Denkt U om de-inzameling op zaterdag 25 oktober voor de BAZAAR van „Crescendo"? flmEH P0NTIAC Kinderkopjes H >racht handen WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE VAN WILLEDEN HORLOGES KAPELLE-BIEZELINGE PREDIKBEURTEN P.I.T.-collecte. De alhier gehouden P.I.T.-collecte heeft het prachtige bedrag van 242.37 opgebracht. "Uit dit prachtige resultaat kan' men zien, dat men instemt met de verzorging van onze militairen. Vriendelijk dank aan gevers en geef sters, alsook aan de collectrices. Voetbal. Wemeldinge I speelde zaterdag een uitwedstrijd tegen Krabbendijke I. Het lukte niet om iets van de winst mee te nemen. Wemeldinge II speelde thuis tegen Kloetinge II. Wij kunnen wel zeggen uit een zeer slechte wedstrijd wisten zij nog een puntje te slepen, wat in de laatste minuten uit een pynalty werd gescoord. Alles ontbrak in deze wedstrijd en als men bovenaan wil blij ven, moet er wel anders aangepakt worden. Wemeldingse oesterproeven bemoedigend. De resultaten van de oesterproeven alhier zijn bemoedigend. Het ziet er naar uit, dat een zekere regelmaat in de produktie van oesterbroed kan wor den bereikt. In overleg met de minis ter van Verkeer en Waterstaat is beslo ten aan de commissie art. 8 Deltawet die onlangs is ingesteld op te dragen advies uit te brengen over de wenselijkheid nu reeds te komen tot taxatie voor die bedrijven, welke scha de zullen lijden'%7s gevolg van de uit voering van de Deltawerken. Dit zijn enkele van de vele cijfers en gegevens, die minister Dr. Vondeling geeft in de thans verschenen memorie van ant woord op het voorlopige verslag der commissie uit de Tweede Kamer over het hoofdstuk landbouw, visserij en voedselvoorziening der rijksbegroting 1959. Verkoopmiddag. Zaterdag hield de Herv. Vrouwen vereniging alhier in het Jeugdgebouw een verkoopaktie ten bate van het Or gelfonds. De goederen die te koop wer- aerf aangeboden waren deels door de dames dér genoemde vereniging ver vaardigd. Door de middenstanders was een bijdrage geleverd in de vorm van geschonken goederen. Dat de goederen aftrek vonden blijkt wel uit het op brengstsaldo, n.l. 684,44. De bezoe kers konden zelfs thee of koffie ge bruiken. De organisatoren kunnen op een geslaagde middag terugzien. Jaarvergadering „Wewico". Dinsdag j.l. kwam de Wewico" in café Verschuure bijeen in een jaarver gadering onder leiding van dhr. Geluk. Uit- de diverse verslagen konden wij optfVaken, dat déze combinatie prach tig werkt en springlevend is gezien de acties die reeds gevoerd zijn met zeer groot succes. Door allen werd enthou siast besloten ook nu weer voort te gaan op dezelfde wijze, dus actie óp actie voor jong en oud. Bij de bestuurs verkiezing werd herkozen dhr. De Neef en gekozen inplaats van dhr. Hage, dhr. P. Ruissen. Voetbal. Kruiningen I speelde deze week te gen Robur I uit Goes. De ploegen wa ren aan elkaar gewaagd, doch Kruinin gen mist een schutter in de voorhoede. RoBür nam de beide punten mee naar Goes door een 10 overwinning. De tweede elftallen van beide verenigingen speelden eveneens een competitiewed strijd. Hier was het Kruiningen dat de toon aangaf. Ze wonnen met 51, na dat de rust met een 21 voorsprong was ingegaan. Toneelavond Kunstkring. Door de Kunstkring Oostelijk Zuid- Beveland werd vorige week vrijdag een toneelavond belegd. Door de Stichting Toneelgroep Stüdio werd opgevoerd het toneelspel in drie bedrijven ,.De mooi ste ogen van de wereld". Op sublieme wijze werd het stuk vertolkt en de aanwezigen hebben dan ook volop kun nen genieten. Jammer was het, dat de zaal niet tot de laatste plaats was be zet. Lezing voor Plattelandsvrouwen. Woensdagmiddag vergaderde de af deling Kruiningen en omstreken van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen