KOOP GOEDKOPER - j KOOP BIJ QUAAK Koop nu - voor straks Fa. Gebrs. Quaak bleken Wet uit Koop tijdens de opruiming Burgerlijke Stand VhadiMmhtm. INGEZONDEN Kruiningen - Rilland P. J. Holleman .DULCO' Gevraagd NETTE FLINKE HUISHOUDSTER Zaterdag 24 januari 9 uur begint de verkoop tegen SPECIALE PRIJZEN L. P J. van Oeveren Jll koekjes Gebak BERREY0ETS 250 gr. SCHELDERONDJES GEZ. HARTH00RN Philips en Blaupunkt televisietoestellen A. J. LE CLERCQ K O GOLFJES ningswoord voor deze avond werd ge sproken door dhr. J. P. Herselman en het slotwoord door dhr. H. J. Burger. Ook ditmaal was het weer een avond met humor en muziek van de boven ste plank. De Inwoners van Kruiningen en Om streken hebben in het jaar 1958 geluk kig weer goed hun best gedaan voor de Tijdschriftendienst van het Neder- landsche Roode Kruis. Zij zorgden er voor dat 1.727 kg tijdschriften en 44 boeken hun weg vonden naar het lec- tuurhuisje dat aan de Burg. Elenbaas- straat staat. Zo leverden zij hun aandeel in de 253.367 kg 3.8 miljoen exempla ren!!!) en de 71.346 boeken die middels het Lectuurd.epot in Den Haag hun weg vonden naar de vele ziekeninrichtingen en thuisliggende chronische zieken in eigen land, maar ook b.v. naar de Ne derlandse militairen in Nieuw Guinea, Suriname en de Ned. Antillen, enz. Wilt U in 1959 weer helpen om velen hun leespleziertje te gunnen, kijkt dan uw boekenkast na en deponeer hetgeen U wilt missen in het Lectuurhuisje. Een Kort Golfje kost slechts 75 cent!! Van 1623 januari 1959 YERSEKE. Geboren: Jan, zv. Jan van Putten en Elizabeth Pols; Adriana Di- na, dv. Philippus van Damme en Jacoba Scheele; Johannes Dommis, zv. Johan nes Dommis Koeman en Adriana Ca- tharina Jobse. Overleden: Elizabeth Josina Come- lisse, 79 j., echtg. van Joost Kegge. Gehuwd: Jacob Marinus Timmerman, 28 j. en Jacoba Dina van Stee, 24 j. Huw.aangifteMarinus Eversdijk, 24 j. te Kapelle en Anna Pieternella Slot boom, 23 j. Huw.afk.: Jozias Cornelis Dekker, 23 j. en Maria Francina Westveer, 24 j. te Kruiningen. Van 1522 januari 1959 WEMELDINGE. Geboren: Johannis Ma rinus, zv. Marinus Dignus de Witte en Cornelia Jacoba van Stel. Overleden: Johannes Heijboer, 59 j., echtg. van Johanna Maria Harten. Van 1622 januari 1959 KRUININGEN. Geboren: Hendrik, zv. Jacob Jansen en Helena Maria Nelisse; Adrianus Cornelis, zv. Pieter Cornelis van Oef fel en en Roza Apolonia Heije; Marcus Cornelis, zv. Cornelis van den Berge en Elizabeth Dingemanse. Gehuwd: Pieter Alfons Hamelink, 25 j. en Johanna Maasmans, 36 j. Overleden: Leunt je van de Kreeke, 44 j., echtgenote van Pieter van Boven. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. W. Slik. 2.30 uur: Ds. D. Schneider, Biezelinge. 5.30 uur: Jeugddienst. Wika Hiensch. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Gêref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 u.: Ds. J. Bronsgeest Jr., Hansweert. 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Bed. H.A. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. P. Homburg te Vlis- singen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Teneke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing, Waarde. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Boofl. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. N.m. bed. H. Avondmaal. Leger des Heils Kapt. J. van Gooswilligen. Zaterdagavond 7 uur: Bidstond. Zondag: 10 uur Heiliging; 11.45 uur Zondagsschool; n.m. 6 uur Verlossings samenkomst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. E. Huizing. 2 uur: Ds. C. den Engelse, Rilland. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Student Wisse. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Strating, Goes. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. C. den Engelse. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Poortier te Vlissingen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. Glazer, Amsterdam Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. van Burgeier, Kruiningen 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Bed. H. Avondmaal. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik, Wemeldinge- Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. Itsema, Middel burg. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. io a-C Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. D. Schneider. 2.30 u.: Ds. J. v. Leeuwen, Krabbendijke Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Dijken V.m. bed. H. Avondmaal ADVERTENTIES Op zaterdag 31 janu ari hoopt D.V. onze geliefde vader, be huwd-, groot-, over groot- en bet-over grootvader Simon Paauwe zijn 100ste verjaardag te herdenken. Dat hij die dag in ge zondheid mag meevie ren, is de wens van zijn dankbare kinde ren, behuwd-, klein en achterkleinkinderen Yerseke, januari 1959 Wilhelminastraat 2 Gelegenheid tot felicite ren van 2 tot 5 uur in het Evangelische Jeugd- gebouw aan de Lepel straat Strekkende tot algemene kennisgeving Heden overleed, na een kortstondige ziek te, zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde vrouw, moeder, be huwd- en grootmoe der Elizabeth Jozina Kegge geb. Cornelisse, in de ouderdom van ruim 79 jaar Yerseke: J. KEGGE Rotterdam G. KEGGE J. H. KEGGE C. KEGGE- BUURMAN C. J. KEGGE P. KEGGE- PEERBOLTE K. W. KEGGE- N. KEGGE- PEERBOLTE Yerseke: K. J. W. MEIJAARD- KEGGE A. MEIJAARD P. H. VAN DIJKE- KEGGE P. J. VAN DUKE en Kleinkinderen Yerseke, 16 jan. 1959 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 20 januari j.l. Bij ons vertrek naar Zierikzee zeggen we al le lidmaatschappen en donatiën op Fam. KLOS- BUSTRAAN om geheel zelfstandig de huishouding te voeren bij man alleen. Prot. godsd. Zonder goede referenties en opgave van leeftijd en levensloop, onnodig zich te melden Brieven onder no. B 20 bureau Y erseksche Cou rant te Yerseke Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze lieve man, vader en grootvader, de heer Jozias van IJsseldijk in de ouderdom van 82 jaar Kruiningen: A. P. van IJsseldijk- de Looff Utrecht: W. E. P. van IJsseldijk J. C. van IJsseldijk- van Liere P. W. van IJsseldijk C. van IJsseldijk- van Stee Kruiningen: H. C. Nouwt- van IJsseldijk D. Nouwt Vlissingen: C. A. Kuipers van IJsseldijk J. Kuipers en kleinkinderen Kruiningen, 22 jan. '59 Berghoekstraat 24 De begrafenis zal plaats vinden maandag 26 ja nuari a.s. des namiddags 2 uur op de algemene begraafplaats te Krui ningen Voor de vele bewijzen van deelneming, onder vonden bij het overlijden van onze lieve moeder en grootmoeder Dina van de Velde wed. van P. Quist betuigen wij onze harte lijke dank Fam. Kievit-Quist Kruiningen, jan. 1959 1 10 - 50 pet. korting Radio - Platenspelers Scheerapparaten Straalkachels Kamerlampen Schemerlampen Kronen - wandlampen Teveel om op te noemen Zie onze etalage's Yerseke .(jiO 7 xr .o: o. re> tie. b ccnasb rf 'b rro 'I I tl O Wy leveren alle merken kolenhaarden en oliehaar den en geven alle inlich tingen wat het beste voor U geschikt is. - C. Paau we, Yerseke. Wegens reorganisatie van onze winkel ook deze week nog opruimingsprijzen. K. Everse, Yerseke. Geboortekaarten, verlo vingskaarten, ondertrouw- kaarten en -circulaires, rouwcirculaires. Uitgebreid modellenboek ter inzage. - Drukkerij van der Peyl. Nog enkele mooie garbar- dine regenjassen met be langrijke korting. - J. P. Pleune, Yerseke. Mevrouw Ook deze week weer een grote sortering in diverse prijzen. BANKETBAKKERIJ Telef. 