C+ J+ Maas Drukkerij v. d. Hoeven Knuijt H. v. d. Heijden SNOEKJES Stoomwasserij „Edelweis" FLINKE MEISJES Een fijne glasbril staat bijzonder, Onze sortering is een wonder. Snoekjes wor den aangeno men tot Woens dagavond 6 uur SPECKENS' Brood- en Banketbakkerij Goedkoop en goed als Maas 't doet GROTE WIELERWEDSTRIJDEN Mooie Passerdoosjes reeds vanaf 2.95 Fijne leren dubbele Schooletui's 2 47 Prima Tekenpotloden in blikken doosjes van 12 stuks 1.95 Prachtige Linialen vanaf 38 cent Ballpennen vanaf 75, 85, 120 ct Prima Vulpotloden 125 cent De echte „Criterium" iets bijzonders 2.95 Schoolagenda's vanaf 75 cent 't Is toch een gezellig krantje Meisje voor elke morgen Singel 271 Vlissingen n vraagt enige Noordstraat 44 Vlissingen RIJWIELHANDEL wegens vacantie gesloten van 8 t.m. 13 Sept. Zaterdag SPECIALE RECLAME KUIPERS' Bakkerij Vogelpark - Speeltuin Veerseweg, Middelburg Hei uitstapje v. d, Zondag Prijs 90 cent per 15. woorden Elk woord meer 6 cent prima geperforeerd. Slechts 25 cent .Drukkerij van der Hoeven Knuijt BETJE WOLFFPLE1N - VLISSINGEN Het KOEKJE van de week van 4 t.m. 6 September Arnhemse Meisjes heerlijk gecarameliseerd korstkoekje 200 gram 60 cent Javakoeken Als sneeuw voor de zon verdween dit nieuwe stuksartikel vorige week. Dus nogmaals 5 stuks 60 ct. Amandelmarsepainbonbons per 100 gram 55 ct Volgende week van 8 t,m. 14 September is onze zaak wegens vacantia gesloten. voor strijk- en mangelafdeling 1 DEZE WEEK 10 Kilo prima Aardappelen 100 ct. (afgeh. winkel) Stoofperen Handperen Handappels Smeltappels Tomaten 5 pond 25 cent 3 pond 25 cent 3 pond 25 cent 4 pond 25 cent 2 pond 25 cent Gesneden Snijbonen Gesneden Soepgroente Gesneden Andijvie Gesneden Rode kool Gesneden Savoye kool per pond 25 ct per pond 15 ct per pond 15 ct per porfd 20 ct Al deze panklaar-groente wordt door ons met de meeste zorg behandeld Oude Markt 16-18 - Vlissingen - Telefoon 2632 Z.W.C. ,.De Scheldemond" op Zaterdag 13 September, aaavang.,3 uur in het Bellamypark Voor gewone fietsen (geen wielrenners) 25 'ronden en een gecostumeerde wielerwedstrijd, 200 gulden aan prijzen. Deelnemers kunnen zich opgeven tot uiterlijk 10 September bij Kees in het Bellamypark LEO HELDER, BELLAMYPARK 38 Höbeinstraat 26, Vliss. SPRITSKOEKEN 10 stuks van 80 voor 65 ct» Tlieuwendijk 53. Telefoon 2478 Vlissingen Gevraagd Mevrouw Lijnzaad Koudekerkseweg 9, Vliss. Te koop een éénverdieping6- hufsje en tevens nachtkastje. Te bevragen: Havendorp576, Vliss. Te koop een z.g.a.n. Divan. Nijverheidsstraat 4 hov., Vlis singen, na 6 uur. Geeft Uw Snoekjes vroegtijdig op Tot Woensdags n.m» 6 nar worden ze aangenomen Uw adres voortropische Vogels kanarie?, prachtige sierkooien, alie mogelijke vogelzaden, hon- densportartikelen, hengelsport- artikelen, medicijnen voor elk dier is de grootste engoedkoop- ste Dieren speciaalzaak in Vlis singen „Het Zaadhuis" Groe- newoud 63, telefoon 767 In de Feestweek hebben veel mensen onze toonkamer bezich tigd. Zij is nog voor ieder gratis toegankelijk. Onze prachtsorte- rlng tropische Vis is nog altijd verkrijgbaar tegen de laagste prijzen. Ook aquaria luchtpom pen en planten vindt U bij ons in grote sortering, „Het Zaad huis" P. Sluis' Ochtendvoeder, ge mengd graan met zonnepitten, eerste soort 5 K.G. voor f 2,25, Prima los ochtendvoeder 5 Kg. voor f 2,25. Eerste soort dui- venvoer. Wees niet abuis, koopt in „Het Zaadhuis" de grootste zaak met de laagste