P U ROL AURENS Ne 10 Laat het schone Huidgenezing *8ABYDE:1M YERSEKE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE Voor hef here Baby-huidje WAARDE KAPELLE-BIEZELINGE BURGERLIJKE STAND RILLAND-BATH Een Oesterverzending. Gedurende de maand maart werden de volgende oesters verzonden: 1959 1958 Holland 105.775 107.845 België 1.116.885 1.188.277 Engeland 183.500 170.700 Duitsland 124.766 118.190 Frankrijk 12.600 33.250 Diversen 68.630 76.300 1.612.156 1.694.562 Waarschuwing. Het komt nog herhaaldelijk voor, dat inwoners hun huisvuil niet met de rei nigingsdienst meegeven, doch dit er gens aan een dijk of op een open plaats storten, dan wel naar de Kulk brengen. Ook maakt men nog veelvul dig gebruik van de mestvaalten bij landbouwers in de buurt als stort plaats. Dit mag nu eenmaal niet en het gemeentebestuur heeft dan ook de politie opdracht gegeven nauwlettend toe te zien op overtreding van deze voorschrifen en zonder waarschuwing proces-verbaal op te maken. Reeds zijn enkelen bekeurd en als men doorgaat het huisvuil daar te deponeren waar dit verboden is, loopt men vast en zeker tegen de lamp. Yerseke heeft nu een moderne reinigingsdienst en ieder is in de gelegenheid hiervan gebruik te ma ken. Het is daarom begrijpelijk dat het gemeentebestuur niet kan toestaan dat overal in de gemeente vuilnisbelten ontstaan, aangelegd door inwoners die zich om de een of andere reden niet aan de voorschriften willen houden. Men zij dus gewaarschuwd. Toch feest op Koninginnedag! Naar wij vernemen zijn donderdag j.l. de vertegenwoordigers van een aan tal verenigingen bij elkaar geweest en hebben besloten alsnog een feestpro gramma voor 30 april in elkaar te zet ten. 's Morgens half negen wordt door de schoolkinderen een massazang ge houden op de Paardenmarkt. Door het gemeentebestuur worden daarna alle schoolkinderen getrakteerd. Verder worden in de voormiddag voetbalwed strijden gespeeld door de diverse elf tallen der lagere scholen. Na de mid dag worden verder kinderspelen, volks spelen door ouderen en een voetbal wedstrijd gehouden. Deze laatste in een zeer bijzondere opstelling, die nog ge heim gehouden is. In de avonduren zal verder volgen een gekostumeerde wie lerronde, zang en muziek door Excel sior en Tovido, rytmische oefeningen en een „taptoe" door Mozart. Deze laatste twee nummers zullen deze keer op bijzonder „hoog niveau" staan. Tot slot vrolijke klanken op de Paarden markt. Volgende week volgt een meer gespecificeerd programma. Wielrennen. In Eindhoven werd Piet Rentmeester nadat hij steeds in de voorste gelede ren te vinden was, gedwongen door een defecte ketting op te geven. Zaterdag vindt de eerste rit om het kampioenschap van Nederland voor profs en or.afhankelijken plaats te Beek (L.). Ongetwijfeld zal Piet proberen, zich van zijn beste zijde te laten zien. Zonder pech zal hij zeker tot een goed resultaat komen. de Belgische padvindersgroep om de vele door verenigingen en middenstand geschonken prijzen. Voetbal. Kruiningen I beleefde weinig plezier van zijn uitstapje naar Westkapelle. In de wedstrijd tegen de Noormannen wisten ze tot de rust de stand gelijk te houden, 00, maar na de rust wa ren het de Noormannen die de toon aangaven en Kruiningens keeper vijf maal het nakijken gaven. Kruiningen kon hier geen enkel doelpunt tegenover stellen niet aan uw oog voorbijgaan. Raadpleeg tijdig uw oogarts, de voorgeschreven bril heelt 0PTI E K Opril Grote Markt Goes Telefoon 2039 Huidzuiverheid Huidgezondheid Puistjes verdrogen door Purol-poeder lassende ontknoping en konden de toe schouwers