een verkopen wij alle voorradige Zomerstoffen. Enkele voorbeelden Sperwervoordeel 1 pakje Pudding 1 fles Puddingsaus 35 cent Macaron i Appelsai Ontbijtspek Rolluiken Zonschermen Vistra van f 2*95 per m voor f 1.23 per m. Katoentjes van f 3*25 per m voor f 1.28 per m. Cloqué van f 3*98 per m voor f 1.98 per mt enz. enz. enz. Komt binnen en overtuigt U! Kijken kost niets! 't Is toch een gezellig krantje H.H. Winkeliers Eedée fonyenó en ÏÏUibjeA Een vacantiereis van twee vrienden 99 ST. JACOBSSTRAAT 11 VLISSINGEN Dit nagerecht, Smaakt heus niet slecht (voor 1 liter melk) en NU samen voor Niet veel spie? Een koele dronk Eet eens maakt U gauw met onze prima CACAO Nu 250 gram voor Nu 100 gram voor 25 cent 40 cent Warm Loop eens Geen trek rap„ om een flesje Neem dan eens Nu per flesje voor Nu 100 gram voor 19 cent 33 cent i mmm worden verzocht eventueel nog in hun bezit zijnde waardebonnen (feest viering 5 Mei) onder bijvoeging van rekening uiterlijk tot 1 Juli a.s, in te zenden aan de Penningmeester van de Bond v. Buurtverenigingen .Oran je en Vlissingen". Adres Paul Krugerstraat 92 bov, 3fc:'$3ËÊSw KRATS STOFFENPALEIS ..DE MEERMIN Slijkstraat 17-19 Vlissingen - Telefoon 312 Zwembad (vervolg) plannen heeft ontworpen en voorgelegd aan de bevoegde in stanties. Maar steeds weer struikelt men op dat ene puntde financiën En steeds weer vragen de zwemmers zich af Is daar nu geen mouw aan te passen In vele kleinere plaatsen, met een belangrijk minder aantal inwoners dan Vlissingen, worden keurige zwembaden geëxploiteerd. Waarom kan dat nu ook niet in Vlissingen Als nu eens alle belanghebbenden de handen ineen zouden slaan, dan zou er toch volgend jaar een behoorlijk zwembad moeten en kunnen zijn Als belanghebben den zie ik, naast de „Vlissingse Zwemclub" en de „Vlissingse Reddingsbrigade", de gemeente Vlissingen (gezondheidszorg en schoolzwemmen) de Kon. Marine w.o. het Loodswezen (op leiding personeel) het Belgisch Loodswezen (idem) de Kon. Mij. „De Schelde" (recreatie werknemers) vele andere Vlis singse bedrijven (idem) V.V.V. (bevordering toerisme) enz. Wanneer al deze bovengenoemde belanghebbenden nu eens een „Stichting Zwembad Vlissingen" zouden vormen en een spaarsysteem zouden opzetten waaraan ook door particulieren kan worden deelgenomen (een systeem dus zoals ook de N.V. „De Sportfondsenbaden" heeft), dan geloof ik dat we reeds een heel eind in de goede richting zouden komen. Het personeel en hun huisgenoten van de bij de Stichting aangesloten instellingen en bedrijven zou als tegenprestatie kunnen zwemmen tegen verminderd tarief. Hierdoor zou een hoog bezoekcijfer zijn te verwachten, waardoor een lonende exploitatie zeker niet uitgesloten is. De gemeente hoeft geen concurrentie te duchten voor het badstrand, als men een ge combineerd abonnement instelt, waarop naar verkiezing in zee of in het zwembad kan worden gezwommen. Integendeel, een dergelijke combinatie zou beide bedrijven slechts ten goede komen. Het bovenstaande is uiteraard slechts een suggestie, die echter naar mijn idee zeer zeker voor verwezenlijking vatbaar is. Het initiatief tot in het leven roepen van een dergelijke stichting kan niet van de enkeling uitgaan dit moet geschieden door een der bovengenoemde instellingen of bedrijven. Maar wie durft van wal te steken Het gemeentebestuur misschien Of een der andere belanghebbenden Of ligt hier mogelijk ook een taak voor de afdeling Vlissingen van de Maatschappij tot het Nut van het Algemeen Het is mij nl. bekend dat deze maatschappij verscheidene zwembaden in Nederland heeft hel pen oprichten en momenteel nog exploiteert. De initiatiefnemers kunnen in ieder geval verzekerd zijn van de dankbaarheid, het enthousiasme en de goodwill van alle Vlissingse zwemmers I. VAN BEL. Inderdaad is een zwembad voor onze stad van groot belang en is elke poging om te komen tot de inrichting ervan toe te juichen. Eventuele verdere suggesties dienaangaande zullen wij met genoegen de verdiende belangstelling geven. Mogelijk kan door nauwe samenwerking der vele belanghebbenden iets tot stand worden gebracht. (Red.). Velen hebben deze week weer kans gezien om van de drank (koffie) met twee letterveranderingen het woord toffee te maken. Ie prijsSpaarbankboekje van de Vlissingse Nutsspaarbank met f 2.50 Adrie de Ridder, Dijkstraat 37, Souburg 2e prijs Een waardebon van f 1.50 Sonja Balje, Breitnerlaan 12, Vlissingen 3e prijs Een waardebon van f 1. Marinus Wijgergans, Schuitvaartgracht 6, Vlissingen Voor deze week het volgende In een stadje in Gelderland wonen twee jongens, die even oud zijn en dezelfde moeder hebben en toch zijn het geen twee lingen. Hoe kan dat Oplossingen tot Dinsdagavond 5 uur aan ons bureau Noord straat 44, Vlissingen, of Paspoortstraat 13, Souburg. Op de envelop het woord „Prijsvraag". Prijzen afhalen Zaterdags middags na 2 uur, Noordstraat 44, Vlissingen. Thuis gekomen, zette hij zich achter zijn bureau en begon een uitvoerig verslag te doen van hetgeen er die avond en nacht gebeurd was. Ook de namen der jongens, die hem hierbij zo goed hadden geholpen, werden in het verbaal opgetekend. Hier toe moest hij de juiste namen en adressen hebben en ook hun geboortedatum. Het was toch niet doenlijk de jongens hiervoor wakker te maken. Ze waren net in diepe slaap en wat rust zou hen beslist geen kwaad kunnen doen. Dat moest dan maar uit gesteld worden tot vanmiddag. Toen het rapport klaar was, werd het tijd voor het ontbijt. Het was nu half acht en over een uur zou hij de stad opbellen. Z'n vrouw had inmiddels voor de tweede keer die morgen de tafel gereed gemaakt. Het maal bestond, net als bij de jon gens, uit oliebollen dat was de lievelingskost van de bos wachter. Voor ze dan ook met de tafel gereed was, had hij al stilletjes een lekkere bruine uitgezocht en stond hem smakelijk op te peuzelen.

Scheldebode | 1951 | | pagina 4