prijzen, Groenewoud 63, Vlissingen, telefoon 767 Wij hebben nog prachtige jonge hennen, (alle ingeënt). „Het Zaadhuis" Groenewoud 63, tel, 767, Vlissingen Jonge Herdershonden te koop (Mechelse), Rozengracht 8, Tuin dorp, Vlissingen Te koop i,g,s.houten2-persoons ledikant, Wilhelminastraat 16, Souburg Deze week kunt U weer profite ren van de geweldige koopjes in „de Hal", Noordstraat 80, Vlissingen Prima grote aardappelen, 10kilo voor een gulden. Pracht sper- clebonen 40 cent per Kilo in „de Hal" Noordstraat Triumf! Triumf ITriumf een van de beste handperen, 3 kilo voor 50 cent in „de Hal", Noord straat 80 Eet nu fruit. Zure of zoete moes en handappelen 10 kilo voor 75 cent, Beste stoofperen 10 kilo voor 75 centin „de Hal", Noord straat 80, Vlissingen Prima kropsla 6 voor 2s4:ent. Grote uien 2 kilo 35 cent, Reuze pracht bloemkool 35 cent in „de Hal" Telef, 2792, Vlissingen Wegens vacantie is Drogisterij „De Vijzel", Befje Wolifpleln 1, Vlissingen gesloten van Maandag 8 t.m. Donderdag 11 September, Vanaf Vrijdag 12 Sept, weer geopend Te koop Davo Kookhaard met oven, als nieuw, Verlorenland- straat 2, Vlissingen Regelt zelf de muziek op Uw feest. U zet 10 platen op en een half uur non stop de mnziek die U graag hoort, metdeauto- matische Philips Gramophoon en extra Luidspreker en micro foon te huur bij J. Adriaanse, Walstraat 22, telefoon 461,Mu ziekschool, Vlissingen De handperen van 3 pond 25ct. zijn Bnré Hardy, het fijnstevan het fijnste, C. Maas, Oude Markt Vlissingen De tomaten van 2 pond 25 ct. zijn le soort en fijn rijp, C. Maas, Oude Markt, Vlissingen De stoofperen 5 pond voor '25 cent, roept iedereen o^er. Zij zijn heerlijk. C. Maas^ Oude Markt, Vlissingen De handappels 3 pond voor 25 cent zijn edel van smaak en heerlijk zacht. C, Maas, Oude Markt, Vlissingen Oaze smeltappels 4 pond voor 25 cent geven U een zeer fijne moes. C. Maas, Oude Markt, Vlissingen Voor het huren van glaswerk en serviesgoederen het beste adres P.W. Marij3, „Concordia" Palingstraat 25, Vlissingen Te koop een motor, merk „Maico", als nieuw, pas Ingere den tevens een bakfiets i.g.st. Verplanke, Ijzerwaren, Kasteel straat 55, V1f««tncrpn Filius biedt U deze weekT Prima grote flanellen lakens 180x225 f 9,55 Half-woilen 2-persoons dekens in 4 kleuren f 19,95,1-persoons f 16,95 Filius Textielwinkels. Enkalons, Nylons, Perlons enz. Ook hierin een ruime sortering in alle prijzen Filius, Oude Markt 24, Schelde- straat 50, Vlissingen Rijdt veilig met een goede Rijwielverlichting van Rijwielbe- drijf Aart Klip, Groenewoud 31, Vlissingen, tel. 477 Laat van Uw oude jas een voor uw zoon of dochter maken,ook genegen aan huis te naaien Adres bureau van dit blad Te koop keukenfornuis (wit) f 20,Tussen 6 en 7 uur Rembrandtlaan 92bov, Vlissingen Te koop 100 M2 bruine bonen, (Kogelbonen) Keersluis 1, Vliss. Opgelet! Deze week als extra reclame 1 Liter Schilletje, zeer fijn voor f 2,50, Alleen bij Hil- dernisse. St. Jacobsstraat 24, Vlissingen Ook deze week nog Goudse Moppen, bekendmakingsprijs 250 gram voor 65 cent,Bakkerij „De Klok" Walstraat 41, telef. 