LOCOSTAR FIETS GESLOTEN n iv. mmim afwezig een dagmeisje Woningruil WAARDE BOEKBESPREKING BURGERLIJKE STAND vanaf f 136,— Van Oeveren Bril Zonnebril Elast. kousen Steunzolen enz. van 6 t/m 11 juli Slagerij de Koeijer School m. cL Bijbel Kruiningen Fa. J. Rijk - Yerseke een caravan LUTEYN Slagerij de Koeijer Algemene Vergadering excursie Placentubex KOR T E (2 O Ij F J E S Op reis. Een 80 personen, leden van de Z.L. M met hun vrouwen, maakten vorige week een uitstekende trip per touring car van de A.M.Z. naar de bloemen veiling te Aalsmeer. Tevens werd een bezoek gebracht aan Amsterdam, met de bekende rondvaart en een bezoek aan Schiphol. Allen waren zeer vol daan over het gebodene en de uitste kende regeling. KAPELLE-BIEZELINGE Geslaagd. Te Utrecht slaagde voor chiropodist (voetverzorging) dhr. W. Brouwer te Kapelle. Benoeming. Tot leraar A.V.O. aan de christelijke nijverheidsschool te Alphen aan de Rijn is per 1 oktober a.s. benoemd dhr. H. D. Hendrikse te Biezelinge, momenteel onderwijzer aan de christelijk nationale school' te Kapelle. Korfbalwedstrijd. Op het gemeentelijk sportterrein werd een vriendschappelijke korfbal wedstrijd gespeeld tussen een twaalf tal van de hervormde jeugdraad en een twaalftal van de gereformeerde jeugd- centrale. De gereformeerde jeugdcen- trale won de ontmoeting met 43. Rijdend bijbelhuis. Het rijdend bijbelhuis van het Ne derlands Bijbelgenootschap, dat vorige week een rondgang door de gemeente maakte, verkocht bij haar huis aan huisbezoek voor 813,aan bijbelse lectuur. Concert. Ter gelegenheid van de verjaardag van Z.K.H. Prins Bernhard gaf de mu ziekvereniging „Ons Genoegen" maan dagavond op het kerkepark van de Ned. Herv. kerk een concert, onder leiding van haar dirigent, dhr. D. Bur ger. Er bestond voor dit concert een matige belangstelling. Wedvluchten. De postduivenhoudersvereniging „O. W.T.B." nam deel aan een tweetal wed vluchten met oude duiven, waarvan de uitslagen zijn: St. Denis, afstand 307 km, snelheid eerste duif 1014.59 m per minuut, deelname 83 duiven. 1. M. Pie- terse, Wemeldinge; 2 G. Feleus, Kat- tendijke; 3 en 10 J. C. Nijsse, Kapelle; 4 en 9 P. D. de Boe, Kattendijke; 5 en 7 M. J. Nelisse, Kattendijke; 6 P. Glas, Kapelle; 8 J. Ridderhof, Wemeldinge. Uitslag Chateauroux, snelheid eerste duif 627.88 m per minuut: 1 P. D. de Boe, Kattendijke; 2 G. Feleus, Katten dijke. Onderwijsmutatie. Nu het hoofd der o.l. school te Ka pelle gedurende twee maanden met ziekteverlof is gezonden, zal tijdelijk ate hoofd fungeren dhr. G. H. Ossel. In de tijdelijke vakature die door deze situatie is ontstaan, is voorzien door aantrekking van de onderwijzer dhr. A. J. Langendijk uit Vlissingen. Voorts zal met ingang van 1 augustus als on derwijzeres bij de o.l. school in dienst treden mej. M. Ganseman uit Kapelle. Voetbal. Zaterdagmiddag werd door de twee seniorenelftallen van de v.v. „Kapelle" op eigen terrein in het kader van de uitgeschreven nederlaagwedstrijden, de strijd aangebonden met het eerste en tweede elftal van de vierde klasser der K.N.V.B., A.Z.V.V. uit Axel. Eerst traden de reserve-elftallen binnen de krijtlijnen, welke eindigde in een be slissende overwinning (81) voor de gasten. Ook de wedstrijd tussen de eer ste elftallen