verademen. Het publiek uitte zijn waardering door een minutenlang applaus. HuisvlijttentoonsteUing. Naar wij vernemen zijn voor de he denavond in „Ons Dorpshuis" te hou den huisvlijttentoonstelling reeds vele mooie inzendingen toegezegd. Naast di verse inzendingen op het gebied van metaal- en houtbewerking, scheepvaart e.d. zal o.m. een groot aantal model len van oude Zeeuwse voertuigen te zien zijn (miniatuur). Een bezoek aan deze tentoonstelling is wel de moeite waard. Wat is er in Ons Dorpshuis te doen? Zaterdag 18 april: Huisvlijttentoon stelling. Zaterdag 25 april: Toneelgroep Sou burg. Opvoering van „Het circus van de goede God". Jaarvergadering „E7M.M.". Dinsdag 7 april hield de Harmonie ,E.M.M." haar jaarlijkse algemene ver gadering in Hotel „Korenbeurs". Uit het verslag van de penningmeester bleek dat het afgelopen jaar een batig saldo heeft opgeleverd. Met algemene stemmen werden de heren C. J. Karelse voorzitter en M. J. Ie Clercq, commis saris, herkozen. Besloten werd aan het concours deel te nemen te s-Heer Arendskerke op 2e pinksterdag. Begin september zal het 95 jaar geleden zijn dat de vereniging werd opgericht. In dien de mogelijkheid bestaat zal dit feit feestelijk herdacht worden. Het vaandel, dat tijdens de ramp verloren is gegaan wil men dit jaar vervangen door een vlag. Door vertrek van enkele leden naar elders heeft de vereniging gevoelige verliezen geleden, en wegens gebrek aan leerlingen kunnen de open gevallen plaatsen niet worden aange vuld. In zijn sluitingswoord spoorde de voorzitter de leden aan nieuwe leer lingen of zo mogelijk reeds gevorderde muzikanten aan te trekken. Modeshow. In Ons Dorpshuis werd woensdag avond een modeshow gehouden, welke georganiseerd werd door 7 Goese mid denstandszaken,. Vele japonnen, man telpakjes, zomerjaponnen met jasjes en een grote verscheidenheid in zomer stoffen werden getoond. De dames droegen allen een keurige moderne hoed, tas en schoentjes'. Voor de heren werden de nieuwste kostuums, regen jassen, shirts enz. geshowd. Vervolgens lieten nog een paar jonge dames en een heer enige strandpakjes en pyama's zien, waarna de show besloot met de vertoning van de bruidsstoet. Onder de tonen van de bruidsmars gingen twee bruidsparen en de bruidsmoeders door de zaal. Na afloop van de show had de gebruikelijke verloting plaats. De ge lukkige winnaars mochten een waarde bon van 10 gulden in ontvangst nemen. Komt er internationale Wandelsport, deelname Bij het inschrijfbureau is een aan vraag om inlichtingen van een groep uit België binnengekomen, welke direct zijn verstuurd. Het wachten is nu of er met Hemelvaartsdag naast de vele groepen uit de omgeving en uit Bra bant, strijd zal worden geleverd met „Excelsior" gehuldigd. De leden van de mandolinevereniging „Excelsior", die tijdens het op tweede paasdag te Arnhem gehouden concours een ongekend groot succes wisten te behalen, toonden vrijdagavond in het dorpshuis in een samenkomst met le den, donateurs en belangstellenden op enthousiaste wijze hun vreugde over het behaalde succes, waarbij de aan wezigen niet achter bleven om hun hulde te betuigen aan 't kranige korps. Burgemeester A. Schipper, die de lei ding van deze bijeenkomst had, sprak woorden van welkom en liet zich zeer waarderend uit tegenover de leden van Excelsior en hun dirigent, dhr. B. Leijs. Nadat de beide fraaie bekers waren getoond de éne als vereni- gingsprijs en de wisselbeker als diri- gentenprijs vertelde dhr. Leijs op onderhoudende wijze over het verloop van zulk een concours. Tot nog toe heeft „Excelsior" steeds