GRAMMOFOONPLATEN Van Oeveren - Yerseke PERSONEEL I geeft U meer PLASTICOLOR Wewico LEDENVERGADERING Conservenfabriek LAC0R Verschure K ORTK GOLFJES 1 Leuke kinderjurkjes 8 FA. SERVAAS f eigenweikwor^ Luxaflex met veie mogelijkheden Aparte kinderjasjes Fa. Servaas gevraagd Industrieterrein Yerseke Rijdt Veilig met Uw kinderen! Bij inlevering van 25 Wewico zegels en 1 gulden kunt u een goede lies wijn bekomen De Pinksteraktie duurt slechtstotheden lómei Wees er dus als de kippen bij om op goedkope wijze uw wijnvoorraad aan te vullen c~Yïlet ^'Pinkóte ren naar buiten 1 blikje leverpastei f 0,45 1 blikje zalm f 0,75 1 blikje bramen f 0,90 1 pakje smeerkaas f 0,33 f 2,43 Daarbij 1 pot Wener worst van f 1,30 voor 95 ct Bij aankoop van 1 blikje Nescafé a f 2,40 1 blikje koffiemelk van 33 voor 20 cent 250 gram zacht bel. kaas prima kwaliteit 79 ct 500 gram f 1,55 100 gram Ham 150 gram Gebraden gehakt f 0,65 f 0,69 f 1,34 Samen voor f 1,25 HOGER KWALITEIT ALB. GOEMAN Fijne tafelzuren De vos- Lemmers Int. Zevenhandbaltournooi begonia, salvia, lobelia, petunia, ageratum, zinnia, asters, violieren, afrikanen, bolbegonia en geranium H. Slabbekoorn - Yerseke in de middenklasse, heeft PRACHTWERK Fa. M. Was Zn. - Yerseke Voor iedeafe zonwering naar J. K0LE Yerseke, Tel. 372 Balastore v.a. 2.80 8 in geruit en effen, met pracht satijn- voering in voordelige prijzen heeft »ÏU; Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2 uur: Ds. C. den Engelse, Rilland. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 8.30 en 10.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. D. Schneider. 2.30 uur: Ds. P. J. Kloosterman. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. W. Slik. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga, Yerseke Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. V.m. bev. nieuwe lidmaten. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Met grote blijdschap ge ven wij U kennis van de geboorte van onze zoon Abraham Jacobus M. de Waard J. de Waard- Louwerse Yerseke, 10 mei 1959 Lepelstraat 5 Algemene kennisgeving Marinus Mieras en Jacoba Danko hebben de eer U ken nis te geven van hun voorgenomen huwe lijk, waarvan de vol trekking zal plaats hebben op vrijdag 29 mei a.s. te 15.00 uur ten gemeentehuize Yerseke, 9 mei 1959 Toekomstig adres: Van Randwijckstraat 21 te Yerseke Ondertrouwd J. PHILIPSE en M. A. VAN IEPEREN Het huwelijk wordt vol trokken 28 mei om 2.15 uur op het gemeentehuis te Monster en om 3 uur in de Ned. Herv. kerk te Terheyde aan Zee Receptie Wemeldinge, N. Achterweg 14, op 21 mei van 89 uur n.m. Terheyde, 13 mei 1959 Pietersonstraat 16 Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de belangstelling en gelukwensen die wij op 6 mei j.l. in verband met ons 50-jarig huwelijks feest mochten ontvangen. Th. Vleugel C. Vleugel- Oudeman en kinderen Wemeldinge, mei 1959 Bij ons vertrek uit de ge meente betuigen wij onze hartelijke dank voor het vertrouwen dat wij jaren lang mochten ontvangen. Tevens zeggen wij hier bij alle donaties en lid maatschappen op. E. P. Lindenbergh en echtgenote Vlissingen Hogeweg 90 Schrijfmachine te huur. - Boekhandel F. van der Peyl te Kruiningen. voor het a.s. mosselseizoen Op 17 mei