VOOR GEHAKT MOET U BIJ VAN STEE ZIJN Radiotoestel, Pick-up of Platonwisselaar van Radio Meulmeester De eerste trek is een GOLD FLAKE waard! Iedere roker kan 't hiermee eens zijn. Naast de bekende Gold Flake kunt U nu immers ook ge nieten van de nieuwe GOLD FLAKE filter tip. Van de eerste tot de laatste trek rookt U nóg milder Nummer-attractie in De Scheldebode VERHOOG DE GEZELLIGHEID van de komende wintermaanden met een St. Jacobsitraat 13, Telefoon 2636, Vlissingen 4|i Kerkdiensten Te koop: i.g^s.z. Kinderwagen. Schuitvaartgracht 135, Vliss. Te koop: z.g.a.n. Kinderledikantje f 15.Adriaan Brouwerlaan 32, Vliss. Te koop: Een 1-pers. Ledikant niet spiraal, Tafel nK&(>2 stoeltjes. Nij verheidstraat 7 bov. Vliss. GevraagdNet Meisje voor 3 mor gens per week. Aanmelden tussen 7 en 8 uur. Koudekerkseweg 72, Vliss. Te koop: 2-pers. houten Ledikant, met spiraal f 20.Callenfelsstr. 0. Vliss. Te koop: i.g.s.z. half Engelse witte Kinderwagen. Breewaterstraat 41, Vliss. Te koop Puike Eetaardappelen ook per 50 kg. Molenweg 6 (bij Der Boede) Ivoudekerke Te koop Prachtige Mpisjesfiets lft 8-12 jaar f 65.Nieuwstraat 20 Vliss. DamesEeröt overal kijken en de prijzen vergelijken, dan vlug gelo pen om bij v. d. Linden die leuke Overgooiers te kopen. Noordstr. 30 EEN MUD KOLEN CADEAU DAN GELD-SPERWERS SPAREN Te koop: z.g.a.n. Kinderwagen (l.grjjs) Na 7 uur n.m. Pres. Roo» seveltlaan 145, Vliss. GevraagdNet Meisje voor 4 mor gens per week, niet beneden de 17 jaar. Mevr. Kok, Singel .104, Vliss. Te koOp: i.g.s.z. Kamerkachel m.k. g. Merk „Tudor". Buteuxstraat 40 Souburg. Te koop2 Wringers elk f 15.- en Jongensjasje met teddy gevoerd lft. 7 jaar f 8.Kasteelstraat 45 Hier 't Kaashuis Hollandia, Bree- straat 14, Vliss. t.o. Politiebureau. Opgelet Wij gaan er nog mee door. Een pond volvet belegen 1.60 en dan weer 15 zegels. Alleen Vrij dag en Zaterdag. Te koop gevraagdDoor particu lier Herbouwpliclit in Vliss. Dub bel pand geen bezwaar. Brieven met volledige inlichtingen onder no. 2058 Bureau v. d. Blad. Aangeboden te Eist (Gld.) gunstig gelegen tussen Arnhem en Nijme gen vrijstaand huis, 5 kamers, keu ken, schuur en tuingevraagd te Middelburg of directe omgeving Woning met minstens 3 slaapka mers. Brieven aan J. Maters, p.a. Oostkerkplein 13, Middelburg. Kijk, Keur en Kies een nieuwe Haard uit de sortering Vulcana, Tiger en Permanent in alle capa citeiten bij A. Jansens Zn. Coos- je Buskenstraat 146, Vliss. Fridor Naaimachine en Busch Breimachine Demonstratie Woensdag 21 September, Vliss., Verenigingsgebouw, Noordstr. 