Het Paasfeest nadert Super Luxe - Super Nylon Vacupan Gebit De Gouden Nagel Smaken verschillen Alles voor Uw tuin vindt U bij Walstraat 106, Vliss. Weiger om 4 maanden te SUKKELEN, maar laat Uw mond in één dag verzorgen in de grootste kliniek van West Europa met meer dan 200.000 dankbare patiënten. uitNederland, België, Frankrijk, Engeland, Duitsland, Spanje en andere landen. Wanneer U 's morgens Uw slechte tanden in onze kliniek laat trekken, plaatsen wij nog dezelfde dag een of het geoctrooieerde (zonder gehemelteplaat, muurvast in Uw mond). VACUPAN-NARCOSE wordt toegediend door gespecialiseerde artsen en tand artsen en is absoluut PIJNLOOS. VOLLEDIGE GARANTIE Inlichtingen-spreekuur voor Vlissingen en omstreken op Dinsdag 6 April van 19—21 uur in de bovenzaal van Hotel Dekker, Bellamypark 15, Vlissingen Of schrijft nog heden om inlichtingen en steunt ons werk door lid te worden van de Vacupanvereniging. KliniekOUDE BINNENWEG 132 Secretariaat; CLAES DE VR1ESELAAN 21, Rotterdam-Holland. Telefoon 37519, 51975, 23724. maar alles smaakt beter met REMIA MARGARINE. Harken uit een stuk vanaf 85 ct Hakken vanaf 220 ct Schrepels 90 ct Spaden met 5 koperen nagels 5.45 Tuinslang per M vanaf 60 Ct VerderSproeiers, Gieters, enz. enz, Zie onze etalage Autorijschool „Favoriet". M. B. de Blieck. Pres. Ilooseveltlaan 56 Tel. 380. Vliss. Lid A.N.W.B. Te koop aangeboden v. Delft's Til-op crème Kinderwagen. KL Markt 9. Vlissingen. Ruime voorraad Kanten Kleed jes, van klein tot groot, v.a. 48 eit. Ook grote maten met franje. S. Hollebrandse, Nieu wen dijk 37, Vlissingen. Voor de kinderkamer leuke pa pieren en randen (sprookjes enz.) Voor ondermuren in gangen Lin- crusüa en plastic behang. Voor de Keuken Tegelbchang. Als U voor uw ramen Glaspapier zoekt, slaagt U ook daarvoor bij Jo Maes, St. Jacobsstr. Vliss Gevraagd nette Werkster, voor 2 ochtenden p. week. liefst Donderdag- en Vrijdagochtend. B. Ewoutstraat 48. Leren Daraesjasjes, sportief mo del in blauw," groen en rood f 92.50. Leren h.vesten f 59f 79. Sportjacks rundleder f 95.Le ren jekkers rund f 109f 125. Lange leren jassen en damesman tels fabrikaat Gelmok en Verha. Sportmagazijn „Olympia", Nieu- wendijk 7, Tel. 2817. Ingang tij- delijk: Sarazijnstraat 4. Te koop 2 Werktafels ein 2 Gas- cylinders, 56,50 M3 inhoud. Adres: Badhuisstraat 41. Voor al uw schoonmaakartike len naar Drogisterij „De Vijzel", Betje Wolffplein 1, Daar vindt U prima kwaliteit Borstelwerk, Sponsen, Zeemleer, Waterverf, Johnson-Was, No-Rub e.d. Zie onze Schoonmaakfoldcr. Te koop: een Tandem, in goede staat. Riiwiel-Centrale. Koude- kerkseweg 59, Vlissingen. Te koop Jawa, 250 c.c., innerlijk en uiterlijk in z.g. conditie. Nwe Vliss.weg 454, Middelburg. Te koop kleine Philips Radio en Radiotafel (nikkelbuis). Bouwen Ewoutstr. 1 boven, Vlissingen. Te koop: lang wit communie jurk, leeft. 7 jaar met kroontje en tasje, mooie Poppenwagen, Gramofoon, Wieg, Schoorsteen, klok, Spiegel (antiek). Marnix- plein 23, West-Souburg. Te koop: z.g.a.n. Drum-toestel, nieuwe Amerikaanse uitvoering. Na 6 uur. Pieter Louwersestr. 5, Souburg. Opgelet! En wat denkt U van deze aanbieding Zaterdag op de markt bij Jansen? Khaki-over- hemden vanaf f 3.75. Werkhem- den v.a. f 3.95. Pracht sortering Onderjurken in verschillende prijzen. Kinder-Onderjurken in alle maten. Washandjes 5 stuks f 1.