J ir, wi TAXI'S Burgerlijke Stand nieuwe lamp MEISJE WERKSTER Nette werkster Najaarsweekend overhemden FA. SERVAAS Fa. Everse - Yerseke P. PAAUWE ADRl BAUER Mevr. Scholten „SEALTO" Truitjes vesten blouses rokken FA. SERVAAS KO H T (i O Ïj FJ EB rJiedik&QU>>te.ft Vierstraat 26, Yerseke Laat ons U eens adviseren bij de aanschaf van Uw Zojuist ontvangen: vloerkleden overgordijnen en vitrage's C. P. PHERNAMBUCQ P. PAAUWE 1500,ter leen ge vraagd. Brieven onder let ter G, Bureau Yerseksche Courant, Yerseke. Gevraagd flinke werkster W. Damman L. Mieras-van Laethem KOEKJES en GEBAK Berrevoets 0-8-15 omnibus, de grootste soldatentrilogie thans in 1 band voor slechts 5,90. - Van der Peijl, Yerseke. Start en finish waren by het sportge bouw. Vooropgegaan door het tamboer korps „Jong Hosanna" uit Goes ver trok men in mars naar het Kerkplein, waar voor het gemeentehuis een défilé werd gehouden voor B. en W. en ge nodigden. Ondanks het warme weer liepen allen de tochten, die voerden over afstanden van 10, 15 en 25 km, uit. Alle deelnemers mochten een her inneringsmedaille in ontvangst nemen. De jury, bestaande uit dhrn. A. Pee- ters en P- van Dijk, Bergen op Zoom en B. Matzinger, Vlissingen, kende voor de groepen de volgende prgzen toe. 10 km: 1. W.S.V. Kruiningen, 715 pnt.; 2. „Jong Hosanna", Goes, 702 pnt.; 3. „Olympla", Kapelle, 701 pnt.; 4. School met de Bijbel, Krabbendijke, 698 pnt.; 5. Jeugdgroep „Vrederust", Bergen op Zoom, 692 pnt.; 6 en 7. „Olympia", Kapelle, resp. 675 en 667 pnt. 15 km: 1. W.S.V. Kruiningen, 719 pnt.; 2. „Olympia", Kapelle, 700 pnt.; speciale groep verpleegden „Vrederust", Bergen op Zoom, medaille, 707 pnt. Op de 25 km werd alleen door indivi- duelen deelgenomen. CORRESPONDENTIE „Een abonné" te Krabbendijke. Uw ingezonden stuk kan alleen geplaatst worden, wanneer uw naam en adres ter redactie bekend zijn. Van 27 augustus11 september 1959 YERSEKE. Geboren: Neeltje, dv. Jan Cornelisse en Dirkje Cornelia Zoeteweij; Cornelia Maria, dv. Matthijs Simon Be neden en Jacoba Antonia Karman; Digna Woutrina, dv. Johannes Filius en Dingena Vermeulen; Jan, zv. Jan Koster en Adriana Bol. Gehuwd: Leendert Barend Steketee, 23 j. en Theuntje Maria de Back, 21 j. Huw.afk.: Jan Minnaard, 17 j. en Wilhelmina Adriana Harthoorn, 18 j. te Kruiningen; Hubregt Dingenis Mur- re, 24 j. en Lisa-Lotte Wittorf, 19 j. te Wyk auf Föhr. Van 410 september 1959 KRUININGEN. Gehuwd: Jan Minnaard, 18 j. te Yerseke en Wilhelmina Adriana Harthoorn, 18 j.; Pieter Johannes Plat- teeuw, 24 j. te Beverwijk en Maria Hendrika Openeer, 22 j. Over de maand augustus 1959 KRABBENDIJKE. Geboren: Suzanna, dv. H. Oostdijk en S. van Velzen; Janna Annemarie, dv. J. J. Boone en J. Traas; Marinus Adriaan, zv. A. J. de Bel en C. Almekinders; Johannes Gerard, zv. J. Schouten en J. Lambregtse; Johanna Leuntje Wilhelmina, dv. C. Verschuure en J. Koster; Wilhelmina Cornelia Sa- muëlina, dv. L. Kooijman en W. P. Bor. Ondertrouwd: G. Vercijs, 29 j. en J. J. Traas, 27 j. Gehuwd: J. Sinke, 23 j. en M. Kos ter, 21 j.; J. C. van Damme, 29 j. en C. A. van Houdt, 21 j. Overleden: L. Wiskerke, 67 j., echt genoot van W. J. Dronkers. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. W. Slik. 5 uur: Ds. P. Lugtigheid, Den Haag. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 16 sept. 7.30 uur: Ds. A. F. Honkoop. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Terseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. F. Don, Nisse. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. H. Vruggink van Haaksbergen. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 16 september, 7.30 uur: Dr. Steenblok. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas Jz. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Kapiteine C. J. Bijl. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Rilland-Bath 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. S. Wouters, Dord recht. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. Ligtelijn, R'dam. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. L. Rijksen, Rot terdam-West. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Biezeiinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. n.m. bed. H. Doop. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. EEN KORT GOLFJE KOST SLECHTS 75 CENT! ADVERTENTIES i Op woensdag 16 sep- i j tember a.s. hopen onze i I geliefde ouders Marinus Leijs 1 en Adriana Lena Duinkerke j hun gouden huwelijks- I feest te herdenken j Dat zij nog lang voor j ons gespaard mogen blijven is de wens j van hun dankbare i kinderen, kleinkinde- I ren en achterkleinkind I Kruiningen, sept. '59 I Receptie van 78 uur in „Ons Dorpshuis" Heden ontvingen wij het treurige bericht uit Michigan van het over lijden van onze lieve zoon, broeder, zwager en oom Cornells Bras in de leeftijd van ruim 36 jaar Uit aller naam G. BRAS Wemeldinge Oude Polderweg 2 Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen, door een noodlottig ongeval, ons zeer geliefd zoon tje en broertje Rinus Houtman op de jeugdige leeftijd van 7 jaar Psalm 25 vers 4 De diepbedroefde ouders, broers en zuster, M. HOUTMAN H. HOUTMAN- SCHRIER J. H. HOUTMAN J. M. HOUTMAN VAN ZWEEDEN RINUS H. F. HOUTMAN Kruiningen, 7 sept.'59 Voorhoute 20 De begrafenis heeft plaats gehad op donder dag 10 sept. op de al gemene begraafplaats te Kruiningen Nota's ten laste van het Comité „Zeeland Pre senteert" worden zo spoe dig mogelijk ingewacht bij de secretaris, B. J. Korstanje, Bernhardstraat 16, Yerseke. Gevraagd Aanmelden 14 september a.s. tussen 19 en 20 uur Comité „Zeeland Presenteert" Het is ons een behoefte allen, die op welke wijze dan ook hun medewerking hebben verleend aan de feestelijkheden op donderdag 3 september te Yerseke of aan de manifestatie op 5 september te Amsterdam, hiermede van harte dank te zeggen Namens het Comité „Zeeland Presenteert", P. J. de Leeuw, voorzitter B. J. Korstanje, secretaris in prachtige najaarskleuren in Terlenka en No-Iron bij Steeds de nieuwste modellen voorradig Bonnen van onze openingsactie inleveren tot 16 september a.s. Speciale aanbieding in YERSEKE - WEMELDINGE Uit de hand te koop t EEN WOONHUIS, staande in de San- deestraat 8, Yerseke Binnenkort vrij te aan vaarden Iedere werkdag- te be zichtigen STAAL Sandeestraat 8 Yerseke Station Kruiningen-Y erseke T elefoon 01130-441 voor de morgenuren of In klein gezin in Yerseke van Klinkenbergstr. 26 Combinatie schaak- en damclub Dammers geeft U op als lid bij Wemeldinge NUTSSPAARBANK MIDDELBURG Agentschap Kruiningen Zandweg 31 Openstelling Maandag, woensdag, vrijdag 18-21 uur. Rente 3 °/0 Ook hypotheken verkrijgbaar In oktober begint de nieu we cursus E.H.B.O. te Yer seke. Het is nog wel warm maar toch hebben wij al mooie wollen jumpers en vesten. Ook herenvesten en jongenstruien. - J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. (In 't centrum van 'tdorp) Bij Jasperse nog steeds de wol aan oude prijzen. Prach tige pyama's. Ook pyama- flanel en niet duur. Lonne- ker werkkleding. Ook weer zware Lonneker werk-over- hemden ontvangen. Ook dagelijks komen er zendingen binnen van onze WINTERCOLLECTIE winterjassen regenjassen sjaals vesten pullovers truien Yerseke - Wemeldinge en in geheel nieuwe weefsels, modellen en kleuren volgens de allerlaatste mode tonen wij u gaarne TELEFOON 539 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; by vooruitbetaling Inzenden: uiteriyk tot woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Op Yerseke een woning te huur gevraagd. Adres: J. C. Waverijn. Opklapbed (2-pers.) met ombouw te koop. - Pr. Bea- trixweg 6 te Wemeldinge, Tel. 200. Bijzonder goedkope aanbie ding! Prachtige no-iron da mesblouses, nieuw weefsel, nieuwe tinten, geel, linde, groen, bleu. Drie-kwart mouw, maten 36 tot 46. Voor de ongelooflijk