VOOR GEHAKT MOET U BIJ VAN STEE ZIJN JANSSEN 1 MOTKÉ. Ontvangen te openen. Vismaal- tijd. Gezonde maaltijd Bij Lensvelt kopen is geld besparen 1 Fa. LENSVELT Co Doktersdienst Apothekersdienst Alle maten Trainingsbroeken in bruin en donkerblauw, beste kwaliteit en prima pasvorm. Interlock Kinderondergoed, goede kwa'iteit en zeer lage, prijzen, Ook Kijo tricot Kinderhemdjes en broekjes. Het bekende adres voor degelijke goederen Nieuwendijk 25 Vlissingen LANGS DE VLISTO-STANDS De Vlisto-tentoonstelling is een groot succes geworden. De voorzichtige schatting, waarop deze tentoonstelling was opgezet, was: 5000 bezoekers, welke raming met enkele duizenden is over schreden. De Vlissingers hebben er dan ook iets goeds van ge maakt. Fraaie stands, vaak geheel zelf ontworpen en uitgevoerd, maakten dat de bezoeker bij een rondgang langs de stands van de ene verrassing in de andere kwam. Na het spannende mo ment bij de kassa, waar het nummer van het entréebiljet vele mogelijkheden bood, passeerde men allereerst de plasticzolen, de kofco, waar menig bakje troost is uitgedronken en de in drukwekkende stand van de Fa. du Fossé met meubelstukken waarvoor menig paartje en vele ouderen verlangend stonden te kjjken naar het aanlokkelijke interieur. Via de glanzende Sola- artikelen van de Firma De Nijs, Hefa en Van der Maden, en de Loretti-artikelen, kwam men voor de demonstrerende dames met de stoppax-apparaten. In de grote zaal aangekomen werd men begroet door de veel zijdige aanprijzingen van de Fa. Grootjans met de Teoflux lak, velouté behangselpapier met geperst tapijtstof erin en het voor lichteffect gevoelige tekko-behang, dat vooral voor openbare gelegenheden grote mogelijkheden biedt. Wat huiverig, maar spoedig gerustgesteld, kon men de glazen treden van de Fa. F. O. G. Prins en Zonen bestijgen, om ogen te kort te komen voor de bijzondere collectie glas met kleuren- bewerking. Ventevogel's assurantiebedrijf opende nieuwe mo gelijkheden voor ziekenhuisverpleging- en operatieverzekering, waarvoor tijdens de tentoonstelling onverwacht veel liefhebbers bleken te zijn. De massale recfetme van dit bedrijf voor de Neder landen van 1845 zal hieraan niet vreemd zijn geweest en menige bezoeker loopt nog te puzzelen met de schuifpuzzle of dooft zijn sigaret uit met de dover, van welke artikelen honderden exem plaren werden uitgereikt aan de 9-nummers. Voor zichzelf spre kend was deze stand, die keurig verzorgd de uitslaande brand vertegenwoordigde en ieder waarschuwde voor dit gevaar. Ook de verfbron van de Fa. Gillissen en Zoon met de Plastic Ralstonverf in 25 prachtige kleuren, lokte tot het hanteren van de verfkwast. Wasserij Edelweis demonstreerde vakkundig strijken en toonde aan hoe belangrijk het gebruik van de watersoort is bq het wassen om een goede teint te verkrijgen. Voor de dames was het aantrekkelijk de collectie Hollandia- textiel te bekijken van de Firma's Stezo, M. Meerman, P. Ste- ketee, Magazijn de Ster, L. Filius, Gez. Labruijère en Haccou, om even verder te staan dromen bij Hooijdonk's modes en lief tallig bruidje. Kees van der Linden liet zijn Van Hauwaert likometers vreten en had als beste raad: Beter een lamp kopen, dan tegen de lamp lopen. Een beklimming van het toneel bracht vooral de zakenman in zijn omgeving bij de fraaie bureaux van Kampoda. Rijwielhandel Lefèvre toonde het verschil aan tussen de oude fiets met hoog wiel en de moderne, alsmede de