a.s. hopen j onze geliefde ouders i Jac. Verhaagen en j M. Verhaagen-Brandt i hun 25-jarige echt- j vereniging te herden- j ken Dat ze nog vele jaren j gespaard mogen blij- i ven is de wens van i hun kinderen Jannie en Willemien I Kruiningen, mei 1959 j Receptie op dinsdag 19 j mei in hotel „Koren- i beurs" van 45 uur I en van 7—8 uur Bij ons vertrek naar Driebergen, zeg ik hier bij alle lidmaatschappen en donaties op M. VAN POELJE Driebergen-Rijssenburg Hoofdstraat 236 Bij ons vertrek uit Yer seke wensen wij vrien den en kennissen het allerbeste en zeggen on ze hartelijke dank voor de vriendschap zo ruim schoots ondervonden Fam. P. J. BOON Vlissingen Paul Krugerstraat 290 Neem een rugsteun met voetrusten Joz. Slabbekoorn Schuttershof 12 Yerseke Telef. 639 Mede namens wederzijd se ouders, zeggen wij al len hartelijk dank voor de vele blijken van be langstelling, die wij bij ons huwelijk mochten ondervinden I. A. de Wee A. C. de Wee- Zuijdwegt Wemeldinge, mei 1959 Sluisplateau 35 Dit wil er in met de feestdagen Wijn af te halen (Kan ook nog na Pinksteren) in de winkel van dhr. WILHELMINASTRAAT 43 Met Pinksteren een paar nieuwe sokken? Dan zeker de Stemm of Inter Woven sok gekocht. Zeer aparte dessins in stretch en wol. Denk aan uw kousenkaart. Bij aankoop van 10 paar krijgt U het 11e paar gra tis! - Fa. Servaas. Uw nieuwe zomerkleding staat niet correct zonder een goed passend korset en B.H.! In onze grote col lectie hebben wij ook voor U het juiste model. Draagt U geen korset? Wij hebben ook grote keuze in gaines, stepp-ins en jarretellegor- dels. Lage prijzen en gratis spaarzegels- Textielhan del Snoep-van Willigen. Leuke lastic damesbad pakken, moderne kleuren, v.a. 4,25. In meisjesmaten v.a. 3,60. Zwembroekjes v.a. 90 ct. Herenmaat 1,50. Badmutsen in div. soorten v.a. 1,20. - Nout Sinke, Yerseke. Gebruikte ringspoel naai machine in salonkast, spot prijs. - Kortemeestraat 17, Bergen op Zoom. Jongensblouses (bedrukt met suikerzakjes) in rood, blauw, geel en groen, van af 3,25. In diverse ma ten. - Fa. J. de Jonge Zoon, Hoofdstraat 54, Krui ningen. Reclame aanbieding no. 1 Aanbieding no. 2 Aanbieding no. 3 Aanbieding no. 4 4- Een keur van delicatessen voor uw slaatjes en fijne schotels. Komt u eens kijken? Gaarne tot uw dienst Bezoekt het op 2e pinksterdag te Yerseke op het Gem. Sportterrein, aanvang 9.30 uur Deelnemers o.a. Dietzenbach, kamp. van Duitsland Uilenspiegel, kamp. van België P.S.V. Eindhoven Athene Den Haag Toegangsprijs: volwassen f 0,75 Kinderen f 0,40 16 regel* 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; by vooruitbetaling Inzenden: ultenyk tot Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Laat uw sehudbed driedelig maken, desgewenst in één dag klaar. - Firma Holle- stelle, Tel. 594, Yerseke. Herenzwembroeken in He- lanca kwaliteit. In marine, korenblauw en terra, 7,25. Fa. Servaas. Voor de boerinnen: Zijden doeken en beuken aan voor delige prijzen. Daagse mut sen en beste nieuwe rouw- punt. - A. C. Baay, Yerseke Kleurcarbolineum in vele mooie kleuren, zoals wit, groen, rood, blauw, geel, bruin, enz. Zowel grond als glanzend. Deze glanscarbo- lineum behoudt beslist zijn kleur! - Schildersbedrijf P. Dijkwel, Yerseke. Voor