Autorijschool HONKOOP Spera Goede wijn behoeft geen krans Onze naam zegt U genoeg 2e Telefoniste/Facturiste ïPocomotiel rijwielen r 3 G* Schouwenaar Mz* Seizoen-Telwerk „DE TWEE WEZEN" F. JANSEN Rinus Geluk YERSEKE GRINTWEG 20 TELEFOON 01131-246 BOERENBRUILOFT 30 april 1958 Wordt Uw woning aangesloten op de WATERLEIDING? J. van de Velde VAN NIMWEGEN-HEYBOER Agent voor Wemeldinge Hypotheken Balans Controle Rekeningen 1 J. Kole, Yerseke - Telef. 372 U hoeft niet te zoeken hoe CJ Uw hestellingen kunt vervoeren. Uw BODE is vakman, laat hem de juiste keus maken dames- en herenpolshorloges VAN DER PEUL - TEL. 532 - YERSEKE Fa.M.Was en Zoon Hansw. Boys I The old weslhamians F.C. (Londen) Hansw. Boys I Clinge I Heden overleed na een langdurige zwakte, nog onverwachts, onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgroot vader, broeder, zwager en oom, de heer Abraham van Slee wedn* v. Maria Houtman in de ouderdom van 84 jaar. Fam. van Stee Yerseke, 28 mrt. '58 Kerkhoekstraat 49 Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder, behuwd zuster en tante Neeltje Kopmels wed. van Joos Sandee in de ouderdom van ruim 82 jaar W. Sandee B. E. Sandee-Jumelet Adrie, Joos L. Sandee M. Sandee-de Wit Joop en verdere familie Yerseke, 31 mrt. 58 Dominicusstraat 34 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 2 april 1.1. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het overlijden van onze lieve vrouw en moeder behuwd- en grootmoeder Maatje Pekaar-Lavooy zijn wij zeer erkentelijk en betuigen hiermede on ze hartelijke dank. Uit aller naam A. Pekaar Czn. Yerseke, april 1958. -> w o t Voor de vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden zeggen wij, mede namens wederzijdse ouders, har telijk dank. A. van Hekke K. J. M. van Hekke- Steketee april '58 de Huybertstraat 8, Zierikzee De bruiloftsgasten wor den verzocht bij hun op gave voor deelname ook de klederdracht te ver melden. Kinderen kunnen alleen deelnemen onder geleide Aanmelding tot uiterlijk 12 APRIL 1958 bij dhr. K. J. STRAUB Rijksweg 35 Kruiningen Allen, die iets te vorde ren hebben van, verschul digd zijn aan, of stukken onder hun berusting heb- betreffende de nalaten schappen van wijlen Mej. Cornelia Zuijdweg, dhr. Paulus Jacobus Zuijd weg en mej. Janna Zuijd weg, allen gewoond heb bende te Yerseke en al daar overleden, resp. 25 okt. '57, 13 nov. '57 en 19 nov. '57, wordt verzocht daarvan opgave, betaling of af gifte te doen voor 19 april a.s. ten kantore van No taris J. C. Kram te Kapelle VACATURE Op ons modern en prettig ingericht kantoor kan geplaatst worden een U. L. O. of daarmee gelijkgesteld diploma vereist. Indiensttreding uiterlijk 1 augustus a.s., dus ook zij die straks examen doen, kunnen sollici teren. Eigenhandig geschraven sollicitaties te richten aan COÖPERATIE WEMELDINGE Laat ons Uw binnenleiding aanleggen en closets, wastafels, geisers. veedrinkbakjes enz. Door geheel Zuid-Beveland te ontbieden LOODGIETERSBEDRIJF Wijngaardstraat 10, Telefoon 574 Yerseke Zojuist ontvangen en pracht collectie Ze*r voordelige prijzen DAMESZOMERJAPONNEN MANNEQUIN BLOUSES ROKKEN EN SCHATTIGE KINDERJURKJES Leuke zomerhoeden. Nieuwe modellen Telefoon 336 in elke prijs en kleur Zie bijliggende folder Op 't eind van 't dorp Grote financiële instelling heeft momenteel voor: Nieuwbouw