onder leiding van mevr. Sonke-Klos., Het huishoudelijk gedeelte werd spoe dig afgewerkt. Voor de kascontrole werden de dames Polderman-Wisse en Van den Berge-Vermeulen benoemd. Voor de a.s. kerstmiddag werd een koortje gevormd, waarvoor zich een tiental dames opgaven. Mej. Hietbrink van de weverij „De Ploeg" kreeg hier na het woord. Zij hield een interessan te lezing over „De kleurtoepassing in onze woning", toegelicht met foto's en dia's. In de pauze werden verschillen de stoffen getoond en konden vragen gesteld worden, waarvan druk gebruik gemaakt werd. De grote opkomst en aandacht getuigden, dat het onderwerp zeer in de smaak viel. Er werd die middag weer een nieuw lid geboekt. Mevr. Sonke dankte mej. Hietbrink hartelijk namens alle aanwezigen. Nieuw winkelpand. fee1 Hoofdstraat te Kruiningen is weer uitgebreid met een nieuw winkel pand. Vorige week vrijdag opende dhr. L. P. de Smidt zijn geheel nieuwe bak kerswinkel aan de Hoofdstraat 51. Dit pand is thans geheel verbouwd tot een moderne bakkerij met winkel. De in richting van deze zaak, weer geheel anders dan de winkelinrichtingen van de laatste jaren, ziet er zeer aantrek kelijk uit en is een pracht verbetering in dat gedeelte van de Hoofdstraat. Vanaf deze plaats wensen wij dhr. De Smidt veel succes met zijn onderne ming. Publieke verkoping. Woensdag 22 oktober werd door no taris D. C. van Werkum te Heinke/is- zand in het café van dhr. G. C. C. Flips publiek verkocht een woonhuis met schuur, erf en tuin aan de Kanaalstraat 40 alhier. Koper werd dhr. G. M. Braes q.q. voor 7200, Voetbal. A.s. zondag ontvangen de Boys op het sportterrein R.I.A. Hier kunnen winst punten inzitten en indien ze spelen als verlopen zondag tegen Sluiskil (voor de rust) moeten ze zeker beide punten in de wacht slepen, maar nogmaals, dan dient er van het begin tot het einde aangepakt te worden, want RI.A. is een ploeg die door een achterstand niet afzakt, integendeel, er dan zelfs nog een schepje opgooit. We houden het toch op een overwinning voor de thuis club. Hopenlijk zijn alle militairen thuis. Het tweede elftal ontvangt Volharding I. Deze laatste wedstrijd begint om 2 uur. De junioren spelen zaterdagmid dag tegen elkaar een competitiewed strijd, n.l. Hansw. Boys B IHansw. Boys B II. De ouderen wekken we hier bij op deze soort wedstrijden eens te be zoeken, het zijn soms beslist aardige en vinnige wedstrijden, het aanschouwen ten volle waard. Lekkage in schip. Dinsdag .21 oktober bleek dat een lekkage ontstaan was in een der rui men van het Franse sleepschip „Eros". De lading kali werd gelost en het lek gedicht, waarna de uitgeloste hoeveel heid opnieuw kon worden geladen en het schip zijn reis kon voortzetten. De oorzaak van de lekkage is onbekend. Aan de grond gelopen. De Nederlandse kustvaarder Sofist Schipper", welke op \%tg was van Rot terdam naar Antwerpen, liep na het verlaten van de haven van Hansweert bij half eb in het „Schaar van de Noord" aan de grond. Het schip kon bij hoog water op eigen kracht echter weer vrij komen en zijn reis zonder schadelijke gevolgen voortzetten. v Geslaagd. Te Breda slaagde voor het examen vakbekwaamheid' dameskappersvak mej. C. D. Polderman alhier. Babyderm Haarwater (Haar- groei-tonic) legt reeds in de jeugd de basis voor een gezonde haargroei. Flacon f 1.90. Voor lange tijd toereikend. Voetbal. Rillandia I speelde zaterdag te Ydr-' seke tegen Yerseke III. De Rillanders wonnen met 40. Ongeval met dodelijke afloop. Zaterdag op zondagnacht is er op de rijksweg in de buurt van wachtpost 19 een verkeersongeval gebeurd, dat slecht is afgelopen. De 38-jarige ~J. Lange- maire kwam per motor uit de richting Bergen op Zoom, met zijn vrouw als duo-passagier. Met