»SNOEKJES« Woon- en winkelhuis Resopal-Plastic Naamplaatjes De nieuwste cddto cnnlo Drukkerij van der Hoeven 8 Knuijt van 23-28 Aug. J. VERHAGE Prijs 90 cenf per 1 f> woorden Elk woord meer 6 cent Geeft Qw Snoekjes vroegtijdig op I Tot Woensdags a.m. 6 aar worden it aangenomen Voor Regenbroeken, Jekkers, Jassen en leren kleding naar Olympfa, Nieuwendijk 7 Fridor Fridor Fridor Fridor bij Wilbrink Noordstraat 42 Fridor naait Fridor borduurt Fridor stopt Fridor zig-zag Fridor is ideaal Fridor Fridor Fridor Fridor bij Wilbrink Noordstraat 42 Fridor voor elke huisvrouw Bel Fridor op, no.694 Fridor onverwoestbaar Voor huis en bedrijf, in alle kleuren en formaten. Duurzaam en goedkoop Noordstraat 44 Vlissingen Telefoon 2077 Stofzuigers in verbe terde uitvoering en met 5 jaar garantie vanaf f 139. Uit voorraad leverbaar BELLAMYPARK 6 VLISSINGEN Als U koper,' zink, lood, oud ijzer op te ruimen hebt, geef U dan even een sein en wij zullen zorgen, er zo gauw mogelijk te zijn. Nienwstr. 54, Korte Zelke 12, Tel. 764, Vlissingen. Tc koop Radio, Gitaar, klein Fornuis, één-pits-Gasstel, aan tal Traproeden. N;1 6 uur des avonds. Bcnedijkestraat 117. Te koop Haardkachel, 2 Keulse potten. Glacisstraat 97, 2 x bel len. Vlissingen. Te koop Box, Kinderstoel en Wandelwagentje, liefst in één koop. A. Kerkhove, H.' Bcrck- manstraat 5, Vlissingen. Te koop als nieuwe .Bromfiets" (Batavus), met verende vork enz. en 2 losse Hulpmotoren. Koopjes d' Arke 7 Westkapelle. Tel. 209. Gevraagd voor Internaat De Ruyterschocl per 1 Sept. Werk ster voor halve dagen of 2 werksters voor 3 halve dagen- Melden: C. Buskenstr. 29, bel etage, Vlissingen. Bel even op 764 voor uw oud papier. Voor alle soorten 5 ct per kilo. Lompen 25 ct per kilo. C. Lorier. Nieuwstraat 54, Korte Zelke 12. Telef. 764, Vlissingen. Te koop i.g.s.'z. Driewielfietsje. Singel 345, Vlissingen. Te huur Bovenwoning Noordstr. 12, Vlissingen. Te aanvaarden Maandag 23 Aug. a.ej Aanmelden C. Hondsmork, Tamariskenlaan 3, Middelburg. Muntenverzamelaar vraagt Zilve ren munten te koop (géén gul dens of rijksd.) Brieven met omschrijving en prijs onder no. nr. 1738, Bureau v. d.' Blad. Te koop alle maten leren Jas sen, Jekkers en Vesten. Ge bruikte lederen kleding mag worden ingeruild. d'Arke 7, West kapelle. Tel. 209. Hier Lorier komt weer om oud papier. In snippers en in balen komt hij het direct halen. Voor 5 cent per kilo. Korte Zelke 12, Lompen 25 ct per kilo. Telef. 764. Vlissingen. Voor de school: schoolétui's, potlood, gom, schriften, linealen, passers, kleurpotloden, kladblocs, tekenpotloden in 8 hardtegraden, conté, houtskool, driehoeken, te- kenhaken, tekenborden, inkt lappen, punteslijpers, tekenpu naises, tekenpapier, tekendozen, tekencahiers en schetsboeken, potloodstiften. Jo Maes, 5t. Ja- cobsstraat 15. Te koop 2-pers. Bed, 2-delig Kapokbed. Vrijburgstr. 