warme dagen! Zwem broeken, badpakken, zonne- pakjes, badmutsen, baddoe ken, badlakens, leuke kor te broekjes en badstof kin dersweaters met boothals. In grote keuze verkrijgbaar bij Textielhandel Snoep-van Willigen. Denk aan de spaarzegels! El-Mior overhemden, El- Mior weekendshirts, El- Mior blousons. Het over hemd met wereldreputatie. Fa. Gebr. Quaak, Kruinin genRilland-Ba th. Gevraagd: Bietendunners. - J. Simonse, Kanaaldijk te Yerseke. Dames- en meisjesblouses. Jongensblouses en blousons. Een collectie om van te watertanden. - Fa. Gebrs. Quaak, Kruiningen Ril- land-Bath. Alleenwonende weduwe met ruime woning vraagt inwo ning. Brieven onder letter P, Bureau Yerseksche Cou rant. Heden speciale aanbieding kop en schotels, 85 en 89 cent per stuk. - C. Paauwe, Yerseke. Spijkerbroeken, lang en kort. Diverse kleuren, van af m. 4 tot m. 16. Goed koop, exclusief, sterk! Fa. Gebrs. Quaak, Kruiningen- Rilland-Bath. Te koop een als nieuw bu reau. Brieven onder letter Z, bureau Yerseksche Cou rant te Yerseke. Beter stencllwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Te koop: Moderne bruids japon, maat 38. - Brieven bureau Yerseksche Courant onder letters „Bruidsjapon" <^Plant in uw tuin Uit voorraad leverbaar Aanbevelend, Wijngaardstraat 8 Telefoon 528 BBBBBBBKBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB ■■BaBHBMUHMBHBaHaaauMBsaBani Schilderen is nu niet moeilijk meer, dank zij Plasticolor, de moderne verf met Polynol, Met vakkundig advies zijn wij u graag van dienst. Verkrijgbaar bij: - rv;. r*~ j Snelkookpannen Prestige en Skyline, zijn op elk kook- apparaat te gebruiken. Tijd-, brandstof- en vita minebesparing. - K. Everse, Damstraat 5, Yerseke. Met de Pinksteren een paar nieuwe nylons, dan Va- sana's! Alleenverkoop fir ma Hollestelle, Yerseke. Diegene die buiten liever met vooroorlogse (z.g. klas sieke) lakverf schildert, kan ook bij ons terecht. Wij hebben ze in voorraad. Schildersbedrijf P. Dijkwel. Mooie damesnachtjaponnen in wit en effen gekl. ka toen, 6,50. Van mooi ge bloemd katoen 6,95. Royale maten. Wit katoenen on derjurken m. mooie feston v.a. 5,—. - Nout Sinke, Yerseke. Grote keuze in badtassen, badmutsen en zwembanden. Ook ruim gesorteerd in strandspeelgoed, zoals plas tic emmertjes, schopjes, enz. - P. Huysse, Yerseke. Groene Kruisvereniging „Ziekenzorg" Yerseke H op woensdag 20 mei 1959, 's avonds 8 uur in hotel „Oesterbeurs" AGENDA: 1 Openen 2 Notulen 3 Jaarverslag van de secr./penningm. 4 Verslag financiële commissie 5 Uitloting renteloze aandelen 6 Bestuursverkiezingen 7 Rondvraag 8 Sluiting Na afloop causerie met lichtbeelden over de T.B.C.- bestrijding door Dr. van Daal uit Goes. HET BESTUUR BBBUBBBBBBBBBBBBBBBBrBBBBBBBBBBBBBB 8 Gebruikte kleermakersnaai machine, werkt goed, koop je. - Kortemeestraat 17, Bergen op Zoom. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plaeticzakken v gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Speciale aanbieding in lui ers met haast onzichtbaar weeffoutje. Zeer royale maat voor slechts 98 cent. Zolang de voorraad strekt! Fa. Servaas. Houdt de vliegen buiten!! Raamhorren in 4 verschil lende maten. - P. Huysse, Yerseke. Kampeertenten, luchtbed den, slaapzakken in mei nog tegen winterprijzen. Vraag catalogus - St. An- toine, Roosendaal. Prima gebruikte elektrische telmachine Rheinmethal, onder garantie, 350.