. Boekhandel van der Peyl, j Tel. 381, Kruiningen. Prestex Insect-Spray ver delgt direct alle ongedierte. C. de Kraker, Wilhelmina- I straat 16, Wemeldinge. ■-?

Scheldebode | 1959 | | pagina 3