W eekendo verhemden Algemene Ledenvergadering nieuw ie bouwen WONINGEN VERLOVEN ringen leveren F. JANSEN M. J. Hovestadt Te koop: nieuwe woning VERGADERING gezinshulpen Fa. SERVAAS TWEE SCHIPPERSKNECHTS C. v. d. Bosch leerling verpleegsters Openbare vergadering Vitrages en overgordijnen Vijverdwarsstraat 7 Slagerij Baerl KO RTE GOLFJE S NET MEISJE Kapsalon D. Boogerl VERHUISD J. Everse-Boone 30 J- Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Woensdag 11 maart (Biddag) 10 uur: Ds. van Burgeler. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30 en 6 uur: Ds. Aangeenbrug. 2 uur: Leesdienst. Dinsdag ltt maart', 7.30 u.: Dr. Steenblok Rilland-Bath j Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Woensdag 11 maart (Biddag) 10 uur: Ds. C. den Engelse. 7.30 uur: Zangdienst. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Visscher, Zwijn- drecht. Woensdag 11 maart (Biddag) 10 en 2.30 uur: Ds. A. G. van der Stoel, Bergen op Zoom. Geref. Gem. t 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 11 maart (Biddag) 9.30 en 2 uur: Leesdienst. 6 uur: Student Wisse, Tholen. Vrye Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Leendertse Gils- bach (Duitsland). Woensdag 11 maart (Biddag) 10 en 2.30 uur: Ds. Verboom, Dordrecht. Waarde Ned. Herv. Kerk 9 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Woensdag 11 maart (Biddag) 10.45 uur: Ds. G. E. Huizing. 3.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Gem. 10.45 en 4.30 uur: Leesdienst. Woensdag 11 maart (Biddag) 9, 1.30 en 6 uur: Stud. Schipaanboord. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink 8 Woensdag 11 maart (Biddag) 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik, Wemeldinge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Woensdag 11 maart (Biddag) 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Woensdag 11 maart (Biddag) 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw Woensdag 11 maart (Biddag) 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 11 maart (Biddag) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Haneweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. V.m. bed. H. Doop. Met grote blijdschap ge ven wij U kennis van de geboorte van onze dochter LENNY P. H. Schmidt C. P. Schmidt-Robër Curasao, 4 maart 1959 Mahaaiweg 12, Ned. Antillen j Zo de Heere wil en zij j leven hopen maandag I 9 maart onze geliefde ouders, behuwd, groot- en overgrootouders Simon Paauwe en Catharina Paauwe Geb. Wisse j hun 60-jarige huwe- j lijksverbintenis te her- j denken. j Dat in de avond van hun leven Gods zegen I rijkelijk worde gegeven j is de wens "van hun I dankbare kinderen, behuwd-, klein- en achterklein kinderen j Yerseke, maart 1959 Molenpolder 1 j Wegens ziekte liever geen bezoek In alle eenvoud en stilte is van ons heen gegaan onze lieve huis genote, tante en vrien din Pieternella de Korte op de leeftijd van ruim 74 jaar. Uit aller naam: J. W. WILTENBURG Ex. Test. Yerseke, 24 febr. 1959 Damstraat 59 De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 26 febr. van de Afd. Zuid-Be veland Oost van het Ned. Rode Kruis op dinsdag 17 maart a.s. te 7.30 uur in hotel „Koren beurs" te Kruiningen AGENDA 1Opening 2. Notulen 3. Jaarverslag 1958 4. Balans en resultatenreke ning 1958 5. Verslag kascommissie 6. Uitreiking onderscheidingen 7. Rondvraag 8. Sluiting Nog enkele binnen ieders bereik Frans Waverijn Langeville 29 - Yerseke TE KOOP: een solide met grote en kleine schuurruimte, voorz. van elektr. en wa- terleidig en plm. 12 are prima tuingrond Gelegen onder de Gem. Kruiningen. Te bevragen bij: P. C. VAN PUTTEN Yerseke Telef. 