E=> Voor de echte Kamper Paling, Vishandel Janssen SNOEKJES Kamper Paling Fr. de Muynck Rolluiken Zonschermen Familiedrukwerk Vrijdag 20 Juli (heden) en Zaterdag 21 Juli a.s. korting op alle Textielpederen Bouman-Noach v.d.Hoeven&Knuijt Prijs 75 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent Geeft Uw Snoekjes vroegtijdig op Tot Donderdags v.m. 11 nar worden ze aangenomen Raas- en Vishandel Advertenties voor Souburg en omg. Drukkerij Noordstraat 44 Vlissingen Tevens de 2 laatste dagen van ons halfjaarlijks koopjesfeest Ziet onze etalage Maar.dag 23 Juli de GEHELE DAG GESLOTEN U bespaart kapitalen op Uw textiel- uitgaven door te kopen bij de N. V. v.h. Wilt U vlug op het veld zijn Woensdagavond Termeulen - Walstraat Voorverkoop kaarten Athletiekwe dstr ij den te Souburg tot Woensdagavond 6 uur H.H. Duivenliefhebbers onze omzet van dulvenvoeders stijgt nog steeds. Onze voeders zijn steeds van prima kwaliteit en de prijs is 50 en 54 cent en de wel bekend® Sluis 60 cent per Kilo. Verder alle Tekproducten, medi cijnen en toebehoren. Koopt dit in de erkende Dibevo Speciaal zaak „Het Zaadhuis", Qroene- woud 80, Vliesingen P. Sluis' ochtendvoer en ge- mengd graan, kuikenzaad grof en fijn. Opfokvoer Ia en IIA Verder alle soorten toebehoren vindt U in de speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, VI. Alle soorten vogels w.o. Tro pische jonge kanaries op volle zang. Prachtige parkieten alle kleuren f 7.50 per paar. Goud vissen grote sortering. Aquariums en toebehoren, goudviskommen. Prachtige sierkooien. P. Sluis' vogelzaden. Verder alle mogelijke toebehoren. Koopt dit in de Dibevo speciaalzaak „Het Zaad huis", Groenewoud 80, Vliss. Uw adres voor Flora's Honden en kattenbrood en alle soorten medicijnen is de Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80 Vlissingen Alle soorten verdelgingsmiddelen voor tuin en hof vindt U In de Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, Vlissingen )o Maes, alleenverkoper van verf van Schaap en Does en Schaapmans plastfc-emaillak. St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Te koop gebruikte Kinderwagen f25.— Havendorp 776, Vlissingen Te koop een Meisjes- en Jon* gensfiets, in goede staat, van Teijlingenstraat 9, Souburg Voor Koelkasten naar Gebr. van den Berg, Bellamypark 6, Tele foon 2650 Te koop z.g.an. pluche vloer kleedje. Pres. Rooseveltlaan 704 Vlissingen. Na 6 uur Een prima schrijfbloc voor 52 cent en prima witte enveloppen. Waterman en Talens vulpeninkt Arabische gom, lo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Woningruil. Te koop of te huur gevraagd, vrije woning (liefst met tuin) omgeving Koudekerk- seweg of Vrijdomweg, voor nieuwe vrije woning te Oost Souburg, waarvan de huurprijs f 4.35 per week bedraagt. Brie ven onder No. 918, bur. Schel- debode, Paspoortstraat 13, Sou burg Zoutevis f 0.90 en f 1.10 per Vi kg Groene Haring f 0.15 per stuk. Woltering-Verburg. Kerk straat 5, Telefoon 2614 Te koop prima schrijfmachine f 85.— Handnaaimachine f 65. Wringer met bok f 27,50 Kin derledikant f 12.50 Box f 12.50 en zwaar massief eiken Buffet f 75 Spoed. Brieven onder No. 924, bureau van dit blad Te koop Radiotoestel. Jan van Goyenlaan 51, Vlissingen De kwaliteit van onze voeders is af. Alles prima stofvrij en de prijzen zijn laag, 45 en 50 cent per kilo en het speciale vliegvoer 55 cent per kilo. Let op het juiste adres, Noordstraat 19, VI. Met "Durable" plastic-zolen repareert U zelf goedkoper, vlug ger en gemakkelijker "Durable" plastic-zolen zijn ijzersterk, beslist anti-slip, veder licht. Draagt daarom alleen "Durable" "Durable" plastic-zolen kosten f 2.25 voor heren-, f 2voor dames-, f 1.70 voor kindermaten "Durable" plastic-zolen zijn al leen verkrijgbaar bij Adr. Lonws, Kon. Wilhelminastraat 19, Kloe- tinge. Schrijf een briefkaart en U krijgt ze thuis gebracht. Voor de jonge kuikens hebben wij kuikenzaad en opfokvoer I a en II a 5 kilo gemengd graan voor f 2.25 en 5 kilo verpakt ochtendvoer voor f 2.60 Denkt U er deze week om kattenbrood nog 25 ct. De Speciaalzaak Noordstraat 19, Vlissingen Te koop wegens verandering hotelbedrijf, enige 1- en 2-pers. ledikanten met en zonder spiraal. Koopje. Brieven onder No. 919, bureau van dit blad Gevraagd een gemeubileerde etage voor lange tijd. Liefst Bou levard. Brieven onder No, 917, bureau van dit blad Wi| zetten de opruiming voort met extra koopje». Baddoeken, extra grote keukendoeken f 1.45 laegerwol f 1.68 per 100 gram. S. Hollebrandse, Nienwendijk 37 Vlissingen Voor het aquarium hebben wij Goudvis, vangklokken, thermo meters, visvoer, vuilhevels, ver warmingsapparaten enz. De Speciaalzaak, Woordstraat 19, Vlissingen Woensdag 25 Juli aanmeting van Corsetten van de flirma Meeuse te Goes, voorheen te Sluis. L Filius, Oude Markt 24, Vliss. Te koop gevraagd alle soorten meubelen, ledikanten, antiek, zolderopruimingen enz. Hoge prijs. Brieven onder No. 921, bureau van dit blad Spaanse parelcollbers, mooie collectie peederdozen, witte col liers met bijpassende oorknopjes, broches, armbanden. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen P. Sluis' ochtendvoer is nog steeds f 2.75 per 5 kg. per 10 kg f 5.— Alleen sp<«ciaalzaak Paspoortstraat 13, Souburg Te koop wegens vertrek 2 clubs met 4 stoelen f 135.2 arm stoelen met 4 stoelen f 125. enige opklapbare tuinstoeltjes, tafels, stoelen, enz,, tegen spot prijs. Brieven ondet No. 926, bureau van dit bl.td Wie ruilt mijn benedenwoning met sousterrain op Nietiwendijk met poort en tuin voor grotere woning. Brieven onder no. 915, Bureau v,<d.b!ad Reclame week. Bij aankoop van 10 kg duivenvoer een pak bodem- wit voor 7 stuivers, Ziet onze etalage. Speciaalzaak Paspoort straat 13, Souburg Lepeltjes met wapen, Michiel de Ruyter en toren van Vlissingen, molen» enz. Voor souvenirs naar Jo Maes, St. Jacobsstraat i5, VI. Moeders, laat Uw meisje de naaldvakken Ieren. Met Septem ber nieuwe curcussen voor schoolmeisjes vanaf 13 jaar. Les sen van 4-6 uur. Dagelijks aan melden Modevakschool Spui straat 22, Vlissingen Te koop Tandem-rijwiel. Zuider- sluis 187, Ritthem Voor Radiotoestellen naar Gebr. van den Berg, Bellamypark 6, Telefoon 2650 Voor Verdelgingsmiddelen in huis, tuin of hof is Uw adres, Zaadhandel Turkenburg, Pas poortstraat 13, Souburg Heeft U doorslaande muren? Moet Uw tent of dekzeil water proof gemaakt worden? Heeft U hout, dat veel met water in aanraking komt? Wendt U tot de verfspecialist !o Maes. St. Ja cobsstraat 15, Vlissingen Dames! Hebt U confectie, japon of mantel die iets veranderd moet worden? Komt er even mee naar 't Patronenhuis. Knippen en pas klaar maken, heel vlug. Mode vakschool en Patronenhuis, Spui straat 22, Vlissingen Rijwiel-Centrale, Vlissingen. Rijwielen voor groot en klein. Doet als velen, doet ook Uw voordeel op de Koudekerkseweg 59, Telefoon 2544 Voor alle medicijnen voor alle dieren. Honden- en kattenbrood Alles voor de tuin. Mierendood en slakkendood en voor onkruid is het adres De Speciaalzaak, Noordstraat 19, Vlissingen Haal zelf Uw aardappelen, groenten en fruit in „De Hal", Vlissingen, Noordstraat 80, Tele foon 2792 Het spaart U veel geld Deze week geweldige partijen groenten en fruit zeer concurre rend in „De Hal", Noordstraat 80, Vlissingen Grote aardappels bij ons 10 kg voor 160 cent. „De Hal", Noord straat Laatste week doperwten 35 ct per kilo. Tuinbonen 3 kilo voor 50 cent. „De Hal", Noordstraat Eet nn kersen, de mooiste 40 ct per kilo. Pracht kersen 3 pond één gulden. „De Hal", Noord straat Te koop 3-deligcostuum maat 46 Hobeinstraat 27, Vlissingen Het adres voor alle soorten Legergoederen en Werkgoederen is Volkswarenhuis annex Dump- paltis. J. J. Cosijn Zn.. Vlis- singsestraat 42, Middelburg. Te lefoon 3210 Vrijdag en Zaterdag hebben wij een sortering Kamper Paling die er mag zijn, prima kwaliteit en tegen de normale prijs Oude Markt 10 - Vlissingen Telefoon 2189 Slijkstraat 17-19 Vlissingen - Telefoon 312 De Achterste Molen stoomt en verft goederen 10% korting. Depot Felj, Kasteelstraat 51, Vliss. Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee, Na enkele dagen bent U over Uw machine, prijs en service zeer tevree, Pfaff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Telef 729, Vlissingen Te koop een goed Keukenfor nuis. Te bevragen Singel 180 bov., Vlissingen. Muziek die altijd voor U klaar staat, gespeeld en gezongen door de beste orkesten vindt U inde Receptie-koffer met welkomst lied 's middags en de feestkoffer 's avonds met de automatische Gramafoon en extra luidspreker te huur bij J. Adriaanse, Wal- straat 22. Tel. 461. Muziekschool Vlissingen. Te koop: Witte Bruidsjapon maat 38-40 met sluier, onderjurk, handschoenen en tasje f 45.—. Havendorp 735, Vlissingen Te koop Weckketel met flessen. Jongenskruiwagen en staande eiken schemerlamp Van Dis- hoeckstraat 83 b., Vlissingen. Te koop gevraagd Schemer lampje en meisjesboeken, leeftijd 11—15 jaar. Lammenstraat 14, Vlissingen Te koop blauw Meisjesmanteltje leeftijd 12 jaar en grijs manteltje met kapje, leeftijd 4 jaar. Meidoornlaan 6, Vlissingen kunnen ook aangenomen worden in de Graan- en Zaadhandel Depot Turkenburg Paspoortstraat 13 Souburg Enorme Voordelen Walstraat 85 Vlissingen Even naar

Scheldebode | 1951 | | pagina 3