POMP® bevrijd ^nootooooooaooftoaoaQoaoo8a8fiBB8BB8gBBfla9«a 8 8 8 8iLOfl8 8 8tt 8 8 miftlliHiH) til 1111(188888 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 6 8 8 8 8 8 a a aBaaaaesaaBaaeaBceaflsg Heeft u uw vrouw al eens verrast Öl£fff£ (lf CftCCMV' C°mbinatie met de nieuwe RANG rol nrrrrnrrrrrrmrrinnnnrrrrmrrrrrrir^ rrfr?TtTVPTf'fvrvffiTrn~rrril& WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN VAN WILLEG.EN KAPELLE-BIEZELINGE luchtige chocolade en suiker. Bereid volgens een frans recept tot een unieke ver snapering voor jong en oud. Vergadering Ouden van Dagen. Woensdag 12 februari kwam de Bond van Ouden van Dagen afd. W emeldinge in jaarvergadering bijeen onder voor zitterschap van dhr. J. Minnaar. Spre ker van deze middag was dhr. S. Ko ning, lid van het Hoofdbestuur van de Bond, die uitvoerig een uiteenzetting gaf van wat er in en om de vereniging plaats vindt. De penningmeester, dhr. J. Hamelink, kon in zijn tinancieel ver slag van een batig saldo gewagen. Op advies van de commissieleden tot na zien der boeken en bescheiden, dhrn. P. Brouwer en Joh. de Jonge, werd tot goedkeuring besloten. De voorzitter bracht verslag uit van de Bondsverga dering te Amsterdam, die hij als af gevaardigde had bezocht. Bij de be stuursverkiezing werd dhr. J. Minnaar herkozen en in de vakature H. Holland werd gekozen dhr. W. van Boven. Bei den namen hun her- en benoeming aan. Als bode wérd dhr. M. van Harn be noemd. Schip omhoog gevaren. In de Wittetonnenvlije bij Stavenisse is maandagmiddag het Zwitserse mo torschip „Bellinzone" omhoog gevaren en blijven zitten. Het schip was geladen met grind. Door de lading gedeeltelijk overboord te zetten heeft men getracht het schip vlot te krijgen, wat echter niet slaagde. Later is het de sleepboten „Zeeland" en „Broedertrouw" bij hoog water gelukt het schip vlot te krijgen. Aan bakboordzijde had het schip averij opgelopen, waardoor lekkage ontstaan was. Het water is gedeeltelijk uit het schip gepompt. Voorlopig heeft kapi tein C. Verkouteren uit Rotterdam lig plaats gekozen in de buitenhaven alhier. Vergadering geitenhoudersvereniging. De geitenhoudersvereniging „Helpt Elkander" alhier hield haar jaarverga dering onder voorzitterschap van dhr. J. van Oosten, in het zondagsschool lokaal van de Vrije Evang. Gemeente. De voorz. moest tot zijn spijt consta teren, dat weinig leden ter vergadering gekomen waren. Uit het verslag bleek, dat de oude bok verkocht was naar Sint Maartensdijk. Als afgevaardigde naar de kringvergadering te Goes werd benoemd dhr. J. Snoep. De penning meester, dhr. C. Hamelink, bracht ver slag uit over het gehouden geldelijk beheer. In kas was een batig saldo van 166,65. De rekening werd nagezien door dhrn. Thijs Vleugel en Joost Geel hoed, die tot goedkeuring konden ad viseren. Tot afgevaardige naar de pro vinciale vergadering die te Goes gehou den zal worden werd gekozen dhr. W. Zuijddijk en als plaatsvervanger dhr. W. Gijssel. De plaatselijke keuring zal deze zomer weer plaats hebben in de boomgaard van dhr. K. P. L. Domini- cus. .In, Voetbal. Zaterdag j.l. werd een competitie wedstrijd gespeeld tussen Wemeldinge II en Kapelle H. Wemeldinge was ster ker dan zijn tegenstander en won met 10—3. Opening postkantoor. Op dinsdag 25 februari a.s. des na middags 2 uur wordt het nieuwe post kantoor aan de Koningin Emmastraat voor het publiek opengesteld. Tevoren zullen de genodigden in het gemeente huis worden ontvangen. Het nieuwe ge bouw met de ruime kantoorhouderswo ning is een aanwinst voor het nieuwe centrum van pnze gemeente. Gevonden voorwerpen. Gevonden een sjaal, een herenfiets en een kinderportemonnaie. Inlichtin gen ter secretarie. Geslaagde feestavond. Maandag hield de buurtvereniging „De Kroon" haar jaarlijkse feestavond in de bovenzaal van hotel „Koren beurs". Een groot aantal buurtgenoten waren opgekomen, ook van de voorma lige buurtvereniging „De Markt", die