236 Veiling Huizen ie Yerseke De notaris J. J. van Dijke te Kruiningen, zal op woensdag 18 maart 1959, des middags 2 uur te Yerseke in het hotel Nolet ten verzoeke van de Er ven wijlen mevrouw R. Stobbelaar-de Koster, pu bliek veilen en verkopen KOOP I Een huis en erf a/d Van Tienho- venstr. 2 groot 1 are 36 centiare. Verhuurd aan F. Vette voor f 4,per week KOOP II Een huis en erf a/d Van Tienho- venstr. 4 groot 1 are 42 centiare. Verhuurd aan H. Stob belaar voor f 4, per week. KOOP III Een huis en erf a/d Van Tienho- venstr. 6, groot 1 are 44 centiare Verhuurd aan Wij nand Stobbelaar voor f4,per week KOOP IV Een huis en erf a/d Van Rand- wijckstr. 16, groot 2 are 61 centiare Verhuurd aan P. de Koster voor f 2,50 per week. KOOP V Een huis en erf a/d Van Rand- wijckstr. 38, groot 2 are 52 centiare. Bewoond geweest door de erflaatster. Koop V, is in eigen ge bruik te aanvaarden bij de betaling der kooppen ningen, behoudens goed keuring van B. en W. van Yerseke De kopen zijn te bezich tigen op woensdag 11 maart 1959 van 's mid dags 2 tot 4 uur. CORSETTEN Corsetière mevrouw BRAHAM is dinsdag 10 maart aanwezig te YERSEKE van 2-5 uur Cafetaria N. P. OELE Gaat U met Pasen Wij kunnen U de merk H.D.Z.(in ver schillende prijzen) Opde gravure kunt U desgewenst wachten v/h C. JOOSSE Juwelier - Horloger - Graveur St. Adriaanstraat 1 1 GOES - TELEF. 2426 Een grote sortering luxe dozen bonbons en chocolaadjes vindt U bij Chocolaterie en Levensmiddelenbedrijf Vierstraat Yerseke Een zo goed als si van alle gemakken voorzien Beatrixstraat 3 Bij geen gehoor: no. 2 J. v. Langevelde Kruiningen bi Adverteert in dit blad 11 ZAAIGOEDKWEKERS worden uitgenodigd voor een 9 maart a.s. des avonds 8 uur in cafetaria Oele Stichting Gezinszorg Goes en Omstreken Voor huishoudelijke hulp aan bejaarden worden te Yerseke 'sWi gevraagd, die bereid zijn tegen vergoeding enkele uren per dag of per week huishoudelijke arbeid te verrichten. Ook kunnen zich meisjes aanmelden die opgeleid willén worden tot gezinsverzorgster. jl F j IIO' Aanmelden, gaarne voor 14 maart a.s bij mévr. KORSTANJE, Bernhardstraat 16, Yerseke li f.;V in erlenka en ^Ylo-^ron Zie onze collectie en U bent verrukt Over de kleuren en kwaliteiten. Voor iets aparts moet U toch bij zijn Gevraagd Beatrixstraat 8 Voor het op 1 mei a.s. aanvangende nieuwe cur susjaar kunnen in de RIJKS PSYCHIATRISCHE INRICHTING TE GRAVE N.