34 van 2-6 en 7-10 uur. Gratis entrée Bibliotheek „Maarten Luther" Groenewoud 58. Onze collectie Cow boy en Detectiveromans is belang rijk uitgebreid. DamesZojuist ontvingen wij on ze nieuwe modelhoedjes uit Parijs Dameshoeden vervormen f 3. Mevr. Brinkman, Beursstraat 7, VlissZaterdags gesloten. Te koop wegens plaatsgebrek: He renfiets f 15.Spuistraat 64bov. Vliss. Te koop: Eiken Huiskamer ameu blement. Adres: Hogeweg 82, Vliss "Natuurlijk in cellophaan, dus steeds vers! Het uiterst fijne filter doet z'n werk goed. Nóg zachter - nóg fijner-nóg geuri ger komen de uit zonderlijke Gold Flake tabakken tot hun recht Te koop2-pers. Opklapbed met •ombouw. Simon Stevenstraat 17 fVllsB. Te koop: Eenden-eieren. Aarnoutse Pauwen burg, Koudekerke. Te koop gevraagd: Klein Strand- liuisje plm. 3,5 vierkante meter. Brieven onder no. 2059, Bureau v. d. Blad. Te koop; Box met vloer. Jan Steen laan Vliss. Te koop: Radiotoestel. Van Dis- hoeckstranl 215, Vliss. Te koop: Witte Trouwjapon met sluier maat 38-40. Éénmaal gedra gen. Brieven onder no. 206C Pt v. d. Blad. Te koop2 Wintermantels, spot- koopje. Maat 38-40. Adr. Verdoel- straat 2, Vliss. Te koop: Herenfiets met hulpmo tor 55.Tandem met goede banden 3 versnellingsnaaf f 75. Na 2 uur. Jozef Israëlslaan 4. VI. Gevraagd: Een flinke Werkster v. 3 morgens per week of Meisje dat zelfstandig kan werken voor de morgenuren. Mevr. Van Geel, Bad huisstraat 98. EEN MUD KOLEN CADEAU I DAN GELD-SPERWERS SPAREN Opgelet! Jansen brengt Zaterdag op do Markt extra verlaagde prij zen in Kousen, Sokken, Overhem den, Tricotages en Overalls. Nylon kousen va. 1.98. Links geweven Dameskousen 1.50, 2 paar 2.75. Uitsluitend eerste keus. 2-persoons Lakens 5.95, 1-pers. La .r.s 4.75. Slopen 1.50, 2 stuks 2.G5. Gebor duurde Slopen 1.75. 2 stuks 3.10. Theedoeken v.a. 0.85. Badstof Keu kendoeken vanaf 0,95. Fantasie Schortjes v.a. 1.65, Nachtjapon», jongens- en meisjespyama's. Pracht sortering Baddoeken. Verpleegster schorten 2.98. Lingerie katoenen Dames- en Kjnderonderjürkjes. Overhemden met trubenys boord 6.25 in alle maten. Grote partij Jongensblouses voor de winter. Werkoverhemden v.a. 3.98. Ont- bijtlakens van 4.98 nu 2.98. Grote sortering jongens Blokkousen van 2.75 nu 1.79, uitsluitend grote maten. Maakt dat U er bü komt. Komt U eens kijken, want liet is tp veel om op te noemen. Staanpl. t.o. de Kerkstraat. Bezoekt Demonstratie Woensdag 21 September in het Verenigings gebouw, Noordstraat 34, Vliss., 2-6 en 7-10 uur. Fridor Naaima chines en Busch Breimachines. Te koop: Laag model Damesfiets. Ribesstraat 58, Vliss. Goede raad duur? Weineen, hier is er een gratis. Gaat T' ook eens om een stukje Kaas naar de Bree straat. U zult het al gauw mer ken: Kaashuis Hollandia is toch voordeliger Te koop aangeboden 2-verdieping» huis met pakhuisruimte. Paling straat. Te bevragen Koudekerkse weg 80, Vliss. Gevraagd: Slagersleerling. Slagerij Kasteelstraat 45, Vliss. Mevrouw, wanneer Uw Naaimachi ne lust, draad of naald breekt, tob dan niet langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over uw machine, prijs en service zeer tevreden. Pfaff Naaimachinehandel Nieuwendijk 33, Tel. 