lage prijs van 8,35. Haast U, want de voorraad is be perkt! Textielhandel Snoep- van Willigen. Ook hierbij gratis spaarzegels! Het Juliana ziekenhuis te Ede vraagt voor spoe dige indiensttreding HOOFD VOOR DE HUISHOUDING met ervaring in gelijk soortige inrichting In staat leiding te geven, niet beneden 30 jaar Sollicitaties met opgaaf van diploma's aan de Adjunct-Directrice voor 1 dag of 2 halve dagen per week Stenge 34 Yerseke Gevraagd 2 dagen per week Grintweg 13, Yerseke i~l7leorouip Neem eens een proef van onze heerlijke Grote sortering Banketbakkerij Telefoon 504 Moderne crêpe mous heren- anklets in pracht kwaliteit en diverse kleuren v. 1,97, 2,25, 2,49, 2,70 en 3,00. Sterk, mooi en goedkoop. Groot is onze sortering, neem proef en U blijft klant. - Nout Sinke, Yer seke. Prima gezouten vet spek 1,50 per kg. Fijne jonge kaas 32 cent per 100 gram. Belegen kaas 38 cent per 100 gram. 3 flesjes Joy li monade 87 cent en nog 10 Duikertjes gratis. Alle soor ten verpakte koekjes en biskwie. - De Rooy's Le- vensmiddelenbedrijf, Telef. 566, Yerseke. Shampoo in capsules, tegen vet haar, tegen droog haar, tegen roos, ei shampoo en normale. Thans bij elke 2 capsules 1 gratis. - Drog Fa. O. Koster. Gevraagd: Flinke hulp in de huishouding voor hele dagen. - Ten Houtenstraat 29, Yerseke. Te koop: 1-pers. ledikant met ressort, i.z.g.st. 2 jon gensfietsen 69 jaar. Zuid. Achterweg 17J, We meldinge. Goed nieuws voor woens dag. Deze week pond Naugatientjes voor 59 ct en een bol Edammer kaas van 2,60 voor 2,40. - Bak kerij v. d. Maale, Wemel dinge. Poeljes te koop en slacht kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Zuid. Ach terweg 15, Tel. 215, We meldinge. Bijzonder goedkope aanbie ding! Warme wollen Van Wijk dekens, 1-persoons, kleur donkergrijs, zeer ge schikt voor schippers of chauffeurs, voor de onge looflijk lage prijs van 19,95. Dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt, nabestellen is niet mogelijk. Ook hier bij nog gratis spaarzegels. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen Voor uw handels- en fa miliedrukwerk kunt U te recht in ons modern inge richt bedryf. - Fa. F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Kruiningen. Zoekt U een leuk cadeau tje voor baby? Reeds van af 1,60 hebben wij aar dige dingen. Ook in zuiver wollen handweef hebben wjj een pracht collectie. - Fa. Servaas. Voor het knippen van vlechtwerk hebben wij spe ciale tangen. - Fa. O. Kos ter. Lange lederen jassen, jek kers, vesten, damesmantels en -jasjes, beter en voor deliger bij St. Antoine, Roosendaal. Bezoekt aan huis, ook 's avonds. Al blijft het nog steeds volop zomer, de kille na jaarsdagen komen onher roepelijk! Wij ontvangen geregeld al nieuwe zendin gen leuke kinderkleding, het een al mooier dan het andere. Kom vooral eens kijken! De prijzen vallen bij ons altijd mee en U weet het: steeds het nieuwste en altijd iets aparts! - Textiel handel Snoep-van Willigen. U kunt veel narigheid voor komen, als uw verband- trommel in orde is; zorg daarom voor een tijdige aanvulling. Uw drogist heeft alles voorradig. Drogisterij Harthoorn. De nieuwe collectie dekens is binnen. De dessins en kleuren zijn héél apart en mooier dan ooit te voren! Ondanks de steeds stijgen de wolprijzen, verkopen wij alle dekens aan de laagste prijs, doordat wij vroegtij dig inkochten. Daar kunt U nu dus van profiteren! Gratis spaarzegels! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Bahco, het merk van top klasse voor gereedschap. Probeer het ook eens met een tang, schroefsleutel, schroevendraaier enz. van dit fabrikaat. - Fa. O. Kos ter. Duitse Modebladen, Burda, Neue Schnitt, Constanze, Beyers. Ook de herfst- en winteralbums voorradig. Van der Peijl, Yerseke. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Te koop: Schotse Colly met stamboom, 7 weken oud. - Manneke, Vierstr. 