-Br. enige geplaatst worden. Gegadigden, die de leeftijd van 18 jaar bereikt hebben, kunnen schriftelijk solliciteren bij de Geneesheer-Direkteur. Men wordt gratis opgeleid voor het Diploma Ziekenverpleging B. De opleiding duurt 3 jaren. Per jaar geniet men 3 weken vakantie en iedere week 1 vrije dag. Voor bezoek aan het ouderlijk huis worden 1 maal per 14 dagende reiskosten boven de f 2,50vergoed. Het salaris bedraagt bij aanvang f 105,14, na 1 jaar f 120,82 en na 2 jaar f 140,96 bruto per maand. Voorts geniet men vrije kost en inwoning, bewassing en geneeskundige behandeling. PARTIJ VAN DE ARBEID, AFDELING WEMELDINGE te houden op dinsdag 10 maart a.s. des avonds 8 in het gebouw van de C.J.M.V. aan de Chezeeweg Spreker: Drs. Th. J. Westerhout, voorzitter Prot.Chr. Werkgemeenschap in de Partij van de Arbeid Zeeland, lid der Tweede Kamer Gelegenheid tot vragen stellen FORUM: Drs. Th. J. Westerhout M. J. van Poelje, lid Gedeput. Staten A. iSchipper, burgemeester Kruiningen TOEGANG VRIJ Wenst U mooie Wij zijn ruim gesorteerd in prachtige VALLEN ZWITSERSE MARKISETTE in verschillende breedtes, ook prach tige kanten en puntjes, desgewenst vakkundig genaaid ZIE ETALAGE Firma Hollestelle Telefoon 594 - Yerseke Burgemeester en wethouders van Yerseke bieden voor sloop te koop aan, het pand Inlichtingen bij de gemeente-opzichter Inschrijvingen moeten op 11 maart 1959 worden ingediend bij de burgemeester. DEZE WEEK 1 blik Cornedbeaf van f 1,89 voor f 1,65 1 blik Leverpastei van f 0,65 voor f 0,58 1 blik Soepballen van f 0,93 voor f 0,75 5 Croquetten voor f 1,00 Zandweg 37, Kruiningen Telefoon 478 16 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; by vooruitbetaling Inzenden: ulteriyk toi Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Gevraagd voor de huishouding Werkster aanwezig naar van Vierstraat 14 JC Noord Zandstraat 40 Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Bloembollen, dahlia's, plan ten, rozen, heesters. Vraagt gratis in kleuren geïllu streerde catalogus no. 232. Kwekerij P. Bakker N.V. - Hillegom. Ook geschenk pakketten bloembollen naar het buitenland. Agenten ge vraagd voor het gehele land. Interessante bijver dienste. Gekleurde lederen dames jasjes, reclameprys, NU 69,—. Vraagt bezoek aan huis. - St. Antoine, Roo sendaal. dfebruikte zig-zag naaima chine in salonkast. Prima werkencl, gelegenh^idskoop- je. - Kortemeestraat 17, Bergèn Op Zoom. De schoonmaak nadert met rasse schreden. Wij hebben zeer bqzondere kwaliteit zwitserse Marquisette recht streeks uit Zwitserland ge ïmporteerd. In breedtes van 90 cm tot 2.10 m. Even eens een enorme sortering in brede en smalle kanten en entredeux. Fa. Servaas. Vloeibare make-up, de gro te mode. Neem eens zo'n kleine plastic tube Fluid make-up van Hudnut a 2,90; in zes tinten. Kap salon D. Boogert. Te koop wegens plaats gebrek rond tafeltje met 4 stoeltjes. - Breeweg 10 te Yerseke. Te koop een partijtje ge bruikte stenen. - C. de Vis ser, Yerseke. Gratis een prachtige ver jaardagskalender by aan koop van twee pakken koekjes. - M. J. Hovestadt, Yerseke. Bij aankoop van 1 pak kof fie 1 ons herenflikken voor 25 ct. 7 zware Butterscoth repen voor 1,Sperci- bonen 65 ct. Snijbonen 85 ct. Appelmoes 55 ct. p. 1.- blik. Lucifers 2 p. 39 ct. 3 pak allerfijnste marg. 98 ct. Ook alle andere soorten. 