is alleen als er op staat WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE )l 'I fïO sas i To elatingsexamen Dezer dagen slaagde voor het toe latingsexamen aan het Goese Lyceum Ada Beenhakker, leerlingen van de o.l. school alhier. Rijkspostspaarbank. Bij de rijkspostspaarbank alhier werd in de maand juni aan spaargelden in gelegd 13.924,44. In dezelfde periode werd uitbetaald 31.442,04 en werden 2 mieuwe boekjes uitgereikt. Baden. In het badhuis alhier werden in de maand juni in totaal 683 douchebaderi genomen. Rijdend Bijbelhuis. Woensdag, donderdag en vrijdag was het rijdend bijbelhuis van het Neder lands Bijbelgenootschap in onze ge meente, waar deur aan deur werd aan geklopt voor bijbelse lectuur. In de avohduren stond genoemd bijbelhuis bij het Internaat, voor diegenen die interesse hadden voor lectuur. Korfbal. De korfbalvereniging W.K.V. speelde zaterdag een uitwedstrijd tegen Tjoba uit 's-Heer Hendrikskinderen. Tot de rust ging het spel gelijk op, zodat de rust ook inging met gelijke stand, n.l. 33. Na 3 minuten spelen in de twee de helft werd een der W.K.V.-spelers dusdanig gewond, dat hij van verder spelen moest afzien. Toch liet W.K.V. zich hierdoor niet ontmoedigen en ze wonnen de wedstrijd met 53. Op reis. De Vrouwenvereniging van de Ned. Herv. Kerk bezocht op haar jaarlijks reisjes de Solafabrieken in Zeist, waar aan iedere bezoekster een fraai lepeltje als herinnering werd aangeboden. Ook werd het recreatieoord „Annahoeve" bij Hilversum bezocht. Hier werd de in wendige mens versterkt. Hoogst vol daan keerden allen weer huiswaarts. Jonge Kerk. Hp Jonge Kerk groep afd. Wemeldin ge .hield dinsdagavond in het jeugdge- gebouw haar laatste bijeenkomst, wat gepaard ging., met het gebruikelijke kerseneten. Tpt september sluit deze groep de bijeenkomsten. Raadsvergadering. Tijdens de dézer dagen onder voor zitterschap van burgemeester C. N. F. van Sas gehouden openbare vergade ring van de raad, is besloten om aan de geprojecteerde straat van de Prin ses- Beatrixweg naar de Prinses Irene- straat, die binnenkort zal worden aan gelegd, de naam Molenstraat te geven. Aan het begin van de vergadering deel de de voorz. mede, dat de huurprijzen van de 15 woningwetwoningen aan de Prinses Beatrixstraat en de Oranje- boomstrhat zijn verhoogd en dat in de plaats van de wed. Verhage, die ont slag heeft genomen als schoonmaak ster van het gemeentehuis, de gemeen tebode dhr. J. Haverhoek met zijn vröüw bereid Zijn gevonden deze werk zaamheden te verrichten. Verder dat enkele wegen in de gemeente zijn ge teerd en dat aan dhr. B .W. Alink al hier 60 m'2 bouwgrond is verkocht bij het Groene Kruisgebouw. In verband met de pensioenaangelegenheden besloot de raad tot wijziging van het ambte narenreglement. De inkomsten en uit gaven van het badhuis van de afdeling Wemeldinge van de Vereniging het Groene Kruis, sluitende met een tekort van 1615,werden goedgekeurd. Een voorstel om de regeling tot het verstrekken van een duurtetoeslag over het eerste en tweede halfjaar van 1959 voor het rijkspersoneel, van toepassing te verklaren voor het personeel van dp gemeente Wemeldinge voor zover de, bezoldiging hiervan door de raad ge-, regeld wordt, werd aangenomen. Te vens besloot de raad tot het verhuren van de woning Oranjeboomstraat lb aan mevr. de wed. A. Pik-Florusse te gen éen huurprijs van 9,45 per week met ingang van 14 juni 1959. De derde wijziging van de gemeentebegroting werd z.h.st. goedgekeurd. Deze sluit met een tekort van 16.873,64, het geen hoofdzakelijk te wijten is aan de hogere kasgeldrente. Aan het initiatief comité „De Bevelanden" om ontvol king tegen te gaan werd een bijdrage verleend van 4 cent per