St-Nicolaasgeschenken J. KOLE heel 1 het A. HARINCK Sint Nicolaas komt! J. KOLE - YERSEKE Snoep-van Willigen Joz. Slabbekoorn Yerseke erlenka rokken Fa. SERVAAS Firma I. Hage, Yerseke Firma Gebrs. Quaak A. J. LE CLERCQ mooie kleinere middenstandswoningen P. HUYSSE a f 3.per stuk a f 2.— per stuk Boterletters a f 4.per stuk Banketletters Banketletters 250 gram Banketstaai: voor 88 Ct Ja Voor nuttige ST.-NICOLAASGESCHENKEN voor jong en oud naar Nuttige St.-Nicolaasgeschenken zoals Huispantoffels Dames- en Kinderbontlaarsjes Heren- en Jongens- bromfietslaarzen Waarom is de St.-Nicolaas winkel weekactie voor ons nu reeds een groot succes? Draagbare Akkord radio f 196.— Aangeboden te Wemeldinge aan de Spoorlaan Koopsom inel. grond en vrij op naam: cSiVtf <:~Vlicolaaó gee}t clit jaar nuttige geschenken Bij PFAFF naaimachinehuis vond hij een nuttig geschenk dat een gehele mensenleef tijd meegaat. r Oh Miertkijk nou eens j Bij elke BOTER- of BANKETLETTER j besteld vóór 3 december een i chocoladeletter (waarde 65 ct) I tegen inlevering van deze bon. Ook in MEUBELEN leuke duurzame geschenken Textiel en Woningtextiel E.H.B.O. CURSUS KRUININGEN Voor leuke moderne meubelen aparte karpetten exclusieve overgordijnen en warme dekens Snoep Van der Vliet Voor een Bed of Karpet Wollen of gestikte deken Lopers Vast tapijt Vloerzeil Overgordijnen Vitrages Slaapkamer kleedjes Pluche Tafel- en Divankleden H0LLESTELLE TE KOOP Trapnaaimachine KORTE GOLFJES C~ïïl^VfOUWOok dit jaar hebben wij voor U en als RECLAME Ook zijn wij ruim gesorteerd in Chocoladeletters en -figuren BANKET- EN LEVENSMIDDELENBEDRIJF Zie de maan schijnt door de bomen! Deelnemer winkelweek In onze Sint Nicolaas etalage vindt U vele fraaie en nuttige geschenken voor jong en oud. Stuk voor stuk hartewensen, laat ze in vervulling gaan! Het is slechts een kleine greep uit onze grote collectie Textielhandel WAT? Schuttershof 12 Zag U reeds onze prachtige collectie in de allernieuwste waaierplissé Wij hebben ze in de moderde tinten blauw, lever en grijs. Vastgestelde prijs f 41,90 vindt U in de NOORD-BRABANTSCHE SCHOENWINKEL Deelnemer winkelweek Omdat wij u een overweldigende hoeveelheid praktische St.-Nicolaas cadeau s kunnen tonen. Omdat u bij ons merkartikelen koopt waar kwaliteit en soliditeit duimen dik boven op liggen. Omdat onze verrassend lage prijzen steeds weer het onderwerp van het gesprek zijn. minstens een half jaar muziek op batterij van f 3,25 (bij 6 uur spelen per dag) ALLEENVERKOOPt Hansweert Telefoon 0 1130-423 onder architecteur te bouwen vrije vestiging indeling: beneden: grote kamer 3.60 x 6.60: keuken; ruime hal: w.c.flinke bergingverharde paden met achteruitgang boven2 grote slaapkamers en 1 kleinere slaapka mer, ruime overloop en douchecel inrichting: in keuken, gang en w.c. colovynivloeren Fasto geyser in keuken. Wastafels en handdouche in douchecel enz. enz. vanaf f 10.950.