sinds korte tijd is opgeheven en aan gesloten bij „De Kroon". Het duo öcheele-VanLoo van Yerseke wist met hun vlotte sketches, liedjes en muziek spoedig de stemming er in te brengen, een en ander afgewisseld met con sumpties, versnaperingen en andere attracties, als: Eensgezind wint, Trek aan de bel, een grote verloting, een paar zeer geestige voordrachten door enige leden der vereniging, enz. Toen de klok twaalf slagen had doen horen, en het dus 18 februari was, werd de verjaardag van Prinses Marijke her dacht met het zingen van twee couplet ten van het Wilhelmus, gevolgd door een driewerf hoera voor de Prinses. Tot in de kleine uurtjes bleef men nog ge zellig bijeen. „De Kroon" kan op een zeer geslaagde feestavond terugzien. Wat is er deze week in „Ons Dorps huis" te doen? Zaterdag 22 februari: Filmavond van het Leger des Heils. Zaterdag 1 maart: Uitvoering kin derkoor „Jong Crescendo". „Als de haan kraait". De afd. Kruiningen-Hansweert van de V.A.R.A. had woensdag een feest avond belegd in „Ons Dorpshuis". Met de revue „Als de haan kraait" door het gezelschap onder leiding van André Carell werd veel succes geoogst. Met zang, schetsjes en liedjes werd een pro gramma gebracht dat bijzonder in de smaak viel, getuige het meermalen tot een ovatie uitgroeiend applaus. N.W.B.-avond. Voor de propaganda-avond van de A.N.W.B., die donderdag in „Ons Dorps huis" werd gehouden, bestond flinke belangstelling. Burgemeester Schipper waês in zijn openingswoord op de grote betékenis van deze vereniging, ook voor de overheid, in verband met haar werk zaamheden op elk gebied, dat met het vefkeer heeft te maken. Dhr. T. Pal- stra, propagandist der vereniging, hield eeh zeer onderhoudende causerie over het veelomvattende werk, waarmede de A.N.W.B. zich bezig houdt. Zij is niet meer een club van liefhebbers van de fiets zoals bij de oprichting, 75 jaar geleden. Zij werkt mee aan de oplossing van alle problemen die op het verkeer betrekking hebben. Hierop wijst dan ook de naam Kon. Ned. Toeristenbond A.N.W.B. Hoewel deze avond mede be doeld was als contactavond voor de le den uitgenodigd waren de leden uit Kruiningen, Hansweert en 'Yerseke kon de propaganda toch niet gemist worden,' omdat ook de uitgaven voor het zich steeds uitbreidende werk, ieder jaar groter worden. De vertoning van enige buitengewoon mooie en leerzame films vulde verder deze avond. Binnenbrandje. Met het drogen van wasgoed boven de kachel vatte bij mevr. W. alhier een paymajas vlam. Door het snelle en doortastende optreden van mevr. W., die de brandende mouw afknipte en in de kachel wierp, is dit brandje beperkt gebleven. We hopen dat de huisvrou wen die dit berichtje lezen, zelf ook voorzichtig zullen zijn met het drogen van hun wasgoed. naar de boventse plaats te doen. De Boys zullen echter ook gebrand zijn om de beide putnen te behalen, daar, ge zien het zware programma dat nog te wachten staat, ook geen puntenverlies veroorloofd kan worden. Een spannen de strijd staat echter te wachten en een voorspelling over de uitslag is voor deze wedstrijd niet gemakkelijk. Het 2e elf ral ontvangt Sluiskil II. Penningmeester „Scheldegalm". In de vrijgekomen plaats van pen ningmeester van „Scheldegalm" is ge kozen dhr. J. Zoeteweij. Voetbal. Het le elftal van Rillandia trok za terdag naar Axel om de strijd aan te binden tegen A.Z.V.V. I. De Rillanders moesten met een nederlaag huiswaarts keren. Axel won met 52'. Uitvoering muziekvereniging. Vrijdagavond werd in de zaal van dhr. A. van Hoek een uitvoel'ing gegeven door de muziekvereniging „Rillandia". In zijn openingswoord zei de voorzitter, dhr. Koppejan, dat deze uitvoering 'op twee manieren „bijzonder" was, n.l. dat het korps voor dë 'eerste keer in uni form een uitvoering gaf en dat de drum band voor het eerst in het openbaar optrad. De vooj;z. dankte de burgerij nog extra voor het vele, dat geofferd is, om zowel uniformen als