inwoner. Ten behoeve van de straatverlichting van het nieuw aan te leggen gedeelte van de Beatrixstraat zullen 4 H.B.L. masten ten worden aangeschaft. Schoolreisjes. De school voor Chr. Volksonderwijs reisde naar Rotterdam. „Blijdorp" werd bezichtigd en een havenrondvaart ge maakt. Jammer, dat de regen dezë tocht niet tot zijn recht deed komen. Toch keerde men in een blijmoedige stemming huiswaarts via de speeltuin in Bergen op Zoom. 1 De openbare lagere school maakte de dag'daarvoor eveneens een reis naar Rotterdam en wel onder betere weers omstandigheden. Zij keerden via Oos terhout voldaan huiswaarts. Ringrijdterijfestijn. J Wemeldinge heeft met zijn 40-jarige ringrijdersvereniging „Ons Genoegen" in 't middelpunt van de belangstelling gestaan. Zaterdagrpjddag werd de jaar lijkse wedstrijd ringsteken te paard ge houden in de Dorpsstraat, met muzi kale medewrking van O.K.K. De prij zen werden als volgt gewonnen: le prijs A. op 't Hof, met wisselbeker der gemeente Wemeldinge. Deze is voor het tweede jaar in zijn bezit; ze werd behaald met 13 ringen. 2e prijs W. van Stel, 13 ringen. 3e prijs C. van Oos ten, 12 ringen. Ant. Schouwenaar 11 ringen, P. C. Ftoytel 10 ringen, C. de Vlieger 10 ringen, J. Hoogesteger 9 ringen, W. van Oosten 7 ringen, P. Gijs- sel 7 ringen, Adr. Schouwenaar 7 rin gen, J. Schouwenaar 6 ringen, A. Moel- k.er 6 ringeh, C. Hamelink 5 ringen, G. Mieras 4 ringen, D. de Jonge 4 rin gen, A. de Schipper 2 ringen. Voor de oudste rijder dhr. P. C .Feytel was een kaasje beschikbaar gesteld door dhr. A. Luteijn. De pollepel werd gewon nen door dhr. Ant. Schouwenaar. Hier na volgde op het terrein van dhr. San- dee het stoeltje rijden te paard. De eerste prijs behaalde P. C. Feytel. Des avonds werd op de Dorpsstraat ten aanschouwe van een groot publiek „tobbetje gestoken". Alle rijders keer den met een nat pak huiswaarts. Tij dens deze wedstrijd werd gecollecteerd voor de reis van ouden van dagen. Deze collecte bracht 100,op. Voor al deze wedstrijden bestond on danks het slechte wéér" een grote be langstelling. Geitenkeuring. Dezer dagen werd de jaarlijkse gei tenkeuring gehouden op het terrein van dhr. K. P. L. Dominicus. Keur meester was dhr. C. den Engelsen uit Middelburg. Aangevoerd werden 5 melkgeiten en 10 lammeren, waarvan 8 volbloedlammeren. De prijzen werden als volgt toegekend. Grote lammeren: 1. J. van Oosten; 2. S. Sinke; 3. J. van Oosten; 4. W. Grjssel. Kléine lamme ren: 1. J. Geelhoed; 2. A. Verhage; 3. Nic. van Klink; 4. Joh. v. d. Cingel. Niet-volbloedlammeren-:- 1. J, J. Hoo gesteger; 2. P. Nieuwdorp. Melkgeiten, stamboek: le, 2e en 3e prijs W. Gijs- sel. Acht lammeren werden ingeschre ven in het Register voor Jongvee en de twee geiten van J. van Oosten in het Stamboek. Mina van W. GijsselAvon de medalje voor de beste geit, ge schonken door de P.V. Bevolkingsboekhouding Van de zijde van het gemeentebe stuur vestigt men de aandacht van onze lezers op dé Verplichting tot'na leving van de Woonruimtewet en het Besluit Bevolkingsboekhouding. Ieder, die een woning of een gedeelte van een, woning wil betrekken, dient hiertoe vergunning te hebben van burgemees ter en wethouders. Van alle verhuizin gen (vestiging in en vértrek uit de ge meente en verhuizingen binnen de ge meente) dient men aangifte te doen ter gemeentesecretarie. Gevonden voorwerpen. Gevonden een baddoek, een zwem broek, een sokje en een kinderschoen tje. Inlichtingen ter secretarie. K.p.lU (Z.