4, Yer seke. Etna 3-gaats kookkachel te koop. - Burenpolderweg 20, Yerseke. Gevraagd wegens huwelijk der tegenwoordige, een nette werkster. - B. J. de Winter, Oude Boogaert 16, Yerseke. Begin nu reeds met het in nemen van vitaminen en le vertraan, het geeft U meer weerstand tegen de a.s. winter. - Drogisterij Hart hoorn. Te koop 'n pick-up met 22 platen. Te bevragen bij P. Duinkerke, Margrietstraat 28, Yerseke. Vindt U Tricotbest nylons ook zo sterk Buitenge woon elastisch en daardoor zo'n ideale pasvorm. Pracht nylons, reeds vanaf 1.98. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. In de All-Safe documenten- kist zijn uw waardepapie ren beschermd tegen brand en waterschade. - Boekhan del van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Met een Tornado snelkook pan bespaart U niet alleen veel tijd, omdat U in veel minder tijd kunt koken, maar ook veel geld, omdat U veel minder gas of elek triciteit nodig heeft. - Fa. O. Koster. By aankoop van 1 pak Nie- meijer koffie 1,62, 1 pak je Gala thee van 90 voor 50 ct. 3 busjes haring in saus 99 ct. Hagelkorrels p. zak 250 g 39 ct. Echte choc.hagel p. 250 g 65 ct. Vermicelli 250 g 19 ct. Lu cifers 2 pak 39 ct. Ananas p. blik 58 ct. Blikken soep- ballen 60 ct. 1 pak maizena 1 pak custard (Honig) samen 51 ct. Pinda's 250 g 54 ct. - Bij Jasperse. Rubber naamstempels, num mer- en prijsstempels, emaille- en plastic naam- en deurplaten levert U Boekhandel van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. Bent U sportief aange legd Draag dan nu des avonds een leuke sporttrui of sweater, gecombineerd met een moderne shawl in wol of zijde. - Fa. Servaas. Echte choc, melk en puur 52 ct. Rumbonen 38 ct. Agar 22 ct. Sinasstaafjes 22 ct. Nogatblokjes 47 ct. Bonbons 49 ct. Edel choc. 36 ct. p. 100 g. 7 repen choc. 99 ct. Ook alle soor ten toffee's. Roomboter- koekjes 69 ct. Amandelspe culaas P.K. 68 ct. Frou-frou 59 ct. Pindakoekjes p. zak 55 ct. p. 250 g. Heerlijk bruin speculaas 39 ct. p. 250 g. - Bij Jasperse. Het is een genot om met een werkelijk goede vulpen houder te schrijven. Kom bij ons uw keus maken uit Mont-Blanc, Pelikan, Wa terman vulpenhouders. Boekhandel F. v. d. Peyl, Kruiningen, Tel. 381. Ook In sokken hebben wy het allernieuwste en ook de allerbeste merken Prachti ge warme tinten in brons groen en multicolor in stretch en wol. En... denk aan uw kousenkaart met gratis sokken. - Fa. Ser vaas. Fijne Ham 49 ct. Rookvlees 55 ct. Comedbeef 52 ct. Palingworst 42 ct. Both.- worst 25 ct. Ontbijtspek 38 et. Snijworst 39 ct. Met worst 42 ct. Volvette kaas j 65 ct. p. 250 g. Belegen witte kaas 34 ct. Oude ko- mijne 36 ct. Pan-Pan 28 ct. Rookkaas 38 ct. p. 100 g. Lunchkaasjes kg 1,32. Edammers 1 kg 2,32. Blikken cornedbeef 1,55. Bij Jasperse. Grote nieuwe sortering glansgaren babytruitjes in geel en wit 1,95, met fan- tasierand 2,40. Hygia plas tic luiers (nieuw model) 90 ct. Prima witte oogjes luiers v. 95 ct. tot 1,50. - Nout Sinke, Yerseke. Crème Puff is een combi natie van lanolinerijke crè mes met zgdig-zachte poe der. Crème Puff geeft U een natuurlijk-mooie teint. Drog. Fa. O. Koster. Else vie r-reeks 5,90 per I deel, afzonderlijk verkrijg- baar in pracht linnen band. Max Havelaar, De wrede Zee, Nero, De Madonna met de vossestaart e.a. - Van der Peyl, Yerseke. Wij leveren alles voor de gymnastiek, zoals ballet pakjes, gymbroekjes en shirts en ook zeer mooie trainingspakken in blauw wit. - Fa. Servaas. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Heren-ruithemden in zeer mooie ruitdessins met wol len rug, vanaf 9,50. - Fa. Servaas. Een sieraad in uw huiska mer is een mooie ets van kerk en toren. Prijs 14,50. Boekhandel van der Peyl, Tel. 381, Kruiningen. U draagt toch zeker ook Elbeo nylons? Het beste op dit gebied by ons verkryg- baar in de allerlaatste mo- detinten. Reeds vanaf 2,90. Denk aan uw kousenkaart met gratis nylons. - Fa. Servaas.

Scheldebode | 1959 | | pagina 3