Berini en Mosquito bromfietsen. De firma Wegeling stelde ieder in de gelegenheid voor een matige vergoeding zijn vulpen te voorzien van naam, waardoor dit kostbare kleinood mogelijk terug op de bestemming kan komen bij verlies. Overigens was er gelegenheid genoeg voor eventuele verloren schaapjes een goede in de plaats te kopen. Bobbe's modehuis leerde ons, dat de wollen Jersey minder beperkingen oplegt dan veelal werd verondersteld. Vele dames zullen ook deze overtuiging hebben opgedaan. In de wolhoek concurreerde men in kleurensoorten met de bloemen van bloemisterij Witte en ongetwijfeld zullen de firma's P. Steketee, Stezo en Zonnebloem (Berg) succes hebben gehad met de naderende koude dagen in zicht. De press-cooker van C. v. d. Maden is niet koud geweest. Van het ene menu viel hij in het andere en de opstopping voor zijn stand bewees, dat deze pan vele harten zal gaan veroveren, vooral daar de liefde toch door de maag blijkt te gaan. In de koffiekamer smaakte de Eru-kaas met toast zeer goed, terwijl beschuitfabriek Guérand onuitputtelijk bleek in de soorten biscuits en andere lekkernijen. De Visco-ijsverkoper profiteerde van de warmte in de drukke zaal en de heer Poppe toonde dat de Melkinrichting Walcheren een belangrijke bijdrage kan leveren in het verstrekken van zuivelproducten. Hoewel in de Rolluikenfabriek Zeeland de luiken neer waren, bleek de stand toch toegankelijk, terwijl zijn buurman Buijs en De Koning zich niet ontzag lepels en vorken door te zagen om te bewijzen dat Pako Meta door en door kwaliteit bezit. Licht, kracht, radio en televisie was vertegenwoordigd door de Fa. L. J. van 't Westende, waar de Hoover wasmachine lustig draaide. Via reukvolle Farina eau de cologne en smaakvolle Maggi- soepen bereikte men weer de hal, waar sigarengrossierderij De Jong de mannen deed watertanden met grote luxe sigaren en andere rokerij. De Sperwer had zich teruggetrokken in de zijkamer, maar bleek zoveel aantrekkingskracht te hebben op de huisvrouwen, mede dank zij kopjes soep, glazen wijn en andere lekkernijen, dat velen de poging om er binnen te komen moesten opgeven. Vlissingen kan tevreden zijn over de Vlisto, toch zeker de gelukkigen die in de prijzenregen vielen. Hierdoor maken wij het geachte publiek van Vlissingen bekend, dat wij het voornemen hebben om op Zaterdag 13 October a.s des morgens om 10 uur onze nieuwe Brood-, Be schuit- en Banketbakkerij, Pres.Rooseveltlaan 651 Door nette bediening en goede kwaliteit hopen we ons het vertrouwen van het publiek, vooral in onze nieuwe omgeving waardig te maken. Als openingsreclame geven wij een hall pond Allerhande of Speculaas voor 60 cent Beleefd aanbevelend F. OVAA Prima Speculaas 2 ons 35 cent Wit Speculaas 20 ct per ons. Borstplaatjes 2 ons 35 cent „Centrum" Kerkstraat 6, Vliss Te koop Singer naaimachine op salonkast, old finish. Adres bureau van dit blad Smeltappels en stoofperen 25 ct per kilo, rijpe peren, appels, ba nanen en druiven. „Centrum" Kerkstraat 6, Vlissingen Kachelzeiltjes 59 ct. Walstraat- Bazar, Walstraat 109 111, Vliss. J. M. Lameijn, Clijverstraat 58, Vlissingen Aannemer van Begra fenissen voor binnen en buiten de stad. Beleefd aanbevelend. Te koop eiken buffet. Adres Jozef Israëlslaan 78, Vlissingen Te koop z.g.a.n, Box. Schuit- vaartgracht 229, Vlissingen, na 6 uur Te koop Keukenkachel, wafel ijzer, Demon-vergasser en dames wintermantels. Maas, Albert Cuijplaan 36, Vlissingen