Grammofoonplaten - Van Oeveren - Yerseke A. C. BASTIAANSE TTlr J. I. v. d. BURGHT keRStaanBieömq Waverijn's zuivelbedrijf Fa. Servaas Met de Kerst ook Interkerkelijke Adventsdienst de nieuwe mode laat meer 23e de collectie Hi-life bij: Fa. SERVAAS P. VERMAIRE Profiteert van de cheque's welke zich in uw spaarzegelboekje bevinden Firma Gebr. Quaak KORT E G O77F JES 1 II. John Williams 1 (I. prima advokaat 100 duikers gratis 4.15 Z0UTGEBAK en KAASKOEKJES Ruime keuze VELE SOORTEN BLIKVRUCHTEN Adventzangdienst DE ROOII'S zelfbediening Al deze modellen zijn verkrijgbaar bij Boekhandel F. VAN DER PEYL Kerstverlichting in vele soorten! L. P. J. VAN OEVEREN - YERSEKE Rund- en Varkensrollade PFAFF naaimachines en KNITTAX breimachines Slagerij HAMELINK I /-14" t A /%M A A./ A on WO^nsHan 94 ^PPomK^r *C avnndc O in t Voor de vele blijken van belangstelling op mijn 85e verjaardag zeg ik, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen mijn harte- lijken dank Kapelle, december 1958 Jonge Boomgaards Voor de vele blijken van medeleven gedurende de ziekte en deelneming na het overlijden van onze geliefde man, vader, be huwd en grootvader, Marinus Ribbe, betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid onze dank aan Dr. Polderman en Dr. Ampt voor de ge neeskundige behandeling en Zr. Noordhoek voor de liefderijke verpleging tijdens zijn ziekte Uit aller naam: M. RIBBE-KOSTEN Yerseke, december 1958 Aan alle familie, vrien den en bekenden wensen wij een gezegend Kerst feest en een Gelukkig Nieuwjaar toe Mr. en Mrs. A. Bom Fhil, Cris en John 605 Griddings Grand Rapids 6, Mich. Tegen inlevering van cheque no. 51326 wordt u bij aankoop van een Tarlenka- rok, Terlenka herenpantalon, dames- of herenpullover twee gulden terug betaald Tegen inlevering van checque no. 51325 ontvangt u bij aankoop van een dames- of meisjesblouse, herenoverhemd, Robson pyama, dames, heren en kindermaten één gulden terug Geldigheidsduur van de cheque's t/m 31 dec. 16 regel* 75 oent, volgende regel* 15 cent, 11 voor 7,50; bjj vooruitbetaling Inzenden: ultertyk tos Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adre* Bureau van dit Blad 0,25 extra Voor de feestdagen een feestelijk overhemd Dan natuurlijk een Téoline. Een overhemd dat boven alles uitmunt, wat pasvorm en coupe betreft, altijd per fect. - Fa. Servaas. Voor uw schrijf- en teken behoeften, kantoorbenodigd heden enz. naar Boekhan del F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Kruiningen. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Onze reclamecampagne van de kinderjasjes duurt nog 1 week, dus maakt dat U er bij bent, want deze aan bieding komt niet meer!! Een broek voor de halve prijs bij aankoop van een jas is werkelijk iets bijzon ders! Fa. Servaas. Te koop: Een goede ge bruikte stofzuiger, prijs 45 gulden. Inlichtingen: Boek handel Goeree, Rilland. Boerinnen: Kom nü voor de a.s. feestdagen nog een mooie pluche avonddoek of grote zw. pluche doek ha len, of een stoffen of zijden doek en beuk en ge ziet er keurig verzorgd uit! A. C. Baay, Yerseke. Witte overhemden, nu ook in Terlenka kwaliteit, de wondervezel. Minder vlug vuil, blijvende pasvorm, ijzersterk. - Fa. Servaas. De nieuwste wanten, te ge bruiken als handbescher mers. Handschoenen met en zonder voering. - K. de Visser, Rijwielhandel, Yer seke. Te koop: Mooie kerstbo men. - L. Pieterse, Bonzij weg 21, Wemeldinge. Koop uw fijne vleeswaren voor de feestdagen bij Jas- perse! Ham 46 ct. Rook vlees 55 ct. Tongworst 45 ct. Palingworst 44 ct. Le verkaas 45 ct. Corn, beef 35 en 49 ct. Bloedworst 25 ct. p. 100 g. Rookworst 250 g 99 ct. Leverpastei 39 en 49 ct. Soepballen 73 ct. Pot knakworst 1,09. Bor relworst 95 cent. Busjes lunchworst 79 ct. Corned- beef 1,55. Voor- en achter kinderduo's en windschermen. Alle mo dellen zaklantaarns en bat terijen. - K. de Visser, tel. 545, Yerseke. Zij die konijnen willen le veren 2,per kg kun nen ze zaterdag na de mid dag brengen bij Jan Hame link, Wemeldinge. Nog één week kunt U pro- ifteren! Cheque no. 51325 en no. 51326 uit uw spaar boekje is 1,50 en 1, waard!! Bij aankoop van een dames- of herenpyama krijgt U 1,50 reductie. Bij aankoop van een nacht pon 1,25. Bij aankoop van een kinderpyama 1, Doet nu uw voordeel! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Asperges vanaf 85 ct. per blik. Stoofasperges vanaf 2,per blik. Slierasper- ges 5,155,75 per blik. - Potter, Tel. 469, Hansweert Te koop: Een invalidenwa gentje. Prijs 75,- F. Nieuwenhuize, Slotstr. 20, Kruiningen. Pracht nylon B.H. met kant en elastieken maagband, licht gevulde cup, v. slechts 4,20. Ook hebben wij een zeer mooie B.H. met rond gestikte cup, gevuld met reukloze schuimrubber, voor de ongelooflijke prijs van 2,85. Beide soorten prima pasvorm. Zeer mooie wit katoenen petticoats en on derjurken met veel feston v.a. 5,- Nout Sinke, Yerseke. Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Melitta koffiepotten bespa ren koffie. Zowel deze kof fiepotten, filters en filter zakjes zijn verkrijgbaar bij P. Huysse, Yerseke. Nog een klein restant van die mooie goedkope kolen kitten hebben wij. C. Paau- we, Yerseke. Flink meisje gevraagd. Mevr. Verlare, Rijksweg A 65, Rilland. Te koop: Radio „Erres" met tafel 125,3 elektro motoren 0,4 P.K. 40, per stuk. - F. Nieuwenhui ze, Slotstr. 20, Kruiningen. Grote collectie sokken en ankiets in effen en fanta sie, in mousse en wol. - Fa. Servaas. Gaat U over tot het kopen van een kolenhaard, neem dan een Brandaris. Wij le veren uit voorraad grote en kleine maat. Ook alle soorten oliehaarden. - C. Paauwe, Yerseke. Met de kerst- en nieuw jaarsdagen moet U toch werkelijk feestelijk gekleed zijn. Wij hebben een ruime keuze in Terlenka rokken en in zeer aparte strakke rokken. Kom eens kijken naar onze collecte. - Fa. Servaas. Kijk in uw spaarboekje Als U geen kinderpyama nodig hebt, kunt U voor cheque no. 51326 ook een flanellen laken bekomen! Ook dit krijgt U dan ƒ1, goedkoper. U weet, dat bij ons flanellen lakens erg goedkoop zijn, dus nu koopt U ze dubbel voordelig! - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Extra kerstreclame! Als U met de feestdagen keurig gekleed wilt gaan, moet U in de eerste plaats zorgen voor een goed passende B.H. en een goed aanslui tend korset, gaine of stepp in. Draag Sanbella, beter en véél goedkoper!! Wij hebben hierin een enorme sortering voor elk figuur. B.H.'s vanaf 1,65 en als extra kertsverrassing krijgt U op al deze artikelen nu nog 10 korting. - Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Een kist le soort Goud renetten voor 3,Een kist le soort Jonathan voor 3,50. - Potter, Tel. 469, Hansweert. U gaat met de feestdagen uit? Dan moeten uw klein tjes toch ook zeker goed gekleed zijn. Wij hebben leuke kinderjurkjes in wol en corduroy, ook in de mo derne tint geel. - Fa. Ser vaas. Voor baby hebben wij alles wat U maar kunt wensen in wol en glansgaren. - A. C. Baay, Yerseke. 1 1-pot zoetzure augurken tijdens de feestdagen voor 75 cent. 1 1-pot komkom merschijven 65 cent. - Pot ter, Tel. 469, Hansweert. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Tel. 215, Zuid. Achterweg 15, We meldinge. Een ieder die voor 2,50 besteedt, kan een fles extra slaolie bijbestellen voor 1,15. - Potter, Tel. 469, Hansweert. Vakantiefonds Bouwbedrijf. Gelegenheid tot verzilve ring op zaterdag 27 dec. van 23 uur. - A. P. Sandee, Margrietstraat 14, Yerseke Bij een mooie rok hoort een mooie blouse of een ge kleed truitje; ook hierin hebben wij de grootste keu ze. In vele moderne kleuren en modellen voorradig. Fa. Servaas. In kaas zijn we ieder de baas! V.V. kaas 69 ct. p. 250 g. Oude witte en kom. 35 ct. p. 100 g. Pan-Pan 30 ct. Rookkaas 37 ct. p. 100 g. Edammers 1 kg 2,55. Smeerkaas 32 ct. Zalm p. blik 1,Haring in torn. saus 3 blik 1,Haring in mosterdsaus 68 ct. p. blik. Voor de toast ook zalm en palingmayonnaise, 75 ct. Bij Jasperse. Heren, voor 1,95 koopt U een prachtige plastic strop das. U bent er netjes mee met de feestdagen en hebt er veel gemak van, is af- wasbaar en kreukvrij. In 20 dessins