Oude Torenstraat 31 - Yerseke - TeL 348 178,— Philips kleinere radiotoestellen Philips verlichtingsornamenten Philips platenspelers, -wisselaars en grammofoons Philips bandrecorders Philips autoradio Philips elektrische huishoudelijke apparaten Philips televisietoestellen (een ge schenk voor het hele gezin) 1045,- 398,- 37,50 328, 39,75 52,50 31,50 29,75 37,50 29,50 'n Goede Sint geeft goede cadeaus I Hier zien we de Goede Sint bjj de pakken neerzitten. Figuurlijk dan, want we weten zeker dat ie in z'n schik is! Hoe kan 'took anders. Piet heeft zijn zak vol met mooie, nuttige geschenken Geschenken die jaren meegaan enhelemaal niet duur zijn! Waar hij die cadeaus vandaan haalt? Wel, bij Van Oeveren. De Sint merkt speels op: „Ik meer mijn schip vanzelfsprekend aan een oever, maar het liefst doe ik het bij Van Oeveren!" Hij heeft gelijk. Waaruit bestaat die fantastische geschenkencollectie die Van Oeveren in huis heeft? Hier volgt 'n opsomming: U ziet 't wel. Bij Van Oeveren kunt U voor alles, maar dan ook alles terecht! U koopt er kwaliteit voor weinig geld en U kunt rekenen op een uitstekende service! Onze winkeldeur staat welkom-wijd voor U open. Stap gerust naar binnen. Bekijk wat U wilt en vraag wat U weten wilt. Dat kost niets en verplicht U in geen enkel opzicht tot kopen. Mogen wij U één dezer dagen verwachten? U bent van harte welkom! Van Oeveren Zaterdagmiddag vanaf 2.30 uur is Zwarte Piet aanwezig om behulpzaam te zijn bjj de verkoop DEELNEMER WINKELWEEK De gehele serie Philips- autoradio vindt U bij ons. Kom, luister, kijk en overtuig U! Bandrecorder met mono- knop-bediening. Compleet met aansluit- snoeren, microfoon, band i en spoelen, dus speel- klaar

Scheldebode | 1958 | | pagina 4