-B.) Tel. 0 1102-223 Universitair examen. v Aan de Ned. Economische Hoge school te Rotterdam is geslaagd voor het propaedeutisch examen in de eco nomische wetenschappen dhr. A. Bruyn- zeel alhier. Raadsvergadering. De gemeenteraad verleende in de dinsdagavond gehouden openbare ver gadering op diesns verzoek eervol ont slag aan dhr. Jj TLuteijn als hoofd van de o.l. school te Hansweert, met dank betuiging voor het belangrijke werk, aan het onderwijs ten goede gekomen. Dhr. Luteijn is sinds 1931 hoofd der school en zal in januari 1960 de pen sioengerechtigde leeftijd bereiken. Als zijn opvolger benoemde de raad dhr. J. Boon, thans onderwijzer aan de o.l. school te Krimpen aan de Lek. Het voorstel tot vaststelling van een ver ordening als bedoeld in artikel 5 van de Winkelsluitingswet voor de instel ling) van een vakantieweek bracht h<?£l wat ^tongen in beweging. Vrijwel alle leden betreurden het, dat de gemeente hier bemiddelend moet optreden. Zij hadden liever gezien, dgt een en ander in onderling overleg tussen de winke liers was geschied. B. en W. waren voor inwilliging van het verzoek van de winkeliersvereniging. Gezien de ver deeldheid onder de diverse winkeliers meenden B. en W. voor te moeten stel len het verzoek alleen in te willigen voor de bakkers en de kruideniers Van de textielhandelaren was een verzoek ingekomen, waarvan 3 van de 4 zaken om een zelfde regeling verzochten. Zo wel voor de bakkers en de kruideniers als voor de manufacturiers wérd een slotte na een langdurige discussie een vakantieregeling verplicht gesteld. Te gen stemden dhrn. J. Witte (vrije lijst) en J. van Ballegooijen (P.v.d.A.). Ook over het voorstel tot beschikbaarstel ling van een bedrag van 1000,voor het aanbrengen van het gemeentewapen in het nieuwe provinciehuis werd druk gediscussieerd. Dhr. G. Willemse (S. G.P.) vond de representatie duur be taald en verklaarde zich dan ook tegen het voorstel. Het voorstel werd ten slotte z.h.st. aangenomen. Daarna kwam aan de orde het voorstel tot het verlenen van een subsidie aan het Initiatief-Comité „De Bevelanden". Ook hierover W.as, -men het zo maar niet dadelijk eens. £>e bedoeling van dit co mité was aan verschillende leden niet erg duidelijk. Men vond de omschrijving te vaag; ook toe,treurde men het, dat de gemeente ,yKpuiningen niet in het comité vertegenwoordigd was. Nadat de voorzitter,,,,burgemeester A. Schip per, verschillende ophelderingen had gegeven en toegelegd had in een vol gende vergaèerlhg nog meer over de doelstelling te zullen rapporteren, ver leende men voor een jaar de gevraag de subsidie a 4 cent per inwoner. Vast gesteld werd een gemeenschappelijke regeling voor het vervoer van zieken en gewonden op Zuid- en Noord-Beve land, met dien verstande dat men de kosten wil beperken tot 15 cent per inwoner en onder voorwaarde, dat de wagen te Kruïningen gestationeerd zal worden. Ook de gemeenten Yerseke en Waarde zijn het met deze standplaats voor oostelijk Zuid-Beveland eens. Een wachtverbod werd ingesteld voor een gedeelte van de Hoofdstraat te Krui- ningen. Tot nu toe bestond dit verbod slechts voor één zijde van de straat. De voormalige rijwielpaden langs de oude Rijksweg werden aangewezen als voetpaden. Tenslotte werd nog een be langrijk punt toegevoegd aan Bé agen da, n.l. een voorstel tot aankoop van enige percelen bouwgrond in het: Eindje de Rondte. Na enige discussie toesloot de raad tot deze aankoop voor een be drag van 77.482, vermeerderd met een nog nader te bepalen bedrag we gens vergoeding voor belastingschade. Schoolreisje. Vrijdag j.l. was het voor de leerlin gen van de lagere klassen van de School met de Bijbel de jaarlijks terug kerende feestdag van. het schoolreisje. De tocht ging via Breda, waar een bezoek werd gebracht aan de Grote Kerk, naar het dierenpark ta Tilburg. Hier dreigde de regen, waar yglfen ver langend naar hebben uitgezien, even roet in het eten te gooien, maar