10 grote spritsen 49 ct. Pinda kaas le soort 79 ct. Ver micelli 19 ct. p. 250 gr. Bij Jasperse. Goed nieuws voor woens dag! Eén van de fijnste koekjes, Hollandse daalers, 59 cent per y2 pond. Bak kerij v. d. Maale. Te koop kippenhok met ren en 4 kippen. C. Plug, Pr. Irenestraat 1, Wemel dinge. Speciaal' adres voor betere reparatie. Spoedreparaties binnen één uur gereed. Te kleine schoenen vergroten wij tot twee maten. Loop niet langer met pijnlijke voeten. - Fa. I. Hage, Yerseke. Voor uw gymkleding zoals witte sweaters, witte broek jes en tricot blouses, turn- pakjes en stof voor gym- 'Jurajes toch naar Fa. Ser vaas. Gebruikte kleermakersnaai machine, werkt goed, koop je. - Kortemeestraat 17, Bergen op Zoom. Corduroy van Schutters veld. De ideale dracht voor het voorjaar. Nu ook in de moderne kleur mosgroen voorradig. Vastgestelde verk.f/rijs 5,50. - Fa. Ser- Mooie porceleinen kop en schotels met bloemmotief, slechts 85 ct. Fa. O. Koster Kinderpettycoats en onder jurkjes, m. rijk geborduur de strook, reeds v.a. 2,85 met kleine stijging p. maat. Fa. Servaas. Wij ontvingen zojuist een grote zending wollen jon gensbroeken, de ideale dracht voor het voorjaar. Prachtige kwaliteit wevenit met nylon, dus ijzerste^k. Uitmuntende pasvorm. In antraciet, grijs, korenblauw, bruin en lever. - Textiel handel Snoep-van Willigen. Te koop i.g.s.z. koffer- schryfmachine, merk Olym- pia. - H. Dunantstraat 44, Kruiningen. Koop nu een super zeem want U krijgt er tijdelijk een spons gratis bij. - Fa. O. Koster. Schildert U zelf? Wij heb ben diverse soorten, als: Plasticolor, Ralston, Ripo- lin, Teolin en Piet-Hein ver ven en lakken. Aanbevelend Fa. M. Was Zn., Kaai- straat 24, Yerseke. Hoe moet ik mijn hand schoenen wassen Reinig ze met NONO en ze zijn weer als nieuw, 1,40 per tube bij: J. Kole, Textiel, Yerseke. Moeders, wij hebben een zeer praktische plastic lui er voor uw baby, een model waar baby zich behaaglijk in voelt, in prijzen v.a. 90 ct. Ook plastic broekjes in alle maten en een zeer grote sortering babytrui tjes, pakjes enz. aan zeer voordelige prijzen. - Nout Sinke, Yerseke. Grote prijsverlaging van de beste* Javakapok, nu 2,75 per pak. - Firma Holle- stelle, Tel. 594, Yerseke. Blinkend schoon is uw kast met ons modern afwasbaar kastpapier. Grote rollen 5 meter 1,95. - Van der Peijl, Yerseke. Bekkers haard ter over name. Koopje. - Bernhard straat 16, Yerseke. Wegens omstandigheden a.s. woensdag geen ver- keersles. - Jan de Kunder. Te koop Voederbieten. A. Verburg, Grintweg 15, Yerseke. Schoomaakaanbieding Pracht zeem, le kwaliteit, met naadje, voor slechts 3,30. - Drogisterij Hart- hoom. Voor de boerinnen nog steeds pluche avonddoeken, halsnetjes en grote zwart pluche netten. - A. C. Baay, Yerseke. Voordelige aanbieding in woll. kindertruitjes en woll. bretelbroekjes. A. C. Baay, Yerseke. Juffrouw alleen vraagt in woning bij vrouw of gezin te Yerseke. Te bevr. Dam straat 116. Kwaliteit wint altijd bij Jasperse. Ham 46 ct. Rook vlees 55 ct. Gehakt 35 ct. Tongworst 45 ct. Paling worst 44 ct. Corn, beef 49 ct. en 35 ct. V.V. kaas 26 ct. Oude witte en kom. 35 ct. Pan-Pan 28 ct. Rook kaas 38 ct. p. 100 g. Lunch- kaasjes kg 1,34. Edammers 1 kg 2,34. Pot knakworst 1,09. Bus jes lunchworst 79 ct. A.s. zaterdag kwartjesdag! Ieder artikel in onze zij etalage voor de belachelijke prijs van een kwartje. Coks Geschenkenhuis, Krui ningen. De eerste zending voor het voorjaar van Ramo kinder kleding is gearriveerd. Snoe zige modelletjes, mooier dan ooit tevoren! Ramo kinderkleding is een begrip voor kwaliteit en pasvorm. Ramo is niet duur, maar voor iedere beurs bereik baar. Ook voor uw kleuter brengen wij steeds /het nieuwste en altijd iets aparts- Textielhandel Snoep-van Willigen. Nu is het de tijd om uw kamer te laten schilderen en/of te behangen. Wacht niet tot de grote schoon- maakdrukte, maar doe het nu. - Aanbevelend Fa. M. Was Zn., Kaaistraat 24, Tel. 330, Yerseke. U kiest toch voor uw kleintje wel het allerbeste, mevrouw?