- minus toeslag eigen woningbezit Hypotheek van f 8.500,-, indien gewenst beschikbaar Inlichtingen en uitvoerige prospectus te bekomen bij M. BOOGAARD, Makelaar, L. P. v. d. Spiegelstraat 29 te Goes Telefoon 01100-2448 Meteen PFAFF zig-zag naaimachine kunt U alle werkjes maken, zij zijn oersterk mooi van vorm, kortom ideaal de prijs valt U mee. Laat U onze machines vrijblijvend demonstreren. PFAFF NAAIMACHINEHUIS W. RIKKEN Kortemeestr. 17, BERGEN OP ZOOM, tel. 5878 Lange Brugstr. 30, BREDA, tel. 31745 A.s. zaterdagmiddag en verder iedere avond tot 5 dec. worden de kinderen in onze zaak door Zwarte Piet getrakteerd. P. J. HOLLEMAN HOOFDSTRAAT 16 - KRUININGEN - TELEF. 470 De bakker-kruidenier die winkelweekbonnen geeft 3Com eerot zoen kijken bij Voor al Uw St.-Nicolaas geschenken slaagt U vast en zeker als U gaat winkelen bij een grote sortering in Speelgoed, Huish. en luxe artikelen Teveel om op te noemen. Telefoon 496 vier negen zes, bij PIET HUYSSE koopt U met veel succes. Deelnemer winkelweek Begin januari zal dhr. P. Allewijn een nieuwe E.H.B.O. - cursus beginnen, waaraan iedereen kosteloos kan deelnemen. Zij, die deze cursus willen volgen, kunnen zich hiervoor opgeven ter gemeente-secretarie HANSWEERT, Tel. 215 - YERSEKE. Tel 525 ADVERTEREN DOET VERKOPEN naar Telefoon 594 Yerseke wegens overcompleet voor 60 gulden Na 6 uur 'savonds Wilhelminastraat 58 - Wemeldinge ï8&$SOSSoë3989989Se3$$OS$S23S999S8S3<$&&%8&S99999&9& 15 regel* 15 cent, volgende regel* 15 cent, 11 voor 1,50; by vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tot Woensdagsavonds Korte Golfje* onder No. of adre* Bureau van dit Blad 0.25 extra Beter stencilwerk met vlot tere tekeningen levert Sten cil-inrichting J. A. West- strate, Rouaanse Kaai 21, Tel. 2453, Middelburg. Keukensets van Elias, be staande uit royale keuken doek met 2 bijpassende pan nelappen, als speciale St.- Nicolaasaanbieding slechts 3,90. - Fa. Servaas. Speciale aanbieding in ta fellakens, normale maat voor slechts 3,95. - P. Paauwe, Paardenmarkt 11, Yerseke, Tel. 623. Tijdens de winkelweek ge ven wij ook bonnen op alle stoomgoederen. - J. van Strien, Wijngaardstraat 1. Manncquinblouses met mouw in overhemdmodel, open en gesloten te dragen. In de bekende No Iron kwaliteit van Mannequin, nu slechts 12,75. Alle ma ten en alle kleuren. - Fa. Servaas. Welke eisen U ook stelt aan uw sigaren, tabaks- en rookartikelen, uw keuze is in onze sortering. - H. J. v. Liere-Baveco, Voorhoute 16, Tel. 01130-565, Kruinin- gen. Grote 2-pers. gewatt. dekens 21,50. Mooie 2-pers. halfw. dekens 22,50. Extra grote 2-pers. 100 wollen de kens in moderne kl. 55, Flan. lakens, frisse ruiten, 1-pers. 7,20, 2-pers. 8,30. Mooie jaspé lakens 7,95. Stevig wit flan. laken 6, Nout Sinke, Yerseke. Ook een strijktafel, mouw plank of krukje is zeker een welkom geschenk. - K. Everse. Deelnemer winkel week. i^ange lederen jassen, ecm rossleder, vijf jaar garan tie, van 167,50 nu 125,-. Vraag vrijblijvend bezoek aan huis, ook in de avond uren. St. Antoine, Roosen daal. Manncquinblouses in streep dessins, over de