leverde winst op voor de Axelse ploeg (54). Met moeite moest deze zege echter bevochten worden, want met de rust had Kapelle nog een voorsprong van 31. Raadsvergadering. Met algemene stemmen heeft de ge meenteraad in haar dinsdagavond ge houden openbare raadsvergadering in stemming betuigd met de plannen van het bestuur van de christelijke kleuter school (dorp) om te komen tot de bouw en inrichting van een nieuwe school. Door de voorz. werd nog mee gedeeld, dat volgens de wet op het kleuteronderwijs op de bouw van de school, die zal komen te staan aan een zijstraat van de Van der Biltlaan, een zestigjarige bijdrage zal worden ver leend op de anuïteits- en stichtings- kosten. De school zal drie klassen be vatten op een capaciteit van 120 leer lingen. Met algemene stemmen werd besloten medewerking aan het plan te verlenen. Volgens een brief van het provinciaal bestuur zal de rioolbelas ting te Schore verhoogd moeten wor den van 10,tot 15,wanneer de verbetering van de Steenweg wordt uitgevoerd. Het werk betreft in hoofd zaak de riolering en dan moeten ook de inkomsten worden opgevoerd. De voorz. zei dat B. en W. er zich nog nader op zullen beraden. Medegedeeld werd voorts, dat mogelijk ook een kans bestaat dat de bocht OoststraatWe- meldingseweg verder afgerond zal kun nen worden en dat de aankoop van de Krimwoningen met grond definitief doorgang heeft kunnen vinden. Ook de e Ra- loom goedkeuring voor de bouw van tien wo ningwetwoningen is verkregen. Deze zullen gedeeltelijk in de Krim en de Van der Biltlaan worden gebouwd. Wat de regeling inzake het gemeenschappe lijk ziekenvervoer op de Bevelanden betreft, kon de raad zich verenigen met een bindingsprijs van 13 cent per inwoner per jaar. Aan het initiatief comité „De Bevelandeii" zal een een malige bijdrage verleend worden van vier cent per inwoner. Bjj de rondvraag vroeg dhr. C. Goud wanneer men in de Schoorse Zandweg aangesloten zou worden op het elektrisch net. De ka bel is wel gelegd, maar het werk nog niet geheel klgar. Dit is een van de P.Z.E.M. Dhr. F. van Hoo pleitte nog eens voor verbetering van de Dijkwelseweg. Vooral met het druk ke bezoek aan de proeftuin voor klein- fruit is het voor particulieren bijna niet mogelijk door de weg te komen. Besloten werd een brief naar de Brede Watering van ZUid-Beveland uit te la ten gaan voor dempen van sloten. Dhr. J. Slabbekoorn (S.G.P.) vroeg of er nog geïnformeerd was naar verlich tingsmogelijkheden op de rijksweg bij de inval van de Dijkwelseweg, waarop de voorz. antwoordde, dat dit te duur komt te staan. Dhr. L. de Koeyer pleitte tenslotte voor een ander weg dek in de toekomst op het Marktplein te Biezelinge en dhr. J. M. Zuidweg vroeg of de tijd nog niet rijp is voor herbestrating van het Jagtlust. Dit laatste zal binnenkort gebeuren en is een zaak van de aannemer. Na afloop van de vergadering stak de voorzitter de loftrompet over de prestaties van de plaatselijke brandweer öp de nacht oefening welke onlangs te 's-Heer Arendskerk'è' is gehouden. Het korps was hierbij zeer goed'voor de dag ge komen en hij achtte Óïf in de raad ze ker nog eens het vernielden waard. Zojuist ontvangen: Peter Freuchens Boek van de zeven zeeën. Peter Freuchen (de zwervende Vi king) schildert