STOWA P A M olö spice Spera Rinus Geluk zomerjaponnen 't Yerseksche Warenhuis 3 muóketieró" STOFZUIGERS F. JANSEN PFÏIFF F» U ROL Huidgenezing BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN H. H. Landbouwers I. Het huis met tuin, II. Het huis, Schotte 13, verhuurd aan mevr. de Wed. C. v. Vel- zen voor 5,20 per week. III. De timmermanswin kel, naast perceel II. Perc. I en III ontruimd te aanvaarden. Moederdag 11 mei Potplanten en Snijbloemen M. FRAANJE BENZINE en SMEEROLIE Joz. Slabbekoorn Schuttershof 12 Yerseke Attentie Attentie Doet uw voordeel Koopt voordelig HONDIUS 8c CO. - KRUININGEN r~ het beste op het gebied van scheerzeep - creme - lotion - cologne enz. .J Voor POLDERMAN KORTE GOïiFJ ES swexttD s Meesr GexocHre HAMMACHINB A. C. BASTIAANSE LANOt mKsrAAAÏ30-6G£S-m£f.2WS meente gedaan heeft. Staande werd hem tenslotte toegezongen Psalm 19 6 en 7, „Dus krijg ik van mijn plicht, o God een klaar bericht". Namens de ring Kruiningen van de Herv. Gemeenten sprak Ds. E. P. J. Jebbink te Kapelle een afscheidswoord. Na afloop van de kerkdienst was er gelegenheid van de vikaris en zijn. echtgenote afscheid te nemen, waarvan door velen gebruik werd gemaakt. Verkoping. Donderdag werd door notaris J. C. Kram ten verzoeke van de heer J. Zuid- weg te Serooskerke publiek verkocht het huis met erf en tuin Kerkplein 43 te Kapelle, groot 2 a 73 ca. Hoogste in schrijver en tevens koper werd dhr. J. J. Blok te Kapelle voor de som van 3232,—. Autobotsing. Zondagmiddag had om kwart over één op de rijksweg te Biezelinge bij het kruispunt Eversdijk—Eversdijkseweg een autobotsing plaats tussen twee per- sanenauto's. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats, maar de materiële schade was zeer groot. Beide voertui gen kwamen uit de richting Vlakebrug gereden. De eerste auto, bestuurd door J. H. V. uit Schore, wilde de rijksweg links verlaten, doch dit heeft vermoede lijk de achter hem komende bestuurder H. J., eveneens uit Schore, te laat be merkt. Het gevolg was dat beide auto's op elkaar botsten, waarbij de auto van V. kantelde. Huidzuiverheid - Huidgezondheid Puistjes verdrogen door Purol-poeder Dodenherdenking. Op het Frans miltiaire kerkhof zal op 17 mei de jaarlijkse dodenherdenking worden gehouden voor de in de mei dagen van 1940 in ons land gesneuvel de Franse militairen. Om kwart over tien zal een gezelschap w.o. vele Fran se oud-strijders zich verzamelen op de begraafplaats, waarna de plechtige her denking zal worden gehouden. Hierna zal het gezelschap zich begeven naar het stadhuis, waar zij namens het ge meentebestuur zullen worden ontvan gen. Des middags zullen zij zich dan naar hotel „De Korenbeurs" te Goes begeven voor een déjeuner. Van 25 april2 mei 1958 YERSEKE. Geboren: Maatje Jacoba Philippina, dv. Paulus Jan Poleij en Ja coba Meeuwse; Johanna Martina, dv. Johannes Comelis de Koejjer en Mar tina Duivewaarde. Van 25 april—1 mei 1958 KRUININGEN. Buw.aang.: Nicolaas Willem Lievendag, 26 j. en Jacoba Wil- helmina Rijkhals, 19 j. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. N.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Terteke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. J. Rejjenga. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Boog. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrge Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Timmerman. N.m. bed. H. Doop. Leger des Heils Kapt. J. van Gooswilligen. Zaterdagavond 7 uur: Bidstond. Zondag: 10 uur Heiliging; 11.45 uur Zondagsschool; n.m. 6 uur Verlossings samenkomst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. A. de Haan. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. den Engelse. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Dhr. Glazer, Rotterdam. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. J. van Wijck uit Gouda. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbend\jke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. P. Boerkoel te West-IJsselmonde. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. J. B. Bel. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Schneider. 2.30 uur: Ds. Metselaar. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Prof. Hovius. Dankbetuiging Hartelijk dank aan alle vrienden voor de betoon de belangstelling en me deleven tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis te Breda en bij mijn thuis komst ondervonden Mede namens familie, P. P. DIJKWEL Yerseke, mei 1958 Irenestraat 10 Voor de bij ons huwelijk ontvangen gelukwensen betuigen wij, mede na mens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank S. Bakker K. Bakker-Paauwe Yerseke, mei 1958 Van Randwijckstraat 11 (HORLOGES) waterdicht, schokvrij anti magnetisch 1 7 steens anker I 39,75 - I 42,50 I 47,50 en f 50.» Dito met datum I 60.» en I 62,50 Volautomatisch met datum f 105.» VOOR DAMES; 1 7 steens anker, schokvrij f 45.» en I 47,50 In doublé I 50.» en f 55.-- In waterdicht, schokvrij enz. I 49,75 - f 67,50 In doublé 85-.- Voor een goed HORLOGE slaagt U naar volle tevredenheid bij unuiiui iii-iii«-ii» Overal aan huis te ontbieden Alfe vakantiebonnen van het landbouw fonds kunt u inleve ren zaterdag na 2 uur bij M. PIETERSE Vanaf maandag 5 mei is er gelegenheid tot het contracteren van suikerbieten Beleefd aanbevelend W. J. v. Oeveren zn. Kerkhoekstr. 7 - Yerseke Huizen, inboedel en tim mermansgereedschappen te Yerseke Notaris J. C. Kram te Kapelle, is voornemens op woensdag 7 mei 1958, v.m. 11 uur, in het hotel Nolet aan de Lepelstraat t.v.v. de erven Zuijdweg publiek te verkopen Kerkhoekstraat 11 groot 2 a 90 ca. De perc. II en III ook in combinatie. Te bezichtigen zaterdag 3 mei a.s. van 24 uur. Voorts aan de Kerkhoek straat 11, nam. 1 uur, diverse meubilaire en andere goederen, als mah. kabinet, eiken kabinet, secretaire, klok ken, kachels, tafels, stoe len, glas- en aardewerk enz. Te bezichtigen één uur vóór de verkoop. En daarna om omstreeks 4.30 uur a. d. Schotte 13 Diverse timmermans gereedschappen, spijkers, hout, stelling planken, werkbanken, ladders, slijpsteen, enz. Te bezichtigen 's mor gens van 9—10 uur. Alles op Rijk zijn wij gesorteerd in ook aardig opgemaakte BAKJES an VAASJES TELEF. 234 - KRUININGEN Kracht, Licht, Verwarming, Radio Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 'tstuk is maken kan! Zoekt U een cadeau voor Moederdag? Komt U dan eens bij ons binnen. Wjj hebben leuke shawls vanaf 2,65, handsch., kleedjes, e.d. Ook ontvingen we een geheel nieuw soort kussen, wat ieder gemakkelijk kan borduren. Gez. Harthoorn, Yerseke. Postzegels voor verzame laars. Vreemde postzegels in mooie collectie. - Boek handel F. van der Peyl Markt 19, Tel. 381, Krui ningen. Voor de boerinnen ontvan gen broekedoeken in nieuw patroon met bijpassende zijden beuken. Ook een beste nieuwe rouwpunt en daagse bovenmutsen. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. De eerste zending is ontvangen fantastisch leuke en vlotte modellen. Komt u eens zien zonder verplichting U weel htt toch ook iedere week nieuwe voorraad geen 2 dezelfde japonnen veranderingen gratis prijzen niet te evenaren Schcldetheatcr tc Yerseke brengt U zater dag 3 mei, 9 uur, Lana Turner, Gene Kelly en June Allyson in Geheel nieuwe verfilming van een wereld- beroemde avonturenroman van Alexander Dumas. Een kei van een film, een keur van Jj films, en kleur als nooit te voren. In technicolor. a In verband met de nationale herden- king vangt de zaterdagavondvoorstel- a ling aan om 9 uur en vele andere elektrische artikelen naar HANSWEERT, telefoon 477 KRUININGEN, ielefoon 348 Een goed horloge is zijn geld waard Koopt, daarom - zoals zovelen een HORLOGE 100°/o Zwitsers fabrieks merk. Gegarandeerd en ruime service. In ver schillende prijsklassen v/h C. JOOSSE Juwelier - Horloger - Graveur St. Adriaanstraat 11 Telefoon 2426 Goes Bjj Jasperse prachtige kin- der crêpe sokjes in wit en gekleurd. Mooie jongens overhemden, geruit en mo dekleuren. Lage prijzen! Een mooi kleedje is altijd een leuk cadeau v. moeder. Modgme wasechte tafel- kleedjes v. 1,50 tot 2,65. Mooie kanten kleedjes v.a. 39 et Zeer lief ovaal kleedje, nu 70 ct. Suton tafelkleden m. franje van 5,00 tot 10,50. Nout Sinke, Yerseke. 