eerste prijzen behaald op deze concoursen, die geor ganiseerd worden door het Ned. Ver bond van Mandoline-orkesten. Men denkt er wel eens licht over, maar het is heus niet zo gemakkelijk om de hoogste prijs in de wacht te slepen, er moet hard voor gestudeerd worden en er moeten grote offers voor worden gebracht. Ook financieel is deelneming aan een concours een kostbare zaak, want de kosten bedragen ruim 400,-. Het zal in de toekomst haast niet mo gelijk zijn om in de afdeling uitmun tendheid een zo groot aantal punten te behalen, 333 van de maximaal 360 punten. Wat dit zeggen wil, blijkt wel als men bedenkt, dat een beroepsgezel schap uit Duitsland eens 324 en een Hollandse vereniging eens 312 punten heeft behaald. Hierna werden de beide concoursnummers ten gehore gebracht, eerst het verplichte nummer, de Klein Kurgartenserenade en daarna het vrije nummer Moscova. De voorzitter van de Bond van ouden van dagen Krui- ningen-Hansweert, dhr. M. Leijs (va der van de dirigent) bracht zijn felici taties over, vergezeld van enkele mu zieknummers, die na de pauze onvoor bereid werden gespeeld. De voorzitter van het Goese tamboer- en pijperkorps „Excelsior", dhr. J. de Kok, stak een vlotte speech af en offreerde een boeket bloemen, waarna de Goese drumband de zaal binnenmarcheerde en een dave rende serenade bracht. Zelfs werd door enkele leden van deze band nog een vrolijk toneelstukje opgevoerd. Namens de zangvereniging „Crescendo" voerde dhr. M. van den Berge het woord, die zijn gelukwensen eveneens vergezeld deed gaan van een boeket bloemen. Ouderavond o.l. school. De oudercommissie van de o.l. school hield dinsdagavond een ouderavond in de „Korenbeurs" onder voorzitterschap van dhr. J. W. Hasman. Na een kort welkomstwoord van het nieuwe school hoofd, dhr. A. J. Brugge, hield dhr. I. Stel, hoofd der openbare uloschool al hier, een praatje over zijn reis naar Amerika. Hij vertoonde daarbij een groot aantal dia's, die vnl. het onder wijs in Amerika betroffen. Duidelijk bleek, dat de organisatie van het on derwijs aldaar op wel geheel andere leest is geschoeid dan in Nederland. Opvallend is, dat er praktisch geen bij zondere scholen zijn, en dat de scholen op het platteland zoveel mogelijk wor den geconcentreerd in één school, waardoor de leerlingen uit een wijde cmtrek per bus naar school moeten worden gebracht. Ook de middagmaal tijd wordt op school verstrekt. Dhr. Stel besloot met enkele natuuropnamen uit Amerika te laten zien. Na de pau ze werden een drietal films vertoond, die door de Amerikaanse ambassade waren beschikbaar gesteld. De eerste film handelde over het onderwijs aan een New Yorkse school, de tweede over de bekende altzangeres Marian Anderson, en tot slot een prachtige film over een der nationale parken, re servaten, in Amerika. Toneeluitvoering. De Kunstkring Oostelijk Zuid-Beve land bracht zaterdag in het Dorpshuis de opvoering van de thriller van Aga tha Christie „De Kluis". De toneelgroep „Studio" te Amsterdam gaf onder regie van Ferd. Sterneberg een gave vertol king van dit boeiende en spannende detectivespel. Het vrij talrijke publiek heeft kunnen genieten van het zeer goede spel van deze beroepstoneelspe lers. Na een wel haast ondraaglijke spanning, die vanaf het eerste tot het laatste ogenblik duurde, kwam de ver- Export landbouwprodukten. In de maand maart meerden zesen veertig coasters af aan de kade van Hansweert om landbouwprodukten te laden voor Engeland en Zweden. Dat Hansweert' als haven van belang is be wijzen de volgende cijfers. Er werden n.l. 306.750 kg uien, 