een flinke snelheid is hij op een vóór hem rijdende ""TOxe auto van de fa. Liefbroer uit Bergén op Zoom gereden. De vrouw maakte een zodanige schok, dat ze over de auto heen werd geworpen en dodelijk gewond werd. De man werd everiè'ens zeer ernstig gewond en bekwam nog brandwonden, want de motor vloog in brand. De chauffeur van de auto heeft hem de schoenen en kousen uitgetrok ken en verder de vlammen gedoofd, waarhij hij verschillende brandwonden aan zijn handen opliep. Dr. Kamps verleende de eerste hulp en liet beide slachtoffers naar het ziekenhuis ver voeren. De vrouw is al spoedig over leden, terwijl de man die zich momen teel in hef ziekenhuis te Tilburg be vindt, nogzodanig gesteld, is dat hij nog niet verhoord kan worden. Het is vermoedelijk dat de bestuurder niet vlug genoeg kon uitwijken, doordat hij een zak met appels op zijn benzinetank had. Het echtpaar was afkomstig uit Kwadendamme. Kalkbad. Het driejarig dochtertje van W. Ce- vaal raakte maandagmorgen al spelend in een put met gebluste kalk op het bouwterrein bij de Ned. Herv. kerk. Eén der werklieden bemerkte het en heeft het meisjes uit haar netelige po sitie geholpen. Het schijnt, dat het meisje er geen nadelige gevolgen van heeft opgelopen. Raadsagenda. De raad dezer gemeente zal op 29 oktober a.s. vergaderen. De agenda be vat o.m. de volgende punten: Voorstel tot vaststelling van een plan ter ver betering van de straatverlichting. Voor stel tot de demping van de sloot tussen de percelen van J. Adam en de erven C. P. Vogelaar. Voorstel tot het aan gaan van twee geldleningen, elk groot 5000,—. Voorstel tot het aangaan van een geldlening groot 6000,met het bestuur der vereniging tot het verstrek ken van lager, uitgebreid lager en kweekschoolonderwijs op Geref. grond slag. Voorstel tot onbewoonbaarverkla ring van de woningen Dorpsstraat 78 en 80. Voorstel tot het in samenwer king met de gemeente Kruiningen doen uitvoeren van een plan voor bluswater voorziening te Oostdijk. Voorstel tot voorlopige goedkeuring van een plan tot onteigening van gronden vallende in het uitbreidingsplan. Voorstel inzake straatnaamgeving. Voorstel tot benoe ming en herbenoeming van de leden van de woningcommissie. Aanbieding van de'gemeentereke'hing 1957. Voorstel tot wijziging van (Ie ;begroting voor het jaar 1958. Aanwijzing van een plaats vervangende wetholi&er. Voetbal. Zaterdag was er voor" Krabbendijke een belangrijke wfjletrijd te spelen, te gen Wemeldinge. Krabbendijke bleek even sterker te zijn en won met 21. Voor Krabbendijke zijn de kansen op het kampioenschap gestegen. Daar zij al een paar „harde" wedstrijden heb ben gewonnen, is het momenteel wel de meest kanshebbende ploeg. Maar er kan nog van alles gebeuren! Korfbal. De korfbalvereniging speelde zater dag een wedstrijd tegen de sterkste ploeg in de competitie. Dit was wel de oorzaak, dat zij met verljes._ g^poegen moesten nemén. Zij verloren van Tjqba met 40, waardoor Tjoba kampioen werd. Aanrijding. Toen maandagmiddag dhr. J. Poort vliet naar de hofsjtede van dhr. Smal- legange ging om na gedaan werk de paarden naar huis te brengen, werd hij door een achterop komende auto aan gereden, met het gevolg dat hij kwam te vallen en een hersenschudding opliep. De drie paarden welke hij bij zich had gingen aan de haal, maar waren even later op de hofstede aangekomen. De politie stelde een onderzoek in naar de schuldvraag. Bedankt voor beroep. Ds. J. B. Bel, die een beroep ontvan gen had van de Geref. Gemeente te Aagtekerke, heeft gemeend voor dat beroep te moeten bedanken. Jaarvergadering Vrouwenbond. De afd. Krabbendijke van de N.C.V.B. hield haar jaarvergadering in de zaal Verburg onder presidium van mevr. Do- minicus. In het huishoudelijke