opwindend en kleur rijk de avonturen van de mens op zee, van de eerste pre-historische reizen op open vlotten tot de laatste reizen van de atoomduikboten onder het Noord- poolijs door. Hij vertelt van de ga leien, de modernste slagschepen, zee schuimers en kapers, walvisjagers en diepzeeduikers. Hij vertelt over de grootste zeeslagen, van de vernietiging van de Perzische vloot bij Öalamis en het conflict bij de Lyte Golf in de Phi- lippijnen. Peter Freuchens Boek van de zeven zeeën is verdeeld in tien hoofdstukken en bevat 552 bladzijden, waaronder vele foto's en illustraties. In linnen prachtband 19,50. Verkrijgbaar bij Boekhandel van der Peijl. Van 19 juni3 juli 1959 YERSEKE. Geboren: Elisabeth Jan netje, dv. Izaak Pieter Butler en Eli sabeth Mol. Gehuwd: Arjen de Vries, 24 j. te Arnhem en Adriana Maria Verwijs, 22 j. Huw.aangifte: Jan Abraham van de Velde, 24 j. en Stoffelina Geertruida Adriana Nijssen, 20 j. Huw.afk.: Jacobus Lauwerus Mari- nus Bruijnzeel, 30 j. en Marina Jaco- mina Louisse, 24 j. te Kruiningen. Van 26 juni2 juli 1959 WEMELDINGE. Gehuwd: Marinus Adriaan Dagevos, 25 j. en Maria Ha melink, 23 j. Over de maand juni 1959 RILLAND-BATH. Geboren: Jacob Jan, zv. Pieter Leendert Ortelee en Nico- lina Johanna de Jonge; Willem Adri aan, zv. Willem Lobbezoo en Pieter- nella Zandee; Elisabeth Petronella, dv. Adrianus Johannes Tempelaars en, Cornelia Jacoba Meesters; Andreas Frans, zv. Izaak Gerard Wisse en Ma rina van Driel; Hendrik Jan, zv. Jan Pluijlaar en Adriana Maria Johannes- sen; Wilhelmina, dv. Elisa Weststrate en Marina de Waard. Huwelijksaangifte: Leendert de Jon ge, 26 j. te 's-Heer Arendskerke en Ca rolina Elisabeth Saman, 20 j.; Louis Louisa Maria Petrus van den Maeg- denbergh, 22 j. te Zandvliet (België) en Mathilda Henriette Louisa Michiel- sens, 24 j. Gehuwd: Hendrikus Petrus Franke- vjjle, 25 j. en Agatha Francisca van Dijck, 16 j. te Geleen. Overleden: Catharina de Ruiter, 871 j., echtgenote van Leunis van Weele. -c V ItU-l, OS PREDIKBEURTEN Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. W. Slik. 5 uur: Jeugddienst. Ds. M. J. C. Visser van Rotterdam. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. Moolhuizen uit Leiden. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Y e r 8 e k e Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: ps. J. E. Booij. Geref. dm. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. Leger des Heils Heiligingssamenkomst 10 uur v.m. Zondagsschool 11.45 uur v.m. Verlossingssamenkomst 6 uur n.m. o.l.v. Sr. Majoor H. Braamzeel. Kruiningen 'Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeier, Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. H Sn s w e e r t Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Rilland-Bath 9" 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Cornelder'van Wilhelminadorp. V.m. Jeugddienst. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. F. van Zeethem, Enumatil. Voorber. H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Evang. Neerings, Alk maar. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk S.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. J. B. Bel. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Voor de vele blijken van belangstelling en fe licitaties ontvangen ter gelegenheid van mijn 90e geboortedag op 25 juni zeg ik allen, mede namens mijn kinderen en klein kinderen, hartelijk dank JAN HOUTEKAMER Wemeldinge Binnendijk 3 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens zijn ziekte en voor de deelneming na het over lijden van onze lieve man, vader, behuwd- en groot vader Johannes Paauwe betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan Dr. Eckhardt en Dr. Gnirrep. Wed. J. Paauwe- Bazen Wemeldinge, juli 1959 Voor de betoonde deel neming na het overlijden van onze geliefde man, vader, behuwd, groot- en overgrootvader de heer Jan Weststrate echtg. van M. F. Dekker betuigen wij onze harte lijke dank. Ook onze dank aan Dr. Polderman en Dr. Ampt voor geneeskundige be handeling. Uit aller naam: M. F. Weststrate- Dekker Yerseke, juli 1959 Schuttershof 22 Met goed gevolg het toe latingsexamen gedaan. Vraag dan voor naar school te gaan de bekende ook leverbaar met 3 ver snellingsnaaf Yerseke, Telefoon 410 Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank voor de vriendelijke attentie die ik ontvangen mocht bij het neerleggen van mijn functie als secr. penning meester van het comité Rondrit ouden van Dagen J. DE JONGE Cz. Opril Groie markt Goes Voor uw Wegens vakantie Yerseke Aangifte van nieuwe leer lingen kan, voor zover dit nog niet is gebeurd, geschieden bij het hoofd der school S. Roosendaal, Hoofdstraat 14 HET BESTUUR per I. fles f 6,95 (excl. glas) Te koop of te huur voor 4 a 5 personen Stenge 16, Yerseke, Tel. 647 Tandarts YERSEKE woensdag 8 juli Zo spoedig mogelijk GEVRAAGD Hulp aanwezig Yerseke te Rotterdam Vrije woning, woonka mer, keuken en 3 slaap kamers huur f 9.30 L. W. Douw lependaal 14 Rotterdam „VREDERUST" AFD. YERSEKE op vrijdagavond 17 juli a.s., aanvang 8 uur in de Ned. Herv. Kerk te Yerseke COöP. LANDBOUWVER. WEMELDINGE Bij genoegzame deelname zal een gehouden worden naar het eiland Rozenburg en de Zuid-Hollandse eilanden in de maand juli. Opgave van deelname voor of op 10 juli bij de secretaris J. Burqer. -j Ook de dames zijn welkom op deze reis. 2j Een volslagen nieuw schoon heidsmiddel. Doet rimpels en kraaiepootjes verdwijnen. U voelt het reeds na de eerste maal en U ziet het bij regel matig gebruik dat Placentubex de huid strakker en jonger maakt Drogisterij Harthoorn Boerinnen, opgelet!! Wij ontvingen een geheel com plete beste muts, alles het zelfde. Ook zijn er weer beste punten en tipmuts- kantjes. Zie de etalage bjj Fa. J. de Jonge Zn., tel. 372, Kruiningen. Wie mijn step meegenomen heeft, wordt vriendelijk verzocht deze terug te be zorgen. - Ko Dieleman, Grintweg 12, Yerseke. De kaasprijzen zijn om hoog, maar Heyboer kan u nog tijdelijk aanbieden: 100 gram Edammer kaas voor 27 ct. - Heyboers Zuivel handel, Kruiningen. I5 regels 75 cent, volgende regels 16 oent, 11 voor 7,50; b\j vooruitbetaling Inzenden: uiteritylc tol Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Mijn beige-bruine angora poes is weggelopen. Tegen beloning terug te bezorgen bjj Titia Manneke, Vier- straat 4, Yerseke. Italiaanse damesvesten in de nieuwste modekleuren. Neem er één mee op uw vakantie. - Fa. J. de Jonge Zn., Hoofdstr. 