de benodig de trommels voor de drumband aan te schaffen. Allereerst kwam de drum band in werking. Na afloop van dit ge deelte werd de leider, dhr. C. van Her cules, hartelijk door de voorzitter toe gesproken voor het vele werk dat deze heeft verricht om de drumband te doen slagen. Als dank werd de leider een fraai cadeau aangeboden, terwijl mevr. Van Hercules in de bloemetjes werd gezet. Het verdere gedeelte van hi programma was bestemd voor de ziekvereniging onder leiding van dhr. J. J. Rijnberg, dat ook vlot werd af gewerkt. De toneelclub van de Oranje vereniging „Juliana" vervolgde het pro gramma met een blijspel in drie bedre ven, getiteld ,,'n Zeeman ging passagie ren". De tonelisten kwamen goed voor de dag. Het gedurig applaus bewees wel, dat de aanwezigen liét spel zeer apprecieerden. De voorz. bracht na af loop het gezelschap dan ook zijn op rechte dank voor het fraaie spel, dat werd voorgedragen. Het programma werd afgewisseld met accordeonmuziek. Zangavond. Zaterdag werd in de Hervornuje kerk een zangavond gehouden. De bekénde zanger Kees Deenik liet verschillende bekende liederen horen. Het chr. ge mengd zangkoor o.l.v. mevr. Philipse gaf ook enige liederen ten beste, terwijl de organist W. Dansen voor de begelei ding zorgde. Filmavond. r Woensdagavond werd in de Herv. kerk een kleurenfilm vertoond: „Der Zeeuwen trots op Brabants bodem", uitgaande van de inrichting ^Vrede rust" te Bergen op Zoom. Ds. van den Berg, geestelijk verzorger van deze in richting, hield een lezing over het werk van „Vrederust". steund, wordt het ingetrokken en zal te zijner tijd tot onteigening moeten worden overgegaan. Verder wordt be sloten om tot aankoop over te gaan van de opstal van een perceel behoren de aan mevr. T. Slabbekoorn voor 1000 gulden. Van de diakonie der Ned. Herv. Kerk wordt een perceel in erfpacht ge nomen in de Wilhelimnastraat met het doel een weg van de Irenestraat door te trekken naar de Wilhelminastraat. Dit zal geschieden met een tegelpad, daar de uitweg te smal is voor een normaal wegdek. Deze weg wordt dan alleen opengesteld voor voetgangers en fietsers. Het voorstel om een lening aan te gaan van 40.491,bij de bank van Ned. gemeenten wordt aangeno men. Bij stemming worden herbenoemd tot leden van het bestuur der Burger lijke Instelling voor Maatschappelijke Zorg dhrn. J. C. de Goffau en J. Zwee- dijk. Verder wordt het kruispunt in de Dorpsstraat met de nieuwe weg in het bouwplan centrum een voorrangskrui sing, daar er ter plaatse weinig uit zicht is. Voor een gedeelte van die straat zal ook een stopverbod worden afge kondigd. Nadat in de rondvraag nog enige discussie volgde over de verlich ting, werd de vergadering door de voorzitter gesloten. Dhr. Gebraad was wegens ziekte afwezig. die de avond bijwoonde, getuigde hier van en wekte allen op actief lid van „Ons Genoegen" te worden. Voor de pauze werden door het korps onder lei ding van de dirigent, dhr. D. Burger, een vijftal muzieknummers ten gehore ge bracht, terwijl na de pauze, waarin een verloting werd gehouden, het blijspel „De Engel in de kist" werd opgevoerd. Voor het zeer verdienstelijke spel kregen de spelers op het eind een welverdiend applaus in ontvangst te nemen. Nutsavond. Vrijdag werd door het Nutsdeparte- ment Krabbendijke in de toneelzaal van „Ons Dorpshuis" een Nutsavond ge houden. Door medewerking van de stichting voor culturele samenwerking NederlandSuriname en Nederlandse Antillen was het mogelijk die avond te laten optreden de bekende voordracht kunstenaar Otto Sterman met zijn pro gramma „Ik ben een neger". In wel gekozen stukjes proza haalde dhr. Ster man enige voorbeelden aan van de on menselijke toestanden, waarin de negers in de slaventijd leefden en de ongeloof lijke vernederingen, folteringen en straf fen, waaraan de slaven blootstóndén. Al deze omstandigheden deden de negers snakken naar verlossing, die veelal ge zocht werd in