voorradig. Ook heb ben wij nog pracht wollen herensjaals v. 5,10 en 7,—. Nout Sinke, Yerseke. Reclame! Bij 1 fles Spaan se wijn van Siebrand 3,25, 1 fles limonadesiroop van 1,45 voor 75 ct. Kersen p. pot 85 ct. Pruimen 89 ct. Aardbeien 70 ct. Ana nas 62 ct. Perziken 117 ct. 1 literpot abrikozen 195 ct. Vruchtenwijn, rood en wit, 1,15. Alle soorten boter koekjes. Ook alle soorten kerstchocola. Bij Jasperse is alles voordeliger! Een blikje aardbeien, een blikje ananas en een potje kersen samen voor 2,10. Potter, tel. 469, Hansweert Nog steeds Pinkzalm 95 ct., 2 blik voor 1,80. Tevens voor uw toast Sandwich spread van Heinz. - Potter, Tel. 469, Hansweert. Bij een mooie japon hoort ook een mooie onderjurk. Een satijnen onderjurk in kleuren, die U overal on der kunt dragen, met per fecte pasvorm en coupe, van Lastina. Ook in zacht geel en zachtblauw nylon met geplisseerde strook. Fa. Servaas. De allerbeste Gelmok lede ren jas nu 125,Vraag bezoek aan huis. - St. An- toine, Roosendaal. Diepvriesgroenten en -vis smaken als vers, dat moet U a.s. feestdagen eens pro beren. - Potter, Tel. 469, Hansweert. 50 duikers gratis 3.15 Geldig t/m 1 januari Emm astraat 14 Telefoon 394 door de Geref. Jeugdcentrale op zondag 21 december a.s., des avonds half acht SprekerDs. HEINER van Heinkenszand Onderwerp „Zó lief had God de wereld Verder zang en declamatie Komt allen en brengt anderen mee Wenst U prettige feestdagen? dan eerst naar de zelfbediening Wij hebben voor U Een ruime sortering in Chocolaterie en suikerwerken varierende prijzen van 24 tot 120 ct. per 100 gram KERSENBONBONS 95 ct. 100 gr. Voor hartige hapjes zie etalage! Naast onze sortering wijnen en likeuren ook de MARTINI VERMOUTH f 6.95 per liter fles Een stroom van duikertjes op vele artikelen en bovendien bij aankoop van f 5,00 aan boodschap pen 250 gram KOEKJES voor slechts 30 cent Telefoon 566 kort daarna de premies drastisch verhogen Wij zijn een onderlinge vereniging, opgericht in 1928, die steeds een voorzichtig beheer heeft ge voerd. Onze reserve waarborgt de uitkeringen in buitengewone omstandigheden U kunt bij ons sluiten een 3e- en een 2e klas ziekenhuisverzekering, een C.-verzekering voor bijkomende kosten en specialistennota's, een Sa natoriumverzekering, een poliklinische verzeke ring, een aanvullende verzekering (uitsluitend yoor Ziekenfondsverzekerden), terwijl U ook in lichtingen kunt verkrijgen over verzekeringen voor huisarts enz. Het is mogelijk voor de ouders een 2e klas- en voor de kinderen een 3e klas verzekering te sluiten Ziekenfondsverzekerden kunnen bij ons een ver zekering sluiten voor bijbetaling voor 2e klas Kinderen van leden, die op medische indicatie in een gezondheidskolonie moeten worden op genomen, hebben (zonder premiebetaling) recht op 1,— per dag, mits het gezin minstens Yï jaar lid is Wachttijd in normale gevallen drie maanden Het kantoor is gevestigd te Goes Wilhelmina- straat 9 (tel. 2154) en is geopend: van 10.00 uur v.m. tot 12.30 uur n.m. Des zaterdags van 10.00 tot 12.00 uur v.m. Des dinsdags ook van 2.00 tot 4 uur n.m. Gesloten van 25 t/m 28 december a.s. A. DE LANGE, secr.-penningm. 200 gram ANTON HUNINKS Fijne Schouderham 1.05 Bij 1 blikje A. H. knakworst 1.20 één pakje Meikaas van 25 cent Voor alle soorten fijne KAAS kunt U naar TELEFOON 324 - KRUININGEN uiuiBueziUigu Comm. Herv. Verenigings gebouw Tot en met maandag 22 december kunnen NIEUWJAARS ADVERTENTIES voor Hansweert opgegeven worden aan Kanaalweg 4, Hansweert Tel. 01130—420 dozen en mappen luxe post en corres pondentie kaarten binnen KOMT U EENS KIJKEN! Telefoon 381 Kruiningen Vanaf f 8.95 tot f 25.- ^Uetory cUrolyk Oude Torenstraat 3 Telefoon 03-348 biedt U voor d* a.s. feestdagen de bekende tevens gebraden rosbief en rollade Tong, Boerenham enz. Tev.ns uw adi.s voor vloescroquotton 20 ct. p. st. on bitterballen 10 ct kwaliteit en bediening wordt weer een verraeeing Vraagt vrijblijvend demonstratie bij u aan huis Papegaaistraat 4 - Goes - Tel. 01100-2944

Scheldebode | 1958 | | pagina 6