spoe dig klaarde het weer op, zodat in de speeltuin de kinderen hun hart konden ophalen. Moe, maar welVóldaan werd om 8 uur Krüiningen weèr*- bereikt, waar bij de school talrijke ouders de kinderen opwachtten.. Toelatingsexamen. Voor het toelatïngesexamen voor het Chr. Lyceum te Goes slaagden Ab Blok, Dirk Quaak ën Hans de Vente, allen leerlingen van de School met de Bijbel alhier. Wedvluchten. i* Door de P.V. „De Vrijheidsduif" al hier werd met 16 duiven deelgenomen aan een wedvlucht vanuit St. Vincent, afstand 956 km. De duiven werden vrij dagmorgen oftïr ïly uur gelost en de eerste werd in2 Be klok gedraaid om 9.59.59 uur zaterdagmorgen. De snel heid bedroeg 958:76 m per minuut. De uitslag was1 M. Blok2 en 3 Steen- poorte-Buijze; 4 A. Neve. Voor Pont St. Maxence, afstand 259 km, waren 45 duiven ih concours. Na dat deze om 7.30 uur gelost waren, bereikte de eerste duif om 10.18.33 uur haar hok; snelheid' 1563.56 m per mi nuut. De uitslag was hier: 1 K. Tjarks; 2 en 5 $teenpoorteTj3ujjze; 3 A, Boone; 4 en J. van I waarden; 7 M. Blok; 8 M. Christochowitz9 A. Neve; 10 M. Poleij; 11 H. Poleij. Buurtvereniging op reis. De buurtvereniging „De Nijverheid" ging vorige week vrijdag op stap. Een bezoek werd gebracht aan „De Pos- bank" te Velp, waar genoten werd van de mooie vergezichten. In het park Roosendaal waren het vooral de „be driegertjes" die verschillende dames gilletjes deden slaken. Nadat nog een bezoek was gebracht aan het kasteel van de Duitse keizer te Doorn, werd naar Utrecht gereden, waar gezamen lijk werd gedineerd,. Via Rotterdam en de Moerdijk ging het op huis aan. Op de laatste pleisterplaats, „De Raay- berg" te Bergen op Zoom, zag^ men de beentje^y nog eens van £e vlopr gaan op de muzielt van „Zie de poerinne- kes,"n Al rpet al eeij;, prachtige reis waar veel van genoten werd, en waar voor de reisleider, dhr. p. Kakebeeke, veel dank werd., gebracht. Anker verloren. Het sleepschip „Edelweis 21" verloor het anker in de buitenhaven. De schip per probeerde het nog op te vissen, hetgeen hem niet gelukte. Nu hebben de ankervissers van Hansweert de op dracht gekregen het op te vissen. Schoolnieuws. Aan dhr. J. Luteijn werd eervol ont slag verleend, daar deze in januari 1960 de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Dhr. Luteijn is sinds 1931 hoofd van de o.l. school alhier. Als zijn opvolger is benoemd dhr. J. Boon, onderwijzer te Krimpen aan de Lek. Sehadevaring. Maandagmiddag kwam het Zwitser se motorschip „Alcyon" met te grote vaart naar de middensluis gevaren. Het schip kon wegens technische sto ring niet tijdig stoppen en kwam met de buitendeuren van de middensluis in botsing, zodat de deur er uit gevaren werd. Gelukkig slaagde het sluisperso- neel er in de binnendeuren tijdig dicht te doen, want er stond al een sterke stroom, daar het verschil in water niveau nogal belangrijk was. Het mo torschip heeft verscheidene uren vast gelegen en kon pas bij vloed vrij ko men. Van de rederij zal een borgstel ling gevorderd worden voor de aange richte schade. Een jubileum. Vrijdag 26 januari werd door de af deling Hansweert-Schore van de Alge mene Bond van ouden van dagen een jaarvergadering gehouden, waaraan in verband met het 10-jarig bestaan een enigszins feestelijk karakter was ge geven. De vergadering, welke werd ge houden in het feestelijk met bloemen versierde Dorpshuis, werd bezocht door ongeveer 150 leden en genodigden. De voorzitter, dhr. H. v. d. Vliet, opende de vergadering met een woord van wel kom aan alle aanwezigen, in het bij zonder aan de burgemeester en zijn echtgenote. Hij sprak een woord van dank aan de burgerij van Hansweert en Schore, welke door hun spontane giften