zelfmoord, soms op won derbaarlijke wijze gepleegd. In deze tijd ontstond ook de spiritual, thans door velen gewaardeerd, kenschetsend de zeer religieuse gevoelens van de negers. De bijbelse vertellingen „Noaehs ark" en „De verloren zoon", voor kinderen verteld men zou haast zeggen aan de moderne tijd aangepast hielden echter ook voor ouderen ernstige waar schuwingen in. Daarna droeg dhr. Ster man een aantal verzen voor, verwijten richtend aan de blanken, doch vergeving tonend tevens. Vooral het „Gebed van ouwe Joe" gaf een duidelijk beeld van de innerlijke verlangens van de neger. Na de pauze kwam het meer humoris tische gedeelte, door middel van enkele Afrikaanse en West-Indische neger sprookjes en legenden. De uitnemende wijze waarop dhr. Sterman zijn pro gramma voordroeg, bleek duidelijk uit ue gespannen aandacht van de toehoor ders. Jammer, dat slechts een 75-tal personen deze interessante avond bij woonde. Na afloop sprak de voorzitter van het departement, dhr. A. Hack, enige woorden van dank aan het adres van dhr. Sterman. Feestavond Ouden van Dagen. Donderdag 13 februari had de Alge mene Bond van Ouden van Dagen afd. Hansweert-Schore een ontspannings avond georganiseerd in zaal „Zeelan- dia". De voorzitter kon bij de opening een welkom toeroepen aan een 150-tal ouden van dagen en aan burgemeester Schipper, Dr. Arends en Zuster Burger. Tevens sprak hij woorden van dank tot de inwoners van Hansweert en Schore, die door geldelijke steun deze avond hadden mogelijk gemaakt. Vervolgens wees burgemeester Schipper op het werk dat de bond verricht. Hij vestigde de aandacht op de sociëteit in Kaj Munk, die naar hij meende nog door te weinig oudjes wordt bezocht. Hier zijn, in tegenstelling tot verspreide geruch ten, alle ouden van dagen welkom. Een toneelgroep uit Schore onder leiding van dhr. Drever, die evenils de band uit Hansweert geheel belangeloos haar me'déwerking verleende, voerde op het blijspel „Apne Marie, zeg jij het maar' Het stuk viel bijzonder in de smaak en de medespèienden kweten zich stuk voor stuk prima van hun taak. In de pauze en later op de avond werd koffie met een versnapering aangeboden, terwijl bij het verlaten der zaal nog een ver rassing werd meegegeven. De voorzitter dankte allen voor het gebodene en hoopte ook voor de toekomst op aller medewerking te mogen rekenen. Allen gingen zeer voldaan huiswaarts. Geld in het water... Woensdagmorgen 19 februari liet de vrouw van de knecht op het schip „Va lerius" bij het betalen van door haar gekochte waren, haar beurs uit de hand glijden. De portemonnaie viel overboord in de sluis. De inhoud van de beurs was 10.000 Belgische francs 760,-). Men is er niet meer in geslaagd de beurs op te halen. Voetbal. Zondagmiddag wordt het zowel voor de Boys als voor Sluiskil een zeer be langrijke wedstrijd, want verliest Sluis kil, dan wordt de achterstand op de leider Yerseke 4 punten, wat te veel worden om eventueel nog een gooi gaat Voetbal. Zaterdag werden alhier twee wed strijden gespeeld. Het eerste elftal speelde een wedstrijd tegen Spui I. Doöt1 flink hun mannetje te staan konden zij verhinderen, dat Spui met de winst ging strijken. Het werd een delen der punten (22. De junioren wisten de winst binnen te halen en wonnen van de junioren van Yerseke met 32. Gemeenteraad. Woensdagavond kwam de raad der gemeente in openbare zitting bijeen. Deze vergadering was van zeer lang durige aard, daar de bezwaarschriften van vele ingezetenen werden behandeld inzake het nieuwe bouwplan. Allereerst werd uitvoerig gesproken over de be zwaren van de Noordwegbewoners, die een gedeelte van hun tuin moeten af staan, voor tuinen van de nieuw te bou wen woningen. Vooral dhrn. Engelse (C.H.), Van Harn (A.R.), Weststrate (.Vrije lijst) en Zanddijk ,tS.G.P.) spra ken hun mening uit over de onbillijk heid hiervan. Bij stemming bleek en kel dhr. Weststrate het bouwplan te niet te willen doen voor