gedeelte werd de scheidende secretaresse mevr. Vogelaar toegesproken en de nieuw ge kozene, mevr. Van Harn geïnstalleerd door de presidente. Hierna werd er ge zongen en gedeclameerd, terwijl het toneelstuk „Crisismoeilijkheden" werd opgevoerd door de leden. Jaarvergadering kleinfruittelers. Woensdagavond hield de vereniging ter behartiging van de belangen van kleinfruittelers haar jaarvergadering in de zaal Verburg. De voorzitter, dhr. J. Engelse, gaf na zijn openingswoord een kleine beschouwing over het afge lopen jaar. Bij dé bestuursverkiezing werden dhrn. M. Weststrate en H. Na- gelkerke .herkozen. Na de pauze hield dhr. Oele uit Kapelle een lezing over net kleinfruit in het afgelopen jaar. Spreker meende dat over de gehele li- me gêziën de klemfruitteler tevreden mag zijn. Niettemin werden wel ver schillende ziekten geconstateerd, die spreker duidelijk uit liet komen op het doek door middel van lantaarnplaatjes. iS KAPELLE(Z.B.) Telef. K 1102-223 1 keuze- Waterproof-schokvrij enz. vanaf f 59.75 hengelaars vereniging „De Kapel- anaalvissers" Jiield in het kanaal Hengelwedstrijd. se Kanaalvissers" Jiield in het kanaal door Zuid-Beveland zaterdagmiddag j.l. haar laatste wedstrijd van dit seizoen, welke tevens gold voor bekerwedstrijd. In totaal sloegen de 30 deelnemers 1812 gram vis op het droge. De prijzen van deze wedstrjjd. gingen naar de volgende personen: Senioren: le pr. A. Blok, 290 g; 2e pr. J. v. d. Velde; 3e pr. P. J. Le- poeter; 4e pr. A. Ëversdijk; 5e pr. C. van Liere; 6e pr. G. de Rijder; 7e pr. A. van Boven; 8e pr. P. Braam; 9e pr. H. Kramer; 10e pr. J. Snoep. Bij de junioren werden winnaars: le pr. J. Moelker en 2e pr. P. Ëversdijk. Met acht ton aardappelen in de sloot. Zaterdagmorgen—is in de Vierwegen onder Kapelle een vrachtauto welke ge laden was met acht ton aardappelen, van de firma M. v. R. uit Den Haag, de sloot ingegle^p. Er deden zich hierbij geen persoonlijke ongelukken voor. De chauffeur,: die zijn vracht in Oudelande had geladen en op weg was naar Den Haag, wilde een grote put in dit bekende slechte wegdek ontwij ken, maar kwam dagrbij met zijn voor wielen van de toch al zo zjvaar beladen auto in de zgchte berm terecht, waar bij de wagen geheel wegzakte en de sloot ingleed. Met behulp van de in de buurt wonende heet S. werd de auto gelost, waarna een kraanwagen de vrachtauto weer op het droge haalde. De schade aan het voertuig was zeer gering, zodat de chauffeur na z'n vracht weer opnieuw te hebben geladen, huis waarts kon keren. P.I.T.-collecte. De te Kapelle gehouden collecte voor het Protestants Interkerkelijk Thuis front heeft opgebracht 166,56. Raadsvergadering, De gemeenteraad te Kapelle heeft dinsdagavond in haar openbare verga dering onder voorzitterschap van burge meester H. G. van Suylekom een lang durige bespreking gehouden over de partiële wijziging van het uitbreidings plan. Bij zijn toelichting zei de voorzit ter, dat de vlugge bebouwing en ge wenste veranderingen in de bouwvoor schriften, herziening vervroegd noodza kelijk maakten. De meening van dhrn. F. van Hoorn (V.V.D.) en L. de Koeyer (C.H.) dat zij ten aanzien van deze wij ziging een lawine van papier hadden thuisgekregen, maar door de korte tijd de plannen niet voldoende hadden kun nen bestuderen, bestreed hij door te zeggen, dat men het geheel meer lees baar zal zien, wanneer men de tekening bestudeerd zal hebben. Voorts wees hij er op, dat het alleen maar een bespre king van wijzigingen betreft, maar dat er geen besluiten zullen worden geno men. Tenslotte gaf Ir. Wesselo uit Bus- sum een uitvoerige toelichting op de wijziging, waarbij hij er op wees, dat de structuur van het plan in hoofdzaak gebleven is zoals het was. Wanneer de ze wijzigingen