729, Vliss. Dat is epn succes geworden I Ze wordt ook van de zijde der zaken mensen gewaardeerd. Spontaan gaven zich reeds 4 firma's op. Welke zaak doet nog meer mee Deze week is het weer: De Scheldebode (A) een waardebon van f 5. Quo-Vadis (B) een reischeque voor een busreis van 200 km via het Reisbureau Van Fraassen, onverschillig wanneer. Banketbakkerij Merk (C) een Taart Firma Jo Fibbe (D) een doos Flamingo Toiletzeep. Fa. Gez. Labrujère (E) een doosje Dameszakdoeken. Helaas kwam de waardebon Scheldebode 1 Sept (A) 4684 niet uit de bus, dat is jammer. Kijkt allen nog eens goed het nummer op Uw krant van die datum na, de bon blijft natuurlijk ter beschikking. De 3 andere prijzen vielen als volgt: No. 6921 (B) Reischeque, W. de Witt, Vlissingen No. 1263 (C) taart, G. F. Bertijn, Vlissingen No. 527 (D) halve liter Eau de Cologne, C. Bosschaart, Vlissingen Misschien is U deze week de prijswinnaar ledereen heeft natuurlijk De Scheldebode van vorige week bewaard. Aan de kop staat een nummer. Als dat klopt met een nummer in een der 5 willekeurig geniimmerde advertenties in de krant van heden, dan heeft U een prijs, weer in alfabetische volgorde. Veel succes I GEZAMENLIJKE COLLECTE T.B.C.-BESTRIJDING. Op Vrijdag 16 enZaterdag 17 September a.s. zal D.V. een collecte worden gehouden -voor de T.B.C.-bestrijding. Dat het nog steeds hard nodig is deze gevreesde ziekte te bestrijden, behoeft wel geen nader betoog. Het aantal t.b. patiënten beweegt zich de laatste 3 jaren nog tussen de 10.000 en 14.000. Wij willen echter graag even Uw aandacht vragen voor het feit, dat dit jaar één gezamenlijke collecte plaats vindt, uitgaande van 't Fonds „Draagt Elkanders Lasten" en de sanatoria „Sonnevanck" en „Zonne gloren". Hoewel enerzijds blij, dat we ook op dit terrein nauw kunnen samenwerken, zijn wij anderzijds een beetje bang dat, nu de op brengst immers over 3 instanties moet worden verdeeld, deze samen voeging geldelijk van nadelige invloed zal blijken te zijn. Nu genoem de combinatie ons is voorgeschreven als gevolg van de beperking van het aantal collecten in ons land', vertrouwen wij dat U, indien mogelijk, hiermee rekening zult willen houden, als de collectebus U straks voorgehouden wordt. Wij danken U bij voorbaat. Mocht U nog op een andere wijze Uw medewerking willen verlenen, n.l. door U op te geven als collectant(e), dan zult U op het adres Hogeweg 41, door ondergetekende gaarne worden genoteerd. J. van Keulen, Secr. PI. Comité. Te koop: Mooi Vulkacheltje i.g.s. merk Pelgrim. Te bevragen Anje lierenlaan 68, na 5 uur. Te koop: i.z.g.s.z. Noodkachel en Theemeubel. Paul Krugerstr. 