deze tuinen. De andere heren vroegen om een min nelijke schikking, welke hier op neer komt, dat een kleiner gedeelte van de bestaande tuinen afgestaan zal moe ten worden. B. en W. zullen dit met de Planologische Dienst bespreken. Dhr. Weststrate zag liever een andere plaats voor het tehuis voor ouden van dagen, daar de huidige plaats te ver uit het centrum ligt. - Een bezwaar is, dat het tehuis niet direct aan een straat ge bouwd kan worden, daar dit veel te drukke oingeving is. Bovendien is de plaats die dhr. Weststrate toedacht te klein voor een tehuis. Dhr. Engelse be treurt het dat er geen ''andere moge lijkheid is om te bouwen, indien blijkt dat de aangewezen plaats te duur uit komt voor de Stichting. Verder worden de bezwaren van dhrn. Benou en Van Kruiningen onder ogen gezien. Deze betreffen het meest de financiële zijde; zoveel mogelijk zal hierin tegemoet worden gekomen wat de vergoeding betreft. Aangaande de bezwaren van de Fa. M. Weststrate stellen Engelse en Van Ham voor een commissie uit de raad te benoemen, die trachten zal deze kwestie op te lossen, daar de eige naresse geen geld, maar grond als ver goeding eist, een eis, die volgens B. en W. te hoog ligt. Daar het voorstel niet door de andere raadsleden wordt ge- E Indies. Vrijdagavond werd alhier de eindles gehouden van de groententeeltcursus en werd aan 27 cursisten het diploma uit gereikt. Na een openingswoord van de voorzitter der plaatselijke Z.L.M., dhr. C. Mol, werd het woord gevoerd door de leider van de cursus, dhr. Geertse uit Oostkapelle, waarna de verschillen de cursisten het woord kregen. Zo be handelde dhr. C. van Koeveringe de teelt van bonen in een breedvoerige uit eenzetting. Dhr. M. Pieper kreeg de teelt van witlof te behandelen. J. Schrier de uienteelt, en J. Weststrate de teelt van bloemkool. Burgemeester A. Lok ker sprak zijn genoegen er over uit dat zo velen belangstelling toonde voor een dergelijke cursus en die hierbij opmerk te de gunstige ligging van Waarde voor de veiling te Krabbendijke en hoopte dat hier de groenteteelt opgang mag vinden, en doelde hierbij zeker op de teelt van witlof. Daarna reikte hij de diploma's uit en deed de toezegging dat voor een volgende cursus het gemeente bestuur gaarne bereid is een lokaal met licht en verwarming beschikbaar te stellen. Hij wenste allen veel succes toe. Vervolgens voerde nog het woord de rijkstuinbouwconsulent dhr. De Wilde uit Goes. Dhr. Geertse dankte de cur sisten voor de prettige samenwerking en hoopte, dat dit het begin zal zijn voor de groententeelt in Waarde. Spoedeisende raadsvergadering. Vrijdagavond kwam de raad in een korte vergadering bijeen. Ingekomen was een verzoek van mej. G. de Zeeuw, onderwijzeres aan de o.l. school, om eervol ontslag wegens gezondheids redenen. Dit werd toegekend. Reeds verschillende jaren heeft mej. De Zeeuw zich niet meer volledig aan het onder wijs kunnen geven. Over het benoemen van een nieuwe onderwijzeres zullen B. en W. zich beraden. Het bedrag per leerling voor de bijz. school is vastge steld op 30,64, inclusief verwarming der gebouwen. Aangeboden werd de be groting 1958. Gewone dienst ink. en uit gaven 260.102,60, post onvoorzien van 2496,35. Kapi taaldienst: 1.17.379,96, inkomsten 796.057,62, nadelig slot 382.322,34. In een volgen de vergadering zal men zich over de begroting uitspreken, nadat de leden zich van alles op de hoogte hebben ge steld en hem bestudeerd te hebben. De begroting B.A. werd vastgesteld met aan inkomsten en uitgaven een bedrag van 4429,95 en een post onvoorzien van 360,93. Van 1421 februari 1958 YERSEKE. Huw.aangifte: Augustijn Engel Slabbekoorn, 26 j. en Huberta Janna Nieuwenhuize, 20 j. Huw.afk.Matthijs Simon Beneden, 25 j. en Jacoba Antonia Karman, 21 j. te Goes. Gehuwd: Cornelis Marinus van Wes ten, 22 j. te Goes en Cornelia Dina Paauwe, 20 j. Van 1320 februari 1958 WEMELDINGE. Geboren: Marinus Adriaan, zv. Antonie