54, Krui ningen. Voor u op reis gaat schaft u zich toch BOgl wel een nieuwe pyama aan? Wij hebben een pi^ohtige col lectie v van Jansen en Tila- nus. Heel apart en niet duur. Voor dames en he ren, voor jongens en meis jes. Ook heel mooie dames nachtjaponnen. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Gratis spaarzegels. Voor de baby: Mooie wieg en wagengarnituren m. kant en tussenzet 3,15. Leuk geborduurd 3,75. Voor ledi- kantjes v.a. 4,75. Moderne wieg- of ledikantdekentjes v.a. 5,50. - Nout Sinke Yerseke. Te koop een nieuw 3-delig bed. - Adres te bevragen: bureau Yerseksche Courant te Yerseke. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, ZuidT'Ach- terweg 15, Tel. 215, We meldinge. Een klasse apart! „Be rends" meisjesvestjes,leuk, goed en goedkoop, vanaf 7,60. - J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. Straatfoto's van het ring- rijden e.d. Zie etalage. Kantoorboekhandel W. Ha melink, Wemeldinge. Leuke bijouteriën en ori ginele souvenirs vindt u in Coks Geschenkenhuis, Krui ningen. Met Spray-Tan wordt U moojer en dieper .gebruind in minder tijd. - Drog. Fa. O. Koster. Voordelige aanbieding! Fij ne dames nylonkousen sl. 2,25. Jongens interlock sportbroekjes, maten 1 en 2 slechts 85 en 98 ct. A. C. Baay, Yerseke. Te koop een paar voetbal schoenen maat 38 en een jongensfiets, 810 j. Koop je! - Vijverstr. 3, Yerseke. Jongens spijkerbroeken in kort reeds vanaf 5,20 in zeer mooie blauwe denim. Ook in lang voorradig. - Fa. Servaas. Fijne ham 46 ct. Rookvlees 5b ct. PalingworSt 42" ct. Ghtbijtspek 38 Ct'. Corned- bief 49 ct. Both.Worst 25 ct. V.V. kaas 26 ct. Oude witte en kom. kaas 36 ct. Pan-Pan 29 ct. Rookkaas 38 ct. p. 100 g. Lunchkaas- jes kg 1,32. Edam mers 1 kg 2,32. Bussen gehakt (Zwanenberg) 99 ct. - Bij Jasperse. Te koop een mooi kabinet, buikmodel, in zeer goede staat. - M. C. Lindenbergh, Oude Böögaert 14, Yerseke Voor gaskachels, fornuizen, geisers, comforen, ook in huurkoop, naar K. Everse, Damstraat, Yerseke. Zonnescherm (2.25 m) te koop, vorig jaar nieuw. - M. Glerum, Irenestraat 2, Yerseke. 1 kg vet gezouten spek sletehts 1,50. - De Rooijs Zelfbediening. Vakantieplannen Zorgt u dag vdóral voor een pret tig zittend korset en een goed gassende B.H. In on ze uitgebreide collectie hebben wij ook voor u juist wat u zoekt! Zeer vobrdeli- ge prijzen en gratis spaar zegels! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Rust roest, maar roest rust niet. Gebruik daarom voor alle ijzerwerken Tropic loodmenie, zakt niet uit de bus. Verkrijgbaar bij Fa M. Was Zn., Schilders bedrijf, Yerseke, Tel. 330. Heeft iemand mijn bril ge vonden? - Bram v. d. Ber ge, Markt 13, Kruiningen. Leuke zomerpullovertjes, moderne kl. 3,75. Mooie pettycoats, breed feston, 3,97. Gexleurde charmeuse onderjurken m.. kant v.a. 3,75. Nout Sinke, Yerseke. Schriftelijke buitenlandse vertegenwoordiging gezocht. Zeer hoge verdienst-moge- lijkheden. Schriftelijke op leiding. - Fortuna-Verlag, Zentrale, Wien 1/8, Post box 49. Ludsor lakken zijn goed en goedkoop. Verkrijgbaar in diverse moderne tinten 3,50 per kg. Een Piet Hein produkt. Alleenver koop Fa. M. Was Zn, tel. 330, Yerseke. Wilt u nu een voordelige meisjes- of jongenspyama? Wij hebben nu een aanbie ding waar u niet meer voor kunt naaien, zeer mooie kwaliteit tegen werkelijke spotprijzen! - Fa. Servaas. Karbolineum voor bescher ming van keten, barakken, kippenhokken enz. in glans en mat. Haal vandaag nog een bus bij Fa. M. Was Zn., Schildersbedrijf, Yer seke, tel. 330. Hebt u al geprofiteerd van de buitengewoon voordelige aanbiedingen in Elias huis- houdgoederen Het scheelt u werkelijk guldens. Pracht kwaliteiten, zoals u dat van Elias gewend bent. Haast u, andersj is het bes te en mooiste uitverkocht. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Echte choc. 52 ct. Rum- bonen 38 ct. Nogatblokjes 38 ct. Agar 22 fct. Bonbons 49 ct. IJseoline's 45 ct. Gil- da zuurtjes, verpakt 200 g, 49 ct. p. 100 g. Hagelkor rels 39-ct. Echte choc.hagel 65 ct. p. 250 g. Onze bo terkoekjes zijn ovenvers, 69 ct. Kokoskokjes en Frou 59 ct. Kaakjes 32 ct. Bij Jasperse. Governor auto- en bunga low tenten. Uit voorraad bij St. Antoine, Roosen daal (N.-B.) Piet Hein grond- en lak- verven zijn hoog in kwa liteit, doch laag in prijs. Een speciaal produkt voor de scheepvaart, maar ook voor hen die zelf verven. Eenmaal geprobeerd, altijd gesmeerd. - Alleenverkoop: Schildersbedrijf Fa. M. Was Zn., Kaaistraat 24, tel. 330, Yerseke. Ook in kinderjasjes kunt u nu reeds koopjes halen. Zorg dat u er bij bent voor dat al het moois er uit is! Fa. Servaas. Te koop een prima stof zuiger, met garantie. - M. C. Lindenbergh, Oude Boo- gaert 14, Yerseke. Pas de nieuwste overhem den en blousons ontvangen. Draag Lonneker werkkle ding. Steeds het goedkoop ste adres voor interlock en onderkleding: Pracht thèe- en baddoeken. Lakens en slopen. Ook katoen per me ter. Mooie sö'rtering heren- en kindersokken. Ook ny lons. - Bij Jasperse. 150 gram bruidsuikers en 100 g rumbonen 69 ct. 150 gram bonbons van De Heer 69 ct. - De Rooijs Zelfbedie ning. Spotgoedkoop!! KÖp en schotels, 6 verschillende kleuren, nieuw model, voor slechts 4,50 per 6 stuks. Coks Geschenkenhuis, Krui ningen. 35 ct. voordeel! Neem nu een picknickpakket, inhoud blikje soepballen, leverpas tei, gehakt voor 2,15., De Rooijs Zelfbediening., Gebruikte naaimachines door inruil enz. verkregen, hand, trap, elektrisch sa- lonkast en zig-zag. Prima werkend, geen risico, met garantie. Pfaff, Kortemee- straat 17, Bergen op Zoom. Bij aankoop van 250 g kof fie 1 plastic bal voor slechts 60 ct. - De Rooijs Zelfbediening. Swan tafellakens, zeer ro yale maat, deze week voor 3,90 en 4,25, in leuke moderne dessins. - Fa. Ser vaas. Schaven, in de bekendste merken zoals Nooitgedagt en Stanley, van 2,95 tot 27,15. - Fa. O. Koster. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Zoekt u een nylon die wer kelijk aan alle eisen vol doet? Probeer dan eens de Elbeo nylon. Er z\jn geen betere, en u zult verrukt zgn over de elasticiteit en sterkte. Vanaf 2,90 tot 5,90. - Fa. Servaas. 1 pot h 5Ö0, g blanke zoute vis nu 1,20. - De Rooijs Zelfbediening. Steeds je beste adres voor klompen, klompsokken, lies-, knie- en kaplaairzen, gymschoenen en alle soor ten pantoffels bij Jasperse. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. ......en voor uw drukwerk naar Van der Peyl! Alleen zaterdag: 250 g half belegen witte kaas 85' ct.; 500 g half belegen witte kaas 160 ct. - De Roöijs Zelfbediening.

Scheldebode | 1959 | | pagina 3