Te koop Reservoir met pijp en kraantjes. Clijverstraat 58, Vliss. Wij brengen a.s. Zaterdag op de Markt Overhemden f 4,98, Trainingsbroekjes vanaf 2,— Herenmaten vanaf f 6,—. Ge- moltonneerde borstrokken varaf f 2,50, f 3,—, f 3,25, Lakens, Slopen enz. Janssen, Noordstraat 14, vlissingen Te koop groot kinderledikant met ressort ot in ruil voor klein kacheltje, v. d. Spieghelstraat 51 vlissingen Te koop 1—7 Australorps,broed 1950, f 40. Palingstiaat 12 bov vlissingen Doet uw voordeel. Rubber heren zolen en hakken f 3,50, dames- zolen en hakken i 3,Meisjes en kinderen naar grootte Schoenmakerij L. de Pagter, Walstraat 105, vlissingen Moltondekens in 5 verschillende maten en prijzen. Iets mooia in flanellen lakens L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Te koop wegens overcompleet wringer met bok i 27,50, prima handnaaimachine f 45, trapnaai machine f 85 en enkele z.g.a.n eiken armstoelen. Brieven onde no. 1014, bureau van dit blad fillliiiiiiiiliiiii Diepvries Kabeljauw gj Verse Schelvis Verse Paling j 9 Verse Haring Gebakken Panharing M 9 Gebakken Haring in j 't zuur 9 Gestoomde Makrelen j| j 9 Harderwijkers 9 zonder graat Kippers Nieuwe Zalmbokking Jj Zure haring j| Gepelde Garnalen Gebakken Vis fijne Hollandse Nieuwe M 9 Kamper Paling 9 Droge scharren j Blanke Stokvis Dinsdag en Woensdag M VERSE MOSSELEN VISHANDEL Beiiamypark 44 Tel. 2224 s ^llllllllllllllllllllllliilllllllillllllllliilllllliUIIKIIIIlllllll^ DE SPARKRU1DENIER met JOpCt. korting en prima waren Koffie vanaf 166 cent per pak Geurige Thee vanaf 60 ct. p. ons Heerlijk Amandelspecuiaas 65 cent per half pond Wit gesuikerd Speculaas 55 cent per half pond Roterhamspeculaas 45 ct half pond Witte bloem 24 ct per pond Wrijfwas in alle kl. 25 ct p pot Kachelpasta 25 cent per tube Schoensmeer .22 cent per doos Deze week 1 óns Thee -f- 1 ons fondant .borstplaatü^fror 72 cent Neemt yU ook eensde proef met onze fijne kaas Depót Nutricia Nieuwendijk 27, Tel. 2275, Vliss. Te koop herenwinterjas, maat 48, rood meisjesmanteltje met mutsje en lange broek, leeftijd 4—5 jaar, khaki- en witte werk broek. Boterbloemlaan 28, Vliss Urute sortering Tropische Vo gels, Mankanaries, prachtigesier- kooien. P. Sluis' Vogelzaden, los en verpakt. Dit alles vindt U in de DiBeVo Speciaalzaak „Het Zaadhuis" Groenewoud 80, Vlis. Alle mogelijke hondensport-arti kelen, o.a. halsbanden, muilkor ven, riemen, borstels, kammen, hondenzeep, Flora honden- en kattenbrood vindt U in de erkende DiBeVo Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80 Vlissingen Wij hebben nog enkele stuks jonge hennen, Patrijs Leghorn Reds f 5,25 per stuk met garantie „Het Zaadhuïs", Groenewoud 80, Vlissingen P. Sluis' Ochtendvoer, onze ge mengde granen, le soort met zonnepitten 45 ct. p. Kg. Dui- venvoer, 48-54-55 ct. p. Kg. Verder alle soorten medicijnen vindt U in de erkende DiBeVo Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, Vlissingen Aquariumliefhebbers Uw adres voor tropische vis en koudwa- tervis, aquariums, vuilhevels, vangklokken, de welbekende Er- koso luchtpompen, luchtslang, planten. Alle soorten visvoeders Denkt U er om Vrijdag weer Tubifix. Dit alles vindt U in de erkende DiBeVo Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, Vliss. Te koop klein zwart keukenfor nuis f 10Vlisslngsestraat 8 313, Koudekerke Knip dit adres uit! 15 Prima In- maakharingen voor f 1.