-. Plastic Kinderbroekjes f 0.98 Keukendoeken f 0.98. Theedoeken f0.75 en f0.98. Herensokken vanaf f 0.98. Dames Kousen f 1.50 Werksokken f 1.95. Hoofddoeken f2.25, f2.98. Baddoeken f 1.50. Overhemden f 3.75. Slopen f 1.35. Geborduurde Slopen f 1.65. Schor ten Verpleegsters model f 3.75. Fantasie-schortjes in blauw f 1.75 Rode, groene en blauwe Over hemden f4.98. Heren Pyalma's in de maten 50, 52, f 6.75. Lakens 1.80 M. breed f 5.95. Blauwe Werkbroeken of Overalls. Witte Heren Hemden met bijpassende Slip voor f 2.50. Komt U eens kijken. Daar is altijd wat voor U bij. Let op het juiste adres: Tegenover de Kerkstraat. U zult trots zijn op uw pas schoongemaakte kasten, als U er Kastpapier van Jo Maes in legt. Leuk, fris papier, ook afwasbaar wit en gekleurd, Kastranden, Damast, enz. Punaises, lijm en plakband. Jo Maes, St. Jacobs straat., Vlissingen, Eet nu Spinazie. Zo lang de voorraad strekt prachtige verse Spinazie 45 ct per kg. Dagelijks vers gesn. groenten. Rode kool 20 ct per pond. Savoye kool 20 ct p. p. prima Friese Knolraap 18 ct p. p. Oien 18 ct p. p. Soepgroenten 20 ct per ons. fijn gesneden Wortelen 15 ct p. p. Bloemkool, Kropsla, Tomaten, Veldsla Snijsla, enz. Nog steeds onze goedkope Conserven: Dop erwten 60 ct, Doppers en Peen 55 ct, jonge Sperciebonen 68 ct, prima zachte Snijbonen 73 ct, Appelmoes van Goudreinetten 63 ct, Erwtensoep met worst en kluif 60 ct. Alles per literblik Groenten- en Fruitbedrijf Kes- teloo en' Zoon, Singel 119, Telef. 489. Te koop Electr. ïnventum Com- foor, 2-plaals, 220 V. C. A. Kooger, Spuistraat 6, Vliss. Te koop: Kinderwagen, half Engels model, licht crème, i.z.g.s. voor halve prijs. Walstr. 33 bov., Te koop 2-plaats electr. Kook plaat, 220 Volt, z.g.a.n. f 30. Bouwen Ewoutstr. 32 B, Vliss. Te koop wegens overcompleet i.g.s.z. Bromfiets (Cyclemaster) en i.g.s.,z. Kinderwagen (Mutsaerts) Bonedijkestraat 103, Vlissingen. Te koop: Kanaries. Pioenlaan 19, Vlissingen. Te koop: Damesfiets. Singel 49, Vlissingen. Te koop complete Berini f Ï50. C. Buskenstraat 35, Vlissingen. Te bevr. 92 uur. Damessportjacks, nieuwste fcno- dellen, diverse kleuren, zeer sportief, f 19.75. Heren field- jacks f22,90. Spijkerbroeken Damesmaten f 8.90, Heren f 9.75 Zeiljoppers, Trainingspakken enz. Sportmagazijn „Olympia", Nieu- wendijk 7, Tel. 2817. Ingang tij delijk: Sarazijnstraat 4. Fondant-eitjes 2 ons 35 ct, Paas- bonbons 35 ct, Choc, eitjes 55 ct per ons. Paaseitjes II/2 ons 25 ct. Centrum, Kerkstraat 6. Te koop: ijzeren 1-pers. Ledi kant. Asterlaan 3, Vlissingen. Als U schilderen gaat, leveren we alle materialen: Grondverf, Puimsteen, Kwasten, Stopverf, Plamuur, Schuurpapier, Glans- verf, Lakverf. Zoekt U verven, waaraan hoge eisen gesteld moe ten kunnen worden, zowel klas sieke als synthetische? Wij hebben verschillende merken in voorraad U weet het: „Verf van tube tot vat". ,Jo Maes, St. Jacobsstraat Vlissingen. Naaimachine te koop in pracht Salonkast, merk Singer. Nog met garantie: te zien Steenhuisstraat 31, Vlissingen. Te koop: Costuum en groene Broek, i.g.s.,, m. 46. 