Paauwe en Johan na Janna van Stel; Sara Helena, dv. Gerrit Christiaan van Ieperen en Pie- ternella Janna Hoogesteger. Huwelijksaangifte: Willem Frederik Lakké, 22 j. te Goes en Cathalina Kik, 18 j.; Adriaan Steenbakker, 30 j. te •Kloetinge en Cathalina Cornelia Wage naar, 28 j. Van 1420 februari 1958 KRUININGEN; Geboren: Pieternella Maatje, dv. Pieter Leijs en Maria Pie ternella van Koeveringe; Willy, dv. Edu- ard Zinkhaan en Juliana Wilhelmina Baak. Huw.aang.Izaac Abraham Leweris- sa, 30 j. en Attje Wietske Mulder, 20 j. Overleden: Johanna Kopmels, 84 j., wed. van Pieter Knuit. neus, keel,borst van vastzittend slijm KAPELLE (Z.B.) Telef. K 1102-223 Jaarfeest N.C.L.B. De afdeling Biezelinge van de N.C. L.B. hield in de hervormde school haar jaarfeest onder voorzitterschap Van de heer Chr. Goeree. Deze gezellige avond werd hoofdzakelijk gevuld met voor dracht en toneel. Door de voorzitter werd „Het vrouwtje van de landarbei der" voorgedragen en door dhr. C. v. d. Vrie de voordracht „Visbakken". Ver der werd het toneelstuk in één bedrijf „Krul" ten tonele gevoerd, alsmede het blijspel in twee bedrijven „Een raar stelletje mensen". Verder werd het lid A. Verhulst door de hoofdbestuurder, dhr. M. D. den Hollander uit Goes, de gouden insigne op de borst gespeld in verband met zijn 25-jarig lidmaatschap van de N.C.L.B. Uitvoering „Ons Genoegen". De muziekvereniging „Ons Genoegen" gaf in hotel „De Zwaan" haar jaarlijkse uitvoering, waarvoor ook dit jaar weer een- grote belangstelling bestond. De voorzitter, dhr. P. de Puit, zeide in zijn openingswoord dat de vereniging ern stig kampt met een tekort aan leden. Ook burgemeester H. G. van Suylekom, Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Schneider, Biezelinge. 2.30 uur: Ds. Reijenga. 7 uur: Jeugddienst. Ds. H. M. Stra- ting uit Goes. Geref. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. J. E. Booij. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. P. Honkoop. 2 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 29 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Dinsdagavond 25 februari, 7.15 uur: Ds. van de Ketterij. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. Leger des Heils Zaterdagavond 7 uur: Bidstond. Zondag: 10 uur Heiliging; 11.45 uur Zondagsschool; n.m. 6 uur Verlossings samenkomst. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. 2.30 uur: Ds. K. W. Slik. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. de Ruiter. Geref. Gem. 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 110 en 2.30 uur: Evang. Faassen, Slie- drecht. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Vicaris Koelman, Biezelinge. 2.30 uur: Ds. van Burgeler. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw te Krabbendijke. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsweg 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. K. W. Slik, Wemeldinge. 2.30 uur: Ds. A. de Haan. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. van Woerden, Middelburg: 6 uur: Ds. Quartel, Rotterdam. Jeugd dienst. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Ph. Stoffels. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. van Gent, Zaandam. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van Leeuwen. 6 uur: Jeugddienst. Ds. J. J. Wychers te Den Haag. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. J. Pontier te Vlissingen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. J. B. Bel. W aarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2 uur: Ds. G. E. Huizing. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kapelle Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. R. J. Reijenga. 2.30 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Leek. Biezelinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. van Burgeler. 2.30 uur: Lt. Kol. Ds. Diekerhof. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1958 | | pagina 2