24.497 kg worte len en 9.809.100 kg aardappelen ver scheept. Ongeval. Maandag 13 april kreeg een 4-jarig jongetje, Johan van Koeveringe uit de Hansweertsestraatweg, een deksel van een rioolput op z'n linkerduim. Het bovenste lid was er bijna af. Hij werd naar het ziekenhuis in Goes gebracht. Naar wij vernemen zal hij waarschijn lijk zijn duim behouden. Oranjefeesten. Het programma is door de Oranje vereniging „Prinses Beatrix" vastge steld. Na klokluiden en vlaghijsen in de vroege morgen zal te 8.30 uur een interkerkelijke samenkomst worden ge houden in de r.-k. kerk, waarin Pas toor Nijsten en Ds. Bronsgeest zullen spreken en aan welke dienst het r.-k. Kerkoor en de zangvereniging „Zuider- stemmen" medewerking zullen verle nen. Te omstreeks 9.45 uur zal de „Feestfee met haar gevolg" in ons dorp arriveren, welk gezelschap door de ge meentelijke autoriteiten zal worden ontvangen en met feestelijke klanken zal worden begroet door de Kan. Har monie „Scheldegalm". De fee heeft toe gezegd de gehele dag de feestelijkheden met haar aanwezigheid luister te wil len bijzetten en hoewel deze sprook jesprinses zich in een geheimzinnig stilzwijgen hult ten aanzien van haar speciale bedoelingen met een zo lang durig bezoek aan onze plaats, heeft zij uitdrukkelijk verzocht ervan in kennis te worden gesteld indien per 30 april de bevolking van Hansweert met een nieuwe burger of burgeres (eventueel meerdere) zou worden uitgebreid. De voormiddag zal verder worden gevuld met kinderspelen^, waarop te 13 uur „Scheldegalm" een bezoek zal brengen aan Hansweert-oost, vergezeld van de feestfee met haar gevolg. Na terugkeer van „Scheldegalm" in de dorpskern zal aldaar een optocht worden gehouden. Tijdens dezd optocht zullen door de postduivenvereniging „De Blauwe Dof fer" enige honderden duiven vanaf het dorpsplein worden opgelaten. De na middag zal worden gewijd aan volks spelen en wedstrijden. Te 19 uur zal „Scheldegalm" spelen voor het verlicht „Kaj Munck"-gebouw voor het houden van een gekostumeerd volksbal, op welk bal iedereen van harte welkom is. Na het ten gehore brengen van een taptoe en het strijken der vlag zal het offici ële programma zijn afgewerkt. VAN WILLEGEN KAPELLE(Z.B.) Telef. K 1 102-223 richting Bergen op Zoom een auto be stuurd door P. J. K. uit Middelburg. De Belgische chauffeur wilde nog af remmen, doch door de gladde weg ging de wagen slippen en botsten beide wa gens op elkaar, waardoor enkele per sonen werden gewond, waarvan dhr. K. ernstig. Nadat uit Hogerheide medi sche hulp was verleend, werden de ge wonden met twee ziekenauto's naar het Gasthuis te Bergen op Zoom ver voerd. Beide auto's werden zwaar be schadigd. De Rijkspolitie had meer dan een uur nodig om het verkeer van en naar Zeeland te regelen. De Middel burgse patient is woensdagmorgen in het gasthuis aan de gevolgen overle den. Aan de grond gelopen. Het 2800 brt. metende Deense stoom schip „Kristinefief" liep van dinsdag- op woensdagnacht in het Nauw van Bath aan de grond. Na korte tijd kwam het schip vlot en is met een defecte stuurinrichting voor anker gegaan. Vergadering Boerenleenbank. Woensdagavond vergaderde de Coöp. Boerenleenbank alhier. Bij de bestuurs verkiezing werd herkozen dhr. A. van Weele te Waarde en bij de verkiezing van een lid van de raad van toezicht werd als zodanig herkozen dhr. H. van Harn. De voorzitter, dhr. J. van Gor- sel te Rilland, hield een jaaroverzicht. Medegedeeld werd, dat het 50-jarig ju bileum, dat op 28 april a.s. zal worden herdacht, niet op Krabbendijke zal kun nen worden gehouden, omdat