Uitbreiding bedrijfskapitaal enz. nog gelden beschikbaar op hypotheek Rente over het algemeen 4'/2 a 5% Brieven onder nr. 13-1 Bureau Yersekse Courant Yerseke NEEM een TELMACHINE ruime sortering voorradig Te huur hand- en elektrische telmachines, minimaal één dag SCHELDETHEATER YERSEKE Maandag 2e Paasdag Het onsterfelijke toneelstuk, opnieuw verfilmd, op zijn triomftocht door Nederland Thans in fascinerende kleuren iedereen op zn CPaaóbeót met een van onze: Jumpers of vesten Setterlaine of Spencer-Hey. Zwitserse blouses gekleed en sportief Hanschoenen Terlenka plissé rokken Setter-Set nylons Iduna B.H. of corset Raffia stoffen effen en gebloemd. G. C. C. Flips, Hansweert, Tel. 303 M. Glerum, Yerseke, Tel. 596 L. Mieras, Wemeldinge, Tel. 312 Jac. van Paasschen, Kruiningen, Tel. 287 W. Snoep, Yerseke, Tel. 515 Voor aansluitende diensten met de bodes GEBR. BOER, GOES, Tel. 2439, Rotterdam, Tel. 115970 EXPEDITIE ROOSE, GOES, Tel. 3247, Rotterdam, Tel. 117720 KORTE GjOLFJEH 15 regels 75 cent, volgende regels 15 cent, 11 voor 7,50; bg vooruitbetaling Inzenden: uiterlijk to. Woensdagsavonds Korte Golfjes onder No. ol adres Bureau van dit Blad 0,25 extra Heeft onze gezien Dan twijfelt U niet meer, maar koopt zo'n sieraad aan Uw ^°'SGegarandeerd ruime service v/h C. JOOSSE Juwelier - Horloger - Graveur St. Adriaanstraat 11 GOES - TEL. 2426 Internationale wedstrijden te Yerseke Alles op Welke eisen U ook stelt aan Uw sigaren, tabaks en rookartikelen, Uw keuze is in onze sortering. H. J. van Liere- Baveco. Een blik Hero sperciebonen en een blik snijbonen, sa men voor 1.90. Potter, Tel. 469, Hansweert Cellofaan aan vellen, rol len en zakken. Diopvries- cellofaan. Plasticzakken v. gewone en diepvriesverpak king. - Papierhandel J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 21. en voor uw drukwerk naar Van der Peyl! Appelmoes van goudreinet- ten f 1,per blik, per grote pot f 0,95. Potter, Tel. 469, Hansweert. De winkeliersvereniging van Kruiningen maakt het publiek van Kruiningen en omstreken bekend, dat de winkels van haar leden ook tijdens de zomermaan den om 6 uur gesloten zullen zijn. voorz.Schrier secr.J. Wiskerke IBSSHKIIlCHai Superia Bromfietsen met voor- en achterwielvering, gesloten kettingkast, kilo meterteller enz. enz. De prijs is geen bezwaar, 595 gulden maar, bij G. Schou wenaar, op 't eind van 't dorp, Wemeldinge. Juist vóór Pasen ontvingen wij een grote zending meis jes mantelpakjes en deux- pieces. Nieuwe modelletjes nieuwe kleuren! Een rijk bezit voor Uw dochtertje. Wat zal ze trots zijn! Zie etalage. Textielhandel Snoep-van Willigen. Handig, zo'n papieren tasje met closetpapier! Verder is er een geweldige verschei denheid. Cok's Geschenken huis. Prima Sperciebonen per literblik 85 ct. 2 blik voor ,1.60. Potter, Tel. 469 Hansweert. Prullebakken in diverse uitvoeringen, carton, me taal, plastic en fiber. Boek handel F. van der Peyl Markt 19, Tel. 381, Krui ningen. Doperwten 75 ot per liter blik. Potter, Tel. 469, Hans weert. Woningen, meubilair, ook antiek, tapijten enz. wor den afdoende van alle in- sekten gezuiverd. Uw van ouds erkend deskundig adres: De Beste, Voorstad 83, Goes. Ranja Limonadesiroop voor suikerpatiënten f 1,40 per fles. Potter, Tel. 469, Hans weert. Prima Zalm f 1,per blik. Potter, Tel. 469, Hansweert. Een goede