dit hadden mogelijk gemaakt. Daarna sprak de burgemeester, die de nuttige activiteiten van de afdeling memoreerde. Hij wees daarbij op de contactmiddagen die in het wintersei zoen door de afdeling worden belegd en wekte de aanwezigen op deze te be zoeken. Na het uitbrengen van de jaar verslagen en de bestuursverkiezing ver zamelde men zich voor het gebruiken van een koffiemaaltijd, terwijl men daarna nog enige gezellige uren bijeen bleef. Op glooiing gelopen. Het motorschip „Josephine", geladen met zinkerts en op weg naar Duitsland wilde de sluis invaren, toen het plot seling motorschade kreeg. De machine wilde niet meer vooruitslaan en het schip kwam zodoende met z'n achter steven op de glooimg terecht. De „Shell 87" slaagde er niet in om de „Jo sephine" vlot te slepen, maar met as sistentie van de sleepboot „Tigre" lukte dit wel. De „Tigre" heeft de „Josephi ne" voor reparatie naar Rotterdam ge sleept. Bijenzwerm. Naar wij vernemen is een kleine bijenzwerm aangetroffen op de nieuwe dijk nabij Hansweert. Het aantreffen van bijen op de vlakke grond komt zeer zelden voor. Voetbal. Woensdag 23 juni werd er een voet balwedstrijd gespeeld tussen de komie- zen en het personeel „N.V. Terneuzen" scheepsbouwmij. te Hansweert, waar van de opbrengst bestemd was voor de ouden van dagen. De komiezen won nen met 43. Rijdend Bijbelhuis. Dinsdag 30 juni bezocht het rijdend bijbelhuis van het Ned. Bijbelgenoot schap Hansweert. De opbrengst van dit bezoek was 500,17. Reis ouden van dagen. Vrijdag maakten de ouden van da gen hun jaarlijkse reis. Met 133 be jaarden, gezeten in 2 bussen en 13 luxe auto's werd 's morgens om 8 uür het dorp verlaten. Er werd direct door gereden naar Vlissingen, waar de overtocht naar Breskens werd gemaakt met de prachtige boot Prinses Beatrix. Van Breskens werd gereden naar Oost burg, waar koffie werd gepresenteerd. Via Sluis en St. Anna ter Muiden werd de Belgische grens overschreden en werd de tocht voortgezet naar de bad plaats Knocke, waar een rit werd ge maakt over de boulevard. In deze plaats werd het middagmaal genuttigd waar o.a. een fijne wafel werd gepre senteerd. Daarna werd weer verder getoerd naar Brugge, alwaar de voor naamste bezienswaardigheden werden bezichtigd en een rondvaart werd ge maakt door de grachten. Vervolgens werd de route vervolgd via Gent naar Lokeren. In deze stad werd nogmaals de inwendige mens versterkt. Nu Werd via St. Niklaas en door de tunnelp van Antwerpen doorgereden naar de grens te Putte. Na een zeer kort oponthoud voor de douane, ging het op Hoger- heide $&n, de laatste stopplaats. Voor de laatste maal werd daar nog een consumptie gepresenteerd. Tijdens deze pauze werd door een der deelnemers het comité hartelijk dank gezegd voor de prachtige reis, die bij allen zeer goed in de smaak was gevallen. Ver volgens werd de reis naar huis toe weer begonnen. Om 9 uur werd de stoet voor het gemeentehuis ontbonden. De mu ziekverenjging „Rillandia" begeleidde de stoet door het dorp met enige vro lijke marsen en tot slot werd nog me nig rondedansje gemaakt. Het comité en autobezitters, die zich belangeloos beschikbaar hebben gesteld en niet te vergeten de burgerij, die zo mild heeft geofferd, hebben eer van hun werk. Geslaagde bazaar. De bazaar ten bate van de R.K. Mis sie is zeer goed geslaagd. De belang stelling was de eerste en laatste dag bijzonder groot, wat ook wel mede te danken is aan het feit dat de fanfare „Rillandia" deze dagen een bezoek bracht en natuurlijk de zaak opvrolijk te met enkele stukjes muziek. De Pater Gardiaan dankte het korps voor hun loyale medewerking. Maandagavond werden de prijzen uitgereikt van de loterij, die aan deze bazaar was ver