doorgang zullen krijgen, zal de strook grond van de Dijkwelse- weg tot aan de Biezelingseweg de be stemming krijgen voor de bouw van be drijfswoningen. Ook is met de wijziging rekening gehouden met de uitbreiding van de lagere tuinbouwschool, terwijl de nieuw te bouwen kleuterschool nu ge projecteerd is aan de verlengde v. d. Biltlaan. De nog open strook grond tus sen de woningen in de Warretjes en de Dijkwelsestraat zal haar bestemming krijgen als speelterrein voor kinderen, terwijl op de inmiddels gesloten be graafplaats aan de Biezelingsestraat in de verre toekomst uitbreiding van het sportterrein zal volgen. Verder is in het uitbreidingsplan te Biezelinge een stuk grond vastgelegd voor uitbreiding van de industrie. Tenslotte zal men aan de v. d. Biltlaan kleinere woningen mo gen gaan bouwen. Voor de aanvang der vergadering herdacht de voorz. het ver scheiden van raadslid A. de Waard, waarbij één minuut stilte in acht werd genomen. Ook deelde hij mede, dat als wnd. voorzitter bij voorkomende geval len zal fungeren wethouder J. Balken ende in de eerste plaats en wethouder B. de Jager in de tweede plaats. Bij de vaststelling van rde verordening op de heffing straatbelasting, zei dhr. J. de Jager (A.R.) het wenselijk te vinden, dat de huurders van woningen worden aangeslagen en niet de eigenaren. Dit zou geheel afwijken van de landelijke regeling, aldus de voorz. Dhr. F. van Hoorn vond het niet juist dat er per celen belast worden, waar geen sprake van een straat is. Z.h.st. werd de hef fing tenslotte vastgesteld op basis van de bestaande regeling. De verlengde v. d. Biltlaan zal men gaan bestraten. Hiermede is een bedrag gemoeid van 40.000,-Het is zo goed als zeker, dat met de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten hiervoor een geldlening kan worden afgesldtéh, aldus de voorz. Op de vraag van dhr. L. de Koeyer deelde de voorz. mede, dat er zowel open als gesloten bebouwing kan plaats vinden. Raadslid J. Zuidweg (C.H.) zou gaarne zien dat ook het gedeelte Biezelingse straat van Ribbens tot aan De Groene tegelijk afgewerkt zou kunnen worden. Dit gedeelte straat ligt er smerig bij. Dit kan niet, aldus de voorz. Mogelijk kan dit bekeken worden bij de behan deling van de begroting. De openbare lagere school te Schore zal een nieuwe verwarming krijgen, namelijk twee olie- stookkachels, die een bedrag zullen ver gen van 1600,Een verzoek van het bestuur der bijzondere school te Ka pelle om gelden voor aanschaffing van leermiddelen werd ingewilligd. Hiermee is een bedrag gemoeid van 2100. In dit bedrag zit ook de aanschaffing van 50 bijbels, die 10,per stuk kos ten. Hoewel dhr. C. Tramper (P.v.d.A.) niets tegen het bijbellezen had, ver klaarde hij toch dit wel een dikke post te vinden. Hij vroeg evenals dhr. A. de Schipper (vrije lijst) naar de mogelijk heid om te zien naar goedkopere bij bels. Met de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten zal een geldlening worden aan gegaan van 11.000,tegen een rente van 4% voor genoemde onderwijs kosten en rioleringswerken. Toegewezen werden een zevental oude aanvragen om premie voor woningverbetering. Dit be treft het plaatsen van privaten met spoelinrichting. De kosten hiervan, zijn de 350,zullen geput worden uit de post onvoorzien. Dhr. L. de Koeyer vond het bezwaarlijk, dat enkele van deze toiletverbeteringen niet aangesloten zullen worden op de riolering, maar op een stilstaande sloot. We kunnen dit eisen, aldus de voorz. en het zal nader bekeken worden. De woningen 's-Gra- venpolderse Oudedijk 5 en 7 en Schoor- se Zandweg 9 werden op voorstel van B. en W. onbewoonbaar verklaard. Dhr. D. Sandee werd tot lid van het burger lijk armbestuur herbenoemd, terwijl in de vakature van