9, West- Souburg. Te koop 400 nieuwe Dakpannen, 's Avonds nü 6 uur. Vliss-str.' 61, Koudekerke. Wie ruilt vrije Bovenwoning voor éénverdiepingswoning of beneden-flatwoning- Brieven on der no. 1739 Bureau v. d.; Blad. Te koop Ameublement met Dressoir en Tafel. Schuit- vaartgracht 213, Vlissingen. Voor school: Boetseerklei, Plak kaatverf in tuben, potjes en bussen. Sitspapier, Steentjes- en Dakpannenpapie.r, karton, hout bord, diverse papiersoorten, hout op papier geplakt (micro-hout), perkamentpapier, versch. lijm soorten, plakfiguren, transfers. Voor naaisters: patroontekenboe ken, plastic maatjes, en patro- nenpapier. Jo Maes, St. Jacobs- straat 15, Vlissingen. Te koop i.g.s.z. een grijze Man tel en twee zomer japonnen, maat 44. Adres Bureau van dit Blad. Te koop Singer Handnaaimachi ne, f 40.Jan van Goyeulaan 10, Vlissingen. Te kocp gevraagd heel laag model Herenfiets. Nwe Vliss.- weg 147, Souburg. Gevraagd een Morgenmeisje. Mevr. Sprenger, Singel 69, Vliss. Schildersverven voor binnen en buiten. Standgroen met 30 pCt. Bremergroen van verschillende fabrieken. Loodwit, plamuur, 6topverf, vernis, kwasten en penselen. Ook synthetische grond verf en lakken. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15. Tel. 2294.' Maakt Uw muren droog: aan de buitenkant met Solotex, aan de binnenzijde met Artekobin. Weet U, wat secomastic is? U kunt er lekkende glasdaken, autoruiten enz. lek-, tocht-, en trilvrij mee vastzetten. Losse wandtegels zitten in een ogen blik blijvend vast, enz. enz. Jo Maes, verfspecialist, St. Ja cobsstraat 15. Te koop z.g.a.n. Stofzuiger Holland-Electro 120 Volt f70 (nieuwprijs f 155z.g.a.n., wol len Vloerkleed 2 X 3 M. f 75.— Witte Broderie Bruidsjapon m. onderjurk en tasje, maat 40-42, f 60.4 M Coccsloper 70 breed f8.7 M Gangloper Bouclé f 14.Prima Keukenkacheltje met buis en plaat (duveltje) f 30.Meeuw6e, Nieuwendijk 2, Vlissingen. Te koop ongebruikte Boeken voor V.M.T.O. voor halve prijs. Aldegondestraat 16, W.-Souburg. Te koop een Herenfiets of ev. in te ruilen voor Meisjesfiets. Marnixplein 41, Souburg. Te koop 2-pits Gasstel, 9 M Gangloper, Lamp en Vulkachel. )Vliss.straat 58, Souburg. Vliegers in 6 verschillende ma ten 38, 52, 68, 82, 98, 113 ct. Vliegerpakketten. Vliegerpapier en Vliegertouw. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen. Te koop i.g.sJz. Tandem, Bad huisstraat 16, te bevragen tot Zaterdag 2 uur; daarna Jozef Israëlslaan 30, Vlissingen. Bezit U reeds spijkerloze Schoe nen of heeft U plan ee te ko pen? „Geen bezwaar", wij zijn speciaal ingericht voor spijker- loze reparatie en 6taan met onze jarenlange ervaring steeds voor U klaar. A. Jilleba, Spuistraat 56, Vlissingen. Te koop 2 Bromfietsen, H. v. d. Heijden, Hobeinstr. 