361, Vliss. Na 6 uur. TERUG NAAR HET LICHT. Vanwege de Ned. Chr. Blindenbond wordt Donderdag 22 September een Contactavond gehouden in de Geref. Kerk, aanvang 8 uur. Er zal vertoond worden de film „Terug naar het licht", terwijl er ten toonstelling en demonstratie is van braille-apparatuur en braille schrift. Het dameskoor van de Ned. Chr. Vrouwenbond en van de Ned. Herv. Vrouwengroep verlenen medewerking, terwijl Ds. P. van der Schaaf de samenkomst opent en sluit. De toegangsprijs is 60 ct, deze komt geheel ten goede van de blinden. Des middags oWi half vijf is er een jeugdsamenkomst, entreé 15 ct. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de leerlingen der Chr. Scholen en de dames Moll, de Lanoystraat 19, Maas-van Belzen, J. Marislaan 15 en Graaf-van Bimmel, Koude kerkseweg 22. Op Zaterdag 24 September wordt de huis-aan-huis- straatcollecte voor deze Blindenbond gehouden, Te koop: i.g.s.z. Radio. Koopje. Singel 171, na 6 uur. Te koop: Koopvaardü-uniform. A. Mauvelaan 3, Vliss. Te koop: Kinderwagen, laag model opvouwbaar. Alb. Cuyplaan 11 VI. Te koop: Een flinke Huiskamer- kachel tegen zeer billijke prijs en Herenfiets laag model. Adres Bur. van dit Blad. Te koopZw. Mantel maat 42 f 25 Grijze Mantel maat 42 f 20. Loden Kindermantel lft. 7 jaar f 10. Walstraat 84, Vliss. Bezoekt Demonstratie Woensdag 21 September in het Verenigings gebouw, Noordstraat 34, Vliss., 2-6 en 7-10 uur. Fridor Naaima chines en Busch Breimachines. 8 Sept. C 226 Uw oude toestel kunt U voordelig bij ons inruilen Jeongdame zoekt werk voor 1 of 2 middagen per week, onverschil lig wat. Brieven onder no. 2053, Bureau van dit Blad. Te koopTweede hands Kinder wagen (koopje) Na 6 uur. Paul Krugerstraat 225, Vliss. Echtpaaff. met 2 kinderen 14 en 10 jaar vraagt Pension of gemeubi leerde Kamers met gebruik vBn keuken, 'atrieveu onder no. 20E>2, Bureau "van dit Blad. onke Te koop: Donkerblauwe Jekker m. 48 en nieuwe werkbroek voor maat 48. Adi'éV: Paul igfiigerstr. 363, Vliss. De betaling kan op pret tige wijze worden gere geld. Pijnlijke en vermoeide voeten? Dan is de vederlichte Emsold schuim rubber Steunzool een weldaad voor Dames en Heren, Per paar f 4.73. Schoenhandel D. Roelse, Schelde- straat 44, Tel. 714, Vliss. Te koop: i.g.s.z. Avaros Bromfiets met telescoopvering en trommel- remmen. Palingstraat 2 bov. Vliss Na 5 uur. Te koop wegend plaatsgebrek Crème Kinderwagen, laag model f 60.Adres Bur. v. d. Blad. Te koop Wegens overcompl.2-pts Gascomfoor, Etna, in zeer goede staat. Jan Vermeel-laan 6, Vliss. Bezoekt onze speciale Gramofoonplaten afdeling Fridor Naaimachine en Busch Breimachine Demonstratie Woensdag 21 September, Vliss., Verenigingsgebouw, Noordstr. 34 van 2-6 en 7-10 uur. Gratis entrée Te koop: 2-pers. Ledikant met spi raai. Kasteelstraat 24, Vliss. Te buur gevraagd op- goede stand in, Vliss. ongem. Kamer, geschikt vóór kantoorruimte. Brieven ondér nd. 2054, Bur, v. d. Blad Tè koop: z.g.a.n. Autoped Kin- dérledikjintje. Z.g.a.n, Wirrerraar.