2615, Vlissingen Een zee van licht met een goede Rijwiejlamp van Rijwielbedrijf Aart KJip, Groenewoud31. Vlis- ^WSSs»1-477 Per I «October aanvang nieuwe Cufsïfs T'akschrlft en Etalage schrift, Aanmeiden Joh.O.Smits Groenewoud 59 ben. tel. 2628, Vlissingen Te koop een herenrijwiel, Na 6 uur Pioenlaan 5, Vlissingen -k Te koop wit Keukenfornuis Bellamypark 27 ben., Vlissingen '^endin^ié De nieuwe bending Nfcorse „Vijzel" Levertraan is ontvangen Onveranderde kwaliteit, verlaag de prijs bij Drogisterij „De Vijzel", Betje Wolffplein 1, Vlis singen. Koop nog heden een fles, de R is weer in de maand Voor een goede Rijwielverlich* ting naar Rijwielbedrijf Aart Klip Groenewoud 31, Vlissingen, tel. 477 Te koop Prima Radiotoestel. Zwarte en bruine suède schoe nen maat 39, Kasteelslraat 51, Vlissingen Het haar is het sieraad van de vrouw. Laat het daarom vak kundig behandelen bij Kapsalon Goormachtig Spuistraat 58, tel. 2641, Vlissingen De mooie foto's van uw reis herleven door onze prachtver- grotingen op speciaal papier of op filmstroken, levensgroot ge projecteerd. Vraagt vrijblijvend inlichtingen bij Fotohandel J.j. Back, St, jacobsstraat 27, Vlis singen, telef. 2336. Goed nieuws voor slechthoren denZo juist ontvangen de nieuwste „Audium" hoorappa- raten. Kleiner en mooier voor dezelfde prijs. Tevens voor zeer zwaar slechthorenden de nienwe Super Power modellen.Vrijblij vend demonstratie. Steeds voor radig de bekende „Berec"batte rijen. Instrumentenhandel J. Bsck, St. jacobsstraat 27, Vlis singen, tel. 2336 BaÓ&oor Optiek. Zo juist ont vangen de nienwste Amerikaan se Brilmonturen en luxe brll- étui's, exclusieve modellen. Te vens prachtsortering moderne leesglazen en de nieuwste baro meters met millibaren schaal verdeling. Optiekhandel J. J. Back, St. Jacobsstraat 27, Vlis singen, tel. 2336 Te koop: Damesfiets f 25.— Adrlaan Verdoelstraat 2, Vliss. Te koop zware winterjas f 10t Meisjesmanteltje, lengte 57 cm' lino1'! 33**, Phaff, Middelburg. Wij repare ren alle marken machines. A. J. van Oevelen, Lange Delft Middelburg, Tel. 3864. Phaff, Middelburg, Handnaai machines uit voorraad leverbaar A. J. van Oevelen, Lange Delft, Middelburg, tel, 3864 Hebt U wat te verven of te stomen, moet U bij Feij, Kasteel straat tri, Vlissingen komen Reparaties aan alle electro mo toren, dynamo's, transformato ren stofzuigers enz. Gratis des kundig advies Zeeuws Wikkel- bedrijf, Oroenewoud 80, telef. 803, Vlissingen Ensaid Modevakschool en Kunst- nijverheid-onderwijs en opleiding Lerares E, E, Spapé-Obyou. Kanaalstraat 15, Souburg Te koop vaste wastafel, over compleet wegens verhuizing. Te bevragen: de Leeuw, Singel 93, Vlissingen Net kosthuis gevraagd. Brieven onder no. 1263 bureau v. d. blad Kleurpotloden van Faber, Caran d'Ache, Bruynzeel,Conté, Water verfdozen van Talens, Rowney, Reeves. Talens' olie-, plakkaat- en waterverven. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Caran d'Ache. Faber, Bruynzeel tekenpotloden in verschillende hardtegraden, kneedgummi, te kenpapier, houtskool. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Goede, stevige schoolétui's pa troonpapier en knipboeken, baaistersmaatjes. jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Voor de kleuterschool, materiaal om te kleuren, te vlechten, te plakken, te knippen, te prikken, te boetseren, te tekenen, te vou wen enz. Vraagt om een geïl lustreerde catalogus, gratis ver. krijgbaar bij [o Maes, St.Jacobs straat 15, Vlissingen Maakt vóór de winteruw kamers gezellig met een nieuw behang. Veel frisse, artistieke gebloemde behangselpapieren tegen spot goedkope prijzen, Jo Maes, St, Jacobsstraat 15, Vlissingen Prima Glanslakverf voor binnen- en buiten. Vernissen vpor meu belen. Vloerlakbruin. Plastlc- emaillelak, een prima