504 Kruiningen Adverteert in dit bind 11 Deze week van 8 5 CENT bij aankoop van f 2,50 aan boodschappen voor slechts 55 cent Banketbakker - Kruidenier Hoofdstraat 16 - Telefoon 470 KRUININGEN VRAAGT Korsetten en BH's goede pasvorm Prima kwaliteit en voordelig in prijs Yerseke UIT VOORRAAD LEVERBAAR Gedipl. televisiemonteur Hansweert Telefoon 423 Prullebakken in diverse uitvoeringen, karton, me taal, plastic en fiber. Boek handel F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Krui ningen. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. 15 regel* 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; bfj vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra De allerbeste Gelmok lede ren jas nu 125,Vraag bezoek aan huis. - St. An- toine, Roosendaal. 5 en 10 korting op alle boerinnenkleding. - A. C. Baay, Yerseke. 10 korting op alle wol len en glansgaren baby goederen, babywol en sport kousen. - A. C. Baay, Yer seke. Enige gebruikte naaima chines, prima werkend, waaronder hand-, trap-, sa- lonkast-, elektrische- en zig-zag naaimachines wor den door ons tegen belache lijk lage pryzen opgeruimd. Kortemeestraat 17, Bergen op Zoom. 20 korting op alle wol len yersey damesvesten en jumpers, heren- en jon genstruien en kindervesten en truitjes. - A. C. Baay, Yerseke. Zelf reparateurs, weer ont vangen binnenbanden van 1,50 en buitenbanden van vijf gulden. - K. de Visser, Rijwielhandel, Telef. 545, Yerseke. 20 korting op alle jas- schorten. Damesdirectoirs m. no. 42, 41, nu slechts 1,34. Slips 98 ct. Dames hemden 1,39. Kinder borstrokken. Herenpanta lons kort model 1,98. A. C. Baay, Yerseke. Te koop gevraagd: Een i.g. st.z. pick-up. Brieven met opgaaf prijs enz. onder no. 33-1, Bureau „De Schelde- bode", Kruiningen. Wie heeft een schaar ge vonden? Terug te bezorgen op Dam 2, Yerseke. Esso voetbalfoto's kunnen iedere zaterdagmiddag af gehaald worden bij: G. Schouwenaar Mz., Op 't eind van 't dorp. Nieuwe lief hebbers kunnen ook nog te recht. Nu naar Jasperse voor tex tiel! We hebben vele koop jes en op veel artikelen korting. Kom even kijken! Te koop gevraagd: Paar denhaar, 8 gulden per kilo. C. de Visser, Yerseke. Te koop: 1 dubbel kony- nenhok, 1 i.p.s.z. dames fiets, 1 houten elektr. was machine, 1 wieg met toe behoren en 1 box. Bierweg 10, Wemeldinge. Te koop een tweepersoons sprei, gehaakt van fijn vis sersgaren. - Te bevragen: Rusthuis, Langeville, Yer seke. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Z. Achter weg 15, Tel. 215, Wemel dinge. Opruiming van restanten! Damesslips m. kantje 95 ct. mooie wevenit damesvesten 8,95. Mooie coupons dames- stoffen voor halve prijzen. Sterke werktruien, dubb. kol 16,25. Sterke witte mans overalls en jongenspyama's 20 korting. Warme trai ningsbroeken, 90 1., nu 2,75. Restanten baby-artikelen voor halve prijs. Alles zo lang de voorraad strekt. Zie etalage's. Nout Sinke, Yerseke. Speciale aanbieding in jon- genspyama's in pracht kwa liteit keperflanel. Alle ma- ,ten t/m maat 16 voor de spotprijs van slechts 5,50. Fa. Servaas. r rr Nog gaan wy voort met goedkope kop en schotels, 6 st. voor 5,— of 85 ct. per stuk. Harde kwaliteit. C. Paauwe, Yerseke. Sulfodermpoeder, D.D.D. vloeibaar, balsem en zeep. Alles voor een mooie en gave huid. - Gez. Hart- hoorn. Losse pyamajasjes 4,45. Luiers 95 ct. Werkover- hemden van 8,60 nu voor 7,60. - J. Kole, Textiel, Yerseke. BalansopruimingKoopj es- tijd! Zojuist ontvingen wy ter aanvulling weer een grote zending flanellen la kens en ook deze verkopen wy nog tegen ongekend la ge opruimingsprijzen! Pro fiteert ervan, maar zorgt dat U er vlug bij bent, want de voorraad is niet onbeperkt! Zie etalage! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. V.V. kaas 69 ct. p. 250 g. Oude witte en komijne 35 ct. Pan-Pan 30 ct. Rook kaas 38 ct. p. 100 g. Smeer kaas 32 ct. Edammers 1 kg 2,50. Lunchkaasjes kg 1,43. Fyne ham 46 ct. Rookvlees 55 ct. Corn, beef 49 ct. Droge 'snijworst 43 ct. Palingworst 44 ct. Leverkaas 45 ct. Lever worst 27 ct. p. 100 g. - Bij Jasperse. Balansopruiming! Koopjes- tijd! Jongens- en meisjes truien, vestjes en pullovers nu spotgoedkoop! En alleen de allerbeste kwaliteiten en de mooiste modellen. Ook spotkoopjes in meisjesrok jes en overgooiers! Te veel om op te noemen. Komt U ook eens binnen kijken Wij kunnen onmogelijk alle koopjes etaleren. - Textiel handel Snoep-v. Willigen, Het is een genot om met een Mont-Blanc vulpenhou der te schryven. Pryzen vanaf 19,50. Boekhandel F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Kruiningen. Wollen vesten 10, 25 en 50 korting. Wollen sokken kort en lang model. Spe ciale opruimingsprijzen J. P. Pleune. Koopje in bedrukt Glpfja- linnen. Nu voor 98 ct. per meter. - Fa. Servaas. Schrijfbloks, 100 vel prima beschrijfbaar gelijnd pa pier 0,90, 1,25, 1,5.0, 1,60. - F. van der Peyl, Boekhandel Drukkerij, Kruiningen, Tel. 381. Echte choc. 52 ct. Rumbo nen 38 ct. Bonbons 36, 49, 63 ct. IJscoline's 45 ct. No- gatbatons 38 ct. Alle soor ten drop 33 ct. Heerlijke toffees vanaf 25 ct. p. 100 gram. Alle soorten boter koekjes 69 ct. Kokos, frou, eikoekjes 59 ct. Heeriyke biscuits 32 ct. p. 250 g. Ook alle soorten verpakte koek jes. - Bij Jasperse. Onze aanbieding in over hemden duurt nog voort!! Nergens koopt U ze zo mooi voor zo weinig geld! J. P. Pleune, Yerseke. In regen- en leren kleding zijn wij zeer ruim gesor teerd. U slaagt altijd by ons! - G. Schouwenaar Mz., Op 't eind van 't dorp. Nog enkele strakke rokken en Terlenka rokken gaan er deze week uit voor werke lijk spotprijzen! - Fa. Ser vaas. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Meisjes- en damespantalons in grijs/zwart en blauw/ zwart gestreept als speci ale aanbieding, deze week voor slechts 14,50. - Fa. Servaas. Balansopruiming! Koopjes- tijd! Keer ieder dubbeltje twee keer om, voor U het uitgeeft, ook in de uitver- kooptljd! Bij ons koopt U geen minderwaardige rom mel waar U later spijt van hebt, maar kwaliteitsgoe deren aan sterk verlaagde prijzenBekijkt geregeld onze etalage, U treft er tel kens nieuwe koopjes! Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Nog steeds verkopen wy die mooie kolenkitten, keu rige afwerking, voor 5 gul den per stuk. - C. Paauwe, Yerseke. [fi. Onze reclame van 20 korting op Cinderalla la kens en slopen duurt riög voort zolang de voorraad strekt. - Fa. Servaas. r— Balansopruiming! Koopjes- tijd! Restanten en coupons yan alle mogelijke artike len voor ongekend lage pry zen. Kykt U even in de etalage Of vraag binnen vrijblijvend naar alles wat U nodig hebt. Wij heoben dagelijks nieuwe aanbiedin gen en alles even goed koop! Textielhandel Snoep- van Willigen. Pracht kwaliteit jaegerwol van Neveda nu voor 1,35 per knot. Halflinnen af- droogdoeken in grijs ge blokt, ideaal voor pannen- doek, voor slechts 1,15 per stuk. - Fa. Servaas! Herenpantalons, deze week extra korting en U weet het: wat bij ons is gekocht wordt indien nodig gratis veranderd. - J. P. Pleune.

Scheldebode | 1959 | | pagina 5