voor het grote aantal bezoekers, dat zich be reids heeft opgegeven, geen voldoend grote zaal beschikbaar is. Het zal thans gehouden worden in de grote zaal van „Ons Dorpshuis" te Kruiningen. Vergadering gemeenteraad. A.s. dinsdag zal de raad der ge meente vergaderen. Als belangrijkste punten die op de agenda voorkomen, vermelden wrjverbetering riolering Dorpsstraat en Oostweg, bouw van 2 politiewoningen, bouw van 6 woning wetwoningen in de nieuwe wijk. Verder bouw van 20 goedkope woningen in het nieuwe bouwcentrum. Voetbal. In de laatste wedstrijd van de com petitie, waarin Krabbendijke de tweede plaats bezet, speelden zij tegen Se- rooskerke en wonnen deze wedstrijd met 10. Feestpro gramma. Voor de viering van de vijftigste verjaardag van H.M. de Koningin op 30 april is door het bestuur het voor lopig programma aan de leden voor gelegd. 7.30 uur: Aankondiging door herauten te paard. 8.45 uur: Kerkdienst in de Ned. Herv. kerk. 9.40 uur: Sa menzang van schoolkinderen en oude ren met medewerking van „Vooruit" voor het gemeentehuis. 10 uur: Spelen voor leerlingen o.l. school en kleuter school. 12 uur: Pauze. 1 uur: Opstellen optocht met muziek, versierde wagens, fietsen, enz. 2.30 uur: Ballenwedstrijd voor kinderen. 3 uur: Volksspelen voor ouderen. 7 uur (afhankelijk van het weer)Concert, rondgang, herhaling optocht, opvoeren van het toneelspel „De Oliekous" door een groep van de meisjesvereniging „Martha". Aan deze dag is tevens een etalagewedstrijd ver bonden. Door het bestuur is een ere- comité benoemd, bestaande uit mevr. Wegerman (Bergen op Zoom), burge meester A. Lokker, wethouder A. H. Mol, Dr. G. J. Noome, Dr. J. P. Roos, dhm. M. van Houte, J. J. Pieper, M. Oudesluis. De opbrengst van de gehou den collecte bedraagt 650,Het ligt in de bedoeling straatversieringen en verlichting aan te brengen. Waterprooi-schokvrij enz. vanal I 59.75 Bezoekt „KAM ITO 5" 23, 24 en 25 APRIL Stand 14 Vele nieuwtjes Vergadering Z.L.M. Op de maandag gehouden vergade ring van het dagelijks bestuur van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij is uit voerig van gedachten gewisseld over de landbouwkundige belangen met be trekking tot het Kreekrakplan. De ver gadering was van mening, dat zo min mogelijk goede landbouwgronden ge bruikt mogen worden. Ze zouden dan ook liever zien, dat woonkernen wer den gesticht op de zandgronden rond Woensdrecht, dan op de vruchtbare kleigronden rond Bath. In de vakature van W. C. van der Werff werd als lid van het dagelijks bestuur gekozen Se heer C. J. van der Werff, alhier, voor zitter van de Kring O. Z.-Beveland der Z.L.M. Auto's potsten. Zondagavond omstreeks zeven uur zijn op de Kreekrakdam twee auto's op elkaar gebotst, met het gevolg, dat 4 personen werden gewond. Op een par- keerplaatst stond een autobus van de Fa. M. uit Roosendaal. Toen deze wilde vertrekken naar de richting Bergen op Zoom, kwam er een auto aan uit de richting Goes, bestuurd door een dok ter uit Schiedam. Deze passeerde de autobus, gevolgd door een Belgische auto. Op het moment dat deze de dok ter wou passeren, kwam er uit de Van 1017 april 1959 YERSEKE. Huw.afk.: Cornelis Frans Steketee, 25 j. en Cornelia Anna Leen- dertse, 24 j. te Rilland-BathIzak Abraham de Wee, 22 j. en Apolonia Cornelia Zuijdwegt, 23 j. te Wemel- dinge. Van 1016 april 1959 KRUININGEN. Huw.aang.: Cornelis Leendert van Sluis, 40 j. te Zierikzee en Kornelia Janna van der Klooster, 19 j.; Adriaan Johannes Leendert Trimpe, 33 j. te Goes en Johanna Neeltje Leen- dertse, 27 j. Gehuwd: Karlo Josefo van Hengel, 29 j. te Utrecht