—Vis handel J. de Ridder, Leliënlaan 29, Vlissingen Mevrouw! Heeft U het al ge noteerd? Wij zijn verhuisd van Kasteelstraat 50 naar Clijverstraat 58 en staan daar ook klaar voor het vakkundig uitvoeren van Uw schoenreparaties. Wij concu- reren niet in prijs, maar alleen in kwaliteit. Want reparaties te gen lage prijs, maken alleen de knoeiers u wijs. Beleefd aanbe velend, J. M. Lameijn. Te koop Winterjas, blauwe En gelse kinderwagen met bedje f 20 ServicedressK. L. Adriaen van der Vennestraat 8. Vlissin gen, (zijstraat Pres. Roosveltl.) Te koop 2 paar bruine dames schoenen, maat 38'/o en 39,3 paar kinderschoentjes, maat 24, 27, 30. Bouwen Ewoutstraat 17, Vlissingen, Vleeswaren duurder!! Wees verstandig en ga om een lekker stuk Kaas, vanaf f 1,40 per pond, belegen vojvet, Edam belegen per hele bol f 1,30 per pond Kaashuis „HoIIandfa" Breestraat 14, Vlissingen toch voordeliger. Wie prijs stelt op een goede schoen, laat bij A. Jilleba de reparatie doen. Genaaid, gelijmd en houtgepend. Breestraat 12, Vlissingen Brom'ietsjassen met anti-regen scherm, Damesmaten f65, Heren f 69, Leren Vesten f 65 en f 85 Leren Jekkers f 125, Lange leren jassen f 159, f 175, f 195. Leren Wanten, gevoerd met kap 17.90 f 8,75. Handschoenen gevoerd met kap f 9,75 en f 12.75. Werk handschoenen f 4,50, f 5,25, ..Olympia" J. Goedbloed, Nieuwendijk 7, Tel. 2817, Vliss. Te koop i.g.s.z. gecombineerd gas- en kolenfornuis f 50,— ge schikt voor pension. Te bezich tigen bij J. A. Verbrugge, Beurs plein, Vlissingen Te koop wit keukenfornuis- Lammenstraat 25, Vlissingen Te koop z,g.a.n. lichtgrijze win termantel met bontgarnering, m. 42-44 en heren-trouwcostuum, maat 44. Lagaay, Badhuisstraat 12, Vlissingen Te koop goed onderhouden zwart emaille keukenfornuis. Adr. Brouwerlaan 7, Vlissingen Te koop 1 handwagen, 1 overjas voor zeevaartscholier, 1 linnen kast. Gravenstraat 64, Vlissingen Sportjekkers, waterproof met warme voering vanaf f59. Cana dians met bontkraag. Zeiljoppers, Damespantalons, prima kwaliteit in blauw en bruin f 22,75. Tweka Trainingspakken en broeken. „Olympia", J. Goedbloed, Nieu wendijk 7, Tel. 2817, Vlissingen Kneedgom, tolpunaisses, fixeer- spuitjes, tekengum, houtskool, zwart, sephia, sanguin en wit contépotlood en -pijpjes. Harde en zachte tekenpotloden en stif ten, aquarel-, pastel-tekenpapier wit en gekleurd en bloes. Voor iets bijzonders en 't gewone op teken- en schildersgebie Maes ruimst gesorteerd i land. Jo Zee- Studie olie- en waterverf. Rem brandt olie- en waterverf. Tem- peraverf, Plakkaatverf in bussen, tuben en potjes, reliefverf, trans parante en dekkende zijdeverf voor zakdoekjes, sjaals, lampe- kappen enz. Gekleurd lampen- vernD, linoleumverf, Rembrandt- pastels, de gehele door Talens uitgegeven kleursorle, honderden diverse kleuren. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, VU Studiekoppen, Landschaptekenen JModetekenen, dieren, stilleven, letters, figuur, bloemen, vogels, olieverf, aquarelschflderen, boet seren, vlaggen, klederdrachten Neem een abonnement op,.Met palet en tekenstift." Laat de kin deren beginnen met werkelijk goed tetekenen. Geefhundaarom van hun 5e jaar af Artl-teken- voorbeelden. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vliss U loopt langer op Zolen, ge naaid, gelijmd, behoud voor Uw schoenen. Wij zijn er speciaal voor ingericht, Zonder prijsver hoging in één dag klaar, Schoen makerij L. de Pagter, Walstraat 105, vlissingen Wie runt mijn woning in „De Witte Wijk" voor woning Tuin stad of huis omgeving Koude- kerkseweg. Brieven onder no. 1004, bureau van dit blad. Aan komen lopen een jong zwart katertje met wit vlekje onder de kin. Eigenaar of goed tehuis ge zocht. Mevr. Detmar, Badhuis straat 25, Vlissingen Te koop 1 paar voetbalschoe nen, maat 40, f 10. Kasteelstraat 70, bov., Vlissingen Reeds veertig jaar is kapsalon Ooormachtig het adres vooreen beter verzorgd kapsel. Spuistraat 58, Tel. 2641, Vlissingen Te koop i.g.s.z. crème kinder wagen f 17,50. Badhuisstraat 17 sousterrain, Vlissingen Eénpers. spiraal, werkschoenen, lage schoenen, maat 42 en 43, paardenschaar, schaatsen enz enz. Harpe, Vlissingsestraat B 331 (Grenspaal), Koudekerke. Te koop een z.g.a.n. grijze jon genswinterjas, leeftijd 12 a 13 j, f 20.—. Ferd, Bollaan 5, Vliss Te koop z.g.a.n. Jongenswinter jas, leeftijd ongeveer 17 jaar Dijkstraat 54, Souburg Te koop een wandelwagentje Oprit 38 b, Vlissingen Voor pijnlijke voeten naar Zr. O. Brinkman, gediplomeerd Pe dicure. Beursstraat 7, Vlissingen Te koop nieuwe lichte kleur winterjas, maat 48, koopje Adriaen Brouwerlaan 43, Vliss. Te koop nieuwe smoking, maat 50. Spuistraat 64 br* Vlissingen Te koop bad met geyser. Adres bureau van dit dit blad. Gevraagd costuumnaaister aan huis of j thuiswerkend. Brieven onÜér no. 1003 bureau v. d.blad Wie ruilt mijn woning In „De Witte Wijk" voor woning in Tuinstad of andere ééngezins woning, b.v. Macreetwonïng. Brieven onder no. 1002, bureau van dit blad Te huur 2 gesloten autoboxen bij Oebr. Bleijenberg, Verhuizers La.mbrechtsenstraat 35, Vliss. Te koop Vulkachel, i.g s. Margrietenlaan 9, Vlissingeb Te koop z.g.a.n. Wringer Julianalaan 21, Vlissingen Radio-Amateurs. Te koop aan geboden Radio-onderdelen o.a. lampen en nieuwe Philips Luid spreker. Adres: Ambr.Bosschaert- straat 4, Vlissingen Ontvangen mooie Kindertrai ningspakken en -broeken in ver schillende prijzen, blauw, rood en terra, L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Er züjn gasstellen 10 jaar geleden geverfd met glas-emaille en nog steeds mooi. En onze prijs nog altijd 80 cent in vele kleuren, ook alluminium en voor vele doeteinden, fietsen, autoped, bad, kachelplaat, kinderspeelgoed, enz. Jo Maes, Verfspecialist,St. jacobs straat 15, Vlissingen Mooie flanellen Dames-racht- hemden, reclameprijs 8,7.6. Grote sortering wol. Nylons in alle prijzen. S. Hollebrandse, Nieuwendijk 37, Vlissingen Weduwnaar met klein pensioen in bezit van woning en m subels zoekt samenwoning met wed. of gescheiden vrouw, in bezit van ouderdomspensioen gewenst, niet noodzakelijk. Brieven onder no. 999, bureau van dit blad. Voor bruiloften en partijtjes slaagt U het best voor de huur van Uw Serviesgoederen in Café Restaurant „Unitas". Expl P. W. Marijs, Coosje Buskenstraat 2, hoek Boulevard de Ruijter. Tel. 814. Ook voor buiten Vlissingen Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over Uw machine, nrijs en service zeer tevree, Pfsff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Telef 729, Vlissingen Vraagt prijsopgsaf van beton- 9chuttingen, mestputomheiningrn droogpalen, betonpaaltjrs, kip pen- en varkenshokken, regen bakken en septictanks, (worden ter plaatse gestort) bij W. Da- n'ëlse, Voorstraat 18, W.