2 éénpers. Ledikanten m. bedden. Bilder- t^ijklaan 8, Vlissingen. Te koop: lichtgroene Meisjes-zo mermantel, lengte 118; 4 paar open lakschoentjes, maat 38; 4 Zomerjurken z.g.a.n. lengte 110- 115. Padvindersuniform (muts, enz.). Dressoir, Theemeubel, Demi, lichtgrijs, m. 54. Spot koopje. Beatrixlaan 127, Vliss. Tussen 6 en 8 uur. Te koop donkerbl. kamg. Cos tuum, kl. h. m., in goede st. Bonedijkestr. 219, Vlissingen. Te koop Hennen, broed '53, in volle leg, Vliss.weg 38, Koude- kerke. Te koop: 2-pers. Verenbed m. peluw, 1-pers. houten Ledikant. Kasteelstraat 16, Vlissingen. U wenst goede Muziek op uw feest? Voor receptie met wel komstlied en avondprogramma. Zowel autom. Philips' Gramo foon, alsook orkest met micro foons. Bespreken bij: J. Adriaan- se, Walstraat 22, Tel. 461, Mu ziekschool, Vlissingen. Onze Speciaal-Vernis is werke lijk iets aparts voor Stoelen, Ta fels en Buitendeuren. Zelfs soda tast deze vernis niet aan. Schoon maaktijd is de tijd om schoon maak onder de houtwormen te houden. Onze Houtworm-Dood is een probaat middel. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen. Te koop: 4 Clubs, 1 Thee tafel, Schemerlamp, eiken Kast je, rond Tafeltje, Adres Bureau van dit Blad. Met het Voorjaar is de aanvoer van onze fijne Boerenboter weer groter. Profiteert er van. Zuivel handel Polderman, Glacisstr. 140 Doe als velen, laat uw Waske tels enz. galvaniseren, gratis af halen en thuisbezorgen en U ge bruikt er één van ons. Als nieuw en veel voordeliger, ook alle reparaties aan oud koper, tin, aluminium enz. zijn vakkundig uitgevoerd. Vraagt prijs bij: L. Outermans, Korte Zelke 3, Vlissingen. Goudreinetten; 4 of 5 pond, Gol den Delicious en Jonathan 5 p. Zoete appels, de laatste 6 pond één gulden. Stoofperen 45 ct per kilo. Centrum, Kerkstr. 6, Vliss. Te koop dubb. blank eiken Boe kenplank. i.g.s.z. Wandelwagentje Box en Kinderstoel. Hendrik de Keyserstraat 6, Vlissingen. Te koop 2 fWerkjasjes en 2 paar Werkschoenen, m. 43. Te bevr. Bureau van dit Blad. Te koop: Damesfiets, compleet met lamp en tassen. Joost de Moerstraat 28, Vlissingen. Met Vitello-Koudwaterverf gaat het altijd! Vraagt het uw vrien den en U wordt ook een enthou siast gebruiker. Frescolithe kan met water gereinigd worden, is ook geschikt voor buiten. Wit kwasten, blokwitters, voor leek en vakman. Jo Maes, Verfspecia- list, St. Jacobsstraat 15, Vliss Aardappelen schaars, toch hebben wij nog éen flinke partij prima aardappels aangekocht. Probeert U ze eens. Groentehandel Polder man, Glacisstraat 140. Te koop: Kinderstoel, i.z.g.st.y Prijs f 17.50 Beatrixlaan 5, Vliss. Naaister kan nog enig werk aan nemen. Pres. Rooseveltlaan 133, Vlissingen. Mutsaerts Duofold Kinderwa gen, tevens Wandelwagen, i.g.st. Scheldestraat 46 boven, VÜ6S. Te koop lange zwarte Herenjas, geschikt voor Lijkdienaars en Dressoir, Rozenhof 4, Vliss. (bij Hogeweg). Wenst U midweeks iets lekkers op de boterham, voor weinig geld, koopt dan onze bekende Boeren-hoofdkaas, voor 25 ct p. ons. Slagerij Schouwenaar, Bell.