B.H. draagt het merk „Sanbella". En voor een goed korset op hetzelf de merk gelet. J. de Neef, Tel. 416, Wemeldinge. U weet het toch Uw adres voor een mooie Terlenka Rokof Zomerrok is Fa. Servaas. Uw stencilwerk wordt goed, vlug en niet duur geleverd door het vanouds bekende adres: Stencilinrichting J. A. Weststrate, Middelburg, tel. 2453, Rouaanse Kaai 2 Uw documenten veilig door een isolatie van asbest cement in de All-Safe do cumentenkist. Prjjs 49, Boekhandel F. van der Peyl Markt 19, Tel. 381, Krui ningen. Zoek belangrijke verzame ling of partij postzegels. Brieven Postbus 15, Die- men (N.-H.) op zaterdag 5 april Yerseke Jeugd Epsom Boys 3 UUR Yerseke I Old Choyansa F. C. 4-15 UUR K AETHROtf f Alston Vror F deze prachtverf is volop verkriigbaar Alleenverkoop KA Zaterdagmiddag 4 uur Maandag 2e paasdag 2.30 Het Téoline Sportoverhemd wordt geëxposeerd op de Wereld-tentoonstelling te Brussel. Wij exposeren ze voor U in de etalage en hebben ze voorradig in de nieuwste dessins en mode- .tinten, - Fa. jServaas. Onze collectie Stropdassen is ruim gesorteerd. Moderne kleuren en dessins. Fa. Servaas. Ontvangen: Een nieuwe zending mooie Salontafel kleden m. franje v.a. f 5, Frisse gebloemde Tafel kleedjes, nieuwe patronen, f 1,50 en f 1,65. Bloemtafel- kleedjes in verschillende patronen, v.a. f 1,60. - Nout Sinke, Yerseke. Gevraagd: Meisje voor hele of halve dagen. Bekhof 12, Yerseke. I|n kruidenierswaren, dro gisterij en parfumerie-arti kelen hebben wij een zeer grote sortering. Boodschap pen worden gaarne thuis bezorgd. H. J. van Liere- Baveco. Aardbeien per blik 75 ct. 2 blik voor 1.40 Potter, Tel. 469, Hansweert. Voor uw schrijf- en teken behoeften, k&ntoorbenodigd heden enz. naar Boekhan del F. van der Peyl, Markt 19, Kruiningen. Met baby er op uit! Onze geweldige sortering babygoederen wordt steeds met het allernieuwste aan gevuld. Complete fabrieks- collectie Aa-Be wagen plaids en dekentjes. Speci ale condities voor complete en aanvullende baby-uit zetten. Nergens vindt U zo'n mooie collectie. Textielhandel Snoep-van Willigen. Uw kinderen met Pasen in het nieuw Zoals U weet, hebben wij een schitterende collectie Kinder Jasjes en Manteltjes, Jongens Vesten en Blazers met bijpassende Broek, Meisjes Vestjes en Rokjes, te veel om op te noemen. Steeds het nieuw ste en altijd iets aparts. Alleenverkoop der alom be kende Ramo en Azet kin derkleding. - Textielhandel Snoep-van Willigen. Voor enkele guldens hebt U een pracht japonnetje wan neer U bij ons zo'n voor delige mooie lap Glans katoen koopt vanaf f 2,49 p. m. Super Glanskatoen Roneva f 3,90 p. m. - Nout Sinke, Yerseke. Dahlia's, Gladiolen, Bego nia's, Anemonen, Amarilla's. Jan Butijn, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Tijdelijke reclameLange lederen jassen, prima rund leder p.d.p. voering, nu 99,St. Antoine, Roo sendaal. Te koop: Een eiken Kastje en een eiken Bureautje. - M. den Herder, Molenlaan 24, Yerseke. Aangeboden: Z.g.a.n. Kin derwagen. Te -bevr.: Polen 11, Yerseke. Advocaatbonbons 150 gram 59 cent. Cognacstaafjes 150 gram 55 cent. M. J. Hove- stadt, Vierstraat 8, Yerseke. AsefkorrelsBeitere bemes ting voor Uw tuin en gazon is er niet. Verkrijgbaar bij Jan Butijn, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Dadels, 30 ets. per 250 gr. Chocolade bonbons 35 ets. per 150 gr., mooie fondant spiegeleieren 100 g r. slechts 15 ets. Beschuit per 2 rol met 1 koek van 49 voor 41 ets. C. Bol. Kievitseitjes 150 gr. 25 ct. Chocolade-eitjes in staniol 100 gram 65 ct. Chocolade Eieren vanaf 35 ct. p. stuk. M. J. Hovestadt, Vierstr. 