lak voor rijwielen, gasstellen enz. Vuur- en stootvast. Voor verf naar de vakman Jo Maes, St. jacobsstraat 15, Vlissingen Te koop een as met veren, ventwagen en overjas voor Zee- vaartscholler. Na 6 uur Graven straat 64, Vlissingen Let op! wij solderen thans ook alle alluminlum voorwerpen on der garantie. Niet duur en solide Verzinken van teilen enz, Koper- en Blikslagerij L.Outer- mans, Korte Zelke 3, Vlissingen Auto te huur zonder ehauffeur, prima wagens, billijke prijzen. Gebr. de Baar. Kanaalweg, Mid delburg, tel. 3363 Kinderjurken, manteltjes. jasjes, blouses, truitjes, broekjes. Rib fluwelen jasjes, Regencapes enz Mej, Poppe, Gravenstraat 86, Middelburg Souburg. Aan huis teontbfeden iedere Dinsdag Mevr. A.Sibbes Voetkundige voor pijnloze be handeling van likdoorns, kalk- nagels enz. a f 1.75 per behan deling. Tevens steunzolen naar gipsmodel verkrijgbaar. Olyslager, drogisterij, Kanaal straat, Souburg Te koop witte bruidsjapon met toebehoren, maat 38-40. Vtrl. Paul Krugerstraat 420. Vlissingen Te koop Koopvaardlj-uniform, (maat 46). Hyactnthenlaan 22, Vlissingen Gevraagd Hulp in huishouding bij bejaard echtpaar in Vlissin gen voor"halve dagen.Zaterdags en Zondags vrij. Brieven onder no. 1262, bureau van dit blad Voor het huren van glaswerk en serviesgoederen het beste adres P.W. Marijs, „Concordia1 Palingstraat 25, Vlissingen Te koop salon f 225.hand- naaimachine f 125Breestraat 4, Vilsslngen, v.m. 12 uur. Te koop i.g.s.z. herenrijwiel, Bloemenlaan 22, Vlissingen Te koop haardkachel. Adr. B*ouwerlaan 17, Vlissingen Te koop Hand-wasmachine f 30 koopje Vondellaan 17, Vlissingen Te koop prima kippenhok met grote ren, z.g.a.n. kinderwagen, wieg, z.g.a.n. vulkachel, heren- rijwiel. Jac. v. Ruysdaellaan 30, Vlissingen Te koop pracht meisjesmantel lengte 83 cM. en kinderbedje. Ridderspoorlaan 19, Vlissingen Zeer goede Cognac f 5,25 per fles, f 2,70 per Va f'es. Harms' Gedistilleerdhandel, tel. 2013, Vlissingen Te koop wijnrode Haardkachel, z g.a.n. Pres. Rooseveltlaan 738 Vlissingen, na 7 uur. DRUIVENFEEST TE GROEDE. Naar wij vernemen organiseert de Vereniging voor Vreemdelingenverkeer te Groede op Zaterdag 15 Sept. a.s. een groots opgezet Druivenfeest, zulks in nauwe samenwerking met de Westlandse Bond van Druiven- kwekers en het druivencomité Naaldwijk. Behalve de leden van dit comité zullen op het feest te Groede ook aanwezig zijn de pas gekozen Westland se Druivenkoningin 1952 en de Burgemeester van Naald wijk, de heer Hoogenboom. De nadere bijzonderheden van dit voor West-Zeeuws- Vlaanderen zo unieke feest hopen wij te kunnen publi ceren in ons nummer van volgende week. OPENING DAMESKAPSALON Jl. Zaterdag opende de heer J. Corbeel zijn dameskapsalon. Van de zijde der dames bestond die dag een flinke belang stelling. Het geheel ziet er keurig verzorgd uit. Een smaakvolle etalage en een goed ingerichte verkoopruimte, daarachter de salon, welke verdeeld is in vijf ruime afdelingen, waarin ge plaatst een gemakkelijke zetel, waarop de komende cliënte zich rustig en op haar gemak zal gevoelen. Moderne kapinstallaties staan ten dienste van het publiek, welke met vakkennis bediend zullen worden, om het sieraad der vrouw naar genoegen te verzorgen en haar uiterlijk te verfraaien. Wij twijfelen niet, of de ondernemer zal zijn best doen, het zijn clientèle naar de zin te maken. Noordstraat 44 Vlkcinnnn ilir Tolof 9077

Scheldebode | 1952 | | pagina 3