- park 16, Tel. 2747, Vlissingen. Te koop 125 c.c. Motorrijwiel Eysink. i.z.g.s., f 250.v. Ge- mert, Nic. Beetslaan 5, Vliss. Te koop: moderne Kinderwagen z.g.a..n., Stenenbeer 6, Vlissingen ((bo ven Postk antoor). Te koop prima Motor 125 c.c. J.L.O., z.g.a.n. banden, Koopje. Nè 5 uur. Verk. Quakkel.str. 116 Vlissingen. Te koop Mantelcostuum m. 40, 2 paar Schoenen, m. 38, Wasteil (gr. maat), Kookplaat 220 Volt, Wafelijzer, Bonedijkestraat 111, Vlissingen. Te koop i.g.s.z. Buffet (eiken) VlisB.straat 128, Koudekerke. Te koop: Radio met Radiotafel, Leliënlaan 16, Vlissingen. Te koop: witte tule Sluier f30, Havendorp 453, Vlissingen. Te koop: 2 grijze Zomerman tels, m. 42, Kasteelstraat 42a, Vliissingen'.' Te koop: Wasbok met wringer en Wasbord, groot model Vloer kleed. Bevragen De Waard, Bui tenhaven 2, Vlissingen. Onze eieren zijn alle op vers heid gecontroleerd. Gegarandeerd vers dus. Zuivelhandel Polder man, Glacisstraat 140. Te koop z.g.arn. Kinderwagen Wandelwagentje, Reiswieg, H.-' rijwiel, Pres. Rooseveltlaan 163. Te koop; Werkfiets met licht en Damesfiets. Singel 311, Vliss. Te koop: Jonge Konijnen. Pad- weg 80, O.-Souburg. Modevakschool Ensaid opleidings «ursus voor Costumière en Cou peuse voor meisjes vanaf 14 j. en ouder. Lerares E. E. Spapé Obijou, Kanaalstraat 15, Oost- Souburg. Te koop 7 jonge Eenden, aan de leg, en Keukenkachel, Middelb.- straat 82, Souburg. Te koop Damesrijwiel met licht, Koopmansvoetpad 2, Souburg. Gevraagd 2-pers. Opldapbed en Radio te koop. Middclb.str. 69, Souburg. Te koop: 4 Stoelen en 2 Arm stoelen, leren bekleding en Ra- dio. Voorstraat 18, W.-Sonbnrg.i Gevr. te Vlissingen voor 14 dg. eind Juli-beg. Aug., woonk., -f- 2 slaapk. met keuken, voor 4 pers. Br. onder no.. 1667, Bureau van dit Blad. Te koop nieuw groot Vloerkleed en Wringcrbok. Scherminkel- straat 10 ben., Vlissingen. Als U nu werkelijk uw kamer wilt verfraaien, moet U de stalen van ons behang eens bekijken, 'n Lust voor het oogl Een uitge zochte, prima geslaagde collectie, brede, voordelige rollen. Vraagt een van onze gratis reclameboek jes en U zult zien, dat we niets te veel gezegd hebben. Om te be hangen plakmeel Baas Boven Baas of Jo Maes-Piakmeel, ge heel vlekvrij, grondpapier, be- hanglinnen, deurzink, deurpla ten. St. Jacobsstraat 15, Miss. HUWELIJK. Eenzamen van jong en oud, van alle standen en geloven. Laat toch niet langer weken, maanden en jaren in stil verlangen naar een trouwe levenskameraad voorbijvliegen, Ook U kunt door onze huwe lijksbemiddelingsorganisatie een oprecht gemeende kennismaking verkrijgen. Vraagt eens inlichtin gen of huisbezoek aan het Ned. Bemiddelings Centrum, Hoofd kantoor Postbus 6037, Amster dam. Speciaal ontvangkantoor te Vlissingen, Beursstraat 7 boven. Dagelijks van 26, ook Zaterd. en Zondags. Voor uw verhuizing groot of klein, moet U bij de fa. Jonge-' pier en Luitwieler zijn. Nieuw-1 straat 30, Telef. 2559, Molen straat 61, Tel. 2794, Vlissingen. Ombouw op alle spanningen van Electromotoren, dynamo's, trans formatoren, stofzuigers, etc. On der volledige garantie. 