*? Koop daarom uw teddyluiers en onderleg gers (U weet wel, die zo heerlijk zacht zijn en blij ven) bij Fa. Servaas! Zojuist ontvangen de nieuw ste lange kralencolliers. Ve le nieuwe soorten en kleu ren, o.a. bronsgroen vanaf 1,50. - Kapsalon D. Boo gert. Mooie pettycoats m. breed feston 3,95. Katoenen on derjurken, boven en onder feston v.a. 5,Charmeuse onderjurken m. strook 4,25. Moderne gekleurde krimp- vrije onderjurken 3,75. Ster ke nylon onderjurken 8,25. Nout Sinke, Yerseke. Gebruikte ringspoel naai machine in salonkast, spot prijs. - Kortemeestraat 17, Bergen op Zoom. Kent U reeds onze speciale condities bij de aanschaf van een baby-uitzet? Kom eens praten, wy lichten U gaarne vrijblijvend in. - Fa. Servaas. Vasana, best of all, de kous met de 9 levens, vanaf 2,95. - Firma Hollestelle, Tel. 594, Yerseke. U zult werkelijk enthousi ast zijn als U onze yoór- jaarscollectie kinderjasjes ziet. Koop nu de keuze het grootst is! - Fa. Servaas. Kwaliteit wint! Echte paas- choc. 52 ct. Rumbonen 38 ct. Mokka nogat 38 ct. Halve eitjes 36 ct. Vruch tenkoekjes. 22 ct. Bonbons 36 ct., 49 ct. en 63 (it.1 p. 100 g. Zakken sterke pep. 250 g. 60 ct. Alle soorten drop 33 ct. p. 100 g. Alle soorten koffie en thee steeds vers. De fijnste boterkoek jes steeds voorradig. - Bij Jasperse. Hartveroverend mooi is onze nieuwe voorjaarscol lectie babygoederen. Zoekt U een aardig cadeautje? Eenvoudig of luxueus? Zie onze etalage. Ook voor ba by brengen wij steeds het nieuwste en altijd iets aparts. En onze prijzen zijn altijd voordeliger! - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Rolschaatsen hebben wij uitsluitend in de beste fa brikaten voorradig, waar van de onderdelen steeds na te leveren zijn. - Fa. O. Koster. 25 verschillende dessins en 5 effen frisse kleuren kastpapier voorradig. Af wasbaar met heet water van 90 Per 5 m 1$5. Van der Peijl, Yerseke. Wij kochten voor U een mooie sortering behangsel papier en verkopen dit reeds vanaf 78 cent per rol. Aanbevelend Fa. M. Was Zn., Kaaistraat 24. Wij ontvingen de eerste zen dingen zomerjasjes. Aparte modelletjes, nieuwe tinten, in moderne structuurstof- fen. Ook schattige baby manteltjes en wagenjasjes en de prijzen zullen U ze ker meevallen! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Alabastine, het wondermid del voor scheuren, naden en kieren. Krimpt niet en wordt met succes over de gehele wereld gebruikt. Verkrijgbaar by Fa. M. Was Zn., Kaaistraat 24. Fris en glanzend zijn uw kasten, als U er van dat zware afwasbare kastpa pier in legt. - Van der Peijl, Yerseke. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Waterverf hebben wij in diverse soorten en kwali teiten. Veegvast, watervast en schrobvast. Fa. M. Was Zn., Kaaistraat 24. Te vens uw adres voor schil der- en behangwerk.

Scheldebode | 1959 | | pagina 3