26, Vliss. Wegens vacantie is Drogisterij „De Vijzel", Bet je Wolff plein 1, Vlissingen gesloten van Maandag 23 Aug. tot en met Zaterdag 28 Aug. Vanaf Maandag 30 Aug. hopen wij U weer te mogen bedienen met onze eerste kwali teit Drogisterij-artikelen. Te koop nieuwe groene Meis jes-Wintermantel met capuchon lengte 85. G. Dierikx, Noord straat 29, Vlissingen. Te koop i.g.?.z. 2-plaats electr. Kooktoestel -\- pannen (koopje) Tevens te koop z.g.a.n. Banjo. 'Poortugaalétraat 1, O.-Souburg. Ombcuw op alle spanningen van Electromotoren, dynamo's, trans formatoren, stofzuigers, eto. On der volledige garantie. 15 jaar ervaring. Zeeuws Wikkelbedrijf, Groenewoud 80, Tel. 803, Vliss.i Radiotoestellen in huur vanaf f 1.per week. Gebr.' v. d. Berg, Bellamypark 6, Vliss- Prima gebruikte Radiotoestellen met garantie vanaf f 45.Gebr. v. d. Berg, Bellamypark 6, Vliss. Uurwerken, Goud, Zilver, Cas settes, enz. koopt U in de vak zaak Horlogerie J. Peters, Bel_ 1 amy park 40, Vlissingen. En U weet, Uw geld is daar goed be steedt. Koop daarom nooit zoiets op straat, vóórdat U naar Peters gaat. Ook op gem. condities^ H. W. Harms' Wijn-, Likeur en Gedistilleerdhandel, Vlissin gen, Spuistraat 6, Tel. 2013. Huis van vertrouwen. Franco zending. De muziek die U graag op Uw feest hoort, 's Middags met een welkomstlied en 's avonds met extra luidspreker, 50 amuse ments- en 50 dansplaten met de autorn. Phil, gram! Te huur bij: J. Adriaanse, Walstraat 22, Tel. 461, Muziekschool, Vliss. Pijnlijke en vermoeide voeten? Dan is de vederlichte „Emsold" Sohuimrubber steunzool een wel-i' daad. Voor dames bn heren f 4.75 p. paar. Schoenmagazijn D. Roelse Nieuwstraat 35, Tel. 2488, Vliss.' HUWELIJK. Eenzamen van jong en oud, van alle standen en geloven. Laat toch taiet langer weken, maanden en jaren in stil verlangen naar een trouwe) levenskameraad voorbijvliegen. Ook U kunt door onze huwe-i lijksbemiddelingscrganisatie een oprecht gemeende kennismaking verkrijgen. Vraagt eens inlichtin gen of huisbezoek taan het Ned. Bemiddelings Centrum, Hoofd kantoor Postbus 6037, Amstor-j dam. Speciaal ontvangkantoor te Vlissingen, Beursstraat 7 boven Dagelijks van 26, ook Zaterd. en Zondags.' Voor nw verhuizing groot of klein, moet U bij de fa. Jongew pier en Luitwieler zijn. Nieuw straat 30, Telef. 2559, Molen-! straat 61, Tel. 2794, Vlissingen.' Laat nu Uw Wasketel of Teil galvaniseren, 't Wordt nieuw en zeer sterk. Bodems inzetten. Alle reparaties vakkundig en niet duur. Wij maken voor hengels passende busseen. L. Outermans, Koper- en blikslagerij, Korte Zelke 3 Vlissingen. Vergeet vandaag niet om 'n lekker stukje leverworst te gaan ujt de bekende Slagerij van SchouwCnaar- Uit de hand te koop het zeer goed onderhouden te Vlissingen aan het Bellamy park no. 12. Groot 1 are 35 centiare. Be houdens vestigings-vergunning terstond te aanvaarden. Te be vragen bij NOTARIS J. L. VERHAGEN Badhuisstraat 105 Vlissingen WEGENS VACANTIE GESLOTEN BAKKERIJ BELLAMYPARK 37

Scheldebode | 1954 | | pagina 3