rok te dra gen, zeer chique en gekleed op een strakke rok, 19,75. Fa. Servaas. Alle praktische huishoud- goederen van de allerbeste kwaliteiten z.a. Elias, Cin derella, Swan en Jorzo, koopt U voor uw nuttige cadeaus toch zeker bij Fa. Servaas. Als U toch van plan was om binnenkort een wollen deken of flanellen lakens of ander huishoudgoed aan te schaffen, doe het dan dan nu! U krijgt nu win kelweekbonnen! Waarde bonnen! Onze collectie is buitengewoon mooi en groot en bovenal: zeer lage prij zen! - Textielhandel Snoep- van Willigen. Een nuttig cadeau voor iedere dame is steeds een mooie dubbeldraads Skylon kous v. 2,95 tot 3,95. Fijne Enkalon nylons 2,25. War me crêpe mous kousen v. 3,95 tot 6,50. Zeer rekbare Stretch nylons 4,95. Alle in St.-Nicolaas verpakking. - Nout Sinke, Yerseke. Voor uw St.-Nicolaas ca deaus slaagt u nergens be ter en voordeliger dan bij Jasperse. Loop even bin nen! 's Morgens of 's middags administratief werk ge zocht, ook thuiswerk, of huish. werk. - Br. onder no. 47-1, Bur. Yerseksche Cou rant. Een leuk jumpertje m. mouw in div. tinten, 5,75. Fijne zuiver wollen jumpers in div. frisse tinten, 17,95. Mooie zware wollen vesten, moderne kl., 22,Wollen herentrui, sportmodel, 18,35. Nout Sinke, Yerseke. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diepvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Poeljes te koop en slacht- kippen te koop gevraagd. Jan Hamelink, Zuid. Ach terweg 15, Tel. 215, We meldinge. Deze week ontvangen een partijtje werkhandschoenen speciaal voor de land- en tuinbouw, snoeiers, etc. Komt U deze zien bij G. Schouwenaar Mz., Op 't eind van 'tdorp. In drogisterij-, parfumerie- en toiletartikelen hebben wjj een grote sortering. - H. J. v. Liere-Baveco, Voorhoute 16, Tel. 01130-565, Kruinin- gen. Lonneker manch. broeken en vesten. Mooie meisjes broeken. Pracht kindertrui tjes en vestjes. Leuke schortjes. Ook alle soorten wol. Uw boorden worden gratis gebreid. Pracht py- ama's. Flan. lakens, ook p. meter. Zware overalls, ook kinderoveralls, zeer voorde lig, bij Jasperse. Zuiver wollen gestreepte jongensbroekjes met bijpas sende vestjes, vanaf maat 50 t/m 95. - P. Paauwe, Paardenmarkt 11, Yerseke, Tel. 623. Als extra St.-Nicolaasaan- bieding alleen deze week bij aankoop van een Téoline overhemd, een stropdas voor de helft van de prijs. U weet: Téoline munt uit in pasvorm en aparte des sins. - Fa. Servaas. Er arriveerden in Coks Ge schenkenhuis bijzonder mooie soepkoppen, kop en schotels, melkstellen, diver se kristallen artikelen en nog vele andere St.