- tel lft 8-10 jaar. Vrouw es. ma1- 25 ben. Vliss. Alle soorten metalen worden door ons verwerkt, alle huishoudelijke artikelen vakkundig gerepareerd en ook door ons geleverd. Vertinnen, galvaniseren, verchromen, polijsten, slijpen enz. Komt U even aan en U weet alles bü L. Outermans, Ko per- en Blijtslager, Korte Zelke 3, Vliss. Te Koop gevraagd: Bulge jonge Kippen aan of tegen <ie leg en Slachtkippen eu Hanen. Adres Bur v. a. Biao. bfclN MUD KOLEN CADEAU DAN GELD-SPERWERS SPAREN Te koop: witte Bruidsjapon in pr. staat. Maat 42. Abeelseweg Oost - Schoonmaken Herinner U Che misch reinigen plus ,,Vorm-Vast" tegen lage prüs alleen door Che mische Wasserij en Ververij ,,De Achterste Molen". Mantel f 3.75, Japon f 2.85, Oostuum f 3.95. Depot: A. J. Feü, Kasteelstraat 51 Vliss. Bü'verdienste aangeboden a. thuis werkers voor het afwerken van houten speelgoedonderdelen. Adr. Bureau v. d. Blad. Te koopCompleet Opklapbed en 2 z.g.a.n. Kroonlampen en Stofzuiger ypor om te ruilen van 120 voor 220 Volt. Palingstraat 25 bov. Na 6 uur. Vliss. Te I:oop gevraagd: Positiepakje m. 40-42, wollen stof. Brieven met pr£s«pgaaf en kleur onder no 2055 Bu. au r. d. Blad. Te koop: i.g.s.z. Haard (Frisia) f 75.—. Te bezichtigen 's avonds na 7 uur. Paul Krugerstraat 243. Geen opkopers. Te huur gevraagd: Een Bruidsja pon met sluier maat 38-40. Brie ven onder no. 2057, Bur. v. d. BI. Te koop: 2-pers. OpklapSpiraal, 1 paar lage Herenschoenen en 1 pr. Werkschoenen maat 41. Na 6 uur Bouwen Ewoutstr. 29 bov., Vliss. Te koop: i.g.s.z. Vulkachel merk Pelgrim met plaat. Van Hoorn van Burghstraat 23, Vliss. VLISSINGEN. ZONDAG 18 SEPTEMBER: Evang. op G.G. Kazerne Willèm III, 10 en 5 uur Ds. Grisnigt te Goi/da Donderdag 22 Sept. 7.30 üur Ds. De Reuver te Terneuzen Doopsgez. Gem. 10 uur Ds. De Boer Herv. Gem. St. Jacobskerk 10 uur Dr. H. van der Linden te Middel burg, 5 uur Ds. W. M. Maas Noorderkapel 9 en 10.30 uur Ds. B. F. C. De Groot, 7 uur Ds. F. S. Kloosterman Havendorp 10 uur Ds. W. M. Maas Engelse Kerk 9.30 uur Kerk voor Jongeren 12-16 jaar Vrijz. Herv. en Remonstr. Kring 19 uur Ds. N van de Wall Geref Gemeente 9.30, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst. Woensdag 21 Sept. 7.30 uur Ds. A. T. Honkoop te Goes Chr Geref. Kerk Geen opgaaf ontvangen Geref. Kerk (Vrijgemaakt) 8 en 4.45 uur Stud. H. Smit te Utrecht Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Drs. O. Jager te Vrouwenpolder Luth. Gem. 10.30 uur Ds. H. Johannes Bed. H. A. SOUBURG. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) 9.45 en 2.3Ö~ uur Stud. H. Smit te Utrecht Herv. Gem. 9.30 en 11 uur Ds. J. A. van Duyne, 7uur Ds. J. Kwast Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur Ds. Streefkerk te Veere KOUDEKERKE Herv. Gem. 10 uur Ds. Hoffman, 10 uur Jeugdkerk, 7 uur Ds. Hoffman Wijklokaal Vliss.straat 2.30 uur Vicaris De Mey Geref Kerk 9.30 en 2.30 uur Ds. A. Elshout.

Scheldebode | 1955 | | pagina 3