dhr. J. Ganseman Jzn. werd gekozen dhr. A. de Neef. Tot voorzitter van het B.A. werd wegens periodieke aftreding herkozen dhr. J Balkenende. In de vaka ture van wijlen dhr. A. de Waard werd tot lid van de adviescommissie woonruimtewet 1947 gekozen dhr. D. Poortvliet, terwijl dhrn. A. J. van Liere, J. de Jager, A. de Neef en C. Goud als leden werden herbe noemd. Ook de plv. leden te weten dhrn. F. van Hoorn, C. Ëversdijk. D. Sandee L. de Koeyer en I. J. Drever werden herkozen. Bij de rondvraag vroeg dhr. A. de Neef of er geen open toilet ge plaatst kan worden aan de verlengde v. d. Biltlaan, nu men deze toch gaat bestraten. Men zal dit eens bekijken, aldus de voorz. Dhr. F. van Hoorn, die naar de vordering vroeg van de aanslui ting van onrendabele percelen op het waterleidingnet, kreeg te horen, dat dit werk vrijwel is stopgezet. Er zijn er in deze gemeente 88 die aangesloten moe ten worden, maar of, dit dit jaar nog zóu gebeuren, betwijfelde de voorzitter. Raadslid L. de Koeyer zou in de slepen de zaak om de kantoorhoudster van het postkantoor een woning te geven, spoe dig een oplossing willen zien. Volgens hem had dit al lang gebeurd moeten en kunnen zijn. Tenslotte vroeg dhr. J. Zuidweg, nu het om financiële redenen niet mogelijk is op het Kerkplein een wachthuisje voor buspassagiers te plaat sen, als vriendelijke geste voor ouden van dagen en moeders met kinderen een bank te plaatsen. Dit zal nog eens be keken worden, aldus werd toegezegd. Jen nimmer ruw of schraal n Tub® 95 Het is de Hamamelis die het *m doet BURGERLIJKE STAND Van 1724 oktober YERSEKE. Geboren: Jacoba Wilhel- mina. dv. Johannes Rijnhout en Corne lia Adriana de Wee; Johannes Corne lls, zv. Johannes Willem Minnaard en Komelia Oostdijk. Huw.aangifte: Dingenis Cornelis de Koeijer, 26 j. en Neeltje Jacoba van de Velde, 22 j. Gehuwd: Franciscus Johannes Ma ria Janssens, 20 j. te Goes en Wilhel- mina Danker, 21 j. Van 17—23 oktober 1958 KRUININGEN. Geboren: Maria, dv. Job van Burg en Paulina Sinke; Jacob Johannes, zv. Adriaan Polderman en Margaretha Digna Polderman; Jacob Marinus, zv. Jacob Willem van Paas- schen en Truitje Ruissen. Gehuwd: Cornelis Djjl, 27 j. te Waar de en Johanna van Noorden, 23 j.; Mar- tinus Braam, 25 j. te Kapelle en Ca- tharina Maatje Komejan, 21 j. Overleden: Jacoba Maria Moerland, 57 j„ echtgenote van Bastiaan Jacobus de Jonge; Santina Cornelia Kole, 73 j„ weduwe van Jacob Koeman. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. A. J. Mooij, Schore. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E Boog. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. Leger des Heils Kapt. J. van Gooswilligen. Zaterdagavond 7 uur: Bidstond. Zondag: 10 uur Heiliging; 11.45 uur Zondagsschool; n.m. 6 uur Verlossings samenkomst. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Niewöhner. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. van Burgeler. Bed. H. Doop. 2.30 uur: Ds. J. Bronsgeest, Hansweert. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. J. Bronsgeest Jr. V.m. bed. H. Doop. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. Koning, Oud- Vossemeer. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. v. Bruggen, Utrecht Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. V.m. bed. H. Avondmaal Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. J. B. Bel. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. 2.30 uur: Ds. H. R. J. Reijenga, Yerseke Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Dr Schneider. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik, Wemeldinge- Geref. Gem. 9.30, 2 eh 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 uur: Leesdienst. 2.30 uur; Ds. van Djjken.

Scheldebode | 1958 | | pagina 2