15 jaar ervaring. Zeeuws Wikkelbedrijf. Groenewoud 80, Tel. 803, Vliss. Behoed Uw hulpmotor voor on nodige slijtage T Gebruikt de be-' kende Orion tweetact-olie. Ver krijgbaar bij Hulpmotor- en Rij- wielbedrijf Aart Klip, Groenewoud 3133, Vlissingen. Mevrouw, wanneer Uw Naai machine lust, draad of naald breekt, tob dan niet .langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over uw machine, prijs en service, zeer tevreden. Pfaff Naaimachinehandel. Pijnlijke en vermoeide voeten? Dan is de vederlichte „Emsold" Schuimrubber steunzool een wel daad. Voor dames en heren f4.75 p. paar. Schoenmagazijn D. Roelse Nieuwstraat 35, Tel. 2488, Vliss. Wij verkopen uitsluitend goede kwaliteit binnen- en buiten banden.1 Diverse bekende mer ken, zoals Vredestein, Hevea en Dunlop, Rijwiel- en Hulpmotor-' banden. Diverse prijzen. Rijwiel en Hulpmotorbedrijf Aart Klip, Groenewoud 3133, Telef. 477, Vlissingen. I De Scheldebode wordt gelezen AFSCHEID AS§. RIJKSBEL. J. HORMES Vorige week heeft de heer J. Hormes, ass. Rijks-Belastingen, dei dienst met pensioen verlaten. De dienstgeleider van de post Vlissingen, de heer P. Zuydweg, roemde de samenwerking en sprak zijn grote erkentelijkheid uit, terwijl hij namens de collega's enz. een enveloppe met inhoud overhandigde. De Ontvanger, de heer G. H. van der Heide, dankte de h'ebr IJormes voor de wijze, waarop hij steeds zijn werk verrichtte. Da heer M. Quist sprak als oud dienstgeleider en de heer K. van der Molen dankte speciaal voor de medewerking tijdens de periode, dat spreker wnd.-Ontvanger was. De heer J. van Keulen memoreerde geheel op rijm de persoonlijkei lei genschappen van de heer Hormes en dankte voor de collegialiteit* In eer. gloedvolle speech bedankte de scheidende en pree6 de uit stekende geest, die er in Vlissinggen heerst, welke hij in zijn ambte lijke loopbaan nergens zo aantrof, een betere post bestaat in heel Nederland niet, aldus spr.; hij wekte de jongeren op de goede geieet te bewaren. Aan het slot bleef men nog enige tijd gezellig bijeen, om op waardige wijze afscheid te nemen van een algemeen geacht ambte naar en een gewaardeerd collega. PASSIESPEL „DE KRUISWEG" Volgende week Dinsdag 6 April a.s., omj 8 uut wordt in: de Noor*" derkapel door de voordrachtskunstenaar Coos van Hoboken bovenu staand spel opgevoerd. In „De Kruisweg" ziet een groepje van vier toeschouwers de Here Jezus van Pilatus naar Golgotha gaan. Al het lijden waarvan zij getuigen zijn, geven zij stil en eenvoudig weer, en wij die luisteren worden er onweerstaanbaar in betrokken en voelen, dat de geest die dit spel bezielt, is, die van de ver zoenende liefdek (li Zo wil dit stuk een heenwijzing zijn naar het smartelijk lijden en de smadelijke dood des kruises, naar al de smarten, die Christus gedragen heeft als middelaar tussen de zondige mensheid en God. GROOT AANTAL WONINGZOEKENDEN Het huisvestingsprobleem blijkt voor Vlissingen nog steeds een ernstige studie te zijn. Hoewel een flink aantal woningen door de thans in afbouw zijnde blokken binnenkort besohikbaar zal komen, blijkt, dat er nog steeds grote achterstand is, terwijl het aantal woningzoekenden voortdurend in stijgende lijn gaat. Per 1 Jan. 1952 was het aantal ingeschrevenen 1162, in Jan. 1953 was dit opgelopen tot 1348, om pier 1 Maart 1954 een aantal van 1684 te bereiken. Een niet onbelangrijk aantal van de in aanbouw zijnde woningen zal aan het personeel van de Kon. Mij. „De Schelde" worden toegewezen. Door het thans toegewezen bouwvolume zal het vermoedelijk verder stijgend aantal gegadigden voorlopig niet kunnen worden geholpen.

Scheldebode | 1954 | | pagina 3