-Souburg Te koop gevraagd: Calcu latie in de onderneming, J. A. Baart en Grondslagen voor de moderne Bedriffsadmin. Drs A M. Groot. Jozef Israëlslaan 38 b Vlissingen Te koop 1-ners. onklapbed met ombouw f 45, rookstóel met null- mannkussen*, als nieuw f 55, 2 z.g.a.n rlubs met terra wolmo- ouette f 150, iets moois, 1-ners 3 delig bed met peluw f 45. Brieven onder no. 1006, bureau van dit blad Werkster biedt zich aan. Brieven onder no. 1005, bur. v. d.blad Aquarfumliefhebbers, Uw goed- koonste adres voor uw liefheb berij is en blijft Speciaalzaak .j ppsp^ortstraat 13, Souburg. De prachtige foto's van derin - rijderll van het oranjefeest zijn nog tot 19 Oct. af te halen Deckerestraat 45. Souburg. Te koop i.g.s.z. witte keuken kachel met thermometer en oven. Fietsstoeltje, D.K.W.-motor 1P37 98 c.c. Poortugaalstraat 6, Oost- Souburg Weer ontvangen de goedkope lakens van i 6,65 per stuk, idem 180x240 voor f 10,90, Diverse slopen. L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen i er overname gevraagd Aut< p< Wilhelminastraat 8, Souburg Nette kostganger gevraagd, hul selijk verkeer, brieven onder no. 1015, bur. v. d. blad te Souburg Paspoortstraat 13. Uw kippen en kuikens hebben nu versterking nodig. Geef hen Vitacom a f 1,20 per pak. Spe ciaalzaak Paspoortstraat 13, Sou burg Te koop wegens verandering enkele 1- en 2-pers. ledikanten met z.g.a.n. matrassen, 1- en 2- pers. Engels ledikant, kinderle dikant en verschillende keuken stoelen. Brieven onder no. 1008, bur. v. d. blad Te koop eiken toilettafel, gesle pen spiegel en marmer blad f 20, stel overgordijnen f 8, beige Topper f 5, blauwe winterman tel f 7,50, splinternieuwe zwart zijden japon f 20, enige kleding stukken. Paul Krugerstrsat 86 beneden, Vlissingen Voordelige aanbieding fijne Cognac f 5,25 per fles. Harms' Gedistilleerdharde) Spuistraat 6, Tel. 2013, Vlissingen Te koop een herenfiets, laag model, prima banden f 45. Ge woon model Herenfiets, prima banden f 60 met fhreewiel en bandrem f 50, Damesfiets f 50, met licht f 55. A. Klip, Nieuw- straat 6, Vlissingen Te koop z.g.a n. Jongedames mantel maat 42-44. Singel 88, Vlissingen Te koop een wandelwagentje en nieuwe heren-winteroverjas Scheldestraat 27, Vlissingen Te koop prima uittrektafeff 27,50 kinderbox f 10, kinderstoel f 12,50 wringer f 15, eiken waskast, a's nieuw f 40, vloerkleed f 45, bl. emaiile keukenkachel f 27,50. Brieven onder no. 1012, bureau van dit blad Wij hebben alle soorten bloem bollen tegen uiterste prijs en toch eerste kwaliteit in voorraad Zaadhandel Paspoortstraat 13, Souburg Te koop nieuwe deur met glas, lang 2 M., breed 72,5 cM. Clijverstraat 58, Vliss Te koop haardkachel Havendorp 430, Vliss Mensen denkt om de gestikte dekens, want de kou is in aan tocht, in verschillende maten en prijzen, L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Keper f'anellen Nachtjaponnen en Pyama's in verschillende ma ten en prijzen. L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Damesschortjes vanaf f 2.25 per stuk. Verschillende maten Jas- schorten in allerharde prijzen L. Filius, Oude Markt 24, Vliss Dr. L. P. Boone, Badhuisstraat 30, Telef. 2950. Van Zaterdag 13 October tot en met Vrijdag 19 October Apotheek van Ockenburg, Singel. WATERSTANDEN VLISSINGEN (Breskens 6 min. vroeger) Hoogwater Laagwater Zaterdag 13 October 0.3412.48 6.4019.11 Zondag 14 October1.1913.28 7.2019.50 Maandag 15 October (V.M. 1.51) 1.5514.04 7.5720.26 Dinsdag 16 October 2.2814.37 8.3021.00 Woensdag 17 October 3.0115.09 9.0421.32 Donderdag 18 October 3.3515.44 9.4022.05 Vrijdag 19 October 4.1316.21 10.1722.29

Scheldebode | 1951 | | pagina 3