bonden. Voetbal. Zaterdagmiddag werd op het ge meentelijk sportveld een vriendschap pelijke voetbalmatch gespeeld tussen de Philipsfabrieken te Roosendaal en Ril land I. Het talrijke publiek kon ge nieten, want de wedstrijd was van het begin af spannend. Tenslotte werden de Roosendalers de winnaars. Het einde kwam met 10 voor Philips. Vrachtwagens in botsing. Vrijdagavond kwamen twee vracht auto's op de Rijksweg in botsing. De auto, bestuurd door E. H. uit Krab- bendijke, moest vaart minderen en raakte zodoende aan het slippen. Daar door raakte hij de tegenligger, bestuurd door H. J. B. uit Rotterdam. De auto bestuurd door H. moest weggesleept worden. De Rotterdammer kon even later zijn reis vervolgen. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats. Raadsvergadering. De gemeenteraad kwam dinsdag avond in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van burgemees ter J. C. W. Jobse. Het enige agenda punt, vaststellen van de 7e wijziging gewone dienst en 9e wijziging kapitaal- dienst van de begroting 1958 werd met algemene stemmen goedgekeurd. Schoolreisje. De leerlingen der r.k. school maak ten onder leiding van het personeel j.l. dinsdag per bus een reis naar Brussel en Antwerpen, waar een be zoek werd gebracht aan de dierentuin. Zeer voldaan keerden de jeugdige rei zigers 's avonds weer terug. Raadsvergadering. Vrijdagavond kwam de raad der ge meente in openbare zitting bijeen. Het voornaamste punt van de agenda was het benoemen van een gemeentewerk man. Na enige tijd in besloten zitting beraadslaagd te hebben, werd dhr. A. J. Jacobusse als zodanig 'aangesteld. Onder hamerslag werd besloten om aan het zojuist opgerichte initiatief comité „De Bevelanden" een subsidie van 4 cent per inwoner te verstrek ken. Dit comité stelt zich ten doel om de exportmogelijkheden in het rayon te vergroten. Voorts werd met 4 tegen 3 stemmen besloten om het comité voor de zwemsport, wat in deze gemeente is opgericht, een subsidie van 60,te verstrekken. Tegen stemden dhrn. Van Velzen, Weststrate en Zanddijk. Dhr. Zanddijk merkte op, niet tegen het zwemmen te zijn, maar dat men dade lijk weer bij de gemeente aanklopt voor geld, vond hij niet op zijn plaats. Dhr. Weststrate drong aan op stem ming, waardoor verdere discussie werd voorkomen. De voorzitter deelde mede dat het leggen van een stuk riolering met de daaraan verbonden bestrating werd gegund aan de fa. F. Duynhou- wer te Goes voor de som v. 50.800, Bij de rondvraag vroeg dhr. Van Harn wederom naar de bouw van het be jaardentehuis. Klaarblijkelijk is deze zaak nog niet rond, want de voorzitter deelde mede, dat hij in het openbaar hierover geen mededeling kon doen. Dhr. Weststrate vroeg naar verbete ring van de weg na^r de zeedijk in de Karelpolder. Deze weg is wel in on derhoud bij de gemeente, aldus de bur gemeester, maar veranderingen zijn voor de polder. Hierna schorsing der vergadering. V oetbal wedstrijden. Krabbendijke I en II speelden resp. tegen Ooltgensplaat I en II. Het eer ste elftal won met 41. Het tweede elftal bleek even sterk als zijn tegen stander te zijn. Deze wedstrijden maak ten deel uit van een serie nederlaag wedstrijden. Geslaagd. Dhr. R. Rijkse, ambtenaar op het se cretarie der gemeente, slaagde te 's-Gravenhage voor gemeente-admini stratie I. Voor het toelatingsexamen voor het Chr. tyceum te Goes slaagde J. Rus ter. Aanbesteding. Het bouwen van een gemeentewerk plaats en magazijn werd aanbesteed door de gemeente. Inschrijvers waren W. van Doorn voor 6536,J. van Strien voor 6410,Gebr. Molhoek voor 6325,L. Buteijn voor 6217, Het werk is inmiddels gegund aan de laagste inschrijver, dhr. L. 'Buteijn.

Scheldebode | 1959 | | pagina 2