en Antje Christiana Regina van der Linden, 22 j. Over de maand maart 1959 KRABBENDIJKE. Geboren: Cornelia Helena, dv. A. J. Kruysse en S. D. Kosten; Maatje, dv. M. Weststrate en J. Sinke; Catharina, dv. J. J. Pieper en M. Kriekaard; Cornelis, zv. C. Nieu- wenhuijse en M. Lobbezoo; Jan Jaco bus, zv. M. J. Hoogstrate en C. L. Weststrate. Ondertrouwd: P. A. M. Schoutens, 25 j. en T. van Boven, 25 j.; J. K. Elenbaas, 27 j. en J. Tramper, 29 j.; A. Adriaanse, 26 j. en E. A. C. Min- naard, 22 j.; J. Harthoorn, 25 j. en M. A. Houtekamer, 18 j. Gehuwd: P. A. M. Schoutens, 25 j. en T. van Boven, 26 j.; G. van de Vreede, 21 j. en G. C. Griep, 17 j. Overleden: P. C. Snoep, 68 j., echt genote van C. van Velzen; M. Geense, 90 j., wed. van A. Verheulen. verrassend lekkere sigaret m.gglllS 20 STUKS 75 CT Vh.e^-ik&e.uht.&n Baden. Gedurende de maand maart werden in het badhuis van de vereniging Wijk verpleging te Kapelle 1107 douchebaden genomen. Ontploffing in de schoorsteen. De schrik van zijn leven kreeg de zoon van dhr. J. G. E. te Kapelle, toen hij als altijd stooklustig de kachel wat harder wilde laten branden door er wat petroleum in te gooien. Een ont ploffing deed zich voor, met als ge volg dat op het dak staande schoor steen naar beneden kwam vallen. Er ceden zich echter geen ongelukken voor. Toch geloven we, dat hiermede de les wel geleerd zal zijn, geen petro leum meer in een brandende kachel te gieten. N ederiaagwedstrijden. De voetbalvereniging „Kapelle" gaat voor haar eerste en tweede elftal ne derlaagwedstrijden organiseren. Indien de competitie het toelaat, zal er vol gende week een begin worden gemaakt. Voor het eerste elftal hebben de vol gende clubs ingeschreven: Arnemuiden I, Nieuwdorp I, A.Z.V.V. I, Kloetinge I, S.V.D. I en een gecombineerd elf tal van de v.v. Goes. Tegen het twee de elftal zullen uitkoemn de clubs Arnemuiden II, Nieuwdorp II, A.Z.V.V. II, Beren I, Bevelanders I en 's-Heer Hendrikskinderen I. Kapelle tooit zich weer in bloesem pracht. Een elk jaar terugkerend evenement is voor Kapelle de bloei van de fruit boomgaarden. Het mooie weer van deze week heeft de kersen en pruimen rijk getooid met een vacht van wit satijn. Dit weekend zal het dan voor de na tuurliefhebbers ook zeker de moeite waard zijn een trip door bloeiend Zuid- Beveland te maken. Mogelijk zullen ook de vele perebomen hun bloesems ten toon spreiden. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Rejjenga. 7 uur: Ds. A. de Haan, Abcoude, Jeugd dienst. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Booij. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. N.m. bed. H. Avondmaal. Leger des Heils Kapt. J. van Gooswilligen. Zaterdagavond 7 uur: Bidstond. Zondag: 10 uur Heiliging; 11.45 uur Zondagsschool; n.m. 6 uur Verlossings samenkomst. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Dhr. C. Heijboer, Axel. 6.30 uur: Ds. J. van Leeuwen, Krab bendijke. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. n.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 uur: Leesdienst. 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Beeuwkens, Velp. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Drs. Vlaardingerbroek te Grijpskerke (Walch.). Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 10.45 en 4.30 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Strating. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. D. Schneider. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Gefef. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van Dijken.

Scheldebode | 1959 | | pagina 4