8, Yerseke. Te koop een spiraal, zeer geschikt voor bedstee, in prima staat. Te bevragen BreeWeg 8. Te koop een goed onder houden meisjesfiet.s. J. A. Poley, Hoofdstraat 28. Kruiningen. Te koop twee nieuwe 24 volts dynamo's 2.000 R. P. M. met regelbare auto maat. Te bevr. bij P. de Bruijn, tel. 12, Lageweg 4, Ossenisse. Te koop of te huur een z.g. a.n. duivenklok merk „Toi letstandaard". R. Bogae^t, Scheldestr. 12, Hansweert Kracht, Licht, Verwarming, Radio Stofzuigers, Wasmachines, enz. Koopt bij de man, die ook als 't stuk is maken kan'. Op maandag 7 april (2e Paasdag) wordt geen melk thuisbe zorgd. DE MELKSLIJTERS VAN YERSEKE Bij inschrijving te koop Het huis met schuur en erf aan de Breeweg 24 te Yerseke eigendom van dhr. M. Eversdijk Behoudens toestemming van B. en W. direct te aanvaarden. Bezichtiging op zaterdag 12 april a.s. van 2 -4 uur Inlichtingen te bekomen ten kantore dhr. Th. de Klerk te 's-Gravenpolder en inschrijvingsbiljetten in te leveren voor of op 16 april a.s. bij makelaar P. van Putten te Yerseke Te koop bij inschrijving Het woon- en winkelhuis met schuurtjes en erf, Schoolstraat 20 te Hans weert, gr. 1 a 58 ca: Op gebruik ultimo aug. a.s., beh. toestemming van B. en W. Briefjes in te leveren, ui terlijk 19 april a.s. ten kantore van Notaris D. C. van Werkum te Hein- kenszand. Notaris Van Dissel te Goes zal ten verzoeke van de erven K. van Stee- Dronkers te Yerseke op vrijdag 18 april te 14.00 uur in hotel.Nolet, Lepel straat, Yerseke publiek verkopen: Het huis met tuin aan de Mosselstraat 9, te Yerseke, groot 3.50 are Vrij te aanvaarden, be houdens toestemming van B. en W. Bezichtiging op dinsdag 15 april en woensdag 16 april van 14.00-1600 uur Nadere inlichtingen ten kantore van de Notaris Verloren ring met 4 sleu teltjes. Terug te bezorgen bij O, Hoogesteger, Bier- weg, Wemeldinge. Voor een apart en origineel souvenirs moet u zijn in Cok'jS Geschenkenhuis. Voor het ontsmetten van Uw uienzaad Addilex 50 Jan Butijn, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Te koop Bromfiets i.g.s. merk Rex. (koopje) 70.- Bakkerij v. d. Maale, We meldinge. Gebruikte brommers te koop o.a. 3 Solexen, Union JLQ '55, Locomotief, Sachs 1B56, Berini Loco motief 1957, Sparta JLO 1957, Keuze uit 8 stuks bij G. Schouwenaar, op 't eind van 't dorp, Wemeldinge. Voor- ën achtër-ljinder- duo's én windschermen, rijwielen vanaf 110. K. de Visser, telef. 545, Yerseke. Met Pasen uit Dan nog even om een mooie, solide, glanssatijnen B.H. f 2,10. Pracht Fanitasiehemdjes m. kantje f 2,15, bijpassende Slip f 1,89. Prima katoenen Onderjurken, met onder en boven mooi feston, f 5, f 7,75 en f 9,25. Fijne Enka- lon Nylons f2,25. - Nout Sinke, Yerseke. Paasfondant 150 gram 38 ct. Rum-advocaat Fondant 100 gram 28 ct. - M. J. Hove stadt, Vierstraat 8, Yerseke. HengelsportHengels, Mo lens, Nylon, Haken, Lood, Ogen, enz. enz. Jan Butijn, Wijngaardstraat 1, Yerseke. Stretchnylon Handschoenen in alle modekleuren, slechts f 2,50. - Fa. Servaas. Adverteert in dit bind 11 -ril j i

Scheldebode | 1958 | | pagina 3