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; by vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk tol Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. of adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Zoek belangrijke verzame ling of partij postzegels. - Brieven Postbus 15, Die- men (N.-H.) In de All-Safe documenten kist zijn uw waardepapieren beschermd tegen brand- en waterschade. Prijs 49, Boekhandel F. van der Peyl, Markt 19, Tel. 381, Krui ningen. Tijdelijke reclame! Lange lederen jassen, prima rund leder p.d.p. voering, nu 99,St. Antoine, Roo sendaal. Een goede B.H. draagt het merk „Sanbella". En voor een goed korset op hetzelf de merk gelet. J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. Uw stencil werk wordt goed, vlug en niet duur geleverd door het vanouds bekende adres: Stencilinrichting J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaal 2. Door inruil te koop een praktisch nieuwe Zig Zag trapmachine, voordelig in prijs. - Pfaff naaimachine handel, Papegaaistr., Goes. Mooie satijnen onderjurk van Lastina. Speciale aan bieding vanaf 9,95. Zeer geschikt cadeau voor Moe derdag. - Fa. Servaas. Bestel tijdig uw tomaten planten en dahliastekken, levering half mei. Tevens te koop i.g.s.z. lichtgrijze kinderwagen. „Koopje". - C. Westveer, Noord. Ach terweg, Wemeldinge. Te koop: Witte kinderwa gen. Te bevr. Bureau Yerseksche Courant, Yer seke. Te huur gevr. een woning tegen juli-aug., te Wemel dinge of omg. - Br. onder no. 48-1, Bur. „De Schelde- bode", Kruiningen. Wjj hebben zojuist een prachtige sortering moder ne artikelen thuisgekregen, zeer voordelig in prijs. Zie o.a. onze sortering soutoirs (dè grote mode) - Coks Geschenkenhuis, Kruinin gen. Muurverf met zeep enz. afwasbaar, 3,per grote bus. Prachtige moderne kleuren. - C. de Kraker, Wilhelminastr. 16, Wemel dinge. Te koop i.g.s.z. dames- sportfiets „Serva". Adres te bevr. bij C. Willemsen, Wilhelminastraat 54, We meldinge. Vraag niet hoe dit kan, maar profiteer er van! 250 gram volvette witte kaas slechts 60 cent en gratis bij elke 250 g een smeer- kaasje. - C. Bol. - Dadels 30 cent per 250 gram. Prachtige sortering be hang, zeldzame dessins Ba- lamuur. - C. de Kraker Wilhelminastraat 16, We meldinge. Te koop: Een z.g.a.n. kin derwagen, merk Riemers- ma. - Irenestraat 12, Krui ningen. Profiteert van onze recla me-aanbieding in nylons. SpotgoedkoopPer paar 2,25, 2 paar voor 3,98. Pracht kwaliteit! - Textiel handel Snoep-v. Willigen. Te koop: Kinderwagen. Te koop gevraagd: Wandelwa- gen. - S. Saaman, Marijke- laan 14, Yerseke. Romika muilen, een genot voor uw voeten, met voor voetsteun, edelweis motief, 7,95. In 't leer met kruis band 8,95. - G. Meeuse, Kerkplein 10. Schoenhan- del en pedicure. Koopt thans Vervetal lak, verf die jaren mee gaat Is zijn geld dubbel waard, C. de Kraker, Wilhelmina straat 16, Wemeldinge. Een geweldig mooi cadeau voor moeder is b.v. een kanten bedsprei v. slechts 9,40. Zijden spreien m. bor duursel 19,75. Bijzonder mooie gewatt. spreien 27,30. Prachtige chenille bedsprei 27,50. Alle 2-pers. Zie eta lage. Nout Sinke, Yerseke. Naast onze bekende kwa- liteiten nu weer een nieu we Tricottex nylon. Dub beldraads, dus dubbel sterk. Maar toch ragfijn en héél dun. Een echte zomernylon. Probeert U ze eens! Prijs slechts 2,95. - Textielhan del Snoep-v. Willigen. Leuke witte kinderschoen tjes, 'n lust voor het oog en de prijs valt mee! 18/20 3,95, 21/23 4,50, 24/27 5,50, 28/31 5,95. G. Meeuse, Kerkplein 10, Schoenhandel en pedicure. Voor Moederdag natuurlijk een mooie sjaal of een paar handschoenen van stretch, nylon of glacé. Te vens ruim gesorteerd in de allernieuwste modellen schortjes. - Fa. Servaas. Hebt U onze nieuwe mo dellen in blouses al gezien? Wij hebben het nieuwste op dit gebied, het