- Van der Peijl, tel. 532, Yer seke. Te koop lange japon, grijs front met groen, Princes model met klein schouder capetje. Brieven onder mot to „Japon" Bureau Yersek sche Courant, Yerseke. Badmutsen 0,80, 0,90 en speciaal model met ring 2,95. - J. Kole, Textiel, Yerseke. Zeer leuke molton kinder dekentjes nu ook in de mo derne gele kleur v. slechts 4,25. - Fa. Servaas. In dames nylon en crêpe mous kousen een ruime keuze, in verschillende prij zen. Ook in zware kwaliteit en in zwart. - A. C. Baay, Yerseke. Extra pinksterattractie! Zojuist ontvingen wij voor de feestdagen prachtige modeljaponnen. Uitsluitend maat 40. Verschillende stof fen en modellen, perfecte pasvorm, van ieder model één stuks, dus hïél apart! Profiteert van dit buiten kansje als U maat 40 hebt, de prijzen zijn ver beneden de waarde! - Textielhandel Snoep-van Willigen. Gebruikte zig-zag naaima chine in salonkast. Prima werkend, gelegenheidskoop je. - Kortemeestraat 17, Bergen op Zoom. Vanaf woensdag 4 uur pracht tomatenplanten ver krijgbaar. U kunt ze nu reeds bestellen bij C. West- veer, Nd. Achterweg 9, „Vier Huizen", Wemeldinge Draag met de warmt» on dergoed van Jansen en Ti- lanus! Correct passend! In vele kwaliteiten en model len voor U en uw kinderen bij ons verkrijgbaar. Niet duur, maar van uitsteken de kwaliteit! - Textielhan del Snoep-van Willigen. Te koop een in goede staat zijnde houten wasmachine, compl. m. wringer. - Rinus Geluk, tel. 333, Wilhelmina- straat 2123, Wemeldinge Plastic tuinslang, onver woestbaar, bij J. J. Lagen dijk, Wemeldinge, Tel. 385. Te koop gevraagd driewie ler voor kind. - Polen 21, Yerseke. Te koop gevraagd i.g.st.z. opvouwbaar wandelwagen tje. - Stoof straat 5, Yer seke. Skisokken, wit en gekleurd in crêpe mous en tricot. Herenanklets, wollen en crêpe mous sokken, een grote sortering aan voor delige prijzen, óók in zwart A. C. Baay, Yerseke. Grote pinksterreclame! Als U deze week twee paar ny lons koopt, krijgt U het' derde paar voor halve prijs! Waarom draagt elke dame zo graag Tricotbest ny lons Omdat ze mooi zijn, omdat ze zo sterk zijn, om dat ze zo goedkoop zijn! Vanaf 1,98! Alleenver koop: Textielhandel Snoep- van Willigen. Tino-blouses voor jongens en meisjes. Voor kleuters glansgaren truitjes en sok jes. Wit charmeuse en ge bloemd katoenen meisjes onderjurken tot m. 90. - A. C. Baay, Yerseke. Voor de kleuters: Leuke speelbroekjes, Tinneroy overgooiers en broekjes, rokbroekjes en nog veel meer. Zie daarvoor onze etalage. Voor de groten: Nylonkousen, 2,25, 2,95, 3,50, 3,90. Ook in naadloos weer voldoende voorraad. Pracht sortering fantasie- schorten. Tevens de moder ne dusters voorradig. J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge Hartveroverend mooi is onze grote collectie Ramö en Poem jurkjes voor uw grote en kleine dochters. Stuk voor stuk héél apart en niet duur! - Textielhan del Snoep-van Willigen. Gratis spaarzegels! 3,80 3,80 3,80 3,80 Voor 3,80 koopt U reeds een grote bns plastic-lak, goed voor 10 m2. In vele mooie tinten. Schildersbe drijf P. Dykwel.

Scheldebode | 1959 | | pagina 3