-Nico laasgeschenken. Een nuttig geschenk is ook een slaapkamerkleedje. Wij hebben ze vanaf 9,95; zui ver wol. - P. Paauwe, Paardenmarkt 11, Yerseke, Tel. 623. Bij aankoop van 250 g kof fie, 250 g wit speculaas voor 45 ct. Verder alle soorten fijne boterkoekjes. Bruin speculaas 39 ct. per 250 g. - Brj Jasperse altijd voordeliger! Strakke rokken in moderne ruitdessins van Zaalberg kwaliteit voor de ongeloof lijke prijs van 23,75. - Fa. Servaas. Koopt tijdens de winkel week een nieuw korset, steppin, jarratelgordel of b.h. - Gez. Harthoorn, Kaaistraat 1, Yerseke. Ook een paar nylons is al tijd een nuttig geschenk! Koop nu eens een paar bij zonder mooie met mouse boord van Hi Life, deze rek ken heerlijk mee en kunnen bijna niet ladderen. Vast gestelde prijs 4,50. Ook in de andere soorten hebben wij reeds een Hi Life kous met ladderstop aan hiel en teen voor 2,95 en 3,95. En U weet: als U Hi Life koopt, bent U goedkoper uit! - Fa. Servaas. Te koop wintermantel, in goede staat, maat 40. Adres te bevragen bij C. Willem- sen, Wilhelminastraat 54, Wemeldinge. 10 korting op wollen da- mesvesten, jumpers, sport- truien, heren-, jongens- en kindertruien en sportkousen tot 6 dec. - A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Leuke Sint-Nicolaascadeau- tjes in chroom, alluminium, emaille, plastic, glas, aar dewerk of luxe artikelen. - K. Everse, Damstraat 5, Yerseke. U vergeet toch ook de baby niet, en U weet toch dat wij zeer speciale St.-Nico- laascadeautjes hebben; kom eens een kijkje nemen, U slaagt bij ons altijd. Wij ontvingen weer de mooie gele AaBe dekentjes voor wagen en wiegje. - Fa. Ser vaas, Yerseke. Je beste adres voor lies-, knie- en kaplaarzen en kleu terlaarzen, klompen en klompsokken. Ook alle soor ten pantoffels. - Brj Jas perse. Grote sortering voorgete kende kleedjes vanaf 34 ct. en kapmanteltjes, kanten en katoenen kleedjes, ont- bijtlakens, bad-, thee- en alle soorten zakdoeken. - A. C. Baay, Yerseke. Gevraagd iemand om in het aangenomen mijn tuin te spitten. - Vlaardinger- broek, Welhoekstraat 42, Kruiningen. Pracht ontbijtlaken van Elias, keurig verpakt in mooie geschenkdoos, nu als speciale St.-Nicolaasaanbie- ding voor ^lechts 9,75. - Fa. Servaas. In handschoenen en shawls voor dames en heren hebben wij een ruim assortiment. Denk er aan, het is een zeer welkom St.-Nicolaas- cadeau! - Fa. Servaas. St.-Nicolaas reclame! Bij iedere 5,aan bood schappen krijgt U een bon. Voor iedere bon een ge schenk of meer bonnen. - A. v. d. Maale, Wemeldinge Reclame-aanbieding. Ny lonkousen slechts 2,95, en... het tweede paar voor voor halve prijs, zodat U twee paar nylons slechts 4,43 kosten. Beslist le keus kousen. - J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. Wenst U nog een vloer kleed in de allernieuwste dessins? Wij hebben keuze uit meer dan 50 dessins. - P. Paauwe, Yerseke. Te koop wegens overcom pleet, trapnaaimachine voor 60,Na 6 uur 's avonds. Wilhelminastraat 58, We meldinge. Als IJ een onderjurk vraagt aan de Sint, vraag dan een Lastina, want ook de Sint zal zeggen: eenmaal Las tina, altijd Lastina! - Fa. Servaas. Snoezige kinderzakdoekjes 20 ct. in vele soorten. Ver pakte kinderzakdoekjes v.a. 65 ct. Dameszakdoekjes v.a. 27 ct. Mooie doosjes v.a. 1,10. Fijne witte zakdoek jes m. kantje 60 ct. Heren zakdoeken in vele dessins v. 27 ct. tot 80 ct. Ook prachtig verpakte. - Nout Sinke, Yerseke.

Scheldebode | 1958 | | pagina 6