blouson model, over de rok te dra gen. Vanaf 11,90. - Fa. Servaas. Voor 220,minder als de nieuwprijs hebben wij een praktisch nieuwe in ruil Zig Zag trapmachine te koop. Te zien bij Pfaff naaimachinehandel, Pape gaaistraat, Goes. Pruimers, doe uw voordeel met de beste tabak Witte Ster of Nikkel. Deze Nie- meijer pruimtabak kén niet uitdrogen. Door speciale verpakking blijvend vers, altijd sappig in de mond. Geen kort, geen verlies. Vraag om Witte Ster of Nikkel! Verras moeder op 11 mei met een geurige doos zeep, fles eau de cologne of par fum. - Bekende merken. Grote sortering. - Drogis terij Harthoorn, Yerseke. Voor moeder vele leuke verrassingen aan voordeli ge prijzen. Zie de etalage! A. C. Baay, B. Sinkel. 15, Yerseke. Grote prijsverlaging van kaas bij Jasperse. V.v. kaas 250 g 55 ct. Lunchkaasjes 1,15 p. st. Fijne Pan-Pan 250 g 68 ct. Voor de boerinnen nieuwe patronen kamgaren, schor- tebont, óók voor de rouw. Wollen, halfwollen, links gew„ nylon en crêpe-mous zwarte kousen. Stoffen doeken en beuken. - A. C. Baay, B. Sinkel. 15, Yer seke. Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Dicpvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. Carboleum, mat en glan zend, in bussen van 1 kg en groter. - C. de Kraker, Wilhelminastraat 16, We meldinge. Rubber stempels en emalje- en plastic naamplaten le vert U Boekhandel F. van der Peyl, Markt 19, TeL 381, Kruiningen. Fijne palingworst 42 ct. Prima ham, 100 g 46 ct. Gebr. gehakt, 100 g 33 ct. Prima kookworst, 250 g 65 ct. - Bij Jasperse. Ook voor de meisjes heb ben wij prachtige spijker broeken in streepjesdessin, van de bekende Sturka kwaliteit. - Fa. Servaas. PFAFF Naaimachinehandel Papegaaistraat 4 GOES - TELEFOON 0 1100-2944 Ook demonstratie aan huis Effen pumps baby queenies in room en gebroken wit 19,90. Queenies in dezelf de kleuren slechts 21,90. G. Meeuse, Kerkplein 10. Schoenhandel en pedicure Mont-Blanc, de vulpen waar U prettig mee schrijft. Prij zen vanaf 19,50. - Boek handel F. van der Peyl Markt 19, Tel. 381, Krui ningen. Zomerondergoed voor da mes, heren en kinderen in een ongeëvenaarde sorte ring. Pracht collectie on derjurken, juist wat U zoekt, ook voor meisjes. Schattige petty-coats in katoen en nylon. En heel goedkoop- Textielhandel Snoep-v. Willigen. Corduroy ballonbroekjes, schattige modelletjes met geborduurd pasje, 5,75. - Fa. Servaas. Dank uw korset met ba leinen toch af en schaf een girdle aan waar U wat aan hebt, maar schaf dan een Lastina Girdle aan. Pret tig in het dragen en bo vendien uiterst charmant geborduurd. Vanaf 4,25 tot 23,75. - Fa. Servaas. Voor kinderkleding kunt U het best bij ons terecht. Of U nu sokjes nodig hebt of een schattig jasje, een spijkerbroek of een heel fijn nylonjurkje, wij hebben al les wat U zoekt. En U weet het: steeds het nieuw ste en altijd iets aparts! - Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Spijkerbroeken voor jon gens in kort en lang model in alle maten voorradig, zeer voordelige prijzen en prima kwaliteit. Fa. Ser vaas. Bijverdienste voor ieder een. - Postbus 61, Sittard. U ontvangt p.o. antwoord! Spoorboekjes. Nieuwe dienstregeling, 75 cent. Van der Peijl, Yerseke. Bij Jasperse leuke speel- broekjes, alle kleuren, v.a. 2,85; kl. stijging p. maat. Meisjesrokjes v.a. 4,40 en damesrokken en bloesjes. Heden vrijdag en zaterdag paardenvlees. - C. de Vis ser, Yerseke. Altijd welkom is een Ó.H. wandkleedje v. 2,95 tot 14,50. Mooie Kelim kleed jes 6,15; bijpassende schoorsteenloper 5,00. Zie etalage Zanddwarsstr. 1. - Nout Sinke, Yerseke. Voor kleuters: Een grote sortering woll. truitjes en vesten m. korte en 1. mouw. Skisokjes en sportkousen. A. C. Baay, B. Sinkelaan 15, Yerseke. Heden zaterdagmiddag van 5 tot 6 uur Landbouw- vakantiebonnen inleveren. - P. v. d. Vrede, Margriet straat 19, Yerseke. Leuke damesmuilen met en zonder hakjes in wit en room, de mode van deze zomer. Ideaal voor warme dagen. - G. Meeuse, Kerk plein 10. Schoenhandel en pedicure.

Scheldebode | 1958 | | pagina 5